Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Radio ACS vs. Buď v týmu

  Enkoff28.1.2020 9:48reagovat

  Jaký máte na to názor ? Já osobně teda radši video než rádio...I když to není myšleno asi úplně jako alternativa, tak Buď v týmu mě hodně bavilo a radši bych jedno video než 4 rádia. Můj názor

  • Semih Kaya28.1.2020 9:55reagovat

   Souhlas.

  • AlaMierda28.1.2020 10:00reagovat

   Já to vypnul ani ne po minutě. Nebavilo mě to.

  • Jülken28.1.2020 10:05reagovat

   Na příštím soustředění bude představen nový formát: Teletext ACS.

   • waaw28.1.2020 10:12reagovat

    Kasík kazdy den vypusti ve Spanelsku poštovního holuba a za dva dny přistane v holubniku na Letnei s cerstvymi zpravami

    • Jülken28.1.2020 10:49reagovat

     Smích

    • waaw28.1.2020 11:19reagovat

     Tim ale vubec nechci naznacovat, ze by na Letne byl nejaky holubnik Ani Hubnik. Ani Holoubek

  • DaveACS28.1.2020 10:15reagovat

   První minutu jsem se bál, co to bude, ale nakonec jsem se fakt bavil, hlavně když do toho přišli hráči, kteří se bavili mezi sebou normalne, otevřeně, bez zábran

   • Mek28.1.2020 17:53reagovat

    Souhlas. Navíc jsem se úplně ztotožnil s tím, že je to ranní formát. Pustil jsem si to dopoledne u kafe do sluchátek v práci a bylo mi fajn.

 • DNO

  TakeACS28.1.2020 8:31reagovat

  To bylo keců, jak se musíme zbavit žoldáků a začít kupovat srdcaře jako je Hašek.. HAHA Nakonec se ukázalo, že i ten Mandjeck má větší charakter, než ten věčně se usmívající pí**s.. Tady to máte odborníci. I ti atleti z ČR mohou být ŽOLDÁCI. Kdo by to byl řekl co? Mě se ten kluk nikdy nelíbil ať si shnije v B-týmu a podepíše se Kanga. Jinak Tomášek a posily to taky nevypadá moc nadějně. Vzpomínám na Stramu, kdy k nám chodili hráči jako Biabiany, Mavuba nebo se spekulovalo o Snejiderovi. To dalších třicet let nezažijeme, všichni byli top profesionálové a měli chuť tu hrát, ale stejně je vyštvali náckové a teď budeme upřednostňovat legendu Haška a jemu podobné, u kterých byl vrchol bohemka... OtráveníOtráveníOtrávení

  • kilovolt28.1.2020 8:36reagovat

   profesionální fotbal by měl být o profesionalitě. ne o nějakém srdci, kafíčkování a chození po hospodách na pivko.

  • Sheva28.1.2020 8:36reagovat

   no já bych Mandjecka moc nevytahoval, o něm se psalo, že ho do toho Izraele doporučil. To je řízni píchni a kdoví z jakých důvodů tak otočil a chce tu dlouhodobější smlouvu.

   Jinak si obecně myslim, že to neni o cizincích/našincích, ale nějaký jádro hráčů potřeba je

  • Sheva28.1.2020 8:42reagovat

   ty vole tak te´d jsem si ten příspěvek dočet úplně protože předtim jsem skončil u toho Mandjecka a to si snad děláš kozy úplně. Biabiany úplně marnej, po návratu do Itálie pořádně už nikde nehraje, o Mavubu nikde nebyl zájem, což sám někde potvrdil, že neměl ani jednu nabídku a podepsal tady smlouvu na 3 (!!!) roky. A Sneijder? Ten tu chtěl nějaký hodně šílený peníze a pak v tom Nice odehrál asi 5 zápasů a i v nich byl hodně marnej

   • Semih Kaya28.1.2020 8:48reagovat

    Zase ty vole ty děláš, jak kdyby francouzský reprezentant a vicemistr světa, i když oba v letech, chodili do ligy, potažmo do Sparty, každej přestupák Smích

  • Semih Kaya28.1.2020 8:44reagovat

   Já se Haška nechci zastávat, protože to co udělal (a i ty věci před tím) už jsou prostě přes čáru a neslučitelné s profesionálním fotbalem, ale nezapomínal bych, že problém Sparty není Hašek. Spíš bych se ptal, jak je možné, že už podruhé se hráč na Spartu takhle vysere, co je k tomu žene? Touha vydělat si? Nebo jen zoufalá snaha utéct pryč ze Sparty? Někam, kde si na velkoklub jen nehrají, ale skutečně tak funguje?

   • Sheva28.1.2020 8:52reagovat

    hmm to je bezva, tak si uděláme mančaft ze samých ”ikon” a budeme koukat na to jak končíme někde ve skupině o záchranu.

    Pointa příspěvku kromě toho, že to byli velcí hráči (což nerozporuju) byla, že to vlastně bylo všechno v pohodě a že na to máme vzpomínat v dobrým, to byla silná Sparta panečku. Ne, fakt ne

    • Sheva28.1.2020 8:53reagovat

     pardon, to byla reakce na ten tvůj příspěvek jímž reaguješ na mě o trochu výše, překlikl jsem sem

    • Semih Kaya28.1.2020 8:53reagovat

     Ty vole projdi si a přečti si to ještě jednou Smích

     • Sheva28.1.2020 8:55reagovat

      ... píšu, to byla reakce na tvůj příspěvek výše

      • Semih Kaya28.1.2020 8:57reagovat

       Já to pochopil, ale ty evidentně ne. Úsměv

       • Sheva28.1.2020 9:00reagovat

        A v čem se ti nezdá moje reakce? Jen jestli ty jsi pochopil příspěvek toho na koho jsem reagoval

        • Semih Kaya28.1.2020 9:01reagovat

         Já to pochopil moc dobře. Ty ne.

         • Sheva28.1.2020 9:05reagovat

          Mohl bys to rozepsat? Protože já se chci pobavit. Tady se totiž bavíme o příspěvku toho nade mnou a ten to napsal celkem jasně: za Rosy to stojí za hovno, kdežto za Štrámy to bylo jiný kafe a ”měli chuť tu hrát”. A výkony jsou kde? Málem tu byl i Sneijder, kterej pak už nehrál vůně nic. To je jako vtip, že to někoho mrzí?

          • Semih Kaya28.1.2020 9:11reagovat

           No ale vždyť si sám vystihl tu podstatu. Za mistra Stramaccioniho jsem přišli hráči se spoustou zkušeností, reprezentanti, kteří se po celou dobu chovali jako naprostí profesionálové. Naopak čeští hráči Hašek a Frýdek (tomu se to nepovedlo) při první příležitosti ukázali ”srdíčko”.

            

           Do prdele, nikde přece nepíše, že jsme hráli jak Ajax, Liverpool nebo si dosaď koho chceš, že všechno bylo sluncem zalitý a Sparta minutu od finále LM. Jenomže zatímco jedinim se nasazuje psí hlava, přestože reálně jen nenaplnili sportovní očekávání, druzí byli dáváni za vzor a cesta, kterou jít, přitom Spartě vrazili kudlu do zad a jejím dresem si vytřeli prdel.

            

           Chápeme? O jejich výkonnost v tom příspěvku vůbec nešlo.

           • Sheva28.1.2020 9:22reagovat

            Cože?? TBCH se chová jako profesionál? Jako vážně? Frajer co doma neléčil zranění a z banality se staly 3 nebo kolik měsíců a teď tady jede jedno zranění za druhým, aby moh pěkně doma užívat pláže? DĚLÁŠ SI PRDEL??? Biabiany, kterej nás žaloval na UEFA, tak se choval jako profesionál? Minimálně tihle 2 se chovali jako hráči, kterým je to tu úplně ale úplně u prdele. Mandjeck to samý.

            To, že je tady někdo vyštval a upřednostňoval Frýdka nebo Haška, připomeň mi laskavě kdo to byl. Protože já neznám fanouška Sparty, kterej by kdy upřednostňoval Frýdka před kýmkoliv a Hašek? Nečet jsem snad na žádným fóru nic jiného než příspěvky věnující se jeho výkonnosti, použitelnosti a případně polemiku zda má či nemá hrát.

             

            • Semih Kaya28.1.2020 9:29reagovat

             Ty vole, proč do toho taháš Ben Chaima, na to ti můžu úplně v klidu hodit Zahustela, Kadlece...Asi mu teda něco pořád je, když musel na další operaci. Nebo ho vole asi baví nechat si otevírat kolena... Ale jak myslíš, jestli chceš diskutovat tímhle stylem... Biabiany náš žaloval, protože Sparta porušila smlouvu, naprosto oprávněně, je to tady takhle se vším (tady myšleno ČR), dokud se nikdo neozýval, tak se na to sralo. Mandjeck Spartu nikdy nežaloval, to je lež. A že by nikdo nikdy nechtěl české bílé kluky na hřišti raději než negry a židy? Chodíš vůbec na Spartu? Tohle mě nebaví.

             • Sheva28.1.2020 9:43reagovat

              jak proč do toho tahám Ben Chaima? Tak ten, kterého se tu zastáváš tady psal o Štramákovi, to si jako chceš vybírat koho chceš a koho ne a na základě toho hodnotit, že všichni byli velcí profíci když teda odmyslíš ty co se ti nehodí?

              A co je špatně s Kadlecem nebo Zahustelem? A protože tady slovíčkaříš, tak dovol abych ti připomenul, že ani jeden nepřišel za Rosického a mistr TakeACS psal, že za Rosického to neni žádná hitparáda, takže bavíme li se v duchu tohoto příspěvku a ty mi ho tu ”vysvětluješ” tak sem tyhle hráče netahej, díky.

              Bavim se o racionální diskusi, ne o nacistických debilech. A stejně tak oni nemůžou za to, že hráči jako Biabiany neměli Spartě co dát a zmizeli, to nepřímo také napsal TakeACS, kterého se tu tak vehementně zastáváš ty vykladači pravdy

              • Semih Kaya28.1.2020 9:46reagovat

               Ty vole, ty vůbec nepochopíš příspěvek, otáčíš si to tak, jak se ti to hodí, ale já jsem vykladač pravdy, to víš že jo, šášulo Smích

                

               • Sheva28.1.2020 9:53reagovat

                co je na tom k nepochopení, ty tajtrlíku?

                Tak to rozepiš když tu machruješ. Já dobře pochopil, že on psal o tom, že sem chodili známí hráči a že to byl nezvyk. Já k tomu dodal, že to bylo tak jako tak k hovnu protože nepřinesli nic zajímavého ze sportovní výkonnosti (což snad ani ty nerozporuješ) a jako vzorní profesionálové se zrovna někteří nechovali (což pro mě nepochopitelně rozporuješ). Tak schválně, co jsem na tom nepochopil.

                Ty si tady účelově vybereš kdo se ti hodí a kdo ne a podle toho je hodnotíš jako celek. To bych uměl taky. Vybrat si třeba Hanouska, Heču nebo Drchala a říct, že jsou to profíci, paráda.

                • Semih Kaya28.1.2020 9:58reagovat

                 Co je na tom k nepochopení? No třeba že jsem ti ho hned na začátku musel celý vysvětlit, protože si ho nepochopil. A nechápeš to do teď. Což mě docela zaráží, protože jsem to, myslim, vysvětlil dost jasně. A vytáhnout z X hráčů jednoho, který se provinil tím, že odjel slavit židovský svátek do Izraele, kde teda pak rehabilitoval po dvou operacích. Oprav mě, ale nepamatuju si Ben Chaima, jak nepřijel na letiště, odmítl trénovat, motal se na sračky po Praze... nepamatuju. Tak co na tom chceš srovnávat.

                 • Sheva28.1.2020 10:06reagovat

                  jo tys mi to vysvětlil :-D tak si přečti ten můj příspěvek o ikonách a bude snad jasno, že od začátku píšu o tom samém, tedy že gró příspěvku je, že sem přišly ikony (které ale hrály hovno).

                  Pojďme si schválně rozebrat jednu větu z toho příspěvku, na nějž jsem reagoval: ”všichni byli top profesionálové a měli chuť tu hrát, ale stejně je vyštvali náckové a teď budeme upřednostňovat legendu Haška a jemu podobné, u kterých byl vrchol bohemka...”

                  takže můj komentář: zdaleka ne všichni byli top profesionálové. Ten Ben Chaim se neprovinil tím co píšeš, ale že ještě před přestupem k nám měl nějaký banální zranění a vůbec to neléčil, čímž pádem se mu to zhoršilo do podoby několika měsíců. Měli chuť tu hrát? No to mi teda nepřipadalo, hlavně ne v případě toho Mandjecka. ”Vyštvali je náckové” tak to je leda něčí vlhkej sen, nic takového se nestalo. Poslední kdo byl opravdu někým vyhnanej byl Horváth. Světe div se, Čech

                  • Semih Kaya28.1.2020 10:13reagovat

                   Jo takhle, ty vytrhneš jednu větu z příspěvku úplně z kontextu a já to nepochopil, tak to joooo, to je jiná, panečku. SmíchSmíchSmíchSmích Pak tam ještě přidat pár emocema zabarvených pasáží, třeba tu o náccích a můžeme směle diskutovat SmíchSmíchSmíchSmích

                    

                   Seru na to, to nemá smysl. Úsměv

                   • Sheva28.1.2020 10:22reagovat

                    ty seš normální vocas. Je snad úplně jasný, že jsem reagoval na tu druhou pasáž od té chvíle co mluví o Štrámovi a jeho posilách, o profesionalismu těch hráčů. Celou dobu mi tu cpeš, že jsem to nepochopil já a přitom je snad jasně zřejmý na co z toho jeho příspěvku reaguju a o čem píšu. Já jsem nevytrh žádnou větu z kontextu, celej ten jeho příspěvek k tomu srovnání směřuje. Ano, Hašek udělal píčovinu, která se nedá omluvit a myslím, že si podělal kariéru, ale vybrat si nějakýho jednoho konkrétního cizince co sem přišel za Štramáka a dělat z toho relevantní srovnání cizinců a odchovanců, to ti přijde v pořádku???

                    Nebyl jsem první kdo tu zmínil nácky a kde vidíš jakou citově zabarvenou pasáž? Já jenom říkám, že to s těma náckama neni pravda, máš něco co bys mi k tomu pověděl nebo v tom hledáš nějaký citově zabarvený pasáže, který tam nejsou? A pak kdo umí číst. Nazdar, klaune

                    • Semih Kaya28.1.2020 10:27reagovat

                     Tak pro příště. Reaguj na příspěvek, nevytrhávej z kontextů, chápej psaný text. Easy. Pak nebudeš za totálního debila. Do teď si nepochopil ani to co píšu já, ani TakeACS a to ani trochu. Škoda no.

                     • Sheva28.1.2020 10:31reagovat

                      reagoval jsem na část příspěvku, která je nepravdivá. Vytržené z kontextu to není, byla to zcela jasně formulovaná myšlenka daná jako srovnání, které mělo podpořit tu myšlenku předtím a já napsal, že to srovnání je blbost. Očividně jsi to ty kdo tady absolutně nechápe anebo chápe a úpěnlivě se brání za pomoci takových ubohostí jako opakování, že někdo něco nepochopil a podobně. Seš klaun a nic víc

                      • Semih Kaya28.1.2020 10:39reagovat

                       A četl si to po sobě? Smích Co na tom jako není pravda? A tvoje reakce teda vyznívá ale úplně jinak. Nebo nám zase překrucuješ, abys nevypadal jako úplná guma?

                        

                       ”Vzpomínám na Stramu, kdy k nám chodili hráči jako Biabiany, Mavuba nebo se spekulovalo o Snejiderovi. To dalších třicet let nezažijeme, všichni byli top profesionálové a měli chuť tu hrát, ale stejně je vyštvali náckové a teď budeme upřednostňovat legendu Haška a jemu podobné, u kterých byl vrchol bohemka...”

                        

                       Co tam není pravda?

                        

                       A reakce?

                        

                       ”ty vole tak te´d jsem si ten příspěvek dočet úplně protože předtim jsem skončil u toho Mandjecka a to si snad děláš kozy úplně. Biabiany úplně marnej, po návratu do Itálie pořádně už nikde nehraje, o Mavubu nikde nebyl zájem, což sám někde potvrdil, že neměl ani jednu nabídku a podepsal tady smlouvu na 3 (!!!) roky. A Sneijder? Ten tu chtěl nějaký hodně šílený peníze a pak v tom Nice odehrál asi 5 zápasů a i v nich byl hodně marnej”

                        

                       Pořád nic?

                        

                       Já to chápu moc dobře, ty ne. Fakt škoda.

                       • Sheva28.1.2020 10:43reagovat

                        ano, to byla prvnotní reakce, kde jsem se vyjadřoval k tomu povzdechu nad těmi hráči. Pak už jsem se bavil čistě o tom srovnání domácích a zahraničních hráčů a vypíchnul ty nepravdy co tam zazněly.

                         

                        btw. sám jsi napsal cituju ”No ale vždyť si sám vystihl tu podstatu. Za mistra Stramaccioniho jsem přišli hráči se spoustou zkušeností, reprezentanti, kteří se po celou dobu chovali jako naprostí profesionálové. Naopak čeští hráči Hašek a Frýdek (tomu se to nepovedlo) při první příležitosti ukázali ”srdíčko”. ”

                        takže je jasný, že oba reagujeme na tu samou zmínku a bavíme se o tom srovnání. Tak mi tu najednou netlač do hlavy něco jinýho a něco o vytrhávání z kontextu.

                        • Semih Kaya28.1.2020 10:46reagovat

                         ”hmm to je bezva, tak si uděláme mančaft ze samých ”ikon” a budeme koukat na to jak končíme někde ve skupině o záchranu.

                          

                         Pointa příspěvku kromě toho, že to byli velcí hráči (což nerozporuju) byla, že to vlastně bylo všechno v pohodě a že na to máme vzpomínat v dobrým, to byla silná Sparta panečku. Ne, fakt ne”

                          

                         Magore SmíchSmíchSmíchSmích

                         • Sheva28.1.2020 10:52reagovat

                          a co se ti na tom ty blbečku nezdá? Jestli chápeš psaný text, tak v té první větě se vyjadřuju k tomu povzdechu, že za Štrámy sem chodili samí velcí hráči, že dokonce jsme měli zájem i o slavného Sneijdera a v tom druhém souvětí, že pointa byla, že k nám chodili velcí hráči (což je to co ty pořád tlačíš jako hlavní pointu toho příspěvku) a že se tím snaží naznačit, že za Štramáka s cizincema bylo líp, všechno růžový a všichni byli profíci (HAHA)

                          • Semih Kaya28.1.2020 10:55reagovat

                           Což samozřejmě není pravda, ale protože si idiot, tak už ti to brát nebudu.

                           • Sheva28.1.2020 10:57reagovat

                            tak teď jsi mě dostal, ty blbečku teď už vůbec nepochybuju o tom, že pravdu máš jen a jen ty a nikdo jinej Smích

                            • Semih Kaya28.1.2020 10:58reagovat

                             No z nás dvou ji mám já, to je fakt.

                             • Sheva28.1.2020 10:59reagovat

                              jo jasně a ta zmínka o náccích, já to úplně celé vytrh z kontextu Smích stejně jako s tim profesionalismem. Jsi totální šašek

                              • Semih Kaya28.1.2020 11:01reagovat

                               No spíš si nepochopil, že to není myšlený doslova. A ten profesionalismus si nepochopil už vůbec a divim se, žes to vůbec dokázal napsat. Cenim.

                               • Sheva28.1.2020 11:04reagovat

                                kdyby doslova, ale ona je celá ta myšlenka úplná blbost. No s tim profesionalismem sis leda nasral do bot cos tu obhajoval. Zato já si necenim vůbec toho času s tebou, seš idiot a nic víc. Sbohem, tajtrlíčku

                                • Semih Kaya28.1.2020 11:07reagovat

                                 No není, ale to bys u toho musel přemýšlet. A že já si nasral do bot? Jakože ses předklonil a vytekl mi do nich obsah tvojí hlavy? No nic. Starýho psa novým kouskům a Shevu myslet nenaučíš. Ale zabavil si mě. To jo.

                                 • denny28.1.2020 11:36reagovat

                                  A co takhle obsah tvojí hlavy?? Není těžké poznat, že tam máš dokonale vymyto! Stejně jako ten co se ho zastáváš.

                                  • Semih Kaya28.1.2020 11:53reagovat

                                   Ono spíš není těžký poznat, že mi nesaháte ani po kotníky a nemáte kapacity na to to pochopit. Což je v pořádku a proto se na vás pánové nezlobím.

                                   • denny28.1.2020 12:14reagovat

                                    Díky za potvrzení svého hňupství!

                                    • honzaspartan28.1.2020 12:38reagovat

                                     LoL, tak koukám, že Spirit se ani po těch dlouhých letech vůbec nezměnil Smích

                                     • Semih Kaya28.1.2020 12:43reagovat

                                      A ještě mi vole řekni, že nemám pravdu...

 • Hašek experti

  Boss00928.1.2020 8:17reagovat

  Už vidím experty Zelíčka, Sigiho a Vizoura jak se Haška budou zastávat na to dejte krk. To bude panečku objektivita. Nakonec z nich vypadne, že Hašek byl šikanován zlým cizákem Kangou a proto odešel, protože je srdcař a cizák mu nemá co poroučet. Tak nějak to bude.

 • Kauza králík

  Tyrrael28.1.2020 6:53reagovat

  Je to šance pro Fortelnýho... Úsměv

 • Klídek

  ap241227.1.2020 22:36reagovat

  ono to nějak dopadne, co udělal Hašek je nehorázná kravina, ať je za tím cokoliv, tak takhle se to neřeší, pohnojil si to sám sobě. A jsem pro tvrdej trest, měla by to bejt výstraha i pro ostatní! Nevěřím že by s Rosou nebyla možná domluva...

  • Kulkozubý Tony 27.1.2020 23:02reagovat

   Nemyslím si, Hašek několikrát porušil jasně stanovená pravidla, na zahájení přípravy přišel v neodpovídající kondici a ještě si na sílu chce vynutit přestup. Jiná možnost než odchod není. Buď si jistý, že i Rosický si je toho moc dobře vědom. Tady vážně není o čem...

   • pubi27.1.2020 23:28reagovat

    Takhle jednoduchý to neni. Jasně, lepší varianta to je, ale taky to bude ukázka ostatním hráčům, jak je jednoduchý si vydupat přestup.

    • Kulkozubý Tony 27.1.2020 23:42reagovat

     Rosický jasně říkal, že pokud by se náhodou někdy stala taková situace, tak dotyčný hráč bude ze Sparty odejit, teď je skvělá příležitost všem ukázat, jestli ti myslel vážně nebo ne.

      

     Žádný normálně uvažující hráč se takhle nikdy nezachová. Hašek si tímhle tahem dost možná pokazil celou kariéru, teď si ho všichni budou pamatovat jako hráče, který se nechová profesionálně, kdo by takového fotbalistu chtěl do kádru. A všichni víme, jak s takovým přístupem dopadl Konate, nyní hraje 2. dánskou ligu...

     • pubi27.1.2020 23:50reagovat

      Já to hlavně nechápu ani ze strany jeho, ani ze strany agenta. Kdyby pokračoval v podzimních výkonech (a je reálná šance, že na jaře půjde Sparta aspoň trochu ještě nahoru), tak klidně mohl jet na euro. Takhle po něm repre ani neštěkne. Tam prostě musí bejt ty prachy hrozný lákadlo, jiný vysvětlení není... Nicméně jen tak bokem - žádné prozření od Lafatů, Sieglů a jim podobným nečekám, spíš se dočkáme vysvětlení, jak je Sparta v rozkladu, a že se vlastně chudákovi Haškovi není co divit.

     • honzaspartan28.1.2020 0:21reagovat

      Sparta ho teď nemůže prodat za pár drobných někam do Izraele, když to je právě to, co on si chce vynutit!.

      Takže jak je to příležitost? Ukázat všem, jak Martin Hašek vyhrál a vynutil si to, co chtěl?

      Ne, těch pár milionů se musí prostě obětovat pro to, aby se toto už nikdy neopakovalo a další hráči to nezkoušeli stejně. Hašek musí být minimálně půl roku bez pořádného fotbalu.

      • Funin28.1.2020 4:43reagovat

       souhlas

      • lidoop28.1.2020 7:18reagovat

       Přesně, nechápu myšlenky typu ”když za něj dostaneme odpovídající částku, pryč s ním ”. Vždyť to je přesně to, čeho chtěl dosáhnout. Takže pokud teď odejde, jen se potvrdí, jak slabej manažer Rosa je.

       • trakip28.1.2020 8:12reagovat

        když je takový king, tak za 100 milionů bych ho prodal. Jinak ”B” a tribuna do konce.

        • honzaspartan28.1.2020 10:50reagovat

         Přesně. Za méně by Sparta perspektivní hráče ani prodávat neměla.

 • Frýdek a spol

  Žrout_trávy27.1.2020 21:44reagovat

  Doufám, že až zase budou Frýdek a spol kafrat do éteru ty hovna o sparťanském srdci a zlých legionářích a cizácích, tak jim tenhle ukázkovej případ sparťanského srdíčka někdo z novinářů/moderátorů dá sežrat a oni konečně sklapnou. Ty jejich kecy o tom, co fungovalo před 30 lety... na ty by se měli ve Spartě všichni vysrat a prostě primárně přivádět kvalitu nehledě na občanku + to nejlepší, co je k mání z ČR. Ale to by ještě tak muselo být vedení schopné tu kvalitu najít a pak ještě ke všemu přivést.

  Kéž se to co nejdříve posune k lepšímu místo těch keců legend o tom, že bychom to tady měli dělat jak v 90. letech.

  Jo a Kanga je milius a hlavně profesionál a smlouvu neporušuje. Škoda, že není tak kvalitní, jako náš hvězdný odchovanec, který si chce vydupat přestup do TOP ligy. Oh wait...

  • Larrygo28.1.2020 0:22reagovat

   Souhlas

  • denny28.1.2020 11:47reagovat

   Proč fandíš Spartě?

   • Žrout_trávy28.1.2020 14:29reagovat

    Co to je za dotaz jako?

 • mh

  Tomino27.1.2020 21:43reagovat

  kdo je jeho agent ????

  • Bunda27.1.2020 21:46reagovat

   Ten samej jako měl Konate.

   • Tomino27.1.2020 22:15reagovat

    ten měl nějakýho nigerijce

   • pubi27.1.2020 23:14reagovat

    Taky jsem dneska slyšel, že má toho samýho jako měl Konate. Ale to Dumanjič určitě nebyl. Ten je na trhu relativně krátce (mimo jiné řešil teď třeba ukončení Mustedanagiče v Dynamu a následnej přesun do Sarajeva).

    • dominik2727.1.2020 23:35reagovat

     Timmy Konaté měl podle mých informací za agenta Orhana Dumanjiče a možná má dodnes, to nevím. Nicméně spolupráci s ním měl započít právě až po tom incidentu před zápasem se Steauou. Ta tehdejší revolta prý byla z hlavy toho zmiňovaného Nigerijce, což teda nemůžu potvrdit, ale neumím si představit, že by Timmy něco takového vymyslel sám, jak ho znám...

     • pubi27.1.2020 23:46reagovat

      Aha, tak proto se to takhle zamotalo. Také jsem měl zato, že to byl nějaký Afričan nebo snad skupina agentů z Afriky.

     • Sheva28.1.2020 8:34reagovat

      měl nějakýho černocha, tehdy když nekomunikoval apod. tak ho vyfotili novináři na Spartě s tim agentem kde řešil co s tim

  • vitamin27.1.2020 22:38reagovat

   orhan dumanjic

   • Jerababa27.1.2020 22:47reagovat

    Zakázat přístup a nespolupracovat, musel o tom vědět a nejspíš to celý vymyslel.

 • Btw.Cestovní doklady?

  panta27.1.2020 21:26reagovat

  ...na sraz mužstva se dokonce dostavil bez cestovních dokladů......To jako že se po Praze producíruje bez občanky? Španělsko je ještě pořád v EU, ne?

   

   

  • ap241227.1.2020 21:41reagovat

   Nemusíš mít u sebe občanku, já ji po Praze taky nenosím a ani když řídím auto, není to povinný!

   • jakub231127.1.2020 22:29reagovat

    Do Spanelska obcanku samozrejme mit musi a pas neni treba.

    • ap241227.1.2020 22:31reagovat

     Ano to jo, ale ”panta” se divil že se Hašek po Praze producíruje bez občanky....

     • jakub231127.1.2020 22:35reagovat

      Tak rekl bych, ze ji u sebe dneska nosi 90% lidi, holt patris mezi tech q0%. Me osobne to taky prekvapilo, ze by se dostavil bez dokladu.

    • jakub231127.1.2020 22:31reagovat

     Napsal jsem to spatne - kdyz nema pas, musi mit obcanku.

     • Silhis28.1.2020 0:17reagovat

      Pokud vím tak do letadla musíš mít pas občanka vžadným přippadě nestačí

      • jakub231128.1.2020 5:33reagovat

       Kdyz letis do zemi EU, tak obcanka staci. Ja zrovna do Spanelska letel bez pasu jen s obcankou.

      • blablabla28.1.2020 5:35reagovat

       Ne Ne. Lítám po evropě pravidelně a jen s OP.

 • Hasek

  petr13727.1.2020 20:34reagovat

  je zmrd. Doufam, ze s nim Sparta zamete.

  • Bunda27.1.2020 20:35reagovat

   Snad nám vykope postup do druhé ligy

  • artaxerxes27.1.2020 20:44reagovat

   Uklidni se. Tak se nechová normální hráč, pokud se nestalo něco mimořádného. Je jasné, že MH ve Spartě skončil, ale tohle nedává smysl.

    

   (Kromě jediné možnosti, že chce jít cestou jako Stanciu)

  • mučení barevnejch27.1.2020 20:45reagovat

   nechal bych ho vysmradit rok a půl v individuálu, aby si takovou peachovinu už nikdy nikdo nedovolil.. v červnu ’21 po roce a půl běhání do schodů si klidně může vodejít do fk hranice u aše..

  • Tomino27.1.2020 21:23reagovat

   jsem fakt zvědavej proč, a co na to jeho fotr

    

 • Hašek

  Elysir27.1.2020 20:06reagovat

  Tak tímhle určitě rozsvítí rudé vykřičníky všem agentům lepších západních klubů, kteří poměrně zásadně řeší povahu, chování a integritu hráče... Namazal schody sám sobě a to i dlouho do budoucna.

  A jestli si dobře vzpomínám, tak před 2-3r předvedl podobné divadýlko v menší míře i M. Frýdek, když mu Strama řekl, že základ asi těžko...

  Čeští kluci, srdcaři, odchovanci, takových tady chceme víc...

   

  No hlavně že se kydá hnůj na Kangu, Kayu a cizince obecně 🙄 🙄

  • Semih Kaya27.1.2020 20:22reagovat

   Ty vole, agenti lepších západních klubů nesledují průměrné kluby z podprůměrné ligy, kteří nehrají v pohárech ani v repre.

   • Jülken27.1.2020 20:25reagovat

    Podprůměrné kluby z průměrných lig.

    • captain_obvious27.1.2020 20:26reagovat

     Bait alert.

  • Enkoff27.1.2020 20:23reagovat

   Malej českej národ, pseudopatriotismus a plná huba keců o rudým srdci, i když všichni Haškové a Frýdkové očekávají, že je duchu musí brát za hvězdy jen proto, jaký mají příjmení. Tohle se mi fakt nelíbí. Místo abychom byli rádi, že kvalitní hráči ze zahraničí chtějí svůj život spojit Spartou,tak budeme hledat tenhle odpad, kterej není morálně ani na dno ligy

   • denny27.1.2020 20:38reagovat

    Kteří jsou to ti zahraniční hráči by mě zajímalo?

  • Larrygo28.1.2020 0:26reagovat

   Jestli by nestálo za zvážení, proč tyhle problémy s hráči řeší opakovaně v ČR hlavně Sparta...

Předchozí 1 ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... 6933 Další
69328 příspěvků
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
Technické zpracování AG25 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha