Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Přísný metr

  AlaMierda21.9.2022 15:02reagovat

  Každé pondělí spolu máme hovory ( s majitelem). Jsme domluvení, že pokud mu řeknu dvakrát, že někdo neplní naše příkazy a dělá něco napůl, končí tady. Nechceme žádné hráče, kteří budou dělat problémy. Nemáme čas se tím zabývat. Dokud tady budu, takový hráč sem nepřijde. A pokud ano, zase rychle odejde.“

   

  Tak si myslím, že by měla fungovat i Sparta.

   

 • zápas proti Baníku

  Chabix21.9.2022 13:14reagovat

  Tak jsem až po pár dnech zkoukl zápas proti Baníku. Jelikož jsem znal výsledek, tak jsem to mohl vidět bez emocí. Obecně mi přijde, že hrajem dobře. Byly zápasy, kdy jsem nás kritizoval i za hru v poli. Ale dlouhodobě je to slušný a velmi dobrý to bylo i proti Baníku. Co nám dlouho nefunguje, tak je finále, respektive finální přihrávka a zakončení. Někdy je to fakt smůlaSmutek

   

  Když se vrátím k Baníku, tak si za celý zápas nevytvořil pořádnou šanci. Obecně naše defenzivní hra celého týmu je slušná a soupeřům toho moc nedovolíme. Ty góly co dostaneme jsou většinu po úplných pitomostech, ať už blbé zpracování, nebo se to nějak blbě poodráží, jako teď proti Baníku a soupeř to vždy potrestáSmutek

   

  Vždycky se tu najde nějaký otloukánek mezi našimi hráči, teď je to Pavelka, i když na něm právě ta ofenzivní část nestojí, on není ten, kdo dělá to finále, na které jsem poukázal. Ano taky mě žere, že ty jeho střely trefují holuby na drátě, ale on není ten problém. Myslím, že Jankto, kterého sem v minulých zápasech dost kritizoval se zvedl, naopak Daněk uvadl. Od křídel ale chci víc. Stejně tak bych chtěl vidět i někoho kreativnějšího na pozici Sadílka. Kdo se mi ale nelíbí je Kuchta, je pro mě velký zklamání, kolik dobrých kolmic zabil špatným zpracováním, nebo nepřesnou střelou, ani není moc výrazný. Čvančara působí mnohem lépe.

   

  A pak ty standardky, to tu budu kritizovat pořád. Zase nám polovinu rohů sebral brankář. To nechci vidět. Ať se pokusí o nějaký signál, rozehrání na krátko atd. Ale na to jak velký počet máme standardek (nejvíc v lize), tak z nich moc góly nedáváme.

   

  No a pak je tu ještě jedna věc a to jsou penalty. Nechtěl jsem brečet, ale to už je několikátá penalta, která nám byla upřena a vždy je to v zápase, kdy by to ten jeden gól rozhodl. Když je to jednou, dvakrát, tak nad tím mávnu rukou, ale tohle je už poněkolikátý.

   

  • bohniceontour21.9.2022 13:25reagovat

   Pavelka je otloukánek protože hraje blbě, většina přihrávek dozadu, nekreativní, pomalý....Forty? Ale kdo jiný? I Zelený by byl lepší než Pavelka, ale těžko ho vnímat jako ofenzivního záložníka.Kara je mimo, Daněk mladý, nezkušený...

   Pak se dívme antipatii vůči Rosickému.

  • 13goat21.9.2022 14:22reagovat

   Zeptam se, asi do pléna, na jednu konkrétní věc a to je, podle čeho hodnotíte to, že hrajem dobře. Někdo to vnímá jako držení balonu, někdo za tím vidí držení se taktiky a dobrá struktura, co vám navozuje pocit, že hrajem dobře? Brian Priske se na téma ”hrajem dobře” v první řadě zmínil, že máme o 10 procentních bodů vyšší držení balonu, než pod Vrbou a že ve všech ”kondičních” jsme ”výrazně lepší”. Opravdu je to, podle čeho dnes hodnotíme, že hrajem dobře?

    

   Co já si pamatuju, zápasy jako poslední s Baníkem (t.j. 20 střel našich, 1 soupeře a výsledek 1:1) tu byl za Vrby, Kotala i Jílka.

    

   Mně se třeba nelíbí, jak hrajem. Prioritně se mi nelíbí hra na dva útočníky. Chápu argumentaci, proč by měli hrát oba. Ale je strašně cejtit, že nám chybí hráč v záloze. Ten druh kreativity, kterou Sadílek ani Pavelka nenabízej, se dá velice snadno nahradit kvantitou. Kvantitou přihrávek, kvantitou pohybu, kvantitou hráčů kombinujících v bližší vzdálenosti u sebe. Prostě taková ta strkačka. Na to je 442 snad ten nejblbější systém. Diamant by byl lepší, když už chcem hrát na dva vepředu. Dokonce na to máme hráče.

    

   Další věc, která mi navozuje pocit, že tým hraje dobře, je střelba. Především střelba ze střední vzdálenosti. Ano, je to dovednost jedince, ale je hodně o psychice. Všimněte si při rozcvičování nebo záběrech v Buď v týmu z tréninků. To jsou světový góly. Přijde zápas a my to máme zpoza vápna 0/30. Což není statistika gólů, ale statistika trefení brány.

    

   Další prvek, kterej mi říká, že tým hraje dobře, je komunikační. Především na stadionu je velice dobře vidět, co si hráči kdy a s jakým výrazem říkají. Chápu, že máme spoustu nováčků a že se v nás Sparta snaží navodit dojem, jak je to v kabině všechno super a nechci to rozporovat. Ale na hřišti ta komunikace je dost taková všelijaká. Úplně to nešlape ještě.

    

   Takže dle mýho prostě nehrajeme dobře.

    

   Standardky vůbec nekomentuju, tam je to absolutní tragedie.

   • Chabix21.9.2022 20:07reagovat

    Obecně dobrá a velmi jednoduchá metrika je počet útočných akcí. Čím je ten rozdil mezi našimi akcemi a soupeřovo akcemi větší v naš prospéch, tím líp hrajemeÚsměv

   • Funin22.9.2022 1:46reagovat

    pro mě hrajem dobře, když se mi ten fotbal líbí, když jsou tam z naší strany dobré akce a to jak kombinační tak individuální. Záleží proti komu hrajem, když v lize proti slabšímu soupeři, tak čekám dominanci v držení míče, tlak do vápna a snahu dát góly. V obraně pak agresivní dostupování, kontrolu nad vlastním vápnem a klid v rozehrávce od brankáře a stoperů. Proti vyrovnaným soupeřům případně silnějším chci vidět hlavně nasazení, pohyb, rychlé ale přesné útočné akce, v obraně jen nečekat zaparkovanej před vápnem ale nenechat soupeře hrát, napadat, být nepřijemný ale zase to nepřehánět s tvrdostí a zbytečně nefaulovat.

     

    zápas proti Baníku jsem neviděl, takže nevím, ale dokážu odpustit remízu, když prostě celej zápas tlačíš a útočíš, ale nedaří se dávat góly a pak se soupeř náhodně ukopne a spadne mu to tam, ale i tak ta naše hra musí mít tempo, nápad, přesnost a hlavně se musíme tlačit do vápna a zakončení.

  • johnny121.9.2022 16:05reagovat

   Jestli jsme v těchto zápasech hráli dobře: Bohemka

   Jablonec, Zlín, Teplice a Baník tak si zajdi na oční! A hlavně se nás tady nesnaž přesvědčit, že poslední zápas s chacharem jsme je přehrávali a tlačili, ano, ale jen proto, že to byl nejhorší Baník, co tady hrál za posledních 10 let.

   Já tohle omlouvat nebudu a plnou zodpovědnost za tenhle marasmus nese Rosický.

   Tohle tvé bagatelizování a tyhle růžové brýle Spartě rozhodně nepomáhají. Dokud si tohle vedení a takoví fanoušci jako ty, otevřeně neřeknou, že lhaním do kapsy se nic nevyřeší, akorát se tím zakryje a oddálí problém, tak se Sparta nikam neposune. Zase se všechno zamete pod koberec a pan SŘ další roky oddálí progres Sparty svým amaterismem, váhavostí, vulgaritou (Kanga), přizdisráčstvím (já smlouvy řešit nebudu a nebudu!), měněním koncepcí co půl roku, měněním trenérů každou sezónu, nahodilými příchody hráčů jak mu přijdou pod ruku(Kuchta, Jankto) Pavelka atd. všichni ti jeho slavní navrátilci s ciziny, dlouhodobým předržováním hráčů(kamarádů), kteří na Spartu nemají, příšerně slabou ”nepolitikou” v zákulisí (proto ty neodpískané penalty) jako, kdo tohle nevidí tak, to prostě vidět nechce. Tečka.

   Já věřím trenérovi, že až si přivede hráče, které bude chtít on a ne naše slavné bratrské duo, tak teprve potom se naše hra zvedne. Zatím má tradičně 10 zraněných, tři vyčichlé navrátilce z ciziny a pár leta předržovaných hráčů dobrých tak na lávku, co z toho má asi tak ten trenér poskládat?

  • waaw21.9.2022 16:52reagovat

   Od tech dob, co se za vitezstvi davaji body do tabulky se to, kdo hraje dobre a kdo ne pozna podle poctu bodu. A tech mame sakra malo na to, s jakymi tymy jsme zatim hrali

   • Chabix21.9.2022 20:13reagovat

    Jistě, ale lidi co se tomu věnují, přece jen budou sledovat to, jak hrajouÚsměv

    • waaw21.9.2022 21:51reagovat

     Tak ty co se tomu venujes pokracuj v placani po ramenech za to, jak jsme prevalcovali bezzubej Banik

  • fandim21.9.2022 19:26reagovat

   Tohle napsat po remize doma je predem prohrana bitva s davemÚsměv

   Kdo chce, vidi nejslabsi Banik za 10 let. Kdo chce, vidi, ze si Banik i pod trenerem desetileti vypracoval s prominutim hovno.

   Taky casto skripu zubama, ale o moc jinak to nevidim.

 • Čvančara

  Nulatunji19.9.2022 12:31reagovat

  Zraněnej, super, třeba budeme hrát zase 4-5-0 jako na začátku sezóny. Na 4-4-2 se nedá koukat.

  • AlaMierda19.9.2022 12:39reagovat

   Ještě, že máme útočníku dostatek, jak mi bylo řečeno a vysvětleno.

   • DaveACS19.9.2022 12:47reagovat

    Nn, měli jsme si jich nechat alespoň 9.. a možná i 10, kdyby se zranil i ten devátý.. nebo 11?

    • AlaMierda19.9.2022 12:54reagovat

     Stačilo by mít 4 na které se můžeš nějak spolehnout + někoho schopného v béčku. Když se spoléháš, jako číslo tři na Lukáše Juliše a víš, že Čvančara má často krátkodobá zranění (stejně jako měl Tetteh). Tak tě to vytrestá a už je to tady.

     • fandim19.9.2022 13:07reagovat

      Zahrajem to jak City donedavna 4-6-0. Pokud tedy z toho nebude 4-6-0 jak s Thunem...Úsměv

       

    • thomasd8619.9.2022 13:02reagovat

     Vzdyt Julis je v cely kariere vecne zranenej, neodehral jedinou sezonu v kuse. Proc se na nej Sparta furt spoliha? Minchev je tam nevyzkousenej a Kuchta bez formy, razem utocnika nemas...Jinak to co Kuchta by zvladl Sejkt taky

     • thomasd8619.9.2022 13:02reagovat

      Sejk*

     • Hynek19.9.2022 17:05reagovat

      Juliš má smlouvu.

      Tehdy před Olomoucí byl na operaci v Belgii, která měla definitivně vyřešit jeho problémy s nártem. Šel hostovat do Olmíku, před tím se s ním prodloužila smlouva,aby se na něm něco trhlo. V Olmíku dával góly, vrátil se dával je i u nás. Teď už mu smlouvu nikdo předpokládám neprodouží, ale holt mu doběhne.

      Kuchta bez formy - Ono je to těžké, kdyžnedostane pořádnou přihrávku. Jsem na něj v repre zvědavý.

  • thomasd8619.9.2022 12:42reagovat

   Neco konkretniho?

   • Nulatunji19.9.2022 12:48reagovat

    Konkrétně je zraněnej Tomáš Čvančara.

    • thomasd8619.9.2022 13:03reagovat

     Dik, vim o moc vic😁

  • honsan19.9.2022 12:52reagovat

   4-4-2 je největší pozitivum(+ dobrá kondice) co v současné situaci je. Sparta musí být průkopník a hrát odvážné rozestavení a ne z*íčené rozestavení 4-5-1 případně 5-3-2 jako zbytek ligy. Dyť ta liga je hrozně nudná, když hrajou všechny týmy úplně to samé rozestavení (moderní, ale ultra nudné 4-5-1).

   • Nulatunji19.9.2022 12:55reagovat

    SmíchSmíchSmích ok

   • AlaMierda19.9.2022 13:08reagovat

    Když bys měl ve předu dvojici jako byl Bony a Kweuke, tak si můžeme mnout ruce.

    • honsan19.9.2022 15:34reagovat

     Ano, dvojice Čvančara + Kuchta je zatím zklamání. Ne, že by jim spoluhráči nějak moc pomáhali, ale možná nemůžou hrát spolu. Osobně bych Krejčího zkusil v útoku, hrajeme na centry, a on jako nejlepší hlavičkář v lize, by v útoku byl platnější než Kuchta. Mě Krejčí v záloze moc nesedí, je málo pohyblivý. V útoku by z 10 rohů minimálně 2 góly dal.

     • Nulatunji19.9.2022 15:38reagovat

      Ty vole a víš, že na roh může jít i golman, co to kurva je tohleto? SmíchSmíchSmíchSmích

      • Tyrrael19.9.2022 15:42reagovat

       Moderní pojetí Smích

      • honsan19.9.2022 15:48reagovat

       To sice může, ale pak gólman chybí v bráně, defenzivní záložník vzadu, a proto je nejlepší, když má tým útočníka co umí hlavičkovat a má dobrý výběr místa. Čvančara s Kuchtou se uměj rvát a běhat, ale kvalit Krejčího ve výběru místa a hlavičková ní nedosahujou. Proto v 4-4-2 Krejčí do útoku.

       • Nulatunji19.9.2022 15:58reagovat

        SmíchSmíchSmíchSmíchSmíchSmích

       • hombre19.9.2022 16:19reagovat

        Prosím, už dnes nic nepiš Smích.

        Jsi fakt bavič, samá perla, klín za klínem. Umíš to s lidma. Dnes už mě úplně bolí břicho, zase zítra. Musíš nám to dávat po kouskách, ne najednou. To nedáme. Měj slitování SmíchSmíchSmích.

   • Funin19.9.2022 13:42reagovat

    jojo rozestaveni vse zachrani, vubec nezalezi jak to hrajes, jake na to mas hrace, hlavne kdyz mas 2 hrotaky a 4 zalozniky, pak ses proste pan, jak mimochodem nase posledni vysledky potvrzuji

    • honsan19.9.2022 16:21reagovat

     Samozřejmě,nehrát na 1 útočníka je základ. Když měla Barcelona Neymara, Suareze a Messiho, tak hrála na 3 útočníky a byl to tým, na který nikdy nikdo nezapomene. Žádný tým, hrající na 1 útočníka, se nemůže stát legendou. Může mít výsledky, ale nemůže o něm člověk říct, že na něj nikdy nikdo nezapomene. Já vzpomínám na Spartu, kde hrál Lokvenc se Sieglem nebo Bony s Kweukem a ne na Spartu, která hrála 4-5-1.

     • DaveACS19.9.2022 19:49reagovat

      Typíčo to je extrém..SmíchSmích

     • DaveACS19.9.2022 19:49reagovat

      Typíčo to je extrém..SmíchSmích

  • Mich19.9.2022 12:53reagovat

   Slozil se psychicky po tom vystoupeni kotle.

  • waaw19.9.2022 13:36reagovat

   Treba je to nejake znameni z nebe

  • waaw19.9.2022 13:37reagovat

   A 4-5-0 je preklep, nebo ignorujes Kuchtu?

   • Funin19.9.2022 13:42reagovat

    C je správně

   • Nulatunji19.9.2022 13:44reagovat

    Kuchta je nula.

    • johnny119.9.2022 15:40reagovat

     SmíchSmích taky mě to napadlo

    • waaw20.9.2022 0:18reagovat

     Pak ti tam ovsem neco nesedi....

    • victorlima20.9.2022 7:59reagovat

     To je mi také záhadou. Hráč, který byl vždy důrazným soubojovým hráčem a většina jeho branek byly dorážky ve vápně, je zcela vyčichlý. Prohraje skoro všechny hlavičkové souboje a je jen stínem hráče, který byl postrachem stoperů. Pokud nedojde k výraznému zlepšení, tak to jsme si klidně mohli nechat Pulkraba. Ten i když mu to nešlo i když se do toho teprve dostával, po nějaké zraněním nebo trestem vynucené přestávce, tak těm bekům alespoň řádně nakopal a neohroženě do všeho chodil. Kuchta je stínem toho Kuchty ještě před 1/2 rokem. To si nemůže dovolit ani ve Spartě. I když placený je asi méně než v Rusku, tak na naše poměry je jeho plat královský. Za ten musí něco odvést.

     • 13goat20.9.2022 11:00reagovat

      Brian mi včera říkal, že mu věří.

     • johnny120.9.2022 12:04reagovat

      Je to tak, nenechává na hřišti 100%, to mi nikdo nevymluví, minule jsem koukal cca 70 minuta a on v pohodičce suchej dres...

      • thomasd8620.9.2022 13:13reagovat

       Je votravenej podle me, muze to byt klidne z toho ze se nedari atd. Ale Cvancara na rozdil od nej bojuje maka, je nejnebezpecnejsi hrac v pokutaku. Kdyby Kuchta aspon ty sance spaloval, ale on se do nich nedostava a jeste pusobi, ze ho to nebavi.

        

       • johnny121.9.2022 7:08reagovat

        Na mě tak taky působí, bez emocí, kdyby ho to sralo tak bys viděl jak nadává nebo něco, ale on nic, jako, co si pak o tom máš myslet?

     • fandim20.9.2022 17:00reagovat

      Tak ta redka a stopka na 5 zapasu by udelaly svoje i kdyby se darilo. Na druhou stranu i proti Baniku mohl mit 2-3 kan. body, kdyby to nebyl tak drevacky zapas z nasi strany. Je potreba dostat pod nej a Cvancaru nekoho pohybliveho. 4-1-3-2, na desitce Danek nebo Fortelny, a na kridlo bych zkusil klidne Sacka, 1v1 ma slusny a v tehle volnosti by mohl ozit.

  • kopejtko19.9.2022 16:31reagovat

   Bony je volný Úsměv

   • MarekKincl20.9.2022 16:01reagovat

    Kdykoliv někdo napíše o Bonym umře koťátko.

    • kopejtko21.9.2022 16:41reagovat

     když já bych ho ještě rád viděl na place Úsměv

 • Zatím dobrý

  snytek18.9.2022 21:55reagovat

  V té naší lize, co se hraje o třetí místo, jsme zatím první. Třeba ještě někdy někoho porazíme a vyjde to. Musíme věřit.

  • kanonMates8819.9.2022 7:59reagovat

   Tohle má být vtipný nebo co je smyslem toho příspěvku? Na druhou Slavii ztrácíme pět bodů, po reprezentační pauze je předpoklad návratu Haraslína a Krejčího, hráči si vyčistí hlavu, změní prostředí. Ano, Plzeň bude letos těžký dohánět, má sebevědomí, hraje fotbal platný v český lize, má vítr v zádech ze Strahova, ale tyhle poraženecký rádoby chytrý a vtipný keci od ”fanoušků” jsou jako k čemu?

   • Tyrrael19.9.2022 8:26reagovat

    Přesně a navíc jsem Slavii stáhli o bod. Úsměv

   • Nulatunji19.9.2022 8:35reagovat

    1. Na repre srazech se nám zpravidla zraní zbytek zdravejch hráčů

    2. po repre pauze zpravidla hrajeme totální píču

    3. Rosický demisi

   • captain_obvious19.9.2022 9:04reagovat

    Kde je ten ”S tímhle nebudeme ani ve skupině o titul” gang, když jsme po 4 remízách v řadě stejně třetí v lize? Smích

   • bohniceontour19.9.2022 9:27reagovat

    A tyhle směšný promo kecy jsou jako k čemu?

    Připomínáš mi toho slávistickýho zoufalce který před lety v každém příspěvku vyhrával ligu mistrů a končil TO JE REALITA!

    • K0F119.9.2022 13:01reagovat

     Tak jestli někoho někdy rozhodil tenhle troll, tak by spíš měl uvažovat o ambulantní léčbě. TO JE REALITA.

   • johnny119.9.2022 9:41reagovat

    Přestaň tady moralizovat, ty si asi spokojený, já ne. A neříkej tady lidem, co tady mají psát a co ne. Starej se o toho svýho Neumětela a ostatní neotravuj. Jestli tady chceš kecy, co se ti líbí tak si běž založit vlastní fórum a tam si notuj se třema lidma o tom jak je to ve Spartě skvělý a sluncem zalitý. To mám rád takový....

    • kanonMates8819.9.2022 11:31reagovat

     A proč sem teda pořád někteří píšete pořád to samý dokola? Mám tu pochlebovat příspěvku, kde si přispěvatel kope do týmu, kterému fandím? Ono faktem je, že vás pět šest co tu pořád píčujete jste odsud prakticky vyhnali veškeré přispěvatele, kvůli kterým jsem si to tady četl roky dozadu. Rád bych si tu přečetl něco o mládeži, mládežnických týmech, o novinkách v trenérském složení, zajímají mě hráči na hostování, kterým se daří, věci jen x... Pořád tu čtu jen Rosický čurák, snad ten Hradec předstihneme, s tímhle nebudeme ani šestí, nemáme kvalitu ani na spodek tabulky... Tvl fórum fanoušků Sparty, co přeji Spartě neúspěch. Zajímavý taky bylo, jak po prvním poločase s Baníkem tu bylo tak šest komentářů, po druhém poločase do pár minut snad 40. Smutný...

     • Nulatunji19.9.2022 11:47reagovat

      Mně přijde smutný, že někdo během zápasu Sparty sleduje e-Spartu a není na stadionu.

      • kanonMates8819.9.2022 11:54reagovat

       To jsme dva, ještě že Spartě fandí jen lidi z Prahy a okolí, bez rodin, nezaměstnaní a časově stoprocentně flexibilní!

       • Nulatunji19.9.2022 12:02reagovat

        Ze Šestajovic je to autem 33 minut.

       • bohniceontour19.9.2022 13:39reagovat

        Počkej, takže ty nechodíš na staďák? Nemáš permici? To by mnohé vysvětlovalo....

        • kanonMates8819.9.2022 13:52reagovat

         Máš pocit, ze všech cca milion fanoušků Sparty má permici a chodí na stadion? Btw na stadion občas zajdu, ač to rozhodně nemám za rohem ;-) ale permici vskutku nemám.

         • bohniceontour19.9.2022 14:10reagovat

          Aha, takže ty svý silný, oslavný názory máš z gauče. Tak to potom jo, Jsi král, všech gaučáků král.

           

          • kanonMates8819.9.2022 15:32reagovat

           Tak ještě že je Sparta jen pro těch cca osm tisíc permanentkářů, tak to jo Smích Btw z merche ze mě má Sparta 2x tolik než z většiny permanentkářů, to jen tak pro zajímavost ;-)

           • Nulatunji19.9.2022 15:35reagovat

            Z merche Sparta nemá nic, protože FS je malá domů Dušana Svobody.

            • kanonMates8819.9.2022 15:40reagovat

             Ze vstupenek a permanentek Sparta taky nic nemá, to je pračka Daniela Křetinského...

             • Nulatunji19.9.2022 15:44reagovat

              A to jsem si myslel, že větší píčovinu než napsal honsan už dneska neuvidím. Gratuluju.

              • kanonMates8819.9.2022 15:52reagovat

               To jsme dva, na píčovinu nelze reagovat jinak než další píčovinou.

               • Nulatunji19.9.2022 16:01reagovat

                Bože, ty seš ale vopravdu strašnej krylp zkurvenej.

                • kanonMates8819.9.2022 16:22reagovat

                 A mě nejvíc baví, jak tebe to strašné sere Smích

    • K0F119.9.2022 13:06reagovat

     Chceš po někom, aby neříkal, co tady lidi mají dělat a pak někomu říkáš, co má dělat.

      

     Nejsi tak trochu debil?

   • AlaMierda19.9.2022 10:28reagovat

    Přesně, vždyť je to zatím fantastické. Je třeba si uvědomit, jak kvalitní kádr Sparta má a jak je kvalitně vedena. Pak musí každý postavení v tabulce pořádně ocenit. Je to v podstatě zázrak, který opravdu fanoušci neumí ocenit.

    • kanonMates8819.9.2022 11:34reagovat

     Není to fantastické, ale nebudu si tu dělat ironickou srandu z pozice Sparty. Pokud tobě to nevadí, doporučil bych zvážit změnu týmu.

     • AlaMierda19.9.2022 12:18reagovat

      Máš pravdu z pozice Sparty je to doslova k pláči kam to dopracovala a jak se v tom brodí a není schopna se z toho bahna pohnout. Jenže bez zásadní změny myšlení a aktivity práce to nepůjde. Klub změn ty, pokud toužíš po nějakém klídku a průměru, kde se můžeš plácat po zádech za sebemenší úspěch. Sparta je a byla pro vítěze.

      • kanonMates8819.9.2022 15:37reagovat

       Žádný sportovní klub není pro vítěze, to je přesně to myšlení, které nás dostalo tam, kde jsme, vždyť přeci nějaká Plzeň to nemůže dělat líp a vyhrávat, musí ji dojít štěstí, peníze, stáří zkušení hráči, kokain... Je to o nastavení celého klubu, od vedení počínaje až po fanoušky konče. Každý jednotlivec vytváří tlak na celek, někdo ze své pozice míň, někdo víc, logicky. To slovo se tu často vysmívá, ale dokud skutečně nepřijdou pokora a poctivost, úspěšní v český lize nebudeme, klidně ani s pěti debilama v sestavě, tím si jsem jistý.

     • bohniceontour20.9.2022 20:41reagovat

      Tobě bych doporučil změnu fóra.

      Něco jako Fanoušci mizernych manažerů filozofují....

 • Vlkanova fík

  Pochcana slama18.9.2022 20:15reagovat

  Váhavec je ale spokojenej

  • Tazmen18.9.2022 21:11reagovat

   Nepřipadáš si teď jako debil? Smích

 • Penalta pro Plzeň

  honsan18.9.2022 20:12reagovat

  Spartě by se ta penalta nepískla. Moskera evidentně filmoval, spadl jak ochrnutej, ale u Sparťanů to hrozně vadí, zatímco u plzeňaka je to chytrost hráče. K smíchu tahle liga.

  • MichalM18.9.2022 21:01reagovat

   Ten Mosquera je dobrej čur.k. Sám si ho nejdřív chytil rukou a pak se svalil. Vyrazil bych mu ty zuby, zm.dovi. Na druhou stranu, ať si to Slavie taky jednou užije, hrát do kopce........

  • Tomino18.9.2022 21:45reagovat

   a když to srovnám jak to zkoušel v LM a tam ho s tím poslali do prdele a ještě dostal žlutou chce se mi zvracet,

   k naší pentli řeknou jo měla se pískat a tím to Příhoda s.r.o sfoukne

   • waaw19.9.2022 9:34reagovat

    Tak vcera to udelal o hodne sikovneji nez v LM. Dotek tam byl a si ulovani by se tezko prokazovalo i ze zaznamu. Za me penalta jasna, redka nesmysl

    • fandim19.9.2022 13:03reagovat

     Jedna drobnost ho jeste usvedcila, a to spicka prave nohy, ktera se klasicky ”na Limbu” chtela hned proaktivne zapichnout do zeme;-)

     Ale Santos do toho sel nesikovne, o tom zadna.

 • Berbristán - Čína - penalta

  Elysir18.9.2022 20:11reagovat

  Cywoe tak být na místě Mosquery kdokoli od nás, odejde se žlutou za simulování, přinejhorším se píská odkop od brány…. To je hnus 🤦♂

  • Mich18.9.2022 20:12reagovat

   O tom vubec nepochybuju

  • thomasd8618.9.2022 21:30reagovat

   Nejhorsi je, ze se najdou dobraci, kteri temhle hovadum preji v LM...Sadek vydelal na jizdny a je vysmatej...

   • johnny118.9.2022 21:44reagovat

    Tomuhle se fakt přát nedá, já jsem tam žádný faul na penaltu taky neviděl. No jo, poslali jízdný tak hold zase budou mistři. Příhoda se svými berbrboys to zase zvládnou...

 • Smetana o Kuchtovi

  thomasd8618.9.2022 13:29reagovat

  Takhle ale góly dávat nebude,“ narážel Smetana na laxní přístup pětadvacetiletého forvarda. „Vždyť skoro stál, čekal, že mu míč přistane na nohu… To se stane možná jednou za sezonu.“

  To je presne ono, frajer na to proste tezce mrda...

  • kanonMates8818.9.2022 13:43reagovat

   Což je docela úsměvný, když si vezmu, že se za pár měsíců bude vracet v tom případě do Moskvy bez pohárů, kde na něho vyloženě čekají a těší se na nějakého Čecha z Prahy.

   • thomasd8618.9.2022 13:52reagovat

    Jako uprimne, Minchev je mozna kopyto, ale neda se u nej rict ze by nemakal. Ja bych ho klidne dal do dvojky k Cvancarovi. On je tim presinkem fakt neprijemnej

    • johnny118.9.2022 13:58reagovat

     Hele ale kvůli konkurenci, bych ho vyzkoušel, Kuchtu bych posadil. A poslal ho tam v 70 minutě. Když se tady bavíme o úsměvných věcech, tak docela úsměvné je, že frajer co bere měsíčně mega a půl má na kontě jednu velkou 0. Na západ od našich hranic, to většinou funguje tak, že ten, co bere velké peníze ty góly většinou dává.

  • bohniceontour18.9.2022 13:49reagovat

   Blbý je, že nikoho použitelnýho aktuálně nemáme....

   • thomasd8618.9.2022 13:53reagovat

    Tak Julis se necekane zranil, Drchal poslal na hostovacku, takze zbyl on, Cvancara a Minchev...

  • Nulatunji18.9.2022 16:17reagovat

   Co čekat od zkurvenýho slavisty. Jankto a Kuchta jsou rakovina Sparty.

 • Aktuální situace

  JosephV18.9.2022 12:56reagovat

  Zaráží mě jak někteří jedinci furt tvrdí jak to chce čas a že ty co to nechápou jsou tupci?! Jak dlouho že je Bílek u Plzně že s ní minulou sezónu udělal titul ? Kolik že mu přišlo hráčů nových do týmu toto léto, 13,14? Kdo je na prvním místě v lize společně se sešívanými a hraje základní skupinu ligy mistrů? Nevím jestli řeči o tom že to chce čas jsou na místě 🙂Úsměv za tu dobu co tu Priske je jen poslouchám řeči že se to musí sehrát,že je moc nových hráčů a furt nějaký statistky a data jak mluví jasně a podobně ..nevím jestli je zrovna tohle ta správná cesta po který chce Sparta jít .

  • fandim18.9.2022 13:10reagovat

   Plzen bych do toho netahal. Ta by vcera tutove kopala pecku za faul na Mejdra.

   Banik vcera nemel nic, ale kvuli nam, ne vlastni neschopnosti.

   My mame ted potencial vyhravat taky 2:1, ale aspon fair. Herne odskocenej je jen Eden.

   • thomasd8618.9.2022 13:31reagovat

    Taky to pecka byla no, ono je ale vubec zajimavy, ze uplne vsechny tzv sporny situace jsou v kazdym zapase proti Sparte, tohle uz mohla byt 4 penalta po sobe, at mi nikdo netvrdi, ze to s tema hracema nic nedela

   • rimidalv18.9.2022 14:11reagovat

    Přesné zhodnocení.

   • hombre18.9.2022 14:55reagovat

    Plzeň hraje LM a je se Slávií herně jinde.

    Má o 2 zápasy méně a o 5 bodů více a je jako na tom herně jako my? Si děláš prdel Smích.

    My si myslíme na Plzeň a neporazíme Teplice, Zlín nebo příšerný Baník...

    • thomasd8618.9.2022 15:14reagovat

     Hele na rovinu ty sporny situace byly ve 4 zapasech a vsechny v nas neprospech, to vidi i slepej. Myslis ze to ty hrace nesrazi? Vzdyt mohli mit klidne o 6 bodu vic😀

     • hombre18.9.2022 15:38reagovat

      Ale jo, srazí.

      Ten roh, po kterém jsme dali gól, měl být? Za mě být neměl...

      • thomasd8618.9.2022 15:48reagovat

       Je hezky ze ses tak ferovej, ale jo mas recht. Kdyz ti ve 3 zapasech nepisknou penaltu tak je to to samy, jak kdyz ti v jednom daji roh, kde poradne nikdo nevidel ci je :). Predstav si, ze se Zlinem nam vzali aut, protoze hrac poposel asi metr😀 coz nikdo v lize nedela ze jo😀 jinak nebylo to primo z rohu, ale az asi 2 minuty z akce po nej, coz si mohl Banik odbranit. Ale joo, je to stejny jako nepisknuty penalty, at uz nam prestanou pripiskavat konecne :)

       • hombre18.9.2022 16:15reagovat

        Hele, prostě jsem zvyklý nedávat vinu cizím, ale věřit ve svoje schopnosti. Snažím se o to. Ale uznávám, že pár penalt jsme měli kopat.

        Jinak, včera jsme dali gól asi 15 sek. po rohu. Snad se nepletu SmíchSmích.

    • fandim18.9.2022 20:55reagovat

     LM hraje, ale nemyslim si, ze bysme tam meli horsi vysledky a hru.

     Banik jsme k nicemu nepustili, proto se zdal priserny. Pravda, se Zlinem a Teplicema by Plzen zahrala asi lepe, ale neda mi si nerejpnout, ze by i tam zalezelo na vetru v plachtach.

     • hombre18.9.2022 21:33reagovat

      My bychom se tam nedostali, asi tak. A výsledky? Možná bychom je měli stejné, ale my tam nejsme.

      Mají vítr v plachtách, ale až budeme na špici my, taky ho asi budeme mít. Je to všude na světě...., bohužel.

      • thomasd8618.9.2022 21:38reagovat

       Jses naivni, Plzni se pripiskava protoze ocividne plati. To neni zadny ze lepsim tymum se pripiskne...uz je to v nekterych zapasech az moc okaty

  • MichalM18.9.2022 14:53reagovat

   Bílek má ale v zádech taky pěknou tlačenku. Troufám si tvrdit, že kdyby se pískalo plus mínus pro všechny stejně, máme to s Plzní plus mínus dva body. Ona taky nehraje nic moc, ale ty sporný okamžiky jdou vždy pro ně, zatímco o nás proti nám. Já nás nechci omlouvat, ale v tomhle jsme bohužel hodně pozadu........

  • Elysir18.9.2022 17:08reagovat

   S počtem nových hráčů v Plzni máš +- pravdu. Doplň prosím ještě jeden údaj - kolik z nově příchozích hráčů (tzn. na jaře v Plzni nebyli) teď nastupuje pravidelně v základu? Moc je nesleduju, tak mě to zajímá. A pro férové srovnání je to poměrně důležitý údaj.

 • Sparta = Bayern

  Elysir18.9.2022 12:36reagovat

  Kuchta = Mané

  😁😁😁

   

  https://www.sport.cz/clanek/fotbal-bundesliga-bayern-jako-sparta-gigant-padl-v-augsburgu-v-lize-jiz-mesic-nezvitezil-3629934

  • hombre18.9.2022 12:47reagovat

   Akorát vyhrává v LM... SmíchSmích je to vlastně stejné.

   A ligu zase vyhraje, možná se více nadře, ale vyhraje. A vyhraje ji, jako my Smích...

82369 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha