Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Nejdůležitější hráč

  Enkoff1.3.2020 15:32reagovat

  Obecně nejdůležitějším hráčem ve fotbale je defenzivní střední záložník. To je hráč, kterej je první kdo brání, první kdo útočí. Ten kdo má mít přehled po celým hřišti. Jsou schopni hru uklidnit, zrychlit, vyhrát důležitý souboje, vyhrát obranný hlavičky při rozích soupeře, být nebezpeční při vlastních rozích. Busquets, Xabi Alonso, Mascherano, Vieira, u nás Souček. Bez něj Slavia poloviční. Plácněme se přes kapsu a pořiďme takový typ hráče. Věřím, že se všechno najednou o 180 stupňů obrátí. Při vší účtě Krejčí to bohužel (možná zatím) není. I když fyzicky by mít mohl

  • Tyrrael1.3.2020 15:35reagovat

   Já bych začal Trmalem ze Slovácka. Smích

  • Tashunka Witko1.3.2020 15:43reagovat

   Obecně není v dnešní době vůbec nutné, hrát na jakéhosi předpotopního defenzivního štíta, obvykle dřevnatého, či dokonce součkovitě neobratného či pomalého. Lepší je pověřit defenzivními úkoly komplexní záložníky typu Kroos, Khedyra, Schweinsteiger apod. mám-li brát příklady od sousedů.

   • waaw1.3.2020 15:49reagovat

    Tvoje hodnoceni Soucka je vseobecne zname, ale dobre se ted ukazuje, jak vykon Slavie zvedal. Vzhledem k tomu, ze zaloznika kvalit Kroose asi mesezeneme, tak by se “sukovite nemehlo” typu Soucka zatracene hodilo

   • Enkoff1.3.2020 15:56reagovat

    Tak ok - Kroos? K Myslím, že DM v realu hraje skvělej Casemiro. Khedyra? V Juve hraje DM Pjanić. Schweinsteiger - tak s tím jediným částečně souhlasím. Ale beztak v nejlepších letech v Bayernu tam hrál DM myslím van Bommel a později už tam byl Javí Martinez

 • Výměna trenera

  rabac1.3.2020 14:25reagovat

  Jílek za celou dobu neposunul Spartu k nějakému obrazu a zlepšení hry přesto jeho odvolání po 1 kole byl velký omyl TR, který se asi lekl pokřiku fans a napadlo ho, že příště mohou křičet Rosa ven, Jílek se měl odvolat až po konci jara v případě, že se hra nezlepší. Jmenování Kotala byl pragmatismus a hlavně nejlevnější řešení, bohužel pokus s výměnou trenéra nezafungoval a hra je stejná a i horší vyjma výkonu DMK a může být ještě daleko hůře... Kotal je určitě dobrý trenér ale na nějakou delší dobu třeba dvou let to dle mne nebude. Překvapil mne malou energii a určitou odevzdaností v rozhovorech podobně jako Jílek a malou kritičností k předváděné hře. Nevyšel mu Mandjeck což jsem čekal, stejně jako Sáček na DZ-na tuto pozici nemá předpoklady, chybí mu určitá urputnost,tvrdost, odolnost a hra hlavou. Nezapojení Dočkala třeba na 20 minut také nechápu. Kotal byl vždy dříve něco jako JH, pěkný bouřlivák ale ve Spartě je zatím jako jehně, potřeboval by více používat bič, což dříve používal až měl určité problémy. TR by měl začít vytipovávat nového trenéra a ten by se měl mít více času na sledování současné hry Sparty, ale to bude hodně těžký úkol a TR se již nesmí splést jinak půjde i o něj.Celkově hra je hrozná bez ohledu na výsledek a zavání to dalším pádem dolů.

  • waaw1.3.2020 14:28reagovat

   Jilek mel letet nejpozdeji koncem podzimu. Hodnotit Kotala po dvou zapasech je totalni blbost.

   • captain_obvious1.3.2020 15:21reagovat

    Myslím si, že Jílkovu neschopnost a to, jak to tady rozjebal, si uvědomíme, až po nějaký době. I mean, Kotal přišel k týmu bez sebevědomí, se kterým neabsolvoval přípravu, s hráči se sotva znal, za první dva zápasy ve funkci udělal s hratelnými soupeři jeden bod a přes to všechno to na mě zatím celkově působí jako zlepšení oproti Jílkovi, což je naprosto neuvěřitelný a nepochopitelný. Nevím, jak to dopadne a jestli Kotal vydrží na další sezónu, ale už teď mám silnej pocit, že jsme si proto Jílkovi minimálně nepohoršili.

    • LukyACS1.3.2020 15:36reagovat

     SmíchSmích

     Sparta je dojebaná už jakou dobu, minimálně loni tady byla úplně stejná situace, kdy jsme následně dostali na prdel od Slavie i Plzně.

      

     A včera to byla nádhera, za 20 minut jsme mohli dostat tři kousky od zachraňujícího se Zlína. To nevim, jaký zlepšení jsi tam viděl. Na podzim jsme ve Zlíně předvedli o parník lepší výkon než včera.

     Jinak včera Kotal mluvil v souvislosti se Štetinou o tréninku, že se hráči jeví jinak.

     • Tyrrael1.3.2020 15:42reagovat

      Proč toho tedy není schopen v zápasech?

      • LukyACS1.3.2020 15:46reagovat

       To nebyla obrana Štetiny. Vlastně ani Kotal za to pořádně nemůže. Spíš by se měli na Spartě zamyslet, proč Štetinu už dávno nevyhodili a Jílkovi nepřivedli pravýho stopera a křídlo, když každej vidí, jak nám tyhle dvě pozice chyběj.

       • Tyrrael1.3.2020 16:03reagovat

        Nesehnali za něj náhradu a nikdo ho nechce? A jak to bylo tedy doopravdy s Brabcem?

       • SuperFrankie1.3.2020 16:28reagovat

        Pozor, byl to Jílek, kdo si tu Štetinu nechal po zápasu v Boleslavi, když ho chtěl Rosa vykopnout.

      • LukyACS1.3.2020 15:49reagovat

       Pravej stoper navíc mohl bejt už dávno vyřešenej. Stačilo přivést Brumlu, místo toho je v Plzně, která získala náhradu za Hubníka.

       Brabec nejen, že byl herně před Urošem a Štetinou, ale dokázal si tu obranu i řídit.

      • jaan2.3.2020 19:06reagovat

       Š na tréninku vždy výborný.Smích

     • LukyACS1.3.2020 15:42reagovat

      Jinak včera Kotal mluvil v souvislosti se Štetinou o tréninku, že se hráči jeví jinak. To se máme na co těšit, když bude Kotal teprve objevovat věci jako, že Hanousek nemá na Spartu nebo že Frýdek může hrát maximálně levýho beka. (před tím jsem to omylem odeslal, tak dovětek)

     • waaw1.3.2020 15:53reagovat

      Na podzim jsme hrali v jedenacti

     • captain_obvious1.3.2020 16:29reagovat

      Jj já vím. Ale Jílek to ještě prohloubil tím, že po mentální stránce z hráčů vysál i to málo, co v nich ještě bylo. Mám radost, když vidím DMK, jak po jeho odchodu pookřál. Aspoň že Kotal vidí, že prioritou je řešit jiný problémy než že se levý křídlo nevrací ideálně.

       

      Včerejšek vůbec nechci řešit, dyť se hrálo skoro celej zápas v deseti. A přitom nebýt toho, že přišel zase Štetinův big brain time, tak se pravděpodobně udělaly tři body.

  • Kamenovic1.3.2020 14:30reagovat

   Tak tady nesouhlasím snad vůbec s ničím. Jílek musel letět. Hra byla pod Kotalem jasně lepší, ne ideální, ale lepší, bohužel proti Zlínu jsme hráli hodinu v deseti, to je prostě obrovskej zásah. Sáček hraje, protože tam nikdo jiný není. Nezařazení Dočkala naprosto chápu, protože hraje hrozně, nepracuje, neběhá a nikomu neuteče.

  • Tyrrael1.3.2020 14:34reagovat

   Nasazení Bořka na posledních 20 minut by včera byla veliká chyba. U Kotala je alespoň náznak toho, co chce hrát, to u Jílka nebylo.

  • Gulis1.3.2020 14:59reagovat

   Kotal je u týmu dva týdny Úsměv a ty tu děláš chytrého! Dej si facku a popremyslej....

  • dominik271.3.2020 15:06reagovat

   Obecně vidím chybu v odvolání trenéra po prvních kolech, ať už je to Jílek či jiní. Pokud to měl Jílek nahnuté, tak už měli udělat výměnu po podzimu. Ne že ho nechají akorát přes přípravu a sundají ho po prvním kole, navíc mu nepřivedou posily, přestože je jasné, že aspoň jednu opravdu potřebuje.

    

   Kotal je určitě dobrý kouč, ale potřeboval by možnost vzít si nějaké posily a mít s mužstvem přípravu. Teď musí pracovat za běhu, což mi přijde hrozně nevděčné a chápu, že se mu to teď bude těžko lámat, navíc tým očividně není v pohodě. Nicméně líbí se mi na něm aspoň to, že se snaží tým opravdu v rámci možnosti nějak přetvořit. Souhlasím, že působí trochu unaveně, ale takhle ho vnímám už z B-týmu, není to tak, že by se podělal s přechodem k áčku. Tam naopak prý začal dávat hráčům do těla, takže se skoro obávám, aby se mu nestalo osudným spíš to, že toho chce moc. Nebyl by prvním, že jo...

    

   Co se týká zápasu se Zlínem, tak hra určitě měla dobré momenty, ale hrát většinu utkání v deseti je těžké proti téměř jakémukoliv soupeři. Navíc ten kádr možná na papíře působí jako silný, ale pár borců zjevně nemá formu, například Dočkal, který se do toho očividně ještě po zranění nedostal. Z Tetteha také začínám být dost zklamaný. Sice mu musím nechat k dobru, že nahrál do dvou gólovek a rozhodně na něm bylo vidět, že kvalitu má, jen by na něm přece jen měl být znát větší zápal. O Mandjeckovi ani nemluvím, u něj mám pocit, že ho angažmá ve Spartě vyloženě nebaví. Škoda, že nouze s pozicí pravého stopera došla až tak daleko, že se začalo spoléhat na tak nespolehlivého hráče...

   • Discosaurus1.3.2020 15:24reagovat

    Mně se na Kotalovi nejvíc líbí odpovědi na tiskovce. Jasně, srozumitelně a konkrétně pojmenovává důvody, proč se něco stalo v náš neprospěch a hlavně říká co musí hráč nebo tým v konkrétní chvíli udělat. V tom vidim naději, že by se mohly začít odstraňovat chyby a my mohli jít nahoru a začít sbírat body. Zároveň se mí líbí, že se nebojí posadit Dočkala, protože nepodstupuje souboje, nemá kondici atd. celkově jsem zvědavej jakým způsobem se vše bude vyvíjet, ale co se týče trenéra, tak to vidím pozitivně.

     

    Jinak souhlas s tím co jsi napsal, včera jsme se mohli konečně chytnout a zvednout si sebevědomí před zápasem s Baníkem, ale hrát v deseti většinu zápasu je špatný... Zajimalo by mě třeba kolik bude mít takovej Sáček naběháno, nebo Vindheim, ale celkově to musel být náročnej zápas na fyzičku.

     

    Mandjeck doufám skončil, nejdřív naprosto nesmyslně vyslal kolmici do středu hřiště, kde nebyl nikdo v nabídce a poslal do brejku hráče zlína a pak fauluje na červenou, když se ta situace dala vyřešit mnohem líp. A co je nejhorší je vidět, jak je mu to u prdele a když to porovnám s takovym Davidem Hanckem, kterej snad v nějáký 70 minutě při zisku míče přesprintoval celý hřiště do protiútoku, tak je to jako den a noc. Doufám, že ve středu bude hrát Semih, kterej je sice těžkej průměr, ale je to nejlepší co momentálně v kádru na pravýho stopera máme, bohužel...

  • Enkoff1.3.2020 15:09reagovat

   Taky skoro s ničím nesouhlasím.

  • captain_obvious1.3.2020 15:10reagovat

   Od prvního písmene do poslední tečky nesouhlasím vůbec s ničím. A to je to přitom docela dlouhej příspěvek. Fascinující.

   • Brian Pricke1.3.2020 15:18reagovat

    Minimálně s první větou se dá souhlasit do poslední kapky atramentu.

    • captain_obvious1.3.2020 15:24reagovat

     S prvními 12 slovy.

     • Brian Pricke1.3.2020 15:28reagovat

      No, to jaksi je první věta. Úsměv

      • captain_obvious1.3.2020 15:30reagovat

       Podle pravidel českého pravopisu ano. Kdežto v samotném příspěvku první věta zjevně konci až za TR. Úsměv

       • Brian Pricke1.3.2020 15:43reagovat

        Za TR končí úplně všechno.

     • Tashunka Witko1.3.2020 15:36reagovat

      S prvními 12 slovy rovněž souhlasím, ale nepřipadají mi příliš objevná.

    • LukyACS1.3.2020 15:38reagovat

     ”Jílek se měl odvolat až po konci jara v případě, že se hra nezlepší” to bych od tebe nečekal

 • Cíle

  VHS1.3.2020 13:39reagovat

  Nemělo by se vydat ofic. prohlášení se změnou cílů?

   

  Na webu je stále jen starej clanek, kde je cíl druhý místo.

  Upřímně by mě zajímalo, jak to ve skutečnosti je, jestli fakt hráčům mažou med okolo huby a říkají jim, že cíl je druhý místo nebo jen nám říkají, že chtějí být druhý a sami mají jinej cíl.

   

   

  • Brian Pricke1.3.2020 13:58reagovat

   To by mohla vydat akorát Plzeň, kterou trénuje Guľa, jinak též trenér hodící se do provinčního týmu.

    

   Že my jsme momentálně naprosto tuctový tým, na to jsi nějak zapomněl.

 • Pár vět

  Chabix1.3.2020 13:24reagovat

  Jen bych podotkl pro ty, co tu říkají jak mame průměrný kádr. Kdybychom byli na tom tak špatně, tak v deseti nepřehráváme Zlín. To je samozřejmě subjektivní poznatek. Co je objektivní, tak to je index Xgoals, podle kterého jsme po podzimu správně měli být druhý před Plzní.

  Pořád se řešil stoper (pravého můžou hrát Kaya, Mandjeck, Štetina, Panák, Krejčí) Neříkejte mi, že jsou všichni tak mizerný, že by tam nikdo z nich hrát nemohl.

  Podle mě slabinu máme vyloženě na pozici brankáře. Ani jeden z nich není pánem vapna. Nevybíhají, nevyboxují, neuklidní hru v šestnácce.

  • SuperFrankie1.3.2020 13:35reagovat

   Hele, já chápu, že se vždycky snažíš na tom najít něco pozitivního, ale za těch víc než 10 let co chodím na Spartu je tahle sezona to naprosto nejhorší, co ten klub je schopnej předvádět.

   Manažersky, co se týče výkonů, co se týče přestupů, co se týče hráčů.

   Teď na tohle není čas.

   Teď se musí fakt kritizovat...

  • waaw1.3.2020 14:11reagovat

   S brankarem naprosty souhlas. Mit golmana, jakeho Sparta vzdy mela, tak jsme vcera vyhrali a nalada by byla jinde a my se odrazeli ode dna. Nita mohl byt nadprumerny, ale ten uz je hlavou nekde pryc, protoze neciti duveru

  • kanonMates881.3.2020 14:19reagovat

   Jakýkoliv index je ti k... Když to nejsi schopný bodově dokázat a naší hráči to prostě bodově dokázat neumí...

  • exupery1.3.2020 15:12reagovat

   Hele tohle beru jen jako takovej další štempl na to, že náš hlavní problém je v psychice. Včera jsem si v průběhu zápasu říkal, jak důležitý je ten zápas urvat (vzhledem k současný situaci, ale i samotnýmu průběhu zápasu - červený kartě). To prostě mohlo tomu týmu dát strašně moc a když jsme dali na 2:1, tak jsem tomu fakt věřil a zaradoval se. My si prostě ale opakovaně sami posereme i to, co snad ani nejde. Tohle fakt není o kvalitě soupeřů... A krásně to sedí i k tomu, jaký jsme ve spoustě případů pohřebiště nejen hráčů, ale i trenérů.

 • Následující týden

  SuperFrankie1.3.2020 13:19reagovat

  Tak co, teď nás čeká týden pravdy a zápasy s Baníkem a Slavií.

  Jestli oboje prohrajeme, tak tahle sezona je mrtvá ještě víc než už byla.

  Jak to vidíte?

  • Pharaoh1.3.2020 13:30reagovat

   Derby ostuda, Baník výhra na penalty, Tetteh dá dloubáček.

  • kilovolt1.3.2020 13:31reagovat

   zbytek sezony pojmout jako přípravu na tu další.

 • zajimalo by me

  Wollverin1.3.2020 12:19reagovat

  jak by to vypadalo, kdyby Tetteh hral kridlo, DMK druhy,Kozak hrot a pod nim Hlozek, to uz by byla docela sila

  • DaveACS1.3.2020 13:12reagovat

   To by byl orgasmus, kdyby Tetteh poslal milimetrový centr na Kozáka, který by nůžkama poslal míč do šibenice. V realitě by ale Tetteh zastavil na půlce a při pokusu o rabonu by se zranil, zmatený Kozák by běžel furt dál a narazil by hlavou do tyče.

    

   Děkuji, nechci a modlím se za Drchala..

 • Realita

  kanonMates881.3.2020 9:50reagovat

  Jak tady čtu, je prostě potřeba přestat si lhát do kapsy... Naši hráči mají kvalitu jen podle výplatních pásek... A je jedno, co tady bude za trenéra... Z celého kádru má nějakou kvalitu jenom Kanga, hostující Hancko, z formy hrající Hložek je zvláštní kategorie a s odřenými uši DMK a Plavšič díky jejich rychlosti, zbytek je prostě na úrovni Slovácka, Olomouce nebo právě toho Zlína... Frýdek v 28ti ví, že Sparta je jeho strop, že ven se na dobrou adresu nedostane a jeho vývoj se tři roky zpátky totálně zastavil a stagnuje, Heča je gólman právě pro to Slovácko, odkud přišel, Štetina je stoper pro Duklu, stejně jako Hanousek obránce, desetiletý neustálý talent Sáček je taky totálně průměrný ligový hráč, Tetteh je klasická Bohemka, pár věcí udělá, ale jinak by k nim přesně pasoval, Mandjeck už je myšlenkami jinde, logicky, Vindheim lepší než Zahu, ale tím to končí, Kozák útočník z konce devadesátek, Lischka s krásným příběhem ale stále výkoností na Jablonec... Suma sumárum, naše umístění přesně odpovídá našim hráčům a týmům okolo nás, to je realita a ani Klopp s tím víc neudělá...

  • atraps21.3.2020 10:29reagovat

   Několik let se dělá jedno chybné rozhodnutí za druhým.Trenéři i hráči se střídají jak na kolotoči ale rok co rok se ukáže že to neklape.Mužstvo které hrávalo špičku ligy se dostalo na úroven týmů které mají dle nás hráče pro Spartu nedostačující.Jenže ti hráči tvoří tým který naše hvězdy přehraje.Rozpočet,platy na úrovni o kterých se ostatním/snad jen Plzen nebo Slávie/ani nezdá.A výsledek?Padáme do průměru a momentálně místo cesty nahoru se utěšujeme že občas někoho porazíme.A okamžitě se začne mluvit jak si vše začíná sedatOtrávení

  • waaw1.3.2020 10:39reagovat

   Kdyz ma Lischka vykonnost na Jablonec, to ma vlastne na vic nez na Spartu

   • Brian Pricke1.3.2020 10:42reagovat

    Je tam zmíněno asi 6 týmů, z nichž pět je momentálně na vyšší úrovni.

   • kanonMates881.3.2020 11:11reagovat

    Tady nejde o to jestli víc nebo míň kvůli pěti bodům v tabulce, myšlenka toho je fakt, že to zase není hráč, co by nás pozvednul a zkvalitnil, je to stoper na ligový úrovni, co neurazí, ale když se to spojí s 90% ostatními, co jsou úplně stejní obyčejní ligový hráči, spíš někteří pro týmy ze spodku tabulky, tak je to ten průser, kde dneska jsme... A pokud se nepřivede kvalita aspoň na dva tři posty, díky kterým by třeba vyrostli i ostatní, je naše realita hrát okolo lepší půlky tabulky...

    • atraps21.3.2020 11:23reagovat

     Dva tři hráče jak píšeš je pěkné ale.Jako fandové si povídáme i o platech hráčů.Neříkám že víme jejich výšku ale je jasné že malé nejsou.A nikdo k nám momentálně nepůjde jen proto že jsme si ho vybrali ale bude chtít odpovídající plat.No a našem trhu momentálně není hráč který by přišel a díky němu se zvedli i ostatní.Zeptám se?Proč šel Brabčák do Plzně po návratu ze zahraničí.Nebyl z naší strany zájem nebo on nechtěl.Proč ale?

      

     • Brian Pricke1.3.2020 11:31reagovat

      Vždyť s Brabcem je to veřejně známá story.

      • atraps21.3.2020 12:35reagovat

       Nic není známé!!!!To co šlo přes media není pravda ani z poloviny.

       • Tyrrael1.3.2020 12:39reagovat

        A jaká je tedy pravda?

       • Brian Pricke1.3.2020 13:53reagovat

        ÚsměvÚsměvÚsměv

     • Tyrrael1.3.2020 11:58reagovat

      Že nás zkusil natáhnout na platu?

    • Tyrrael1.3.2020 11:30reagovat

     Tak napiš konkrétní jména hráčů z ligy, kteří nejsou obyčejní ligový hráči... říkat, že ten a ten na to nemá je jednoduché, ale nikdo nikdy tu neřekne, kdo na to teda má...

  • FANDA73071.3.2020 11:02reagovat

   +100

  • captain_obvious1.3.2020 11:17reagovat

   SáČeK mÁ nEjLePšÍ dRiBlInG v Lize!!

   • Enkoff1.3.2020 15:19reagovat

    Tak ať jde hrát basket.

  • 13goat1.3.2020 11:18reagovat

   Dobře, chápu, ale proč teda Slavie vzala Bořila, který je tak pro Bolku, Coufala, který je tak nějak pro Liberec nebo Zelenýho, který je totéž, co Hanousek a opanuje s nima ligu a hraje LM? Je tam nějaký rozdíl? Výber hráčů? Práce s hráčema? Konstelace hvězd? Proto absolutně nesouhlasím s poslední větou. Dobrý trenér by s tímto ansámblem něco udělal. Proč může mít Gula okamžitý vliv na +- stejný tým, jako měl Vrba? Proč může Kozel okamžitě změnit brejkovou Ostravu? OKAMŽITĚ = 1 příprava, 1 ligovej zápas. A není to o tom, že by je přeházel na hřišti nebo úplně úžasně změnil taktiku. Ta má minoritní vliv na tyhle instantní změny. Mnohem víc jde o nějaký charisma, komunikaci, nastavení fungování toho celku, team chemistry a tyhle věci, který má mít kouč pod palcem víc než taktiku a trénink. Pak to funguje. Ať vemeš kohokoliv z těch posledních úspěšných trenérů v ČR (Vrba, Trpiš, u nás třeba Lavička), tak vždycky ten trenér měl nějakou auru a tvář (arogantní ale tolerantní, důraz na fyzičku ale kamarádský, pokorný ale tvrdý) Co měl Jílek? Že se o něm šuškalo, že umí dát týmu vlastní rukopis? To je takový klišé, beztak 90% trenérů v lize ti řekne úplně totéž, když se jich zeptáš, co chtějí hrát. Aktivní fotbal, ofenzivní, napadání, rozestavení 4231. Hovno, jděte dopíči s tímhle. Jste všichni amatéři tady. No a těch 10% co ti řekne něco jinýho je pak obvykle úspěšných. (Ad absurdum) Nejradši mám, když ti k tomu hlavní trenér týmu řekne, že nepotřebuje hráče motivovat. Jakože fakt? Tohle ten debil blonďatej vyblil?

    

   Teď trošku bez emocí,

   my nemáme špatný hráče, DMK je pro mě dovednostma top křídlo, Tetteh je taky podle mě velice nadaný fotbalista, Vindheim za mě super, Sáčka miluju, ale nepřehlížim jeho nedostatky. Máme samozřejmě Kangu, máme zajímavýho holding DM Krejčího, Lischka je podle mě dobrý, Hancko lepší než většina ligových stoperů, vlastně i ten Frýdek mi nepřijde tak hroznej, máme Trávníka, který měl 10+10 a tak dále. Jenže prostě ten klub je tak brutálně prohnilej, toxickej a jánevimcoještě a není schopný nastavit nějaký funkční model. Za to může absolutně nekompetentní vedení lidí, kteří nikdy nedělali ve fotbale na obdobných pozicích (TR, Čupr, Hrdlička) a samozřejmě ten, kdo si je tam vyžádal a kdo to celý platí.

   • atraps21.3.2020 11:27reagovat

    Druhá část bez emocí je to co si myslím i já.Sparta nešlape od horních pater až po hráče tak aby to přinášelo výsledek.

   • Discosaurus1.3.2020 11:30reagovat

    Souhlasim. Vždycky sem jdou trenéři/hráči jako největší odborníci/hvězdy/nadstandard a pak je vyflusneme jak největší odpad. Prostředí na spartě je prostě extrémně toxický, hráči ve svym vývoji stagnujou/zhoršují se a pk když je pošlem pryč na hostování/přestup tak jsou v jinejch týmech za hvězdy. Ale čim se dá tohle vysvětlit? Jak to změnit? To je věc, která se mi honí hlavou už delší dobu a nenapadá mě, žádný řešení...

    • victorlima1.3.2020 12:05reagovat

     Z toho, že Tě nenapadá žádné řešení se netrap. Je mnoho věhlasnějších klubů, které byly kdysi slavnými adresami (Anderlecht, AC Milán, Manchester U. atd.) a teď se dlouhodobě marně snaží navázat na bývalou slávu. Myslíte, že všude tam jsou amatéři, kteří to dělají podle mnohých stejně blbě jako u nás ve Spartě? Ve všech těch jmenovaných klubech dělá vedení jistě vše pro to, aby se to dostalo do starých (úspěšných) kolejí. Padají na to obrovské peníze, shánějí se renomovaní trenéři a stejně to většinou pořád nejde. Podmínek pro zlepšení je mnoho a vše musí do sebe zaklapnout a navíc je třeba mít jako v každé hře štěstí. Nevíme jak se to dělá ve Spartě, leč na příkladu jiných klubů je vidět, že i když to dělají skvělí odborníci a investují se neuvěřitelné peníze, úspěch není zaručen. Neodsuzujme tedy práci celého vedení Sparty, když nevidíme pod pokličku. Nicméně výsledky práce od nástupu nového SŘ jsou tristní.

   • kanonMates881.3.2020 12:08reagovat

    Protože Coufal nebo Bořil mají něco, čím ty svoje bývalé týmy převyšovali, fitness, nasazení, agresivitu... Naopak Hanousek nebo Lischka byli v tom týmu normální hrací, co neurazí, ale jejich hlavní devizou byl věk, kdyby byli o tři roky starší, už se z Jablonce nikdy nedostanou (za lepším), Trávník měl jednu sezónu kdy měl 10+10 a bude z toho žít osm let? Ne, právě tvůj názor je ten toxický názor našeho vedení, že ti hráči kvalitu mají, proto není třeba posil, nemají, neměli a v tomhle složení mít nebudou a je jedno, jestli tu bude Klopp, Kozel nebo Kotal, v Plzni nebo Ostravě byl nějaký základ, hráči s vedoucími schopnostmi, nějaká kvalita, ta je u nás jak jsem psal u 4 hráčů,zbytek na Spartu a její posun nahoru nemá, zbytek je na to 6. místo, to asi sedí, to je fakt...

    • Tyrrael1.3.2020 12:39reagovat

     Aneb kanonMates88 ví všechno nejlépe a ostatní jsou blbci.

     • kanonMates881.3.2020 12:47reagovat

      Jasný, tak se tu můžeme ukájet nad Nulou nebo Trpišem, pak sem přijde zase další trenér, zase postaví Štetinu a ten zase udělá dvě minely za zápas a pořád a pořád dokola, zase nový trenér, zase talent Sáček, zase kvalitní stoper Štetina nebo výborný brankář Heča a zase a zase, pak se vrátí Vrba a koho postaví... Není to v trenerech, je to v nekvalitě hráčů, ani sir Alex by tu že Štetiny nebo Sáčka top fotbalisty neudělal... Kde nic není, ani smrt nebere a už sakra dlouho...

      • kanonMates881.3.2020 12:48reagovat

       *Gulou

      • Tyrrael1.3.2020 13:32reagovat

       To jsou zase další hysterický kydy.

   • waaw1.3.2020 12:45reagovat

    Tohle je oresne to co mne vytaci. Prohnilej toxickej, nekompetentni vedeni lidi. Kdo konkretne dela co spatne.. napada mne jedno jediny jmeno. Tomas Rosicky. Ten je odpovedny za vyber posil a za vyber trenera, on rozhodne komu smlouvu prodlouzime a u kteryho maroda budeme mit trpelivost. Vsichni osttani, ktere jste tu hejtovali po lazdem prohranem zapase (Kotalik, Svoboda) uz do toho nemluvi. Jedine dve dalsi osoby ve vedeni jsou ten novy pravnik, ktery ma na starosti smlouvy a Cupr, ktery hlida prachy. Nebo mas informace, ze Cupr chodi do kabiny a dela tam blbou naladu? Nebo si zve hrace a rika jim nebehejte tolik?

    Kdyz neco a nekoho kritizujes, chtel bych slyset kdo je konkretne ten problem a proc.

 • a je to

  jaan1.3.2020 9:21reagovat

  Odepsat Lišáka, který sice byl u gólu, ale hasil za Frýdka

  a dát po 25 šanci Štetinovi, který opět nezklamal(soupeře) je nepochopitelné.

  • captain_obvious1.3.2020 9:23reagovat

   Mmmmmmm možná že Štetina je pravák a Lischka levák, a Kotal jasně řekl, že chce mít na stoperech praváka a leváka, a ne dva leváky????????

  • Tashunka Witko1.3.2020 9:25reagovat

   Lischka je kiksař a oproti Hanckovi dřevák, takže je správné, že nehraje jenom proto, že si ho přitáhl popleta Tomáš.

  • kilovolt1.3.2020 12:56reagovat

   tak zase ale Štetina vybojoval gol na 2:1

 • B

  Moribundus1.3.2020 2:45reagovat

  Béčko hrálo generálku s Libercem. Nebyl se někdo podívat? Drchal, Panák, Krejčí v základu.

  Karabec hrál jako jeden z mála (pak už jen Piško) celý zápas. Asi se Kotalovi do týmu teď nevejde (minimálně na Ostravu). Odráží to fakt, že Kotal chce aby hráči hráli na svých postech a tam už je Kanga, Dočkal, Hložek.

  Panák vybojoval penaltu a vydržel celý poločas.

  Podle popisu zapasu byli asi dost aktivní Gabriel, Patrák a Drchal. Může to někdo potvrdit? Díky.

 • Dinosaurus

  pubi29.2.2020 23:13reagovat

  Po tomhle týpkovi tráva 15let neporoste. Svýma rozhodnutíma se zatím dost snaží o to, aby se zapomnělo konečně na Stramu. Ještě za 20 let, až nás bude trénovat Martin Hašek mladší, se bude říkat, co tady sportovní ředitel (pochopitelně Martin Hašek starší) sdědil po třetiligovém trenérovi. Tsypičo Frýdek střeďák.

  • DaveACS29.2.2020 23:17reagovat

   Frýdek střeďák? Dneska?

   • pubi29.2.2020 23:19reagovat

    Sorry, překlep. Na křídle je OK? Zhruba asi tak jako Kotal na lavičce áčka.

    • Chabix29.2.2020 23:50reagovat

     Kotal je velice kvalitní trenér. Já mám vítky jen k našemu vedení, které se chová podvratně. Ale na Kotala nijak útočit nebudu, i když jsem přesvědčen, že s Jílkem bychom z těch zápasů uhráli víc bodů.

     • artaxerxes1.3.2020 0:26reagovat

      Já jsem rozladěný z odstavení Lischky - když hrál on, tak ta obrana systémově fungovala, ale docházelo k individuálním chybám.

      Teď mi přijde, že bránění je jeden velký chaos.

       

      • Chabix1.3.2020 0:50reagovat

       Tady se vystřídalo během krátké chvíle už tolik trenérů a každý po nich chtěl něco jinýho. Nedivím se, že v tom mají hráči zmatek. Hlavně tu každý trenér vypadá jak úplný diletant. Hráče špatný nemáme, trenéra taky ne. Snad se to zvedne. Jen už prosím ne další změnu na pozici trenéra.

       • hombre1.3.2020 10:05reagovat

        Tady máš pravdu, ale Jílek musel pryč. Když jseš psychicky v prdeli, nevěříš si, tak stáhneš ten tým ještě níž, než by mohl být.

        Kotalovi bych tu šanci dal delší, ale bude se muset, v létě, posílit min. 5-6 hráči a to vlastně ani nevíme, kdo odejde....

  • Brian Pricke29.2.2020 23:19reagovat

   Co se ti stalo?

  • wilathewarrior29.2.2020 23:22reagovat

   ty si proste jenom dalsi chudak, nic vic, co si to dovolujes k panu Kotalovi, on muze za to, v jakem je Sparta srabu?

   a to si mival rozumne nazory drive, skoda jak si sesel

  • Moribundus1.3.2020 2:37reagovat

   Nesmysly. Vsadil bych se, že jsi ten zápas ani neviděl.

  • captain_obvious1.3.2020 9:22reagovat

   Chudák Kotal. Zdědí po Jílkovi ten jeho marast, těch 25 hromádek neštěstí, příp. uzlíčků nervů, bez špetičky sebevědomí, a teď půjde všechna kritika na něj Smích

   • Tashunka Witko1.3.2020 9:29reagovat

    Tak blbej snad nikdo není, aby kritizoval Kotala za práci dvou vyjukanců- provinčního trenera bez ”drajvu” a ředitelského učedníka bez vize.

    • hombre1.3.2020 9:52reagovat

     Vidíš je, jestli to nepsal z nadsázkou.

  • Nuff1.3.2020 9:23reagovat

   Cože?

80748 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha