Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Přestupy

  AlaMierda7.4.2022 15:02reagovat

  Dnes je poslední den, kdy je možné dotáhnout přestup volných hráčů z Ukrajiny a Ruska.

   

  Fotbalový analytik Jakub Dobiáš: „Snad nebudou naše kluby spát. Pokud by někdo rád rychlou radu na hráče, kterého nemohli skautovat, jsme Vám k dispozici!

   

  Škoda asi se nenaskytla příležitost být aktivní. Mimochodem třeba na Ukrajině je spousta kvalitních cizinců. Hodně jich je z Jižní Ameriky.

  • Paspartu7.4.2022 15:56reagovat

   Teď nebudu psát jen za Spartu, ale obecně jsem si myslel, že budou české kluby v tomto směru aktivnější. Hráči z ukrajinských klubů určitě nemají důvod zůstávat. Jejich hodnota bude zlomková oproti hodnotě před invazí a troufnu si tvrdit, že česká liga by pro mnoho z nich mohla být lákavá vzhledem k tomu, že zde existuje slušná šance na to, se do budoucna prosadit v zahraničí.

   Osobně jsem čekal, že se v nejvyšší soutěži nějací hráči objeví a celkem jsem se těšil, že to bude zpestření pro ligu. U Sparty jsem doufal, že bychom takto mohli zkusit zalepit pošty, kde nás tlačí bota a poohlédnout se třeba po středním záložníkovi nebo hroťákovi.

    

   Nestalo se a je mi záhadou proč. Předělat by na takových hráčích asi moc nešlo. Přišlo mi to jako přijatelné riziko. Že tuto cestu nezvolil ale ani nikdo další, tak to mě překvapilo.

  • kanonMates887.4.2022 17:59reagovat

   Tohle je zajímavý téma, přiznám se, že v tom nemám největší přehled. Předpokládám, že v Rusku liga normálně běží, včetně všech smluv a kontraktů, ne? Rusové by nedostali vízum, cizinci mimo ”nepřátelské” země asi nemají proč odcházet, kór když peníze chodí a ti zbylí, jako třeba p. Kuchta tam asi dostávají tolik na svoje možnosti a kvality, když tam šli,, že jsou spokojení. Ukrajinci fotbalisti mají brannou povinnost ne? Nenasrali by si do bot odejít takhle viditelně a hned podepsat mimo Ukrajinu do budoucna? Otázka jsou cizinci na Ukrajině, a kolik reálně jich tam vůbec bylo, asi není v ekonomické realitě Sparty zaplatit cizince z Dynama nebo Šachtaru. Nemáš o tom přehled, kam a kdo šel? Do naší ligy co jsem viděl asi nikdo ne, ne jen do Sparty? Jinam někdo zajímavý šel?

   • Gulis7.4.2022 18:34reagovat

    Jediný důvod je branná povinnost!Maximálně co můžeme koupit tak to kluky mladší 18 let! Nebo pak fotbalisty nad 60.let...tím tohle téma můžeme uzavřít

    • Pouzar117.4.2022 20:22reagovat

     Nemají náhodou sportovci výjimku? Protože mě se zdá že jsem někde četl že ano.

    • lidoop7.4.2022 20:25reagovat

     Není to tak. Stačí je podívat na TM a poslední přesuny z UK ligy. Jen za posledních pár dnů odešli dva Ukrajinci hostovat jinam. Samozřejmě i spousta zahraničních hráčů, ale podstatní jsou ti hráči z UK. Nevím, jak je to s brannou povinností, ale evidentně existují výjimky. Ví někdo víc?

     • kanonMates887.4.2022 20:36reagovat

      Jedna věc je že odešli, druhá jak se k nim postaví Ukrajina po válce. Nějaké výjimky jsou, ale určitě ne pro mladé zdravé sportovce, podle toho co jsem četl.

  • Larrygo7.4.2022 19:04reagovat

   Je Covid a válka, veškeré snahy o zlepšení klubu jsou logicky pozastaveny.

   Váš Tomáš Rosický

   • kanonMates887.4.2022 20:35reagovat

    Hele tohle je hodně primitivní a ubohý pokus o vtip, Rosický a jeho práce je jedna věc a válka a ta tragédie druhá...

    • Larrygo7.4.2022 20:51reagovat

     Já se o žádnej vtip nepokouším.

     Rosický vyhlásil před víc než dvěma a půl roky projekt na začleňování Jihoamerických hráčů do Sparty, který se z důvodu Covidu nijak nepohnul. Předpoklám, že válka nám práci směrem k Ukrajině taky znemožnila.

     Že jiné týmy i v těchto těžkých časech kontinuálně pracují na svém zlepšování Tomáše nezajímá, i to ostatně sám zmínil.

     • kanonMates887.4.2022 22:08reagovat

      A kolik hráčů z Jižní Ameriky přivedla za poslední tři roky Slavie nebo Plzeň... A koukáme se jim na záda. Jihoameričtí hráči opravdu nebudou ten hlavní důvod postavení v tabulce, možná nějaký příslib do budoucna a rozvoj mládeže, ale představa, že mít tu teď tři Pereiry nebo Juany, máme titul, asi ne... O tom, že by sem chtel Rosický vodit hráče z Ukrajiny nebo Ruska jsem nikdy neslyšel ani slovo.

      • lidoop7.4.2022 23:07reagovat

       Slavie ani Plzeň ale na rozdíl od Tomíka nic takovýho nevyhlašovala, tak co je to za argument?

       A věřím tomu, že kdyby do Sparty kvalitně vyskautovaní Juani nebo Carlosové přišli, tak by Sparta na tom byla líp než teď.

      • thomasd867.4.2022 23:37reagovat

       Sorry, ale prave prichody treba africkych hracu oddeluji cinu od zbytku ligy. At se ti to libi nebo ne, cizinci predstavuji dulezitou nadstavbu a taky odlisny naturel, vetsina se hen tak neposere. A propo, kteri hraci dnes skorovali za cinu? Haha, akorat tri africani...tolik k tvymu ze ti tri Pereiry nejsou schopni vyhrat titul...

       Jinak cina z kadrem kde pravidelne nastupuje vetsina cizincu valcuji ligu posledni 4 roky...cizinci jsou potreba, vidi to u cinana, v Realu, Barcelone, proste vsude...

       • kanonMates888.4.2022 5:48reagovat

        Ale nepřišli z Afriky boha... Všichni to jsou hráči co už v Evropě působili několik let. Rosický mluvil o hráčích přímo z Jižní Ameriky, o jakési akademii, tedy mladých hráčích... Já souhlasím, že třeba Afričani přinášejí jinou typologii a je škoda a chyba, že žádné nemáme. Ale je velký rozdíl o hráčích přímo z Afriky a afrických hráčích za velké peníze na naší ligu etablovaných v Evropě a to jsou hráči Slavie.

        • hombre8.4.2022 11:06reagovat

         Obhajuješ neobhajitelné!

         Vždy si najdeš nějakou kličku, kterou použiješ.

         To je jako když si zavolám firmu na opravu kotle, který mi nejde a dávám si požadavky:

         - aby měli firemní oblečení od určité značky,

         - měli přezůvky, náhradní rukavice,

         - úklidovou firmu,

         - certifikát podepsaný v den opravy,

         - elektromobil,

         - pracovní dobu jakou já potřebuji,

         - atd...

         Firma se ti na to vysere a ty v zimě netopíš.

         Přesně takto funguje Sparta!!

         My hledáme důvody, proč to pořád nejde, místo toho hledat řešení, aby to šlo!!!

         A ty to ještě obhajuješ, doprdele!

        • AlaMierda8.4.2022 11:15reagovat

         Snažíš se hezky. Doporučuji se podívat do B týmu Slávie. 4 hráči přímo z Nigerie, 2 hráči přímo ze Sauské Arábie, hráč z Řecka, hráč z Japonska. V dorostu hráč z Nigérie. K tomu spolupráce z Vlašimí kam se prý podílela na příchodu hráče ze Senegalu a hráče z Nigerie a nově spolupráce s Vyškovem, který vyloženě těží hráče z Afriky a posílá je dál.

          

         U nás? Nic klídek pohodička. Teď šlo získat zadarmo kvalitní hráče co hrají na Ukrajině, v Rusku také spousta hráčů rozvázalo kontakt a šlo jinam do Evropy. Příležitost, ale kdeže. On ten hráč asi opravdu musí přijet s bonboniérou a zaťukat ve Spartě na Rosovo dveře.

         • kanonMates888.4.2022 16:30reagovat

          Já psal o tom, že nějací junioři z Jižní Ameriky by nám aktuálně v boji o titul těžko pomohli. To, že by do mládeže mohli přijít hráči z Afriky či jiných oblastí, to přece nerozporuju. Vy někteří se prostě chytnete každýho slova, abyste si do Rosického kopli. Hele už aby odešel a přišla nějaká posila na post SŘ, to bude pak jízda... Zlo a neschopnost budou poraženi Úsměv

          • thomasd868.4.2022 16:37reagovat

           Stejne jako nekdo do Rosickyho az moc kope, nekdo ho stejne az moc brani no, to mas tezky

           • kanonMates888.4.2022 20:53reagovat

            Oboje není dobře, to máš pravdu. Ale toho kopání je tak 10x víc.

          • AlaMierda8.4.2022 20:35reagovat

           Spousta kvalitních hráčů z Jižní Ameriky(nejen odtud) hrajících v lize na Ukrajině i v Rusku byla k dispozici zdarma do 7.4. Jen Tomík zase spal a projebal další možnost posílit kádr.

           • kanonMates888.4.2022 20:52reagovat

            Zdarma? Oni nemají mzdu a požadavky? Oni nemají platné kontrakty? Oni mají cíl jít do ČR? Njn, máš pravdu, Tomášovi se určitě nechtělo...

            • AlaMierda8.4.2022 22:29reagovat

             Sleduj co se děje, protože vůbec nemáš ponětí o tom, že FIFA povolila zahraničním hráčům v Rusku a Ukrajině přerušit dočasně kontrakt a vyvázat ze smluv bez postihu. Ti hráči se rozprchli do lig po celé Evropě včetně Polska, Maďarska nebo Pobaltí a Skandinávie.

             Fotbalový analytik Jakub Dobiáš na tuto zprávu okamžitě reagoval: „Snad nebudou naše kluby spát. Pokud by někdo rád rychlou radu na hráče, kterého nemohli skautovat, jsme Vám k dispozici!

              

             Takže ano Tomášovi se nechtělo a nebo prostě nemá schopnosti kvalitního manažera, který by uměl takové situace využít ve prospěch Sparty.

  • acs198.4.2022 11:03reagovat

   Olomouc z UA někoho přivedla, snad do obrany.

 • Pozitivní zprávy

  Kamenovic7.4.2022 13:21reagovat

  V létě nám končí pětiletka po Stramovi, takže budeme moci více utrácet. Navíc, prodáme Hložka, Hancka a Krejčího za 500-750 000 000, takže to budeme moci pořádně roztočit. Takže nová smlouva pro Bořka <3

  • AlaMierda7.4.2022 13:43reagovat

   budou peníze na Matěje Vydru, Filipa Nováka, Tomáše Pekharta a další zkušené borce.

   • Tomino7.4.2022 14:09reagovat

    ä doplníme z hostovaček Trávník, Hanousek..

    • thomasd867.4.2022 15:41reagovat

     Zaloha Borek, Sacek Travnik😍😍😍

     • johnny17.4.2022 19:36reagovat

      Proboha, nestraš.

  • captain_obvious7.4.2022 14:02reagovat

   Jen Hložek a Krejčí půjdou za 750, Hancko dalších 100+. Jsem zvědavej, jestli z toho půjde na přestupy aspoň 10 %. A jak se s nimi naloží.

   • thomasd867.4.2022 15:43reagovat

    Pustil bych Adama, zbytek leda po titulu

  • Tomino7.4.2022 14:07reagovat

   PROČ UTRÁCET ???? na hostováních máme Trávníka, Hanouska😁

   • Tyrrael7.4.2022 14:29reagovat

    Přesně a zbytek vezmeme z mládeže.

  • waaw7.4.2022 14:53reagovat

   Hlavne objednat vic mikin do fan-shopu. To by mel byt hlavni cil pro pristi sezonu

   • kanonMates887.4.2022 18:15reagovat

    To teda Smích

    • waaw7.4.2022 19:05reagovat

     Co jineho? Hracu mame dost na vsech postech prece. A tech par, co se neosvedcili, tem bych dal jeste sanci

 • Béčko

  Brian Pricke5.4.2022 16:38reagovat

  Proč má Táborsko o šest tříd kvalitnější trávník než my?

   

  À propos, nebyl jsem na stadionu, takže jsem tu nádheru nemohl vidět osobně, ale ta výměna trávníku ve vápnech, která byla prezentována jako bůhvíjaká spása, se omezila na ty 4 metry čtvereční?

  • Tashunka Witko5.4.2022 18:31reagovat

   Proč poráží naše béčko

   • Brian Pricke5.4.2022 18:40reagovat

    https://i.imgflip.com/6bhizy.jpg

   • kilovolt5.4.2022 20:17reagovat

    to béčko je k ničemu. ta spolupráce absolutně nefunguje.

    • Schyzo5.4.2022 23:36reagovat

     Vždyť jsme tam uklidili polidara

  • Zoidy6.4.2022 9:04reagovat

   Nebude to třeba tím, že se tam celou zimu nehrálo?

   • Brian Pricke6.4.2022 11:01reagovat

    U nás se taky fotbal nehrál.

 • Musa

  waaw5.4.2022 15:30reagovat

  ?

  • Kamenovic5.4.2022 15:34reagovat

   Co?

  • Brian Pricke5.4.2022 15:46reagovat

   Datum zveřejnění?

  • Bunda5.4.2022 15:55reagovat

   Koupíme hráče za 100 mega? Aha Smích

   • waaw5.4.2022 19:18reagovat

    Tak uvidime za kolik nakonec prestoupi, at to bude kamkoliv.

  • captain_obvious5.4.2022 16:11reagovat

   Tuhle spekulaci jsem zaslechl v sobotu na Letné. Nepřijde mi to moc realistické.

   • waaw5.4.2022 16:19reagovat

    Tvrdi rovnou dva nezavisle a hodnoverne zdroje. Ruik a efotbal Úsměv

     

    Musova zástupce už údajně kontaktovalo směrem k podpisu před novým soutěžním ročníkem 2022/2023 právě letenské ”S”,

    • Kamenovic5.4.2022 16:25reagovat

     Ruik už to smazal a efotbal odkazuje na zdroj, kde nic takovýho není. To zní dobře.

     • waaw5.4.2022 16:41reagovat

      Je to ale tak absurdni, ze by to mohla byt pravda

      • Brian Pricke5.4.2022 16:45reagovat

       Hoax, ale pravdivý.

  • Larrygo5.4.2022 18:17reagovat

   Tak přestoupil ven a vyhořel, takže splňuje naše požadavky na posilu.

   • thomasd865.4.2022 19:11reagovat

    Ale prestoupil jako top strelec ligy, Trpis o nem prohlasi, ze je to jeden z nejlepsich utocnych hracu co trenoval...

    Spis bych se nedivil kdyby neprestoupil tam, prodelat by nemohli

   • lidoop5.4.2022 21:38reagovat

    1) neprestoupil, je tam na hostovačce, 2)vyhořel? S deseti góly ve 24 zápasech? Aha 🤣

  • waaw5.4.2022 19:23reagovat

   Mozna doslo k drobnemu omylu, ktery se stava jen jednou za 100 let:

   https://www.transfermarkt.com/abdulrasheed-musa/profil/spieler/882331

  • artaxerxes5.4.2022 21:35reagovat

   Střelec, bohužel v dnešní době, kdy se chce od útočníka i práce pro tým, je naprosto k ničemu.

   • waaw5.4.2022 21:55reagovat

    Jeste, ze jsme se zbavili toho Schicka Smích

    • johnny16.4.2022 18:37reagovat

     Smích no, to je taky pes obranář.

  • Tomino6.4.2022 19:53reagovat

   náhrada za Hložana

   https://www.transfermarkt.com/musa-barrow/profil/spieler/486624

    

   • waaw6.4.2022 21:43reagovat

    Dobrý, ale financne by to bylo tak nalej-vylej.

    A navic jednoho Boloňáka na levou stranu uz mame

    • Tomino6.4.2022 22:33reagovat

     to byl for :) a s Laco jsou určitě sehraný Smích

 • Csapi

  waaw4.4.2022 18:26reagovat

  Rosický je tam, kde nemá být. Má mít ve Spartě svou židli, ale ne tu, kterou teď má,” říká upřímně Csaplár.

  „Můžu z toho udělat problém bývalých hráčů, kteří dostávají funkce, jsou na těch židlích, kde jsou a já tvrdím, že tam nepatří. A tvrdím to na základě čísel, výsledků,”

   

  • kopejtko4.4.2022 19:45reagovat

   kapacita

   • waaw5.4.2022 15:28reagovat

    To uz je takova tradice, vysmivat se nazorum, protoze je vypustil Csaplar, Luhovy, nebo Hasek. Vzdyt hrajeme finale MOL cupu, tak co si dovoluji kritizovat.....

    • kopejtko5.4.2022 23:49reagovat

     však píšu KAPACITA a musím uznat že jsi mu vybral vybranou společnost Úsměv

 • Twitter

  ozzyosbourne4.4.2022 6:42reagovat

  Tak na Twitteru se prý řešilo, že sparta má nejhorší kotel snad za posledních 30 let. Bohužel jsem nenašel odkaz.

  Co si o tom myslíte vy?

  Jen k tomu řeknu, že naše choreo v zápase s Baníkem, vypadalo i díky tomu, že tam chyběla žlutá barva, jak choreo od Plzně.

  • Kamenovic4.4.2022 8:16reagovat

   U toho tweetu je asi sedm reakcí, to není řešilo Smích

    

   Žlutá byla na nápise, ale moc se to nepovedlo, souhlasím. Pyro naopak jedno z nejlepších, co jsem zažil. Úsměv

   • ozzyosbourne4.4.2022 9:04reagovat

    Můžu poprosit o ten tweet? Odkaz?

    No, ono se to teď řeší celkově přes sparťanské stránky.

     

    An, pyro bylo jedno z nejlepších co jsem od nás kdy viděl, ale i tak. Kotel Sparty jde pěkně do prdele. Jak početně, tak i vším ostatním.

    • Kamenovic4.4.2022 9:13reagovat

     https://twitter.com/Tomis1893/status/1510355115332587524

      

     Já bych řekl, že doprdele jde fanoušek Sparty tak celkově. Chybí tomu náboj. Je to rezignace. Apatie. Lidi si zvykli na málo. Dočkalovi se při střídání tleská...

     • ozzyosbourne4.4.2022 12:28reagovat

      Díky za odkaz.

      Asi máš pravdu, s tím celkovým shrnutím sparťanského fanouška.

      Bohužel ale musím říct, že s něčím co se píše na twitteru nebo i SF, tak od doby co odešel z kotle Kopr, jde kotel Sparty do háje. Malé počty, bitky mezi sebou, neuznávání názoru ,,normálů’’, kteří tam zavítají nebo často chodí. Pak se podívá čověk na fans Baníku a vidí ten kontrast.

      • Kamenovic4.4.2022 12:31reagovat

       Tak v kotli jsou počty +- stejný jako byly např. pod Palcem, jen to složení je už úplně jiný. Ten zbytek mi taky nepřijde jako žádný velká novinka. A že je Baník na kilometry před zbytek ligy? To je taky pořád stejný.

  • wasek2611@centrum.cz4.4.2022 11:07reagovat

   Jakože musím říci, že taky mě to choreo jenom červeno-modrý zarazilo. Nechápu moc :D

    

   Ale pyro bylo excelentní.

 • Chory

  thomasd863.4.2022 20:37reagovat

  Jo picoo😀😀😀

  • majtin3.4.2022 20:58reagovat

   Můj favorit dnes vyhrál. Úsměv

  • hombre3.4.2022 21:56reagovat

   Chyba Baha a Chorý to trefil krásné.

   Jinak Plzeň po inkasovaným gólu pěkně zmáčkla Slávii a ukončil to strašným faulem Bucha Neutrální.

   Plichta je ale super Smích.

  • Schyzo3.4.2022 23:28reagovat

   Tak jelikož my beztak ztratíme body ještě před nadstavbou, nemusíme se tolik radovat.

 • Plzen Cina

  thomasd863.4.2022 19:40reagovat

  Bude zazrak, pokud Plzen dohraje v 11 zase

  • Majklll3.4.2022 19:49reagovat

   Nekoukam na to, ale dle statistik 1:2 na fauly.. Za to 2:0 na karty.. Dobrá statistika

   • thomasd863.4.2022 19:52reagovat

    Celkove strasnej fotbal bez strely na branu. Opticky o neco malo lepsi cina , ale spis jedookej mezi slepyma kralem no. Plzen spis brani a ceka na protiutoky.

   • thomasd863.4.2022 20:46reagovat

    A uz je Bucha venku 😀😀

    • Elysir3.4.2022 20:48reagovat

     Ale to se totálně posral s tím, co předvedl 🤦♂

     • thomasd863.4.2022 20:49reagovat

      Jako jasna prima cervena, o tom zadna

     • Spytihnef3.4.2022 22:05reagovat

      Myslím, že se s tím posral úplně stejně jako Santos zákrokem na Kašu.

 • 📉

  Brian Pricke3.4.2022 12:26reagovat

  S duem V+V si užijeme minimálně další tři roky do příští evaluace koncepce, jakou svět neviděl. Propagandu otevřeně tlačí už i oficiální představitelé Sparty.

   

  https://bit.ly/3u0BsfB

  • kanonMates883.4.2022 12:30reagovat

   Hele popravdě, pokud bychom letos udělali pod temi jak píšeš V+V titul, měl bys z něho vůbec radost? Ale na férovku, bez řečí a okecávání.

   • Brian Pricke3.4.2022 12:39reagovat

    Mé algolagnické já v něj v této sezóně věří dokonce víc než v to, že seženeš Adidas bundu.

     

    Po dnešní remíze by byl titul loženkou.

    • Brian Pricke3.4.2022 12:48reagovat

     Sorry, to je odpověď jak od Vápeníka, napřesdržku.

      

     Samozřejmě, že ano. Já proti Spartě nevedu partyzánskou válku, jen nemohu přihlížet tomu úpadku, vydávanému za bůhvíjaký progres.

     • kanonMates883.4.2022 15:25reagovat

      OK, otázka, odpověď.

   • spartan13.4.2022 14:12reagovat

    Ty jsi největší demagog (nejspíš na objednávku V+V)

    tady na tomhle fóru, co tady zase meleš a vytrháváš z kontextu. To tady děláš jen ty. Samozřejmě, že každej fanda věří v titul a bude rád, ale je ty si jediná trubka, co ti tenhle stav asi vyhovuje a hlavně nikoho nekritizovat. Měj se huliči

    • kanonMates883.4.2022 15:24reagovat

     Jednoduchá otázka a na tvoje chápání i tak složitá...

 • Zápas, Sáček

  Chabix2.4.2022 23:20reagovat

  Dneska to byl pěkný fotbal. Jen škoda, že jsme nedali uklidňující gól. Chtěl bych vybraně pochválit Michala Sáčka, takhle by měl hrát.

  • Gulis3.4.2022 8:17reagovat

   Nehrál špatně, ale taky nijak extra dobře. Prostě to jeho řešení finální fáze je katastrofa a jeho výkon to proste degraduje.

   • johnny13.4.2022 8:30reagovat

    To budu raději vyzdvihovat nějaké mladé hráče než Sáčka, který před vápnem opět všechno zazdil, absolutně marnej a nepolepšitelnej a hlavně pro Spartu zbytečnej hráč, místo kterýho by tam mohl být o hodně lepší fotbalista. Za mě včera na jedničku Hložek, Vitík.

    • hombre3.4.2022 9:34reagovat

     Včera Vitík jasně nejlepší.

     Od Hložka čekám víc. Včera to taky párkrát zadrbal, ale hra mu vcelku vyhovovala. Tu tutovku v první části vyřešil skvělé, ale pak to vcelku zadrbal. Tady se to střílí nahoru!!! Tam se noha nezvedne a když to zasáhne Fleišman rukou je to pecka a redka.

     • johnny13.4.2022 9:56reagovat

      Mě se včera ten fotbal po dlouhé době celkem líbil. Včera kluci docela jezdili a v podstatě hráli dobře. Dočkal, Sáček nejsou hráči do základu, podle mě by to měli být hráči posledních 20 minut. Škoda, že to nejlepší český trenér a nejlepší SŘ v českém vesmíru, nepoznají, byli bychom o hodně silnější. Samozřejmě bychom místo těchto dvou, potřebovali do základu dva nové debily.

    • trakip3.4.2022 12:38reagovat

     Ty kdyby jsi nedával na Sáčka tak se ani nevy sereš.

  • hombre3.4.2022 8:47reagovat

   Takhle by měl hrát... No vidíš a já bych ho nepochválí.

   Proč, že Smích. On nehrál špatně. To bych mu křivdil. On dokáže zachytávat nebo přerušovat akce soupeře. Ale. On nemá žádný přínos pro ofenzivní hru Sparty. On sebere míč, běží klidně 30-40 metrů, udělá 2 soupeře a pak neomylně posere akci, když odevzdá míč soupeři. Nebo se konečně dostane do šance a tam si to buď blbě zpracuje, nebo ukopne, spadne, nebo se mu míč zaplete mezi nohama. A to raději nemluvím když vystřelí na bránu Smích. A v kolonce gólu a asistenci má i Heča víc bodů. To byla sranda....

   On se veze s týmem. Když se týmu nebude dařit, bude i on super, když ne tak bude strašnej. To je ono, on není přidaná hodnota, nezlomí soupeře, nezvedne ze země rukavici, není to bojovník.

   Zase na druhou stranu, koho tam dát místo něho, že? A to je právě ta chyba Sparty. Proto jsme tam, kde jsme. Věčně druzí a třetí... Ale za to on nemůže, za to může trenér a sportovní ředitel.

   Včera nám došel dech okolo 60 min. Ale koho tam dát, na lávce nikdo pořádný není. To je zase chyba trenéra a sportovního ředitele.

   A chybí nám střelba ze střední vzdálenosti, my vůbec nestřílíme!!

   Jo a do zálohy potřebujeme 1 debila, vlastně spíš 2 debily Smích.

   • johnny13.4.2022 9:33reagovat

    Souhlas, ještě bych dodal jednu Sáčkovu ’specialitu’, neomylně trefuje prvního obránce(hráče) ve vápně, když už se rozhodne vystřelit.

    Jo a za mě bychom potřebovali minimálně 3 debily.

    • victorlima3.4.2022 16:21reagovat

     Souhlasím, mít tak dva tři debily, pak by se o titulu samozřejmě dalo mluvit.

   • hombre3.4.2022 10:17reagovat

    Když se týmu bude daří, bude i on super, když ne tak bude strašnej.., sorry mobil.

   • K0F14.4.2022 4:18reagovat

    S tím bych úplně nesouhlasil. Za svoje působení ve Spartě, nejde nesouhlasit. A sere mě to, protože je to přesně tak, jak píšeš. Za včerejšek si ale zaslouží pochvalu. Imho, kdyby tak, jak proti Baníku, hrál vždycky, tak z něj bude diametrálně odlišný hráč. Nehrál alibisticky, přidal konečně nadstavbu do útoku, měl vážně dobré momenty, i když je zadrbal v koncovce. Ale byly tam pokusy o střely ze střední, doplňování z druhé vlny, průniky, finálky ...

    Sice se z toho nic neujalo, ale kdyby hrál takhle vždycky, tak prostě nemůže mít takový čísla, jaký má. Už jen sebevědomí by měl někde úplně jinde, protože on je na tom technicky, rychlostně i myšlením v pohodě. Drbe to většinou ve finální fázi, což je problém právě v hlavě a v sebevědomí.

     

    Nemá cenu dodávat, že touhle dobou už ale měl na jiné úrovni být a nemůžeme donekonečna čekat, že se tam jednou dostane...

  • majtin3.4.2022 11:33reagovat

   Michal hrál skvěle, byl by to jeden z nejlepších hráčů ligy, ale jeho problém je v hlavě. On mockrát udělá skvělý průnik a pak míč nepřesně přihraje, zbytečně ztratí, nepovede se mu zakončení. Ale není to tak, že by to technicky nemohl zvládnout a nebo že by na správné řešení neměl fotbalové myšlení. On jako by měl nějaký blok, který mu brání v tom, aby se mu akce povedla dotáhnout do konce. Ty jeho konce akcí je spíš psychický minikolaps, který se odráží pak v provedení na trávníku. Tady si myslím, že by mu někdo mohl a měl pomoci (Jelínek ? ). Fotbalista je to vynikající.

   • Chabix3.4.2022 12:05reagovat

    Já ho dost kritizuju. Proto jsem se fozhodl ho tentokrát pochválit. On má z našich hráčů nejvyšší přesnost přihrávek, ale to má kvůli tomu, že hraje alibisticky. Včera alibisticky nehrál a proto ho chvalím. Jestli se chce nékam posunout, tak musí hrát tímhle způsobem i kdyby to znamenalo ztráty.

   • johnny13.4.2022 12:25reagovat

    To že je dostává pořád dokola šance je prostě kontraproduktivní, box to box je to dobrý hráč, ale k čemu to je? On všechno pře vápnem pokazí. Mít tam hráče jako je on, který se ale před vápnem nesesype a nepokazí přihrávku, centr, střelu, tak jsme někde jinde. On prostě zabírá místo lepšímu hráči, dřív by to bylo tak, že by byl ve Spartě max dva roky a šel by, ale on je ve Spartě 7 rokem??? a nevidím žádné zlepšení. Je to pořád stejné a to nemluvím o tom, že ten včerejšek byl jeho standartní jeden výkřik do tmy, dalších pět zápasů zase bude o ničem, copak to nikdo nevidí?

   • hombre3.4.2022 12:46reagovat

    Ano, máš skoro ve všem pravdu. Ale má už 25 let, kdy to správné myšlení jako změní nebo zlepší? Za rok, tři, pět to let? Když to nesvedl doteď, nebude to lepší.

    On udělá krásný průnik, udělá dva borce a pak blbě nahraje. To je jak u secího stroje - krásné jezdí, ale neseje. V biatlonu - krásné střílí, ale netrefuje... Smích

    • majtin3.4.2022 19:30reagovat

     Sám to nejspíš nezvládne, je to nějaký psychologický blok. Tady by mohl pomoci nějaký sportovní psycholog nebo tak něco.

     • jb3.4.2022 19:48reagovat

      Nebo ho už konečně poslat pryč a vzít za něho někoho, kdo hraje fotbal i bez psychouše

   • jb3.4.2022 16:10reagovat

    ”Michal hrál skvěle a je to vynikající fotbalista !” ..... tak to úplně stačí a více to číst ani není třeba SmíchSmích

80748 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha