Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Hra

  montanon15.4.2018 23:19reagovat

  Ale nemám kopačky i když jak jsem dneska viděl Frýdka a jeho centr ze standardky, tak na to budou stačit i tenisky. Jedině, že by mi někdo půjčil. Jen se musím trochu rozhýbat, začneme ve Stromovce a hráči taky. Zahustel, Frýdek, Hovorka poběží povinně s míčem u nohy, aby zjistili, že fotbal se hraje i s ním a není to jen atletika a konečně si na něho trochu i zvykli. Pak můžeme přejít na žongly a standardky.

  • tommik15.4.2018 23:24reagovat

   Nech Frýdka, hraje dobře. Radši si bez trénovat sociální vztahy, ať tě tu fakt nemá každý za hňupa.

   • montanon15.4.2018 23:28reagovat

    Frýdek je běžec a hráč co běhá tam a zpátky, který vletí do soubojů a člověk neví, zda získá míč nebo si rozbije dříve hlavu nebo zlomí nohu. Tenhle hráč to odběhá na kraji obrany tam a zpátky a laikovi jako Tobě přijde jako dobrý hráč - opak je pravdou. Co stačí na naší ligu - je jinde podprůměr a i v naší lize by tenhle hráč měl mít zákaz vůbec se postavit 5 metrů od míče, kdy zahráváme trestný kop. Jedině, že by přesně tohle by ten tah Hapala a překvapení pro Plzeň - standardku kope Frýdek.

 • Anketa

  montanon15.4.2018 22:47reagovat

  Anketa je zfalšovaná - hlasovalo 77 lidí. Tolik lidí tady není za celý rok dohromady.

  • Ali Dia Pavelka15.4.2018 22:49reagovat

   Tak je tady asi 20 stálých přispěvatelů a 50 tvých nicků, podle mě to sedí.

   • LukyACS15.4.2018 22:51reagovat

    Pro hlasování nemusíš být registrovaný, těch co tu to čtou a nepřispívají je většina.

    • montanon15.4.2018 22:55reagovat

     Tak zrovna Tebe tipuji, že jsi hlasoval minimálně 5x, jiní na tom budou dost podobně. Ale ono je to vlastně fuk, jak jsem psal - anketa zavádějící, zdejší jednání adminů nespravedlivé ke všem a nekorektní, takže se ani není o čem dále bavit na tohle téma.

     • LukyACS15.4.2018 22:58reagovat

      Nemám potřebu to falšovat, protože vím, že pro většinu lidí jsi cvok.

      To i takovej Antoš uznal, že se v minulosti choval jako blázen a že by byla blbost sem lézt, když ho tu ostatní nechtějí. To jen ty to nechápeš. Navíc si vzpomínám, jak jsi na ofiku nadával na dominika a posmíval ses eSpartě a teď sem lezeš.

      • montanon15.4.2018 23:03reagovat

       Kdybych já měl zmiňovat vše co jsi psal Ty a někteří další na mou osobu, což si ostatně ani nejde zapamatovat, tak jsme tady do rána. Jak vůbec Ty můžeš říkat o někom, že je cvok, když jednou jsi mi tipoval 50 let, podruhé jsi se smál, že sázím, potřetí jsi chtěl důkaz, pak jsi zase nevěřil, že tikety jsou moje, pak zase něco a pořád dokola, ať šlo o cokoliv. Tohle už si ti lidi ovšem nepamatují a neřeší to. Oni znají mé jméno a tím to pro většinu hasne a takovým je už prostě potom fuk co píšu nebo ne. Tihle lidi posuzují danou osobu vždy stejně - opakuji já můžu napsat jednu větu. Ve všem bude pravdivá a Ty a jiní zde to stejně nepřiznáte, protože to by bylo pod vaší úroveň, přece nebudu souhlasit s Liarem. Ty potom chceš nějakou rozumnou diskusi a další stejně tak? Vždyť to je směšné, když to posuzujete takhle a já ten cvok rozhodně nejsem - je to opačně.

      • montanon15.4.2018 23:10reagovat

       A stejně jako tady, tak i na ofiku jsem nenadával na e-spartu, ale i tam jsem psal, že nejsou normální lidi, kteří chtějí někoho vyhazovat za názory a dávat mu ban. I tam to někteří chtěli praktikovat jen nemohli a proto si založili své fórum, kde můžou to je celá věda. Proto níže ten příklad s fórem Slávie, kde celá stránka místo o fotbale byla o biatlonu atd. - ti lidi co přešli sem a byli na ofiku Sparty by tohle prostě taky nepřežili a hned by se čertili, že se nepíše o Slávii a fotbale, ale o biatlonu. Vy by jste prostě chtěli banovat všechno možné, vyhazovat vše možné kdekoliv. Na ofiku jste vyhazovali mě i další - bylo tam x slávistů a různých fejků a především ti tam dělali ten bordel a ne já. Já jen psal své názory a tenkrát kritiku oprávněnou, kterou prostě Ty a jiní neunášeli a to se se mnou veze od tehdejší doby dodnes a to je celá ta věda. Přitom spoustu věcí co jsem kritizoval od Otavy, vedení a dalších věcí, že se s tímhle nikam neposuneme, tak jste po nějaké době někteří začali kritizovat i tady - ale já tenkrát nemohl, tehdy jste to četli neradi. Pak někteří psali vlastně to samé co já, jen jiným stylem. A za styl se nikde ban nedává. Já nikdy nepsal sprostě a vulgárně, narozdíl od některých i tady. Takové už ovšem cvoky nenazveš, máš zajímavé posuzovaní, stejně tak někteří další, ale co taky čekat od lidí, kteří jednoho člověk soudí vždy stejně, ať napíše co napíše.

       • Chrod15.4.2018 23:12reagovat

        Tohle někdo čte? Údiv

        • montanon15.4.2018 23:12reagovat

         Dominik má často podobně dlouhé příspěvky a i delší.

         • dominik2715.4.2018 23:16reagovat

          A taky se nejspíš často stane, že si to nepřečte vůbec nikdo, ale já to nefalšovaně dělam proto, že už si nevedu žádnej deníček, tak to všechno píšu sem.

          • montanon15.4.2018 23:22reagovat

           Vždy je důležitá konstruktivní debata a ta nejde dát většinou do jedné věty, jak si tady někteří stále dokola myslí.

        • Ali Dia Pavelka15.4.2018 23:13reagovat

         Já jo. Tady je výtah:

          

         blá blá blá, brekot, blá blá blá, brekot, blá blá blá, to oni!

          

         Je to jako tiskovky Ščasnýho! Já se sám neodvolám!

         • montanon15.4.2018 23:15reagovat

          To není brekot, ale vše je pravda.

        • LukyACS15.4.2018 23:17reagovat

         Jak to má víc než 3 řádky, tak nemám sílu.

         • montanon15.4.2018 23:20reagovat

          Vidíš a právě proto by mnozí zdejší agenti nemohli fungovat na žádném fóru na netu. Oni by prostě nemohli něco číst, protože uvažování a nějaká kloudná delší diskuse není pro ně a po třetí větě už je to na ně moc. Takže vlastně i proto to některým vadilo na ofiku, ale to by jim vadilo i jinde, takže mnou to nebude.

   • dominik2715.4.2018 22:52reagovat

    Tak do ankety se registrovat nemusíš, že jo. A neregistrovaných čtenářů se tady denně mihnou tisíce. Jsou mezi nimi třeba i sami hráči Sparty, kteří se pak druhý den baví v kabině o tom, jak je Sranda Hejkal ve fóru natřel...

    • Ali Dia Pavelka15.4.2018 22:54reagovat

     A víš, co je na tom nejhorší? Nic si z toho neberou kua!

    • montanon15.4.2018 22:56reagovat

     Jestli nějakého hráče znáš, tak jim řekni, že jim na trénink přijdu ukázat, jak se přihrává na dva metry a Frýdkovi jak lépe překopnout zeď a aby to nešlo do kelu.

     • dominik2715.4.2018 22:59reagovat

      A kdo za tebe po tu dobu bude psát do fóra?

      • montanon15.4.2018 23:11reagovat

       Luky - ten ví kolik mám let, co sázím a nesázím. A i jaké mám zrovna na sobě ponožky.

       • LukyACS15.4.2018 23:18reagovat

        Tebe furt musí srát, že jsem se Spiritem odhalil, žes na Liverpoolu nebyl a že jsi z Kunčic. Smích

        • montanon15.4.2018 23:25reagovat

         Jak můžeš vědět odkud jsem, když tikety nebyly podle Tebe moje? Neprotiřečíš si náhodou? Kunčice byly napsány u toho tiketu a nicku, takže proto jste to zjistili. Vždyť Ty jednou povídáš to a podruhé zase něco jiného, jak to vyhovuje, ale druhého máš za cvoka. Tak od Tebe to vážně sedí a jestli jsou ostatní podobní jako Ty, což asi někteří i jsou, tak se vlastně ani nedivím, že mnohým tak vadím, když přemýšlejí a jednají podobně jako Ty. Tady rozum, aby vážně člověk pohledal na tomhle fóru.

         • Skleepy15.4.2018 23:27reagovat

          Bud byly tikety tvoje a lhal jsi ze nejsi z Kuncic, nebo nebyly tvoje a lhal jsi, ze jsou tvoje. Bud jak bud, jsi usvedceny lhar a s tema se pak vazne bavit neda.

          • montanon15.4.2018 23:35reagovat

           Jak jsem mohl lhát, že byly moje, když jsem jim odpovídal na fóru Tipsportu jako důkaz? Oni psali z fóra Sparty a já z fóra Tipsportu - nick souhlasil s tím co bylo uvedeno u tiketu tečka. To měli jako důkaz, že tikety jsou moje a tohle zfalšovat nejde. I když samozřejmě přišli s konspirační teorií, že prý jsem zavolal nějakému kámošovi a diktoval mu co má psát. Chápeš vůbec, že Luky a další někteří píšou jednou to a podruhé něco jiného? Já jim prostě vadím a zbytek si dokreslují, vymýšlí a vše podle sebe - jako to sázení. A už to pochop, že u takových lidí je fuk co píšu - můžu psát stokrát pravdu, oni to neuznají. Ty ostatně často taky ne. A takoví se pak pokládají za normální, chtějí rozumnou diskusi a budou někomu říkat do cvoků? Vždyť je to směšné. Luky už mi několikrát dokonce tipoval věk - nedávno tady kolem 50, samozřejmě výmysl a vedle jak ta jedle. Na takového už ovšem neřekneš samozřejmě nic. No a takových je tady více, ale já jsem ten špatný a u nich vždy budu.

           • Skleepy15.4.2018 23:41reagovat

            Bud byly tikety tvoje a lhal jsi ze nejsi z Kuncic, nebo nebyly tvoje a lhal jsi, ze jsou tvoje. Bud jak bud, jsi usvedceny lhar a s tema se pak vazne bavit neda.

            • montanon15.4.2018 23:48reagovat

             Co to pořád meleš? Já nepopírám nikde ty Kunčice a kdyby jsi měl mozek, tak nahoře Lukymu píšu, pokud mluví o Kunčicích, tak tím pádem popírá ty tikety - protože u nich ty Kunčice byly napsané. Takže pokud věří Kunčicím, musí věřit i těm tiketům - je to jasné jako facka. Jenže on věří jen tomu co se mu zrovna hodí a čemu chce a Ty jsi na tom dost podobně. Mysli ty bláho.

             • Skleepy16.4.2018 0:00reagovat

              Bud byly tikety tvoje a lhal jsi ze nejsi z Kuncic, nebo nebyly tvoje a lhal jsi, ze jsou tvoje. Bud jak bud, jsi usvedceny lhar a s tema se pak vazne bavit neda.

              • montanon16.4.2018 0:36reagovat

               S Tebou je to úplně marné a pak chtěj rozumně diskutovat.

     • LukyACS15.4.2018 22:59reagovat

      Ty vole, to bych chtěl vidět. Jestli to někdo ze Sparty čte, tak ať to pls uspořádá. Chci vidět, jestli budeš mít koule přijít.

      • Ali Dia Pavelka15.4.2018 23:02reagovat

       A podle mě je třeba tohle super nápad pro PR. Pár magorů z E-Sparty, včetně mě, proti áčku, např. rohy, přímáky, penalty, žongly... To by mohlo bejt super. Na Stancua bych si netroufl, ale Zahustela bych si namazal na chleba. Úsměv

       • montanon15.4.2018 23:12reagovat

        To by byla prdel, když by se ukázalo, že někteří hráči co to hrají celý život a denně trénují, tak kopnou roh hůře než nějaký fanda. A u některých bych tomu opravdu i věřil, když vidím techniku našich hráčů.

        • prospartu15.4.2018 23:19reagovat

         ehm ehm ehm...technik zahustel

       • LukyACS15.4.2018 23:25reagovat

        Já bych se nad hráče nedovolil povyšovat, jsou o parník lepší než já. V těch soubojích Kopeme za fotbal jsou vidět obrovské rozdíly v rychlosti. To se nedá.

        Ovšem troufám si tvrdit, že i přes to všechno bych nepredvedl horší řízení klubu než předvádí Ščasný a další.

        • montanon15.4.2018 23:37reagovat

         Jenže my se bavíme o rozích, standardce a podobných věcech - tam je jim rychlost k ničemu. Samozřejmě, že ve hře trénovaní hráči ty amatéry hned uběhají, jsou rychlejší a další věci, ale to je pochopitelné. Oni by ovšem měli být daleko lepší ve všem a to si u některých v některých věcech tak jistý nejsem, když vidím jejich techniku a to hrají za Spartu, roky první ligu.

    • standis15.4.2018 23:03reagovat

     A co říkají na hodnocení Tashunky?Smích

   • montanon15.4.2018 22:54reagovat

    V tom případě by musela být většina pro Ano - a je pravý opak.

    • dominik2715.4.2018 22:57reagovat

     Nebo i tobě samotnému přijde absurdní, jak se tady chováš...

     • montanon15.4.2018 23:13reagovat

      Zcela normálně

  • Dollaruss15.4.2018 23:05reagovat

   Je tu hodně lidí které odrazuje od stálého přispívání tvůj spam a neustále reakce na něj. A také stále přibývající skupina trollů kazících diskuzi.

   Trollové zřejmě nezmizí, tak aspoň ty by si mohl být rozumný a vypadnout. Díky moc.

   • montanon15.4.2018 23:14reagovat

    Kdyby na mě nereagovali ve stylu Liaro, tak o tom vůbec nepíšu. Je to jednoduché a komentuj je a ne mě.

 • Ankteta

  Ali Dia Pavelka15.4.2018 22:38reagovat

  Anketa je dost zavádějící, např. já tu mám 9 banů a to za to explicitní slovník, nesouhlas s metodami GSM a záští vůči osobě Tomáš Přikryla, případně Tomáše Vaclíka, což mi skutečně nepřijde hodno ocejchování.

   

  Vlastně bych sem vůbec neměl chodit, protože značná část osazenstva se mnou má problém, protože mi závidí a přejí si být mnou, což ale není důvod pro ban nebo škatulku ”nežádoucí”. Jsou tady jiní, kteří pravidla neporušují, ale do diskuze nepřispívají ničím podnětným a jejich absence by si nikdo ani nevšiml.

  • thomasd8615.4.2018 22:41reagovat

   Ty vzdycky dokazes pobavit :D Co rikas na fotbal? A zajimal by me Tvuj zajem na Drchala,diky predem.

   • Ali Dia Pavelka15.4.2018 22:43reagovat

    Můj zájem o Drchala se limitně blíží nule, jsem na holky. Když bych si měl vybrat, tak beru Sáčise, to je pěknej kluk.

    • prospartu15.4.2018 23:02reagovat

     Kluk za 96 milionů se ti nelíbí? SmíchSmíchSmích Nebo Hulk štetina?SmíchSmích

     • Ali Dia Pavelka15.4.2018 23:07reagovat

      Trvám na svém, Sáčiš or nothing!

      • prospartu15.4.2018 23:17reagovat

       Nebo Hol(e)kY. SmíchSmích

  • dominik2715.4.2018 22:43reagovat

   Ty jsi něco jiného než Liaro. Ty dostáváš bany proto, že jsme všichni zvědaví, jaký nick si zvolíš příště. Jsem zvědav, jestli dodržíš slib, že příští nick bude Sranda Hejbal...

   • Ali Dia Pavelka15.4.2018 22:45reagovat

    Myslím, že příště budu další nepřítel fóra - Ondra Kasík. A pak Ondra Pokladník. Protože kasa a pokladna...

  • montanon15.4.2018 22:46reagovat

   Otázka jak by zdejší mistři hlasovali v anketě, kdyby někde přišli a taky by měli za názory ban a vlastně za nic. Jistě by to pokládali za normální jednání tamních adminů.

   • dominik2715.4.2018 22:47reagovat

    Když jsem tady měl ban já, tak jsem to bral sportovně a nezakládal si tady nový účet, prostě jsem počkal, až budu mít odblokovaný ten původní. To je totiž normální přístup nás slušných lidí.

    • montanon15.4.2018 22:50reagovat

     Jelikož jsi zakladatel tohoto fóra, tak jsi těžko mohl mít někdy ban. Takže opět zavádějící odpověď.

   • Ali Dia Pavelka15.4.2018 22:47reagovat

    Tak ale ber to tak, že já mám bany za porušení pravidel, navíc opakované, byť s banama za nick teda fakt nesouhlasím, ty je máš prostě proto, že se tady s tebou nikdo nechce bavit. Easy.

    • montanon15.4.2018 22:53reagovat

     A proč se tedy se mnou mnozí baví a ban přijde jen v době, kdy mě někdo z vás pozná a pak to pozná i admin? Reaguji stále stejní lidi a rozhodně ne všichni. Znáš nějaké fórum, kde by někdo dostával ban za jméno a že někdo nechce, aby psal? Rád se na takové fórum mrknu. V žádných pravidlech jakéhokoliv fóra na netu nebude, zda může psát ten nebo ten, případně někteří vyhazovat jiného. Admin by měl být vždy a všude spravedlivý a korektní ke všem. A ne banovat někoho, že ho Pepa zrovna nechce.

     • Dolikus15.4.2018 22:55reagovat

      Proboha už ne tvl..pořad dokola

     • Ali Dia Pavelka15.4.2018 22:55reagovat

      Já např. dostal na fórum Plzně IP ban za jeden příspěvek. Jeden. Hotovo. Poznal jsem, že nemají zájem o pohled fanouška jiného týmu, už tam nechodím, jen když tu někdo hodí nějaký perly Vlka, tak si to přečtu, ale to už je taky kurva dávno...

      • montanon15.4.2018 22:59reagovat

       Záleží jaký příspěvek. Jestli jsi jim nadával a dával najevo, že jsou nikdo oproti Tobě, který fandíš Spartě, tak se nediv. To je něco jiného. Když přijdeš na fórum Slávie, začneš dlouze psát o Spartě a něco vykřikovat, případně psát něco hanebného na Slávii, tak asi taky někdo dostane za tohle od nich ban, když to neradi čtou. Já ovšem tady nikoho nehaním a v tom je rozdíl. Já ty bany mám za nic a jen za jméno z minulosti.

      • Dolikus15.4.2018 23:02reagovat

       Po Vlkovi už se slehla zem, ale je tam plno dalších exotu. To jejich forum je cele zvláštní, tam snad když pri registraci nedáš nejakej důkaz, ze jsi jejich fanoušek, tak nemas ani šanci.

       Nechceš to zkusit Liaro tam?Smích

 • Útok

  Bunda15.4.2018 22:24reagovat

  V létě Tetteh! 😁

   

  Opravdu musí přijít někdo jako je on.. Dneska si Sparta potrebovala X krát pomoct dlouhým míčem nebo dát míč za obranu a Sural je na tohle absolutně nepoužitelný. Máme hodně omezené možnosti na variantu útoků.

   

  • LukyACS15.4.2018 22:26reagovat

   V létě hlavně musí odejít Ščasný, jeho loutka a další lidi

   • Bunda15.4.2018 22:29reagovat

    Odejde asistent Hapal a přijde nový asistent. Smích

   • prospartu15.4.2018 22:32reagovat

    Šílený, co se teď děje. Ale že to DK nevadí, ma tam v tom špínu,ale nevadí mu to. Myslel jsem, že je chytrý, ale navenek to vypadá přesně naopak.

   • ajosek15.4.2018 22:32reagovat

    Ščasný ven!!

  • hombre15.4.2018 22:29reagovat

   Tak my takovýho hráče máme, ale je moc mladý, potřebuje 3-4 roky někde na hstovačce Neutrální.

   • Bunda15.4.2018 22:30reagovat

    Koho?

    • thomasd8615.4.2018 22:32reagovat

     Drchal prece :)

     • Bunda15.4.2018 22:33reagovat

      Ten má čas 5 let. Teď je čas Davida Lafaty!

      • thomasd8615.4.2018 22:35reagovat

       jiste...idealni vek a hlavne to ukazkovy napadani :D

      • LukyACS15.4.2018 22:35reagovat

       V tom případě by za nás tetteh dostal čas za 3 roky

 • 7 bodů

  Struda15.4.2018 22:19reagovat

  Pod Hapalem z 5 zápasů pouze 7 bodů. Na ACS žalostně málo.

  Potřebujeme trenéra, co ve Spartě opět zavede vítěznou mentalitu a né remízovýho krále!

  • LukyACS15.4.2018 22:25reagovat

   O tom to je taky, no. Hapal je po remízách spokojenej a to ještě v zápasech, kdy jeho tým vedl.

   Rád bych trenéra, který by byl po tomhle nasraný.

   Kde jsou ty časy, kdy jsme za Holase mohlo vidět v Brně touhu vyhrát, když do hry poslal dalšího útočníka.

   • trcmano15.4.2018 22:34reagovat

    On je spokojený s remízama? Údiv

    • LukyACS15.4.2018 22:40reagovat

     On je po každém zápase s něčím spokojenej, přitom vyhrál jedinej zápas a je se Spartou za pohárovýma příčkama, měl by bejt vzteky bez sebe

     • trcmano15.4.2018 22:54reagovat

      No tak jsou tam pasáže s kterýma je spokojený, ale určitě není s remízama.. Možná s tou v Teplicích, tam jsme si zasloužili prohrát.

  • Kulkozubý Tony 15.4.2018 22:37reagovat

   Doufám, že Bilič stále čeká na potencionální nabídku, protože v ČR momentálně není jediný trenér, který by tohle mužstvo dokázal ukočírovat. A upřímně, s Hapalem to nemá budoucnost. Nevím jakým fotbalem se prezentoval se Slovenskou U21, ale tady mu to nefunguje. A to radši nepíši o naprostém nezvládání jakýmkoli způsobem reagovat na průběh zápasu.

   • e-trick16.4.2018 5:01reagovat

    Souhlas, Hapal neumí střídat během zápasu. Občas mi připadá jako kdyby se nedíval jaký je průběh zápasu ale jenom prostě někoho vystřídal...

 • Zahustel

  Marbar15.4.2018 22:12reagovat

  a ještě jedna věc, ten je úplně v perdeli od začátku jarní sezony. A když spočítám co posral jen on společně s Hovorkou,tak se dostávám minimálně k 6. bodům,co jsme v tabulce prosrali. Nechápu třeba Sendiho, který se Hovorky neustále zastává. V drtivé většině příspěvků má pravdu,ale zastávání Hovorky je opravdu úlet!

  • ajosek15.4.2018 22:15reagovat

   v létě musí přijít stoper i pravý bek! A taky útočník!

  • Bunda15.4.2018 22:15reagovat

   Hovorka je z formy, ale Kaya je úplně mimo a Costa to má za sebou. Teď by se vedle Štetiny hodil Mareček.

   A příští kolo musí jít na stopera Kulhánek!

   • ajosek15.4.2018 22:19reagovat

    jak Kaya je mimo jako zraněnej?

    • DJDriver15.4.2018 22:21reagovat

     Hadam ze mysli herne mimo. Je fakt ze on ma individualni herni taktiku celkem zoufalou ale rad bych se mylil

     • ajosek15.4.2018 22:24reagovat

      No každopádně vzhledem k situaci,že byl pořád zraněnej moc šancí nedostal.Já bych ho za Hovorku vyměnil okamžitě!

 • Dominiku

  DaveACS15.4.2018 21:50reagovat

  Tleskám vestoje

  • johny5415.4.2018 21:54reagovat

   Za to ze neumi banovat a lidi tu maji vice uctu?

   • montanon15.4.2018 21:56reagovat

    Za diskusi a názory se hlavně nemá vůbec banovat. To by jsi na jakémkoliv fóru na netu nedělal nic jiného. Nedávno jsem byl na ofiko fóru fotbalové Slávie - celá stránka co jsem tam ze srandy nakoukl byla místo o fotbale dokonce o biatlonu a bavili se o Koukalové. A světe div se, tak se zapojilo hodně lidí a nikdo tam s tím neměl problém, kdo nechtěl, tak jistě nereagoval a počkal si na jiné téma. Někteří zdejší by se tam asi museli rovnou oběsit, když tady chtějí dávat bany za vše možné. Tam by se ubanovali.

    • johny5415.4.2018 21:57reagovat

     Ono nejde ani o banovani, ta anketa nema moc smysl. Dominik jen maze ucty.

     • montanon15.4.2018 21:58reagovat

      To nedělá dominik, ale jiný admin. To už bych tady teď nepsal.

     • montanon15.4.2018 22:03reagovat

      A teď si představ, kdyby to o tom biatlonu někdo zkusil třeba tady, případně dokonce já, tak se hned ozvou někteří a budou chtít dotyčnému dát ban. Tady prostě lidí vůbec neznají základní slovo - diskuse a diskutovat. Oni by mazali prostě všechno možné a proto by moc jinde než tady mnozí nemohli ani fungovat.

      • daweee15.4.2018 22:14reagovat

       Liaro co by se muselo stát, abys sem přestal přispívat?

       • montanon15.4.2018 22:17reagovat

        Co by se muselo stát, abyste přestali zmiňovat nick Liaro, kdykoliv mě poznáte? Jakékoliv fórum je pro všechny. Sparta prohrála zápas, tady bylo nablito, nadávky na hráče, vedení a vše možné - já tady vůbec nepsal, jen jsem to četl. Tohle se Ti už líbí, takovým ban dát nechceš? Máš zajímavé posuzování.

        • Tyrrael16.4.2018 6:48reagovat

         Tady se oháníš, že diskutuješ slušně, ale přitom to není pravda, copak nevíš, že je neslušné na otázku odpovídat otázkou?

  • LukyACS15.4.2018 21:58reagovat

   Dobrá anketa

   • montanon15.4.2018 22:01reagovat

    Zavádějící a navíc tady je dopředu jasné, jak mnozí budou hlasovat, protože ví, že je směrována na jednu osobu, kterou opět mnozí nemusí, tak je jasné, jak budou hlasovat. Anketa má být jak píšu níže - představ si, že přijde na nějaké fórum a tam Ti dá admin ban jen proto, že se mu nelíbí nick Luky - a můžeš jít. Co na to asi tak řekneš? Jistě budeš spokojený s prací admina.

    • LukyACS15.4.2018 22:13reagovat

     Nechceš zkusit Twitter? Zajímalo by mě, kolik lidí by tě hned zablokovalo.

     • montanon15.4.2018 22:17reagovat

      Mě zase kolik Tebe, když by jsi někomu stejně jako mi začal diktovat co může a nemůže psát.

    • Skleepy15.4.2018 22:14reagovat

     Měl by ses spíš zamyslet proč tě 65% lidí nemá rádo. Nápověda - není to tím že kritizuješ. Nápověda 2 - jsi člověk, co se nad tím stejně nezamyslí.

     • daweee15.4.2018 22:15reagovat

      tyvole kdyby 65%! 90%+ aktivních uživatelů nemá Liara rádo.

      • Skleepy15.4.2018 22:17reagovat

       Držím se faktů, což jsou výsledky ankety.

     • montanon15.4.2018 22:21reagovat

      Protože to berou z minulosti ty bláho a všichni ti si myslí, že jsem nějaký vyvrhel nebo co. Takže je vlastně úplně jedno co teď napíšu nebo ne. Chápeš to vůbec? Proto tahle anketa je úplně o ničem. Posuzuje se snad každý příspěvek zvlášť, ale všichni ti co do té ankety hlasují proti, tak u mě neuznají nikdy nic i kdybych měl stokrát pravdu. A nad tím by jsi se měl zamyslet zase Ty - jak to chceš nazvat jinak než zášti na jednoho člověka? To prostě jinak nazvat nejde a proto to mazání a další věci. Mě tady smazali za jednu větu - ve které nebylo nic špatného. Asi Ti to přijde normální. Opakuji posuzuje se vždy daný příspěvek a to kdekoliv. Lidi co odsoudí někoho a kompletně za vše, tak takovými já pohrdám a jsou mi fuk, stejně jako zdejší anketa. Já taky dopředu přece neřeknu, že jsi ve všem špatný. To je úplně to samé - každý normální člověk to neřekne, posuzuje vždy konkrétně. Vy ovšem ne.

      • dominik2715.4.2018 22:24reagovat

       Bychom ti vlastně ještě měli být vděčný, že sem píšeš, i když námi pohrdáš...

       • DJDriver15.4.2018 22:25reagovat

        Ja uz nemuzu. Ten clovek me tak unavuje.

        • montanon15.4.2018 22:30reagovat

         Unavení jsou vždy takoví, kteří nemají dostatečnou mozkovou kapacitu. Chybí Ti více buňek na přemýšlení. Pojem diskuse neznáš. Níže jsi samozřejmě neodpověděl na žádnou mou otázku, ať mi ukážeš jediné fórum na netu, kde někdo dostává ban za jméno. Stále dokola jako papoušek zmiňuješ mou osobu a už neříkáš za B. Lidi co jsou schopni i za dalších 20 let psát - no jo Liaro, tak tyhle pokládáš za normální, že to stále řeší. A přesně takoví hlasují v té anketě.

       • montanon15.4.2018 22:28reagovat

        Ale já nikde nepíšu, že někým pohrdám. Dokážu se bavit s kýmkoliv i s Tebou a x krát jsem se bavil. Narozdíl od Vás neutočím a nepíšu hned pod Tebe místo reakce na příspěvek něco ve stylu - no jo Dominik a podobné věci jako se píšou pode mnou. Dáváš anketu na něco, tak dej anketu - přijde Vám normální, že opakovaně a stále dokola někdo zmiňuje a útočí na jeden nick? Přijde vám to po x letech na jakémkoliv fóru normální?

       • montanon15.4.2018 22:44reagovat

        A vždy se pochopitelně jen bráním, když je zmíněný můj nick z minulosti a proto i tahle diskuse teď. Kdyby to nikdo z vás neustále nepsal, nezmiňoval, tak ani já se o tom nebavím a bavíme se o fotbale, všem možném. Někteří tady to ovšem nikdy nevydrží, jelikož mě mnozí poznají a z toho pak je tohle co teď vidíš. A to je celá věda - vy to nedokážete vydržet, abyste nenapsali Liaro - ne já. Já pouze diskutuji. S mnohými tady problém nemám, oni nick neřeší a řeší dané příspěvky. Někteří ani neví, kdo to Liaro byl a je jim to pochopitelně fuk. Proto i píšu, že se posuzuje vždy daný příspěvek a ne vždy konkrétní osoba nebo nick, ať napíše co napíše. A nad tím já se pozastavuji a proto i píšu, že takhle to nefunguje nikde a tahle anketa je zavádějící ve všem a navíc do ní hlasují z 90% lidé, kteří ví na koho je vlastně mířená a podle toho i hlasují. A vlastně máš pravdu v tom, že pohrdám lidmi, kteří odsoudí někoho za cokoliv a to vždy a za jakékoliv situace a to nejen tady. Klidně jim svůj názor napíšu nebo řeknu, ale myslím si prostě o takových svoje a určitě bych nebyl sám. To jako bych já dopředu o někom řekl, že automaticky vše co kdy udělá, řekne, napíše je špatné - tohle Ti přijde běžné a normální? Takhle nějak se přesně chováte, mnozí z vás a ještě vám to přijde normální.

        • dominik2715.4.2018 22:44reagovat

         Nemyslíš si doufám, že budu tyhle slohovky číst...

         • montanon15.4.2018 22:49reagovat

          Můžeš si přečíst denně vždy jen dvě věty.

      • Skleepy15.4.2018 22:25reagovat

       ”...takovými já pohrdám a jsou mi fuk, stejně jako zdejší anketa”. Jak šokující odpověď. Doufám, že máš zásobu dalších nicků, budeš je potřebovat.

       • montanon15.4.2018 22:32reagovat

        Jistě nikdo normální neodsoudí žádného člověka kompletně a vždy, ať napíše co napíše. Jestli Tobě to přijde normální, tak se vlastně ani nedivím, že chceš neustále něco banovat a jak vzteklý hlasuješ v té anketě.

        • thomasd8615.4.2018 22:38reagovat

         a proc tam reaguje tolik lidi proti Tobe? Ty kdyby proti tobe bylo 98 lidi ze sta, tak poukazujes na ty dva , co s Tebou souhlasi...Stejne jako neustale poukazujes na jina fora a jine diskuze...Tak nam udelej tu radost a jdi tam, nebo tu nepoukazuj jak jsi jediny ublizeny chudacek

 • Trenéři /Stoperi

  Bunda15.4.2018 21:42reagovat

  Ital 33 bodů z 57 (57,89%)

  Hapal 7 z 15 (46,67%)

   

  Byl tu někdy horší asistent ? Sparta v létě bude hledat nového kouče. Tohle Hapal nemůže přežít.

   

  Hovorka hraje možná hovno, ale narozdil od připosraneho Štetiny dokáže útočníky soupeře pokopat. Tvl Štetina má 90 kilo, chlap jako kráva a nechá se pokopat jak dorostenec Neutrální

  • rabac15.4.2018 21:45reagovat

   Hapal hraje s hráči které má, myslím, že dostane prostor k dobrému posílení a to hlavně v defenzivě, jak se to povede je ve Spartě vždy velký otazník.

  • DJDriver15.4.2018 21:47reagovat

   Souhlasim jen nevim jestli to je to co by jsme meli vyzdvyhovat.

  • prospartu15.4.2018 21:52reagovat

   Nevíme, jaké ma stetina ukoly a zda má dáno, jak se má chovat.

   Ale s tim Hapalem máš pravdu, přijde mi to jen výkřik do prázdna a je to o hovně, ruší to nastolenou koncepci, o Ščasném též pochybuju.

   • rabac15.4.2018 21:58reagovat

    Stětina je omezen svoji technikou a pohyblovostí potřebuje k sobě partáka který dá tomu nadstavbu ale doplnění je nutné, celkově problém se standartky máme již strašně dlouho, jednu dobu tam dobře plnil úlohu Holek, ale pak se zranil a to byl jeho konec, no uvidíme koho přivedou.

  • hombre15.4.2018 22:00reagovat

   Jako mít hráče a chlubit se, že umí pokopat soupeře, to je výhra? Když někoho nepokope, tak je připosranej? Dost blbost, ne?

   S Hapalem souhlas.

   • Bunda15.4.2018 22:05reagovat

    Byl jsem na stadionu a viděl jsem co tam s našima dělal Krmencik když byla hra jinde..Blikanec Řepka by ho přejel v páté minutě a Krmencik by se zesral. Štetina nic neudělá tak dostal zase naloženo.

 • Dnes

  montanon15.4.2018 21:22reagovat

  Prostě vést v naší lize 2-0 a skončí to remízou, tak to nemůže být žádný fanda Sparty spokojený, ať je na druhé straně kdokoliv. Navíc bylo vidět, že Plzeň opravdu nehraje dobře a kromě standardek z kterých dala góly a pár závarů, opět hlavně z centrů, tak neměli nic. Ano Hapal nemůže za to, že se obránce nechá předskočit, ale může za skladbu obrany, která chybuje pravidelně a s tímhle má problémy opakovaně, takže ty změny měly přijít dávno, ať už ve změně bránění, přechodu na jiný systém, změně hráčů - neudělali jsme nic a jen stále dokola kecáme a něco omlouváme. Plzeň hrála vzadu opravdu dost bídně a otevřeně, takže se ani nedivím, že jim dala Bohemka 5 kusů, při lepším řešení finální situace jsme i my měli dát více gólů - to je jediné v čem s Hapalem souhlasím a prostě vyhrát. Příště očekávám místo Hovorku klasicky Costu a jinak vše stejné.

  • dominik2715.4.2018 21:40reagovat

   Už jsi hlasoval v anketě?

   • montanon15.4.2018 21:41reagovat

    V jaké?

    • dominik2715.4.2018 21:42reagovat

     V levém sloupci tohohle webu...

     • montanon15.4.2018 21:45reagovat

      Už jsem zaregistroval, mám odhlasováno. Tahle anketa je navíc zavádějící v tom, že pokud někdo dostává ban, tak je to vždy za něco. Já ho dostávám jen za jméno z minulosti a za nic. A to tam zmíněno není. Jakékoliv bany na jakémkoliv fóru jsou za něco a porušení nějakých pravidel a ty správný admin dotyčnému sdělí a to kdekoliv.

     • montanon15.4.2018 21:49reagovat

      Takže anketa by v tomhle podání měla znít - kdybyste opakovaně dostávali ban jen za jméno a za nic. Co na tohle říkáte? Považujete to za spravedlivé jednání adminů?

      • LukyACS15.4.2018 21:51reagovat

       Pravidla:

       Mnohonásobné vkládání stejného nebo velmi podobného obsahu

       • montanon15.4.2018 21:54reagovat

        Pokaždé se bavím o něčem jiném. V tom případě by museli mít ban všichni takoví co pod každý můj příspěvek vehemetně a stále dokola píšou - no jo Liaro. To je přesně to co píšeš - mnohonásobné vkládání stejného a velmi podobného obsahu. Navíc s jediným cílem - rýpat a pošpinit druhou osobu. Ban ovšem nedostává nikdo z takových, což je přesně to co píšu. Na každého je jiný metr.

      • DJDriver15.4.2018 21:52reagovat

       Vyhodis ho dverma a vrati se oknem Úsměv

       • montanon15.4.2018 21:57reagovat

        Jsou tady takoví co píšou sprostě, napadají druhé a ono nic. Co mi na to povíš?

        • DJDriver15.4.2018 22:01reagovat

         Internet Ban King

         • montanon15.4.2018 22:05reagovat

          Mluv k věci a ne nějaké ptákoviny. Mozek snad v hlavě máš.

          • DJDriver15.4.2018 22:09reagovat

           Evidentne vetsi nez ty

           • montanon15.4.2018 22:12reagovat

            Evidentně ne, když nejsi níže schopen odpovědět na úplně lehké otázky a stále dokola jako někteří další tady zmiňuje jen mou osobu. Jsi zaujatý, stejně jako další a to je celá věda. Takže stejně jako další prostě chcete banovat jen osobou, protože jí nemáte zrovna rádi a vůbec nevadí, že ta osoba nic neporušuje, prostě pryč s ní - ukaž mi jediné fórum na netu, kde to takhle funguje, rád se podívám.

            • DJDriver15.4.2018 22:14reagovat

             Ano banujeme za osobu ktera tu vzdy zasvini forum. Je to divny ale je to tak. Odhalil si na, je to spiknuti a kampan. Muze za to Kalousek.

             • montanon15.4.2018 22:23reagovat

              Můžou za to lidi bez mozku a nikdo jiný. Já to zasviním nebo takoví co hned pode mne napíšou Liaro a chtějí vyvolat hádku? Takové už nezmiňuje, takže opět - mluvíš za A, vynecháváš za B. Takže totální neobjektivita.

              • DJDriver15.4.2018 22:24reagovat

               Ano mas pravdu

     • montanon15.4.2018 21:52reagovat

      A ještě bych mohl dodat - najdi mi jediné fórum na netu a diskusi, kde se tak děje, kde někdo někoho banuje jen proto, že se mu zrovna nelíbí a za nick. Rád se na to fórum podívám, jak to tam chodí.

      • DJDriver15.4.2018 21:54reagovat

       Nikdo te nenuti tu bejt. Si muzes o sparte povidat treba na facebooku

       • montanon15.4.2018 21:58reagovat

        To není odpověď na otázku, takže klasika. Prostě na to nemáte odpověď.

        • DJDriver15.4.2018 22:04reagovat

         Ja jen nemuzu prijit na to jaka zvracena obsese te nuti si furt zakladat nove ucty

         • montanon15.4.2018 22:07reagovat

          Čteš vůbec co píšu výše? To jako by jsi někde přišel a dostal ban za tenhle svůj nick chápeš? Tohle prostě není normální, tak vůbec nechápu, že mluvíš za A o mě, ale už vůbec nezmiňuješ za B a že je ten ban nespravedlivý a za nic. Nemluvím sprostě, nikoho neurážím, nikoho tady nenapadám, nespamuji věci co se netýkají fotbalu, potažmo sportu - prostě nedělám nic špatného tečka. Takže klasika řekneš za A, ale už nechceš říct za B. Být na mém místě Ty, tak si musíš taky říct za co to je.

          • DJDriver15.4.2018 22:09reagovat

           Ok tak ban dostavas za neustale tapetovani a za nevhodně dlouhé prispevky

           • montanon15.4.2018 22:15reagovat

            Já dostal ban za jednu větu, tomu říkáš tapetování? Já ho dostanu i za slovo ahoj, pokud tady někdo zmíní mou osobu a ten dotyčný co to maže mě pozná. Tohle Ti přijde normální? Tapetování a dlouhé příspěvky je nějaký vaše nesmyslná obhajoba. Sám dominik má často x krát delší příspěvky než já - taky mu chceš dát ban za dlouhý příspěvek? Copak je na fóru uvedeno zda psát dlouze nebo krátce? Kde jsi prosímtě? Takhle to nefunguje na žádném fóru na netu nebo někomu diktovat co může a nemůže psát. Pokud nikdo nemluví sprostě, vulgarity a podobné věci, tak ho nikdo nemůže banovat za názor i kdyby byl dlouhý. Ukaž mi takové fórum.

            • DJDriver15.4.2018 22:17reagovat

             Tak se podivej ted na hlavni stranku diskuze. Ja uz si prectu jen prvni vetu co si napsal a zbytek tech kravin nectu. A to jsem te dlouho driv tiše hajil ale to se fakt neda

             • montanon15.4.2018 22:35reagovat

              Co se nedá? Reaguji já a reagujete vy. Je snad pochopitelně, že já se bráním. Na mém místě by jsi dělat to samé.

  • victorlima15.4.2018 21:57reagovat

   Ano, obrana chybuje pravidelně už asi 8 let od té doby co odešel Hubník. I když si myslím, že Hapal není ideálním řešením pro Spartu, tohle bych mu nevyčítal. My prostě žádného, alespoň trochu spolehlivého stopera mimo Štětiny nemáme a šanci na posílení budeme mít až v létě. Dnes obraně ani trochu nepomohl zoufale nevýrazný Kulhánek. Hapal má asi limit na to kolik hráčů tmavé pleti může hrát v jednom zápase. Nevratně zřejmě posadil na lavici Mavubu. Biabiani šel až v závěru a přesto ukázal, že mohl být platnou posilou. Platíme ho, takže nevím proč ho nevyužíváme. Že je to dobrý hráč, stačil ukázat i za těch pár minut. Bohužel asi v létě odejde. Je tu jen na hostování. Mimo jiné Kanga dnes výrazně lepší Stanciua. Mohli jsme mít 3 body, ale nebuďme neskromní. Plzeň stále velkou kvalitu a motivaci, zvláště proti Spartě má. Navíc Sparta byla po většinu zápasu herně lepší.

 • Plzen

  rabac15.4.2018 21:01reagovat

  Celkově spokojenost,hořel Hovorka,Kulhánek v současné době je to na S málo určitě nutně posílit je to slabina ale má vzhledem k věku a zkušenosti ještě nárok, chtěl bych vidět jeho statistiku. Stanciu lepší Kangy ale kraj trvale hrát nemůže, chybí v defenzivě hráč který pomůže Zahustelovi na kraji, měl by se tam asi stahovat Kulhánek ale ten různě běhá ale není tam kde měl být. Dobrý útočnící a Frýdek. Takže za mne stoper,DZ a vyřešit jak zapracovat společně Stancia a Kangu. Nevím proč se nadává na Hapala.

  • montanon15.4.2018 21:03reagovat

   No v podstatě 8 bodů ze 6 zápasů, tak na to si jako trenér Sparty troufám i já. Proto se nadává. Potom jsme si mohli nechat i Stramu.

   • LukyACS15.4.2018 21:09reagovat

    Ščasný přišel ředitelovat, aby nám pomohl k druhýmu místu. Za 8 kol jsme uhráli 12 bodů a klesli na 6. místo, jsme 8 bodů za jarním cílem. S takovou to můžeš skutečně jít řídit i ty a to můžeš mít v žile pět piv.

    • LukyACS15.4.2018 21:11reagovat

     A to nás čekají výjezdy do Ostravy, Jihlavy a na Bohemku, kde nás asi nezachrání ani to, že několik hráčů nebude moct hrát.

     • montanon15.4.2018 21:12reagovat

      Na Bohemce a Baníku budeme překvapení, že domácí budou bojovat a tím nás klasicky dokonale zaskočí a po zápase řekneme, že soupeř hrál agresivně a my jsme se s tím nevyrovnali.

     • captain_obvious15.4.2018 21:36reagovat

      Bohemka bez Rudy Reitera je poloviční!

      • montanon15.4.2018 21:37reagovat

       My jsme venku poloviční všude a s kýmkoliv v sestavě

    • montanon15.4.2018 21:11reagovat

     A i s pěti pivy kopnu standardku prakticky stejně jako dneska Frýdek.

   • rabac15.4.2018 21:18reagovat

    Hra vypadá až na výpadky daleko lepší než za Stramy, myslím, že herně se mužstvo viditelně zvedá, horší je to s výpadky, dnes cca 30 minut,ale to je složením týmu, ten děs který jsme hráli ale ustupuje, víme co hrát, ale potřebujeme posílit hráči, kteří budou fyzicky a herně lepší, hlavně ve středu hřiště a středu obrany.

    • montanon15.4.2018 21:24reagovat

     Na co máme Kayu? Proč ho nepostaví, když obrana x tý zápas chybuje? Koupili jsme ho ze srandy za takové prachy? Na co máme Mavubu, když je z našich def. záložníku nejtechničtější? To je dílo Hapala a Ščasného, že je nestaví.

     • rabac15.4.2018 21:42reagovat

      Kaya je celkově záhada, stále zraněný,špatný nákup a Mavuba je technicky opravdu dobrý ale nestíhá, věk nezastavíš a to jsem napsal, že Kulhánek je slabina, musí přijít někdo jiný.

      • montanon15.4.2018 21:48reagovat

       Jak víš, že je zraněný? Vidím ho na jakémkoliv treninku a videu, které mají i před zápasy, trénuje a běhá s ostatními, takže pochybuji, že je stále zraněný. V jednom zápase nedávno byl na lavičce, ale to byla spíše výjimka.

     • trcmano15.4.2018 21:46reagovat

      Mavuba má smůlu, že máme pidi zálohu.

80655 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha