Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Podcast fotbal fokus od ČT Sport.

  ozzyosbourne13.9.2022 10:35reagovat

  Dle Pavla Jahody a jeho informací, nákup Kováře totálně zlomil Holce, Vorel je na tom dle všeho taky bídně s psychikou a nikdo nechápe proč ho Sparta stahovala. Co je ovšem nejhorší, a pokud je to pravda, ukazuje to jen to, že Rosický nemá ve Spartě co dělat je info, že žádné prestup nebyl v plánu, protože lidé zodpovědní za přestupy, JSOU S KADREM SPOKOJENI a věří že s tímto týmem to zvládnou!!

  • snytek13.9.2022 11:28reagovat

   Je zajímavé, že Holec, pro kterého se na tomto fóru nenašlo pozitivní slovo, je na jednou ukřivděnou hvězdou. Myslím, že Kovář (i když druhý gól bych mu vyčítal - ne za přihrávku na Hojera, ale za špatné postavení - neměl by dostat gól k bližší tyči) ukázal, že je svým brankářským projevem úplně jinde, než zbytek našich gólmanů (kromě Vorla, kterého u nás ještě nikdo v akci neviděl). Otázkou je, co nastane na konci sezóny. Jestli Kovář zůstane, bylo to dobře. Jestli ne, bylo to zbytečné, ligu a MOL by nějak dochytalo i to naše kvarteto (respektive trio) a mohlo se to řešit později a systémově. To, že přišel brankář namísto nějakého záložníka či křídla, je druhá věc.Úsměv

   • exupery13.9.2022 11:49reagovat

    Jako sorry, ale tohle přece není o tom, jestli je Holec hvězda nebo ne. Aniž bych si pouštěl nějaký podcast, přesně nad tímhle jsem přemýšlel. Jednak se mi vybavil rozhovor s Vorlem, kde se těšil do Sparty a pustil info o tom, že se chystají větší změny ve složení brankářů. Jasně, asi teda trenéry nepřesvědčil, že si zaslouží víc šancí, ale my jsme se teda zachovali jako totální idioti, protože to mohl jít zase rovnou dělat jedničku zpátky do Dynama. A tvářit se, že Holec je teda naše neochvějná jednička, aby sem přišel minutu před koncem přestupáku mladej kluk, co ho z tý brány rovnou vystrčí? Neprofesionalita z nás stříká až někam k Brnu.

   • ozzyosbourne13.9.2022 12:05reagovat

    Tady nejde o adoraci Holce. Ale on nás poslední zápasy podržel, i díky němu máme aspoň ty tři body. Jde o tu neschopnost a přístup Rosického a vedení. Máme zde brankáře, který začal chytat dobře, a mi přivedeme brankáře číslo 5, který bez jediného tréninku jde hned do brány. Jsem rád, že ho máme, protože vypadá dobře, ale jaký signál tím vysílá vedení jiným hráčům. Když k tomu přičteme co zde psal Kratos, vychází to, že Rosický je úplně mimo a svojí funkci naprosto nezvládá.

    • kanonMates8813.9.2022 12:20reagovat

     Na druhou stranu má hrát ten, co je nejlepší a má kvalitu. Sáček taky dokáže jeden dva zápasy za sezónu zahrát tak, že se řekneš tvl, že by a pak dalších 20 je na úrovni ČFL... Holec teď dva zápasy zase tak skvěle nechytal, řekněme neudělal žádnou velkou botu a něco konečně chytil. Ale určitě bych neřekl, že začal chytat dobře. Prostě přišel brankář na post jedničky, stejně by mohl být zlomený Vitík, že na jeho místo přišel Sørensen nebo Wiesner po příchodu Mejdra. Fotbal je o konkurenci, po ní se tu volá, ať Holec maká a předvede, že je lepší, vždyť je to dobře... Vorel měl jít někam už na přestup, to na Spartu není a nebude, co my víme, třeba nebyla nabídka a on v 26ti radši odsedí smlouvu ve Spartě než dělat třeba na Dukle dvojku za třetinu peněz...

     • johnny113.9.2022 12:41reagovat

      Ty voe, dnes souhlas, neuvěřitelné, co se tady na fóru děje? A jen tak mezi řečí, Wiesner to těžce neunáší a hraje si na uraženého, takhle se přesně hráč nemá chovat, ale je to dobré, oddělí se zrno od plev. Přesně tihle frajírci se musejí ze Sparty vymýtit.

     • ozzyosbourne13.9.2022 13:20reagovat

      To já naprosto souhlasím, jen mi prostě některé kroky, které naše vedení dělá, přijdou jako od malého dítěte. Celkově ze mě asi mluví frustrace z toho, jak to teď vše vypadá a jaké věci vylézají na povrch. Pokud je jen zlomek z nich pravda, mám pocit, že již brzy půjdeme na úplné dno.

    • Funin13.9.2022 12:23reagovat

     tak ale sestavu na zápas snad nedělá Rosický, ale Priske ne? A jestli prostě za ty dva dny i s cestou seznal, že Kovář lepší Holce a postavil ho, tak dobrý. Ale celá ta situace ohledně brankářů a speciálně Vorla je opravdu divná, proč ho tedy někam neprodali, když chytal Holec a chystal se příchod Kováře?

     • johnny113.9.2022 12:43reagovat

      Protože po sezóně odejde Holec, Nita a Heča a Vorel bude dvojka... aspoň teda já bych to tak udělal.

      • Funin13.9.2022 12:47reagovat

       tak to mohl ale Vorel ted celou sezonu někde chytat a u nas mohl byt dvojka kdokoliv z tech tri

       • johnny113.9.2022 12:53reagovat

        Ono tady totiž ještě vůbec nezaznělo, že je údajně nějaká dohoda, že si Kováře můžeme po sezóně ještě jakýmsi způsobem prodloužit o rok, to by znamenalo, že u nás bude cca dvě sezóny a pak se uvidí, co dál. Takže za mě by byl Vorel dobrá volba, ty dva já nemůžu vystát, tady se teď mluví jakoby Holec byl něco extra, že nám snad cosi vychytal, ne, chytil jen to, co musí chytat brankař ve Spartě. Jinak jsem ho nikdy neviděl chytit něco navíc, něco super, co by nám všem vyrazilo dech. Nic, průměrný brankář.

        • Funin13.9.2022 13:04reagovat

         já s tebou ohledně brankářských výkonů souhlasím, co předvedl Kovář za jeden zápas mě zaujalo víc než co předvedl Holec doteď, ale prostě teď máme v kádru a tudíž platíme 5, slovy PĚT, brankářů. A určitě je neplatíme málo. To mi prostě přijde na hlavu postavené. A hlavně jestli teda s Vorlem počítáme do budoucna jako s nějakou zálohou, tak mohl třeba ještě jednu sezónu v těch Budějkách chytat a u nás tu dvojku mohl dělat Heča nebo zlomený Holec, aspoň by byl jeden z nich užitečný.

         • johnny113.9.2022 13:13reagovat

          Tak určitě, to jak se to s těma brankařema udělalo je prostě špatně, ale ono to už teď nejde ho poslat někam hostovat. Kdo má tohle na starost všichni víme že jo... Měli ho v těch Budějkách nechat.

          Jinak zlomený Holec... je to profík a s takovou situací se musí srovnat, měl chytit šanci za pačesy a žádného Kováře bychom nevodili, všichni jsou ublížení, že mají konkurenci, podle toho taky ta Sparta vypadá, totálně rozesrané mužstvo.

          • Funin13.9.2022 13:32reagovat

           já mam pochopení pro hráče, kteří jsou oporami týmu a třeba těžce nesou konkurenci na svůj post, ale kdo u nás je momentálně nějaká opora/klíčový hráč? Nikdo a konkrétně Wiesner ani Holec rozhodně ne a jestli jsou uražení, což může ale nemusí být pravda, tak nemají soudnost a měli by být odejiti.

       • exupery13.9.2022 12:53reagovat

        +10

    • Mich13.9.2022 12:41reagovat

     No kez by vysilal signal, kdyz nehrajete podle predstav nahradime vas. Ale bohuzel to tak na ostatnich postech nefunguje a roky tu cekame, kdy se konecne nase hvezdy rozehraji.

  • Dynamo13.9.2022 12:22reagovat

   ještě stačí definovat ”zvládnout”.

   Pokud je tím myšlen totální rozklad Sparty pod rouškou krásného PR, tak OK, vše jde podle plánu.

  • blablabla13.9.2022 12:58reagovat

   tohle mi napadlo hned, když k Vám přišel, resp. v momentu, kdy se Priske vyjádřil zcela otevřeně a natvrdo, že přišel lepší gólman, než ti co tu jsou a to ho viděl jeden trénink. Někdy mám pocit, že si z nějakého nepochopitelného důvodu ubližujete schválně zcela sami.

  • MichalM13.9.2022 13:32reagovat

   Ať se Holec zamyslí sám nad sebou a nic na tom nemění ani to, že poslední zápasy chytal slušně. Já chci v bráně Sparty sebevědomého držáka a ne gólmana, co vypadá před každým dotykem s balonem, jako by měl naděláno v kalhotách. Wiesnerovi bych napařil pokutu za to jeho luxusní bránění, které předvedl v tom úryvku, co tu kdosi zveřejnil. Stejně tak Hojerovi za ten druhej gól, protože se totálně nesoustředil na hru. Stejně ublíženej mohl být Čvančara, když Sparta koupila Kuchtu, ale ten místo breku maká, aby si svoje místo udržel....... Takové hráče ve Spartě chci , ane plačky nebo sabotéry.......

 • trochu nepopulární rýpnutí

  victorlima13.9.2022 9:12reagovat

  Pánové, já pokud srovnávám dva poslední zahraniční trenéry a samozřejmě kupu dalších českých odvolaných, tak nemohu, než se omluvit zde a i jinde bahnem vláčenému Stramovi. Ten začal budovat mužstvo bez rasových předsudků a úplně od nuly. Přestože ho většina ,,odborníků” vláčela bahnem a vylíčila jako zoufalého trenéra, nemohu nevidět. Že hra vypadala o mnoho lépe než v současnosti. Kdo mi nevěří, ať si pustí poslední Stramův zápas doma proti Brnu. Byl to festival hezkých útočných akcí (bohužel trestuhodně neproměněných) a soupeř se dostal za půlku tak 3x za zápas. Vstřelil o záda Zahustela zcela náhodný gól. I tehdy (stejně jako dnes) nás neuvěřitelně řezali rozhodčí. To co se Spartou provedl asi ve 4.ligovém kole sudí Zelinka v Liberci, to se nedá zapomenout. Pochopitelně, to dopadlo stejně jako dnes. I Berbrova zkorumpovaná partička (komise sudích) se vyjádřila tak, že Spartě byla upřená penalta a nebyl uznaný regulérní gól. Stále stejná písnička. Body a umístění v tabulce bylo podobné. Mohli jsme zde však vidět skvělé fotbalisty, z kterých zatím nebyl vybudován skvělý tým. Ben Chaim, Biabiani, Mavuba, Mandjeck později rumunská krysa, Kanga a určitě jsem ještě na někoho zapomněl. Nezlobte se na mne, ale na ně i přes nepřesvědčivé výsledky se koukalo mnohem lépe než na Pešky, Juliše, Sáčky, Pavelky, Kuchty, Mejdry, Wiesnery, Minčevy atd. Možná, že když by tehdy byla s trenérem, který opravdu začal budovat mužstvo z ničeho na ,,zelené louce” byla větší trpělivost, tak bychom tu nemuseli teď zažívat tu současnou hrůzu, ostudu a beznaděj. Vím, že se za tento příspěvek na mne povalí vlna kritiky. Za mne se však musím Stramovi hluboce omluvit. Ne, on opravdu nebyl ten, který to tady vedl špatně. Další roky jsou toho důkazem. Ty žáby na prameni sedí jinde.

  • Nulatunji13.9.2022 9:20reagovat

   Souhlasím. Stramaccioni podcenil naší ligu, stejně jako to, jak slabá je Sparta v zákulisí. Mohl se z toho ale poučit a dál pracovat. Nenávist vůči němu, protože nebyl ničí kamarád a týpek z hospody najednou nemohl dělat asistenta, byla šílená. Nezapomínal bych ale taky na jeho nesmyslné rošády, kdy Frýdka a Kadlece v podstatě přeřadil do béčka, aby jim za 14 dní dal pásku, Lafatu na 10 a nesmyslný příchod Mandjecka, respektive Mavuby. V zimě do toho ale říznul, nesral se s Jankem, který nepřesvědčil, přivedl super posily - Kanga a ta špína z cikánova jsou do dnes jedni z nejlepších fotbalistů, jaké jsem kdy viděl v našem dresu, že Ristič uměl hrát fotbal pak ukazuje jeho kariéra po odchodu ze Sparty. Byly to vlastně pro diváka skvělé časy, až na ty výsledky. Teď musím koukat, jak se na hřišti potácejí zkurvený slávisti.

   • honsan13.9.2022 13:32reagovat

    Až na to, že Stancia a Kangu přivedl Ščasný. Stramaccioni je sice trénoval, ale o jejich příchodu nerozhodoval, tohle byla práce Ščasného, příchod těchto dvou.

  • snytek13.9.2022 9:50reagovat

   Nevím, proč by se na tebe měla valit vlna kritiky. Prostě vyjádřil si názor a já mám třeba jiný, ale od toho tu tohle fórum je. Já si myslím, že za AS to bylo úplné panoptikum sice hráčů kdysi schopných, ale úplně bez zájmu. Koneckonců o tom svědčí jejich další osudy. A pokud to teď někdo vidí jako dobrý a nadějný, jsou to spíš vzpomínky typu ”i ty vlny na moři byly nějaký větší”.

   To nic nemění na tom, že jsme nyní v rozkladu a že celý klub funguje špatně.

   Ale adorovat AS, že kdyby dostal ještě nějaký čas, vybudoval by skvělý tým? Já ti rozumím, ale já myslím, že to stálo úplně za h..., byli jsme pro smích jako teď a stálo to nesrovnatelně víc než teď. Tedy žáby na prameni skutečně sedí jinde, ale to, že tady AS vůbec byl, byl jeden z jejich největších omylů.

  • johnny113.9.2022 10:48reagovat

   Ten zápas v Brně si pamatuju a hráli jsme tam o hodně líp než to, co předvádíme dnes, ale taky, čemu se divíme, když za nás hrají někteří týpci, co by by si jinde zadírali třísky do trenýrek na lavičce náhradníků nebo v hledišti. Mě Štramák nikdy nevadil a stojím si za tím, dostal podstatně méně času, než třeba současný SŘ, který je zodpovědný za výběr těchto současných hráčů.

   A ty žáby na prameni sedí opravdu jinde, dejme Priskemu čas i když i on dělá kopance... a kdo by je nedělal, kdyby hráče viděl poprvé v živote před 3 měsíci, byl v úplně cizí zemi a měl ”zaručeně přesné informace” od našeho vedení.

   • Funin13.9.2022 12:22reagovat

    tak ale sestavu na zápas snad nedělá Rosický, ale Priske ne? A jestli prostě za ty dva dny i s cestou seznal, že Kovář lepší Holce a postavil ho, tak dobrý. Ale celá ta situace ohledně brankářů a speciálně Vorla je opravdu divná, proč ho tedy někam neprodali, když chytal Holec a chystal se příchod Kováře?

    • Funin13.9.2022 12:22reagovat

     kua to mělo patřit jinam toto

     • johnny113.9.2022 12:47reagovat

      Jo v pohodě, já už jsem ti na to odpověděl nahoře.

  • kerberos4413.9.2022 16:00reagovat

   Opět musim jenom souhlasit. Celou dobu řikam to same. Dnes jsme mohli byt uplně jinde.

 • Kotel

  thomasd8612.9.2022 19:25reagovat

  Se docela divim ze neporada nejaky akce proti Rosickymu. Ze by dohoda- Bila Sparta =zadny nepokoje?

  • Pochcana slama12.9.2022 20:04reagovat

   Tak kotel je spokojenej o tom žádná.

  • johnny112.9.2022 20:27reagovat

   Stoprocentně.

   • Brian Pricke12.9.2022 20:54reagovat

    SmíchSmíchSmích

    • thomasd8612.9.2022 20:59reagovat

     Ze ty chodis do kotle😀 tak se pochlub jak to tam mate😀

  • waaw12.9.2022 21:54reagovat

   Bude listek na bus do Šestajovic?

   • thomasd8612.9.2022 22:07reagovat

    Prej pojede na staz nekam k Roudnici

 • Costa

  Kratos12.9.2022 14:29reagovat

  Costa prý doporučoval vzít v létě na testy křídelníka Billa Antonia z týmu Dynamos FC a Kanamikanu z Vyškova. S tím, že by oba zamířili do béčka a postupně by se pokoušeli prodadit do A týmu. U prvního se čekalo, tak dlouho až zamířil do Belgie. U druhého prý zájem přetrvává, ale nejdříve v zimě, jenže je o něj zájem takřka v celé lize. Costa doporučoval koupit hráče Hermannstadtu Babu Alhassana, na kterého se byl několikrát osobně podívat a dostal na něj tip přes nějaký svůj kontakt z Afriky. Vedení se, ale prý rozhodlo už dál tým neposilovat a dát šanci stávajícímu kádru. O Fishera Sparta měla zájem, ale sám hráč se sem prý moc nehrnul.Osobně jsem rád, nemyslím si, že by nám pomohl.

  • Funin12.9.2022 14:43reagovat

   by mě zajímalo, jak dlouho bude Costu bavit nám doporučovat hráče, když na jeho doporučení budem házet bobek

   • Kratos12.9.2022 14:56reagovat

    On už je teď z toho prý docela nemile překvapen. Ještě, když hrál, tak prý doporučoval Spartě hráče na testy( hráče 18-20let) nejen ze Zimbabwe, ale i z okolních zemí, protože tam má spoustu kontaktů. Nic se nezrealizovalo. Dokonce (to nemám nijak dobře ověřené), by se prý Costa, jako skaut líbil Slávii. Ovšem Costa to hned smetl ze stolu a chce dělat pro Spartu, které je prý vděčný za kariéru co tu mohl odehrát.

    • kanonMates8812.9.2022 16:42reagovat

     Já bych tu hlavně radši viděl někoho jako byl právě Costa nebo Kanga, v nejlepších letech, vyhraný hráč, se sebevědomím, s typologií silný na míči, agresivní do soubojů, nepříjemný, důrazný. 18-20 nám ligu nevyhrajou, to je zase maximálně ta ekonomická stránka věci, jako u hostování s opcí... Ale k titulu v české lize to nevede.

     • Funin12.9.2022 20:05reagovat

      tak takove hrace by tu chtel videt kazdy, meli bychom jit samo obema cestama

  • Mich12.9.2022 15:00reagovat

   Hadam ze to narazi na ten problem, co tu nekdo zminoval, ze v B tymu z realizaku nikdo neumi cizi jazyky, takze nechteji s cizincema pracovat.

   • Kratos12.9.2022 15:19reagovat

    To je jeden z problémů. Další, že Sparta vůbec nic nedělá a není připravena na to, že sem přijdou hráči odjinud. To mám na mysl, jako že nemáme lidi co se o ty kluky budou v začátcích starat a pomůžou jim i v běžném životě. Je tu jediný Costa, ale tohle je práce pro úplně jiné lidi. Sparta se na to připravovala v době, kdy byl ve Spartě Ščasný, který na to hodně tlačil už v době po Lavičkovi i v dalších letech, kdy byl trenérem nebo sportovním ředitelem Sparty. Nikdy se to nedotáhlo do konce a šlo to úplně k ledu.Podle toho to teď vypadá. Jo a Priske a jeho tým jsou z toho dost rozladění, že Sparta nemá tyto věci připravené.

    • thomasd8612.9.2022 15:43reagovat

     Neboj, on ti tady uz nekdo vysvetli, ze s tim Rosa urcite nema nic spolecnyho a je v tom naprosto nevinne...

     • fandim12.9.2022 16:27reagovat

      Takovej ruzovej trouba tu snad nikdo neniÚsměv, na druhou stranu budme realisti. Priske nastavil zrcadel jak na Petrine, ale ono to pujde. Na konci zimniho prestupaku uvidime realny obraz Sparty ciste pod Rosickym.

      • thomasd8612.9.2022 17:37reagovat

       Otazka je, kdo tu bude v ty dobe trener, jestli Priske nezacne vyhravat a ted ho ceka Banik😅 tak muze Rosa delat novou koncepci s dalsim trenerem, neverim uz ze Priske prezije do zimy...

       • fandim12.9.2022 19:13reagovat

        Ten kdo vyhodi Priskeho pred Vanocema, ten by mel odejit s nim, a s nima vsichni, kdo to schvali. To uz by nebyl legendarni obrat o 360, ale minimalne o 1800;-)

        • thomasd8612.9.2022 19:18reagovat

         No ja tak trosku doufam, ze Sivok je budouci nahrada. Na druhou stranu me zajima, jaky ma pravomoce a o cem rozhoduje?

         • kanonMates8813.9.2022 8:07reagovat

          Sivok ale podle mě není dobrá volba, to bude člověk vnímáním světa, prostředí a fotbalu jako Rosický, mladý, co působil venku, zažil venkovní přístup, profesionalitu, fungování klubu. My prostě nutné potřebujeme Peltu, Šádka, Tvrdíka, Nezmara, Brabce... Člověka, co se neštítí ničeho a co si získá vliv. Profesionalitou a zahraničním přístupem si z nás budou dělat všichni akorát prdel, jako si ji dělají posledních deset let.

          • Nulatunji13.9.2022 9:09reagovat

           My máme nějakou profesionalitu a zahraniční přístup? Já teda nevím o žádném klubu, kde hráč, který za tři roky zahrál dobře 5x, dělá kapitána. My máme náš vlastní přístup. Je úplně na hovno, ale je náš.

    • Mich12.9.2022 16:25reagovat

     To je hroznej diletantismus

   • Nulatunji12.9.2022 15:27reagovat

    Vedení Sparty je banda Durčáků.

    • thomasd8612.9.2022 16:00reagovat

     Nebud slusnej, rekni jmeno!

     • Silhis12.9.2022 17:56reagovat

      To je těžký když je Rosický rasista a žádného hrače tmavé pleti v tymu nechceSmích

  • Enkoff12.9.2022 23:11reagovat

   Divím se, že vedení Sparty je úplně jedno, že se čím dál tím víc šeptá o tom, že je Sparta rasistická. Vkládal jsem do Costy naději, že díky němu se tomu udělá přítrž, ale jak vidím, tak nastolenou cestu ani Legenda nepřemůže.

 • Chce to pořádně obměnit,

  johnny112.9.2022 14:28reagovat

  Rosu nechat v klidu odejít(vždyť už to i nabízel) tím pádem i toho druhého. Dál to nechat na Sivokovi s opicí do konce sezóny Úsměv kdyby to nešlo tak prostě neprodloužit a sehnat nového SŘ.

  Priskeho nechat, s tím, že si vybere realizák a v zimě hráče, které ať už vybírá on.

  Panu Hřebíkovi poděkovat,(koš, dres, doživotní permici) a najmenovat na jeho místo Holoubka, s tím, že bude šéfovat akademii a Spartě B. To znamená i s pravomocí dosazování trenéra Sparty B.

  Horníčkovi poděkovat, (koš, dres, doživotní permici) a najmenovat někoho typu Jarošík, ne-li jeho samotného do Sparty B s tím, že bude úzce spolupracovat s týmem A. Tam si ho vychovávat jako budoucího trenéra Sparty A. Trenér A+B stejná metodologie, taktika, videa, strava, cvičení atd.

  Konec hlášení.

  • Schyzo12.9.2022 14:32reagovat

   Druhé šance jsou krásná věc. Většinou to ale nevyjde a jsem pro, ze pokud rosa nabídl rezignaci, tak se mu neměla dávat druhá šance.

 • Skládání týmu

  waaw12.9.2022 13:50reagovat

  Ackoli tu nekteri genialitu naseho sportovniho vedeni meri “virtualni” cenou nasich posil (dnes uz zrejme historickou cenou), trochu se pomiji, ze fotbal je koletivni sport a ze kolecka do sebe musi zapadat. A v tom je prave uspesnost (v nasem pripade neuspesnost) vyberu posil. Jen se podivejte, jak nektere vazby mezi hraci proste nefunguji. Zatimco Zeleny byl s Hanckem super, se Sorensenem to proste neladi. Hojer s Janktem nefunguje, Cvancara s Kuchtou- nefunguje. Karabec se zbytkem zalohy- nekompatibilni. Proste ten, kdo to muzstvo sklada je strasne kratkozraky. Vidi jen jmeno, zasluhy, individualni (historicke) schopnosti a neni schopen posoudit, jak ten clovek zapadne k ostatnim koleckum v systemu. Neco jde i za trenerem, ktery se v tom mota, ale jak vime, k odpovednosti za slozeni muzstva se nam prihlasil nekdo uplne jiny.

  • kanonMates8812.9.2022 13:58reagovat

   Jsem sice inteligenčně slabší, ale nedá mi to se nezeptat, a není v tom případě ideální forma si drahé hráče, s vysokou jak ty píšeš virtuální hodnotou, vyzkoušet např. hostováním s opcí? Kdyby to třeba nefungovalo?

   • waaw12.9.2022 14:07reagovat

    Udelam jednu vyjimku a odpovim ti. Ano, muzes privest treba cely tym na hostovani s opci a vyzkouset jea kdyby to nedungovalo, tak je vratit. Financne to je dobre reseni. Bohuzel, kdyz to nefunguje, mas proste mizerne vysledky a pote, kdyz je vratis, nemas zadne hrace. Takze pokud treba narazis na Jankta, tak varianta opce je z ekonomickeho hlediska super, jen proste nemame momentalne kvalitni kridlo. Ale to ty asi nevnimas

  • Schyzo12.9.2022 14:30reagovat

   Tak ono u Jankta, stejne tak Haraslina je nejlepší, když hrajou do středu než po lajne. Tam jsou mizerní, případně sehnat obounožku.

 • Věkové složení a Rosický

  Neodbornik11.9.2022 20:48reagovat

  V Teplicích věkové složení našeho kádru Golman 22 let; Obrana: 27,26,30,27; Záloha 19,31,26,26; Útok 22,25. Tzn jediný hráč co je ve věku kde by se měl stále zlepšovat je Daněk jinak všichni v peak věku.

  Pochopil jsem když nastoupil Rosický a hráli jsme s nejmladším kádrem v lize že je potřeba třeba sezonu počkat až někteří hráči dospějí, ale s tímhle týmem není ani na co čekat. Po 3 a půl sezonách co je Rosa u kormidla s největším rozpočtem v lize jsme na titul ztratili postupně 19/20 25 bodů, 20/21 12 bodů, 21/22 12 bodů. Tuhle sezonu jsme mimo Evropu a máme náběh na ztrátu přes 20 bodů. Pro Rosického není bohužel absolutně žádná polehčující okolnost. Priske mluvil o tom že jsme jediný tým co má 8 nových hráčů v týmu jo to jsme, ale není to kvůli tomu že by nám 8 hráčů odešlo za lepším, ale protože se vždycky prospí zimní přestupák a vodí se sem průměrák za průměrákem.

  • captain_obvious11.9.2022 20:59reagovat

   Čvančara ani Kovář zdaleka nejsou v peaku.

  • Larrygo11.9.2022 21:02reagovat

   +1

   Myslím, že je na místě akceptovat, že o titul nehrajeme a začít sledovat Liberec, Slovácko, Brno - naše opravdové přímé konkurenty. Zároveň je pro psychický zdraví Sparťanů žádoucí aby si férově přiznali, že o titul Sparta nebude hrát ani příští, a dost možná ani přespříští rok - kádr je Rosického prací totálně zdevastovaný ( zahnojený ) a cesta z toho bude hodně těžká a dlouhá.

   První krok na tý cestě je samozřejmě Rosického konec.

   • johnny112.9.2022 7:09reagovat

    Někteří nejsou v (peaku???) celkem dva, říká odborník, škoda, že jsme češi a nepoužíváme náš hezký jazyk, takže teda asi máme nárok být tam, kde jsme, škoda že gólů jsme dali míň než kdesi dole hrající Jablonec, který hraje o sestup. Ale hlavně, aby se tady demagogicky obhajoval Rosický. Nerozumím tomu jak tohle, co hrajeme může někdo obhajovat, hrajeme totální tužku, po twittru běhají ukázky jak na to Wiesner sere a bojkotuje hru celého mužstva, protože ho trenér nestaví a někteří tady budou plácat Rosickýho po ramenou, přitom je evidentní, že tenhle tým sestavil on a on nese plnou zodpovědnost a vlastně i za trenéra, který podle mého názoru za tenhle stav nemůže.

    To bych blil!!!

    • bohniceontour12.9.2022 9:37reagovat

     Když shrnu tvůj příspěvek: ROSICKÝ TÁHNI!

     Ideálně se spoustou dalších lidí z vedení.

  • kanonMates8812.9.2022 11:57reagovat

   Lukáš Juliš ven, Standa Tecl dovnitř!

   • Nulatunji12.9.2022 12:08reagovat

    Standa Tecl byl zrozen k úspěchu.

    • kanonMates8812.9.2022 12:16reagovat

     +1 Zraje jak víno!

    • Tashunka Witko12.9.2022 12:37reagovat

     Dříve Vlček, teď Tecl.

     Je vidět, že sešívanci dokáží i z komických Standů dělat na stará koleny hvězdy.

      

     Oba přitom úspěšně navazují na legendárního dukláckého rumpáltechnika Standu Štrunce, přezdívaného ”Koza” a rozšiřují úspěšně českou fotbalovou sestavu Standokomiků.

     • Nulatunji12.9.2022 12:53reagovat

      Já měl spoluhráče Standu, přezdívalo se mu Koza a dotáhl to do porna. Hetero porna teda.

      • kanonMates8812.9.2022 13:02reagovat

       A ten měl svůj peak kde?

       • Elysir12.9.2022 13:21reagovat

        🤣🤣🤣🤣🤣

       • Nulatunji12.9.2022 13:52reagovat

        Já bych se spíš ptal, kde ho neměl. ÚsměvÚsměv

     • 13goat12.9.2022 12:54reagovat

      Na Standu mi nešahej.

 • Slávyje

  teflitch11.9.2022 20:12reagovat

  Špatně se mi to píše, ale JudeEden úplně někde jinde….Smutek

  • thomasd8611.9.2022 20:24reagovat

   Ja tu psal ze budem radi, kdyz budem po podzimu treti. Vetsina se mi tu smala😅

  • thomasd8611.9.2022 20:28reagovat

   Budejky s takovou dostanou 10...

  • Larrygo11.9.2022 20:33reagovat

   Slavii by mohl někdo vysvětlit, že se česká liga nedá úspěšně hrát s technickými, rychlými a přímočarými hráči.

   Je potřeba mít tým vyšperkován především hráči typu Pavelky, kteří se v soubojově laděné lize umí mnohem lépe orientovat.

   • Larrygo11.9.2022 20:33reagovat

    Pak je samozřejmě neméně důležité respektovat specifika české kabiny.

    • thomasd8611.9.2022 20:39reagovat

     😅😅😅😅

 • Derby

  thomasd8611.9.2022 20:10reagovat

  S nasi obranou a s tim kolik strili cina golu,se zacinam trochu bat debaklu...

  • captain_obvious11.9.2022 21:00reagovat

   S naší obranou, která zatím dostala o jeden gól více než Slavia?

   • fandim11.9.2022 21:21reagovat

    A to jsme si jeste pulku dali vicemene sami.

    • thomasd8611.9.2022 21:38reagovat

     Tak az dostanem v derby trojku, tak si to reknem...

     • captain_obvious11.9.2022 22:13reagovat

      Chápu dobře, že tvoje věštění výsledku derby má větší hodnotu než reálná data z prvních osmi kol? Smích

      • thomasd8612.9.2022 5:57reagovat

       Klidne se smej hele, az se budu mylit, velice rad se ti omluvim

       • captain_obvious12.9.2022 7:44reagovat

        Smích

        • thomasd8612.9.2022 9:45reagovat

         Vsiml sis kolikrat sli Teplice nebo Zlin do brejku? Kdyby nebyli drevaci, tak jsme tech golu dostali vic, sorry. Mas pravdu ciste statisticky ale jinak ne

      • bohniceontour12.9.2022 9:42reagovat

       Data jsou bezva. Máš tam data kolik gólů jsme mohli dostat ale dřevácí že Zlína atd.je nedali? Nechci sýčkovat, ale Slavie je jinde než Zlín, Bohemka, Teplice.... Uvidíme.

       • captain_obvious12.9.2022 10:09reagovat

        xGA (zdroj footystats):

        16. Slavia 0.88

        15. Sparta 1.11

        14. Boleslav 1.31

        .

        .

        .

        2. Jablonec 1.98

        1. Budějovice 2.14

 • Jankto si myslí

  snytek11.9.2022 14:09reagovat

  Do ofenzivy jsme hráli velice dobře. Měli jsme tam hodně gólových příležitostí. Zejména v první půli si myslím, že beky jsme trhali dobře.

   

  Já si to nemyslím, asi jsem viděl jiný zápas než Jakub.

  • Chabix11.9.2022 14:31reagovat

   Hlavně jsme ten zápas neměli celou dobu pod kontrolou.

82186 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha