Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • VSJBČ

  LukyACS4.4.2018 11:27reagovat

  Kanga byl 2. nejběhavější hráč derby, s Brnem 2. nejběhavější hráč kola, teď v Teplicích 4. nejběhavější hráč kola. Takhle vypadá lenoch?!

  Jako fajn, na ten souboj se vysral, ale proč to odnesl jenom on? MiKa vždycky když nastoupí, tak vypustí nějakej souboj a takovejch věcí se najde za celé jaro hromada. Nevím, proč by to měl odnášet Kanga nejvíc.

  Budí to na mě dojem, že chceme postupně tyhle cizince vyštípat a vrátit se zpět do kruhu. Nebo jsou ve vedení naprostí laici, což je taky reálná varianta.

  • spartas4.4.2018 11:31reagovat

   Pilík bude běhavější než Kanga, nebuď zbytečně negativní.

  • Funin4.4.2018 11:38reagovat

   mám z toho naprosto stejný pocit, jestli to tak opravdu dopadne, tak je to bude demence maximální

  • taborita4.4.2018 11:41reagovat

   přesně tak...

   ještě bych doplnil vyklusávajícího Zahustela (opakovaně)

   Ohledně pokut bych začal od vedení - Kotalík za dlouhodobou totální neschopnost v pozici generálního manažéra a Ščasný, který jako sportovní ředitel nese tíhu výsledků, odpovědnosti za realizační tým a přípravy mužstva

    

   No a pak samozřejmě hráči - ale určitě ne Kanga s nejvyšší pokutou. V kádru je mnoho jiných, kteří by potřebovali dostat mastnou pokutu - namátkou M. Kadlec za totálně odfláknuté zápasy - opakovaně; V. Kadlec za to jak si sám po... kariéru; Frýdek za opakovaný harakiri styl (budiž mu ke cti, že poslední 3 zápasy se drží, ale je to jen otázka času, kdy se k tomu zase vrátí); Zahustel - za opakující se špatnou kondici;Šural - za opakované zbytečné simulování a neschopnost hrát týmové atd......

   • captain_obvious4.4.2018 11:43reagovat

    Lul, posral sis kariéru, zaplať nám půl mega Smích

    • taborita4.4.2018 11:47reagovat

     To jsem samozřejmě myslel s nadsázkou....

     Na druhou stranu pokud nosí V. Kadlec kapitánskou pásku, měl by tomu odpovídat i výkon.

  • captain_obvious4.4.2018 11:42reagovat

   DKJČ

   Ten už musel vystřídat stolů, jak do nich vždycky praští, když se začnou dít špatný věci, který se vždy daly předpokládat už několik měsíců předem, protože pramenily z jeho idiotských rozhodnutí.

  • Brian Pricke4.4.2018 11:46reagovat

   Začínám podezřívat vedení, že jsou rasisti, banda opic, mají zvláštní školu a v životě nic nedokázali. Smutek

   • spartas4.4.2018 11:49reagovat

    Mně se spíš zdá, že neumí řídit Spartu

  • AlaMierda4.4.2018 11:49reagovat

   jako taky nechápu proč by to měl odnést Kanga nejvíc. Snad všichni stejně ne?

  • Dynamo4.4.2018 11:53reagovat

   Stačilo by skočit do jiného kruhu, s jiným vedením a jiným solventním majitelem.

  • Dolikus4.4.2018 12:43reagovat

   Hodit to na frajera, co je tady i s cestou pořád jen pár týdnu je opravdu kumšt i na to naše posraný vedení. Ale hlavně, že dřeváci, co si tu už několik let pakujou konta a jejich přínos pro Spartu je nula nula nic jsou v pohodě, ptz přece za to mužou cizinci..

 • Škoda že Rozehnal ukončil kariéru ...

  Dno4.4.2018 10:53reagovat

  Ščága by mohl v létě dotáhnout v rámci naši internacionalizace zkušeného stopera ze zahraničí.

  • spartas4.4.2018 11:04reagovat

   čekal bych laso olomoucký kliky

 • Kanga

  snytek4.4.2018 10:42reagovat

  Já se ho nechci nijak zastávat, podle mě hraje něco (snaha tvořit hru), co mu není moc vlastní a má bídnou fyzičku stejně jako zbytek týmu. Přijde mi i jako lehký frajírek a simulant. Čili já z něj, na rozdíl od jiných, nijak unešený nejsem. ALE od té doby co přišel, hraje pořád, ani jednou nebyl střídaný. Což znamená, že trenér (jeden i druhý) i sportovní ředitel mu věří a chce to na něm stavět. A teď dorazí fotbalový laik DK se svými nohsledy, řekne, že se mu Kanga nelíbil a najednou se přijde na to, že za to vlastně může on.

  Takže jsme zpátky tam, když jsme slavně koupili Stramacioniho, protože udělal na DK dobrý dojem při pohovoru a oba zjistili (před sezónou i po podzimu), že mají stejný pohled na fotbal.

  Pokud bude řízení klubu probíhat takhle, je úplně jedno, kdo tam bude dělat kašpara na lavičce. Na LM budeme čekat dalších 15 let a třeba se dočkáme, když Slavia úplně zkrachuje a Limba a spol dají přednost sázení před výsledky.

  • Sendi4.4.2018 10:45reagovat

   Kanga má bídnou fyzičku, jo? Tvoři hru mu neni vlastní, jo? Mě překvapuje, že jsem vůbec ten příspěvek četl dál i po tom prvním souvětí...

   • snytek4.4.2018 10:54reagovat

    Ano, tvořit hru měl podle všech prohlášení i podle toho, co hrál předtím, Stanciu a Kanga mu měl ”krýt záda”. Ale pokud se tobě líbí, já ti to neberu a respektuju to. Tak se pokus o totéž. Pokud sis všiml, já jsem napsal, že i když z Kangy nejásám, tak pokud ho má někdo rovnat do latě, rozhodně to nemá být DK. A teď nevím, jestli s tím souhlasíš nebo ne.

    • Vee4.4.2018 11:11reagovat

     On, ale neříkal ve svém příspěvku jestli se mu líbí nebo ne, jen reagoval na ty blbosti co jsi napsal. Vyvrať mi tyhle fakta: Kanga téměř v každém zápase naběhal nejvíc z týmu a pravidelně se umisťuje mezi nejelepšími v tomto ohledu v celé lize. A za druhé Kanga hraje na tvořivých pozicích celý život a minimálně v předchozím angažmá si ho cenili za tvorbu hry. A kde si pochytil, že tvořit hru má Stanciu a Kanga mu jen krýt záda to by mě taky zajímalo.

   • bigcock4.4.2018 11:35reagovat

    Ja usetril 30 vterin zivota.

  • AlaMierda4.4.2018 11:01reagovat

   Kanga má bídnou fyzičku a proto byl minimálně v polovině zápasů na jaře hráčem co toho naběhal nejvíc.

   • victorlima4.4.2018 16:32reagovat

    Kdyby všichni ti Kadlecové, Zahustelové, Šuralové atd. měli takovou kondici jako Kanga, tak bychom si mohli hvízdat. Divné je, že si nikdo nevšímá nevracejícího se beka Zahustela, nebo děsivě v minulém zápase chybujícího Štětiny? Asi proto, že jsou světlé barvy pleti.

 • Křéťa

  Nerry4.4.2018 9:03reagovat

  Jak tu někdo psal, že Křéťa nedá 50mega za hráče z české ligy je teda pěkný důkaz toho, proč nebudeme nikdy Top tým, když za podprůmerné nýmandy ze zahraničích lig je schopen vybalit balík a za nadprůměrné hráče v české lize (i když nejsou Češi) není důvod platit více jak 50m.

   

  Za všechny hráče stejné peníze a nedělat rozdíly mezi tím, jestli je z české nebo zahraniční ligy.

  • Tyrrael4.4.2018 9:14reagovat

   A kde máš jistotu, že toho hráče prodají?

   To je jak tahání králíků z klobouku a přitom se bude doufat, že se vytáhne.

   • Nerry4.4.2018 9:19reagovat

    Pokud je pravda, že Slávisté mají výstupní klauzule, tak se stačí domluvit s hráči. Šádek by určitě nějakou velkou nabídku neodmítl. Zbytek ligy pochybuji, že takový Zlín, Liberec, Jablonec, by nepustili hráče do Sparty.

    • Tyrrael4.4.2018 9:49reagovat

     Další otázka zní, jak vysoké ty klauzule jsou. Vždyť přeci teď Šádek odmítl 10m liber za Krmenčíka...

     • Nerry4.4.2018 9:55reagovat

      To byl podle mě jen výmysl. Zrovna Šádek kdyby dostal takovou nabídku, tak bere bez přemýšlení.

      • Tyrrael4.4.2018 10:07reagovat

       S tím Krmenčíkem si to myslím též.

     • Enkoff4.4.2018 10:02reagovat

      Podle mě to je jen pohádka pro obecenstvo. Kdyby nabídli 10mega tak ho pustí. Obzvlášť s tím náskokem. Beztak ví, že v létě půjde...teda pokud si aspoň trochu udrží výkonnost a Jarolím ho bude stavět v repre

      • AlaMierda4.4.2018 10:13reagovat

       to je úplně jedno, bude za kašpara ať to byla pravda nebo ne.

  • Enkoff4.4.2018 9:56reagovat

   Za koho dali balík ? Za reprezentanta Izraele, kterej když hraje v repre, tak je tahounem. Stanciu - hráč, kterej je opravdu rozdílovej. Za Kangu šlo myslím jeden milion EUR. Kdo další ? Kadlec 70 milionů ? Jo věčně zraněnej Kaya, to je pravda, ten nestihl ještě ani nic ukázat. To si jako myslíš, že jen tak půjde Deli a Ngadeu do Sparty ? Když budou moct hrát příští rok se Slavií LM ? Spadni na zem čéče. Hvězdy český ligy jsme sem loni natáhli (Štětina a Vukadinovič) a že by nás dostali do poháru, tak to zrovna nevypadá

   • Enkoff4.4.2018 10:00reagovat

    Btw. my taky potřebujeme, aby liga byla konkurenceschopná. Kdyby všichni hráli ve Spartě a ostatní se jen plácali, tak jak to Spartu připraví na poháry ? Odpovím si - nijak. Potřebujeme v lize konkurenci, takže já jsem rád za různý Kremenčíky, Jovoviče, Stochy, Deli, Škody za to tam kde jsou. Konkurence nás vytáhne výš, podívejte se jak se teď musíme snažit

    • Tashunka Witko4.4.2018 10:09reagovat

     Se simulantským dřevákem Krmenčíkem jděte pěkně prosím už do hajzlu. To je hráč, který by se měl na Letné vyskytovat maximálně 2x do roky a být vždy Vřele uvítán hromovým :

     KRMENČÍK TY SI HOVADO !

     • hombre4.4.2018 10:31reagovat

      Mně třeba nějak vyloženě nevadí, ale chápu, že zase jiným vadí.

      Jen tak na okraj a kteří hráči by tu měli podle tebe hrát? Víme kteří ne....

      • Tashunka Witko4.4.2018 10:39reagovat

       Coufal, Kerbr, Bořil, Pospíšil, Frydrych, Havel, Masopust, Tecl, Hyčka, Procházka, Pokorný, Doležal... Naše liga je plná excelentních fotbalistů, což je vidět i na repre, která hravě zdolává i gigantickou Čínu.

       • asgard334.4.2018 13:36reagovat

        Velice ostrovtipné,náčelníku.Z těch 12 jmenovaných hráčů Pospíšil už v lize není,jinak kromě Hyčky a Procházky všem ostatním naše velkohubá internacionální Sparta,silně zaplevelená cizáckými žoldáky 4.kategorie,akorát v tabulce uctivě kouká do zadnice.Tak by mě jen tak mimochodem zajímalo, v čem je náš předražený exotický cirkus lepší než výše jmenovaní hráči a jejich ubohé týmy.Na držení míče se jaksi nehraje a jinak žádný objektivní důvod k povyšování neexistuje.

       • victorlima4.4.2018 16:35reagovat

        +1

    • Nerry4.4.2018 10:20reagovat

     V Německu dominuje pořád Bayern, v Itálii Juventus, Španělsko jen Real/Barcelona. Takže nějaká konkurence schopnost je pěkná blbost. Navíc vždycky pár zápasů prohraješ/remizuješ. A konkurenci bychom měli v Evropské nebo Champion lize.

     • Tyrrael4.4.2018 10:35reagovat

      Kdyby v Německu pořád dominoval Bayern, tak jak to, že např BvB má pár titulů a není to ani tak dávno. V Itálii sice vyhrává Juventus, ale že by to byla dominance? To tedy ne, dost se nadře. Ve Španělsku jen Real/Barcelona? Zkus rozšířit obzor a uvidíš, že tam jen např. i Atlético.

       

      Uber na té demagogii.

  • Tashunka Witko4.4.2018 10:06reagovat

   Nikdy nebudeme Top tým, pokud se budeme orientovat na hráče z české ligy, protože tam žádná odpovídající kvalita není. A zde včera padlé stupidní návrhy jako Bořil, Kerbr, Frydrych, Ngadeu nebo Coufal beru jako hloupý sešívko-plzeňský trolling a doufám, že ve vedení Sparty nikdy nebudou až tak velcí pitomci, kteří by měli podobné nápady.

   • Nerry4.4.2018 10:16reagovat

    Tobě by se nelíbila stoperská dvojice Štetina - Deli? Nebo střední záloha Stanciu - Trávník - Ngadeu?

    To by bylo top v naší lize.

    • AlaMierda4.4.2018 10:21reagovat

     to nikdy nevíš jestli by to bylo top nebo ne. Stačilo by aby nevyšli první 2-3 zápasy výsledkově a bude se v tom plácat i tato top záloha a obrana. Každopádně v létě Deli i Ngadeu ze Slávie zmizí.

     • Nerry4.4.2018 10:26reagovat

      To je pravda. Třeba od Bibiho a Chaima se čekali zázraky a nakonec leští tribunu, takže těžko něco odhaneš. Výhoda u Trávníka a Ngadea je, že by si nemuseli na nic moc nového zvykat a fanoušci je znají.

      Vůbec bych se nezlobil, kdyby skončili u nás, panovala tu už přece fáma, že Sparta má na Deliho zálusk.

    • Sendi4.4.2018 10:25reagovat

     Ne, ani Deliho ani Ngadeu bych tu nechtěl...

     • Nerry4.4.2018 10:30reagovat

      Proč? Zalepila by místa, kde nás to trápí. Stoper ke Štetinovi a DZ, který je důrazný a i kreativní celkem.

      • Sendi4.4.2018 10:41reagovat

       Nevidim důvod proč sem vodit náhradníky ze Slavie, ani jeden z nich není lepší, než hráči co máme, pokud bychom skutečně zvažovali posílit na těchto pozicích(speciálně na defenzivním záložníkovi to absolutně nepotřebujeme), tak doufám, že se budeme dívat po zajímavějších hráčích...

    • Tashunka Witko4.4.2018 10:34reagovat

     Mezi dřevákem Ngadeem a např. Manjeckem není absolutně žádný rozdíl, resp. možná je ve prospěch Madndjecka, protože takový Ngadeu by se asi v první francouzské lize těžko mohl někdy uplatnit hrou, založenou na faulování a primitivním nakopávání. Deli byl např. v derby naprosto směšný a nestačil ani na vyčichlého Kadlece, byť jen poločas a Trávník je naprosto průměrný ligový hráč, jako býval třeba Pospíšil, Hořava a pod.

     Takže k tvé otázce - stoperská dvojice Deli-Štětina by se mi rozhodně nelíbila, protože ani jeden z nich neumí hrát fotbal a Stanciovi bych rozhodně nepřál, aby někdy musel hrát s exotem, jako je Ngadeu. Ono mu asi bohatě stačí, když musí hrát s nemožným Lafatou a za sebou má Zahustela.

     Btw. I Kulhánek je lepší a především fotbalovější než Ngadeu !!!

      

     Ještě k tvému nápadu - z ligy by stál za úvahu asi jediný hráč - Stoch. Ten by mohl být přínosem, jinak není kam sáhnout a víc než stahovat vlastní odchovance se tady nedá dělat !

     • Tyrrael4.4.2018 10:37reagovat

      Možná ještě Dávis Úsměv

     • Nerry4.4.2018 10:39reagovat

      Vždyť Stocha nemají rádi ani Slávisti. Je to, jak píšou “krasobluslař”. Je to takový levnější Chaim. Občas je pěkné na to koukat, ale produktivita strašná.

      • Tashunka Witko4.4.2018 10:41reagovat

       Mně moc nezajímá, co si myslíte o hráčích ve Slavii, já jen posuzuji kvalitu ligových hráčů a k tomu nepotřebuji nápovědu krachujících číňanů.

  • trakip4.4.2018 10:19reagovat

   Jestliže prodáváme hráče v cenové relaci nebo dráž než nakupujem hráče ze zahraničí a přitom ti naši nekopové v cizině leští laviču nebo tribunu, tak nás tito cizinci nenakopnou. Jsou vyjímky. Pak se zmrzlinář diví, že jeho esa jsou horší než hráči v lize, kteří mají rudo před očima, když hrají proti Spartě a oni by museli také běhat!!!

 • FENIN TIKI TAKA

  Jarošík4.4.2018 8:53reagovat

  Vím, že to sem asi nepatří, ale je to k pozastavení a k pokoukání :DDD

  Totálně najetej na perníku Fenin!!!

  https://www.youtube.com/watch?v=rr8lrPt5voMSmíchSmíchSmíchSmíchSmíchSmích

 • Nasazení hráčů

  SHAOLIN4.4.2018 8:14reagovat

  Pokud bude trenér nasazovat do hry hráče, kteří už mají zenit výkonnosti dávno za sebou, tak se Kangovi vůbec nedivím, že na to dlabe. Těším se, až Lafata příští rok vyběhne za Olešník a já nastoupím proti němu a udělám si obrázek o něm sám. S jeho rychlostí si ho namažu na chleba.

  • leodas124.4.2018 8:36reagovat

   To snad nemyslíš vážně ne? To, že Lafata už na Spartu nemá, vidí každej, ale za to, co dokázal respekt zaslouží. Takovýhle kecy, to zůstává rozum stát.. Proč nehraješ ligu, když jsi taková hvězda a ”rychlík”?

   • SHAOLIN4.4.2018 14:43reagovat

    Protože ligu hrají tací jako Lafata a třeba MiKa atd. Chytrý to pane. Mne by zajímalo, kde jsi hrál ty.

  • petr1374.4.2018 8:54reagovat

   Jsi ukazka toho, ze buh je spravedlivy. Co ti nadelil na sebevedomi, to ti sebral jinde

   • SHAOLIN4.4.2018 14:40reagovat

    Právě, že sebevědomí nemám skoro žádné. to spíš Lafata ho má asi hodně, když dokáže vyběhnout na trávník a ani se nezastydět.

 • no, tady je nablito.

  petr14.4.2018 7:43reagovat

  Hoši, jděte raději dříve spát a místo plácání si nechte zdáto tom, jak Tvrdik s Paclikem nabízejí své borce na Letnou.SmíchSmích

  • Bunda4.4.2018 8:01reagovat

   Říkám jim pořád ať jdou spát. Konečně to vidíš stejně 😂

  • Brian Pricke4.4.2018 8:51reagovat

   Kam ti zmizelo 37?

 • Internacionalizace selhala

  Dachtlin4.4.2018 0:08reagovat

  Je vidět, že tento koncept je ve specifickém českém prostředí absolutně neefektivní. Křetínský vytáhl bezedný měšec, tak proč se neubíráme stejnou cestou, která nám dříve přinášela tituly? Vykupování konkurence. Stačilo by z každého týmu přivést nejlepší hráče a rázem bychom byli na prvním místě. A stálo by to navíc méně než ti líní zahraniční žoldáci typu Kangy, Mavuby a spol.

   

  Proč tady již dávno není Krmenčík, Kopic, Deli, Stoch, Škoda, Coufal, Kerbr či Jovovič? Konkurence by mohutně oslabila a my tak válcovali ligu a směřovali do LM.

  • ACS 18934.4.2018 0:12reagovat

   A můžeš mi říct jak bychom takového Krmenčíka přivedli? To bychom dali Šádkovi před jednáním do kafe drogu nebo co?

   • Dachtlin4.4.2018 0:20reagovat

    Museli bychom ho pochopitelně přivést dříve, než se rozstřílel v pohárové Evropě a jeho cena vyletěla nahoru. V létě se měli místo těch všech Mavubů, Kayů či Janků přivádět nejlepší hráči konkurence.

    • Enkoff4.4.2018 6:32reagovat

     Jak Hurvínek válkuSmích

  • Chabix4.4.2018 0:19reagovat

   Těžko bych našel byť jedinou větu, kde bych mohl souhlasit. Shrnu to takhle:

   Já si prostě nemyslím, že oslabování konkurence je správná cesta a to nejen pro Spartu, ale hlavně pro celý český fotbal.

   • Dachtlin4.4.2018 0:23reagovat

    Ale dříve jsme to tak přece dělali a přinášelo nám to tituly. Až na výjimky sem nikdo ze zahraniční nechodil. Vždycky jsme brakovali konkurenci, takže nás nikdo nemohl na čele ohrozit. Jen díky tomu jsme hráli Ligu mistrů.

    • Lobrock4.4.2018 0:31reagovat

     Když hrála Sparta LM, byl na tom český fotbal o 300% líp. Teď si o český hráče zahraniční týmy ani neopřou kolo. Když dneska obereš konkurenci, pořád budeš z hlediska Evropy podprůměrným klubem. Bez cizinců se alespoň do průměru nejde dostat.

     • Chabix4.4.2018 0:55reagovat

      Je to tak. Konkurence nás butí být lepší. Pokud byhom ji obrali o nejlepší hráče, tak titul sice získáme, ale na LM nás to nijak nepřipravý.

      • Dachtlin4.4.2018 6:01reagovat

       Mi neříkej, že by následující sestava neuspěla v pohárové Evropě:

        

       Kolář - Bořil, Frydrych, Deli, Frýdek - Ngadeu, Souček - Kopic, Hušbauer, Stoch - Krmenčík

        

       lavička: Kozáčik, Coufal, Kerbr, Jovovič, Hrošovský, Trávník, Půlkrab, Škoda

       • Nerry4.4.2018 7:20reagovat

        Kolář, Bořil, Stoch a v současné době ani Krmenčík nemají na LM.

       • DaveACS4.4.2018 7:33reagovat

        Panebože díky, díky, že tohle nikoho kompetentního nenapadlo a tuhle sestavu jsem ve Spartě neviděl.

       • Laduk4.4.2018 8:17reagovat

        ty si kunda SmíchSmíchSmích

       • Dolikus4.4.2018 8:25reagovat

        Bože proč??!

  • gasterol4.4.2018 1:28reagovat

   Dříve prakticky jediný Spartě měla v lize nějaké peníze a tak to bylo o dost snazší tu konkurenci vykoupit, protože týmy nám hráče ještě rády prodaly. Poslední roky má díky pohárům peníze i Plzeň a díky číňanům v poslední době po dlouhé době i Slávie a jelikož tyhle týmy jsou papírově v lize nejlepší spolu s námi, tak nemají potřebu někoho prodávat zrovna k nám a raději to prodají ven. Další týmy z ligy tam moc výběr prostě není a kdo trochu vyčnívá, tak ho prodají raději ven než opět k nám a zbytek je prostě průměr na kterém už jsme se spálili x krát a nemá cenu to tady zase brát - nějací hráči z Bohemky, Teplic nás fakt v Evropě nevytrhnou a s tímhle nevyhrajeme ani tu ligu v současné době.

  • SHAOLIN4.4.2018 8:06reagovat

   Jestli je Kanga línej žoldák, tak co je Lafata a MiKa např? Ty jsi úplně mimo realitu chlape.

 • Internacionalizace

  gasterol3.4.2018 22:58reagovat

  Samozřejmě, že jsou potřeba i zahraniční hráči. Koukněte se na naší repre co hraje a to tam jsou hráči i ze zahraničí a tady někdo chce s hráči z naší ligy pravidelně něco hrát i v pohárech? To se může povést občas, ale určitě ne dlouhodobě, takové zázraky se nedějí, jen naší hráči na to prostě pravidelně nemají. Ale chce to samozřejmě přivádět ze zahraničí takové hráče, kteří jsou lepší než daný hráč z ligy co stojí méně peněz, jinak to nemá moc význam. Ovšem základní blbost je něco začít, za rok to měnit, pak zase něco začít a pořád dokola dělat něco nového - potom to bude začarovaný kruh a v tom se Sparta momentálně dlouho motá a začíná to u vedení, kde je dlouhodobě chyba a Ščasný to moc nevytrhl.

  • Nerry3.4.2018 23:04reagovat

   Přesně. Myslím, že kdybychom si stáhli Reitera, tak zahraje lépe jak Biabiany, Chaim. To samé si myslím, že i ten Tommym zmiňovaný Kopic stál méně a hrál by lépe jak Chaim třeba. I ten Deli, Ngadeu zní dobře a Slavii bychom aspoň oslabili. Ale rozhodne jsem pro nákupy jako je Stanciu a Kanga, protože kvalitní kreativní záložník není v ČR nikde.

   • Dolikus3.4.2018 23:12reagovat

    Samozřejmě..Paclík nám prodá Kopica za 15 míčů. Tvrdik nám sem na zlatem podnose pošle Deliho. Proberte se proboha uzNeutrální Z tehlech dvouch týmu nám nikdo neprodá ani hajzlbabu..

    • trcmano3.4.2018 23:28reagovat

     Tvrdík dává výstupní klauzule, tam je to jenom o tom přesvědčit hráče..

     • Nerry4.4.2018 7:18reagovat

      Přesně a výstupní klauzule určitě nebudou větší, jak ceny Chaima, Vendy, Stancia.

      • Dolikus4.4.2018 7:45reagovat

       To, že Křetínský vysolí přes 70 míču za tyhle hráče rozhodně neznamená, že by dal třeba 50 za někoho z ligy. Na tohle prostě mužem zapomenout

       • Nerry4.4.2018 8:50reagovat

        Tak to je pak špatně, když dá za podprůměráky více peněz než za top hráče v ČR.

 • Ščasný, Hapal

  Marbar3.4.2018 22:27reagovat

  Tyhle dva nás opět táhnou k té super české kabině, která nás už deset let táhne ke dnu. To nám ta internionalizace dlouho nevydržela. Poslední kapkou je, že dnešní vyhodnocení našeho vedeni, jako hlavní problém vidí v Kangovi.Co oba Kadlecove? Štětina? Tohle nemůže dopadnout dobře, ať táhne Ščasný a jeho poskok Hapal do háje.Timto dosáhneme akorát toho, že už jsem hráči jako Stanciu, Kanga, Nita nikdy neprijdou. A my zase budeme lovit v českém a slovenském rybníčku..... copak naše vedení nepochopí, že zahraniční cesta potřebuje čas a trpělivost? Ale to ne, my hned začneme házet neúspěch na cizince a necháme se opětovně nechat rozjebat zevnitř Ščasnym a spol!

  • Tommy173.4.2018 22:35reagovat

   Nemůžeš hrát hned Evropskou ligu nebo LM, když se tam ani nedostaneš. Podívej se teď, máme tu exotickou zahradu a jsme na tom nejhůře od 70.let. Pokud to nefunguje, tak se vrátit do starých kolejí a vymyslet nový projekt. Konec konců, v české lize jsou kvalitní hráči, které bychom měli mít... Deli, Ngadeu, Kopic, Jemelka, Schumacher

    

   Radši tu budu mít Čechy/Slováky a hrát Evropskou ligu (na LM nemáme ani nebudeme mít hráče, tam prostě úspěch s hráči pod 20 milionu Eur neudeláš) než tu mít predrazenou exotiku a hrát s Bohemkou o střed tabulky.

   • britivnik3.4.2018 22:45reagovat

    Úžasný. Ty jmenuješ pět hráčů, ze kterých jsou tři cizinci.

    • Tommy173.4.2018 22:53reagovat

     Napsal jsem to špatně. Měli bychom vykupovat to nejlepší z české ligy a tím oslabovat i konkurenci (bez ohledu na původ). Tak to dříve fungovalo a občas jsme porazili i tu Barcelonu.

    • hombre3.4.2018 22:53reagovat

     Sorry, než jsem to dopsal, tak jsi to tam ťukl Smích.

     • Tommy173.4.2018 22:56reagovat

      V pohodě, mám se vyjadřovat hned a přesně :D

   • hombre3.4.2018 22:52reagovat

    Hmm, ty jseš myslivna. Vyjmenuješ 5 hráčů, z toho 3 cizinci a 2, podle tebe, exotická zahrada. Ty prostě meleš a jen každýho haníš, kdo nemá bílou barvu. Mně je jedno, jestli je bílej, černej, modrej, ale musí to být HRÁČ, ne nekopa. Tu tu bleješ jména, která Spartu zachrání, samej Čech a Slovák a když tu budou hrát a budou 10 v lize, tak za to stejně bude moci Ital a ta tvoje exotika. Prostě hlupák, sorry... Jinak neboj, Ščasný to tu už začne čistit, už budou hrát je hráči z Čech a přece bude jen dobře....

   • Dolikus3.4.2018 23:06reagovat

    Tvl jsi magor nebo jak?Smích Uvědomuješ si občas co za hovna to píšeš nebo jsi proste jen nejakej trotl?

    • Nerry3.4.2018 23:08reagovat

     Troll, ale aspoň to tu díky němu žijeSmích

     • Dolikus3.4.2018 23:15reagovat

      Jenže tohle hovado fakt vystupuje tak, jak kdyby to myslelo vážně🤯 A ze těch nesmyslu už tady vyplodil..

  • vánoční_pásovec3.4.2018 22:36reagovat

   Internacionalizace je k hovnu. Byla k hovnu a bude k hovnu.

   • Tommy173.4.2018 22:38reagovat

    +1

   • Elysir3.4.2018 22:40reagovat

    Rád Tobě i Tommymu začnu věřit, až mi ukážeme jeden (číslem 1) klub, který hraje posledních 10 let pravidelně každoročně aspoň první zápas jarní části EL a je složený převážně z ČESKÝCH hráčů. Jmenuj a dokaž, že internacionalizace není potřeba.......

    • Tommy173.4.2018 22:42reagovat

     Sparta, když nedostane tým z východu😁

     • Elysir3.4.2018 22:45reagovat

      Takže zatím žádný... ale nevzdávej to, třeba pásovec vytáhne z rukávu trumfového žulíka Úsměv

    • Elysir3.4.2018 22:43reagovat

     A není potřeba dělat rozdíl mezi Evropskou lihovinami Pohárem UEFA

     • Elysir3.4.2018 22:44reagovat

      Já tu autokorekci na mobilu jednou zabiju :-D Evropskou Ligou a

    • waaw3.4.2018 22:44reagovat

     Tommy je sam o sobe exot. Pokud nekdo zavrhuje internacionalizaci a navrhuje nakoupit Deliho a Ngadeua, tak ma v hlave totalni pruvan. Jeho prispevky neberu vazne uz hodne dlouho a omlouvam se, ze jsem zas na jeden jeho exoticky blabol reagoval. Uz to vickrat neudelam

     • Tommy173.4.2018 22:49reagovat

      Jsem proti, aby se tahali za každou cenu průměráci (spíš podprůměráci) ze zahraničí za 80mega, když můžeš mít hráče, co jsou nejlepší v ČR a stojí méně + oslabíš konkurenci. Když už hráče, tak nějaké nadprůměrné hráče z Balkánu a severu, ne z Asie, kde je uroveň lig rovna naši divizi.

   • Jerababa3.4.2018 22:47reagovat

    Neexistuje špičkovej a dokonce ani nadprůměrnej evropskej klub, kterej by byl složenej jen národnostně. A že bychom v posledních zápasech byli nějak moc internacionální se taky říct nedá. A o tom jakej jsi pitomec svědčí tvůj nedávnej příspěvek o kreativním Váchovi.

     

    • Jerababa3.4.2018 22:49reagovat

     Patří pod Tommyho.

80734 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha