Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Isport

  waaw9.3.2022 9:43reagovat

  Dnes rano probehla delostrelecka palba vytvarejici prostor a informacni pole pro likvidaci trenera

  • Tyrrael9.3.2022 9:53reagovat

   A jak byla úspěšná? Úsměv

  • acs199.3.2022 10:04reagovat

   Skoda, ze neprobehla delostrelecka palba vytvarejici prostor a informacni pole pro likvidaci sportovniho reditele

   • waaw9.3.2022 10:19reagovat

    Nejspis je to spojenec

    • captain_obvious9.3.2022 10:33reagovat

     Nechce otevřenou válku, takže generálu Vackovi jen dodal protivrbové granáty

     • waaw9.3.2022 11:06reagovat

      Navic ma zatim podporu oligarchy, ale i ta muze skoncit ze dne na den. Staci jedna sms zprava

 • Houbař

  houbař8.3.2022 20:33reagovat

  Srovnání

  Tak třeba takhle:

  Staněk mnohem lepší našich

  Řezník než Wiesner

  Stopeři Hejda a Pernica než Vitík a.to je jedno kdo

  Havel dejme tomu jako Hancko

  Kalvach lepší jak 37

  Bucha a Čermák? Pavelka, Sáček, Souček?

  Hložek asi lepší než Mosquera

  Sýkora než Haraslín

  Kopic jako Pešek

  Beauguel lepší jak Čvančara

  Tak co budeme se divit postavení v tabulce?

  Pánové Rosický a Vrbo zkusíme to s Edenem?

  • lidoop8.3.2022 21:18reagovat

   Havel jako Hanko? Kalvach lepší než LK37? Kopic jako Pešek? A ještě když váháš, jestli je Hložek lepší než Mosquera, tak to se nezlob, ale podle mě seš úplně jetej.

   • thomasd868.3.2022 21:42reagovat

    On Houbar dost casto pise jak prave probuzenej z deliria, ber na to ohled😀

    • artaxerxes9.3.2022 14:21reagovat

     Já četl místo ”probuzenej z deliria” příbuznej delfínaSmích

   • hombre8.3.2022 22:02reagovat

    Třeba myslí momentální formu..., a zrovna my ji zrovna nemáme Neutrální.

    • hombre8.3.2022 22:04reagovat

     .... a zrovna my ji nemáme...

   • Tomino9.3.2022 10:03reagovat

    přestan pít ani ředěný to nepij

  • houbař9.3.2022 6:39reagovat

   Tohle nebylo delirium, ale příspěvek do diskuse kde je vina v současné situaci. I když by se samozřejmě dalo diskutovat jestli je lepší Kopic nebo Pešek a pod. Dlouhodobě však výsledky hovoří pro Plzeň. Teď jak 100 hoven? Navodit formu hráčů aby byli lepší{kdo? trenér?) a je to v některých případech vůbec možné? - - brankáři? Nebo udělat analýzu kde to možné není a tam shánět posily? Nebo vyměním trenéra kdyžje to ale tak napůl co vůbec může s hráči dokázat.. viz opět třeba brankáři nebo pravá strana obrany i další? Nebo vyměnit TR? Za to jsem se přimlouval hned od začátku a byl jsem kritizován co jsem to za blba. A už je to tady v diskusi, měl jsem pravdu.Nebo od každého něco? Vyhodit TR,najít schopného SŘ(ale koho?) a posilové hráče(ale které a za kolik?). Takže hurá do diskuse k řešení!

   • lidoop9.3.2022 9:01reagovat

    Dobře Úsměv. Začnu od konce - já jsem zpočátku Rosovi věřil, ale poslední minimálně rok nemám vůbec pocit, že by sám věděl, co dělá a jak situaci ve Spartě opravdu zlepšit a posunout ji vejš. Nicméně mám takovej dojem, že DK ho jen tak nevyhodí a sám to napoloží, takže se budeme muset smířit s tím, že tu ještě nějakej pátek bude.

    Vrba - byl jsem proti od začátku, ale řekl jsem si, že mu dám šanci a čas ukáže. Ten ukázal, že buď už jeho styl nefunguje, nebo nefunguje ve Spartě, anebo ho to prostě už nebaví a přišel si jen pro velký prachy. Už ke konci podzimu bylo zřejmý, že to jde do kopru, hráli jsme špatně a na jaře se povedl jedinej zápas, derby v poháru. Jinak se na to nedá dívat, přehrává nás prakticky každej, aktuálně snad nemáme jedinýho hráče s formou (možná Vitíka, ať mu nekřivdím) a ten obrovskej propad oproti podzimu hlavně u Hancka, Panáka, Peška, Haraslína a Hložka je do očí bijící a hlavně se to děje pořád dokola, ať tu byl jakejkoliv trenér. Korunu všemu Vrba nasadil tím, že se zamiloval do Ládi k rejči. Co se kádru týče, píšu to tady už dlouho a asi se na tom více méně shodneme všichni - je potřeba to pořádně pročistit a zbavit se hráčů, kteří na Spartu absolutně nemají, jsou neustále na marodce, nebo dokonce kombinace obojího. Tj. Heča, Čelůstka, Polidar, Souček, Pavelka, Dočkal, Sáček, bohužel i Pulkrab. Poslední šanci bych dal i Minčevovi v letní pauze. Buď se konečně prosadí, nebo ho taky poslat dál. Nakonec bych se rozloučil i s Nitou. Zraněnej už podle mě dávno není, sere ho to tady, tak k čemu ho tu držet. Posily, bez ohledu na odchody potřebujeme akutně 1x pravej bek, 1x levej bek, 2-3x střední záložnk, 2x křídlo a 1x útok. Jedničku bych udělal z Vorla, kdy jindy, když ne teď. Holec jednička bejt nemůže, o post dvojky ať se popere s Bačkovským, Čtvrtečkou, Kotkem. Pravýho beka by mohl vyřešit Gabriel, ale ten taky neoplývá pevným zdravým. Na levý křídlo bych zkusil Ryneše a do útoku Sejka.

    • lidoop9.3.2022 9:08reagovat

     A ještě co se týče potenciální náhrady za Vrbu. Jsou dvě varianty, pokud DK nechce do kádru investovat a chceme to stavět na mladejch, zkusil bych Holoubka, Jarošíka, popř. oba, pokud jsou na stejný vlně. Jinak z ligy asi jedině Horejš, nebo Svědík, ale ani jeden není zvyklej na práci pod tlakem a je dost možný, že by dopadli stjně jako Jílek. A jestli to DK se Spartou myslí vážně, tak vidím jedinou cestu a tou je zahraniční trenér. Takovej, kterej umí pracovat s mladejma a hlavně dokáže z hráčů vymačkat maximum a posouvat je dál. Klidně neznámej trenér z nějaký akademie, kterej se chce posunout vejš nevidím důvod, proč by takovej trenér Spartu odmítal.

     • captain_obvious9.3.2022 9:52reagovat

      Ještě aby se Míša Sáček musel učit anglicky, aby rozuměl koučovi. Pche. Rada na hrad.

      • lidoop9.3.2022 10:01reagovat

       Psal jsem jasně, že Dildo Pytlik musí vysmahnout, jinak se nikam neposuneme Smích

       • captain_obvious9.3.2022 10:34reagovat

        Ok a teď buď realista Smích

    • kanonMates889.3.2022 9:15reagovat

     Já bych Rosického hodnotil ze dvou částí. První je sportovní část a koncepce celé Sparty včetně mládeže a druhá je koncepce a sportovní úsek A-týmu. První část podle mě posunul hodně, ať etablovaním béčka v druhé lize, kdy o naše mladé hráče je zájem prakticky ve všech klubech první ligy, propojením mládeže a prvního týmu, které opravdu nebývalo zvykem a je motivaci pro mladé hráče, že i že sparťanské mládeže se dá dostat do prvního týmu do základní sestavy, až po to, že se zkvalitnila Strahovská akademie, zázemí, vývoj. S A-týmem už tak úspěšný není. Nevidím tolik dovnitř, jestli Vrba nechá o A-týmu Rosického rozhodovat a do jaké míry, ale pravdou je, že skladba hráčů, odolnost, psychika a celkově kvalita neodpovídá vloženým financím. Je ovšem otázka, pokud nedokáže dostat z DK peníze ani Rosický na nákup nějakého Stancia 2, legenda a top hráč, dokáže to nějaký jiný sportovní manažer?

     • Tyrrael9.3.2022 9:20reagovat

      Andrea to dokázal a dokáže...SmíchSmíchSmích

     • lidoop9.3.2022 9:25reagovat

      Otázkou je, nakolik jde to, jak se daří béčku za Rosou, jestli to není spíš vynikající prací trenérů. Propojení áčka a béčka samozřejmě chválím, to je jednoznačnej posun k lepšímu. Co se týká zázemí, tak vím, že něco rozjel už Stramaccioni a přiznám, že se v tom neorientuju a nijak se po tom nepídím, takže nevím, nakolik je to zásluha jeho nebo Rosy. Co se áčka týče, tak tam je to vyloženě velký špatný. Jednak výběr posil jako takových, neustálý přivádění hráčů s chorobopisem ne zcela nepodobnýmu tomu Rosovýmu, kapitolou samo o sobě jsou ”ex-reprezentanti”, proč to zkouší pořád dokola, když žádnej z nich se neosvědčil a nakonec jeho liknavost nebo neschopnost přivést hráče na post, kterej douhodobě nemáme pokrytej vůbec, anebo zcela nevhodně.

      • kanonMates889.3.2022 10:08reagovat

       Víš co, tohle co jsi napsal je taková klasika, neúspěch áčka je vína Rosického a úspěch béčka je zásluha trenérů. Buď obojí, nebo ani jedno, negativa omlátit o hlavu a úspěch bagatelizovat nebo připisovat někomu jinému, je taková naše povaha. Ale jinak souhlasím, že A-tym víceméně stojí na místě a nikam se neposouvá a i když některým krokům rozumím, jejich realizace se hrubé nedaří (např. evidentní snaha o to, aby naši mladí rostli vedle zkušených, se vztahem ke klubu).

       • lidoop9.3.2022 12:14reagovat

        Netvrdím, že to tak je - zásluha trenérů B a Rosa na tom nemá žádnej podíl, ale prostě to nevím, takže to jen zpochybňuju Úsměv. Neúspěch áčka je jednoznačně jeho chyba, trenérů zkusil už několik a je to víceméně pořád to samé. Logicky tedy musí bejt chyba jinde...

     • captain_obvious9.3.2022 10:44reagovat

      Logický řešení v tuhle chvíli by byl odsun Rosy na pozici nějakého generálního manažera pro Béčko a mládež. Tam dělá doposud velmi dobrou práci, vypadá to, že ho to snad i baví a navíc tam může uplatnit i ty svoje nesmysly typu nalévání jakési sparťanské krve do žil těch hráčů, což v Áčku mezi dospělýma chlapama (tím spíš, když si to tam zapleveluje třicetiletými hráči, kteří už nějaké kluby obešli) logicky moc na úrodnou půdu nepadá. U Béčka a mládeže to bude fungovat dobře, třeba takhle vychová celou generaci nových srdcařů. Navíc nebude neustále na kameře a na tiskovkách, což ho zjevně moc nenaplňuje a nebude muset řešit přestupy do Áčka, což mu podle všeho moc nejde. Myslím si, že jeho odsun tímto směrem by byl ideálním řešením.

       

      Do Áčka místo něj buďto nějaký odborník, který tu pozici už úspěšně zastával nebo případně Sivok, pokud tam Křetínský chce zase nějakého srdcaře, což je také legitimní přístup viz Ajax.

      • houbař9.3.2022 11:28reagovat

       Souhlas s Rosickým k mládeži, nesouhlas s vyhozením Vrby(všeobecné diskuse), Jarošíka ano, jako asistenta s výhledem na hlavníbo trenéra(pokud by to bral), Sivoka ne, jako TR nemá zkušenosti.S ohledem na Šádka a Eden stran přestupů a ovlivňování zápasů by podle mně měl ve Spartě být někdo kdo tohle umí. Nějaký Horníček nebo tak.

      • lidoop9.3.2022 12:17reagovat

       Odsud Rosy k béčku/mládaži by byl dobrej krok pro všechny strany. Potíž je v tom, že to nelze nevnímat jako degradaci a na to je podle mě Tomík moc nafoukanej, než aby to přijal Smutek

       • waaw9.3.2022 12:36reagovat

        Coz by nakonec taky nebylo tak spatne....

  • artaxerxes9.3.2022 14:20reagovat

   Lysohlávky, co?

 • Koncepce

  thomasd868.3.2022 17:34reagovat

  V tomhle u nas vidim nejvetsi problem, tady co novej trener, to uplne jinej typ hracu...pak je tu pretlak hracu, co se nehodi do systemu

  To se sakra neda nastavit jeden styl a podle nej vybirat trenera? Pak odejde, vezmes trenera vyznavajiciho presne stejnej styl, ...Presne takhle je to nastaveny v cine...

  • Ali Dia Pavelka8.3.2022 18:16reagovat

   Což samozřejmě není pravda. Vždyť je tam pořád jeden trenér.

   • thomasd868.3.2022 19:12reagovat

    Ja myslim ze Kreta to vstupem do WHU trenovat prestal ne 😀😀

   • Brian Pricke9.3.2022 0:22reagovat

    *lišácky se usmívám*

  • kanonMates888.3.2022 18:23reagovat

   Ale u nás přeci koncepce je, jmenuje se Michal Sáček, bylo tu snad 6 trenérů a všichni shodně pokračují v jeho herní vytíženosti, co víc bys chtěl? Smích

   • thomasd868.3.2022 19:13reagovat

    To by stalo za vyzkouseni, jakmile trener rekne ze chce Sacka v zaloze, nebo Krejdu st na beku tak hned leti 😀

 • Nemecek

  thomasd867.3.2022 23:39reagovat

  Ladislav Krejci st. nemuze branit derby..

  Tuhle vetu tesat do kamene

  • Brian Pricke8.3.2022 0:05reagovat

   Ladislav Krejčí st. nemůže.

   • victorlima8.3.2022 5:36reagovat

    +1

   • exupery8.3.2022 12:02reagovat

    Ladislav Krejčí st. ne.

  • johnny18.3.2022 6:29reagovat

   +1

   • BradCox8.3.2022 13:43reagovat

    Je ale dost mimo ohledně Hancka. Od té doby, co hraje stopera s Vitikem, tak už to není ten šílený pruchodak. On na tom levém beku dělá dost pozičních chyb, ale na stoperu jiná písnička.

    • 13goat8.3.2022 13:58reagovat

     Hancko by měl, doufejme, vyléčit tu bolístku, co máme ve vlastním vápně na levé straně, na úrovni malého vápna.

     • johnny18.3.2022 14:06reagovat

      SmíchSmích my jsme dobrý panoptikum

      • 13goat8.3.2022 15:54reagovat

       Ale visco, tohle je vec, kde do toho ma vstoupit analytika. Jasne rict, hele Pavle Vrbo, kdybys to nahodou nevedel, tak nejzranitelnejsi jsme v malym vapne nalevo. A Slavie ma Baha a bude tohle misto zasobovat balony. Takze kamo, nasad na nej kvalitniho obrance, idealne ho zdvoj. Ne pico, dam tam Krejciho. Proste v tomhle nefunguje Sparta jako celek, nemusime rozlisovat, jestli za to muze ten, tamten ci onen.

       • johnny18.3.2022 16:08reagovat

        Jo, ale ten fotbal na Spartě dělají pitomci, kteří si o sobě myslí, že to dělají správně, oni nemají žádnou zpětnou vazbu, navzájem se plácají po ramenou a z DK, jen tahají prachy. To je prostě děs... Já to vlastnit tak už je dávno vymetené a zůstanou tam jen uklízečky. Máš naprostou pravdu Sparta prostě nefunguje. Tečka.

       • waaw8.3.2022 16:22reagovat

        Hele a ty jak znas Vrbu, bere analytiku vazne a ridi se podle toho? Nebo je to Spis: Nechte si ty svy internety a data, ja to vidim sam co je nejlepsi?

        • 13goat8.3.2022 16:24reagovat

         To druhy, obavam se. Ale zas na druhou stranu, on je velice peclivej s videem ”po vlastni ose”. S Beckou na tom vzdy velmi delali, kladli duraz, dokonce pomahali U19 s videem.

         • thomasd868.3.2022 17:19reagovat

          Hele, ja mam furt pocit ze to ve Sparte nedela ani tak srdcem, jako za prachy. Kdo vi, treba fakt tak trochu i preje Plzni.Navic si myslim, ze ve Sparte neni tlak, to je furt pomala cesta, krok za krokem.To by uspokojilo i sebe vic narocnyho trenera.

         • thomasd868.3.2022 17:20reagovat

          Jinak me rozsekal Kotal, kdyz otevrene priznal te chtel rychly hrace, ne Pavelku, Dockala atd...Dvojka Holoubek Kotal by se mi libila nejvic

       • thomasd868.3.2022 17:24reagovat

        Jenze on povazuje Krejciho st jako jasnou alternaci, uz to je na hlavu a on uz se proste nezmeni

        • johnny18.3.2022 18:54reagovat

         No je fakt, že nedávno to říkal, takže jestli má být Krejčí st. náš spasitel, tak Vrba nemůže trénovat Spartu. Krejda ač je sparťan a asi i dobrej kluk, tak ve Spartě nemá co dělat, zrovna tak jako asi dalších 6-7 hráčů. To, že to Vrba nevidí nebo nepozná je jeho mínus. Tady se nadávalo jak je Kotal starej a nemoderní, vždyť ten Vrba je ještě horší!

         • thomasd868.3.2022 19:14reagovat

          Pritom na podzim byly zapasy, kdy jsme hrali mnohem hezci, utocnej fotbal nez cina, to nepochopis...

  • baghyra8.3.2022 14:46reagovat

   Přesně. Ale to ví všichni,co trochu rozumí fotbalu. Ma tam mladeho,vyzkoušeného,ale asi Krejčí musí hrát. Už to fakt nechápu.

 • Čupr

  waaw7.3.2022 23:21reagovat

  Nekdo s pristupem k isportu? Co nam sdelil pan generalni o trenerovi?

  • lidoop8.3.2022 7:43reagovat

   Že Vrba má momentálně pevnou pozici. Stačí prohrát zejtra v Japonci a tuším, že se ta jeho židle začne minimálně otřásat Smích

   • thomasd868.3.2022 10:36reagovat

    To bude podobne jak s tema zranenyma...je to kratkodoby, tak chybi 2 mesice😀

 • Ukrajina / Rusko

  Luke7.3.2022 22:02reagovat

  Fotbalisté z Ruska či Ukrajiny mohou ukončit smlouvu a přejít do jiného klubu.

   

  No, zde by asi stálo za to být aktivní.

  • panta7.3.2022 22:33reagovat

   My jo?Smích

  • Spytihnef7.3.2022 22:36reagovat

   Nejlépe Šachtar, jako balíček.

  • Schyzo7.3.2022 23:11reagovat

   Sorry ale Kuchtu nechci a jiný Čech tak teď nehraje.

   • thomasd867.3.2022 23:18reagovat

    No jo, prece si sem nebudem brat cizakaOtrávení A jeste k tomu cernyho, to taak

   • captain_obvious8.3.2022 8:59reagovat

    Co blbneš, ruština je jedinej jazyk, kterým se náš dinosaur domluví, tohle je pro nás obrovská šance Úsměv Komličenko na plac! Smích

  • waaw7.3.2022 23:19reagovat

   Nechci malovat Krale na zed, ale WHU, Sparta.....

   • thomasd867.3.2022 23:40reagovat

    Ja to rikam furt, aby jeste neprisel jako balicek za Adama, prdel by byla kdyby prisel Coufal😀 by se mu vratili kecy o travniku na Letny, i kdyz pravdivy

    • johnny18.3.2022 8:33reagovat

     Když jsme se tehdy o něj zajímali, tak on doslova řekl, že do Sparty nechce, tím porušil všechny možné Rosického kodexy. Ten k nám určitě nepřijde.

    • Kuklic8.3.2022 13:21reagovat

     tak ještě jednou a znovu...král je ve WHU na hostování...

     • waaw8.3.2022 14:57reagovat

      Ano, ale pokud FIFA umozni preruseni kontrektu v Rusku, tak mu stale vyplyva zavazek z hostovani WHU, ktere za nej neco zaplatilo. Takze moc nechapu, ze by mohl bez souhlasu WHU jit nekam jinam. Ale mozna, ze WHU bude moc rado, kdyz pujde do Francie.....

   • matesario8.3.2022 6:41reagovat

    Král snad do Montpellier

  • Larrygo8.3.2022 11:28reagovat

   Hele to by znamenalo určitě dost práce, papírování, telefonování a kdo ví co ještě. Navíc trenér stejně nikoho nechce, anglicky neumí ani hau ár jů a navíc ve Špindlu je dost možná poslední sníh.

   Příležitost vypadá jinak.

 • Vrba

  rabac7.3.2022 17:37reagovat

  Dnes jsem nějak hodně aktivní, ale musím napsat. Vyhodit Vrbu by byla ta největší pitomost co bychom mohli udělat. Celkem s tímto kádrem hrál fotbal nad jeho možnosti, chyba je v celkovém nastavení a žádný trenér s tím více neudělá anebo jen krátkodobě, nejdříve si musíme uvědomit,že historii se titul nevyhraje stejně jako TR jako super fotbalista nemusí být ten kdo bude manažersky táhnout Spartu, sundejme si růžové brýle.

  • fandim7.3.2022 18:28reagovat

   Rekni mi jednoho trenera, ktery je tak citelny jako tady ta pata kolona. 4231, Hlozane individualne, vrchol odvahy Karanec o 5min drive nez jindy. Vsichni nas prectou jeste v Pruhonicich. Tak bud at se pantata koukne i z okna, nebo at zavre dvere zvenku.

   • Mich7.3.2022 21:13reagovat

    Vita Lavicka

    • fandim8.3.2022 17:35reagovat

     Tak ted jsi Lavicku urazilÚsměv, zlata prekulovana.

   • thomasd868.3.2022 0:16reagovat

    U Sparty to mas jednoduchy no, napadej Hancka a rozehravka je na Vitikovi, kterej ji ma o neco horsi, zdvoj Hlozka a utocna sila je ani ne polovicni, k tomu pridej durazny napadani, vygumujes zalohu...a tadaa vitezny recept je tu

  • kanonMates887.3.2022 18:42reagovat

   Já jsem Vrbu a Spartu bral jako sňatek z rozumu, ale musím říct, že čím dál víc si začínám myslet, že pro Spartu už není v top motivaci, že to vzal stylem poslední velké angažmá za balík před penzí někde na východě...

  • captain_obvious7.3.2022 18:55reagovat

   Vrbův odchod po sezoně by byl ideálním řešením, kdyby se nabízela nějaká rozumná náhrada, což se nestane. Podle mě vydrží ještě další 1-2 sezony, po velkejch řečích o tom, jaký je maximalista, ukope další jedno až dvě třetí místa a pak si zanalyzujeme, zda je na tuhle úroveň lépe připravený Jarošík nebo Horejš a buď to bude dobrý nebo další průser. Osobně si myslím, že Horejše by mohl Slavii jako náhradu za sebe doporučit Trpišovský, až půjde někam dál, takže na nás možná spíš zbyde ten Jarošík.

   • Tyrrael7.3.2022 18:57reagovat

    A co Svědík?

    • captain_obvious7.3.2022 19:02reagovat

     Jo na toho jsem nějak zapomněl, to je ještě další varianta, i když bych si ho reálněji uměl představit taky asi spíš ve Slavii.

     • fandim8.3.2022 0:26reagovat

      Eden se mozna vystaci s Kostlem a ” nejosklivejsim clovekem na svete”.

    • Masovec7.3.2022 19:03reagovat

     Ne

  • artaxerxes7.3.2022 19:18reagovat

   Nita (Holec)

   Panák, Hancko, (Čelůstka, Vitík), Hojer (Hancko)

   Krejčí ml.

   Haraslín-Hložek-Pešek

   Čvančara

    

   Máš na 9 pozicích hráče, kteří jsou na svých pozicích nejlepší v lize.

    

   Ten kádr hraje hluboko pod své možnosti a může za to Vrba.

    

   • waaw7.3.2022 19:52reagovat

    Fakt si myslis, ze jsou na svych postech nejlepsi v lize?Údiv

    • Ali Dia Pavelka7.3.2022 20:35reagovat

     Na papíře jo.

     • thomasd868.3.2022 0:17reagovat

      Hojer u toho nikdo nevi jaka bude posila, Haraslin urcite neni nejlepsi na svym postu v lize, Cvancara je mlada nadeje, lepsich hrotaku je v lize dost...

      • johnny18.3.2022 14:08reagovat

       Jo Čelůstka a Holec ti se taky povedli

   • wasek2611@centrum.cz8.3.2022 14:26reagovat

    Nita - stanek na podobný úrovni

    Panák - Kudela lepší

    Hancko - ten by snad mohl být i když Hovorka…

    Hojer - zatím Jurasek, oscar lepší

    Krejci ml. - s Holesem tak nastejno

    Haraslin - než ten je lepší i kopic, lepší je třeba ewerton :D

    Hložek - bez debat nejlepší hráč ligy

    Pesek - teď na jaře rozhodne ne. Masopust lepší, schranz bohužel taky

    Cvancara - lepší je podle me i pulkrab, ale beugel je jasne před oběma

   • wasek2611@centrum.cz8.3.2022 14:26reagovat

    Nita - stanek na podobný úrovni

    Panák - Kudela lepší

    Hancko - ten by snad mohl být i když Hovorka…

    Hojer - zatím Jurasek, oscar lepší

    Krejci ml. - s Holesem tak nastejno

    Haraslin - než ten je lepší i kopic, lepší je třeba ewerton :D

    Hložek - bez debat nejlepší hráč ligy

    Pesek - teď na jaře rozhodne ne. Masopust lepší, schranz bohužel taky

    Cvancara - lepší je podle me i pulkrab, ale beugel je jasne před oběma

 • Lk37

  waaw7.3.2022 16:40reagovat

  Nejak ted vubec nevim, co si myslet o Krejdovi juniorovi. Jednou je vynasenej do nebes, emoce, leaderhip, pujde do PL za raketu, golovej, ma nejlepsi paramatry na to hrat box to box zaloznika a proti tomu skleneka, stale zranenej nebo vykartovanej, naprosto nesmyslny fauly, ktery nas oslabujou, toporny pohyb, maly akcni radius, ztraty mice.

  Jak to vidite vy?

  • rabac7.3.2022 17:21reagovat

   Stejně, pohybově a rychlostně špatný, ale časem se naučí to vynahradit dobrým postavením. Když někdo dá dobré peníze prodat stejně jako jiné hráče ,ale pochybuji , že super nabídky na naše hráče se pohrnou včetně Hložka, otázkou je za kolik ještě je výhodné prodávat a myslím, že budeme nuceni slevit protože prodávat potřebujeme.

  • Ali Dia Pavelka7.3.2022 17:48reagovat

   Napiš mi, kromě toho jednoho proti Pardubicim, kolika fauly nás oslabil? To tady jako pojedeme tu sešívanou propagandu, že Krejčí je blázen, co láme kosti? Vždyť i ta mrdka z Bělehradu hrála hned další zápas! Že je zraněnej je jeho chyba, ale hlavně chyba Sparty, ty vole, my máme 30 bodů, co musí hráč splnit, aby ho pustili do zápasu, on je nedá a pak se všichni strašně diví, že je zase zraněnej. To mu doprdele nikdo nedokáže říct, Laďo, jsi zraněnej, hrát nebudeš? Ve 23. kole dostal 4. žlutou. Jako defenzivní hráč. WOW. Zlý muž ligy, hoďte na něj síť...

  • kanonMates887.3.2022 18:30reagovat

   Já ho do budoucna vidím spíš jako stopera. Mě přijde, že ta rozehrávka na záložníka není kdoví jaká, naopak na stopera by byla nadprůměrná. K tomu síla do standartek, pokud by chtěl zaútočit, určitě by ho někdo zastoupil. K tomu je levák. Za mě jako stoper za raketu jednou jít může, stejně jako hrát v top lize, obávám se, že jako záložníkovi se mu to nepodaří.

   • captain_obvious7.3.2022 18:46reagovat

    Kdyby Vrba nebyl naprostá fotbalová fosilie, tak už dávno obrana hraje ve složení Hancko - Krejčí, Panák (nebo Vitík) - Gabriel.

    • Ali Dia Pavelka7.3.2022 18:55reagovat

     Což nám do středu zálohy nechává výkvět Pavelka, Sáček, Dočkal, Karabec, Hložek + ostatky Filipa Součka, což je teda labůžo.

     • captain_obvious7.3.2022 19:00reagovat

      To je bohužel druhá věc, která vyplývá z té mé první věty.

    • waaw7.3.2022 19:54reagovat

     Hancko je lepsi stoper nez bek

     • captain_obvious7.3.2022 21:38reagovat

      Suchomel ještě na dlouhodobý základ není ready a ostatní možnosti jsou odpad.

      • waaw7.3.2022 21:54reagovat

       Hojer?Úsměv

       • Scooter_x8.3.2022 8:59reagovat

        Hojer, Krejci, Hancko, posila. Prosim...Úsměv

      • jaan8.3.2022 13:54reagovat

       jako,že má čekat do 28 ???????

 • Sparta

  fevac7.3.2022 14:58reagovat

  Si musí vyhodnotit, kde ji tlačí bota

  Vyhlašujeme útok na titul a buďto nemáme kvalitu kádru nebo trenér s kádrem, co má k dispozici neumí pracovat.

  Vrba tituly umí. Dokázal to. Podle vedení máme silný kádr.

  Myslím si, že bychom měli začít řešit servis Áčka. Do toho bych za prvé zahrnul častá zranění, trávnikáři, skauting.

  Zkrátka, nám nefunguje ten servis. Někde máme amatéry a nechceme s tím pohnout, nebo je těch amatérů více a ani netušíme kde

  • blablabla7.3.2022 17:26reagovat

   podle mě už tituly neumí a umět nebude, ale nerozumím úplně proč. Na mě působí, jako by měl syndrom vyhoření nebo ho to prostě nebavilo, vlezlo mu to do hlavy, nevim. To už měl na konci angažmá u nás, ale to sem si říkal, že už se to prostě přešlo do určitého stereotypu, že je tu dlouho. Ale u Vás pokračuje ve stejném módu. Absolutně nechápu, jak může nevědět (a dokonce to do medií přiznat) třeba to, že neví po Vašem zápase v Kodani, co Vám stačí a nestačí, pokud se nepletu, tak ani nevěděl o změně v golech venku. Jak připravuje taktiku, když tohle neví? jak připravuje hráče, když tohle neví? Jakej to kontrast, když si člověk pustí záběry na něj u nás třeba před 7-10 lety. Plnej elánu, nápadů, kde koho trenérsky přechytračil. Teď? znuděnej otrávenej ksicht, přístup hrůza. Osobně se se bál, že to u Vás hodně zvedne, ale dle mého, ani omylem. Tím neříká, že je chyba jen v něm. Nikdy mu nepřestanuj bejt vděčnej za to, co dokázal u nás, ale už bych ho tu nechtěl nikdy mít, ani zadarmo

 • stav

  rabac7.3.2022 13:58reagovat

  Stále čtu vyhodit trenéra,vyhodit hodně hráčů, vyhodit TR a velké přání aby odešel majitel. Bohužel toto zde od různých lidí čtu již moc let a je to stále dokola stále se někdo vyhazuje. Jasné je, že Sparta má velký rozpočet a na to malé výsledky a tak zkouší různé cesty, nyní z finanční nouze se přiklání k mládeži, je to hezké ale mladíkům většinou zatím chybí kvalita a když jí budou mít tak odejdou a zase vše dokola.

  Já vidím schůdnou cestu jak jí dnes praktikuje Slavia, vyrovnaný rozpočet, jasně dané kompetence a hlavně nákup hráčů co přinesou okamžitý přínos viz. včera dva nový hráči Slavie a když se někdo nechytne tak hostování a pak odchod.Trenera bych nechal a k němu někoho jako je Tvrdík a pak by nevadil ani TR. Výměna majitele je nesmysl, Sparta by se moc těžko prodávala.Takže ve zkratce vyřešit finance a podle toho se začít chovat na trhu s hráči a to vše hodně rychle. Současný stav nemá lepší vyhlídky než umístění na 2-5 místě a bohužel TR nekoná nebo lépe neví jak z toho ven, ale to nevěděl ani nikdo před ním, Sparta trpí z toho, že má peníze a každý se tomu rychle přizpůsobí.Jinak včera jsem to čekal ještě horší, Slavia je v mnoha směrech o hodně dál a to kompletně ne jen v kádru, bohužel.

  • AlaMierda7.3.2022 14:09reagovat

   kvalita chybí minimálně polovině celého kádru. Když už budeme u nás hledat nějakou kvalitu tak převážná většina jsou to zrovna ti mladíci.

   • rabac7.3.2022 14:18reagovat

    Je blbost rozdělovat hráče na mladé a staré. V současném kádru je málo hráčů s kvalitou na první místo v lize a hlavně na evropské poháry. Zkratka dnes nemá požadovanou kvalitu ani Sáček a ani Karabec ani Krejčí st., myšleno ve věkové struktuře.

    • AlaMierda7.3.2022 14:24reagovat

     V podstatě jsi vybral tři dobrá jména.

      

     Krejčí st. výkony bídné, nikdy ho už neprodáš, lepší už nebude.

      

     Sáček - výkony jednou jo, pak desetkrát bída, je na svém stropu, je to leklá ryba. Pokud mu vyjde půlrok a ty ho neprodáš, tak se bud jednat o velikou manažerskou chybu a zůstane ti hráč, kterého si v zahraničí někdo vezme max. zadarmo.

      

     Karabec - výkony špatné, potenciál velký, možnost prodeje se ziskem velikánská.

      

     Jasně ti vychází Karabce nechat. Sáček a Krejčí st. ti pak zabírají místo někomu opravdu kvalitnímu nebo někomu s potenciálem, jak prodejním tak herním. A tak by šla rozebrat komplet celá Sparta.

     • 13goat7.3.2022 14:33reagovat

      Krejčí st. je vlasatej Hloušek, nic víc. Výkonnost, průběh kariéry, totální vopruzelost. Vrba by měl nahlodat toho Limberskýho radši.

      • AlaMierda7.3.2022 14:35reagovat

       Ale hlavně tu zabírá zbytečně místo a my si pak přečteme, že křídel máme dost. Já proti těm hráčům osobně ni nemám. Jsou to třeba fajn kluci, ale profesionální sport musí přeci koukat na kvalitu.

       • johnny18.3.2022 16:15reagovat

        Přesně jak říkáš, mě přece nevadí naši fotbalisti jako lidi, mě vadí, jak se k tomu stavějí a jak hrají, kvalita lidská a sportovní je přece něco jiného.

     • rabac7.3.2022 14:35reagovat

      Souhlas, ale zastavím se u Karabce. Ano na základ to není ani dnes natož při posílení a pak je otázka zda již neměl být někde na hostování kde se tzv. ohraje. Kdyby byl ve Slavii tak již dávno hostuje tak jako jiný nadějní mladíci ve Slavii, myslím, že by mu to dost prospělo otázkou je co jeho agent. Objektivně v současnosti by měl velký problém se prosadit do základu ve většině týmu.Není možné u nás čekat, že tak mladý kluk bude mít ihned kvalitu na Spartu, Hložek je jen jeden.

      Je hezké vybrat hráče kteří nemají dnes kvalitu na Spartu , ale kde vzít lepší když si nedovolíme ani koupit Juráska a kvalita je drahá.

       

      • AlaMierda7.3.2022 14:44reagovat

       Kvalita je drahá, jak kdy. Od toho je skauting aby uměl vytipovat hráče, kteří jsou třeba před koncem smlouvy. Upřímně co třeba takový Cadu? Rok do konce smlouvy, co by tak mohl stát. 10-15M ? Je to naprosto komplexní hráč. Co teď zahraniční hráči co působí na Ukrajině? Nebudou k mání? Co bude s cizinci v Rusku, taky tam nebudou chtít být a budou rozvazovat smlouvy.

       • rabac7.3.2022 15:02reagovat

        Dobrý postřeh, ale pořád se motáme u financí a když jsou pro nás drahý Sor,Jurásek,Fillo tak se moc nehneme, jedině, že překopeme financování celé Sparty a náklady a výnosy se musí krýt a po případném prodeji hráčů bude nějaký balík na nákup hráčů.

        • AlaMierda7.3.2022 15:07reagovat

         Ale když nebudeš dobře investovat, tak budeš závislej jen na tom co vychováš z akademie. A je Sparta schopna dlouhodobě produkovat hráče co posune do A týmu a za další cca dva roky prodá ven ? Budou chtít mladí talentovaní hráči chodit v dorosteneckém věku do Sparty, nebo raději zvolí Slávii?

         • rabac7.3.2022 15:56reagovat

          Chtít hrát fotbal s hráči z akademie je cesta do pekla. Když se ročně trochu chytne jeden tak je to úspěch a dnes je kvalita hráčů z akademie u nás značně nadhodnocena a v dalších ročnících to určitě lepší nebude.Znovu píšu koukněme se na Slávii když to tam jde tak to musí jít i u nás, ale k tomu musí přijít změna nastavení klubu a ne se spolehát na starou slávu Sparty, to bylo a žít se z toho již nedá. Buďme realisti a nebijme se stále v prsa, že Sparta je dnes něco víc, není, je to již dlouho lepší průměr naší ligy.

         • 13goat7.3.2022 16:37reagovat

          Zvolí, co zvolí agent. Peníze > sympatie, viz Šmiga.

  • waaw7.3.2022 16:11reagovat

   Tak hned v uvodu je jeden funkci nesmysl. Nechal by si trenera a privedl mu hotove hrace. Problem je, ze trener je spokojeny a nove hrace nechtel....Úsměv

   • Mich7.3.2022 16:15reagovat

    Tak urcite

   • rabac7.3.2022 16:25reagovat

    Nevěř tomu co se říká na mikrofon, neznám trenéra který by nechtěl lepší hráče a Vrba chce vyhrávat, nepřišel do Sparty hrát o druhý místo. Zná finanční možnosti nákupu hráčů a drží basu s vedením, což je také jeho jediná možnost.

    • waaw7.3.2022 16:29reagovat

     Hele me se to zdalo taky divny, ale Vrba to nikdy ani naznakem nezpochybnil a to ani kdyz to Cupr vsechno hodil na nej. A pokud to tak neni a on to kryje, pak je stejnej vinik toho marasmu jako nas sportovni reditel. Nejhorsi je, ze ty dva spolu nemuzou funkcne koexistovat.

     • rabac7.3.2022 17:29reagovat

      Vrba měl dostat větší pravomoc co se týče přestupů a problém by byl vyřešen, TR mu měl dělat servis, tak je to ve Slavii, rozhoduje Trpišovský a Tvrdík a ne sport. ředitel. U nás je zodpovědný za kádr TR.

      • waaw7.3.2022 18:31reagovat

       Sorry ja moc neverim ty story, jak Vrba prosil vedeni o posily a vedeni reklo ne a Vrba sklopil hlavu a rekl OK, tak ja to vezmu na sebe a predstoupim pred novinare a budu tvrdit, ze jsem nikoho nechtel

80653 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha