Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • hráči

  AlaMierda3.4.2018 15:02reagovat

  já bych z ohledem na hráče shrnul ty první kola asi takto. 1) když vidím naši konkurenci, tak byla veliká možnost se dostat znovu do hry o titul

   

  2) jako pozitivum vidím zrovna v trojici Nita, Stanciu, Kanga ( v dálce za nimi ještě Frýdek). A nehledě na to za kolik přišli si pokládám otázku, jak je možné, že borci co sem přijdou ze zahraničí (dva z toho troufnu si říct z horších lig) jsou to nejlepší co Sparta je schopna opakovaně nabídnout. Co ty letité adaptované ”opory” ? Co útočníci, kteří dali 1 slovy jeden gol na jaře ( a to ještě mladík Drchal) Tady bych hledal hlavní příčinu v tom proč nejsme zpět v boji o titul.

  • AlaMierda3.4.2018 15:08reagovat

   s

  • Larrygo3.4.2018 15:10reagovat

   Ja fakt nechapu, cim si toleranci ke svejm vykonum zaslouzil takovej Venca Kadlec.

   To co predvadi na jare, to je vazne na povazenou. Pohyb nula, nabidka nula, efektivita nula.

   A na to jeho cumeni ve stoje pod sebe na Stancia/Kangu, a cekani co vymyslej, na to uz mam absolutni alergii. Tohle predvist TBCH, tak ho vypiska pul Letny.

   • Enkoff3.4.2018 15:16reagovat

    No co, už mu nedejchá na krk Strama, tak už se nemusí zase tolik snažit, vždyť byl přeci za 70 mega, tak ho jen tak neodstavěj

  • victorlima3.4.2018 16:31reagovat

   Upozorňoval jsem zde již dlouho na to, že chybějí útočníci. Obávám se, že by to ani Pulkrab nezachránil. Hodně mi v tomto případě mrzí odstavení dravého Drchala či prodej Janka, který vlastně nedostal šanci a teď by se moc hodil. Dnes ve Sportu je i zajímavý a rozumný článek od Davida Střihavky (bývalý ligový útočník) o Spartě. Tím jak přicházejí kvalitnější hráči se pochopitelně také zvyšují nároky na ty ostatní. Vyplývá z toho, že potřebujeme ještě jednoho kvalitního stopera (místo neustále zraněného Kayi) a nějaké slušné krajní beky (při kolísavé formě obou současných) - nezbytná nutnost. Především pak dva důrazné a dobře rostlé box to box záložníky a toho alespoň jednoho gólového útočníka. To jsou pro vedení obávám se, že neřešitelné úkoly. Chceme-li však zpět bývalou dominanci, tak je to nezbytné i doplnit o nějakého mladého nejlépe zahraničního vzdělaného trenéra.

 • Kanga

  Clif3.4.2018 14:33reagovat

  Nějak tomu nerozumím, příjde mi každý zápas nejlepší ze záložníků, chce tvořit hru, nabízí se, každej míč dopředu. Ostatní na to kolem něj serou a pak se nemůžeme divit, že je frustrovanej.

  • Bunda3.4.2018 14:40reagovat

   To je jasné. Když se nadává na Kangu tak co potom na Kadlece, Lafatu, Sáčka a další? 😂

   • Dolikus3.4.2018 14:49reagovat

    Nita, Kanga, Stanciu, Kulhánek..Tahle čtyřka u mě dostane čas stejně jako předchozí posily.Je mi uplně u prdele kdo kolik stal nebo bere ale pokaždý se každej ve Spartě oháněl tím, jak se má dát novým hráčum čas a ted se začnou vozit po hráči, kterej je tady i s cestou pár týdnů. Neskutečný..

   • victorlima3.4.2018 16:35reagovat

    Navíc jest-li tady někdo mluví o liknavém vracení ať se zaměří třeba na Zahustela, který by se měl vracet jako bek primárně a od 60 min. vůbec nestíhal a vypadal na kolaps.

  • Dolikus3.4.2018 14:46reagovat

   At jde celé to naše slavné vedení doprdele. Já se fakt nedivím, že jsme všem pro smích, ptz s tím chlívem v kancelářích se není čemu divit. Jestli si mysleli, že když přivedou dražšího hráče, tak bude od prvního týdne rozhodovat zápasy, tak to si tam místo nich muže sednout vrátnej. Takhle to nikde nefunguje a spíš nechápu, přoc se nazaměřej na ty hvězdy, co už tu dva roky předváděj hovno.On takovej Vašík, Zahustel atd mají pro naší hru asi takovej přínos, že ikdyby Kanga tam běhal s holema, tak je prospěšnější. Nekdo to tady psal vetlmi trefně...postupně se začne vyklízet ten zahraniční úsek a..Fillo, Hořavo atd vítejte.

  • Enkoff3.4.2018 15:26reagovat

   Hlavně on má tvořit a útočit. Defenzivu mají hrát defenzivní hráči. Tentokrát jimi v záloze byli Sáček a Kulhánek. Když dáme 4 góly a 2 dostaneme, je mi buřt, jak ofenzivní záložník bránil. Ale musíme mít opravu sílu v útoku. Střely z dálky (Stanciu, Kanga - ok), centry zleva (Frýdek, Chaim - zatím slabý), centry zprava (Zahustel, Plavšič - ok) a zakončení ve vápně (tady mi jaksi jméno chybí...a vvvvo tom to jé)

   • Nerry3.4.2018 17:23reagovat

    Frýdek je nejlepší obránce ty slepče.

  • Elysir3.4.2018 16:23reagovat

   +10

 • ...

  MK33.4.2018 13:52reagovat

  Podle informací deníku Sport nabídne sportovní úsek v čele se sportovním ředitelem Zdeňkem Ščasným několik variant.

   

  Tak vzhledem k tomu, že Zdenál při svém návratu tvrdil, že přijímá veškerou zodpovědnost, tak očekávám, že začne u sebe, nejlépe tím, že rezignuje na svou funkci.

   

  Co se týče Kangy, tak je to jen počátek procesu deinstalace cizinců z kádru. Další na řadě bude Stanciu, ten se ale zatím zachránil těmi čtyřmi góly.

  • Chabix3.4.2018 13:54reagovat

   ”deinstalaci cizinců” - Kanga po něm pude na řadu Stanciu, který se zachránil 4 góly. Co je to za hovadinu?

  • spartas3.4.2018 13:56reagovat

   Není potřeba nic demontovat. Stanciu si vykope okamžitě nabídku, nemá v lize co dělat. Je naprosto jinde a zbytek kádru je komparz.

   Kangu to přestane bavit, respektive vypadá, že už ho to bavit přestalo.

   Zbytek zase takový hvězdy nejsou a postupně se prodají.

   Vrátíme se ke klasice, která nám přinášela alespoň druhá místa. Sladký, Jemelka, Fillo, Dočkal.

   • Tommy173.4.2018 14:16reagovat

    Lepší být 2., hrát Evropu, kupovat to nejlepší z Česka, než kupovat průměráky z horších lig a hrát o 6. místo s Bohemkou.

    • spartas3.4.2018 14:18reagovat

     Píchni - řízni

     Mě zajímá titul.

     Kolik utratí Daneček, mě netankuje.

    • Corwin3.4.2018 14:33reagovat

     Ti, kteří ten tým táhnou jsou většinou posily, co přišly v letošní sezoně, takže ten problém bude asi jinde.. A fakt by mne zajímalo, koho myslíš těmi průměráky z horších lig...

     • Tommy173.4.2018 14:52reagovat

      Chaim, Kaya, Mavuba, Mandjeck, Janko, Biabiany, Ristic, ... jediný, kdo nás tahá je Stanciu a Nita, Kanga je takový druhý Frýdek.

      • Tyrrael3.4.2018 15:18reagovat

       Jsem netušil, že francouzská nebo turecká liga je horší než česká...

       • spartas3.4.2018 15:20reagovat

        italská a švýcarská

        • Tommy173.4.2018 17:18reagovat

         To je jedno, ale všichni to byli průměráci, troufnu si říct ba dokonce podprůměráci.

    • Acs gl3.4.2018 14:39reagovat

     Lepší být první a pokus o vytvoření špičkového klubu v našem regionu...

     Je mně ta cesta sympatická,i když poslední zápasy jsou opravdu peklo a instalace Hapala začíná smrdět průšvihem...

      

  • waaw3.4.2018 13:59reagovat

   Ja ti povim jake to budou varianty:

   1.Behani ve Stromovce, cely tym 15km, Kanga 20km

   2.Behani ve Stromovce cely tym 20km, Kanga 25km

   3.Behani na horach na bezkach,zvalste vhodne pro Kangu, takze staci aby ubehl to same co cely tym

  • rabac3.4.2018 14:22reagovat

   Myslím,že je potřeba něco udělat a to asi dost drsně. Kanga to odnáší protože hraje 8 a jeho defenziva je opravdu špatná a když se k tomu přidá absence bránění Stancia , který má na to jakýsi nárok jako předtím Dočkal nebo Matějovský, tak dva hráči minus do defenzivy je zkrátka moc, neměli se kupovat dva hráči s těmito vlastnostmi na jeden post a když se k tomu přidá ještě pomalé vracení Mavuby tak to vzadu musí hořet, Mavuba je na lavičce a jestli nezačne Kanga makat dozadu tak ho lavice čeká také a v létě příp. prodej,je samozřejmé, že řešit se musí také špatné výkony dalších hráčů. Mužstvo je špatně složeno a to sakramentsky špatně. Dát Rosovi důvěru a spolu s trenérem a třeba Hřebíkem začít pracovat na doplnění mužstva a řešit i sportovní vedení.Každé mužstvo musí mít svého šéfa jak ve vedení tak mezi hráči a to tady není.

   • Corwin3.4.2018 14:28reagovat

    Kanga hrál snad v posledních zápasech desítku, ne? Stanciu na kraji a Kanga 10. Nebo snad Hapal dal na 10 Sáčka?Údiv

    • johny543.4.2018 14:34reagovat

     V derby desitku nehral, na tu se nehraje v rozestaveni 4-4-2. A v Teplicih hral neco podobnyho jak kdyz hraje ve stredu Stanciu. Proste se stridal se Sackem ve stredu pole, pricemz hral Sacek spis vys.

   • Clif3.4.2018 14:30reagovat

    Blbost, Kanga toho naběhá spoustu ve srpintu, furt se někomu nabízí na nahrávku, to že to Kulhánek dá 3x za sebou na stopery je pak problém a Kanga budě mít těžko sílu se sprintem ještě vracet, když to Obránci někde zadrbou a příjdou o míč. Celej tým musí víc chtít míč, pracovat a pak se nějaké vypuštění směrem dozadu ztratí. Osobně jsem si myslel, že ten hráč na kterého jsou rozlobení je MiKa protože to jeho nebránění je příšerný, kdyby tam druhej poločas byl Frýdek, tak ten teplickej ňouma ani neodcentruje, jenze přesnoha od něj byl asi tak 5 metrů.

    • rabac3.4.2018 14:58reagovat

     Máš pravdu,že toho naběhá hodně ale vypouští návraty a to viditelně, mohl by takto hrát ale to by nesměl být na hřišti Stanciu a je jedno co Stanciu hraje za číslo, stejně hraje střed. Jak jsem psal dva takový hráči je už moc a to zvlášt na naši ligu a to jsem nepsal ani o dalším co nerad dozadu TBCH.Nezdá se ti moc hráčů co neradi defenzivu, no a pak nás soupeř lehce nasazením ve středu přehraje protože navíc Sáček a ani Kulhánek není žádné TOP.

 • Pokuta

  LukyACS3.4.2018 13:08reagovat

  Mně ten náš tým přijde nesoudržnej a hlavně psychicky úplně rozloženej, nemyslím si, že pokuty něčemu prospějí.

  • pubi3.4.2018 13:11reagovat

   Pokuty ničemu nepomůžou nikdy, to už je čirý zoufalství. Stačilo by mít trenéra a stavět fotbalisty místo bělochů.

  • atraps23.4.2018 13:18reagovat

   Pokuty ničemu nepomohou.Je víc než jasné že tým není dobře sestavenej.Nemá přirozeného tvůrce a i když kvalitu má hra nemá systém.Pak se projeví i to že vstřelit první gol se podaří ale nikomu se nechce náskok pohlídat,spíš se ženeme za další brankou.Ukázat že na to máme ale většinou se to nepotvrdí.A pokuty spíš vnesou do týmu ještě více nervozity.

    

  • Jarošík3.4.2018 13:20reagovat

   Pokuta je dvousečná....může to pomoct či pohrozit, ale také naopak uškodit!

   Osobně si myslím, že to chce pevnější ruku trenéra a hlavně si promluvit s hráči a vštěpit jim správný systém hry!

   Vidím to tak, že ač Hapal není špatný, tak mu vyhovuje více hrát s čr hráči a tady je pak dopad na cizince.

   Další chyba je rozestavění a styl hry na jednoho hrota a v neposlední řadě chyba střídání hráčů!

    

    

  • Shrekson3.4.2018 13:21reagovat

   my už fakt nevíme kudy kam..

   pokuta pro kabinu? ideální by bylo kdyby táhlo vedení, oni jsou odpovědní za to co se děje ve Spartě.

  • Enkoff3.4.2018 13:22reagovat

   Motivace, motivace, motivace ! Každej člověk, kterej někdy vedl lidi, tak ví, že lidi aby dělali co chceš, tak to musejí chtít sami. Čili je k tomu motivovat a od toho je tam trenér. Pokuty od vedení jsou spíš demotivující. Ale vždycky se líp motivujou lidi, který si vybereš sám, než ti, který jsi dostal přidělený. S tím musí být setsakra zkušenost, abys toho byl schopnej. Člověka hodně motivuje to, pokud dělá to co nejlíp umí - když budeš chtít, aby ofenzivní záložník bránil, tak to nebude fungovat - musí tu jeho činnost zastat někdo, kdo to umí. Lámání přes koleno, prohazování křídel s centrhalvama, strkání útočníků na křídla.... to je sprominutím jen bordel ze zoufalství

   • pubi3.4.2018 13:26reagovat

    Ty vole, to by nám ještě chybělo, kdyby si vybral Hapal svůj tým Smích

    Zlámal - Zahustel, Stetina, Jeřábek, Costa - Frýdek, Kulhánek - Fillo, Lafata, Pilík - Ordoš.

    • Jereacs3.4.2018 13:28reagovat

     Double by bylo naše.

    • LukyACS3.4.2018 13:35reagovat

     místo Ordoše Papadopulos

     • pubi3.4.2018 13:41reagovat

      Nebo bych pro aktivní presing zkusil Martina Jirouše.

    • spartas3.4.2018 14:05reagovat

     Tomuhle bez Michala Kadlece nikdo neuvěří.

     • pubi3.4.2018 14:09reagovat

      Nehrající kapitán a alternace na všechny posty.

      • spartas3.4.2018 14:15reagovat

       Ten Pilík by se mi tu hodně líbil :D Zkušenej borec. Vítěznej typ.

  • jurasek1113.4.2018 13:33reagovat

   Pokuta je blbost.Hráčům se musí hlavně nahustit do hlav jméno Sparta.Nemusí se společně opíjet ale držet pohromadě za každé okolnosti.Pomoci si na hřišti a nehledět když se hra nedaří jako celek.Ale já nic,já si svoje plním.

  • Chabix3.4.2018 13:50reagovat

   Tak to já pro pokuty naopak jsem. Jsme na 6. místě. Nemáme tam co pohledávat. Sorry jako

    

   Sezona 1996/97: 7 zápasů – 4 body – 16. místo

    

   Tehdy hvězdami nabitý tým.

   Sparta v úvodu sezony doslova katastrofální. Po nečekané domácí porážce v přestřelce 3:4 s Bohemians ve 4. kole skončil ve funkci trenéra Vlastimil Petržela, kterého nahradil Jozef Chovanec. I pod ním Sparta zpočátku ztrácela a výsledkem bylo po sedmi odehraných kolech poslední místo v tabulce a pouhé čtyři body na kontě. (Vedení v tu chvíli přistoupilo k mastným pokutám)

   Pak ale začala velká stíhací jízda Letenských, kteří nakonec slavili mistrovský titul.

    

 • Kanga

  strejček3.4.2018 12:31reagovat

  Mnoho lidí zde nadává na Kangu, že se nevrací, ale vadilo někomu, třeba i v tisku, že se v Plzni nevracel tlustý Horvát? Nevadilo, naopak z toho div neudělali jeho přednost. Na bránění tam byli úplně jiní hráči. Plzeň oproti Spartě měla v té době vedení i trenéra, který uměl dát mužstvu nějakou tvář. To Spartě dnes bohužel chybí.

  • johny543.4.2018 12:35reagovat

   S tim souhlasim. Pak v tom nesystemu vypada blbe kazdy hrac. U kazdyho se neco najde, kdyz nejsou vysledky. Me spis vadi, ze tu nikdo nema problem sproste nadavat a posilat do prdele hrace co jsou v tymu dlouho a pak jim strasne vadi, kdyz nekdo neco vytkne Kangovi.

  • Chabix3.4.2018 12:41reagovat

   Nečetl jsem celou diskuzi, tak nevím, co se tu strhlo na hysterii. Kanga se nevracel v zápase proti Teplicím. V těch předchozích zápsech si své povinnosti plnil. Za ten poslední zápas si kritiku ale zaslouží. Nicméně zas bych to tolik nehrotil.

   • Funin3.4.2018 12:51reagovat

    myslím, že jde o informace ze článku v isportu, že vedení bude jednat o současné situaci, kde je napsáno: Vedení rozezlil vyklusávající Kanga.

     

    já se trošku bojím, aby Kanga nebyl hozen přes palubu jakožto obětní beránek po jednom nevydařeném zápase, kdežto někteří hráči tu hrají tužku už dlouho.

     

     

    • Jereacs3.4.2018 12:54reagovat

     To nebude ale spíš hráči budou dle Isportu pokutování že dostanou pokutu asi hned a nebo ultimatům a pak dostanou další . A že se dělali testy a všichni jsou po fyzické stránce na tom dobře.

  • wasek2611@centrum.cz3.4.2018 13:12reagovat

   Tohle je od vedeni zoufalost. Maji maslo na hlave a kopaji kolem sebe.

 • Kanga

  Jereacs3.4.2018 11:58reagovat

  Hlavně jak jste se všichni třepali jak tu Kangu chcete , že je to dobrý hráč tvl to jste někteří fakt rychle změnili názor ale kdyby to byl hráč české národnosti a bílej tak by měl nehynoucí podporu .

  • Nerry3.4.2018 11:59reagovat

   Právě že mi přijde, že je tu nenávist vůči českým hráčům. Vácha, Frýdek, Kadlecové, dříve Mareček, Dočkal, Lafi.

   • Jereacs3.4.2018 12:03reagovat

    Ale je to oprávněný Vácha unás hrál dobře max 3 sezony . Kadlecové co se vrátili tak hrůza a Dočkal když měl nás podržet tak selhal v důležitých zápasech a Lafi má svůj věk a to by si lidi měli uvědomit že nikdo není nesmrtelný aby mohl hrát naší ligu do smrti . Mareček ten si zahrál svoje ale prostě posun tam nebyl skoro žádný a dost možná hrálo že on byl taková holka pro všechno kde to hořelo tam to zalepil Mareček když to šlo.

    • AlaMierda3.4.2018 12:04reagovat

     Váchovi vyšla mistrovská sezona, pak už to bylo takové baroko, občas podpořené brankou v síti soupeře nebo kolmicí mezi naše beky pro útočníka soupeře.

   • Funin3.4.2018 12:04reagovat

    mě přijde, že čteš jen některé příspěvky, kdybys četl všechny, tak zjistíš, že se tu nadává v součtu všem, někdo těmhle a někdo tamtěm.

    • Nerry3.4.2018 12:07reagovat

     Ze zahraničních hráčů se tu nadává snad jen na Bibiho a Chaima, přitom takový Kaya mě taky nepřesvědčil, že by měl dostávat největší plat v lize.

     • Tyrrael3.4.2018 12:11reagovat

      To bych se divil, že by vzhledem k tomu co odehrál, přesvědčil...

   • Kulkozubý Tony 3.4.2018 12:06reagovat

    To není žádná nenávist. To jsou fakta. Lafata na Spartu nemá, to stejné MiKa (ten mě se*e ze všech nejvíc). A Vácha je případ sám pro sebe. Ital věděl, proč je odstavit. Jediný Frýdek teď hraje fakt dobře. Venca se snaží, ale nepadá mu to tam.

  • johny543.4.2018 12:22reagovat

   Tvl jednou mu nekdo vytkne braneni a hned takova hysterie na jeho ochranu. Chudak Kanga.

 • Jen skromny dotaz

  petr1373.4.2018 11:52reagovat

  když už se tady rozjely takovy emoce kolem Kangy, vi nekdo, jaky ma pokyny od trenera? Tipnu si, ze ne. Tudiz mi cela ta vzrusena diskuse pripada malinko zbytecna, a to jak od Kangobijcu, tak od Kangohulicu (kdyz si vypujcim tento malebny termin ze SF Úsměv

  • LukyACS3.4.2018 12:19reagovat

   Až na to, že největší Kangobijci jsou lidi z vedení, kteří ho budou řešit na schůzi Úsměv

 • Sestava na podzim - bohužel NEREÁLNÁ

  Tommy173.4.2018 11:37reagovat

  Nita

   

  Schumacher - Jemelka - Deli - Frýdek

   

  Ngadeu

   

  Kopic - Trávník - Stanciu - Jovovič

   

  Pulky/Ikaunieks/Ekpai

  • spartas3.4.2018 11:38reagovat

   top

  • captain_obvious3.4.2018 11:38reagovat

   To už není ani vtipný, ty seš naprostej magor.

   • petr1373.4.2018 11:45reagovat

    co vam na tom vadi? Podle me Sparta presne potrebuje totalni revoluci v kadru, uz roky se tady vubec nevymenili hraci.

     

    Akorat nechapu, ze tam chce nechat hned 3 frajery ze soucasnyho zakladu, to mi prijde strasne moc, tahle stara parta by rozesirala kabinu

    • spartas3.4.2018 11:48reagovat

     Schumacher pravej bek proč, když je to levák. Dva hráči základní sestavy Slavie, dokud je Trpiš nenahradil Pokornejma a Kúdelama, Kopic z Plzně. To není nic tohle.

     • Nerry3.4.2018 11:51reagovat

      Se prohodí s Frýdkem, který umí oběma ne?Smích

      • captain_obvious3.4.2018 11:52reagovat

       Když vidím, jak Frýdek umí svou silnější levou, tak bych snad radši i oželel názornou ukázku toho, jak umí pravou.

    • Jereacs3.4.2018 12:00reagovat

     Stačila letošní revoluce kádru a A-týmu více už radši ne pokud by tu revoluci měli dělat mamlasové ve vedení co místo hráčů co jim poradí skautové sem dotahali hráče od známostech atd.

    • Sendi3.4.2018 12:11reagovat

     letošní revoluce ti nestačila, jo? :))

  • Nerry3.4.2018 11:42reagovat

   aspoň ta defenziva vypadá dobřeSmích

  • Sendi3.4.2018 12:12reagovat

   přesně! Schumacher ti to ODJEZDÍ!

   • Brian Pricke3.4.2018 12:16reagovat

    Tady je ta ironie naopak hrozně podbízivá.

    • captain_obvious3.4.2018 12:36reagovat

     Smích

    • Sendi3.4.2018 12:39reagovat

     Hledám si k tobě cestu...

 • Kanga

  Kulkozubý Tony 3.4.2018 11:23reagovat

  Může mi někdo říct, proč se tady jede taková kampaň proti němu? Neříkám, že je to hráč, co jezdí po prdeli 90 minut, ale určitě nebyl největší problém toho, že jsme z Teplic nepřivezli bod. A kdyby trenérský štáb nebyl tak zaujatý ta by možná zjistili, že Kadlec se taky zrovna ve hře dozadu nepředře. Hapal hledá problém tam kde není. Ani bych se nedivil kdyby ten mamlas Kangu poslal do juniorky a dal na jeho místo Váchu. Kanga vytvoří za zápas nespočet akcí ale ve výsledku za to, že nevyhráváme, ”může ten černoch”.

  • Jereacs3.4.2018 11:27reagovat

   Tohle není akce Hapala ale . Kangu obvinilo vedení že se nevracel a jen vyklusával a tím je nasral . Ale co čekat od těch kokotů co tam sedí ty si nikdy nepřipustí že udělali chyby vlastně ani ne pač tam skoro nikdo nemá svůj názor a jen pouze jedou jak papoušci co řekne Daník .

  • AlaMierda3.4.2018 11:28reagovat

   odpověděl jsi si sám, může za to černoch nebo cizinec. Jinak všichni tuzemští srdcaři-žrouti trávy jsou roky úplně v pohodě. Ani ”objektivní” týpci jako Sigi, Zelíčko apod.. rozpoznají, že za tu bídu posledních x let mohou černoši a cizáci, kteří zabírají místo srdcařům-bojovníkům s naším pasem.

  • captain_obvious3.4.2018 11:32reagovat

   Jaká kampaň? Pár idiotů mele sračky, to není kampaň. Kampaň bude, až mu začnou do negrů nadávat i v Deníku Sport. No dobře, to se asi nestane, ale tak až ho začnou kritizovat každý týden, což jak víme, je jejich hlavní záliba - pokud tedy nezačne nosit levnou kšiltovku a nepadnoucí džíny, potom by mohli překousnout i to, že je cizinec a dát mu pokoj.

   • Kulkozubý Tony 3.4.2018 11:40reagovat

    Hapal už se do něj pustil po derby, že druhý poločas nebyl vidět. Teď se pro změnu nevracel. Pak tady máme tu věhlasnou ukradenou penaltu, kde se z toho udělala zbytečná kauza. Já nevím jak ty, ale nepamatuju si hráče, který by byl pod takovým drobnohledem jako právě Kanga a byl kritizovaný za každou špatnost, co provede. A přitom je jeden z mála, který snese přísnější měřítko.

  • Jarošík3.4.2018 11:33reagovat

   Nevím proč se ho zastáváte, víte vůbec z jakého důvodu padl ten gól v Teplicích? Po nedůrazu Kangy, poté Kadlece a nakonec to obesral Štetina, ale zrod byl, že Kangu přehrál protihráč. Poté pomalej Kadlec nestihl reagovat na centr a bylo to!

   • Jereacs3.4.2018 11:35reagovat

    Tvl a od čeho pak tam máme ty obránce ale jo je to černoch tak může za všechno kurva to je dedukce takže M.Kadlec si neuhlídal hráče Štetina to samí ale za všechno může negr protože to začalo u něho .

   • Nerry3.4.2018 11:44reagovat

    Nech je, oni mají svůj svět, že všechno z ciziny je lepší jak to české :)

    • Moribundus3.4.2018 13:08reagovat

     :o ??? Pan fatalism

    • victorlima3.4.2018 16:44reagovat

     A nedávají nám snad výsledky českých repre za pravdu?

   • Kulkozubý Tony 3.4.2018 11:46reagovat

    Goly padají, protože soupeři se dovolíš dostat do vápna, ne, že prohraješ souboj někde na půlce hřiště. A jak sám uvádíš, chyba byla u Kadlece a Štětiny. Já ten zápas viděl a kdyby tam v tu chvíli byl Frýdek, tak ten tepličák nikdy neodcentruje a o nějakém gólu by jsme se vůbec nemuseli bavit. Jestli by spíš kritika neměla být na Hapala, který naprosto posral střídání a v druhém poločase nejen, že jsme neměli levou stranu ale dostali jsme z ní i gól.

 • Iluze

  Jereacs3.4.2018 11:01reagovat

  Jako jestli to schytá za všechny Kanga tak přestávám mít nějaký iluze , že ve Spartě se to pod Danem změní jako fakt by mě zajímalo kde až je to dno nebo mez na kterou se musíme dostat aby se něco změnilo ? Hlavně že do Sparty si dotáhneme největšího kripla Ščasnýho co si jen jede svoje mocenský choutky a chová se jak mistr světa . VztekVztekVztekVztekVztekOtrávení

80748 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha