Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Já teda nevím,

  johnny118.9.2022 9:31reagovat

  ale my potřebujeme každého lepšího hráče a obzvlášť křídlo, jako sůl a naši myslitelé a fotbaloví odborníci na slovo vzatí, pustí na repre sraz Haraslína? Místo, aby 14 na tréninku s Priskem piloval souhru, tak jede na výlet se Slovenskou repre? Až se tam zraní tak se Váhavec bude divit, hlavně, aby nemusel s někým do sporu, že? Ty vole to je děs tohle.

  • Mich18.9.2022 11:13reagovat

   Ja si nejsem jistej, jak moc je realny hrace nepustit bez toho, aby jsis vymyslel ruzny covidy jako slatanci.

   • johnny118.9.2022 11:22reagovat

    To nevím, jak tohle je, ale je zajímavý, že slátanci si navymýšlejí co chtějí a my nic, srazíme podpatky a ještě poděkujeme.

   • thomasd8618.9.2022 11:37reagovat

    Tak se mohlo rict ze nema kondici po zraneni ne? Tohle je zase picovina..druha vec je, ze Haraslin tam asi chtel a vyhovelo se mu?

    • johnny118.9.2022 13:22reagovat

     Je to možné, nevím, ale já bych ho tam nepustil.

 • Priske věří,

  Pochcana slama18.9.2022 8:35reagovat

  že jsme na dobré cestě a má to podloženo daty. To si ty data může strčit za klobouk když kopyta trefí z malého vápna břevno, nedají pořádnej centr a ve vápně se rozhodují rychlostí albánské továrny na pračky.

 • 4-4-2

  kanonMates8818.9.2022 8:32reagovat

  Největší ale vážně největší chybu Rosického s Priskem vidím v tom, že si nevykomunikovali, jaký rozestavení a taktiku chce Priske hrát a nepřivedli podle toho hráče. Kádr je tady typologicky jednoznačně na 4-5-1 a prostě na 4-4-2 nemá vhodné hráče. Jenom třeba to, že by dal na šestku Zeleného (včera super sólo, techniku má) nebo Panáka a stáhl Kuchtu. Rázem bychom měli hlavičkáře na standartky navíc, Kuchtu na střídání, tedy kvalitnější lavičku a čerstvého dynamického hráče třeba od 60. minuty, větší přečíslení a agresivitu na středu a v neposlední věci by nemusel hrát Pavelka. Prostě totálně win win. A on radši popáté dá 4-4-2, neúspěšný rozestavení. Je fajn, že si stojí za svým, ale tohle nám prostě na podzim fungovat nebude.

  • spartan118.9.2022 8:55reagovat

   Tohle si říkej doma Radce a na Spartu už se vyser.

   A hele ty hrdino, proč jsi včera nesešel s VIPU mezi fanoušky. Jsi posranej až za ušima viď.

   • kanonMates8818.9.2022 13:26reagovat

    Já si myslím, že je sen každého multimilionáře jít před partu vylitých borců v insolvenci, co si jdou zařvat jude Slavie dvakrát do měsíce do kotle, aby se šel nechat polít pivem a trefit zapalovačem. Super nápad na tvoji úrovni, to jako jo.

  • snytek18.9.2022 9:37reagovat

   Já to vidím stejně jako ty.

    

  • Tyrrael18.9.2022 9:47reagovat

   Tak tak

 • Priske

  Larrygo17.9.2022 23:29reagovat

  Priske po zápase v dost zvláštním ”rozhovoru” s fanoušky. Hodně temperamentní gestikulace z obou stran. Nadávky z hlediště...

  Přijde mi, že si možná už i BP uvědomuje, do jak chorého a toxického prostředí se dostal.

  Nedivil bych se, kdyby byl první kdo nebude vyhozen, ale prostě to sám zabalí.

  • hombre17.9.2022 23:52reagovat

   Snad ne, no.

   Sparta pod Priskem opravdu bojuje, dře, to nebylo dlouho. Vím, že by měli hráči za svůj klub bojovat, ale ve Spartě to v poslední době nebývalo. Možná před 15 lety...

   Ale chybí kvalita a sebevědomí. Prostě, za ty roky se tu nahromadili průměrní hráči. Nemáme nadstavbu. Měli jsme slabší týmy, teď přijdou ty silenější. Ono to možná bude vypadat herně lépe, ale rozhodující bude hra ve vápně a standardky. A tam propadáme....

   Kéž bych se mýlil...

   • Larrygo18.9.2022 0:02reagovat

    Poborský kdysi říkal, že 80% výkonu hráče dělá psychika a sebedůvěra. Ale hráči si v tomhle prostředí ani věřit nemůžou - viz situace dneska po konci zápasu...

   • kilovolt18.9.2022 0:14reagovat

    z toho ale vyplývá jen jedno - že chybí kvalita. což je vzhledem k rozpočtu dost zarážející

    • Larrygo18.9.2022 0:26reagovat

     Když už se tady totiž kvalita objeví, neprodlouží se i přes zájem hráče smlouva a řekněme, že je to debil.

    • kanonMates8818.9.2022 8:11reagovat

     Hele ta kvalita je prostě zase nějaký zaříkávadlo. Ano, souhlasím, že lavička co se ofenzivních hráčů týče, je slabá. Určitě uznávám, že tu mohl a i měl být nějaký kreativní střední záložník. Ale tvl kvalita, řekni mi jedinýho hráče z Plzně, co bys tu chtěl a co by byl kvalitnější než hráč v našem základu. Řekni mi jedinýho hráče z Baníku včera, nebo třeba Bohemky, Teplic, co bys tu chtěl. Je mi jasný, že napíšeš nějakého 19ti letého cizince, jako třeba toho z Teplic, co nám dal góly. Ale prostě reálně takový hráč by to psychicky nedal stejně, jako to začíná nedávat Daněk a nepomohl by nám. Ten tým minimálně v základní sestavě včera kvalitu má, určitě ji má na Baník, Teplice, Bohemku, atd... Ale nefungují standartky, hraje systém, na který nemá typologii, nejsou tam automatismy, je tam strašně nepřesností v poslední třetině hřiště, není tam odvaha a popravdě ani štěstí. To jsou příčiny, ne individuální kvalita.

     • hombre18.9.2022 8:43reagovat

      Mosquera, Hejda, Sýkora, Tijani, Vlkanova, Kalvach, Bassey... A to je jen Plzeň.

      A nepiš, že bychom je tu nechtěli.

      Ano, je to hodně o psychice, ale musí tam být i kvalita, Tomáši Úsměv.

      • Mich18.9.2022 9:31reagovat

       Slusna obzaloba TR

      • kanonMates8818.9.2022 13:23reagovat

       Tak pokud si myslíš, že je Hejda lepší hráč než Sørensen nebo Sýkora než Jankto, tak opravdu není o čem se dal bavit... Ale pak to opravdu chce Bílka, zajet do rozhodčích a postavit to totálně jinak, to zase ne že ne. Myslíš Tomáše Řepku?

       • hombre18.9.2022 14:33reagovat

        Hejda je na úrovni Sørensena, Sýkora lepší Haraslína a Peška, co tam máš dál?

        Vidíš, zase jsi si z toho vytáhl jen co potřebuješ. Někdy potřebuješ i kvalitní lávku a tu má Plzeň úplně jinde, ale ty tu budeš obhajovat naše hráče a lávku, kde je Sáček, Minčev, Panák, Wiesner, Pavelka, Juliš atd ....

        • kanonMates8818.9.2022 17:11reagovat

         Žádnou lavičku neobhajuju, ale ty jsi napsal nesmysl. Srovnávám hráče co hrají, ne hráče po operaci. Sýkora není lepší než Jankto, není lepší než Daněk a není lepší než Haraslín. Hejda není lepší než Sørensen, a to jak z pohledu kvality, tak obchodovatelnosti. Dále jsi tam uváděl hráče, co nehrajou základ ani v Plzni, ty by jsi chtěl do Sparty? Ty jsem ani nekomentoval... Nesmysl, maximálně Kalvach a Mosquera dejme tomu, jinak by nedával příchod nikoho z nich smysl.

   • victorlima18.9.2022 9:13reagovat

    Hombre, plný souhlas. Nespílejme hráčům, Ti jsou za to, co předvádíme odpovědní jen částečně. Většina z nich hraje a bojuje opravdu na svém maximu. I vášnivé diskuze o rozestavění jsou zbytečné. Problém je pochopitelně v kvalitě hráčů. Podívejme se na to podrobněji. V bráně mladý velmi nadějný brankář, který je však ještě docela nezkušený a tak občas dostane gól, který by se dal chytit. Není však náš a tak nulová perspektiva. Mejdr vpravo - silový, rychlý hráč, se slušnou kondicí a hlavičkou. Do kvalitního beka mu však chybí lepší technika. V jeho věku se to už asi nevylepší. Vlevo slušný a dobře technicky vybavený Hojer, který má však rezervy v bránění a celkové pohyblivosti. Sorensen je solidní stoper, chybí mu lepší rozehrávka. Zelený je na tom technicky dobře, ale není to rozený stoper. Má nedostatky v bránění a těžko to vyrovná jeho kvalitní rozehrávka. Oba DZ Pavelka i Sadílek jsou usilovní běžci středním tempem. Pavelka je mírně lepší v defenzivě a Sadílek v ofenzivě. Průměrná rozehrávka (oba) a zanedbatelný přínos směrem dopředu. Jankto se sice lepší, ale ostré a kvalitně zakončující křídlo z něj už také nebude. Pomůže i dozadu, ale jeho přínos musí být větší. Daněk jeden zápas zazáří a pak tam dva zápasy není vidět. U toho je to omluvitelné jeho mládím. Totéž se dá říci o Karabcovi (včera velmi dobrý). V útoku se snaží Čvančara. Brzdí ho však ještě jistější proměňování šancí. Jako jediný útočník se do nich dostává, ale produktivita by mohla být ještě lepší. Kuchta je obrovským zklamáním. V mezihře občas platný, ale tam, kde by se měl prosazovat se neprosazuje. Určitě to není jen špatným servisem od spoluhráčů. Včera střídající Wiesner se již delší dobu trápí a je zcela z formy. Vše na hřišti udělá opačně než má být. Minčeva je zbytečné hodnotit. Drahý a naprosto nepovedený nákup. Zlepšení je možno očekávat s návratem Krejčího ml. Otázkou na jak dlouho, při jeho frekvenci zranění. Pánové vy v tom vidíte kádr schopný bojovat na špici tabulky? Já tedy rozhodně ne. Pak už jen zbývá otázka, kdo je za složení kádru odpovědný. To jméno už si umíme většinově dosadit.

  • bohniceontour18.9.2022 1:53reagovat

   Na což se Rosa dívá z lóže...Kdyby měl koule, tak tam jde s nima. Jenže je nemá.

 • Omg

  DaveACS17.9.2022 22:58reagovat

  https://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-1-liga-rocnik-2022-23/420091/vrba-po-remiz
  e-treba-uz-me-priske-zna-rekl-kde-vidi-problemy-sparty.html

   

  Co
  to je za rozhovor? Na čem ten člověk jede? Ještě, že už je pryč..

  • Elysir17.9.2022 23:00reagovat

   Na egu… 🤷♂

   • DaveACS17.9.2022 23:02reagovat

    Ale to si ho nejdřív ohřál na zrezivělé lžičce a poslal análem zpět do tělního oběhu ne?

  • Schyzo17.9.2022 23:08reagovat

   Asi desetkrát jsem se poblil a posral, ale jedinou věc tak trefil, že s tím ale neměl problem, když tu Spartu trénoval.

    

   “ To se stává trenérům mužstev, která mají možná větší ambice než hráčskou kvalitu.”

 • Bída pokračuje

  krabat17.9.2022 22:16reagovat

  S průměrnými posouvači a běhači se nejenže nedá vyhrát titul, ale rovnou můžeme zapomenout na poháry. Neadresný centry, nepřesné přihrávky, bez nápadu. Jediné plus je po mnoha letech kompexní golman a ještě se mi líbil Čvanči.

  Rosa by se měl veřejně omluvit Stramaccionimu a Kangovi.

   

  • bohniceontour17.9.2022 22:18reagovat

   Souhlas.Ale především by se měl omluvit fanouškům sbalit si věci a vypadnout z Letné.

  • Larrygo17.9.2022 22:18reagovat

   Každý ví, kdo je za skladbu kádru odpovědný. Bohužel to za měsíc a půl zase odsere trenér a jedeme dál ve starých kolejích.

  • petr13717.9.2022 22:39reagovat

   Prej omluvit se StramaccionimuSmích

  • johnny117.9.2022 22:50reagovat

   Neříkám, že Stramaccionimu, ale Kangovi určitě. Pak by si měl vzít do jedné igelitky Kuchtu do druhé Jankta a měl by se s nimi vyhodit do nejbližšího kontejneru. Ti dva evidentně přišli pouze podojit Křetínského.

   Gólman dostal gól po třech chybách našich hráčů, kteří ještě nebyli evidentně hlavama na hřišti a míč podle mě ani pořádně neviděl.

   Jinak hra se mi líbila jen v prvním poločase, a těch šancí jak se tady píše jsme teda moc neměli.

   Takhle slabý Baník jsem snad ještě neviděl a my jsme s ním schopni prohrát po jedné střele.

   Neuvěřitelné.

   • johnny117.9.2022 22:53reagovat

    sorry remizovat, nějak se mi spojuje s prohrou

   • Elysir17.9.2022 22:56reagovat

    To, že jsme s Baníkem prohráli po jedné střele, je asi pro všechny novinka.

     

    Jankto poslední dva zápasy patří k nejaktivnějším a nejlepším hráčům na trávníku.

     

    Druhý poločas souhlas, tam jsme už tu kvalitu z prvního nepředvedli. Jestli je tak sestřelil ten gól nebo co… (BTW z 10 střel by to takhle za háčky trefil maximálně jednou a zrovna dneska 🤦♂)

    • johnny117.9.2022 22:58reagovat

     Tak snad tam je omluva, že jsem se zmýlil, umíš číst???

     • Elysir17.9.2022 23:01reagovat

      Ano, umím, napsals ji až poté, co jsem to rozepsal (na mobilu), tudíž jsem ho viděl až poté, co jsem to poslal. Pardon

      • johnny117.9.2022 23:08reagovat

       Jo tak to já taky pardon.

  • victorlima18.9.2022 9:17reagovat

   +1

 • Sice

  ouki17.9.2022 21:30reagovat

  Sparta nevyhrála, ale za dnešek jsem spokojený. Velké nasazení, šance, ohromná spousta centrů, Baník neškodný. Dal gól z jediné střely, naopak Sparta ne a ne to dotlačit.

   

  S výkonem jsem ale více než spokojený a když každý zápas bude vypadat takto, tak si stěžovat určitě nebudu Úsměv

  • thomasd8617.9.2022 21:34reagovat

   Souhlas, kdy naposled jsmectakhle nekoho zavreli, sere me Zlin, Teplice, ne tenhle zapas...a zajimalo by me, jestli je vypsanej kurz za penaltu pro Spartu protoze to zacnu sazet. Budeme do konce podzimu nejakou kopat?

  • thomasd8617.9.2022 21:34reagovat

   Souhlas, kdy naposled jsmectakhle nekoho zavreli, sere me Zlin, Teplice, ne tenhle zapas...a zajimalo by me, jestli je vypsanej kurz za penaltu pro Spartu protoze to zacnu sazet. Budeme do konce podzimu nejakou kopat?

   • Larrygo17.9.2022 21:50reagovat

    Mám pocit, že na lepší fotbal než dneska v tomhle složení a rozestavení kádr ani nemá. Vím, je to smutný, ale tak to prostě je.

    Kotel dal po zápase hráčům strašlivou bídu, většina těch hráčů ale dneska předvedla svůj strop.

    • Larrygo17.9.2022 21:56reagovat

     Hráči, vedení i fanoušci by si měli v první řadě naprosto otevřeně přiznat, že Sparta hraje o to, aby byla do pátého místa. To je pro náš tým, jak ho Tomáš vybudoval reálná meta. Pěkným bonusem by pak bylo kvalifikovat se do předkol konferenční ligy.

     Ve chvíli, kdy si to přiznáme, můžeme si za tím cílem jít a nezaobírat se tím jak hraje Plzeň nebo Slavie, to jsou týmy mimo naši ligu.

     • hombre17.9.2022 22:09reagovat

      Do pátého místa, si nejsem jistý.

      Plzeň, Slavia, Hradec, Liberec, Brno, Slovácko hrají lepší fotbal...

      • Larrygo17.9.2022 22:15reagovat

       Páté místo je ultimátní cíl Úsměv

       • kerberos4418.9.2022 8:52reagovat

        Ale neblazni.

    • Elysir17.9.2022 22:06reagovat

     Pokud dal kotel za takhle odmakaný zápas hráčům bídu, tak ať se seberou a táhnou do hajzlu.

     • Larrygo17.9.2022 22:13reagovat

      Podívej se na videa, pár metrů od hráčů lítaly světlice, kelímky, pískalo se, řvalo...

      Ničemu to nepomůže, musíme teď brát věci jak jsou a soustředit se na zlepšování, který může zabrat roky.

      Kádr nemá na to aby se teď pral o titul, nebo aby porazil kohokoliv z ligy rozdílem třídy. Budeme mít problém úplně s každým. Měli bysme prostě být rádi za každý uhraný body a odmakanej zápas.

      • bohniceontour17.9.2022 22:24reagovat

       Naopak- pískat a bouřit se od začátku. Asi každý pochopí že to není primárně proti hráčům, ale Rosa holt ke kotli nepřijde....A to je největší škůdce.

       • fandim17.9.2022 22:26reagovat

        Slovy klasika: komu tim prospejes?

        Pyro na vlastni hrace...

       • Larrygo17.9.2022 22:40reagovat

        Ale tohle není Sparta z dob Chovance, Siegla nebo Lokvence. Tohle je Sparta Rosického.

        A pro tu prostě už není remíza s Ostravou špatný výsledek, nehledě na to, že jsme měli jasnou převahu, byť s minimem šancí.

        • johnny117.9.2022 22:57reagovat

         Rosický je zkáza Sparty.

         • kerberos4418.9.2022 8:54reagovat

          To jsem řikal hned když přišel.

      • Elysir17.9.2022 22:59reagovat

       Už jsem viděl. A všichni:

        

       Kotel Sparty je banda čůráků, hej, banda čůráků, hej…..

        

       Díky všem, kteří fandí celý zápas jak o život. Pokud po odmakaném zápase hází pyro na vlastní hráče, ať si fandí z gauče. Nebo z basy. VztekVztekVztek

  • artaxerxes17.9.2022 21:37reagovat

   Mám pocit, že náš fotbal bude velmi účinný proti Slavii i Plzni, ale co se týče šancí je to dost hra na náhodu, kdy věříme, že jeden z té kupy centrů najde hráče.

   Máme obrovský problém ve finální přihrávce.

   • thomasd8617.9.2022 21:41reagovat

    Statisticky prece neni mozny, aby tolik centru nikoho nenaslo😅 druha vec je, ze vsechny rohy kope Casper a a dlouhy auty Sadilek, oboji absolutne nevychazi...Pritom Casper ma na tohle skvelou techniku

    • kanonMates8817.9.2022 21:46reagovat

     Ale kope je Hojer tak přes kopírák na hranici malého vápna. Laštůvka to tam sbíral pořád úplně v klidu. Dočkal co centr první tyč, na hovno samozřejmě, ale když se 7/7 rohu kope na malý vápno, je to vlastně na hovno úplně stejně.

    • artaxerxes17.9.2022 21:49reagovat

     Jinak si myslím, že Casper dneska byl ve hře výborný. Centry jsou možná i důsledkem nedostatečného nabíhání (statické hráče pokryješ)

    • kerberos4418.9.2022 8:49reagovat

     CHybi tam Lada Krejči a pochpitelně Hancko.

  • Brian Pricke17.9.2022 21:42reagovat

   Zmar, holomajzna. Nasazení, při kterém se hráči musí doslova popohánět k útočení, vyložených šancí o jednu víc než gólů, centry, ze kterých není vůbec nic.

   • artaxerxes17.9.2022 21:52reagovat

    Těch šancí bylo víc - situace, kdy Zelený trefil břevno; Čvančara proti brankáři; Střílený centr Hojera, který nezavřel Čvančara.

    • hombre17.9.2022 22:04reagovat

     Nebylo, Zelený a Čvančara byl jeden závar.

     Stříleny centr nebyla šance...

     Ve druhé půlce byl ke konci tlak, ale šance za celou půlku žádná.

     Celkově jsme měli asi 3 šance, proti slabému Baníku, to je fakt málo. Dřeme, snažíme se, ale nemáme kvalitu NeutrálníNeutrální.

 • Kovář

  snytek17.9.2022 21:29reagovat

  Mně se na jednu stranu líbí, je jistý ve vybíhání, balony chytá a nevyráží, má výbornou rozehrávku. Na druhou stranu opět dostal gol, který by dostat neměl.

  • kilovolt17.9.2022 21:33reagovat

   v 9ti zápasech jsme dali 13 golů........golmana bych neřešil

   • artaxerxes17.9.2022 21:44reagovat

    Já ho řeším.

    Dneska naše rohové kopy, které šly na malé vápno měl Laštůvka - Holec při těchto situacích zůstává na čáře.

    Chytat za Baník Holec, dali jsme hlavičkou z rohu gól.

  • Capo18.9.2022 8:26reagovat

   Nechytatelné, chytit by to mohl jen v případě, že by to viděl už při nákopu Klímy a o tom, že to viděl dřív, než když to vylítlo kolem posledního hráče, silně pochybuju. Takhle už to bylo o štěstí, jak ta střela přesná bude a bohužel byla přesná příliš.

   • kerberos4418.9.2022 8:56reagovat

    To už Klima v životě netrefi.

 • Zápas blbec

  kanonMates8817.9.2022 21:22reagovat

  Njn, někdy se to musí vyžrat opravdu do maxima. Dneska vůbec nemá smysl se bavit o Baníku, ten neexistoval, opět jsme se porazili (ač jsme remizovali) sami, jako už poněkolikáté. Já vidím dvě cesty, buď Priske odejde a přijde někdo na 4-5-1 nebo v zimě musí přijít Krmenčík + jeden černoch styl Beaguel, pak ten systém může fungovat. S aktuálním kádrem stoprocentně ne. Já si stále myslím, že individuálně ten kádr kvalitu má velkou. Ale není to tým, není tam chemie, není tak propojení, nacvičené věci, automatismy. Na jednu stranu těch nových hráčů je hodně, ale na druhou mají před každým zápasem týden na trénink, jsou spolu ve většině skoro čtvrt roku. Priske má koule, že postaví popáté evidentně neúspěšnou taktiku a hráče, to jo. Ale jak říká jeden nejmenovaný politik, jen blbec nemění svůj názor...

  • thomasd8617.9.2022 21:29reagovat

   Prvni pule byla skoro dokonala, pomer strel 10:0, Banik neprelezl pulku, proc neco do druhy menit? Sanci na gol bylo hrozne moc, nebyl to tip zapasu, kdy nemas nic a jses bezzubej. Ja si stojim zatim, ze lavicka je nehodna Sparty

  • kilovolt17.9.2022 21:31reagovat

   i noví hráči se za měsíc (max) musí sehrát!!! v tom to není

  • Tyrrael17.9.2022 21:40reagovat

   Tvl Krmenčík 🤦🏻

   • kanonMates8817.9.2022 21:47reagovat

    Tvl strašný, jasný, nechtěl bych ho, ale prostě na Priskeho systém o 1000% platnější hráč než Kuchta. To je prostě fakt.

    • fandim17.9.2022 22:34reagovat

     Mozna na papire, v realu by to bylo redka, pauza, redka, pauza, pak dva zapasy se zakazem faulu, takze by dostal bidu, dalsi zapas redka z frustrace - vyvolaval by se JuldaÚsměv

  • MichalM17.9.2022 21:48reagovat

   Já bych souhlasil. Dohromady to pořád nedává jeden tým. Nemůžu říct, že by se hráči nesnažili (až na momenty typu Wiesner posledně.......), ale nedává to dohromady jeden soubor. Útočník typu Beaguel chybí jak sůl, stejně jako jeden debil na desítce. Priskeho bych nechal dál, ale přivedl mu typově zmíněné hráče......

 • Repre pauza

  Dynamo17.9.2022 20:58reagovat

  Je tady repre pauza, čas na nový impuls.

  Sparta má pod Priskem nulovej progres. Je čas jít.

  • LordFargon17.9.2022 21:02reagovat

   Horníček už je natěšenýSmích

  • LordFargon17.9.2022 21:03reagovat

   Horníček už je natěšenýSmích

  • captain_obvious17.9.2022 21:07reagovat

   A hele, král blbců přišel :D

  • captain_obvious17.9.2022 21:07reagovat

   A hele, král blbců přišel :D

  • Tyrrael17.9.2022 21:10reagovat

   Tak jdi a ahoj. Smích

  • Tyrrael17.9.2022 21:10reagovat

   Tak jdi a ahoj. Smích

  • Champion17.9.2022 21:26reagovat

   Nesmysl, Banik z 1 strely gol. Kdyz uz tam musis poslat Mincheva tak ti nic nezbyva. Tohle je voodoo Kangy, nic jinyho neni normalne vysvetlitelny.

   • thomasd8617.9.2022 21:31reagovat

    Taak, posilas tam hrace kterej je tu 3 roky a zahral dobre tak 3 mesice? Ta kvalita na lavicce je absolutne nedostatecna a nehodna Sparty.

    • Champion17.9.2022 22:05reagovat

     Bohuzel, bylo jsme ve vsech zapasech jednoznacne lepsi. Chybi mi vetsi kvalita v alternative / stridani. Remizovi kralove, jdu se oz..t. Tohle je trapeni.

  • kerberos4418.9.2022 9:01reagovat

   Prosimtě a kdo by tam misto Priskeho šel. Vždyt ty tomu vubec nerozumiš.

  • kerberos4418.9.2022 9:09reagovat

   Prosimtě, koho bys tam tak chtěl? Vždyt ty tomu vubec nerozumiš.

82207 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha