Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Penalta

  VHS28.5.2020 7:31reagovat

  Tak na isportu je teď ve videu jasně viděť, že šlapák na Štětinu udělal Tetteh, takže správně neodpískaný.

  • Kamenovic28.5.2020 7:34reagovat

   Jak správně? Faul to byl! Jasná penalta.

   • waaw28.5.2020 8:32reagovat

    A mela ji kopat Plzen nebo my?

 • Tak dnes jsem to asi i čekal

  fanACS28.5.2020 1:15reagovat

  Neodpustim si ale pár poznámek. Dát Kangu na lajnu, to je opravdový kumšt. Prostě jen aby hrál Dočkal, který je o parník horší? Jestli to chtějí dělat tímto způsobem, tak je to v prdeli už úplně. Nevím, zda je to pravda, ale jestli opravdu chtějí dát Setonovi dlouholetý kontrakt, tak snad ani nemůžeme čekat, že bychom se dočkali lepších zítřků.

  Hráči, kteří mají na to, aby Spartu táhli, tak se tady hejtuji, a Sparta dělá vše proto, aby tady byli nespokojení (Kanga, Mandjeck). Myšlenka, že když Kanga odejde, tak ho nahradí Dočkal, je úplná blbost.

  Já už si i přeji, abychom do poháru nepostoupili a něco se začalo dít. Když tam přistoupíme, tak bude vedení zase vlastně spokojeno.

  I když potom, co již delší dobu předvádí vedení Sparty, už vlastně ani nevěřím, že by se to nějak mohlo zlepšit.

  Je hrozný, kam až jsme klesli...

   

  • fanACS28.5.2020 1:17reagovat

   Setonovi= Štětinovi

   • brac28.5.2020 8:20reagovat

    Podpis Štětiny na další 2 roky bude asi hlavně z pragmatických důvodů.

     

    Kaya je zraněný, drahý a končí; Costa vyhlíží konec kariéry a jeho výkonnost taky tak vypadá; Panák je v hajzlu a Lischka ho napodobil (byť ten může být připraven na příští sezónu); Hancko by nás stál 135 miliónů + ve Fiorentině bere 12M/sezóna. Pak tam máš Štětinu, kterému nic není a stál by nás ~4M/sezóna.

     

    Vzhledem k tomu, jaké má Sparta problémy najít stopery, pochybuji, že by si teď říkali, že v létě najednou někde najdou 3-4 nové, kteří by ho převyšovali, chtěli k nám a nestáli by 10-50 násobek.

 • Snad

  fevac27.5.2020 23:56reagovat

  Ligu udržíme. Vtip

  Prosím pěkně,nemůžeme být daleko od sebe a hrát pomalu.

  Jsme napadáni i ve 3-4lidech v rychlosti. A my,jak jsem řekl,daleko od sebe a pomalu,často i nepřesně.

  Rozdíl v kvalitě bez diskuzí.

  Klub, jakým byla Sparta ,se nemůže řídit způsobem pokus-omyl. A to je problém majitele -hrobaře .S jeho nástupem klesáme a klesáme. Při vší úctě k T.R ,SPARTA není klub pro získávání zkušeností na tak veledůležité pozici, v jaké je Tomáš jednoznačně neúspěšný.

  Toma ale neviním, Opět jde o neprofesionální ,personální politiku nejvyššího vedení. Viz hráči koupení se zraněními a to ,ne jednou.

  Už se nemůžu ani rozčílit,je mi jen smutno,když vidím ,že někdo dokáže budovat mužstvo za pochodu, s novým trenérem,řadou nových hráčů a hrát týmově na úrovni.Úsměv

 • Snad největší problém

  Schyzo27.5.2020 23:13reagovat

  Ve studiu po zapase našli pěkný moment, kdy snad Tetteh hlavickoval na útočné polovině a kolem nej nikdo, míč Plzeň obratem nakopla na bogeula a kolem nej na 2 metry taky nikdo!

  Stejná situace pak při prvním gólu.

  Zato Plzeň nás rychle a důrazně obsazovala. Hložek se mi líbil, uměl zajet i do těla. Za to defenziva děs. Sáček snad v životě nikoho neodstavil tělem, výborný štít.

 • Teď Karviná

  Kratos27.5.2020 23:04reagovat

  Tam to bude v klidu, to je tým žoldáku z ciziny. My nasadíme naše srdcaře co vědí co Sparta znamená a tým za který dnes nastoupili hráči ze Srbska, Angoly, Brazilie, Pobřeží Slonoviny, Nigérie, Albánie a Slovenska nás nemůže zaskočit.

 • lepší bylo ligu zrušit

  kilovolt27.5.2020 22:51reagovat

  začali jsme tam kde jsme skončili. mizerná hra, chyby v obraně a bezzubý útok

  • pubi27.5.2020 23:57reagovat

   Ztroskotal TOP. Četl jsem tu, že měl dvě měsíce čas vidět hráče v tréninku, co my jsme je neviděli. Tak jsem zvědavej, kolik dalším měsíců mu bude stačit na to, aby viděl, že Hancko z kraje neumí bránit a ze středu nám chybí jeho rozehrávka. Sázku na Dočkala nekomentuju, ten rozdíl, když doprostřed přišel Kanga viděl každej. A Sáček už měl bejt přece dávno v Bundeslize. Ježiši kéžby...

 • Sestava se moc nepovedla

  honsan27.5.2020 22:42reagovat

  Zklamání: Costa(do základu už to není), Sáček(defenzivní záložník na prd, dopředu nic), Krejčí(defenzivní záložník na prd, dopředu nic), Kanga(na kraji na prd, ve středu to šlo), Tetteh(podle mě není klasický útočník).

   

  Sestava na příští zápas:

  Heča- Vindheim, Štětina, Hancko, Frýdek- Karlsson, Trávník, Dočkal, Kanga, Tetteh - Hložek(Drchal)

  • hombre27.5.2020 23:03reagovat

   A jaký bude rozdíl? Je tam stejných 8 hráčů...

   Nor byl dnes špatenka, ve druhé půlce i Hancko. Dočkal je hráč z 80-90 let., chodící fotbalista, který nesnáší souboje a presování je pro něj sprosté slovo. Kanga slabota. Tetteh uplakánek a simulant s Kangou.

   Nám chybí rychlostní hráči, my sbíráme pomalé, chodící fotbalisty bez sebevědomí Neutrální....

   • Kratos27.5.2020 23:05reagovat

    Tak jestli Kanga dnes slabota, tak jakým slovem bys ohodnotil výkoný Sáčka, Krejčího, Dočkala nebo Heči?

    • johnny127.5.2020 23:23reagovat

     Podprůměr?

    • hombre27.5.2020 23:23reagovat

     Já psal, že hráli dobře?

     O Sáčkovi a Krejčím tu píšu dlouho a pořád stejně. A postavit je oba do středu zálohy a přidat tam Dočkala bylo to nejhorší, co jsem viděl ve Spartě za posledních snad 20 let. Dočkala jsem ti popsal nahoře.

     První gól byla hrubice celého středu obrany a Sáčka s Krejčím a střela přesně k tyči. U druhého mohl vyběhnout a vyrazit ten centr, pak kiks Nora a zase mimo střed naší obrany a Sáčka.

     Kangu mám rád, byla chyba ho stavět na kraj - ten kdo toto vymyslel, by se měl pakovat.. Ve druhé půlce už to bylo lepší, ale svezl se s ostatními. Prostě, na něho to byla slabota.

   • honsan27.5.2020 23:24reagovat

    Rozdíl by byl ve spolupráci dvojic.

    1.) Vindheim+Karlsson (dva seveřani)

    2.) Štětina+Hancko (dva Slováci)

    3.) Kanga+Tetteh (dva černoši)

     

    Ofenzivnější sestava bez defenzivních záložníků - Sparta by měla hrát na výsledek 4:3 a né 1:0, protože bránit neumí, útočit ano. Trávník a Kanga zezadu budou rozjíždět útok, Bořek dávat finální přihrávky. Tetteh a Karlsson budou běhat a centrovat. Hložek bude prasit, až dostane žlutou půjde tam Drchal a bude prasit. Až dostane Drchal žlutou půjde tam Kozák a bude prasit. Tolik k mé taktice

    Úsměv

    • hombre27.5.2020 23:33reagovat

     Smích tak to by nevymyslel ani Tolstoj. Dva seveřani, dva Slováci a dva černoši... A hroťáci budou všechny prasit... Smích

  • victorlima27.5.2020 23:04reagovat

   Opravdu se sestava moc nepovedla. Heča sice nádherně chytí dvě velké šance, aby pak pustil střelu z dvaceti metrů, kterou by slepec nahmatal holí.Tak příšernou kombinaci středových bránících hráčů, jsem dlouho neviděl. Štetina si neodpustí pár děsných minel, Costa při vší úctě už vůbec nestačí a proti Krejčímu je Mandjeck o dvě třídy lepší. Navíc si všichni museli pomoci žlutou kartou. Vindheim si svoje odvedl, ale je spíš také dopředu. Hancko dopředu si svoje uhrál, dozadu však by to mohlo být lepší.

   Obraně by mohla pomoci záloha, ale v té byli tři hráči, kteří bránit moc neumí(Kanga, Dočkal dnes i Hložek) a jeden, který neumí bránit ani útočit (přestože vedení míče má velmi elegantní) Sáček. Dopředu byly občas náznaky, ale to bychom museli být efektivnější. Karlson měl asi přijít dříve. Tetteh se sice snažil, ale nebyl to jako ostatně velmi často jeho zápas. Bylo vidět, že jsme v zimě

   promeškali možnost na posílení. Ten kádr prostě není tak kvalitní jak se mnozí naivkové domnívají. Dost velkou část první půle a místy i ve druhé jsem se obával, aby z toho nebyl debakl. Bez masivní obměny kádru se nezlepšíme.

 • Foot Locker

  Brian Pricke27.5.2020 22:33reagovat

  Já mám radost z jedné věci. Že to tu na fóru s Gulou nikdo nikdy neříkal.

   

  eSparta do vedení Sparty!

 • Hoheneder

  AlaMierda27.5.2020 22:27reagovat

  Byl oproti Krejčímu pan fotbalista.

  Ještě si tu někdo myslí, že ten tým je dobrý a nepotřebuje výrazně posílit?

  • thomasd8627.5.2020 22:30reagovat

   Neboj, odejde Kanga a bude lip 😂 pak se zrani Dockal, a vsichni se budou hrozne divit, jak zase hrajem, ze nikdo neni schopnej tvorit hru, zvednout hlavu kdyz se nedari atd... Tesim se na zalohu Sacek, Krejci, Travnik Frydek 😍😍

   • AlaMierda27.5.2020 22:32reagovat

    Dočkal nestačil už dneska. Ale odchodem Kangy zavládne super atmosféra a ze všech hráčů se nakonec stanou vynikající fotbalisté. Jo na tu zálohu snů se opravdu těším.

   • ouki27.5.2020 22:47reagovat

    Kanga je jednoduše nenahraditelný. Považuji za veliké selhání sportovního vedení, že si vůbec nedokážeme udržet naše hráče a každý chce pryč.

     

    Nikdy bych si nemyslel, že to před návratem po zranění řeknu, ale dle mě Dočkal na základ nemá. Myslel jsem si to už v předešlých zápasech Sparty. Navíc se dle mě vůbec nehodí do systému. Dočkal není soubojový typ, je to chodič a takto se moderní fotbal už hodně dlouho nehraje. Narušuje tím celou strukturu hry (přechodová fáze, ale i presinková činnost). A že by to byl takový génius, že by převyšoval ostatní hráče v nádherných průnikových přihrávkách, přesných centrech a dobrých střelách, to si bohužel nemyslím. Na tom hřišti to nevidím a Dočkala vnímám jako velmi slabého.

     

    Sparta by měla stavět jednoznačně na Kangovi. Nevím, o kolik více si řekl peněz, nicméně určitě má právo na nějaké zvýšení platu. Své kvality tu totiž ukázal, prosadil se, výrazně se zlepšil ve své nedisciplinovanosti a výkon Sparty opravdu povyšuje o level výše. Nemá smysl znovu psát o jeho technických schopnostech a myšlení, to je známé. I kdyby chtěl opravdu hodně peněz, Sparta by mu je měla dát, neboť pokud u někoho, tak právě u něj to má smysl.

    • MichalM27.5.2020 23:05reagovat

     Naprostý souhlas u obou. Dočkal hraje jak Chovanec před 25ti lety. Kanga je kreativní, má přehled na hřišti a naprosto jedinečné zrychlení hry parádní přihrávkou. A hlavu má pořád nahoře, jak fyzicky, tak mentálně. Je snad krom Bonyho jedinej cizinec, kterej převyšuje ostatní o parník. Dal bych mu co chce.

     • Kratos27.5.2020 23:08reagovat

      Ještě bych přidal Kweukeho. Ten taky uměl udělat sám zápas a z hovna dát branku.

      • MichalM27.5.2020 23:24reagovat

       Ano, pravda, to byl taky kanón........

  • thomasd8627.5.2020 22:35reagovat

   A ted vazne... Utok-Kozak neperspektivni, Tetteh strasnej bolestinek, ma uzasny veci ale spis zablesky,takze posila, zaloha- odejde Kanga, nahradu bych chtel urcite nejakyho ve stylu Darida... Co nesetri krokem, virivej pohyb, slusnej do kombinace a hlavne rychlej... Minimalne jednoho stopera, podepsat Hancka, urcite novou golmanskou jednicku... Takze kdyz to shrnu, tak do kazdy rady min posila...

   • ouki27.5.2020 22:48reagovat

    Tetteh tam nemá co dělat. Kozák je ale podle mě skvělý útočník a tvrdím to stále už hodně dlouho. Dnes za 10 minut zařídil gól (ten byl z 80 % jeho) a vytvořil si ještě další šanci.

  • johnny127.5.2020 22:35reagovat

   Jo Rosický s Křetínským si to myslí. U Křetínského se nedivím, ten fotbal nehrál, ale to co předvádí Rosa je neuvěřitelný.

   Prodloužit o dva roky frajera, co byl dnes nejhorší na hřišti to chce fakt ”fotbalový čich”.

    

  • jakub231127.5.2020 22:35reagovat

   No jasne vzdyt pak odehral dost sezon v Lipsku, Krejci dost mozna pujde v jeho slepejich. Potrebujeme nutne stopera a utocnika a taky tady udrzet Kangu.

  • thomasd8627.5.2020 22:40reagovat

   Jo a perlicka... Ostatky Panaka si budou pristi generace prohlizet leda ve spartanskym muzeu relikvii... Prijde mi jako Colombova zena, vsichni o nem mluvi, ale nikdo ho nevidel hrat..

   • johnny127.5.2020 22:43reagovat

    Jo přirovnání dobrý, jen s tím rozdílem, že Colombova žena nestála 10 mega SmíchSmích

    • thomasd8627.5.2020 22:46reagovat

     Je mi ho lito no... Ale zase... O jakym hraci, kteryho nikdo nevidel hrat se takhle mluvilo zejo Smích

     • johnny127.5.2020 22:54reagovat

      Mě je ho taky líto... jenže fotbal není o lítosti.

      Já se taky musím v životě ohánět a když si chci přes víkend orazit a odpočinout třeba u fotbalu, tak vidím tuhle hrůzu... a šéfují tam tomu diletanti, kteří když já chodil na Spartu ani nebyli na světě. Děs co udělali s mým klubem.

 • Jsou

  Lobrock27.5.2020 22:23reagovat

  naši hráči opravdu takový sračky nebo to dnes jen sprostě prodali? Po takových zápasech si přeju, aby to se to tu řešilo jako v horkokrevnějších zemích a hráči by za podobné výkony od vlastních fanoušků dostávali pěstí.

  • Kratos27.5.2020 22:25reagovat

   viděls konec ne? Kanga tam čistě získá míč, ještě je na něj faul a rozhodčí to otočí. Reakce? Nasranej vzteklej Kanga, Kozák a Costa tam něco pokřikoval. Zbytek hlava dole a smířenost s prohrou.

   • thomasd8627.5.2020 22:37reagovat

    To je holt cela dnesni Sparta no... Sranda bude s Karvinou... Neverim ale doufam... A popravde? Porazime Karvinou a vsechno bude ruzovy zejo... A pak zase bum...

   • jakub231127.5.2020 22:38reagovat

    Presne Kanga ma aspon nejaky emoce, je na nem videt jak ho to sere. Dat mu Kayuv plat a udrzet ho v tymu!

    • thomasd8627.5.2020 22:41reagovat

     Hele, klidne i Dockaluv 😂 Ti dva by za sebe potrebovali mit dva rychly, behavy hrace, podobne jako mival Horvath Daridu...

81259 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha