Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • NORSKO

  ouissi11.6.2017 10:14reagovat

  Pro mne jsou reprezentační přestávky nutným zlem, narušujícím klid na práci Sparty. Teď liga skončila, poháry ještě nejsou - vzal jsem to jako takové zpestření mimosezóny. Dívat se na to nedalo, bolí mne oči ještě teď. Kdyby domácí měli v ofenzívě někoho jiného než ty dva sobecké mohamedány, asi by si Česko odvezlo ”búra”. A propos moc se mně líbil ten vystřídavší záložník Daehli. Perfektní práce s míčem, krytí i přesnost přihrávek. Bohužel je to takový bojovník do vysoké trávy. Metr a půl, třicet kg i s postelí.

   

  Pozitivem budiž, že na hřišti neparticipoval (a tedy se ani nezranil) nikdo z našich. Kéž by to tak bylo i v době, kdy budeme hrát ligu a třeba dva poháry, mít marodku, čas na odpočinek žádný. Ale to ne to si Jábulím určitě někoho z našich vybere a postaví.

  Vaclík předvedl, až na pár drobností, výkon na hranici dokonalosti.

   

 • Repre je sice bezvýznamná

  Tashunka Witko11.6.2017 9:24reagovat

  v porovnání se Spartou, ale člověk na to stejně koukne, i když ho uráží, že tam nastupují dřeva jako Krmenčík nebo Zmrhal. Bohužel i my jsme přispěli a vidět zase Brabce je skoro stejná noční můra, jako sledovat naše borce Holka s Mazuchem.

  Jedno mají ale repreborci z české kotliny napříč všemi kluby společné - nikdo neumí zpracovat balon. Když vidím Daridu nebo našeho Ládíka, jak jim ulítne balon minimálně 4 metry a pak ho musí honit, většinou dozadu, a na poslední chvíli ho pošoupnou skluzem do brejku soupeři, tak nechápu, že jim zato v cizině ještě někdo platí. Vůbec nejlepší je v tomto směru naštěstí sešívaná škola, kde Souček se Zmrhalem vypadají, jako by měli na ta svá kopyta obráceně přidělané podkovy. I ”supertalent” Jankto ukázal pouze nepřetržité ztráty míče, vyplývající z toho, že mu každý balon odskočil.

  Doufejme, že se hráči Sparty budou v příštích měsících do tohoto represpolku dostávat co nejméně.

  • hombre11.6.2017 10:00reagovat

   Ty kluku, svého Holka měsíc neuvidíš, Mazuch je asi pořád zraněný, tak jsi si vybral Brabce. Je pravda, že včera zahrál jedině Vaclík. V obraně oba stopeři strašní, nepřipomíná mi to nějaký klub?

   Techniku nemá snad žádný náš hráč, je jedno z jakého klubu. Podle mě, nikomu na světě neodskakují tak balóny při zpracování, jako našim hráčům. Při zpracování 2-3 metry odskočí. Jsme v tomto mistři, nikdo není lepší Neutrální. Včera byl výborný i Dočkal, zpracování a ta nahrávka, to i kluci u nás jsou lepší. A fyzička, to je to co vlastně nemáme....

   Jestli se trenér díval včera na Sivoka, musí sehnat stopera jinde, je jedno odkud, všude jsou lepší.

   Jestli budou hráči Sparty hrát jako dosud, nemusíme se bát, že by byli v repreSmích.

 • Hromada

  artaxerxes11.6.2017 7:56reagovat

  Těsně před podpisem smlouvy se Slavii si přetrhl vaz v koleni.

  Uvidíme jestli se Slavia zachová jako tvrdý obchodník nebo jako Mirek Dušín.

  Pokud jako tvrdý obchodník, tak v očích hráčů ji to může uškodit, ale zas poku ho vezmou, tak můžou mít dalšího maroda. Zase na druhou stranu, vzít ho i přes zranění, bude chtít po uzdravení se odvděčit.

  • adam11.6.2017 8:44reagovat

   Podle me ho vemou tak jako tak, ale snizi tu prestupovou castku.

  • Chabix11.6.2017 10:36reagovat

   Já bych se zachoval jako obchodník a nekupoval ho. I když se to v Křetínského podání nezdá, tak fotbal fakt není charita.

  • Kubajs711.6.2017 13:39reagovat

   Tvrdik pise na twiteru, že se nic neměni a podepisuje.

 • ...

  kapacitos10.6.2017 23:23reagovat

  trenér San Marina po zápase s Německem: ”neprohráli jsme 8:0 ale jenom 7:0, je vidět určitý progres” Smích

  • jelito10.6.2017 23:46reagovat

   Ty kluci jsou pošťáci, řídíči, prodavači...tam se to nedá takhle brát Úsměv

 • Hra dnes

  Elbruso10.6.2017 23:01reagovat

  Podle mě stejný problém jako letos ve spoustě zápasech u Sparty - nehraje záloha, útok odříznutý nebo nemá dobré míče a navíc od nějaké 70 minuty spousta hráčů odpadá i fyzicky, opět hlavně v záloze. Potom hra vypadá chaoticky a často nezbývá nic jiného než dlouhé míče. S takovou hrou tam vepředu může být i Ronaldo a bude tam celkem zbytečný. Ve Spartě to letos bylo dost podobné. Jen musíme doufat, že se to hlavně v té záloze u nás hodně zlepší, protože takový Janko potřebuje prostě dobré míče, centry - stejně jako do vápna třeba Lafata a dneska je útočníci neměli nebo minimálně. Řekl bych, že ještě můžeme být rádi za remízu, protože jít dva sami na brankáře, kde se ho mohli zeptat kam to chce a kdyby mu to přihrál, tak dával do prázdné - to je trestuhodné nedat. Sivoka nebrat ani zadarmo - hlava dobrá a to je všechno. Po zemi pomalý, slabý start na míč a z toho pramenila i ta chyba. Tu hlavu má i ten náš Kadlec a to stačí.

 • Hmm

  experto10.6.2017 22:59reagovat

  Jestli je pravda, že měl dnes Ital kouknout na Sivoka, tak se tedy prezentoval opravdu krásně.

  To by byl s Míšou koncert asi.

  Ale ne, tak občas se to nepovede, něco jinýho je být flákač jako Kadlec.

  • Elbruso10.6.2017 23:08reagovat

   No dneska by si možná mohl říct i celkově - jestli tohle je to nej z České republiky, kam jsem to jen vlezl.

   • victorlima11.6.2017 0:07reagovat

    Jarolíma dvakrát nemusím, ale nadávat mu zde nebudu. Vidím, že s tím naším nároďákem by nesvedl nic ani Mourinho se Zidanem a Guardiolou jako asistenty.

  • pubi10.6.2017 23:12reagovat

   Tak on jinak byl o třídu lepší než Brabec, kterej je snad ještě horší než ve Spartě. Penalta na Sivokovo vrub nejde. Kiks obrovskej, ale to je prostě technická nedokonalost, která se občas stane, já si třeba u něho podobnou chybu v repre nepamatuju. Ale jako dobře nehrál, to si zase nebudem nic nalhávat.

   • Sendi10.6.2017 23:16reagovat

    Brabcovi podle mě trošku křivdíš, měl tam dvě technický chyby, Sivok jednu, ale Brabec tam několikrát supr vystoupil a vyvezl míč, bohužel ve druhym poločase už to byla komplexní bramboračka no, tam jak jsou ti obránci pod tlakem, tak holt je tam velká šance, že přijdou chyby, on i zkušenej a s výbornou formou hrající Gebre tam měl pár šíleností:/

    • pubi10.6.2017 23:21reagovat

     Jenomže to je právě to, co je u Brabce dlouhodobej problém a myslim, že už ho neodstraní. Smutek Jasně, stane se, že nemáš formu a prostě se ti nedaří nic, i když třeba z minulosti víš, že to fotbalista je (viz. Holek). Ale Brába, ten prostě střídá skvělý momenty s těma děsivejma v každým zápase. Ty jeho předskočení jsou super, tím nám strašně ulehčoval třeba zápasy v EL, ale když pak hned následuje pokažená rozehrávka, tak teču.

  • kapacitos10.6.2017 23:13reagovat

   Já bych neodepisoval hráče po jedný špatný přihrávce. Občas chybu udělají i ti nejlepší hráči světa.

  • Chabix10.6.2017 23:52reagovat

   Sivoka bych se chtěl zastat, na hovno hrála především záloha. Obrana musela řešit těžké věci.

  • victorlima10.6.2017 23:56reagovat

   Pánové, tohle by naši stopeři nemohli odehrát hůř. Holek s Kadlecem by nebyli horší. Teď už chápu i to proč Bořek nehraje v Číně. Při bránění jen stínuje, vyklusává a přihrávku slušnou dá tak jednou za poločas. Za těch více jak 200 mega slušnej obchod.

 • repre

  Chabix10.6.2017 22:47reagovat

  Když vidím tu naší repre, tak jsem rád, že jsme ve Spartě angažovali italskýho trenére se zahraničním týmem a kterému poskytneme to special. Prostě jiný myšlení, jiný nároky, jiná kultura. Dneska to byl od nás totálně ostudný výkon.

 • repre

  Sendi10.6.2017 22:41reagovat

  jako podle mě tohle jde za Jarolímem, má výrazně kvalitnější kádr než soupeř, tohle bylo od něj prokaučovaný...

  • Sranda Hejkal10.6.2017 22:44reagovat

   Co jsem slyšel, tak Jarolím vzal repre jen pro plat, je mu úplně jedno, jak kvalda dopadne.

   • waaw11.6.2017 8:30reagovat

    Ty si vazne komik. Jarolim takhle chodi po hospodach a ma pockani vyklada, ze tam je jen kvuli penezum a vysledky ho nezajimaji.

    • Sranda Hejkal11.6.2017 10:25reagovat

     Ano, přesně tak to je. Jsi velmi moudrý. Až vyrostu, chci být jako ty.

  • petr13710.6.2017 22:44reagovat

   No ale jde to i za Krmencikem, Krejcim, Janktem, Dockalem, Sivokem, Brabcem a Kaderem. Tihle hraci podali vykon na par facek

   • Sendi10.6.2017 22:58reagovat

    Nesouhlasim, jako byly tam chyby vzadu, já vždycky říkám, že technická chyba se stane, podle mě všichni makali, ale tak nějak naprázdno, což jde za koučem, ten má říct dementi hrajte tak a tak když oni hrajou tak a tak...nákopy na Schicka píčovina...Jasně, individuální výkony tam některý byly slabý, ale určitě ne od Kadeře a Jankta to nesouhlasim, Krejčí na pravou stranu vůbec nepatří a nechápu proč ho v průběhu Jarolím neprohodil s Janktem...no nic, teď musí San Marino porazit Iry Smích

    • pubi10.6.2017 23:00reagovat

     Kadeř zoufalej. Jankto tak nějak o nic lepší než Zmrhal, což je teda pro mě velký zklamání.

     • Sendi10.6.2017 23:03reagovat

      Kadeř má asistenci a svý si odehrál, Jankto měl výbornej pohyb, ale on i Zmrhal hrál slušně si myslim jo, ale Jankto tam dostane kolmej balon, jde si pro to, dobře to vyřeší a v šestnáctce má jedinýho spoluhráče, to máš pak těžký...jinak Vaclík TOP výkon...

      • wasek2611@centrum.cz10.6.2017 23:08reagovat

       Přesně. Kader to odmakal. Hral dobre. Nefungovalo to jako tym. Hrozne hral snad jen krmencik a brabec a castecne dockal.

      • pubi10.6.2017 23:18reagovat

       Mně právě přišlo, že dneska tak dobrej pohyb, na svoje poměry, neměl. Ale to byl případ většiny hráčů, posledních 15 minut, kdy polevil ten největší lauf Norů a my ještě mohli něco udělat, na to prostě nebyly síly. Dočkal, Jankto, Krejčí - všichni se zbavovali míčů nebo hráli alibisticky, jen aby se nedostali do soubojů 1 na 1...

       • Sendi10.6.2017 23:22reagovat

        U Jankta jsem si toho teda nemyslel, podle mě se tam snažil něco vymyslet, mrknu na to zejtra znova ještě pořádně, já už to pak tak bedlivě nesleduju když to stojí zapíču :D Krejda podle mě vůbec nemůže hrát tu pravou stranu, on tam víc než cokoliv jinýho spíš ztrácí síly obíháním na levou nohu, Dočkal dneska slabej strašně, je na něm znát, že tu situaci supr vyhodnotí, dobře to vidí, ale technicky a fyzicky to dneska vůbec nedával...no nic, prostě hra zprdele...

        • pubi10.6.2017 23:42reagovat

         To si trochu masochista, jestli se na to budeš koukat znova. Smích

  • Boubac10.6.2017 22:44reagovat

   To byla tragedie. Celkově ta sestava se dala složit lépe. A od 75 minuty mi přišlo, že hráči totálně bez fyzičky. Nemám slov.

  • wasek2611@centrum.cz10.6.2017 22:45reagovat

   Hraci nevedeli co hrat. To mas pravdu. Ma na tom velkej podil. Pak ale zase zpravovani. To jsme meli sileny...

    

   Trenerem acka by mel bejt vita lavicka...pod nim ta hra ma vzdycky nejakej rad...

  • KRiSTiN10.6.2017 22:49reagovat

   My vytečeme i s Kostomlatama.

 • Hm

  Sranda Hejkal10.6.2017 22:19reagovat

  Tak se nám zranil Jako, takže na Euro 21 asi taky nepojede...

  • Sranda Hejkal10.6.2017 22:37reagovat

   Tak snad si střeleckou formu nechá až na Spartu, teď to zazdil na konci pěkně...

   • Sendi10.6.2017 22:39reagovat

    měl to na béčku

   • jakub231110.6.2017 23:31reagovat

    Jestli myslis Jankta tak toho sparta nekoupila

    • Kubajs711.6.2017 10:12reagovat

     😂😂😂😂😂

 • Sivok

  pepinho210.6.2017 22:01reagovat

  Zatím paráda, v pondělí je tu

  • Dynamo10.6.2017 22:02reagovat

   Brabec může za gol

   • ACSpartaPraha4ever10.6.2017 22:05reagovat

    Za to namazání Norům taky? :D

     

    Ještě, že to jsou dřeva...

  • SuperFrankie10.6.2017 22:05reagovat

   Úplně tu spolupráci s přesnohou vidím. To bude symfonie.

   • pepinho210.6.2017 22:08reagovat

    Dneska hraje o návrat do Sparty i Brabec

    • fygura10.6.2017 22:18reagovat

     Budme radi ze tehle nekop je pryc!

     • SuperFrankie10.6.2017 22:18reagovat

      Co bychom za něj dali v letošní sezóně.

      • kapacitos10.6.2017 22:19reagovat

       To i za Sivoka

Předchozí 1 ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... 4325 Další
43250 příspěvků
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
Technické zpracování AG25 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha