Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Karabec

  thomasd8620.10.2021 23:14reagovat

  Dali byste Karabce v zime na hostovani? Ja uprimne jo, tech 5 az 15 minut za Acko co dostava je proste malo, na druhou stranu kdyz hral od zacatku, myslim ze dve utkani, tak zase moc nepresvedcil... Me, se libi jako stridajici hrac, ale vypada to, ze je v hirearchii zalozniku za Pavelkou, Dockalem, Sackem, Souckem i Krejcim ml... Takze za me hostovani jasna volba.

  • jakub231120.10.2021 23:20reagovat

   Mam stejnej nazor, videl bych ho treba na Slovacko nebo Olomouc.. Na kednu stranu me stve, ze mu Vrba nedava tolik prostoru..

   • thomasd8620.10.2021 23:25reagovat

    Ve Slovacku nebo Olomouci by se mi taky libil. Za me by mel byt stridajici jako prvni volba a dostavat aspon 30 minut.. Jenze Vrba takhle nestrida, spis pozdeji a prednost dostavaji jini. Nechci aby mel tlacenku jen proto ze je mladej, at si to zaslouzi ale sere me to no

  • fandim21.10.2021 1:12reagovat

   Momentalni teamworkova indispozice, ale tady pan Karabec to zahraje prinejmensim o 25-30% lepe nez tady ti panove.

   Jak pravi klasik, shodou okolnosti herec tehoz prijmeni jako ten, co mu to mozna rika i na Letne:Tak to ukaz, do p.ci.

   A teamwork jde ukazat i za 5 minut.

  • johnny121.10.2021 7:04reagovat

   On odejde sám, proč by měl chtít zůstávat ve Spartě?

   Skvělej fotbalista, mělo by se s ním umět pracovat, vysvětlovat mu, co a jak má hrát. Co já vím, třeba se mu nechce, nebo to s ním Vrba neumí, fakt nevím, ale je ho škoda. Za mě upřímně, kdybych si měl vybrat, kdo má ve Spartě zůstat, mezi ním a třeba Vrbou nebo třeba Rosickým tak už jsme bez trenéra a SŘ.

   Ale u nás je důležité, abychom dál udrželi super plejery Dočkala, Sáčka, Pavelku, Krejčího st., v nich je naše budoucnost a když se na jejich výkony koukám takové roky, tak další čtyři roky, než Spartu pořádně vydojí a odejdou to zas nějak vydržím.

   Jen je škoda, že odcházejí fotbalisté na které mě baví se koukat.

  • majtin21.10.2021 7:58reagovat

   Ne !!! Líp bych s nim pracoval. Jako když Dočkal po zranění nic nepředvede a dostane 12 minut, za rozhodnutýho stavu, tak je to prostě výsměch. Karabec vždycky střídáními hru oživil, když hrál od začátku ne že by zklamal, ale nenaplnil to, co slibovala jeho střídání, tak měl dostávat toho prostoru víc postupně.

   Kdyby tady byla super konkurence, tak neřeknu, ale v porovnání s Dočkalem? Ufff. Kdyby Dočkal aspoň bránil líp, ale on je do obrany horší. Úplně se nabízí, když Dočkal vydrží běhat hodinu, tak je prostřídat po té hodině. Ale Dočkal dostane za rozhodnutého stavu celý zápas. Údiv Jen připomenu, že pod Kotalem hrál Karabec loni na Celticu a nebyl problém. Vrba s Karabcempracuje naprosto špatně ! VztekVztek

  • Žrout_trávy21.10.2021 8:28reagovat

   Neschopnost pracovat s tak talentovaným hráčem, jako je Karabec, je až neuvěřitelná. Zatímco v zahraničí hledají individuality, silné osobnosti a snaží se je rozvíjet, u nás co? U nás se je snažíme srazit, aby ”zapadali” a ”nevyčnívali”, aby si náhodou něco nemysleli. Strašně mě to sere, jak ho dusí, přitom tam hraje místo něho takový tragéd, jako je 33letý Dočkal bez jakékoli formy a bez jakékoli budoucnosti. Muset se dívat na toho šneka bez bránění celý zápas, místo aby střídal tak v 60. minutě právě Karabcem (když už teda musí hrát Bořek v základu), to je prostě nepochopitelné. A jedna z největších slabin Vrby je naprostá paralyzovanost v průběhu zápasu, kdy je naprosto neschopen vhodně a klidně i ve větším počtu střídat a reagovat na vývoj (ať už pozitivní, nebo negativní). Oproti Trpišovskému nebetyčný rozdíl. Ten tam frnkne do 70. minuty 4 nové hráče a úplně soupeče rozdupe, pokud první poločas třeba nevyšel. Už kolikrát takhle otočili vývoj. Tam mají sice hodně široký kádr, ale zahraje si úplně každý dost solidní porci minut. A u nás? Tvl Dočkal 85. minut ploužení se po hřišti a flusání na trávník. Jak je tohle vůbec možné?

   Jestli to s Karabcem proserem tzv. na Schicka, aby hrál starej kapitán a mladej supertalent (i) kvůli tomu nedostával prostor, na to ať se potom vyserou a celé vedení okamžitě rezignuje, protože to je naprosté diletantstvíVztekVztek

   • Chabix21.10.2021 9:47reagovat

    Taky bych byl radši, kdyby na plac dřív než Polidar nebo Vindheim. Může hrát křídlo. Momentalně ale není lepší než kterýkoliv hráč základu. Jeho nejlepší post podhrot mu zabírá Hložek. A na pozici 8 a 6 mu chybi návyky. Brát si tady jako berlicku Dočkala, který je vsestranéjší fotbalista, mi prijde hloupý. Já měl spíše problém se zálohou Pavelka, Sáček, Souček, kdy jsme kvůli tomu ztratili zapasy a tam měl být Karabec. Jinak po zranění Dočkala dostal šanci a nenaložil s ní dobře.

    • Žrout_trávy21.10.2021 10:12reagovat

     Můžeš být prosím konkrétnější, v čem přesně je Dočkal všestrannější? A chceš mi tvrdit, že to, co zahrál Dočkal proti Pardubicím, by Karabec jako nezvládl? Ta laťka je tak nízko, že spíš uvažuju, jestli to vůbec laťka je.

     S mladým klukem je potřeba umět pracovat, rozvíjet ho, dát mu důvěru, podpořit, pracovat na psychice a ne hned od něho očekávat, že bude mít vyrovnanou výkonnost jak hotový fotbalista a potáhne tým. Ale to se znovu vracíme k tomu, že neumíme v Česku pracovat s mladými, protože dokud fakt nebije do očí, že jsou o parník lepší, tak prostě mají po prdeli, protože starší musí mít přednost, aby specifická česká kabina byla v pohodě. Děláme tady fotbal jak v pravěku a pak se divíme, že se díváme na záda i takovým trpaslíkům jako jsou Chorvati nebo Dánové, kteří mají polovinu obyvatel co my. Ale stejně tak jsou před námi Švédi a další úplně nefotbalové země.

     • Chabix21.10.2021 10:33reagovat

      Máš názor, že Dočkal nebrání. Ja mám na to jiný názor. Jakákoliv další diskuze už je zbytečná.

      • AlaMierda21.10.2021 10:38reagovat

       Dočkal brání, ale bránit neumí. Víc o tom diskutovat je zbytečné.

       • thomasd8621.10.2021 11:21reagovat

        Reknu to takhle, DMK brani jako Dockal, jak dopadl DMK vsichni vime ze...

      • majtin21.10.2021 10:45reagovat

       Tak jasně, Dočkal brání, ale pokud mu na to stačí fyzička, pak se jeho rychlost ještě sníží. Jeho rychlost je nedostatečná proti slabým soupeřům po 60. minutě, proti středně silným po poločase, proti nejsilnějším by měl nastupovat na prvních dvacet minut.

    • majtin21.10.2021 10:47reagovat

     Se šancí nenaložil zle, ale je pravda, že neoslnil tak, jako když střídal (možné i ve světle toho vypadaly jeho zápasy od začátku hůř). Ale vyloženě slabinou nebyl. Potřebuje si zvykat.

  • Tashunka Witko21.10.2021 10:37reagovat

   Karabce je pro současné vedení Sparty škoda. Pod lepšími trenery pookřeje jako Schick a asi to nebude dlouho trvat, bohužel.

   Vrba neumí pracovat s mladými hráči a slepě důvěřuje zkušeným lemrám za zenitem typu Dočkal, Pavelka, Čelůstka apod. Navíc je do týmu tlačí SŘ, takže není šance, že by tým šel výrazněji dopředu, když mladí nedostanou příležitost a posily se zásadně nekupují.

   • Žrout_trávy21.10.2021 12:27reagovat

    Já jsem hlavně zvědavý, jestli pokud nebude letos titul, vyvodí se z toho zodpovědnost a důsledky pro ty, kteří měli být tahouny. Tedy pro Dočkala, Pavelku a Čelůstku. Selhali loňskou sezonu, takže pokud selžou opět, měli by už konečně táhnout. O druhé místo můžeme hrát s mnohem perspektivnějšími a levnějšími kluky, které ještě prodáme za randál, když budeme chtít. Tyhle chodce s naprosto nulovým charismatem a schopností tým vést a strhnout k nějakému výkonu fakt nepotřebujeme. Pamatuju si živě na rozhovor takového Čelůstky po Brondby. Hlava sklopená, sotva něco mumlal jakože to asi nebylo úplně špatný, přitom jsme hráli strašné hovno proti tragédům. To samé Pavelka, mistr alibismu, Sebevědomí a charisma menší než má na fotce Hoškův angličan. Naopak Bořek si myslí, jak není důležitý, ale v zápase pak předvádí úplně hovno a jen se tam někde uprostřed motá. Proč my máme potřebu vždycky finančně zabezpečovat ty nesprávné hráče?

    • johnny121.10.2021 15:41reagovat

     Je to tak, píšu to tady už léta pořád dokola, prostě špatné vedení, špatný trenér, nic s tím bohužel nenaděláme. Vrba se do Dočkala zamiloval je to pro něj druhý Horváth a přes to nejede vlak. Přitom Karabec je super fotbalista a baví na rozdíl od těch kafíčkářů svým fotbalem lidi. Vrba je těžká konzerva a jak píšu nahoře kdybych si měl vybrat mezi ním a Karabcem tak je Vrba bez práce.

     A že se na to kouká člověk, co hrál léta v PL to už mi hlava vůbec nebere.

  • Larrygo21.10.2021 13:13reagovat

   Pokud odejde na hostování, vsadil bych boty na opakování scénáře ”Schick”.

   Takhle výjimečný hráč je schopen se prodat do zahraničí svýma vykonama napřímo.

   A až mu bude ležet na stole nabídka že zahraničí, nebude mít potřebu zůstávat ve Spartě, která mu tu důvěru nedala. Stejne jako u Patrika.

   Takže by na něm Sparta asi hezký vydělala,sportovní užitek by z toho ale byl nulový.

 • Karavajev

  Žrout_trávy20.10.2021 23:13reagovat

  Když vidím, že hraje LM proti Juve, ale u nás nebyl dost dobrý, protože jsme tam měli Zahustela, který dostal přednost... Tak si znovu a znovu uvědomuju, jací kokoti tady ten fotbal v Česku obecně dělají a že byli taky ve Spartě (čest výjimkám jako je Trpiš nebo částečně Vrba).

  Obecně k tématu kvality fotbalu v ČR:

  přijde mi, že minimum kvalitních hráčů není odrazem toho, že se nám tady nenarodili, ale že prostě trenéři nejsou schopni vychovávat takové hráče a pak hlavně v dospělých kategoriích trénují idioti, co mají raději fotbalově tupé, velké poslušné bořiče než aby se někdo obtěžoval hrát technický fotbal s technickými hráči a s osobnostmi, se kterými to je někdy trochu náročnější. Moje teze je, že největší bolestí českého fotbalu jsou trenéři obecně. Tak málo kvality, profesionality a erudice se jen tak nevidí.

   

  PS. trocha statistiky:

  podle analytiky nejen že jsme nejsoubojovější liga v Evropě, ale máme také nejméně přihrávek na zápas. Lépe na tom jsou např. i v takovém v Estonsku nebo Litvě. Takže bych to s trochou nadsázky shrnul, že víkend co víkend se díváme na nejméně fotbalu ze všech lig v Evropě. Kdy se tohle změní...

  • thomasd8620.10.2021 23:18reagovat

   Ty si vypichl Trpise, ale zrovna on si na tech fyzicky nabusenych, tupych a poslusnych boricich zaklada a prim mu hraji ve Slavii cizinci....tady da Boril Mesimu v lize mistru jasnej loket do bricha a oslavuje se to jako durazna hra😀

    

  • thomasd8620.10.2021 23:21reagovat

   A jako priklad slavisti v repre, nepocitam obrance- Holes, Soucek, Masopust, to jsou ti stalejsi, v podstate vse defenzivni hraci, protoze Trpis ma do ofenzivy samy cizince...

   • Žrout_trávy21.10.2021 8:41reagovat

    Takový Provod byl do ofenzívy před zraněním skvělý a na jeho gól Belgii jen tak nezaomenu.

    Jinak Trpiš musel pracovat s tím, co bylo na českém trhu. Takže koupil, co se dobrého českého koupit dalo (nepřekvapivě defenzivnější typy), ale kvalitu do ofenzivy musel logicky hledat v zahraničí, když tady nikdo vychovanej pořádně nebyl. Nebo co s tím teda měl udělat? zajímavého ráče nevychováš za rok. Teď jim dorůstají první talenti, když začali investovat do vlastní mládeže, předtím byla jejich mládež v rozvratu a každej, co za něco stál, zdrhl (viz Jankto). Teď tam mají Samka a ročník 93 ve Vlašimi s Višinským, Alijagičem a Juráskem, tak jsem zvědavý, jak s nimi budou umět pracovat. To jsou všechno ofenzivní hráči. Do té doby tam nikdo takový nebyl, ale to v celé lize. Nebo mi ukaž, koho skvělého mohli koupit, ale upřednostnili před ním cizince. Velký hajp měl Matoušek, ale hovno z toho.

    A jinak oni hrají fyzicky náročný fotbal, protože ten je dneska jediný konkurenceschopný. Když všichni neběhají, tak nemáš šanci s průměrným týmem v Evropě dlouhodobě uspět (to se týká jak Slavie, tak nás). Co se týče soubojovosti, vím, že říkal, že na to taky hledí při výběru posil, protože naše liga je prostě taková a ti hráči se na to musí adaptovat a být schopní hrát i tuhle ligu, protože proti větru nenachčiješ, když dalších 15 týmů tě přijede rozkopat, schválně rozryje hřiště, nebo schválně nezapne včas vyhřívání a hraješ na posraném ledu. Navíc rozhodčím je zdraví hráčů u prdele a pouštějí bez trestů jasné žluté zákroky atd. To pak můžeš mít skvělý technický fotbalisty jak chceš, ale pokud se nedokážou adaptovat a nejsou to válečníci, pak vyhoříš. A abys mohl mít úspěchy v pohárech, musíš mít nejdříve úspěch v lize, tak to prostě je. Ta liga a mindset zamindrákovaných vesnických klubů, které mají hru založenou na tom škodit těm úspěšnějším a silnějším, než raději něco sami tvořit, to náš fotbal strašně sráží, protože pak je každý druhý zápas válka s nespočtem faulů a destrukce. Fotbalu pramálo.

  • Chabix20.10.2021 23:59reagovat

   Karavajev ztratil místo za Stramaccioniho (kokota ze zahraničí) a chtěl se vrátit do Ruska. Špatný příklad.

  • artaxerxes21.10.2021 7:43reagovat

   Tady bych naše vedení tolik nekritizoval.

   Karavajevovi bylo naznačeno, že by se mohl podívat na MS v Rusku 2018, je otázka jestli mu taky nedoporučili změnu dresu.

    

   Od léta 2017 byly jeho výkony fakt moc špatné, že ho nakonec zastínil i Zahustel.

   • Žrout_trávy21.10.2021 9:00reagovat

    Jenže podle mě se zase vracíme k tomu, jak umíme pracovat s hráči, rozvíjet je a motivovat. Já akorát vidím přístup: buď se přizpůsobíš kdejaké ”české speifické” kravině a nebudeš dělat potíže (naši podporu ale nečekej, od toho tu nejsme), nebo letíš, ”potížisty” nechceme, nechce se nám někomu věnovat individuálně a pracovat s ním na rozvoji.

    Nakonec odešel do průměrného týmu Eredivisie, to není žádný lákavý nebo vysněný přestup.

    A i když to bylo v Italově éře, kdy šel takhle dolů, tak hned po tomhle slabším půlroce ho do Holandska nestřelil nikdo jiný než SŘ Zdenál za směšný peníze. Místo aby řekl: je to mladý, perspektivní kluk, kouč nemá kvalitní hru ani výsledky, nebudeme se teda jen tak zbavovat talentovaného hráče, o kterého je zájem i v zahraničí, musíme s ním pracovat...

    Abychom pak následně zjistili, že máme od doby Kadeřábka až doteď stále vyřešený post na RB, protože Zahustel byl krátkodobý úlet. Každopádně Stramaccioni byl jenom stejný kokot a neumětel, jako většina českejch trenérů. Jenom se uměl dobře oblíkat a mluvit. To je celé. A že takovému kašparovi na to vedení nejslavnějšího českého klubu naletělo, všechno mu sežralo a dalo mu na naše poměry takřka neomezené prostředky, to je jen další důkaz toho, jací kokoti to tady u nás dělají. A přitom tady mohl být Trpiš a nemusel nám srát do obličeje poslední roky se Slavii, která ligu naprosto ovládla a přidala 2x ČF EL a jednou skupinu LMVztek

    • AlaMierda21.10.2021 10:34reagovat

     Karavaev hlavně dělal vše pro to, aby odešel. To je třeba zdůraznit. Mimochodem ten kdo ho si ho do Sparty přivedl, byl právě Ščasný.

 • Vancsa

  lidoop20.10.2021 15:45reagovat

  16 let Údiv

  • Enkoff20.10.2021 16:23reagovat

   A udělal si tam one man show. Hezky se na něj koukalo.

  • majtin20.10.2021 16:40reagovat

   Za týden 17.

  • majtin20.10.2021 17:07reagovat

   V jeho věku už měli Hložek s Karabcem první ligový gól za Spartu. (On už za ”A” MTK ho dal taky, asi řed 2 měsíci).

   • Pavel0020.10.2021 17:22reagovat

    Jn, docela se divím, že s nima hraje, to je podobný jako bychom tam my poslali Karabce

    • lidoop20.10.2021 17:42reagovat

     Taky netuším, proč jsme ho tam neposlali, když za áčko stejně nehraje.

     • Larrygo20.10.2021 19:18reagovat

      Aby byl zítra ready na 4 minuty, který mu Vrba na hřišti dopřeje

      • hombre20.10.2021 21:17reagovat

       Zítra hrát nebude.

   • lidoop20.10.2021 17:44reagovat

    První starty za áčko si připsal už v dubnu, kdy nastoupil k posledním třem ligovým utkáním.

    • majtin20.10.2021 19:29reagovat

     Jo nějaký paběrky tam měl, já myslel ve věku k dnešnímu dni.

     Jinak: první start v lize: Hložek 16 let 3 měsíce 16 dní , Vancsa 16 let 5 měsíců 27 dní , Kara 16 let 6 měsíců 25 dní

     první gól: Hložek 16 let, 7 měsíců, 15 dní Vancsa 16 let 9 měsíců 25 dní 16 let 10 měsíců 30 dní

     Ale de facto to nic neznamená, záleží jak se budou vyvíjet dál a jak se s nimi bude pracovat dál ( že pane Vrbo, např. s Karabcem). Ale štve mě, že tenhle soupeř byl v pohodě hratelnej a nějak se to tak sešlo. Zbytčný góly, neproměněná pealta, nevyužitá herní převaha.

     • lidoop20.10.2021 20:25reagovat

      Jasný, já jsem tím chtěl hlavně říct, že je to zřejmě generační talent typu Hložka a pokud vše půjde správným směrem, může jednou jít za raketu. Dneska to byl jeho zápas, přestože byl o dva roky mladší, než většina ostatních na hřišti a jinak bylo MTK o dost horší než Sparta.

 • Šilhart

  wasek2611@centrum.cz20.10.2021 14:48reagovat

  Tyvole, co to udělal.

  • Soze20.10.2021 14:49reagovat

   Hračička no, možná až moc velké sebevědomí a namistrovanost, poté neví, kdy a kde si něco takového může dovolit a kdy a kde už ne.

   • wasek2611@centrum.cz20.10.2021 14:58reagovat

    Tak tyvole já chci hračičky, ale ne na vlastní půlce. Tohle má dělat ve vápně soupeře.

    • Soze20.10.2021 15:08reagovat

     Přesně tak, při útočení je toto (často) žádoucí, ale ne ve vlastním vápně...ale je mladej a chybami se člověk učí, zkušenost pro něj navíc.

  • johnny120.10.2021 15:06reagovat

   No to se teda moc nepovedlo. Škoda, takhle už asi nepostoupí. Stačilo je ten balón odkopnout, jedno kam.

   • Soze20.10.2021 15:09reagovat

    Ale postoupí, jsou jasně lepší, to daj! Úsměv

    • johnny120.10.2021 15:11reagovat

     No už dali druhýho, tak snad budeš mít pravdu.

    • majtin20.10.2021 16:46reagovat

     Jasně lepší... to bych řekl, že lepší byli i v Maďarsku, ale vždycky se to nějak podělá.

     • Soze20.10.2021 17:29reagovat

      To i v tomto zápase, ta obranná hra byla naivní až tragická. Ze strany Maďarů to nebylo o žádném jejich velkém umění, stačilo v podstatě jen občas ”nakopnout” a při špatném bránění a chybách Sparty vzadu to tam takto napadalo. Vůbec se mi nelíbil hráč s č. 13, nechci mu křivdit, nevím, zda takto špatně hraje vždy, ale dnes to bylo fakt z jeho strany hrozný.

      • hombre20.10.2021 19:19reagovat

       Hráč s č.13 byl myslím Ševinský, 17 let.

 • Youth League

  Soze20.10.2021 13:42reagovat

  Za chvilku začíná odveta s MTD Budapešť. Kdo viděl první zápas...jaká je šance srovnat nebo otočit prohru 1-3 z úvodního duelu?

 • Do další repre pauzy

  sparta24leco20.10.2021 11:54reagovat

  aspoň bod s Lyonem, postup v Mol cupu a 9 bodů v lize, mezitím se dotáhneme na Plzeň a tu čínskou lůzu, uzdraví se nám zranění hráči a Letnou bude vládnout spokojenost. V zimě jako v každým přestupovým období zase posílíme a hurá na titul s Čuprem, Rosou a Vrbou.

 • Střed zálohy

  Enkoff19.10.2021 11:17reagovat

  Myslím, že bude ve středu zálohy trochu problém až bude i Krejčí a Pavelka se vrátí z trestu. Navíc pokud Minčevovi bude držet fazóna... Na dvě místa budou 4 hráči - Dočkal, Krejčí, Pavelka, Sáček. Normálně by asi hráli všichni v základu. Ale jelikož počítám, a doufám, že to tak i bude, s Hložkem na podhrot, tak to asi bude Vrba točit podle soupeře. Je to fajn mít varianty, ale obávám se, že ne každýmu z těch 4 to bude vonět. Karabec bude spíš alternovat Hložka, než Dočkala.

  • sparta24leco19.10.2021 12:01reagovat

   no hlavně aby zase nestavěl jeho nejčastější a zřejmě nejoblíbenější variantu Krejčí,Pavelka-podhrot Dočkal-hrot Hložek

  • snytek19.10.2021 12:02reagovat

   Doufám, že na Lyon to bude bez Bořka a s Pavelkou. Sice to směrem dopředu bude zase nekoukatelný, ale dozadu to bude bezpečnější. Lyon asi nepřestřílíme 5:2.....

   • Žrout_trávy20.10.2021 10:16reagovat

    Dávat do takového zápasu Dočkala proti takhle dominantnímu soupeři by byla sebevražda. Ze zkušenosti ho tam ale čekám. Snad se mýlím...

  • Spytihnef19.10.2021 12:21reagovat

   Tak já bych se rozhodně nerouhal nějakým přetlakem, abychom tady za týden nepsali, že nemáme v záloze koho postavit ;-)

  • fandim19.10.2021 12:30reagovat

   Zapasu je do konce roku dost (vcetne EL a repre A/21), nekteri lavicku mozna sami uvitaji, at uz na cely zapas nebo cast. Je tam Boule, Banik, KamarAngers, Liberec, takze 4x Vemolice...

  • waaw19.10.2021 19:03reagovat

   Nerikam, ze proti Lyonu, ale v lize bych chtel videt ve stredu zalohy trojici Krejci ml., Panak, Hlozek.

  • M4rtin19.10.2021 20:10reagovat

   Neočekávám že se Krejčí vrátí po několika měsících bez fotbalu ve formě. Než se do toho zase dostane tak to podle mě bude nějakou dobu trvat.

  • Tashunka Witko20.10.2021 10:49reagovat

   Na ty dvě místa máme jen 2 vhodné hráče - Krejčího a Sáčka. Nicméně hrát musí Pavelka a Dočkal, takže není co řešit.

   Karabec se pomalu přesune z lavičky na tribunu.

   Ještě je ve hře horší varianta, že Dočkal bude pod hrotem a na hrotu Hložek, aby se na konto spokojenosti kafíčkářů zabili hned dva důležitý posty a tým se náležitě oslabil.

   • Casper Hejter20.10.2021 11:41reagovat

    OtráveníOtráveníOtrávení

   • snytek20.10.2021 11:53reagovat

    Já bych nezatracoval ani Součka

    • Enkoff20.10.2021 15:33reagovat

     Přiznám se, že Souček mi nepřijde ničím výjimečnej. Spíš tak nějak do počtu s nadějí, že se nějak projeví a výrazně zlepší nějakým směrem.

   • thomasd8620.10.2021 12:50reagovat

    Vzhledem k tomu ze Vrba je celkem konzerva, tak bych se Dockalovi na podhrotu nedivil, bude sazet na zkusenost...

   • Enkoff20.10.2021 15:38reagovat

    Já teda moc nechápu proč se tady pořád shazuje Pavelka. Mně pořád přijde, že je to vynikající hráč, který dokáže pokrývat důležitý prostory. To, že to není žádnej ultra technik nevadí, sem tam taky dá i gól a průnikovku. Já se osobně domnívám, že je to jeden z nejdůležitejších hráčů do defenzivy a výstavby hry. Zkuste si ho jeden zápas sledovat kolik vyhraje soubojů, za kolik hráčů, který jsou někde v luftě zaskakuje.

 • Hošek

  MarekKincl18.10.2021 13:06reagovat

  Cywe, tak Hošek dojezdil. 🤔

  • pubi18.10.2021 13:13reagovat

   Kdyby to radši poslal Švengerovi.

   • petr13718.10.2021 14:03reagovat

    Otazka je, jestli neposilal fotky Madla

    • pubi18.10.2021 16:01reagovat

     Aspoň by ho nemusel vyslíkat, kdyby chtěl vyfotit čuráka.

    • johnny119.10.2021 6:58reagovat

     Smích

  • H’Eikolo Kanté18.10.2021 13:37reagovat

   Ale trvalo to dost dlouho.

  • lidoop18.10.2021 13:42reagovat

   Mě to říkala bývalá, která dělala v seznam zprávách, už asi před třema rokama, že to v redakci zkoušel úplně na každou. Která nestihla utýct, tý ho tam fouknul.

   • jakub231118.10.2021 22:08reagovat

    Sexualni predator😆

  • captain_obvious18.10.2021 13:53reagovat

   Je těžký to takovému pseudointelektuálnímu kokotovi nepřát Neutrální Krajně nesympatickej člověk.

   • snytek18.10.2021 19:48reagovat

    Pamatuji, když spolukomentoval úplně poprvé. Řekl bych, že to bylo při mezistátním utkání s Anglií. Všichni včetně mě jásali, že o fotbale, speciálně anglickém, ví doopravdy hodně a navíc má nebývale kultivovaný projev. Byť třeba podcast Angličan už někdy zavání snahou o exhibici, já si o něm pořád ta tvrzení z předchozí věty myslím. Takže já ho měl rád a je mi líto, že už je mimo. Pro držitele jiného názoru podotýkám, že mi žádnou fotku neposlal a to je dobře, protože by mnou třeba cloumala bledá závist

    • captain_obvious18.10.2021 21:36reagovat

     Tak na mně zrovna při komentování taky působil relativně snesitelně. Ta laťka tam je nastavená extrémně nízko, jestli se dá vůbec o laťce hovořit, ale ok. Ale to je bohužel asi to jediné pozitivní, co o něm dokážu říct.

    • lidoop19.10.2021 7:34reagovat

     Já na fotbaly, krom Sparty, moc nekoukám, takže jeho fotbalový přehled nědokážu ocenit, ale ještě když pracoval jako zpravodaj v Londýně pro ČRo, tak jsem ho poslouchal moc rád, měl skvělej projev.

    • artaxerxes19.10.2021 10:02reagovat

     Souhlasím, jeho kultivovaný projev s obrovským množstvím znalostí a navíc podáno s naprostým nadšením mi bude hodně chybět.

     Ten zápas s Anglií byl zjevením - náš trapný výkon a nejlepší z celého zápasu naprosto úžasný spolukomentátor

      

     Jsem fanouškem Arsenalu, ale tenhle kohout mi bude při glosování PL chybět.

      

     Ke kauze: Asi pochopím, že to zkoušel na každou druhou, ale posílat dick pic mi přijde pro chlapa obecně, kor v jeho postavení nedůstojné a hloupé.

     • snytek19.10.2021 11:58reagovat

      Pokud to skutečně bylo tak, okamžitý konec bylo jediné možné řešení. Na tom nemění nic ani to, že to většinou natře ta, co by taky ráda dostala obrázek ale nedostalo se na ni.

      • artaxerxes19.10.2021 15:09reagovat

       Souhlasím, okamžitý konec je jediné řešení.

       Na druhou stranu budu moc rád, když udělá jiný podcast o PL - vzhledem k jeho projevu a znalostem si jsem jistý, že to bude výborný podcast.

     • lidoop19.10.2021 12:10reagovat

      Souhlas, hloupý a směšný to bylo i v případě Švěngera, kterýmu tenkrát bylo asi 25, ale byl to fotbalista, intelektem tak na úrovni žáka 6. třídy. U chlapa v Hoškově věku a postavení je to už jenom strašně smutný.

 • Fanousci

  thomasd8617.10.2021 20:42reagovat

  Rvat jude Slavie pri utkani s Pardubicemi je inteligentni no...

  • Elysir17.10.2021 20:43reagovat

   Asi zdraví Červíčka….

    

   Jinak ano, je to dementní

   • thomasd8617.10.2021 20:48reagovat

    Dementni je nase obrana, Pardubice maji 2 strely na branu a 2 goly, to je strasny

    • Kratos17.10.2021 20:51reagovat

     Klasická Sparta. Druhý poločas hrozná sračka z naší strany. Po odchodu Minčeva jsme vepředu neškodní. Kdy se naučíme konečně hrát aktivně 90 minut?

     • thomasd8617.10.2021 20:53reagovat

      Hlavne hrat nabehy na Pulkraba je hovadina, ten ukazuje ze asi na Spartu mit nebude, Drchal je lepsi a rozehrava se Minchev. Hlavne hrat s Dockalem v tyhle forme je to v desiti, Pulkrab se nechytil, takze 9...

      • Kratos17.10.2021 20:57reagovat

       Hlavně spousta hráčů vůbec není zvyklá na náběhového útočníka. Kolikrát se šlo do rozhozené obrany, Mičev super náběh a míč nedostal i když spoluhráč ho jasně viděl a měl před sebou dálnici kudy mu to dát. Dočkal nestíhá. Může hrát max podhrot, ale tam je Hložek. Pulkrab na Spartu prostě nemá, to se ví už roky. Max to může být nějaký útočník číslo 4. Stejně jako Juliš. Oba jsou na svém stropě. Další věc je i úzká lavička směrem do kvality. Chce to v zimě ještě jedno křídlo.

     • hombre17.10.2021 20:59reagovat

      Vrba blbě zase střídal. Odešel Minchev a Haraslín a přestaly náběhy a levá strana. Pak odešel Hložek a odešel mozek. No a zůstal ve středu pole Dočkal a Karabec - nikdo nebránil a ve středu pole byl průchoďák NeutrálníNeutrální.

      • thomasd8617.10.2021 21:05reagovat

       No priste si Karabec nekopne zas, bude tam Pavelka...

       • Kratos17.10.2021 21:08reagovat

        No a co dál? Dočkal podhrot a bude se hledat místo pro Hložka? Tak to odsere Haraslín nebo Minčev? Doufám, že se tento scénář nestane, ale nevsadil bych si na to.

        • hombre17.10.2021 21:14reagovat

         Jestli to tak bude, tak to je v prdeli. Když se to začne dávat vcelku dohromady a začne to přinášet ovoce, tak se vrátí Dočkal Neutrální. A Dočkal musí hrát a začne se točit sestava Neutrální, sorry Chabixi.

         Věřím, že se tak nestane...

         • thomasd8617.10.2021 21:21reagovat

          To mas zaloha Dockal,Pavelka,Sacek,kridla Pesek, Haraslin. Zbyvaji ti dve mista, Hlozek je jasnej, Minchev z utocniku asi nejlepsi forma. Kara, DMK, Krejci ml lavka... Je super mit kvalitni lavku, ale ja chci v sestave urcite Krejciho ml treba... Na ukor koho? Tady by vsichni asi nejradsi vyhodili Sacka.. Ja nesouhlasim, jestli jsem koukal dobre, treba dnes byl nas nejfaulovanejsi hrac...

          • hombre17.10.2021 21:29reagovat

           Přečti si ještě jednou, co jsi napsal... Počítej. Brankář, 4 beci, 5 lidí v záloze, Hložek na hrot a Minchev lávka...

           • thomasd8617.10.2021 21:44reagovat

            Joo, to je fakt sakra 😅😅 a Hlozek samotnej hrot je strasnej proste

            • hombre17.10.2021 21:50reagovat

             Proto nemůže hrát Dočkal, vlastně nesmí hrát v základu Dočkal!!! Pavelka, ač ho nemám rád, tak je o hóódně pater výš!!!

             A prosím, ať hraje místo Dočkala Pavelka!!

             • thomasd8617.10.2021 21:56reagovat

              Rekl bych ze podle typu soupere, a v poharech bych Borka nepostavil vubec bohuzel... At se spokoji s roli stridajiciho hrace, na cely zapasy nema, nebo ne proti tymum typu Ostravy, Slovacka, Plzni... Muze hrat se Zlinem, prave s tema Pardubicema, s Teplicema...

              • hombre17.10.2021 22:02reagovat

               No i s těmi Pardubicemi nejslabší v základu s Panákem.

               • thomasd8617.10.2021 22:10reagovat

                To me taky prekvapilo, tam mel plno moznosti jak dat prunikovku a nic

          • Kratos17.10.2021 21:29reagovat

           Dočkal, Pavelka, Sáček, Haraslín, Pešek a už ti zbývá jen místo na jednoho hroťáka.

           • hombre17.10.2021 21:35reagovat

            Nebo jen 3 beci.

         • johnny117.10.2021 21:23reagovat

          No to je prostě děs, hledá se místo pro pomalýho, přestárlýho frajera. Tohle je prostě špatně, hrát má ten, co je lepší, ne ten, co je větší kámoš s trenérem.

          • Chabix17.10.2021 21:30reagovat

           To je to když máš na lavičce jen jednoho středního záložníka, který může hrát jen podhrot. Samozřejmě byla by tu určitá varianta škatulata, kdy by na střeního záložníka šel Panák a udělaly by se přesuny v obraně.

      • waaw17.10.2021 22:24reagovat

       Ja bych nerekl, ze blbe stridal. Ber to tak, ze hrajeme brzy s Lyonem a ti, ktere stahnul chtel alespon trochu posetrit. Byl to risk, ale nakonec mu vysel

       • hombre17.10.2021 22:42reagovat

        Už vidíme ve čtvrtek.

        • hombre17.10.2021 22:44reagovat

         Uvidíme ve čtvrtek.., sorry.

    • Chabix17.10.2021 20:54reagovat

     To byly haluze. To se občas stane.

     • Kuklic17.10.2021 20:56reagovat

      hlavně ten první

     • Kratos17.10.2021 20:58reagovat

      pořád je to gol co se počítá. Cadu si tam celej zápas dělal co chtěl a dostal prostor na zakončení a se štěstím, ale trefil to. Druhý žádná haluz nebyla, klasický náš nedůraz ve vápně.

     • thomasd8617.10.2021 21:00reagovat

      Takovy haluze te muzou stat body a je to nekoncentrace a uplne zbytecna... Az jednou povedem 2:1, dostanem takovej gol treba v 88 tak to bude kurva bolet

      • Chabix17.10.2021 22:13reagovat

       Proto nemám rád fotbal na 1:0, který hraje Plzeň. Dlouho ji to fungovat nebude.

       • waaw18.10.2021 14:08reagovat

        Davam jim maximalne 15 let

        • thomasd8618.10.2021 23:10reagovat

         Asi tak no, hraji ucelnej fotbal kterej v nasi lize plati. Hlavne jsou v roli nejvic podcenovanyho tymu mi prijde. Ja bych se nedivil kdyby titul umlatili

    • Mich17.10.2021 20:55reagovat

     Tak ty góly, první hrozně náhodnej, druhý teda odflaknuta obrana, ale taky se štěstím gól.

  • Casper Hejter17.10.2021 21:28reagovat

   slavie každý zápas vyvolává rumunská děvka - smrt Spartě a jebou Spartu a vůbec mají víc chorálů proti Spartě než pro slavii, ale my si tady budeme patlat čůráky vo klávesnici, jaký jsme pokrokový. Jděte s tím do prdele. Níže ti přikládám seznam lidí, který reálně vadí ten pokřik.

    

   Nikomu reálně nevadí. Tyhle woke píčoviny mě tak nebaví.

   • H’Eikolo Kanté17.10.2021 21:46reagovat

    Menší než tři tři tři tři tři.

   • Elysir17.10.2021 22:11reagovat

    Pokřik mi vadí dlouhodobě. A co Tě tak obrovsky láká na tom projevovat se stejně jako kdejaká slátaná lůza? Nebo je to jen proto, že oni taky? To má jako Spartu podpořit jak? To mi hlava nebere… 🤷♂

    • Casper Hejter17.10.2021 22:32reagovat

     Ty vole, byl si někdy na fotbale? Smích

     • Elysir17.10.2021 22:40reagovat

      Samozřejmě. A ne jednou.

      A budu rád, když kromě své zvědavosti prokážeš i schopnost odpovědět na otázku Úsměv Děkuji předem

      • Casper Hejter17.10.2021 22:45reagovat

       1. Ten pokřik má jasný historický kontext.

       2. Co dělá ta lůza mě absolutně nezajímá.

       3. Jak Spartu podpoří já nevim ty vole ticho, pískot, Limberský, ty si hovado, bubnování kapek deště do střechy... To sou votázky ty vole.

        

       Tahle doba je šílená. Za 10 let tady budeme obviňovat děti z rasismu.

       • Elysir17.10.2021 22:55reagovat

        Super, povedlo se Ti částečně odpovědět na jednu otázku. Gratuluju, dobrá práce.

         

        Fandit svému týmu po celý zápas = skvělá práce.

        Zahulákat na soupeře na hřišti, který má proti Spartě nějakou negativní historii - chápu.

        Vytahovat během zápasu pokřiky o týmu, který není na hřišti je stupidita.

         

        A když už vytahuješ (nevím proč) rasismus dětí, tak si vzpomeň, jak skvěle děcka hnala Spartu proti Rangers. Tomu říkám support. Neůnavná podpora během celého zápasu, kterou si chválili i samotní hráči. A věř nebo ne, obešlo se to bez pyrotechniky, bez bordelu i bez debilních antislátaných hesel. Z nich by si kotel mohl vzít příklad.

        Dobrou noc.

        • thomasd8618.10.2021 0:07reagovat

         Ja uplne vidim, jak se treba Hlozkovi lip hraje proti Pardubicim, kdyz slysi z ochozu jude slavie... To at mi nekdo vysvetli😀

       • lidoop18.10.2021 9:56reagovat

        1. takže se bude donekonečna vyřvávat jen kvůli nějakýmu 100 let starýmu pojišťovacímu podvodu? Všichni víme, že je to kravina a ta parta bezmozků to stejně řve z úplně jinýho důvodu a dost bych se divil. kdyby ten historickej kontext vůbec znala.

        2. nezajímá, ale přeně víš, že každej zápas mají víc pokřiků proti Spartě, než na podporu vlastního týmu. Hmm Smích

        3. pořád lepší neřvat nic, než takovou sračku. Limberský je něco úplně jinýho, to mělo rozhodit soupeře a nejednou se to povedlo (spíš pískot, než skandování). Tohle slávisty určitě nerozhodí a už vůbec ne v zápase Sparty s Pardubicema 🤣

        • Casper Hejter18.10.2021 10:35reagovat

         1. pevně doufám, že ano.

         2. v repertoáru mají minimálně 4 pokřiky a děkovačku, kde nám přejí smrt, chcípnutí, jebou nás... Baník má taky chorál, že nedaleko od Ostravy jede na Sparťany a to i v zápase např. s Hradcem. Ale to nevadí, chápu. Ten chorál není urážlivý, ale když hraješ doma s Hradcem, tak proč zpíváš o Spartě? Ale to je fuk.

         3. Limberskýho to rozhodilo jednou, od tý doby nic, tak ses taky mohl rozčilovat, jak je to ošklivý a zbytečný. Za to bys ale nedostal bobříka SJW, protože je bílej. Já vim.

         • lidoop18.10.2021 11:16reagovat

          1. k tomu už není co dodat

          2. aha, takže když soused nesnáší mě a má potřebu to hustit i lidem, který mě ani neznaj, budu to dělat taky. to dává smysl Smích

          3. já mám teda za to, že minimálně dvakrát, ale to je fuk, hádat se nebudu. Každopádně srovnáváme neporovnatelný. Limberský si ten hejt prostě zasloužil a pískal prakticky celej stadion, v případě slávie to řveš akorát ty a pár podobných rasistů a schováváte se za historickej kontext.

          • Casper Hejter18.10.2021 12:20reagovat

           ad 2 Je to naprosto normální a děje se to všude. Jen my si tady z toho budeme dělat drámo.

           ad 3 Co je na slovu slavie rasistickýho? slavie si jako hejt nezaslouží? Tak jí běž fandit.

         • Johny1418.10.2021 17:26reagovat

          Jsem fanoušek fotbalu a navštěvuju všechny pražské stadiony, když mám čas.

           

          Není pravda, že by Slavie měla v děkovačce nějakou zmínku o Spartě. Mají 1 chorál z 90 % na podporu Slavie, zakončený slovním spojením ”jebem Spartu”, který je na každém zápase. No a pak je tu Smrt Spartě, ekvivalent Jude Slavie. A v tom si oba tábory nemají co vyčítat. Je to trapné a je to každý druhý zápas.

    • hombre17.10.2021 22:40reagovat

     V kotli jsou emoce a dává to fotbalu náboj. Je to super.

     Někdy je super nemyslet a jen se uvolnit.. Smích Nesmíš být ”Matka Tereza” Smích...

     • majtin17.10.2021 22:43reagovat

      To mi připomíná Otavovské ”nestavíme betlém” Smutek

     • Elysir17.10.2021 23:02reagovat

      Emoce jsou na celém stadionu, nejen v kotli. Tak jak je možné, že jinde to bez JS běžně jde, jen určitá hrstka se toho stupidně drží a vytahuje to i tehdy, kdy je to absolutně mimo mísu?

       

      Kdo máte jakoukoli potřebu ten pokřik obhajovat nebo snad i tvrdit, že podporuje ACS, prosím neobtěžuje se odpovídat. Díky

       

       

     • thomasd8617.10.2021 23:56reagovat

      Tohle neni o emocich, ale ze se rve na slavii kdyz neni na hristi 😀 at to na ni rvou behem derby

      • Casper Hejter18.10.2021 8:10reagovat

       Na hřišti byl Červ, Dočkal a Čelůstka.

       • thomasd8618.10.2021 12:08reagovat

        Fakt je ze o Cervovi mi rekl uz Elysir,rvat na Dockala mi teda prijde hloupy, sel sem pres zahranici, ze Slavie odesel jako nechtenej hrac. To uz bych spis rval na Celustky, kterej se dve prestupovy obdobi Sparte branil

 • Na co čeká ten Vrba

  johnny117.10.2021 20:29reagovat

  ten Dočkal je příšernej, kde je Karabec?

  • thomasd8617.10.2021 20:34reagovat

   Prijde v 89, nabirat zkusenosti... Dockal je parodie sama na sebe dnes, je nerozehranej to beru.. Ale braneni je pro nej sprosty slovo ale jemu to prochazi na rozdil od jinych...

   • hombre17.10.2021 20:38reagovat

    Dnes by měl vyniknout, Pardubice nám nechávají strašně moc času, nepresují, nehrají moc do těla. Ale on je strašný. Vedeme, ale kdyby ne, tak se bojím, v čem by jako pomohl Neutrální...

   • johnny117.10.2021 20:39reagovat

    Přesně, on vystřídá Hložana a Dočkala tam nechá to je prostě nonsens jako prase.

    • Chabix17.10.2021 20:58reagovat

     Na co tam držet Hložana, když je rozhodnuto a on si taky potřebuje odpočinout. Naopak Bořek se potřebuje rozehrát.

     • thomasd8617.10.2021 21:02reagovat

      Borek potrebuje dostat za usi jako vsichni co mrdaj na braneni, ne furt obhajovat ze on tamto a tamto... V tomhle me hrozne stves

      • Chabix17.10.2021 21:17reagovat

       Bořek se během zápasu zlepšoval, takže to bylo ku prospěchu, že zůstal.

       • thomasd8617.10.2021 21:53reagovat

        Borek se nezlepsoval, nepodrzel balon a propadal v zaloze spolu s Karabcem, proto Pardubice hrozily, je pomalej, nerozehranej a ne ze blbe brani, on na to mrda uplne

     • johnny117.10.2021 21:04reagovat

      Jako vždycky nesouhlasím, Hložan se potřebuje chytit a dát gól a Dočkal, tam prostě neměl být vůbec.

      • Chabix17.10.2021 21:06reagovat

       Nesouhlasit můžeš, ale že to co píšeš, není logický, je prostě fakt.

    • Kuklic17.10.2021 20:59reagovat

     nebudu obhajovat dočkyho, ten byl taky na vystřídání, ale hložan neměl volno přes repre pauzu, tak je dobře, že si odpočine

  • thomasd8617.10.2021 20:38reagovat

   Jinak podhrot hraje Hlozek, takze zabira Karabcovi misto spolecne s Dockalem no

79204 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha