Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Trener

  baghyra1.11.2021 15:18reagovat

  Souhlasím, že naše záloha je pomalá a tragická. Navíc si myslím, že Hložek je daleko víc platnější jako podhrot nebo založník. Dokaže rychle založit utok a přesě rozehrát.Jinak souhlasím,že hancko regulérní gol. O penaltach tu je vše napsano

  OK.

   

 • Repre klika opět řádila

  Nuff1.11.2021 14:51reagovat

  Tak naší ose zla Čelůstka - Pavelka - Dočkal už nestačí překážet v základu, oni už jednoznačně škodí a jejich přímou zásluhou ztrácíme body (u Čelůstky se dají ještě přimhouřit obě oči, má i světlejší chvilky). Takzvaní ”zkušení” hráči (kostra Sparty dle Rosického) se poserou vždy jako první a začnou vymýšlet kraviny. Dočkal je v tomhle nejdál, ten zkurví přihrávku a následně zjebe jejího příjemce! To bude jistě světová rarita, že kapitánskou skupinu tvoří nejslabší hráči v týmu.

 • SLA - PLZ

  snytek1.11.2021 12:11reagovat

  Docela mě těší, že je v českém fotbale zase všeobecně vysmívaná ostuda, ale my u ní výjimečně nejsme. Ze všech komentářů všude možně se mi zdá nejlepší ten Mádlův. Já vím, že ho mnozí nemáte rádi. Já jo, připadá mi znalý a vtipný, a to i když zrovna nejásá nad Spartou. Stojí to za to přečíst celé, ale pasáž o Krmelci je fakt top.

   

  V roli antihrdiny, který jako by se sem zatoulal z nepovedeného filmu Ještě větší blbec, než jsme doufali, se tu v celé šíři své osobnosti odprezentoval pan Michael Krmenčík.

   

  To takhle pod plzeňskou vlajkou absolvujete opravdu zcela zásadní část svého fotbalového příběhu, který se vejde do sloganu „z oživlého dřeva reprezentantem“. Pak se nějak objevíte v široširém světě, kde se ale cítíte divně, protože jak tam, tak i onde mluví všichni nějakou jinou řečí než vy. Tak si zjistíte, že ve Spartě i ve Slavii se mluví česky. A ocitnete se u těch druhých, kteří si myslí, že jim prostřílíte cestu do Ligy mistrů. Vaším příchodem ale toliko naštvou dosavadní hejno svých středních útočníků. Než se vymarodíte, jsou pohárové sny dávno v pytli. Vy pak obvykle střídáte, ale kromě penalty, ke které jste se jednou nacpal, pořád kde nic tu nic. A ještě k tomu přijde pruda, že jste si prý se slávistickými fanoušky zanotoval něco o zku**ené Plzni.

   

  A tak za vás někdo z klubu napíše na Instagram, jak toho ohromně litujete, že je to chyba, co se neměla stát, a tak vůbec. No a když potom dáte Plzni gól, sehrajete na hřišti tragikomedii, že ani pořádně nevíte, jestli se viktoriánům v hledišti vysmíváte, nebo ne. Každopádně je z toho všem naprosto jasné, že jste pokřivený Jidáš, kterému není radno věřit ani pozdrav. Líp už by se opravdu nikdo odkopat neuměl. Ruku vám pak nepodají tihle ani tamti a na sítích vás vyhejtuje dokonce i „inženýr“ Limberský. Tak gratulujeme!

  • Casper Hejter1.11.2021 12:27reagovat

   lol

  • petr1371.11.2021 13:06reagovat

   Já Mádla rád nemám, protože sice umí psát a umí být vtipný, ale opakovaně se ukázalo, že znalý právě moc není. Tady ale žádný inside info nepotřeboval, takže mohl vystavit na odiv svůj dar slova Úsměv

    

    

   • Víťák z Cé Osmičky1.11.2021 13:35reagovat

    Inu, Krmelec je v tomhle případě hodně nízko visící ovoce, ale tady ho ze všech doposavadních komentářů stran včerejška setřel asi nejlíp.

   • jakub23111.11.2021 23:19reagovat

    Moje rec. Zlatej Vacek.

 • ještě ke včerejšku

  peterpan271.11.2021 10:27reagovat

  No, viděl jsem jen druhý poločas. Každopádně, velká chyba Vrby, že Dočkala dávno nestřídal, když už musí být v základu. A bohužel, to si přiznejme, včera Nita prostě neměl dobrej den. Každopádně bylo až do očí bijící, jak s příchodem Krejčího mladšího naše hra šla tak o 50 % nahoru, doufám, že už bude příště v základu, s ním jsme o mnoho silnější. Jen to zatím vypadá tak, že bude ta trojka Pavelka - Dočkal - Krejčí no. Snad v zimě přivedou nějakýho pořádnýho střeďáka - např. Ewertona, kterej si dělá v naší lize co chce

  • AlaMierda1.11.2021 10:36reagovat

   Ewerton hraje z křídla ne? Každopádně to by měla být priorita, ten hráč je neustále lepší a lepší. Nita včera bohužel, obě branky by při jeho normálním výkonu nepadly. Střed zálohy nemá cenu komentovat, to někteří vidíme už dost dlouho.

  • captain_obvious1.11.2021 11:04reagovat

   Ewerton nikdy střed nehrál. My tam nepotřebujeme žádnou superhvězdu, stačil by poctivej hráč, který není líný na krok a nemá úplně nulovou techniku. Fortelný? Havelka?

   • peterpan271.11.2021 11:07reagovat

    Ok, nehrál, ale techniku i rychlost má, nemyslím si, že zrovna on v naší lize by měl problém hrát středovýho záložníka

   • Zoidy1.11.2021 11:24reagovat

    Tak to podle mě splňují jak Sáček, tak Souček...

   • Larrygo1.11.2021 11:59reagovat

    Ewerton je čistokrevný ofenzivní křídlo. Jinak můj názor je, že si ho Dufek bez problémů zpeněží do zahraničí sám.

    • AlaMierda1.11.2021 12:20reagovat

     No je mu končí v létě 2022 smlouva v Bolce. Už jsme to tu psal. Dvě velmi dobrá a mladá křídla (oba ročník 2001) jsou v Trnavě.

  • rabac1.11.2021 11:46reagovat

   Problém je, že není nikdo na lavičce komu nevadí důrazná hra s velkým nasazením a tento problém se táhne se Spartou již od doby Lavičky a nedaří se přivádět hráče kteří se důrazem dokáží prosadit vyjma LK ml.Doplnit mužstvo o takové hráče bude problém , ono mít dobrou techniku, rychlost a důraz je v našich končinách ojedinělé.

  • Larrygo1.11.2021 11:51reagovat

   V přestupním termínu se musí do toho postu zásadně říznout. Sparta má kvalitní ofenzivní hráče, ale není schopna k nim konstruktivně dopravit míč.

   Pokud bude jakákoliv zahraniční nabídka na Sáčka, za zásluhy (ehm...) bych ji z fleku akceptoval. Souček bude potřebovat po zranění herní vytížení - poslal bych ho hostovat.

   A směrem dovnitř by měli přijít dva střední záložníci, jeden hotový hráč a jeden perspektivní, jako příprava na odchod Krejčího, který čekám už v létě.

   Smluv Dočkala a Pavelky se před jejich vypršením nezbavíme, nikdo soudný si nevezme do týmu drahého hráče, který se přitom výkonnostně nevyrovná ani borcům z Pardubic.

   • Larrygo1.11.2021 11:56reagovat

    Pozici 10 samozřejmě v tom rozestavení co hrajeme má zastávat Hložek, alternovat Karabec.

    • rabac1.11.2021 13:49reagovat

     Když hraje Hložek 10 hrajeme 4-4-2 a střed pole je taktéž velmi průchozí, chybí kvalita ve středu a u nás je to vždy o tom kdo opanuje střed hřiště. Karabec může být jednou hodně dobrý hráč ale jen může. Zatím má obrovské rezervy ve hře dozadu, není soubojový, chybí mu nasazení a běhavost, záleží jen na něm, připomíná mi výkony Vitíka, dobře začne, hned se mluví o základu. ale pak se začnou projevovat nedostatky-.

   • Tyrrael1.11.2021 12:04reagovat

    Tak Dočkalovi by měla smlouva končit po této sezoně, tak uvidíme jestli bude nabídka na 1+1 Smích

    • Larrygo1.11.2021 12:20reagovat

     1+1 na roky, nebo jako slib, že mu dotáhnou do týmu nějakýho dalšího kamaráda? Smích

     • Tyrrael1.11.2021 12:39reagovat

      Rok s kamarádem. Smích

  • Enkoff1.11.2021 12:35reagovat

   Vždyť ve středu má hrát Hložek. A trojice Krejčí, Hložek, Pavelka/Sáček je v pohodě. Tady se nemusí nic vymýšlet, tohle může fungovat. Dopředu Minčeva ať běhá

   • petr1371.11.2021 13:00reagovat

    Souhlas, jen si myslím, že když máme v ofenzivě Peška, Hložka a Haraslína, tak na hrotu by měl být spíš hráč typu Pulkraba, ale kvalitnější. Minčev má zajímavý věci, pokud je za obranou prostor pro náběhy, ale do zavřený obrany mi zatím přijde marnej.

    • Enkoff1.11.2021 16:27reagovat

     Tak ona obrana je do té míry zavřená do jaké ji zavřít necháme. Osobně se domnívám, že rychlá kombinace a rychlý přesun do útoku je účinnější, než si nechat vymazat rychlá křídla s rychlým útočníkem tím, že necháme soupeřovu obranu zkompaktnit. Tady je fatální ale role osy hřiště. Myslím, že ve složení Panák, Hancko, Hložek, Sáček je o to postaráno. Osobně jsem spíš fanda rychlých útočníků, než soubojových a dobře hlavičkujících. Jakmile máš vepředu útočníka bez schopnosti rychlých náběhů, pak ti opravdu nezbývá, než to na něj nakopávat, ale pak jak jsem psal máš úplně odepsaný křídla, kteří potřebujou prostor a rychlou přihrávku.

   • Shaemi1.11.2021 15:06reagovat

    No, jenže máš zranění, karty, únavu... Potřebuješ i hráče na prostřídání. My tam nikoho nemáme.

 • Zapás

  Schyzo1.11.2021 0:26reagovat

  Dočkal šílená přihrávka, Čelůstka pouští míč ve vapne, až to za něj hasí panák skoro penaltově.

   

  Jinak BRAC:” Neříkám, že to dle pravidel není korektní penalta, jen že to bylo pro Spartu zadarmo.”

   

  A neměl by náhodou rozhodčí písknout první faul? Tedy faul na Krejčího, který by nejspíše hlavičkoval, kdyby ho tam Ostravák netahal za ruku? Jak můžeš napsat penalta zadarmo tyvole.

   

  Offside Hancka, to Ouissi napsal správně, bohužel to ten kretén na lajně zvedl (nevěřím, že si byl jistý offsidem) a VAR to posoudil jako neprůkazné, tedy nechal rozhodnutí na rozhodčích.

  • ouki1.11.2021 8:22reagovat

   Pomezní musí (ne)zvednout praporek, podle toho, co si myslí, i když si není jistý. Myslel si, že to spíše ofsajd je, než není, tak to zvednout musel.

    

   Správně počkal, až bude situace dohrána a pak to zvedl s tím, že už se na to může podívat VAR.

   • Tashunka Witko1.11.2021 8:36reagovat

    Problém je, že rozhodčí by si neměl nic myslet, ale měl by vědět. V minulosti se v zájmu hry měly nejasné situace pouštět, toho by se měl držet, obzvláště v situaci, kdy VAR nechává v nejasných situacích rozhodnutí na původním verdiktu.

    • ouki1.11.2021 8:51reagovat

     Rozhodčí si může někdy nebýt jistý.

     Ano, dřív se měly nejisté situace pouštět. Dnes má rozhodovat tak, jak on to vidí s tím, že to pak VAR kdyžtak opraví. Tak to je nastaveno.

  • artaxerxes1.11.2021 8:37reagovat

   Smutné je, že to VAR není schopen posoudit (nízká kvalita přenosu).

    

   Ale správné využití VAR - není dostatečně průkazné, že se situtace odehrála jinak, VAR nechá rozhodnutí v platnosti.

   • wasek2611@centrum.cz1.11.2021 10:01reagovat

    Jak by se hodila ta offsidova čára.

     

    Offside o centimetr je furt offside a nechápu proc je kolem toho takové haló.

    • artaxerxes1.11.2021 11:05reagovat

     protože by se do toho muselo investovat víc...

     3D offsidová technologie (jako v PL) je mnohem drahší a tady byl/je problém vybavit všechny zápasy kola VARem.

      

     Kvalita našeho VARu je asi podobná jako v reklamě na televize TCL.

 • To jsem tedy zvědav,

  schol131.10.2021 22:20reagovat

  jestli tragéd Dočkal zas ”bude muset” nastoupit v základu?!?!?!

  • Tyrrael31.10.2021 23:24reagovat

   Ty pochybuješ? 😂

   • thomasd8631.10.2021 23:33reagovat

    Tak ja nepochybuju ze ho tam Vrba chce z vlastni hlavy, protoze mu veri

  • Tashunka Witko1.11.2021 8:32reagovat

   Ješitný Vrba ho tam dá už jenom proto, aby ukázal, že se nemýlil a že rozhodl správně a bude to dělat do té doby, než ho ze Sparty vyhodí, protože s motorem Pavelka-Dočkal se budou ztráty množit. Ani proti Teplicím a spol. nebude sranda hrát o 9 lidech. Vysvobodit ješitu může jen zranění, protože Dočkal asi těžko v sobě najde tolik autoreflexe, aby se sám upozadil. Navíc on je schopný škodit i když nehraje. Dokud bude ve Spartě vyhnívat Rosického geniální idea s vyšperkováním kádru a exreprezentační belhavce těsně před fotbalovou smrtí, tak si můžeme sny o titulu nechat zajít.

 • gol Hancka

  Tomino31.10.2021 22:15reagovat

  uplně stejný ofsajd jako při golu Lingra jen komentář Svěceného a party z 02 k posouzení u obou situací byla názornou ukázkou demagogie jak se dá jedna věc vyložit dvěma způsoby

  • RonamCZ31.10.2021 22:22reagovat

   Oni to komentátoři říkali, pokud není 100% záběr pro VAR tak platí to co se mávlo/nemávlo. U nás to bohužel pomezní zvedl u Lingra asi ne Neutrální

 • Krmenčík

  Tomino31.10.2021 22:06reagovat

  doufám že tento iq všem ukazál co ho chtěli do Sparty...ted si zavřel Plzeň ve Slavii s touhle formou končí hostování takže Slovan nebo Baumit

  • lidoop1.11.2021 7:58reagovat

   Je to morální odpad. Tipuju, že z Belgie půjde někam do Řecka, možná do horšího klubu v Turecku. Tam se tradičně neprosadí a jak pak zapláče, že ho už ani Plzeň nebude chtít a bude muset vzít zavděk Jabloncem.

 • Záloha slabina Sparty

  honsan31.10.2021 22:03reagovat

  Doufám, že už nikdy neuvidím hrát Dočkala, Pavelku a Sáčka spolu. Kdykoliv to jde, tak Dočkala nahradit Hložkem, Pavelku Panákem a Sáčka Krejčím. Pro situace kdy to nejde, tak tam jeden z nich může být, ale maximálně jeden, jinak nás v záloze přehraje polovina ligy.

  • wasek2611@centrum.cz1.11.2021 11:51reagovat

   Sáček mi nepřijde extra spatnej jako Pavelka s Dockalem.

    

   Nicmene stred zálohy potřebujeme posílit určitě.

  • wasek2611@centrum.cz1.11.2021 11:51reagovat

   Sáček mi nepřijde extra spatnej jako Pavelka s Dockalem.

    

   Nicmene stred zálohy potřebujeme posílit určitě.

 • VrbA ven

  Tashunka Witko31.10.2021 21:30reagovat

  Dočkal do hajzlu,Pavelka do Vltavinu

  • thomasd8631.10.2021 21:35reagovat

   Co ti udelal Vltavin😝

  • Chabix31.10.2021 21:56reagovat

   Nešla by ta kritika napsat lépe?

  • Tomino31.10.2021 22:04reagovat

   výborně už vyhazujeme trenéra..........ty neumíš prohrávat vid

  • schol131.10.2021 23:28reagovat

   No Vrbu jsem nikdy nemusel, ale kde hledat lepšího?

   • thomasd8631.10.2021 23:32reagovat

    Po 5 letech vyhra v derby, hrajeme pohary a vedeme si vic nez slusne, ztracime 4 body na prvni misto a tady se vyhazuje trener. Vrba ma svy mouchy ale to bude mit kazdej

   • johnny11.11.2021 5:11reagovat

    V zahraničí?

79510 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha