Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Obrana

  waaw9.3.2020 12:08reagovat

  Jsem zvedavy, zda vyplave kdo mel hlidat Musu pri tom centru. Bezel k nemu Hancko, ale vypadalo to, ze hlida nekoho jineho a bezi tam z nouze, ze tam nikdo neni

  • MichalM9.3.2020 13:12reagovat

   Hlavní díl viny je v tomhle na Hložkovu, který neměl dopustit rychlé rozehrání. Měl si stoupnout před balón, pomalu od něj třeba odcházet, ale ne běžet pryč a dopustit, aby Bořil centroval rychle do nezfirmované obrany. Samozřejmě, toho hráče někdo hlídat měl, ale tohle byla hrubá chyba, protože to, že si hráč stoupne před balon aby se mohla obrana připravit se učí v každém pralese. Zvlášť ještě takhle ke konci zápasu.

   • jaan9.3.2020 14:07reagovat

    Max souhlas, kdo někdy hrál, ví že se to učí od žáků.

    Velká chyba, mělo se řešit i za cenu karty-

   • Tashunka Witko9.3.2020 16:12reagovat

    Tak prvotní chyba byl ten Hložkův stupidní a nic neřešící faul u lajny, kterým Bořila vysvobodil. Ale je to mladý kluk a musí se mu to odpustit. Horší byla ta Zahutselva hlavička před časem. Včerejšek jsem už vydejchal, Tvrdík tu káru prostě tlačí fest a na to my nemáme, resp. nebudeme s nimi soupeřit ve sviňárnách a necháme to na Plzni..

 • Karlsson

  brac9.3.2020 11:43reagovat

  Ten jeho důvod absence se mi zdá být poněkud slabý. Spartě hoří koudel u prdele, jemu taky, ale musí vynechat zápas sezóny, aby u porodu zastal roli nejzbytečnějšího člověka.

  • AlaMierda9.3.2020 11:45reagovat

   Od kdy je nějaký fotbal jiného důležitější než narození potomka?

   • Brian Pricke9.3.2020 11:47reagovat

    Od doby, co to řekl DaveACS. Smích

   • brac9.3.2020 11:49reagovat

    Od doby, co se rozhodl, že tím toho potomka bude živit.

    • AlaMierda9.3.2020 11:56reagovat

     Většina lidí se něčím živí a tou prací živí i svou rodinu, ale nic z toho není důležitější než narození vlastního dítěte.

     • AlaMierda9.3.2020 11:58reagovat

      a samozřejmě zdraví své rodiny.

     • brac9.3.2020 12:05reagovat

      A bez něj se nenarodí? Nemůže odjet po zápase, případně zajet na otočku, pokud to bylo dříve?

       

      Pokud by nehrál, tak OK, jinak si myslím, že pokud má chlap důležité pracovní povinnosti a není u porodu z nějakého důvodu potřeba, tak to má překousnout.

       

      U prvního porodu jsem byl a byl jsem tam prakticky k ničemu. U druhého jsem byl na pracovní cestě, a že bych se uprostřed jednání odjel domů k porodu, to by mi i manželka řekla, že jsem debil.

      • AlaMierda9.3.2020 12:12reagovat

       Sorry, meleš hrozný blbosti. Vrcholem je asi, že jsi tam byl úplně k ničemu. Co bys tam jako chtěl vyvádět u toho porodu? To je úplně o něčem jiném. To se vůbec nemusíme bavit, že vůbec nemůžeš vědět zda neměli nějaké komplikace během těhotenství či jiné problémy.

       • brac9.3.2020 12:24reagovat

        Ano, třeba byl ten důvod opodstatněný. Píšu jen, že čistě samotný porod je slabý důvod vzhledem k situaci jeho a týmu.

         

        To, že je chlap u porodu jako páté kolo u vozu je prostě realita pro každého, kdo není sebestředný narcis.

        • AlaMierda9.3.2020 12:33reagovat

         Ty si vůbec nic nepochopil. Tým je důležitější než rodina jo, to myslíš vážně? I kdyby tam ten chlap byl padesátý kolo u vozu u toho porodu, tak je to úplně jedno, je to nedůležitý-zbytečný údaj. Jeho manželka rodí jejich potomka, a on jako její manžel je u nich to je v tu chvíli to jediné důležité na světě, zbytek je nepodstatný. To vynechávám, že opravdu nevíš jaká je situace u nich a to, že rodí ve Švédsku a ne v Praze.

         • atraps29.3.2020 12:57reagovat

          Je to přesně jak jsi napsal.

         • brac9.3.2020 13:18reagovat

          To porovnání děláš akorát ty.

           

          Já jsem s manželkou od střední školy nějakých 18 let a máme 3 děti (byl jsem u porodu prvního a posledního). Priorita je, abych zabezpečil jejich základní potřeby, do čehož patří neohrožovat své živobytí, na což pan Karlsson poslední rok moc ohled nebral. Dělám, co je nejlepší pro rodinu, dávám tomu všechno a nějaké moje osobní pocity jdou často stranou.

           

          Možná měl nějaký super důležitý důvod a manželka byla v ohrožení, to je OK, každopádně čistě jen běžný porod v situaci, ve které Karlsson je, u mě do té kategorie nespadá.

          • DJDriver9.3.2020 15:02reagovat

           Tohle je strašná sračka co si napsal.

          • K0F110.3.2020 1:24reagovat

           No, ty vole...

      • panta9.3.2020 15:43reagovat

       Meleš blbosti.Něco jako vyšší city nejspíš nejsou v tvém repertoáru.... Navíc netušíme jestli nejsou nedej bože nějaký komplikace.

  • waaw9.3.2020 11:55reagovat

   A co kdyz pak nepoda odpovidajici vykon, protoze bude myslenkama nekde jinde. Pokud klub dela vse proto, aby byl v pohode a jeho vykon jde nahoru, tak jeden zapas s Cinanem neni tak podstatny.

   • AlaMierda9.3.2020 11:56reagovat

    tak tu bude brac psát, že neměl nastoupit, protože byl myšlenkama u porodu a nesoustředil se na zápas.

   • brac9.3.2020 12:09reagovat

    Zapomněl jsem, že tady jednáme s dětma, co nejsou schopny ovládat svoje emoce a potřebují svoje safespace. Asi mám nedostatek estrogenu.

    • waaw9.3.2020 12:15reagovat

     Sorry, ale davam si te na svuj soukromy seznam nechapajicich ubozaku

     • brac9.3.2020 12:33reagovat

      Díky za sdělení, že si ve svém deníčku u mě píšeš černý puntík. Smích Asi fakt nemám dostatek empatie na to, abych tě viděl jako středobod vesmíru, ve kterém je to sdělení nějak relevantní někomu jinému něž tobě samému.

      • waaw9.3.2020 13:28reagovat

       Misto abys uznal, ze si tady napsal blbost, tak stale meles svoji pochybnou teorii. S takovym clovekem je diskuze marna. Hezky den

      • panta9.3.2020 15:46reagovat

       Empatii nemáš, co se dá dělat. Klidně dělej rodině peněženku a nic jinýho. Někteří z nás to mají jinak:) Naštěstí.

  • adam9.3.2020 12:01reagovat

   To je vážně výstřel do tmy.

  • DaveACS9.3.2020 12:13reagovat

   https://youtu.be/-qqDIqlGUFE

  • Libbi9.3.2020 12:43reagovat

   Já ti nevím hele, podle mě je porod prostě mnohem důležitější jak ”nějaký” zápas.. viz video od DaveACS… (y)

  • atraps29.3.2020 12:54reagovat

   Každý kdo máme nějakého potomka ti jednoznačně odpoví co je nejdůležitější.A pokud manželka projeví přání aby u porodu byl tak není o čem dál mluvit.Vše ostatní jde okamžitě stranou.

  • Marbar9.3.2020 18:39reagovat

   Já u porodu dcery byl a ty si debil bracu.Takovou hovadinu napsat, muselo dát opravdu práci 🤮

 • včera

  AlaMierda9.3.2020 10:38reagovat

  Zklamání, mělo se vyhrát. Ten konec školácká blbost Hložka. Heča taky zvláštní chování při té brance. Každopádně je veliká škoda, že Kotal tu nebyl už po podzimu. S největší pravděpodobností bude tato sezona nejhorší v éře Křetínského. Zodpovědnost jde za Rosickým. Sparta ztratila amatérsky další rok.

  • peterpan279.3.2020 10:54reagovat

   Chyba Hložka ano, chyba Kotala, že ho už dávno nestřídal větší a největší chyba Rosickýho, že nepřivedl dalšího krajního hráče

   • AlaMierda9.3.2020 10:59reagovat

    Asi se nenaskytla příležitost k získání krajního záložníka. Jinak by Sparta byla jistě aktivní.

  • dominik279.3.2020 10:59reagovat

   Hložek to bohužel před gólem Slavie fakt podělal, na druhou stranu bych řekl, že vzhledem ke svému věku hraje až nepochopitelně vyspěle. Že udělá takovou blbost zrovna na konci derby, v tom je asi i trochu smůly. I sebelepší hráč někdy chybuje, tady se to sešlo ve špatný moment. Slavia sice měla v zápase zřetelnou převahu, ale Sparta svou roli plnila nějakých 94 minut celkem dobře. Tetteh svým pohybem dělal problémy. Škoda, že za něj nemohl jít do hry někdo podobně běžecky zdatný.

    

   S odstupem se samozřejmě jeví jako velká chyba managementu, že Kotala po podzimu nedali do áčka. Buď měl Jílek mít větší důvěru, nebo se naopak mělo od jeho cesty ustoupit tak, aby nový trenér měl lepší výchozí pozici, ale jako iks jiných věcí se to vyřešilo tak nějak napůl. Je hezké, že se Tomáš Rosický hlásí k odpovědnosti, na druhou stranu, co z toho jako plyne? Udělil sám sobě pokutu, nebo v čem jako spočívá jeho odpovědnost?

    

   Já mu hrozně fandím, určitě chci, aby ve funkci zůstal, často se ho zastávám, ale právě se nachází na vrcholu sportovního vedení Sparty. Tady není tolik prostoru dělat kraviny.

    

   Teď to Kotal lepí za pochodu, navíc už si nemůže sáhnout po žádné posile, což je strašně nevděčné. Navíc mám u Sparty trošku problém v tom, že vlastně sám nechápu, jestli tahle sezona má sloužit k zapracování něčeho, co by mělo fungovat od léta, nebo jestli jsou tady nějaké výsledkové ambice. Opět mám pocit, že to uvízlo někde mezi, takže se nakonec dost možná nepovede ani jedno.

   • AlaMierda9.3.2020 11:05reagovat

    Smůla to není, to je nekoncentrovanost, podcenění. Bohužel u nás časté,to je jednou Kaya, pak Lishka, pak Frýdek, pak Heča, pak Mandjeck,pak Štetina, teď zase Hložek. A to nás stojí mraky bodů.

     

    Napsal jsi to dobře je hezké, že se Rosický k tomu hlásí, ale to je úplně k ničemu. A moc nevěřím, že v létě přivede posilu co si hned zvykne a bude okamžitě platná.

     

    Mě to přijde, že jde o to přežít další sezonu. Zachránit ji výhrou v Molu a od léta opět od začátku.

    • Buritos149.3.2020 11:22reagovat

     S tim přežitím a Molem to tak bude, ale já si nemyslím, že se to má stavět od začátku. Je dost pravděpodobný, že jsem úplně mimo, ale mně to připadá, že se počítá s velkou obrodou hráčů jako Mandjeck, Kanga, Nita za to omlazení o kterém pořád slýcháme. Já třeba očekávám skutečné začlenění Havelky, Plechatého, Fortelného a asi i pokud se jim ještě bude dařit, tak s otazníkem Pulkraba, Polidara, Součka, ... S tim, že bych tipoval příchod brankáře, možná nějakýho dražšího křídla, když odejde Hložek a pravýho stopera v závislosti na Štetinovi, Panákovi a Plechatém.

     • victorlima9.3.2020 11:51reagovat

      Tak to, že se od léta pojede asi na novo je nad slunce jasné. Velkému množství hráčů končí smlouva asi osmi a někteří si přejí jít pryč. Vedení váhá zda podepsat Kangu (tady samozřejmě jde i o jeho ochotu), Mandjecka i Nitu. Dle tebe očekávané začlenění Havelky, Plechatého, Fortelného je sice možné, ale vzhledem k jejich výkonům, není vůbec jisté, zdali se o nějaké posílení vůbec jedná. Zásadní bude, jestli se bude kupovat s vyhlídkami na titul nebo na střed tabulky. Pokud by připadalo v úvahu to prvé, tak si nejsem vůbec jistý že TR to zvládne.

  • Brian Pricke9.3.2020 11:43reagovat

   Jestli jsem si správně všiml, tak Kotal zhruba setinu před tím zákrokem přesně ukazoval, ať to je hlavně bez faulu.

 • Asi

  fevac9.3.2020 10:13reagovat

  Je remíza spravedlivější, než by bylo naše vítězství. Nicméně, jsem zvědav, jestli budou arbitři tak citliví, až nepůjde o sešivky a plíseň. V Anglii by byli sežrání za živa, kdyby takhle pískali.

  V našem případě, první fauloval Takácz, když rukou 2x stáhnul Teteha za sebe. Jinak by se mu díval na záda a nedošlo by k přistrčení.

  Proto ten gól měl platit

  • Bunda9.3.2020 10:16reagovat

   Jasně, první fauloval ten jejich fešák. A na konci zápasů jak Kozák uklouzl, tak do něj Boril vrazil větší silou než Tetteh do fešáka. Var byl asi na klobáse

   • Hynek9.3.2020 10:24reagovat

    Ale tělem a ne rukama.

    • Bunda9.3.2020 10:28reagovat

     Ani tělem nemůže do něj vrazit takovou silou. A bylo i rukou

    • AlaMierda9.3.2020 10:31reagovat

     To máš jedno. I tak to byl faul. Hrát dělem a důrazně neznamená, že vražení není faul.

   • Shrekson9.3.2020 10:34reagovat

    Celkově Boril hrál na konci zápasu hokej a ne fotbal, jeho ”tělo” do souboje bylo legrační a rozhodčí to nechaval hrát.

    Jenom by mě zajímalo proč ani jednou nebyla opakovacka ruky v prvním poločase, tam Coufal nebo Takac leželi na zemi a zahráli jasně rukou ve vápně cca 40min..

    • fevac9.3.2020 10:38reagovat

     Také by mne zajímalo, jestli ta situace byla zkoumána VARem, nebo raději nic neviděli

     • johnq9.3.2020 10:44reagovat

      Pechanec :jelikož dle protokolu kontrolujeme každou branku, kontrolovali jsme i tuhle.

       

      Dočkal :na školení bylo řečeno, že VAR má upozorňovat na něco zásadního, očividneho.

       

      Docela rozpor ne?

  • dominik279.3.2020 10:42reagovat

   Tetteh zakončoval do prázdné brány jen díky tomu, že strčil Takásce na Koláře, faul to samozřejmě byl. Ale jak říkáš, taky mi přišlo, že Takács si tam nepočínal úplně čistě a dřív než Tetteh, takže teoreticky se to dalo v první moment písknout jako faul na Tetteha mimo vápno.

    

   Zpětně tak nějak chápu tu logiku, s jakou to rozhodčí vyhodnotili. Nepůsobilo to na mě jako cílený zářez. Na druhou stranu by se sešívky ani nemohly divit, kdyby se nějaký ten moment vyhodnotil v jejich neprospěch. Třeba zde zmiňované počínání Bořila v souboji s Kozákem mi přišlo samo o sobě dost nepochopitelné. Přece jenom si myslím, že vrážení do soupeře by mělo proběhnout v rámci souboje o míč. Tady Bořil měl míč, žádný souboj podstupovat nemusel, protože Kozák podklouzl, ale Bořil se raději rozběhl směrem pryč od balonu, aby Kozáka srazil... Kdyby se tohle vyhodnotilo jako penalta, tak by se asi fanoušek Slavie v první řadě musel zlobit na Bořila než na rozhodčího.

 • Klikaři

  ap24129.3.2020 0:49reagovat

  Pamatujete? Nafilmovaná penalta Mingazova v závěru, další zápas když jsme vedli 3:0 a komouši vyrovnali těsně před koncem na 3:3 rovněž z penalty, a teď naposled gól v 93. minutě...i na podzim kiks Štetiny, Sáček si dal gól prdelí...

  • victorlima9.3.2020 5:59reagovat

   Ano, na nepřízeň štěstěny tady žehrám už dlouho. Kolikrát jen my přišli o body v posledních minutách a jak. Mužstvo se včera opravdu snažilo a bylo dobře připravené. Bohužel derby vyšlo jen některým (Štetina,Vindheim,Sáček,Tetteh,Hancko). Průměrní byli Dočkal s Hložkem a Heča. Špatný výkon odvedl Plavšič, který nebyl nebezpečný v ofenzívě a soubojové absolutně nestačil, Frýdek ten hořel celý zápas a ani Krejčí nijak neoslnil. Obávám se, že ani takto zlepšený výkon na Plzeň nemusí stačit.

 • Hadanka

  Saeno148.3.2020 21:53reagovat

  Je to cervenobile a hreje to cura*y, co to je?.... Slavisticka sala... Smích

  • kadrazan9.3.2020 0:09reagovat

   Právě jsi vyšel ze školky? Nedělej tady ostudu.

    

 • Kanga

  pivees8.3.2020 21:35reagovat

  Prijde mi skoda, ze nejlepsi hrac Sparty sedi na lavici.

  • Dollaruss9.3.2020 0:18reagovat

   Nejlepší hráč ligy.

  • victorlima9.3.2020 5:41reagovat

   Jednoznačně. Mužstvo zoufale bojující o první šestku (zatím neúspěšně), si nemůže dovolit takový luxus nechat na lavici hráče Kangových kvalit. Zvláště ne v případě, že místo něj hraje Dočky, který zatím jen plive a hádá se z rozhodčím. Nechci mu křivdit včera měl jednu výbornou přihrávku. Takových rozdá Kanga pět za půli.

   • sport9.3.2020 6:30reagovat

    Dá se hrát i bez Kangy,zápas s Ostravou to ukázál v plné parádě.Už to tu někdo po tom zápase psál,Kanga je solista a hráči jakoby nevěděli co vedle něho hrát.Pořád se tu zapomíná na to,že Slávia je pořád jinde než Sparta.

    Třeba takový Hložek měl za celý zápas 2 kloudné akce v první půli,ve druhé nevím,že hrál.S Coufalem nestíhál nic,taky Frýdek nezahrál tak dobře jako v poháru. Plavčič byl slabší než DMK minule.Dá se pracovat i českými hráči,Sparta bude výborná i bez Kangy.

     

     

    • victorlima9.3.2020 8:54reagovat

     Možná, že bude, ale dovolím si pochybovat. Chtělo by to vyměnit tak polovinu kádru. Nemůžeme se teď půl sezóny koukat zpět na zápas s Ostravou. Heča sice chytil dvě šance, avšak předvedl málo vídanou hrubku a v závěru také jistotou neoplýval. Všeobecně (i mnou ) chválený Hancko prohrál rozhodující hlavičkový souboj s Musou. Frýdek podal docela otřesný výkon. Totéž Plavšič. To není vůbec hráč vhodný pro naší převážně soubojovou ,,kapr,, ligu. Hložek je mimo formu a zvolna na odchodu. Mužstvo je třeba vhodně doplnit a o tom, že se to povede slabému SŘ, dost vážně pochybuji. Spíš myslím, že budeme dlouho vzpomínat na povedený zápas s Ostravou.

     • sport9.3.2020 9:59reagovat

      Tvé příspěvky čtu rád,ale zaráží mě tvůj přehnaný pesimismus k výkonům Sparty.Mě osobně se líbíl herně i výkon v Olomouci,tak to mělo skončit 1:4.I doma v deseti jsme přehrávali Zlín,škoda chyb v obraně.Hra pod Kotálem má určitě systém a kreativitu daleko větší než u Jílka.S českými hráči v záloze se dá pracovat určitě i bez Kangy.

      Stačí si vzpomenout na střelce Lafatu,kdo mu připravovál tutovky skoro do prázné,nebo přesně na hlavu.Nebyl to žádný zázračný cizinec Kanga,ale bud Dočkal,Matějovský,Hušbauer,atd.

      Žádného solistu ala Kanga jsme ke hře nepotřebovali a branek jsme dávali i více.Kanga je individuálně skvělý hráč,ale fotbal je kolektivní sport.

      I ve Slávii jsou čeští hráči individuálně o něco horší,ale jsou dravější a pro kolektiv platnější než Traore,Olayinka,ap.

      • victorlima9.3.2020 10:19reagovat

       Máš pravdu v Olomouci jsme měli vyhrát a rovněž souhlasím s tím, že Kotal je kvalitní trenér. Přál jsem si ho tu už v létě. Dalo by se pracovat i s českými hráči, ale jen těmi kvalitními a tu kvalitu (které u nás mnoho není) nám už bohužel vykoupila Slavie. Dřívější nahrávači Lafaty bývali oporami reprezentace, ale i tak jsme tahali za kratší konec. Plzeň nás skoro vždy předčila.

       Kanga je určitě svéráz. Není to však žádný sólista, vždyť jeho největší předností jsou skvělé gólové přihrávky. To sólista nedělá. Nejsem žádný milovník Kangy, ale jeho fotbalové schopnosti ostatní o tolik převyšují, že si myslím, že mužstvo, které bude ještě mít co dělat, aby uhrálo prostřední skupinu (je to tam dost vyrovnané) si nemůže dovolit ho nechat sedět na lavici. Zvláště když jemu stylem hry podobný Dočkal už poslední půl hodiny sotva plete nohama.

       • sport9.3.2020 10:48reagovat

        Tak od 60minuty mohl Kangu zkusit, že jsem psál solista to nebylo myšleno doslovně,ale protože se rád mazlí s míčem,nejraději by ho nikomu celý zápas nedál.

        Ty jeho geniální přihrávky byly vesměs při přečíslení,při zformované obraně na mě právě působil dojmem že bude lepší spadnout a kopat nějaký ten trestnák,než zkusit něco vykombinovat.Mě přijde,že nechce Kotálův způsob hry akceptovat,tzn snažit se rychle dávat míč,tak jako hráli s Baníkem.Jinak by ho postavil,věřím tomu.Uvidíme jak to bude dál,díky za pokec.

        • victorlima9.3.2020 11:56reagovat

         Uvidíme jak se to bude vyvíjet. Taky dík.

    • panta9.3.2020 9:08reagovat

     Proč pracovat s českými hráči, když máme k dispozici cizince kteří jsou lepší?

  • panta9.3.2020 9:07reagovat

   Rozhodně, velká škoda.

 • Kotel

  adam8.3.2020 21:28reagovat

  Nevíte někdo, jak na konci zápasu an tu remízu reagoval náš kotel? Byla nějaká alespoň letmá děkovačka (zatleskání)?

  Po Baníku kotel správně řval ”Tohle chceme v derby” a myslím, že minimálně z větší části to hráči splnili.

  Těším se na příští týden, snad bude plno.

  • Discosaurus8.3.2020 22:59reagovat

   Jelikož si speaker (Plukovník) vzteky rozmrdal megafon, když jsme dostali gola, tak nešlo zkoordinovat nejakou poradnou dekovacku, takze se celou dobu jenom tleskalo.

 • Trpis

  waaw8.3.2020 21:25reagovat

  Chapu, ze v tehle situaci musi delat na venek, ze se nic nedeje, ale prekvapuje mne jeho hodnoceni zapasu. Objektivne jejich sance nebyly uplne jasne golovky, meli par strel z dalky a on mluvi o povedenem vykonu. Hrali doma, proti tymu ze stredu tabulky. Ja bych teda bejt nima byl hodne nervozni....

  • adam8.3.2020 21:30reagovat

   Jako trenér - kouč je podle mě skvělej, to jakým zůsobem zvládnul tým relativních průměráků bez vyložené hvězdy připravit na zápasy LM + ligu v loňském roce, zaslouží velké uznání.

   Ale jinak je to z pohledu osobnosti takovej Lojza.

   • Kratos8.3.2020 21:45reagovat

    Na druhou stranu. Hodně vytěžil z hráčů, kteří přišli za Šilhavého a Uhrina a co jsou už pryč (Deli, Ngadeu, Stoch, Hušbauer) do toho jim to tam držel Král a Souček a je pryč Škoda. Slávia nám teď v zimě mohla hodně utéct, kdyby využila povedené roku a posílila o 2-3 hotové kvalitní hráče. To neudělala a na jaře bude mít ještě problémy a doplatí na to v létě v další kvalifikace o LM. Pro nás jen dobře, že ten tým začal couvat. Rosický, ale musí hodně razantně zavelet vpřed. A to se neví co vyvede Nezmar, protože vím od člověka co h ozná, že on je hodně psychicky labilní a už v Liberci mával každou chvíli s výpovědí.

 • Rozdíly

  adam8.3.2020 20:23reagovat

  Já nevim, ale za mě je za poslední zápasy největší posun v mentalitě týmu ať už z pohledu vedení (Kotal), ale i na hřišti, kde se jasně vyprofiloval jako vůdčí osobnost Hancko + samozřejmě Dočkal.

  • peterpan278.3.2020 21:08reagovat

   Což je zároveň velmi špatnou vizitkou Jílka, že ten tým dokázal tak rozložit. Kotal není žádnej génius, ale pár dobrejma krokama dokázal posunout ten tým úplně jinam. Hecují se, dřou, faulují, vztekají se - konečně emoce, a ne ty bezkrevný výkony pod Jílkem...

   • Sergej_Stokurev8.3.2020 21:10reagovat

    Všichni ti ”progresivní” teoretici si vezmou něco do hlavy a pak se snaží to slepě uplatňovat, i když to nefunguje. Zatímco trenér přijde k týmu, zjistí jaký tam má hráče a na základě toho určí, jak se bude hrát.

    • fandim8.3.2020 21:17reagovat

     Stokurev, tvoje prispevky jsou casto stokravin...ale tady mas az desivou pravdu...

     • kilovolt8.3.2020 21:30reagovat

      to někde ”opsal” Úsměv

   • Kratos8.3.2020 21:10reagovat

    mě se třeba líbí tato věta od Kotala - pořád se mi nelíbí spousta přihrávek do nohy místo na hráče, který se nabízí, abychom se vyhnuli soubojům. Když jste v pohybu, pro soupeře je těžší vás bránit.,

     

    To uplně vidíš jak ten trenér z toho nedělá vědu, ale použije selský rozum.

     

     

   • Kamenovic8.3.2020 21:10reagovat

    Je to tak, i ten Šmarda hecuje víc, než Jílek a celej jeho ansábl dohromady. Jen tak dál. Faktem ovšem je, že jsme 8. v lize, což je teda šílený, šest kol do konce.

    • Sergej_Stokurev8.3.2020 21:16reagovat

     Taková je prostě situace, do který Kotal přišel. Teď už se s tím nedá moc dělat. Umístění v tabulce zkrátka bude na hovno. Jenom se obávám, pokud to pod Kotalem začne opravdu k něčemu vypadat, aby ho koncem sezóny nenahradili zas nějakým hřebíkoidem, jako když se zbavili Rady.

     • jakub23118.3.2020 22:37reagovat

      Stokurev ty jdes do sebe. Kotal ma na tebe vliv jako na Stetinu 👍

     • vitamin9.3.2020 9:04reagovat

      A viš o tom, že Kotal je sám Hřebíkovec že ano?

    • peterpan278.3.2020 21:16reagovat

     To je šílený. Já bych zcela nepokrytě vyhlásil konec ligy z naší strany jako přípravu na další sezonu. Zkoušet si různý věci, hráče a tak. Mně fakt bude jedno, jestli skončíme šestý nebo desátý. Ale ať v létě zase neslyšíme, že nebyl čas na tohle a na tamto.

     PS: Píšu o lize, pohár bysme měli hrát v co nejsilnější sestavě a pokusit se ho vyhrát.

     • Sergej_Stokurev8.3.2020 21:19reagovat

      No jestli posereme i pohár, tak budeme poprvé od roku 1981 chybět v pohárový Evropě a bejt podepsanej pod tímhle ”milníkem”, to je pro tým slušná hanba.

    • ouki8.3.2020 21:18reagovat

     Z hlediska pohárů je mnohem lepší být osmí než šestí.

   • adam8.3.2020 21:14reagovat

    Je to tak. Pro mě je to týmový pojetí a vůbec touha po vítězství asi úplně nejdůležitější. Dneska věřím, že kdyby Malinský dělal ty kraviny co naposled, tak ho tam někdo za minutu sestřelí.

    Ale samozřejmě je otázka, jestli to celé nestojí na Dočkalovi s Hanckem a bez jejich přítomnosti se to celé nesesype.

    Škoda jen je, že dostaneme goly těsně před koncem a nemáme šanci na ně ragovat. Kdybychom v 10-ti porazili Zlín, kdybychom sestřelili Slávii, tak ten tým mohl být psychicky ještě úplně jinde.

    Podle mě ale Kotal zatím udělal s týmem víc, než Jílek + Ščasný + Hapal dohromady.

    • peterpan278.3.2020 21:21reagovat

     S tím Malinským je to přesný. Pod Jílkem jsme se pravidelně nechali pokopat a rozkopat, dneska jsme je párkrát zajeli a myslím, že i proto byl Stanciu tak jalovej. Ono když si hlavně hlídáš zadek, aby Tě někdo nesestřelil, tak pak nemáš moc čas přemýšlet nad tím, jak co kde rozehraješ. Naše liga je fyzická a dost důrazná až tvrdá, nedá se to hrát v rukavičkách

80958 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha