Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Tiki taka

  Elysir2.4.2018 20:53reagovat

  Zdá se to jenom mně, nebo je tu někdo další, kdo si myslí, že má Fenin vychlastáno???

  • trcmano2.4.2018 21:16reagovat

   byl hodně mimo Smích

  • victorlima3.4.2018 2:20reagovat

   Možná ne, možná je to takový pako.

 • Slavia

  captain_obvious2.4.2018 20:35reagovat

  Trpišovský v prvních 6 ligových zápasech méně bodů než Stramaccioni u nás a co na to média? Pohodička, českej Klopp, totální fotbálek, easy, nic se neděje. Kokoti zaujatí.

  • Dno2.4.2018 20:37reagovat

   + 1

  • Brian Pricke2.4.2018 20:40reagovat

   To zase musím uznat.

    

   Ačkoli to nedělá ze Stramaccioniho byť jen o píď lepšího trenéra.

  • kilovolt2.4.2018 20:40reagovat

   prostě kšiltofka Úsměv

  • Tommy172.4.2018 20:42reagovat

   Slavia netáhne, Sparta ano... na něčem vydělat musí

    

   V tomhle se musím pro jednou zastat Stramy... od Brna ho začaly média doslova šikanovat.

  • Sendi2.4.2018 20:47reagovat

   Je tam jasný zlepšení, systémová hra, aktivní presing, nacvičené situace...aktivní postavení...

   • Brian Pricke2.4.2018 20:57reagovat

    Zde jsem tu ironii nerozklíčoval.

    • Sendi2.4.2018 20:59reagovat

     Zde jsem tu ironii nerozklíčoval.

     • Brian Pricke2.4.2018 21:07reagovat

      Zde jsem tu ironii nerozklíčoval.

      • captain_obvious2.4.2018 21:08reagovat

       Hrááááli jsme kličkovanou s ironiíí.

     • daweee2.4.2018 21:11reagovat

      :D typičo tohle je dobrej burn. Uznale pokyvuju.

      • Sendi2.4.2018 21:14reagovat

       občas mam i světlý chvilky no :))

      • Brian Pricke2.4.2018 21:22reagovat

       Kapitáne, zde je ta níže zmiňovaná laťka. Posuď sám.

       • captain_obvious2.4.2018 22:08reagovat

        I’ll allow it.

  • dominik272.4.2018 20:52reagovat

   Jsem asi čtyři roky zpátky potkával Trpišovského v ČFL, kde vedl Horní Měcholupy. Stramaccioni tou dobou koučoval Inter Milán. Logicky se čekalo, že takový trenér by měl být o parník dál, zvlášť když dostal tolik posil a širší realizák.

    

   Ale jako v podstatě máš pravdu. Z pohledu novináře se ti také lépe okopává člověk, který odsud zmizí a už ho nepotkáš, zatímco s Trpišovským se budeš vídat na tiskovkách třeba ještě 20 let.Smích

   • captain_obvious2.4.2018 21:05reagovat

    To je pěkně trapná berlička, že už se s ním víckrát nebudou vídat. Ve většině civilizovaného světa pro tohle máme výraz - říkáme tomu zbabělství (potažmo šikana).

    • dominik272.4.2018 21:22reagovat

     To souhlasím, ale tak já si sportovního novináře ani nepředstavuji jako nějaký vzor spravedlnosti, hlídacího psa demokracie a podobně...Úsměv

      

     Mně každopádně přijde, že se tady Stramaccioni ještě okopával málo, v některých redakcích skoro vůbec. Celé se to prezentovalo jako velký projekt, na jehož konci bude nová Sparta, která bude moct s nějakou větší vážností uvažovat o Lize mistrů. Celé to stálo dost peněz, ale výsledek je tak akorát pro smích. Nevím o tom, že by se třeba Trpišovský procházel po Edenu nebo Horních Počernicích a ukazoval, kde se co zbourá a postaví znovu. Nepřivedl si početný mezinárodní realizák, nevodil si posily z Interu Milán či Galatasaraye. Místo luxusního obleku měl na sobě typickou kšiltovku, zkrátka opravdu téměř ten samý člověk, jakého jsi mohl před pár lety vídat v ČFL nebo i divizi.

      

     Navíc tu byly tlaky z více stran. Proti Stramaccionimu byli nastavení skoro všichni lidé ve fotbalových kruzích napříč různými uskupeními, názorovými proudy a podobně, vlastně bys byl skoro za vola, kdyby ses ho před nimi snažil zastávat. I v samotné Spartě bylo dost těch, kteří se mu vyloženě vysmívali. Pořád si myslím, že se to s Trpišovským nedalo vůbec srovnávat. Ten si k českým novinářům našel cestu přesně opačným směrem, když za málo peněz přinesl Liberci hodně muziky a teď z toho těží. Ano, občas je ten výchozí mediální obraz trochu nespravedlivý, ale říkám si, že to Stramaccioni mohl schytat i víc, protože jeho angažmá bylo jedno velké fiasko.

     • Brian Pricke2.4.2018 21:28reagovat

      +1

       

      To jsou slova vskutku očistná.

     • johny542.4.2018 21:51reagovat

      Novinari o Stramakovi po jeho prichodu a posilovani psali podle me dobre. Delali z nej trenerskou hvezdu pro nasi ligu a tomu odpovidala i ocekavani. Ja si uprimne nejak ani nevybavuju nejakou novinarskou honicku po Stramakovi. Asi ten tisk tolik nezeru, pamatuju si spis reakce fanousku a moje pocity.

      • johny542.4.2018 21:53reagovat

       Kazdopadne to srovnani mi prijde debilni. Nemam rad tenhle ublizeneckej pristup kdy hledame kdo nam jak skodi.

     • trcmano2.4.2018 22:05reagovat

      +1

     • captain_obvious2.4.2018 22:24reagovat

      Hele já nebudu shazovat celý tvůj příspěvek, protože něco pravdy v něm je, ale co má s tím jako společného oblečení nebo odkud přišly posily, je mi fakt záhadou.

       

      Proti němu byli dementi typu Vízek, protože jim to přineslo zmínku v novinách aby všichni věděli, že ještě žijou, nebo agenti, které odstřihl od zdroje snadných výdělků, ale to nemá nic společného s tím, jestli novináři dělají svoji práci tak, jak mají. Realizák ani nebudu komentovat, protože to je tak kulhavej argument, že jsem si myslel, že už ho nebudeš mít potřebu dal používat, ale koukám, že ve válce proti Stramaccionimu když dojdou náboje, tak se po něm bude házet klidně PET lahvema, hlavně aby palba neustala Smích

      • dominik272.4.2018 22:40reagovat

       K prvnímu odstavci asi tolik. Když děláš nějaký projekt za miliony eur, logicky si pleteš větší bič, než když to děláš za miliony korun. Čím velkolepěji se to celé snaží vypadat, tím přísněji se to pak posuzuje. Řekl bych, že na tom není nic moc záhadného. K tomu patří i ten realizák. Já samozřejmě kvituji, že se Sparta snažila pracovat s početným realizákem, protože pokud chceš vybudovat velkoklub, je to prostě potřeba. Ovšem opět jsme u toho, že ten početnější realizák by měl mít opravdu zřetelně lepší výsledky.

        

       Co se týká lidí, kteří Stramaccioniho kritizovali, tak to bychom opravdu nebyli jen u ”dementů typu Vízka”. Fakt ne.

       • captain_obvious2.4.2018 22:58reagovat

        Já jsem neřekl, že to byl jenom Vízek a agenti. Pointa byla jinde a nebylo těžký ji najít.

         

        Já osobně nevidím žádnou korelaci mezi výsledky a šířkou realizačního týmu a myslím si, že ani žádná neexistuje. V Anglii má i nejslabší klub 2x širší realizák než Sparta a i tam se sestupuje. A mně nejde vůbec o to, jak se něco prezentovalo a podle toho posuzovalo, já jsem komentoval čistě tvůj výrok o Štramákově obleku, o kterém když řeknu, že byl trapnej, tak jsem k tobě ještě milý.

        • dominik272.4.2018 23:36reagovat

         Bych stejně na místě novináře nevěděl za kým zajít, kdybych třeba chtěl dát do nějakého článku citaci někoho, kdo se Stramaccioniho zastával. Někdy cca od září nebo října už jsem mezi lidmi z fotbalového prostředí nikoho takového neznal. Ano, pár lidí, kteří obecně neradi kritizují, se snažili mluvit hodně neutrálně, popřípadě se nevyjadřovali vůbec, ale aby někdo doopravdy řekl, že to Stramaccioni dělá dobře a fakt jenom potřebuje čas, to jsem fakt nezaznamenal. Ať už je ta pointa kdekoliv...

          

         Korelace mezi šíří kádru a výsledky možná neexistuje, ale v momentě, kdy máš nejdražší realizák a nejdražší hráče, je zákonitě obrovský neúspěch, když s klubem, který je obvykle do druhého místa, hraješ kolem pátého fleku.

          

         Co je trapného kolem výroku o Stramaccioniho obleku, mi trochu uniká, ale nechám to být. Nebudu zasírat fotbalové fórum nějakými výklady z různých věd a nauk, abych ilustroval přirozené rozdíly v mediálním obrazu trenéra, který je dobře oblečen (a já si toho cením) na rozdíl od trenéra s kšiltovkou (což bych popravdě ve Spartě ani nechtěl).

         • captain_obvious3.4.2018 9:49reagovat

          Pointa byla v tom, že novinář, kterej dělá svou práci, se nenechá ovlivnit žvásty lidí z fotbalového prostředí k tomu, aby psal posměšné články. Ale tobě šikana skrze média nevadí, jedině že by se jednalo o Davida Holoubka, to by ses proti ní hrubě ohradil, je mi to jasný. U tebe jde vidět, že jsi těmi kecy lidí od fotbalu ovlivněnej hodně silně, protože ze všech lidí, které na téhle diskuzi považuju za inteligentní, sis jako jediný (no možná ještě s Kryšpínem, ale u toho většinu času ani nechápu, jestli mluví vážně) nezachoval zdravej rozum a tvůj způsob argumentace, jakmile došlo na téma Stramaccioni, propadnul o 90 % dolů oproti normálu.

           

          Co ti na tom uniká? Si to po sobě přečti. Ty jsi použil proti člověku, který žil celý život v Itálii a z toho x let v celosvětovém hlavním městě módy a má na účtě miliony, takže si může koupit jaké oblečení se mu zachce, to že má krásný luxusní obleky a ještě jsi to samozřejmě musel dát do kontrastu s Trpišovským a jeho hnusnou buranskou kšiltovkou. To je bezpochyby trapné a hlavně to je tak zoufale české. Především to ale do té diskuze vůbec nepatří, je to jenom další kopanec do něj.

  • Chrod2.4.2018 20:59reagovat

   Píšou jenom to, po čem je poptávka. Zaostalí Češi chtějí číst posměšky na zahraniční trenéry, tak jim je novináři píšou. Stačí se kouknout, jaký jsou nejčtenější články na internetu nebo jaký jsou nejprodávanější noviny. Prodává se to, že se někdo s někym rozešel, že nějaký nule vykoukly kalhotky nebo jak to vypadá u Lojzy Vomáčky v koupelně. Jsme holt národ buranů a musíme se s tím smířit.

   • victorlima3.4.2018 2:27reagovat

    +1

   • victorlima3.4.2018 2:41reagovat

    Chrode, ještě jedna veliká pochvala za předchozí slova. Stoprocentně mi hovoříš z duše. Díky.

  • Raist3.4.2018 5:52reagovat

   + Nešlápl na kuří oko spoustě ”důležitých” tím, že komplet vyčistil realizák.

   + Tuzemští agenti utřeli.

 • Kanga

  Jarošík2.4.2018 20:20reagovat

  Take vam prijde ze Kanga nikdy za acs nebude zrat travu? Staci se podivat na instagram kde dene dava foto sveho predesleho klubu a x vzpominek na tituk a nevim co. Dle tehle fotek a komentu mi moc neprijde tady stastny a spokojeny....

  • Corwin2.4.2018 20:21reagovat

   z čeho tady zatím mohl mít radost?

  • Kulkozubý Tony 2.4.2018 20:31reagovat

   Já se mu ani nedivím, co zápas to na něj minimálně 5 faulů, které rozhodčí většinou neocení ani kartou, i když jsou to třeba šlapáky na achilovku. Když se snaží se vymýšlet akce tak naši ofenzivní hráči svojí nemohoucností většinu z nich zazdí. To se pak nemůže nikdo divit, že se mu stýská po CZ, kde to měl rozhodně jednoduší a o něco bojoval. Já hrát na takové úrovni jako on a přijít do Sparty s tím, že budu hrát o ligu mistrů a místo toho se plácám na 6 místě, bych si taky zavzpomínal na staré dobré časy Úsměv

  • pubi2.4.2018 22:04reagovat

   Div se mu. Až pod syrečkem zjistil, že to Rusko nebylo zase tak špatný.

 • Jen odbcočka

  DanSparta2.4.2018 20:07reagovat

  Pojďme se zasmát durčákovi, kterej chce z Hapala udělat nástupce Hřebíka, ale v druhý věte dodává, že je to on, kdo ostavvil Drchala Úsměv

  • Dno2.4.2018 20:17reagovat

   Kdo je durčák?

   • Berounak2.4.2018 20:20reagovat

    SuperFrenkie, ten co má ten článek na domácí stránce.

  • LukyACS2.4.2018 20:24reagovat

   To byl geniální nápad SmíchSmích

  • SuperFrankie2.4.2018 20:25reagovat

   Ty seš fakt kretén. Úsměv

   • DanSparta2.4.2018 20:27reagovat

    Tak sorry, dneska sem se moc točil v kruhu. Zítra jsem odhodlanej s tim přestat. Úsměv

    • SuperFrankie2.4.2018 20:28reagovat

     Můžeš napsat lepší článek, jestli dokážeš sesmolit něco delšího než dva odstavce. Nikdo ti v tom nebrání.

     • DanSparta2.4.2018 20:29reagovat

      Míšo, nechceš mě tu doufám konfrontovat, že nedokážu napsat článek nebo cokoliv publicistickýho, že ne? Smích

   • LukyACS2.4.2018 20:34reagovat

    Ty bys z neschopnýho Hapala udělal nástupce Hřebíka. Ani mě nenapadá, jak tě nazvat.

 • Strama

  trcmano2.4.2018 19:52reagovat

  jak se ho někdo může zastávat i po tom do jakých sraček nás dostal ať už herních, výsledkových nebo finančních z kterých se budeme hrabat ještě několik let? No a těch trenérských bot co udělal, opakované stavění MiKy na úkor kohokoliv, vyhnání Kary nebo při střídání vyměnit Vatu za Janka, který jako jediný dokáže dát dobrý centr atd...

  Je fajn, že nám zlepšil zázemí, ale kvůli tomu musel přijít zahraniční trenér za 40 mega ročně? To že sem přišli zahraniční hráči je dobrý, ale kolik z nich je opravdová posila, jenom Stanciu, Nita, Kanga a Plavec, možná ještě Ben, ale ten to zatím nepředvedl..

  • Kamenovic2.4.2018 20:00reagovat

   6 startů MiKy pod Stramou v době, kdy byl Costa i Ćivić zraněný, hajzl jeden! SmíchSmíchSmích

   • Tommy172.4.2018 20:03reagovat

    Úplně jsem čekal, co zase vyplodíš za sračku Stramofile.

    • Kamenovic2.4.2018 20:06reagovat

     Pravda bolí, co? Úsměv

    • Moribundus2.4.2018 23:33reagovat

     A koho tam měl teda dát podle tebe?

   • trcmano2.4.2018 20:48reagovat

    a co Vata, Frýdek nebo Kara? Kdokoliv lepší než MiKa..

    • Corwin2.4.2018 21:08reagovat

     že vám to nevadí na Hapalovi?

     • trcmano2.4.2018 21:15reagovat

      MiKa hrál pod Hapalem někdy v základu?

  • Brian Pricke2.4.2018 20:04reagovat

   Krátká, převelice krátká paměť je opravdové zlo, jak se tu můžeme již měsíc dennodenně přesvědčovat.

  • Corwin2.4.2018 20:09reagovat

   Lol, takže Strama postavil MiKu do šesti zápasů a u dalších dvou byl na lavičce (kdy nenastoupil), takže nominován nebyl ani do poloviny zápasů pod Stramou. Pod Hapalem byl MiKa nominován pokaždý a dvou ze tří zápasů zasáhl. A stramovi chceš MiKu omlátit o hlavu. A o jeho vytížení pod předešlými trenéry (snad s vyjímkou Holoubka) bych taky nerad mluvil, řekl bych že pod Stramou hrál Mika nejmíň ze všech trenérů ve Spartě, ale použít to jako argument proti němu ti nevadí... A Kara když nastoupil, tak byl v letošní sezoně šílenej, nějaký příležitosti v poháru dostal a rozhodně teda nepřesvědčil, podle mýho nezvládl, že nedopadl ten přestup do ruska. K posilám - to ti přijde málo? Já bych tam rozhodně zařadil i Mavubu a ani Jankto nebyl špatný hráč, jen ho Sparta nedokázala využít (a myslím, že momentálně by se hodil víc než Lafata).

    

   A zkus mi vysvětlit, proč nenadáváš na Hapala, který podobný přehmaty co vyčítáš Stramovi (a dle mého i horší) předvádí v každým zápase... Já osobně jsem nebyl ze Stramy úplně odvázanej, ale oproti Hapalovi to byl úplně jinej level...

   • trcmano2.4.2018 21:12reagovat

    Tak se podívej na ten důvod proč pod Stramou nehrál víckrát:

    https://www.transfermarkt.com/michal-kadlec/leistungsdaten/spieler/21042

    Hapal pro mě není žádný super trenér, ale prostě mu dám šanci tak jako jsem jí dal Stramovi. Hapal zdědil tým na nejhorším umístění za posledních XX let, psychicky na dně, neměl možnost si přivést hráče ani svůj realizák, neměl s týmem žádnou přípravu. Svůj první zápas kdy se mohl tým nastartovat tak se zremizoval po indivuduální chybě v předposlední minutě, to samý v derby proti rozjeté Slavii. No a pak remíza v Teplicích kde jsme nevyhráli asi 6 let i když jsme válcovali celou ligu..

    Ono se těžko nastartovává tým, který je v takových sračkách. Proto ho budu hodnotit až po letní přípravě kdy bude mít stejnou startovní pozici jako Strama, pokud tu tedy ještě bude.

    • Corwin2.4.2018 21:22reagovat

     rozjetá Slavie?? mluvíme oba o stejným týmu, kterej získal ze 6 zápasů 7 bodů a nebýt našeho kolapsu, tak měl úplně stejě mizernou bilanci bod na zápas jako má Hapal? na zbytek snad nemá ani smysl reagovat, trenér se odvolal, aby se výkony a výsledky zvedly a ono je to ještě horší než to bylo, o tom, jak buď lže nebo naprosto není schopnej objektivně zhodnotit zápas ani nemluvím.

     • trcmano2.4.2018 22:01reagovat

      Nejdřív se nauč počítat: 3 výhry, 2 porážky a 1 remíza není 7 bodů.. Slavie měla před zápasem s námi 3 výhry v řadě a hrála rozhodně líp než my..

      • Corwin2.4.2018 22:46reagovat

       jo sorry, s tou bohemkou jsem se přehlídl a měl jsem zafixováno, že prohráli... Tak v tom případě dobrá, to už se dá počítat, ale stejně nevyhrát zápas, kde v 70. minutě DOMA vedem 3:0 je kumšt... Aspoň doma nám ty zápasy i pod italem šly, tři ztráty pod italem - první kolo s bohemkou, plzeň a nešťastná remíza s Brnem, kde to mělo skončit tak 5:2.

       A snad je jedno, jestli hrál v základu nebo ho nasadil do zápasu (osobně moc nevěřím tomu, že byl MiKa s vyjímkou toho kdy hrál zraněnej, ony ty statistiky zas tak přesný nejsou). Jak se psalo výš, nastupoval v době, kdy byl mimo Civič i Costa, s Frýdkem se nalevo moc nepočítalo a hrál ve středu, takže moc jiných variant nebylo.

 • Náhrada za Dúbravku

  dominik272.4.2018 19:15reagovat

  Jak se vám zatím jeví Florin Nita? Musím říct, že v Teplicích mi ze všech sparťanů přišel asi nejlepší. Rozhodně tam víckrát chytil ”něco navíc”, takže mu podobně jako jeho krajanovi Stanciuovi může Sparta ještě vděčit za bod. V předchozích zápasech mě zatím vyloženě neohromil, ani jsem neměl pocit, že by v něm Sparta měla slabinu. Takže přes všechnu tu žluč, co se tady valí směrem k výkonům Sparty, bych také něco vyzdvihl.Úsměv

  • Kamenovic2.4.2018 19:18reagovat

   Nita je super, úplně jsem zapomněl, že tady chytal Dúbravka.

  • majtin2.4.2018 19:19reagovat

   Jediný čím mě vyloženě zklamal je to, že se jeho jméno nečte Nita, což zní libozvučně, ale Nica, což mi připomíná nic.

   Jako Důbravka by byl lepší, o fous, ale tahle náhrada se povedla.

  • standis2.4.2018 19:28reagovat

   Nita, Kanga, Stanciu - všechno přestupy o.k.

   • dominik272.4.2018 19:35reagovat

    Přihodil bych k tomu i návrat z hostování Kulhánka. Mrzí mě akorát odchod Dúbravky, který však nelze někomu vyčítat. Spíš mi nedává smysl, proč šel hostovat Čivič. Chápu, že je mladý a potřebuje herní praxi, ale nevím, proč ji má získávat na Slovensku a proč tady má na jeho postu hrát Michal Kadlec... Každopádně zimní přestupové období bylo dost možná nejpovedenější za hodně let...Úsměv

    • hombre2.4.2018 19:48reagovat

     +1, ale už by to mělo být vidět na hře, trenér tomu musí dát řád. Ale my nemáme trenéra, máme jen sportovního ředitele Neutrální a špatnýho....

  • Brian Pricke2.4.2018 19:36reagovat

   Dle mého soudu super gólman a sympaťák. Víc takových.

  • M4rtin2.4.2018 19:37reagovat

   Chytá dobře. Jediný v čem se mi zdá výrazně horší je rozehrávka nohou dlouhých balónů, které velice často končí v autu. Ale to se dá odpustit, nehrajeme PL.. Navíc třeba až si víc zvykne na naše hřiště, tak to bude lepší. Takže za mě palec horeÚsměv

  • pepinho22.4.2018 19:38reagovat

   Sympaťák, několikrát nás zachránil, určitě super přestup. Ale teda hra nohama je o hodně horší než Dúbravka.

   • SuperFrankie2.4.2018 19:42reagovat

    To říkali tuším i u přestupu, ale Dúbravka je ve hře nohama evropská špička.

    • pepinho22.4.2018 19:45reagovat

     To je. + všem doporučuji tenhle rozhovor https://www.nufc.co.uk/news/features/martin-dubravka-programme-interview-in-full-1718

 • STATISTIKY JSOU UŽITEČNÉ

  rimidalv2.4.2018 19:10reagovat

  pokud ale sou brány jako pomocník při analýze výkonu. Zjištění zmiňované ve vlákně KDYBY - že podle vyhraných 1.poločasů by Sparta vedla ligu o 3 body nejsou pouhou zvláštností, ale ukazují na problémy v obranné hře ! Slabá obranná řada ale trápí Spartu již 4 sezony!

  • Kamenovic2.4.2018 19:12reagovat

   Speciálně pod Hapalem je naše defenziva žalostná.

 • Neviem...

  FANDA73072.4.2018 19:00reagovat

  ...ci to tu uz niekto napisal, ale videli ste vcera exportny gol Kuca skoro z polky ihriska?

  • dominik272.4.2018 19:18reagovat

   Krásná trefa. Proč vlastně hraje jen v Trabzonsporu? Zrovna jsem dneska psal na twitter, že takový hráč mi ve Spartě chybí. Mít šikovné borce jako Stanciu, Kanga či Ben Chaim je fajn, ale chce to mít i nějaké tvrďáky, bojovníky, vítězné typy. Tady ve fóru donedávna byla spousta posměšků směrem ke ”žroutům trávy”, až jsme se najednou dočkali Sparty, která sice má super fotbalisty, ale nejpozději v 60. minutě zápas rovnou zabalí a klepe se o bod.

   • FANDA73072.4.2018 19:41reagovat

    V AC dosiel sponzor, velke nakupy, Kuco by stratil asi zaklad, takze radsej siel inam a tam kde mu dali najlepsiu zmluvu-uprimne 2,5 mega € za sezonu je slusne.

   • victorlima3.4.2018 2:38reagovat

    Už jsem to zde několikrát zmiňoval. Mimo útočníka, dvou krajních beků a jednoho stopera nám nejvíc chybí dva silní a vysocí běhaví záložníci (takoví dva fotbalovější Součkové). Až zalepíme tyhle díry a udržíme současné hvězdy především Kangu a Stanciua, tak by to mohlo začít trochu jít.

 • Vize

  waaw2.4.2018 18:06reagovat

  Vsimli jste si nekdo, ze by Hapal pri nastupu nejak popsal, jakou hru by chtel muzstvu implementovat? Nejakou vizi jak by chtel hrat? Ja to slysel od Scasnyho a Rosy, ale od Hapala ne. Nebo mi neco uniklo? Slysel jsem jak chce nastartovat muzstvo a takove ty obecne kecy, ale ke stylu hry nic.

  • Tommy172.4.2018 18:10reagovat

   Řekl by, že chce hrát např. totální fotbal a byli bychom pak pro smích jako Trpiš s tím jeho totálním fotbalem. Aspoň si ušetříme další ostudu.

  • Kamenovic2.4.2018 18:15reagovat

   Nic, protože nic nemá, Hapal je Požár 2., akorát Ščasný má licenci, tak to divadlo ”nechápu”(Jasně že chápu, jak by to vypadalo, kdyby ten čůrák nejdříve namydlil schody Stramovi, aby to pak ”slavně” vzal za něj”)

   • FANDA73072.4.2018 18:20reagovat

    aj tak to v najblizsej dobe prevezme opat Zdenda, Kreta cuvne od internacionalizacii, uz je spat Vason, este chyba Holek a stiahneme Ladika ofsajda a Brabcaka a mame tu ”novu” Spartu

    • Kamenovic2.4.2018 18:21reagovat

     Tak já začnu chodit na Duklu, nevím, jak ostatní.

     • FANDA73072.4.2018 18:23reagovat

      Si Spartan, Spartu mas ”v krvi” dokaze ta uspokojit pozeranie zapasu ked tam nehra Sparticka?

      • Kamenovic2.4.2018 18:25reagovat

       Je tam Pody, Kušnír, to mi stačí

       • robinkuha2.4.2018 18:28reagovat

        Konečně rozumnej názor. Dukla Ti bude slušet, zkus tam vydržet co nejdýl.

        • Kamenovic2.4.2018 18:30reagovat

         Místo k sezení, kde se mi zamane a bez 100 000 naplavených kreténů, co nefandí Spartě, ale úspěchu... jo, tam to bude fajn. Navíc bez Ščasnýho, Hapala... Úsměv

         • Tommy172.4.2018 18:33reagovat

          Ty jsi jedním mezi těma 100k volama, protože v době, kdy se nedaří už tu brečíš, jak pujdes fandit Dukle a pliveš na klub.

          Ps: Nezapomeň napsat, že jsem rasista.

          • Kamenovic2.4.2018 18:34reagovat

           Takže když se nedaří, mám být spokojený jo?

           Debilní rasisto.

       • FANDA73072.4.2018 18:28reagovat

        Inac Kubo Podany by zahral lepsie ako ti nasi krajni beci momentalne hraju.

     • captain_obvious2.4.2018 19:22reagovat

      Já bydlel 200 m od Julisky, teď už to mám daleko ku××a, tam se mi dojíždět nechce.

   • Brian Pricke2.4.2018 18:36reagovat

    Taková nenávist rozhodně na zdraví nepřidá.

    • Chrod2.4.2018 18:58reagovat

     Ty si tak neuvěřitelně sereš do huby, že to snad musí bejt trapný i tobě.

     • Brian Pricke2.4.2018 19:06reagovat

      Ne.

     • captain_obvious2.4.2018 19:31reagovat

      Ty nechápeš Kryšpínův humor. On je sice chytrej, což já na člověku dokážu ocenit a respektovat, ale bohužel každý jeho příspěvek musí být prošpikován vysoce intelektuálním povýšeneckým humorem a sarkasmem. To máš jako když Matějovský při každém kontaktu s balonem okamžitě dává ”geniální” průnikovou přihrávku - působí to ve výsledku směšně, ale je to něco, s čím se prostě musíš smířit.

      • Brian Pricke2.4.2018 19:35reagovat

       Děkuji, ale dovolím si opravit ”prošpikován vysoce intelektuálním povýšeneckým humorem a sarkasmem”. K tomu absolutně nedochází, ač se o to leckdy snažím. Anžto laťka je tu nastavena šíleně vysoko. Já jsem jen obyčejný pěšák.

    • hombre2.4.2018 19:10reagovat

     Smích, ty chlape, zase zlobíš? Máš Alzheimera? Věřím, že si děláš prdel Smích.

  • FANDA73072.4.2018 18:22reagovat

   Cosi som niekde zaregistroval, ze Hapal hovoril, ze chce hrat futbal s rychlym prechodom do utoku, priamociaro dopredu bez zbytocnych spatnych prihravok a hrania do sirky ihriska.

  • trcmano2.4.2018 18:45reagovat

   Strama ten nám jenom očísloval hráče a soupeřům prozradil svojí taktiku, tak že na nás byli dokonale připravený.. Mimochodem na Stramu nejsem neslyšel před jeho příchodem jediný pozitivní názor. Oproti Hapalovi, kterého si pochvalovali všichni od hráčů až po majitele klubů.

   • Corwin2.4.2018 18:52reagovat

    jasný, ty umíš jen papouškovat co kdo řekl, ale že by sis třeba zvládl udělat vlastní názor, to je na tebe asi moc.. Už tu zaznělo, co Strama dokázal zvládnout co se zlepšení podmínek v klubu týká a zprofesionalizoval fungování klubu, nebál se posadit kohokoliv a říct, že ho nenominoval namísto obvyklých schovávaček za ”hráč nebyl 100% fit” a pod... A bylo mu jedno, jestli to byl Chaim, v. Kadlec nebo kdokoliv jinej (jen u Lafaty si to netroufl od začátku, ale časem na to stejně došlo..)

    • hombre2.4.2018 19:06reagovat

     +1, všechno je to pravda, ale jako trenér byl špatný, to musí uznat každý, teda skoro. Měl jako trenér 3/4 roku na vytvoření fungujícího týmu, neomezené možnosti, 2 přestupové období... a nic. Pak tam je obrovský škůdce Ščasný, který mu pomohl ze schodů, ale to si měl Stráma pohlídat. Mně by se líbil jako sportovní ředitel ve Spartě, tam by se uplatnil, ale jako trenér ne....

     • Corwin2.4.2018 19:19reagovat

      já neříkám, že byl skvělej trenér, bohužel dost podcenil situaci v létě a pak se vezl a na jaře tam měl už nasazenou škodnou, která ve spolupráci s Hapalem poslala (aspon prozatím) do háje i to, co se přes zimu podařilo vybudovat (Drchal místo Lafaty). Nemluvě o tom, že pokud čtu pozápasové rozhovory s Hapalem, tak mám pocit, že jsem koukal na úplně jinej zápas (a brečení po derby tomu nasadilo korunu), od Stramy jsem se dozvěděl co chtěl hrát, jak to bylo ve skutečnosti a proč se něco nepovedlo...

      S tím sportovním ředitelem souhlas, buď on nebo Prodanová...

      • hombre2.4.2018 19:35reagovat

       Hmm, dozvěděli jsme se, co chtěl hrát, ale nikdy se tak nehrálo, proč? Neuměl namotivovat a vydolovat z hráčů to, co v nich je - to je chyba trenéra. Hra byla špatná, někdy příšerná. On není trenér. Měl by si to uvědomit i on.

       O Hapalovi se raději bavit nechci, to je lhář a Ščasný? Tady se shodnem, čím dříve ho Křetínský vyrazí, tím Sparta okamžitě posílí. Ale vyrazí ho?????

       • Corwin2.4.2018 20:16reagovat

        jo, nedovedl to z hráčů dostat... Ale aspon se za nic neschovával a dokázal přiznat chybu, což u současný dvojky Š+H je prakticky vyloučeno. Já měl blbej pocit už z tiskovky, kde mluvil hlavně SŘ a nový trenér byl na vedlejší koleji...

        • hombre2.4.2018 20:21reagovat

         Souhlas, tady se shodneme. Vlastně dnes skoro ve všem.

 • Chyby Hapala

  Enkoff2.4.2018 17:54reagovat

  Stanciu napravo, Plavšič nalevo (má být napravo) a Sáček s Kulhánkem ve dvojroli středových nekonstrukrivních záložníků. Kdyby Stanciu ve svý přirozenosti a snaze nelezl na střed, kde má být, tak by byla celá naše záloha naprosto jalová a k smíchu

  • Tommy172.4.2018 17:58reagovat

   Buď Stanciu bude hrát na křídle a Kanga podhrot nebo Kanga bude leštit lavičku a Stanciu podhrot. Spolu hrát absolutně nemohou, protože oba dozadu špatní.

   • rabac2.4.2018 18:03reagovat

    přesně řečeno, Hapal hledá jak udržet Kangu v sestavě, ale myslím, že bude i na lavičce, protože Stanciu na křídle se nevrací a Sáček se málo stahoval napravo a Zahustel na to byl sám, za mne Stanciu na 10 ale koho pak na 8, to je problém.

    • Tommy172.4.2018 18:07reagovat

     V létě musí přijít křídlo, čistá 8čka a hlavně ÚTOČNÍK, co je zabiják do 16ky.

    • Enkoff2.4.2018 18:09reagovat

     Ježiš když nemá s kým hrát (Stanciu utopenej napravo a Ben kdoví kde), tak co má dělat? Ještě toho tak trochu Kangu nechat sedět, to už by fakt byla magořina na entou. Jo pardon, mohl hrát s Plavcem, kterej byl na špatný straně nebo s Kulhánkem a Sáčkem, který jsou myšlením jaksi jinde.

     • Jerababa2.4.2018 18:33reagovat

      Já bych se přimlouval za 3-5-2, v tom by mohli Kanga a Stanciu víc spolupracovat.

    • Marbar2.4.2018 19:52reagovat

     Stanciu za necelé dva zápasy na kraji zálohy - 3 goly + jeden neuznaný a po jeho přihrávce vlastní gol soupeře. Fakt nevím, pokud je to málo.......

   • Enkoff2.4.2018 18:04reagovat

    Proč by nemohli hrát spolu? Kanga níž, Stanciu výš a jeden další štít. Když budou krajní beci i bránit, pak není problém. 1 útočník stačí, beztak Stanciu jako podhroťák je ideální doplnění

   • FANDA73072.4.2018 18:26reagovat

    pises ”chobotiny”, Kanga aj Niko mozu spolu hrat, len to trener im musi presne urcit kde a ako sa maju pohybovat a co od nich ocakava.Ak by posadil Kangu tak by som uz vobec nepochopil nasu strategiu

80736 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha