Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Sparta

  K0F11.4.2018 15:43reagovat

  ... hraje nejlepší fotbal za posledních 20 let. Ščasný je naše spása. Strahov nefunguje. Hapal s náma vyhraje LM. Lafigól je nejrychlejší hráč v lize. Frýdek nejlepší tvořivej záložník. Řepka for prezident.

  Hlavně srdíčko a žrát trávu.

  Happy fool´s day.

  • Tommy171.4.2018 15:55reagovat

   Vácha je naše spása. Frýdek je nejlepší hráč ve střední Evropě.

   • robinkuha1.4.2018 15:58reagovat

    Troll.

    • trcmano1.4.2018 16:11reagovat

     Gratulace k přiznání

  • MK31.4.2018 16:11reagovat

   Trefovat zařízení a důraz v osobních soubojích.

   • K0F11.4.2018 16:38reagovat

    Respekt a pokora!

 • Kanga

  victorlima1.4.2018 14:35reagovat

  Pánové, chtěl bych znát Váš názor na to jak včera hrál Kanga. Jsem už trochu ve věku, tak si chci jen ověřit, jest-li mě už nestraší na věži. Shlédl jsem včerejší zápas, pak jsem slyšel vyjádření Hapala k výkonu a nakonec jsem si dnes ráno přečetl v deníku Sport, že Kanga podal svůj nejhorší výkon ve Spartě. Jako bývalý hráč i trenér jsem byl dost překvapen i Hapalovým sdělením, že za neúspěch může hlavně střed zálohy, který nerozdával křížné pasy do stran. Mám pocit, že tohle právě Kanga dělal, pokud to šlo. To není přece jeho problém, že to tam mnohdy neměl komu dát. Jinak myslím, že toho naběhal hrozně moc a neustále se snažil a nabízel. Moc přihrávek nezkazil a o driblink se pokoušel jen zřídka, protože Teplice se hodně rychle vracely před svoje vápno a pro kombinaci před vápnem chyběli kvalitnější spoluhráči. Jinak jsem si nemyslel, že náš problém je hlavně v kondici, ale včera mě zarazilo hlavně to jak se ve druhé půli několik hráčů vracelo zpět velmi těžce a někteří jako Zahustel vypadali na kolaps. Tak nevím?

  • johny541.4.2018 14:52reagovat

   Mi prisel prave Kanga nejhorsi v tom vraceni se.

   To ze je technicky zdatny a ma kvalitu na mici vime vsichni. Jestli sis myslel, ze tento zapas hral najednou jak kolohnat, tak ne.

   Me spis prekvapilo, ze hral vetsinu zapasu pod Sackem. Jakoze po nem vyzaduji rozehravku asi chapu, ale kdyz vidim jak se branime a ve vapne stoji Kanga a vepredu ceka na brejk Sacek...

   • Chabix1.4.2018 15:04reagovat

    Hráli jsme 4141. Vzadu ze záložníků byl jen Kulhánek a občas Kanga který si tam chodil pro míče. Nicméně pravda je to, že se Kanga po svých ztrátách nevracel. Pravda taky je, že ty křížné pasy tam chyběly a že rozehrávka byla zdlouhavá. Kanga opravdu odehrál svůj nejhorší zápas za Spartu, měl špatný první kontakt a všechno mu hrozně dlouho trvalo.

   • rabac1.4.2018 15:59reagovat

    Souhlasím, Kanga odehrál nejhorší zápas, dopředu nic moc a dozadu se tradičně nevracel někdy, nemůže hrát se Stanciem, pak se nevracejí již dva, hráč na osmičku nám chybí, je pouze Sáček. Taktéž souhlas, že nejhorší byl střed zálohy kde nezahrál nikdo ani dopředu ani dozadu, takže chybí i tvrdý atletický hráč na 6 Kulhánek by potřeboval okolo sebe fungující tým ale on dozraje.

  • Tommy171.4.2018 15:25reagovat

   Na podhrot bych stavěl určitě Stanciua... Kanga druhý poločas nehrál a to všech našich zápasech... musíme prostě koupit klasickou 8čku a na podhrot střídat Kanga, Stanciu... spolu hrát nemůžou, je pak volný střed. Jinak Kanga mi nepřijde o tolik lepší jak Frýdek (je, ale ne nějak závratným rozdílem)... včera taky ztrácel hodně balony.

   • Nulatunji1.4.2018 15:25reagovat

    SmíchSmíchSmíchSmíchSmíchSmích

    Ok, už mám jasno, jsi troll.

   • pepinho21.4.2018 15:27reagovat

    ” Jinak Kanga mi nepřijde o tolik lepší jak Frýdek (je, ale ne nějak závratným rozdílem)..” ÚdivÚdivSmích

    • Azog1.4.2018 16:45reagovat

     To je naprosto fenomenální věta!Nic lepšího tu nikdy nebylo.

   • victorlima1.4.2018 15:41reagovat

    Tak jest-li je Kanga svojí kvalitou blízko Frýdkovi, tak už opravdu asi blbnu. No jo věk nezastavíš.

  • Elysir1.4.2018 15:56reagovat

   Včera mi Kangy bylo chvílema až líto...

   Když ho vidím, jak má na středu míč, všichni spoluhráči jsou umně schovaní za soupeři, do volných prostor nikdo nenabíhá a jediný volný hráč do kombinace byl za ním stojící stoper...

    

   Další situace - Plavšič táhne míč po lajně, blíží se k obráncům soupeře, Kanga se mu celou dobu nabízí pro přihrávku do středu nebo aspoň narážečku a Srki to zkušeně zasekne, zastaví se a pak zazdí po hlavě mezi tři protihráče a ztratí balon (a tohle se opakovalo snad 5x jak přes kopírák)

    

   Ve druhém poločase se při překulované mezi stopery Kanga snaží nabídnout do prostoru pro přihrávku, ale aby ji dostal, musí si doběhnout až na úroveň posledního stopera, protože nahrávka dopředu “do nohy” je pro naše stopery pojmem neznámým... A pak z pozice posledního má něco tvořit se spoluhráči opět schovanými.... To by ani Messi neutáhnul sám.... SmutekSmutekSmutekSmutek

    

   Občas mi přijde, že nejen fanoušci, ale i čeští spoluhráči čekají od Stancia a Kangy zázraky... Zapomínají na to, že i oni jsou na hřišti proto, aby hráli fotbal, ne jen čekali, co ti dva zase vykouzlí?

   • johny541.4.2018 16:08reagovat

    Tak na podzim se rikalo, ze nam chybi desitka a kvalita ve stredu zalohy. Kdyz tam ted tu kvalitu mame, tak je zase chyba na vsech ostatnich postech?

    I tak mame kvalitnejsi hrace nez vetsina souperu v lize. Nerikej ze je jedina cesta k titulu koupit na kazdy post hrace za 100 milionu. No uprimne bych si ani pak nevsadil na titul.

    • Elysir1.4.2018 17:15reagovat

     A kde v celém tom příspěvku píšu něco o nákupu dalších hráčů? Úsměv

     Říkám jen, že dokud ostatní hráči nebudou hrát na 100% a ne jen se spoléhat na Kangu a Stancia, tak ani kvalita těch dvou nebude stačit na výhru. Viz druhý poločas proti Brnu, kde makali fšichni a měli jsme šanci za šancí, viz 1. poločas proti Slavii, kde jsme byli jednoznačně lepším týmem. Když ale většina jen čeká, kdo kde co vykouzlí, tak to prostě nevytrhnou dva hráči, i kdyby byli za miliardu každý.

   • victorlima1.4.2018 17:40reagovat

    Bohudík Elysire viděl jsem to s Kangou podobně. Tak možná, že ještě úplně neblbnu.

    • Elysir1.4.2018 17:52reagovat

     Anebo jsme tu jak dva bratři v blbosti :-D

 • Juniorka

  pepinho21.4.2018 14:16reagovat

  Tak jak tu včera někdo psal o 4 hráčích, kteří za ni mají nastoupit, tak je v sestavě jen VáchaSmích

 • Buďte pozitivní!

  Dno1.4.2018 13:50reagovat

  Netrénuje nás špageťák, ale bílej Čech! A na hřiště se dostanou hráči, co žerou trávu! To jsme vždycky vsichni chtěli, nebo ne?

 • Kondice

  Marbar1.4.2018 13:48reagovat

  už včera jsem psal, co předvedl Zahustel v 67 min. Podívejte se, jak se vracel po našem rohu. Pustil jsem si to ještě jednou a on jednoduše nemohl!!! A platí to i většině ostatních. Až na vyjímky, jsme prohrávali všechny osobní souboje, neměli jsme žádný odražený míč, náš přechod do útoku byl v chůzi. Prostě nám chybí kondice, teď už to musí vidět každý.Když k tomu všemu přičteme Hapala, jeho nepochopitelné sestavy a ještě horší střídání + navrátivší se arogantní sebestřednej, nafoukanej Ščasný, tak výsledky Sparty jsou logickým vyústěním. Hlavně Ščasný, to je ta největší příčina, co táhne Spartu ke dnu. A pozápasové rozhovory s Hapalem jsou také perličky,ten člověk je snad vždy na jiném fotbale. Ale v současné době, vidím jednoznačně problém v kondici, to nás stálo na jaře minimálně 6 bodů. Něco jsem tušil už první zápas s Libercem, který nás ve druhém poločase taky přejel, ostatně jako každý tým kromě Brna.

  • Nulatunji1.4.2018 14:04reagovat

   S kondicí problém nebyl, jen Hapal je kretén. Teď už to problém bude.

  • LukyACS1.4.2018 14:20reagovat

   Přijde mi jako hovadina, že by profesionální fotbalista nezvládl běhat v tempu víc než 60 minut jednou týdně.

   Problém je v hlavě, ale chápu, že lidi kolem Hapala potřebují alibi pro vedení. Budou všechno házet na Itala, něco jako když se Strama vymlouval po vyhazovu

   • Nulatunji1.4.2018 14:24reagovat

    Tak hlavně kondičák je už asi 150 let Tomáš Malý, byl před, během i po Italovi, takže tohle je úplně mimo.

    • Marbar1.4.2018 15:34reagovat

     Prosím, koukněte na 67 minutu, jak se po našem rohu vracel Zahustel! Následně zjistíte, že to mimo rozhodně není.

     • Nulatunji1.4.2018 15:48reagovat

      Což je ale chyba Hapala, který hráčům ordinuje výběhy ve Stromovce, kokot jeden debilní. OtráveníOtráveníOtrávení

 • Inside info

  Chabix1.4.2018 13:34reagovat

  Po včerejším zápase zasedlo vedení klubu a probíralo se, co dál bude Spartou. Krátce po začátku dorazil i dost nabručený Křetínský. Tahle naštvanýho ho za ty léta ještě nikdo neviděl. Křetínský všem nadával, že jsou neschopný. Že by to lépe odtrénoval i netrenér. Všechny šokoval, když na minutu vyrazil trenéra Hapala a oznámil, že tým převezme sám. Dnes dopoledne měl A tým první trénink pod Křetínským, ten jim okamžitě naordinoval intenzivní běhání do kopců. Plno hráčů remcalo, že jsou po zápase unavení. Ale to Dana nezajímalo. Za kecy rozdával pokuty jak na běžícím pásu. Pokud nevyhrajeme následující zápas, tak hráči přijdou o 80% ze svého platu.

  • captain_obvious1.4.2018 13:36reagovat

   To mě asi nikdy nepřestane překvapovat, jak si lidi potrpí na ty aprílový žerty. Já je nesnášel už od dětství. Smích

 • AS?

  rebus1.4.2018 12:36reagovat

  https://zpravy.idnes.cz/poker-podvod-soud-ital-grassi-podvodnik-f09-/krimi.aspx?
  c=A180328_124603_krimi_jkk

  • Nulatunji1.4.2018 12:38reagovat

   To je vtipný no.

    

   Ha

   ha

   ha

   ha

   ha

   ha

 • Posily

  Bunda1.4.2018 12:27reagovat

  V létě můžeme očekávat velký souboj Sparty a Slavie o Jemelku a hlavně o Jovovice.

   

  Ten Jovovic je neskutečný borec na podobné urovni jako je Stanciu ! Snad do něj Sparta už zajela a jednáme..

   

  Doporučuji kouknout na jeho goly v HET lize :

  https://www.youtube.com/results?search_query=Vladimir+Jovovic+Jablonec

   

  • captain_obvious1.4.2018 12:37reagovat

   Toho jim taky dohodil Gluščevič ne? Měl nám ho dát v balíčku s Plavšičem. Doufám, že s ním budeme dál spolupracovat a zase nám někoho dohodí, klidně třeba nějakého zobáka do juniorky. Vypadá to, že má na hráče čuch.

   • captain_obvious1.4.2018 12:54reagovat

    https://www.transfermarkt.com/igor-zlatanovic/profil/spieler/343965

   • Pouzar111.4.2018 13:22reagovat

    Každej kdo má rozum do Sparty brzo už ani nevkročí natož aby někoho posílal..

  • SuperFrankie1.4.2018 12:56reagovat

   To bychom se museli nejdřív dostat do pohárů, abychom těm hráčům mohli něco nabídnout.

   • Tazmen1.4.2018 12:59reagovat

    peníze nestačí?

    • Pouzar111.4.2018 13:24reagovat

     Pokud chceš hráče který se chcou posunout a ne si vydělat tak ne ..

     • Pouzar111.4.2018 13:24reagovat

      Jen vydělat*

 • Tipování

  Bunda1.4.2018 11:59reagovat

  Tak jsem správně trefil výsledek 1-1.

  Chcete nějaké tipy na sázky? Co třeba Sparta příští rok sestup?😉

  Stramaccioni vrať se prosím 🙏

   

  Mimo tyhle srandy musím říct že Holoubek mě hodně překvapil a nečekal jsem že budou hrát tak jak hrají. Čekal jsem od něj hru na brejky s presinkem tak na 60 metrech, ale oni hrají dominantně, presuji hned od první rozehrávku, hrají hodně na riziko - útočí v hodně lidech. Skvěle změnil Liberec od Trpisovo odchodu.

  • Tazmen1.4.2018 12:08reagovat

   Mají to co nám chybí - vítězná mentalita, gólovýho zabijáka Pulkyho a i trochu toho štěstí

   • AlaMierda1.4.2018 12:16reagovat

    a hlavně hrají aktivně i když hráčská kvalita tam moc není. U nás kvalita je u některých hráčů a ten zbytek si snad myslí, že to odehrají za ně.

    • hombre1.4.2018 12:51reagovat

     Přesně. Oni bojují za svůj tým, dřou a jezdí po prdeli a mají našeho hroťáka, kterýho Holoubek srovnal. Sice jsou tam hráči bez techniky, ale nadšení a bojovnost to smaže.

     U nás máme výborné hráče a jsou super, ale jsou tam i hráči na úrovni 2 ligy a taky hráči bez formy.

     O vedení raději nemluvím Neutrální.

     • Moribundus1.4.2018 13:08reagovat

      Pulkymu chybí do elitního útočníka úrovně české ligy hlavně to zpracování. Jestli to vypiluje, tak bude pro Spartu velký přínos.

 • Novinky

  Tommy171.4.2018 11:46reagovat

  Sparta podepsala smlouvu s Lafatou na příští rok... vedení ho k tomu přinutilo poté, co Stanciu a Kanga odejdou do Arsenalu místo Sancheze a poperou se o místo v základu. S Lafatou se počítá na podhrot, protože on to tvůrčí myšlení má. MiKa se rozhodl opustit kádr, protože prý peníze nejsou všechno a cítí, že na Spartu už nemá.

  • Tazmen1.4.2018 11:51reagovat

   na facebooku jsem teď četl, že Lafata přestupuje do Realu Madrid. Někdo si tu z nás evidentně dělá prdel...

   • Tommy171.4.2018 11:53reagovat

    To se spletli. Real Madrid má zájem o Vašoňa, kterého chtějí vyměnit s námi za Modriče.

  • captain_obvious1.4.2018 12:39reagovat

   Apríl. Hihihihihihihihihihihi.

82244 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha