Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • sázkové kanceláře

  sport12.9.2017 11:24reagovat

  Tady se pořád řeší-zda je špatný trenér,hráči,taktika,atd.Ale může mě někdo vysvětlit jak je možné, že téměř v každé lize a nejenom fotbalové jsou ”zajímavé” výsledky.Děje se to každý týden!!!!! Vesměs špičková mužstva najednou neví,jak se kope do balónu,obvzlášť když hrajou doma a kurz je od 1,3-1,5 na výhru.Vždy někdo ty sázkovky podrží,přeci je nemůžou zrušit.To pak ani Real Madrid neporazí Levante při kurzu 1,1.Takových divadelních představení je na trávnících moře,stačí otevřít více oči.

  • Srdcař Plavšič12.9.2017 11:29reagovat

   Měl jsem v tom litr. Docela sranda. Smích

   • sport12.9.2017 11:34reagovat

    Doufám,že na neprohru hostů.

    • Srdcař Plavšič12.9.2017 11:59reagovat

     Bohužel. Dával jsem live za přijatelný kurz, věřil jsem, že ho tam v poslední desetiminutovce dotlačí.

  • jurasek11112.9.2017 11:50reagovat

   Dej to příště raději do volné diskuze.Smutek

  • ouki12.9.2017 12:44reagovat

   A v tom je sport pěkný, že člověk nikdy neví, jak to dopadne. Kdyby ty zajímavé výsledky nebyly, tak je velmi jednoduché sázet.

    

   Kurz 1,5 na výhru znamená 66 % šance, to znamená, že je veliká šance, že to nevyjde. Navíc je v kurzu marže sázkovky (obzlváště, když všichni sází na favorita), takže reálný odpovídající kurz je o trochu vyšší (tedy ještě nižší pravděpodobnost).

    

   Pokud budeme vycházet ze dvoutřetinové pravděpodobnosti, tak nevím, jak se někdo může divit, že zápas nevyšel...

   • sport12.9.2017 13:24reagovat

    Vidím,že jsi to přebrál někdo pěkně jak potřebovál.Samozřejmě nevychází spousta zápasů i s kurzem 1,2-1,3.

    Ten kurz nevyjde proto,že se nesmí hrát tak,aby sázkovky moc neprodělaly.Není to o tom,že mužstva zapomenou hrát fotbal. Nic snažšího než pak vyřknout že podcenili soupeře,tj běžná reakce na špatný výsledek.

    Asi stejné, jak když doktor předepíše léky od bolesti,ale proč to bolí to se neřeší.Zdůvodnit že kdyby ”zajímavé výsledky” nebyly, tím,že by bylo jednoduché sázet je sice pravdivé,ale v jádru věci dětinské.

     

    • ouki12.9.2017 13:33reagovat

     Proč by měli zapomenout hrát fotbal? Kdyby to bylo tak jednoduché a vítězila papíroví favorité, tak nejsou potřeba trenéři a není třeba plánovat taktiku, jak eliminovat silné stránky a hráče soupeře. Máte opravdu nesmírně zjednodušené vidění, když tvrdíte, že pokud favorité v zápasech nevítězí, tak je to hned domluvené.

      

     Sázkovky opravdu nemají celý postavený byznys na tom, že nelegálně zkorumpují za veliké peníze všechny fotbalové ligy a následně na tom vydělají.

      

     Těží většinou z hlouposti sázkařů. Ani tento absurdní případ, že začnu ve velkém korumpovat všechno, by byl totiž k ničemu, kdyby sázkaři byli inteligentní (to znamená nesázet na toho, kdo vyhraje, ale na kurzy, které mají hodnotu a fotbalu rozuměli.

      

     Vše je o vypsaných kurzech a maržích na ně. V minulém příspěvku jsem Vám vysvětlil, že kurz 1,5 odpovídá 66 % pravděpodobnosti, to znamená, že sázkovka vyplatí sázkaři celkem hodně peněz. S podobnou pravděpodobností také výsledky opravdu dopadají.

      

     To, co píšete vy, je prostě a jednoduše směšné a mimo realitu.

     • sport12.9.2017 14:00reagovat

      Podívej se na kurzy 1,2-1,3 kolik jich týdně nevyjde a pak mě poučuj o férovosti sázkovek a klubů.

      Takže nakonec vydělávají na hlouposti sázkařů,tzn když někdo vsadí na velké favority tak je hlupák?

      Dříve pokud nebyly kurzové sázky výsledky byly daleko jiné.Vím o čem píši,hrál jsem dlouhá léta sazku,od revoluce kurzové.To že věříš v poctivou hru ve sportu,tak jsi fakt těžce mimo,promiň.

      • Funin12.9.2017 14:04reagovat

       muzes sem prestat psat? dekujeme

      • munzig12.9.2017 14:21reagovat

       Než tě odsoudím jako jeden z největších úkazů tohoto fóra za poslední měsíce mám dotaz.

       Pokud by dnes PSG nevyhrálo ve Skotsku vidíš za tím sázkovky?

       • ouki12.9.2017 16:06reagovat

        Pokud PSG vyhraje, tak vyhraje ten lepší, a pokud ne, tak je to přeci prodané SmíchSmích

      • Shrekson12.9.2017 15:53reagovat

       Kolik ti je let?

      • ouki12.9.2017 15:54reagovat

       LOL

    • Yohimbin12.9.2017 13:33reagovat

     ty jsi fakt pacient Smích

    • Sendi12.9.2017 13:44reagovat

     LOL tak něco takovýho jsem jaktěživ nečetl!

    • LukyACS12.9.2017 14:01reagovat

     A slyšels o chemtrails? Já na to mám recept, stačí namočit ručník do octa a pak ho dát do okna, pomáhá to, zkus to.

     • Shrekson12.9.2017 16:34reagovat

      Nejvíc je úžasná dokumentární sága Vetřelci dávnověku!! 👍👌

  • Chrod12.9.2017 13:34reagovat

   Jasně no, Real neporazí Levante kvůli sázkovkám. Ty asi sázíš kurzy 1,1 a pak se divíš, že to nevyjde co? Smích

 • Stramaccioni

  petr13712.9.2017 9:53reagovat

  V neděli jsme slyšeli, že je to italiano bastardo, ale i pískot na ty, co to řvali. Jaký je to podle vás trenér. Zkusím svůj názor vypsat do kategorií, ze kterých se skládá trenérské řemeslo, kdyžtak doplňte.

   

  Základní charaketristika: Inteligentní člověk s dobrým vystupováním a manažerským přístupem, poměrně otevřený v komunikaci s veřejností, sebevědomý, nebojí se prosadit své názory i u Křetínského, podle vyjádření hráčů přísný.

   

  Skladba týmu: Za mne rozporuplný pocity. Jím přivedení hráči jsou: Kaya, Mandjeck, Biabiany, Ben Chaim, zřejmě i Plavšič - všichni určitě kvalitní fotbalisti, ale až na Plavšiče mi nepřijdou jako hráči, pro které je normální vypustit na hřišti duši. Na druhou stranu se nebál odstavit Váchu, s Jankem se evidentně taky nehodlá párat, uvidíme co Michal Kadlec.

  Příprava a taktika: Hráči svorně říkali, že příprava byla extrémně tvrdá a obsahovala zajímavý prvky, který neznali, například podle Štetiny se na taktiku hodně dbá a jsou to věci, který se mu líbí. Na hřišti to zatím není moc vidět, podle mě je ale problém spíš u hráčů (nedokážou to rychle vstřeba, některý nemaj fyzičku nebo zatím nejsou ochotní plnit pokyny, mezi hráči jsou zjevně spory)

  Schopnost zvládnout kabinu: v tomhle zatím bída, ale vzhledem k tomu veletoči to asi hned ani nešlo. Myslím, že se to zlepší, ale trenér bude potřebovat pomoc Rosickýho, Lafaty.

  Příprava na soupeře a koučování: zatím to vypadá spíš jako jeho slabina, ale ono to hodně souvisí s výše zmíněným a taky s tím, že i on si tady musí zvyknout. Ale souhlasím s tím, co píše často Dominik - asi podcenil přípravu na českou ligu.

  Vliv na chod klubu: tady zatím asi největší plusy. Vydupal si u Křetínskýho například investice do zázemí, zřejmě bude schopen dobře spolupracovat s Hřebíkem.

  Resume: cekově to zatím není hitparáda, ale jsou v tom nadějný záblesky a taky dost objektivních věcí na jeho obhajobu. Já mu dál věřím, jen se trochu bojím, že dost lidí to vidí opačně a budou to dávat hodně najevo, což je samozřejmě kláda pod nohy viz Lafata, kotel, ”legendy”.

  • Chabix12.9.2017 9:57reagovat

   Hezké shrnutí. Souhlasím se vším Úsměv

   • johnny112.9.2017 12:02reagovat

    Přidal bych, Lafata už jen na střídání a Mareček pryč z obrany. Zahustel, nejsem jistý jestli je to na základ a Šural momentálně také. Jinak mu věřím. Celou dobu se tady volalo po zahraničním trenérovi tak snad to půjde.

  • atraps212.9.2017 10:21reagovat

   Předpokládám že není trenér kterej by neměl představu co chce s týmem hrát.Z vlastní zkušenosti vím že nový trenér má vždy poněkud odlišné představy,než předchozí.Pokud se jedná o člověka ze zahraničí tak po příchodu vždy trvá nějakou dobu než se zažije jeho přístup k hráčům.Po tak velké rošádě v kabině není jednoduché/předně jazyková bariera/vytvořit z hráčů dobře fungující kolektiv.Tam musí pomoci hlavně starší hráči.Nemá cenu hledat co momentálně nefunguje dle našich představ,toho by se našlo hodně.Myslím že je skutečně nejlepší dát novému trenérovi i hráčům čas na prokázání vztahu ke klubu.Může se stát že letošní sezona bude náročná na nervovou soustavu nás fandů ale osobně bych doporučoval-počítat zajíce až po honu.To znamená k závěru letošního ročníku.

    

   • pivees12.9.2017 10:34reagovat

    Důležité je, aby se na jaře nějaký hon mohl vůbec konat. Jinak ten tlak bude neúprosný a jedné epochy bude konec dřív než mohla začít.

    • atraps212.9.2017 10:40reagovat

     Ale může to být i naprosto naopak a začátek jedné další epochy.Myslím že snaha posunout se dál je od vedení zřejmá.

     • pivees12.9.2017 10:57reagovat

      Já doufám, ze to tak bude a bude lip. Protože pokud to nedopadne, tak se moc moc bojim, co bude dal.Smutek

   • jurasek11112.9.2017 11:03reagovat

    Souhlas.

  • pivees12.9.2017 10:23reagovat

   Jo, myslim, ze to sedi.

   Během podzimu bude důležité, jak dopadnou zápasy se Slavii a Plzni. Pokud je nezvladne, tak nastane peklo.

  • Tashunka Witko12.9.2017 10:37reagovat

   Lafata mu může pomoci jedině tím, že odejde s flintou do šumavských hvozdů a už se nevrátí.

    

   Největší Štramákova chyba, že přešlapuje na půli cesty a nedokáže definitivně vyčistit kabinu od Lafatů a spol., kteří Spartu navíc brzdí i herně.

   Souvisí s tím asi i druhá chyba, že za nejbližšího spolupracovníka si vybral Kováče, typického kabinového kafíčkáře. Ideální český asistent by byl někdo jako Holoubek.

   Jako trenera ho hodnotit nemá pořád ještě cenu, osobně mu moc nevěřím, ale kroky které dělá jsou správné a doufám, že to dotáhne tak, aby se už nemohli vrátit staré časy Sieglů a Lafatů.

    

   Český fotbal upadá a není schopen připravit a vychovat dobré hráče ani v evropském průměru. Dokonce ani Sparta ne, byť se chlubí nejlepší akademií. Žádné šiky Schicků se na Strahově nešikují. V lepším případě zas tak jeden dva zahřívači někde v Boloni nebo Genku, a to ještě za cenu toho, že aby se prodali, budou nás otravovat dva roky svými ”výkony”, jako svého času Ládík.

   Opravdovou kvalitu budeme muset přivádět z ciziny, a to dokáže vždycky lépe nějaký Stramaccioni, než šášula v kšiltovce, opírající se o materiál, který z našeho odpadkového koše vytáhla Viktorka Žižkov.

   A pokud se bude v klubu mluvit anglicky, bude to ku prospěchu všem hráčům Sparty, byť se s tím někteří myslivci a myslitelé nemohou srovnat.

   • Funin12.9.2017 10:45reagovat

    jestli myslíš Brabce, tak ten v Genku hraje a nezahřívá, Láďik minulou sezónu svoje odehrál, tuhle zatím sedí, no uvidíme, každopádně, ve Spartě si svoje odehrál, i když občas byl zralej na lavičku no.

   • LukyACS12.9.2017 11:10reagovat

    Já vím, že je to pro tebe těžké skousnout, ale Nemotora má za 6 zápasů belgické ligy 540 odehraných minut, minulou sezonu pak 3300 minut, svému týmu výrazně pomohl do čtvrtfinále EL, kde po výsledcíh 2-3(v) a 1-1(d) vypadli. Brabec byl mnohokrát v sestavě kola Evropské ligy.

   • jurasek11112.9.2017 11:17reagovat

    Je sice jen pár hráčů kteří v zahraničí patří ke stabilním členům základních sestav.Bohužel se nejedná o hráče kteří tvoří hru a to se pak projevuje při zápasech reprezentace.

    • rabac12.9.2017 11:31reagovat

     Myslím, že hodnocení tvých neoblíbených hráčů a že už jich bylo hodně je zcestné. Většina jich již

     něco dokázala a jsou schopni zabezpečit svoji rodinu a ve svém zaměstnání se prosadit. Nevím kdo z kritiku to o sobě může říci.

     • jurasek11112.9.2017 11:49reagovat

      Nechápu smysl odpovědi.

      • Funin12.9.2017 11:50reagovat

       asi chtěl reagovat na náčelníka místo na tebe

   • victorlima12.9.2017 14:14reagovat

    Dobrý indiáne! S většinou souhlas. Snad to Stramovi vyjde alespoň tak, aby k nám už nikdy nezamířili ti čeští radoby trenéři. Vždyť už jsme je vystřídali snad všechny ( mimo toho blba v kšiltovce) a některé už dokonce několikrát. Doufám, že případný Stramův nástupce nebude z Česka.

    • stařec13.9.2017 21:39reagovat

     Ital by měl být krokem vpřed.Čeští trenéři už

     nemají hráčům co dát.Poslední kvalitní trenér

     byl Václav Ježek.Brucknerovi se sešla výjimečná

     sestava hráčů,kteří patřili mezi to lepší v celé

     Evropě.Ti nejsou a zatím se až na výjimky jich

     moc neobjevuje.Naši trenéři se totiž nechtějí

     vzdělávat a neumí hráče připravit po psychické

     stránce.Nebyli by pro Spartu přínosem.

  • denny12.9.2017 13:06reagovat

   souhlasím!

 • Ať se neopakuje stejná chyba!

  Pajda1212.9.2017 9:24reagovat

   

  https://www.youtube.com/watch?v=RtxaWuHIVwE

   

  všichni za jedno! Rozešli to i ty dál.

  • wasek2611@centrum.cz12.9.2017 11:06reagovat

   hrozný :D Tuhle grafickou hrůzu bych pod svým jménem nikdy nešířil.

   • Pajda1212.9.2017 11:15reagovat

    nemyslím si, že autor zde bral v potaz kvalitu, hlavní rolí tam je sdělení, snaha vše vrátit...

    • K0F112.9.2017 19:41reagovat

     V tom případě měl zvolit asi jiný sdělovací prostředek ...

 • Scasny

  waaw12.9.2017 8:20reagovat

  Na aktualne.cz

  • waaw12.9.2017 8:41reagovat

   https://sport.aktualne.cz/fotbal/ceska-liga/scasny-s-kretinskym-jsme-si-malovali
   -holoubka-jsem-doporucil/r~29787e56948e11e7a3060025900fea04/?utm_source=centrumH
   P-M&utm_medium=dynamicleadbox&utm_term=position-4

  • Srdcař Plavšič12.9.2017 8:44reagovat

   Zajímavý rozhovor, vskutku. Nechci z něj dělat Simeoneho, ale kvalitní trenér to prostě byl. A to říkám jako jeden z největších kritiků jeho příchodu, zároveň jsem nepřeceňoval to, co dokázal v EL. Teď vím, že to byla strašná chyba.

    

   Zdeňku, děkujem’.

   • daweee12.9.2017 8:54reagovat

    Tojo tyvole, hulvata, kterej nevi, jak se jmenujou kluci v juniorce. :D diky nechci. Jeste vzpomen na to krasny derby a podekuj znova

   • Funin12.9.2017 9:04reagovat

    Zdenda vyloženě špatněj trenér nebyl, ale pár věcí na něm mi vadilo, a prostě nechápu jak mohl tak brutálně prosrat tu přípravu na minulou sezónu.

    • Srdcař Plavšič12.9.2017 9:19reagovat

     Tak na některé věci v tom rozhovoru přímo odpovídá. A některá témata opět otevře. Úsměv

     • Funin12.9.2017 9:23reagovat

      btw tam taky potvrzuje to, co tu pár lidí psalo, že prostě domácí trenéři si nedokázali vydupat ty posily na Křetínském tak jako Strama

      • petr13712.9.2017 9:27reagovat

       nejde jen o posily, ale obecne o to, aby se ze své pozice zasadil o to, aby Sparta fungovala líp. Pokud si s Křetínským maloval u tabule, tak mu zároveň mohl říct věci, který považuje za špatný. Samozřejmě je otázka, jestli mu to neříkal, a Křetínský se na něj nevykašlal. Na to se Mádl bohužel nezeptal.

      • Srdcař Plavšič12.9.2017 9:30reagovat

       Tak já si fakt nemyslím, že za to může nějaký Ital, ale předchozí neúspěchy, které změnily Křetínského přístup. Hypoteticky, kdyby se tu objevil dva roky zpátky (ale to by samozřejmě nešlo, protože přišel kvůli výše zmíněnému) by ty posily taky nedostal. Ani kdyby byl Mourinho. Tak to prostě je.

       • Srdcař Plavšič12.9.2017 9:31reagovat

        A v neposlední řadě přestupy, nejvíce samozřejmě ten Dočkalův.

   • wasek2611@centrum.cz12.9.2017 10:26reagovat

    +1

  • adam12.9.2017 9:55reagovat

   Díky bohu za to, že aspoň někdo někdy dokáže poskytnout kvalitní rozhovor.

 • Změna

  heroeska12.9.2017 2:43reagovat

  Zdravim pratele. Prave dokončujeme formální náležitosti celo-sparťanské iniciativi za kultivaci naseho svatostánku. Verejne Vas tedy vyzivam a agutiji za podporu v ramci snahy o dosažení vetsi svobody, bezpečnosti a kultivace naseho prostredi. Osobne jsem presvedcen o tom, ze hodnoty kazdeho z nas přesahují oblast vymezenou zvirectvu a ze si kazdy přeje misto, kde vezme sve nejbližší-svou rodinu, male deti a uzije si zapas jakéhokoliv výsledku. Nespokojenost je vec jedna, nenávist a spojitost s utrpením milionu lidi je neco neslučitelného s životem kazdeho znaleho a odpovědného.. Kdokoliv, kdo dokončil ZŠ a předmět dějepis si je vedom hrůz a náznaku k teroru vedoucích. Prosim o prozření, prosim o podporu a prosim o zmenu, jenž jsme schopni v ramci nasi skupiny proinvestovat a venovat k lepším zitrkum nas vsech. Sparta je jen jedna, duch, spirit a nasi následovníci (deti) si ji zaslouzi. Zvířatům konec. Zde i v nasi spolecnosti. Jeden za jednoho a spartan za Spartana. Čech za Čecha. Zdar a silu

  • Nuff12.9.2017 7:33reagovat

   Je to jak Charta 77 psaná třeťákem na toluenu.

   • Srdcař Plavšič12.9.2017 7:51reagovat

    A hlavně Čech za Čecha. SmíchSmíchSmích

    • Nuff12.9.2017 8:35reagovat

     Asi myslel brankáře Petra za zemřelého moderátora a herce Vladimíra. Ale smysl mi uniká...

     • Tashunka Witko12.9.2017 10:43reagovat

      Jestli spíš nemyslel toho šišlavého sešívance RingaOtrávení?

       

      Já zase nechápu, co má proti zvířatům ? Osobně sponzoruji dva ptáky v ZOO Praha, včera jsem je osobně navštívil a obecně je na zvížata zatím lepší pohled než na hru Sparty.

  • waaw12.9.2017 7:58reagovat

   spartan s malym s za Spartana s velkym S, v tom je nejaka symbolika?

   • ouissi12.9.2017 8:25reagovat

    Já jsem to pochopil tak, že za Sparťana (i. e. ”fanouška Sparty”) bude nainstalován spartán (vyznavač tzv. spartánské výchovy mladých mužů) s tím, že autor ve svém textu ignoroval diakritická znaménka.

     

  • lidoop12.9.2017 9:45reagovat

   Být tebou, tak nejdřív zapracuju na kultivaci tvojí češtiny, pak se teprve pouštěj do dalších projektů. Nebudeš to dělat jen pro sebe, ale i pro svoje děti.

 • Koubek v sestavě kola

  kilovolt11.9.2017 21:13reagovat

  to jsou mi věci

  • pátek12.9.2017 14:01reagovat

   A ve Spartě byl zpočátku dvojka. Proč?

 • Náš gól

  podzim11.9.2017 19:48reagovat

  na 2:0, dle komise rozhodčích neměl kvůli ofsajdu platit!

  • Jiri ACS11.9.2017 19:53reagovat

   Mam obavy,jestli ty rozhodnuti komise nejsou umelym tlakem na rozhodci pred derby.

  • kilovolt11.9.2017 20:01reagovat

   i bez komise si myslím totéž....naštěstí tento okamžik nerozhodnul o bodech

  • Dragys11.9.2017 20:37reagovat

   To je rohodnuti ala chytra horakyne, bo jestli to chapu spravne, tak Davidova ruka (diky ktere mimojine k tomu naslednemu zavaru doslo) se vubec neresila, ale co resili je Husti ofside, ktery to vsak zase vubec neovlivnil, bo i kdyby tam nestal, tak by to na situaci vubec nic nezmenilo Úsměv

  • zdenek11.9.2017 21:37reagovat

   to jsou kreténi uplně regulérní gol takový ofsajd jsem písknout ještě neviděl

   • novydres11.9.2017 21:53reagovat

    Neměl Hovorka hrál rukou

    • kilovolt11.9.2017 22:33reagovat

     nehrál....míč ho trefil....ruka prakticky neovlivnila hru....stejně jako při golu proti Slavii............a navíc je otázka jestli to rozhodčí mohl vůbec vidět

     • novydres11.9.2017 22:38reagovat

      Kdyby rukou nehral tak mu míč nespadne před nohu ale máš pravdu že o úmysl nešlo i když mohl aspon říct že s ní hrál a ne že o tom neví. Ruka Olomouce tam snad není o čem vždyt to tam plácnul jinak by míč nedošel do brány.

      • kilovolt11.9.2017 22:56reagovat

       já jsem viděl nějaké záběry a tam to vypadalo, že to ”trefil” v pádu....navíc ještě v souboji s obráncem.......jak to má asi ten rozhodčí vidět?! a jsem zásadně proti videu! bude to zdržovat hru a stejně to bude k ničemu a ty diskuze k fotbalu patří!

       • novydres11.9.2017 23:02reagovat

        Vidět to mohl těžko ale prostě to tam rukou plácnul po konci souboje jestli úmyslně těžko říct ale takové goly bych neuznával a je jedno jestli jde o Plz, Sks nebo Acs. Video beru ale jen v rozumné míře, představa že tam něco 3 a více minut řeší mě taky děsí. Navíc stejně to pak rozhodne člověk u videa a u nejednoznačných situací budou diskuze pořád.

        • kilovolt11.9.2017 23:06reagovat

         když to nevidíš tak s tím nic neuděláš.....mě jednou neuznali gol protože prý nikdo neviděl míč za brankovou čarou - resp. vidělj sem ho tam jen já a brankář a ten to nepřiznal (mimochodem rozdíl byl jen v tom že neprohráli 6:0 ale jenom 5:0) - mě to mrzleo protože jsem byl sváteční střelec a tohle se mi fakt vyvedlo...no co nadělám - to je život

         • novydres11.9.2017 23:55reagovat

          Jo to máš pravdu. Ale podobné je to i s ofsajdy. Někdy jsou ty situace hodně nepřehledné a týmy pak těmito chybami přichází o body jako ted Slavia nebo jako Sparta v Liberci

  • atraps212.9.2017 12:00reagovat

   Musí ze zavést pravidlo aby měl trenér právo nechat spornou situaci prohlédnout na video záznamu.Stačila by třeba jedna možnost za zápas.Máš pravdu zůstane ti další možnost,nemáš tak jsi počet vyčerpal.

 • Derby

  adam11.9.2017 19:13reagovat

  Naší velkou výhodou by mohl být v derby (za ideální konstelace) fakt, že Rosa na sebe bude vázat pozornost min. dvou slávistických kopyt. Tzn. bude se otevírat prostor pro Sáčka. Snad konečně zahraje alespoň lehce nadprůměrně a nebude se na sebe bát vzít zodpovědnost. V opačném případě to bude znamenat, že budeme stejně jako proti Karviné za každou cenu hledat Rosu, i když bude třeba v méně výhodné pozici. Také nesmíme zapomínat na to, že zatímco proti Karviné mu stačilo ”chodit” a částečně šetřit síly, proti Slávii to bude nejspíš trochu jiná jízda a nejspíš víc jak 70 minut nedá.

  Druhá věc které se bojím je naše bránění standardek, které má Slávia poměrně slušné a na které máme dost bídnou výškovou a hlavně silovou stoperskou nevýhodu. Určitě bych na stopera dal Štětinu pro tenhle zápas.

  • Chrod11.9.2017 19:58reagovat

   Štetina hrát musí, jinak si koledujeme o průser. Doma proti Karviný ať klidně Hovorka s Marečkem hrajou, ale když narazíme na tým, kterej si vytvoří nějakej tlak a standardky, tak to dopadne jako v Brně. Stejně tak doufám, že Stramaccioni bude mít koule na to posadit Lafatu. O tom ale pochybuju a předpokládám, že sestava bude stejná jako včera.

   • Hory11.9.2017 20:09reagovat

    Souhlasím s tím, ze v obraně by měl být Štětina a po vcerejsim výkonu Hovorky asi prave místo nej. Útok je otázkou - přál bych si tam Surala, ale nema takovou formu jako na jaře. Kaca by byl velkým rizikem, Julda v takovémto zápase asi taky. Plavsic, Bibi ani Chaim nejsou útočníci, takže čekám opět Lafatu.. jinak Mandjeck včera velmi dobrý výkon, udělal mi radost. Zahustel chybí lepší finální faze, ale nábehy má neúnavné a je platnejsi než Costa na druhé straně. Možná bych vlevo zkusil Karu, už to hrával, ale určitě ne proti Slavií.

    • kilovolt11.9.2017 20:15reagovat

     nalevo Čivič

     • Lukáš Mareček11.9.2017 20:57reagovat

      nalevo Vata

      • kilovolt11.9.2017 21:11reagovat

       ok....ale v záloze resp. na křídle

     • rimidalv11.9.2017 20:58reagovat

      1+

 • Julda

  Clif11.9.2017 18:51reagovat

  By měl dostat šanci, evidentně na sobě maká a nefláká ani juniorku, kterou by už kde kdo bral pod svoji úroveň, když hrál evropskou ligu. Doufám, že to Strama sleduje.

  • Cahill11.9.2017 19:04reagovat

   hahahah, julda je pouze a jen rychlej, jinak nula nula nic. já se obávám, že ten kluk nemá na první ligu, a to je mi sympatickej.

   • Pavel0011.9.2017 19:09reagovat

    Jj, nemá na první ligu.. dyť je jen rychlí a má dobrý zakončení Smích

   • Bunda11.9.2017 19:10reagovat

    Ale ta rychlost je extrémní a dá se toho využít. Vždyt Ščasný ho dával v Evropě pořád do utoku a bylo to super. Na Slavii 4-4-2,brejky a vyjde to !

   • Tazmen11.9.2017 19:15reagovat

    kdy naposledy hrál v lize v útoku?

 • Stramák neví co říká

  venous11.9.2017 18:48reagovat

  „Jsem rád, že už je po přestupovém období a je klid. Dá se říct, že jsem našel to správné složení týmu,“ uvedl po utkání italský kouč Letenských.

  Jestli našel stoperskou dvojici Marec-Hovorka to se máme na co těšit - velká bída! mrňousové a ještě pomalí. Lafa v útoku, zase bída. Atd. Do derby Kara, Štetina, Ben a Srdjan. Místo Lafy Julda. Na to jsem moc zvědavý, kolik udělá zase změn, ale hlavně ať vydrží Rosa, to je pan fotbalista. Bez něj jsme v ...

   

   

  • Bunda11.9.2017 18:50reagovat

   Hovorka je jedním z nejlepších hlavičkaru v lize. Marec určitě není pomalej a Hovorka taky ne až se do toho dostane. Jsme pouze Sparta a Varane k nám prý nechce.

   • hombre11.9.2017 19:05reagovat

    Hovorka včera v obraně nejhorší, když byl centr do vápna, tak to vždy hořelo - tam to musí stopeři vyčistit.

    Pomalý nevím, ale včera si ho tam ten jihoameričan pěkně vodil a ty minelyNeutrální, včera strašný a často to za něj hasil Costa - hlavně v první půli. Jestli toto je nejlepší v lize hlavičkář, který není pomalý a čte perfektně hru, tak to tu můžeme zavřít a začít hrát třeba tenis...

    A to Karviná je sračka s tím, co nás čeká na Slávii!!!

  • Bunda11.9.2017 18:51reagovat

   A proč Kara? Zahustel včera super.

   • Funin11.9.2017 18:55reagovat

    Zahustel super? Jako nabízel se, makal, to nemůžu popřít, ale kdyby tam byl hráč s lepší kopací tachnikou, mohli jsme být mnohem nebezpečnější. Tohle se dá říct o více hráčích Sparty - Šural, Frýdek, Zahustel a předtím Vácha - nasazení bojovnost fyzička ok, ale ta technika.

    • Bunda11.9.2017 19:00reagovat

     Tak Kara zase propadá v defenzivě. To by nebylo proti Slavii dobré. Proti Slavii bych pravou stranu dal klidě Husta-Kara. A hezky na brejky. Jenže musí hrát Latafa protože by se kotel zlobil Smích

     • Funin11.9.2017 19:04reagovat

      hele na jaře Kara na Slávii hrál, pokud is dobře pamatuju a šlo to, já jsem hlavně reagoval na to jak si psal že hrál Zahustel skvěle. Každopádně proti Karviný jsem dost šílel z dua Costa Hovorka, protože co ti předváděli v závěru prvního poločasu, to bylo něco, Karvinští si je tam motali jak sviň, vůbec naše defenzíva, i když jakoby už zformovaná a připravená, byla děravá jak starý ponožky

  • Clif11.9.2017 18:52reagovat

   Obavam se, ze bude sestava uplne stejna. Max Ben nebo Plavcik misto Surala. I kdyz bych na venkovni zapas se Slavii posadil Lafatu a hral to na brejky, tzn. 3 rychliky dopredu - Ben,Bia,Plavec nebo na hrot Sural.

  • ACSpartaPraha4ever11.9.2017 19:34reagovat

   Já to tedy chápu tak, že mluví o správném složení týmu ne základní jedenáctky. Ale třeba si to vykládám špatně.

75380 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha