Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Víťa Pokora Lahvička -

  Furia Ceca21.3.2017 15:52reagovat

  Trenér roku 2016. Jedna věc je, že celkem nechápu za co. Druhá věc je, že Sparta měla jistou dobu pod ním tvář, která fungovala. V Evropě samozřejmě už to bylo horší.

  • LukyACS21.3.2017 15:56reagovat

   Za co? Zkus si pustit zápasy Lvíčat, doporučuju třeba s Belgií nebo Černou Horou.

   • Furia Ceca21.3.2017 16:47reagovat

    S touhle 21tkou bych postoupil i já Úsměv

    • Sendi21.3.2017 16:59reagovat

     No tak to právě není pravda, před kvalifikací se mluvilo o tom, že tenhle ročník na to vůbec nemá a nikdo nepočítal s postupem, Lavička to musel složit z výrazně mladších hráčů, kteří se ale začali prosazovat až v pokročilejší fázi kvalifikace a v úvodních zápasech rozhodně nepůsobili ti hráči nijak přesvědčivě a pozor, ten tým ani s odstupem nemá takovou kvalitu, jakej měl ten předchozí(úzkej kádr). Někteří hráči vylétli a jsou vidět, to ale neplatilo když ten tým začal Lavička skládat, zajímavostí budiž, že hráči ročníku 96, kteří jsou oporami, by mohli hrát i příští kvalifikaci...Lavička udělal s tím týmem hodně práce, od prvního zápasu šli výrazně nahoru, předváděli zajímavou hru a postoupili na EURO z prvního místa, čili jasná volba...

     • LukyACS21.3.2017 17:06reagovat

      ”Nechci říct, že s budoucími ročníky nastane doba temna, ale v ročnících 1994–1996 nám znovu schází útočník. Výsledky v juniorských kategoriích také nenasvědčovaly úplně tomu, že se to blíží nejsilnějšímu konkurenceschopnému mužstvu, takže uvidíme, jak to bude,” přemítá Dovalil.

      • standis21.3.2017 17:09reagovat

       Tady je vidět, co jsou kolikrát za ”odborníky”. Schick má ted cenu půl miliardy a možná více.

       • Sendi21.3.2017 17:20reagovat

        tak ono to tak fakt bylo, že se ty ročníky nezdály moc silné, z těch co tam jsou teď tak úspěch prožilo jen několik 94 na MS, kde ale vyhořeli, byť třeba Čermák už tam byl velice zajímavej...a takovej Jankto, ten vylítnul z naprosto neznámýho hráče neskutečně nahoru, nebo kdo by vsázel, že bude Havel, předělanej útočník, hrát tak dobrýho beka, nebo Hubínek...nemluvě o stoperech a hlavně gólmanovi...kterýho teda nemá jedenadvacítka ani teď. Ti kluci se prostě vypracovali no, nebylo to jak u předchozího ročníku...

     • hombre21.3.2017 17:11reagovat

      Tak, tak. Nikdo od nich nic nečekal, mluvilo se o tom, že to bude propadák. Favoritem byla jasně Belgie. Tým se semknul a šel výrazně nahoru. Třeba zápas u nás s Belgií a za půl roku v Belgii, byl jako nebe a dudy. U nás měla Belgie snad 8 tutovek a prohrála a v Belgii to bylo skoro naopak. Prim hrál Schick a Čermák.

      • LukyACS21.3.2017 17:21reagovat

       Mě úplně drásá, když vidíš, jak se tady pracovalo se Schickem - s jedním z největších talentů ČR za poslední roky a nejlepším střelcem celé kvalifikace U21, vedení ani nevidělo, že po konci hostování mu bude dobíhat smlouva a pak vidíš, jak Monaco zapojuje o dva roky mladšího Mbappého, který vloni sbíral starty po desítkách minut, letos mu dali postupně větší šanci a on je neskutečnej tahoun... Grr.

       • Sendi21.3.2017 17:25reagovat

        Tohle mi nedá spát...už jsem to tu párkrát psal, ale jaký ještě jiný hráče chcem v tý akademii vychovávat? To ten systém pak naprosto přestává mít smysl a to třeba o Schickovi to musel každej vědět...Pěstujem hráče pro cizí kluby a neumíme je vůbec zapojit, to jde za tim vymrdanym managementem tohle, já mam vo tom rozepsanej sloupek, co jsem sem chtěl nahodit už od tý doby co odvolali Holoubka, ale asi to ani nedopíšu, páč to je házení perel sviním a dycky se u každýho odstavce děsně naseru Smích

        • LukyACS21.3.2017 17:29reagovat

         Dopiš to pls a pošli to Dominikovi do blogu, aspoň bude co řešit. Jinak ta Sparta funguje špatně a Schick udělal podle mě to nejlepší, co v danou chvíli mohl - zdrhnul, já už vidim, jak by tu vypadal pod Zdenálem.

         Si vezmi takovýho Čermáka, vloni v Bolce 2489 minut a 9 gólů, v kvalifikaci neskutečnej tahonu a snad dokonce i nejproduktivnější záložník kvalifikace a ve Spartě je to slabý? Čím to bude? Smích Já jsem si jistej, že by Čermák v Bolce, Slavii... zase vypadal jako top záložník.

         • Funin21.3.2017 17:36reagovat

          no já si myslím, že Čermák je dobrej hráč, ale neumíme ho využít, stavíme ho na špatnou pozici a i ten tým a hra kolem něj mu úplně nesedí. Myslím že by měl hrát hooodně vysunutého záložníka a z toho místa náběhy a narážečkami tvořit šance, jenž k tomu potžebujeme k němu ten míč dostat a pak si musí na tu narážečku někdo taky naběhnout.

         • Sendi21.3.2017 17:57reagovat

          Hele já si obecně myslim, že máme dobrý hráče, že to na hřišti vypadá tak jak vypadá...těžko říct, speciálně u Čermáka to působí, že mu chybí lehkost, jakou má všude jinde, jen ne ve Spartě, třeba chce bejt tahounem tak moc, až prostě kazí, do toho fakt nevidim, každopádně mě to strašně mrzí, Čermák má daleko lepší předpoklady než Dočkal, ale zatim to ve Spartě neukazuje...

          • victorlima21.3.2017 19:34reagovat

           Sendi, to je, ale případ více hráčů i V.Kadlece, Holzera a možná i dalších. Možná, že klub je k nim příliš mírný. Chce jim to naznačit, že ať mají podepsanou jakoukoliv smlouvu, tak i klub má možnosti jak jim (v případě, že nepodávají očekávané výkony) zkomplikovat kariéru. Neříkám, že je to případ Čermáka. Mnozí nedávají fotbalu vše a je třeba přitlačit. Vždyť každý mladý hráč, který by byl přeřazen do juniorky nebo seděl jen na lavici, může mít po 1/2 roce hodně pokaženou kariéru. Takový hráč nebude mít šanci si přijít na stejné peníze jako ve Spartě, pravděpodobně nikde v Česku. V zahraničí také zájem o hráče, který by dlouho nehrál, valný nebude. A když tak v nižší soutěži. Možná za stejné peníze, ale s mnohem většími nároky.

        • Funin21.3.2017 17:32reagovat

         tema svinema myslis nas, ostatni diskutujici? no na par by to sedelo

         • Sendi21.3.2017 17:55reagovat

          no spíš jsem měl v přenesenym slova smyslu na mysli to vedení ;) Diskutujících si z většiny vážím, názory můžou bejt různý, to mě nijak zásadně netrápí...

       • victorlima21.3.2017 19:19reagovat

        Drásat Tě to Lucky sice může, ale je to zbytečné. Takový talent jako je on, by tu stejně nezůstal a peníze za něj byly dobré. Stejně jako všichni mladí, chtěl jít ven co nejdříve to jen půjde. Venku i když mu to nevyjde (a to není jeho případ), se slušně zabezpečí a případně později v Česku za něj ještě někdo dá slušné peníze a nabídne mu nadstandardní plat. Bez ohledu na jeho výkonnost.

  • pepinho221.3.2017 15:56reagovat

   postoupil na ME z 1.místo, takže bych řekl, že celkem zaslouženě, největší fail je Ščasný na 15.místě.

   • LukyACS21.3.2017 15:58reagovat

    To jo, ač jsem ho neměl rád, tak prostě v TOP3 chybět rozhodně neměl. Tyhle ankety jsou dost mimo.

    • pepinho221.3.2017 15:59reagovat

     právě, Holoubek byl 8. a to toho Ščasný v EL dosáhl o dost vícSmích

  • standis21.3.2017 15:58reagovat

   21 postoupila na ME a nechala za sebou Belgii. Před kvaldou všichni ”experti” tvrdili, že je slabá.

   To se ti zdá málo? A kdo by to měl být jiný? Z repre A absurdní, mistr ligy hned odvolán, čtrvrtfinalista EL odvolán.

  • KRiSTiN21.3.2017 15:58reagovat

   Upřímně, a teď si nedělám srandu, to měl vyhrát Šibal. Nebo být maximálně druhý. Že figuroval někde na 14. místě je pro mě naprosto nepochopitelné.

   • ACSpartaPraha4ever21.3.2017 16:33reagovat

    Mňo, vyhrát rozhodně neměl, v jeho prospěch hovořil jen Krasnodar s Laziem, ale skončit na úrovni Pilného a pod Weberem s Koubkem taky rozhodně neměl.

    • KRiSTiN21.3.2017 16:54reagovat

     Říkám, maximálně druhý. Není problém si vyhledat statistiky všech trenérů.

  • Spytihnef21.3.2017 17:07reagovat

   Na 2. fleku je trenér, který v roce 2016 půl roku vůbec netrénoval, pak z 5 zápasů s Duklou jednou vyhrál a potom se mu povedlo pár zápasů se sešívkama.

   Na 3. fleku je trenér, který se svým týmem půl roku v lize nevyhrál.

   Takže Víťa absolutně zaslouženě a absence Ščasnýho v TOP 3 je absolutně nepochopitelná.

   • hombre21.3.2017 17:14reagovat

    Když to vezmu tak, jak jsi napsal, tak ano. Je to nepochopitelné. Já bych ho dal na 4 flek, ale níž ne.

 • Mareček a Dočkal

  artaxerxes21.3.2017 14:53reagovat

  Tady neustále slyšíme o smetení trenéra a podobné věci - to si jen nalháváme skutečnou příčinu.

  Dle mého hlavním rozdíl mezi výkony od přípravy a dnešním stavem jsou dva hráči Mareček a Dočkal.

  Mareček do svého zranění úspěšně řídil defenzivní činnost zálohy a Dočkal řídil útok.

  Když se podíváme na zápasy po návratu Marečka, tak můžeme alespoň mluvit o defenzivní, stále nic moc, ale nejedná se o chaos.

  A v útoku se ukázalo jak závislí jsme byli na Dočkalově kreativitě.

  • Ludvik221.3.2017 15:14reagovat

   No Mareček se zranil v pátek, na jak dlouho nám neřeknou, tak to zas bude stát na Váchovi se Sáčkem

 • pan Holoubek

  arbitr21.3.2017 13:19reagovat

  Trenér Holoubek všechno kolem Sparty nesl velmi těžce, řeči o šedivých vlasech nebyly jen vtipem. Po výpovědi hned odjel s rodinou na hory, aby se ze všeho vzpamatoval. Hráči mají klidné spaní a není jim stydno rozjíždět revolty vůči férovému člověku.

  Tohle píši v návaznosti na rozhovor s Výborným, co tu někdo dával.

  • Ludvik221.3.2017 13:30reagovat

   Je absolutní zodpovědností trenéra, aby jakékoliv revoltě zabránil.

   TO je pravé umění trenéřiny a prací s lidmi obecně. A jestli se kabina obrátila proti němu,

   je to jen jeho chyba. Proč to jiní trenéři, osobnosti, dokážou ukočírovat a někteří ne?

   Trénování není jen o odbornosti, ale i o psychologii, práci s kolektivem.

   • spartas21.3.2017 13:36reagovat

    ty seš takovej dement, že to snad ani není možný

    kdyby řekl, že mu revolujte Lafata, tak by jako Lafatu vyhodili, aby měl klid na práci?

    bouchni se do tý hlavy znova, někdy prej to pomůže

    • Ludvik221.3.2017 13:55reagovat

     A něco k věci bys neměl, krom neustálých urážek všech, se kterými nesouhlasíš?

     • spartas21.3.2017 14:02reagovat

      ano, to je o řádek níž, ty troubo

   • Funin21.3.2017 13:36reagovat

    Jo jo všechno je trenérova chyba, že na něj hráči kašlali, že hráli tužku to je všechno trenérova vina, ti hráči za to nemůžou, je přece normální, že si podřízený vyskakuje na nadřízeného. Ani vedení za to nemže, je přece v pořádku, že se postavilo za hráče rebelující proti trenérovi a ne za trenéra. Kam bychom to dotáhli, kdyby si nějakej trenér mohl diktovat, co by chtěl, hlavně aby byli spokojení hráči, to je priorita.

    • motoulo21.3.2017 13:44reagovat

     A není divné, že hráli tu tužku i za Rady, kterého tedy ti starší měli chtít? Proč najednou nehráli lépe, když chtěli Holoubka odstřelit? Nevěřte všemu co se říká, noviny píšou, aby bylo co číst a lidi to kupovali.

     • spartas21.3.2017 13:48reagovat

      protože je za zenitem

      on i pod Holoubkem hrál max, ale ten správně rozeznal, že Lafatovo max. je už málo

      to nimroda asi nasralo

      • motoulo21.3.2017 13:53reagovat

       Mluvím o týmu jako celku. Holoubka přece neodstřelil jen Lafata nebo snad jo? Proti Zlínu ani nehrál, v Rostově taky ne a pak se tady dočteme nebo v novinách, že starší hráči ho nechtěli. Proč tedy ti starší Kadlec, Vácha a další nesmetli Zlín pod novým koučem a hra nebyla úplně jiná? Kdyby ho chtěli opravdu odstřelit, tak najednou by hra i zápas byl jiný a to nebyl. Jediný kdo bojoval byl Šural.

       • spartas21.3.2017 14:02reagovat

        u kadlece už ani není poznat, kdy se snaží a kdy ne

        nesmetli ho kvůli tomu, že už na to nemaj

        jsou zdevastovaný

        Holoubka asi nepopravili přímo na hřišti tím, že by hráli hůř, než jsou schopni

        oni už prostě nejsou schopni ničeho

        ale nějakým tím brekotem vejš si imho pomohli

        • motoulo21.3.2017 14:04reagovat

         Pokud nemám důkazy, tak to jsou jen novinové spekulace nic jiného a těžko tady z nás má nějaké důkazy, stejně jako novináři. Určitě za někým Lafata neběžel, že trenéra odstřelil, aby to napsali. Holoubek se popravil dost i sám, protože třeba v Rusku hned po přípravě byla hra hrozná a to i bez Lafaty, který tedy na to nemá.

         • snytek21.3.2017 14:15reagovat

          Pokud nastane revolta v týmu, obzvlášť v situaci, kde není moc brát jiné hráče, nemůže ji zvládnout žádný trenér sám, pokud nemá podporu silného vedení. Rajtorala s Kolářem taky neposlal do Turecka Pivarník

          • motoulo21.3.2017 14:16reagovat

           A my tady na fóru víme co v týmu nastalo nebo nenastalo? Vždyť hráli hrozně od prvního zápasu po přípravě a ta se povedla nebo snad ne? Kdyby měli revoltu v týmu už dříve, tak i v přípravě by hráli tužku.

           • LukyACS21.3.2017 14:25reagovat

            Kolik těch banů ještě potřebuješ, abys konečně odtáhnul do prdele?

            • Ludvik221.3.2017 14:31reagovat

             proč ho urážíš?

             • Sendi21.3.2017 14:47reagovat

              Protože Liaro si zaslouží jen opovržení a plivnutí pod nohy :)))

     • Pavel0021.3.2017 13:51reagovat

      Změnil se trenér, ale i hráči byli rozděleny na dvě skupiny

   • hombre21.3.2017 13:56reagovat

    Jsi na našem fóru a klidně diskutuj. Chci ti jen vysvětlit, že když máš 14 zdravých hráčů, nemůžeš 2-3 odstavit. Nikde jsem nepsal jména hráčů a ani nechci, může to být JPP.

 • Latal

  waaw21.3.2017 12:20reagovat

  Latal dnes na otazku, zda jedna s Plzni to rezolutne odmitnul, ze s nimi vubec neni v kontaktu. Na otazku, zda vedl jednani se Spartou rekl, ze to nebude komentovat

  • waaw21.3.2017 12:57reagovat

   Sledoval jste ho nekdo v Polsku? Jaky fotbal chce hrat? Jaky je jako trener? Podle par rozhovoru se mi zda, ze vi co chce a ma jednoznacne podminky za kterych je ochotny pracovat

   • dominik2721.3.2017 13:03reagovat

    Je to trenér, který nějak vyčníval až v Polsku, navíc snad jen jednu sezonu, jestli se nepletu. To už nemám pocit, že by trenérskými zkušenostmi nějak zvlášť převyšoval třeba Davida Holoubka, který postoupil se Spartou v Evropské lize. Byl bych rád, kdyby Sparta netahala trenéry jak králíky z klobouku, ale aby její počínání při jejich výběru dávalo tušit nějakou vizi.

     

    Je samozřejmě dost možné, že Látal by byl skvělý trenér, který by pracoval koncepčně a Spartu obrovsky posunul. Ovšem vedení, které si v jedné sezoně vybralo po Ščasném Holoubka a po Holoubkovi Radu, nevěřím, že tímto způsobem uvažuje.

    • motoulo21.3.2017 13:10reagovat

     Na Slovensku Látal vyhrál domácí pohár s Košicemi

    • arbitr21.3.2017 13:15reagovat

     Dovolím si tě opravit, Radoslav Látal úspěšně vedl krachující Košice a vyhrál pohár. Látal je hodně skloňované jméno na Letné a je možné, že nás od léta povede. S tvým názorem na něj souhlasím.

     • dominik2721.3.2017 13:24reagovat

      Vím, že vyhrál slovenský pohár, jen nevím, nakolik prestižní soutěž to je. Ve mně ta soutěž moc velký dojem nebudí. I o polské lize mám jisté pochybnosti. Každopádně s Látalem jako takovým žádný problém nemám, spíš nevěřím vedení, které trenéry vybírá a odvolává. Třeba sem Látal přijde s tím, že chce ve Spartě něco vybudovat, ale podobně jako Holoubek na to nedostane žádný čas.

      • motoulo21.3.2017 13:25reagovat

       Stejně jako pochybuješ o polské lize by jsi mohl pochybovat o úrovni té naší jako celku.

      • Funin21.3.2017 13:31reagovat

       Ano problém je ve vedení, s tím žádný trenér nic neudělá, dokud to Křéťovi nedojde, tak se nic nezmění.

   • Spytihnef21.3.2017 13:33reagovat

    Látala nebrat, to není žádný extra trenér, což mi osobně říkal jeden hráč, který pod ním hrál.

    • Funin21.3.2017 13:38reagovat

     Ale tak tu vyhoří každej trenír, když mu vedení nedá pravomoci a možnosti, aby zametl s kabinou, tak neudělá nic ani Guardiola nebo Mourinho.

    • waaw21.3.2017 15:02reagovat

     Nebrat, me to rikala znama, ktera obcas jezdi do Polska na trh, ze to neni zadny extra trener.

     • waaw21.3.2017 15:10reagovat

      A nebrat ani Holoubka, rikal.to jeden hrac v lese na posedu, ze to neni zadnej extra trener a nebrat ani Trpisovskeho, rikal.to Vuch, ze to neni zadnej extra trener

   • ouissi21.3.2017 16:39reagovat

    Teda, koukám právě na jeho životopis:

    - jako hráč: Olomouc - Dukla - Olomouc - Gelsenkirchen - Olomouc - Ostrava;

    - jako trenér: Frýdek-Místek - Opava - Sokolov - Ostrava - MFK Košice - Gliwice.

    Ten by podle někoho byl pro nás vhodným trenérem?

    To opravdu raději Svobodu, Holoubka s Požárem nebo Chovance.

     

 • Moc hezky napsáno - Sparta FOREVER

  venous21.3.2017 11:51reagovat

  To ať si každý Sparťan celé přečte!

  Vedení Sparty je banda č*ráků II. (Sparta - Zlín, 21. kolo I. ligy 2016/17)

   

  roboACS 20.03.2017 08:17

   

  komentáře (0)

   

  Dnes jsem doma úplně náhodně objevil vydání deníku Sport s datem 3.2.2017 kde se na titulní stránce píše: Holoubek může zůstat i bez titulu. Je tam velký dvojstránkový rozhovor se šéfem Sparty Adamem Kotalíkem, kde mimo jiné říká: ”Není to striktně stanovené nebude titul - nebude trenér. Nebylo by to vůči němu ani fér, protože s týmem nestartoval od nuly, převzal ho ve specifické situaci, kterou zvládl velmi dobře.” A dnes už víme, že je zase všechno tak trochu jinak.

   

  Má to i 1. část.

   

   

 • Soupisky

  venous21.3.2017 9:33reagovat

  Soupisky na webu to je tragédie. Správce není schopen doplnit a nebo naopak vyřadit hráče, kteří už tady nejsou (juniorka). Také je pro něj zřejmě těžké udělat foto pro hráče (stačí použít foto ze zápasu). Proč takový člověk na Spartě vůbec působí. Během pár chvilek bych to udělal, není v tom žádný problém ale musím chtít. je to maličkost, ale ono na Letné nefunguje nic. VztekVztekVztek

  • rebus21.3.2017 10:27reagovat

   kez by to byl nas nejvetsi problemVztekVztekVztek

   • KRiSTiN21.3.2017 10:48reagovat

    To není, ale poskládá se z toho náramná mozaika, která leccos vypovídá.

 • Co je horší?

  hombre21.3.2017 8:57reagovat

  Trochu přemýšlím nad causou Konate.

  Konate nechtěl hrát za Spartu, vysral se na tréninky, urazil se atd. V první chvilce mě hodně nasral. Později jsem se dozvěděl, že pravděpodobně to byla akce jeho agenta, který využil ňoumy z Afriky. Byl přeřazen do juniorky. Potopil celý tým, který v té době byl ve sračkách. V juniorce začal makat a dřít, aby svoji chybu odmakal. Šanci dostal za Holoubka. Kotel se postavil proti Konatemu, že je zmrd a hajzl atd. a nesmí už nikdy hrát za Spartu.

  Pak je tu zimní příprava, všechno probíhá pořádku, ale začíná se uvnitř týmu dělat puč. Někteří starší hráči ( záměrně neuvádím kteří, můžou to být spekulace) nelibě nesou, že musí více makat, čekají se od nich lepší výkony, nehrají, protože ostatní jsou lepší, atd… Zimní příprava ok, ale po přípravě v mistrovských zápasech kolaps. Čím to může být? Může to být z náročné přípravy, nebo ze sabotování zápasů některých hráčů, nebo obojího. Pak potopení trenéra a najednou už hrají?

  Ptám se – co je horší, akce Konateho, který se na Spartu vysral( asi je fakt hloupý), ale oddřel si to v juniorce, nebo akce druhé skupiny, která se na Spartu nevysrala, ale potápí ji zevnitř? Vlastně ji táhne dolů, protože tito hráči nechtějí nové trendy, nové hráče. Chtějí hrát, ale je jim jedno jak, klidně o střed tabulky, ale za ty prachy……. V zahraničí je trend mixu mladých a starších hráčů a hlavně hrají ti, co jsou nejlepší. Trénuje se víc, maká se víc, jsou na hráče větší nároky a nikdo si nedovolí jít proti trenérovy. Tak co je horší?

  Jinak se omlouvám za tuto tapetu.

  • pepinho221.3.2017 9:00reagovat

   Pro mě je horší 2. případ - je jich víc, odstřelili trenéra, jim se nic nestalo + je možný, že to neudělali po 1. ani naposled.

   Konaté si to odpracoval, ale stejně si myslím, že zpět v A být neměl, měl se zkusit minimálně na hostování někam(jestli ho vůbec někdo chtěl).

  • Funin21.3.2017 9:04reagovat

   tak špatné je oboje, co je horší, když to vemu jak jsi to napsal, tak určitě to druhé, ale nevíme jistě, jestli to tak bylo.

    

   Mě zajímá, proř rebelující hráče prostě Holoubek neposlal do juniorky, buď nepoznal, že proti němu jsou, což je špatně, nebo se toho bál, což je taky špatně. Takže když si to shrneme, hráči jsou svině, ale Holoubek na tom nese svůj díl viny

   • waaw21.3.2017 9:28reagovat

    Znovu rikam, ze primarni problem byl v tom, ze Holoubek to hrozne moc chtel delat a tak si nekladl zadne podminky. Navic v takove chvili nemohl riskovat ze posle 4 hrace do juniorky, kdyz jich mel celkem 14 zdravych. Navic chtel byt s kazdym kamarad....

   • Poldi21.3.2017 9:28reagovat

    Jde o to jestli mohl a to z několika důvodů. Pakliže proti němu šli i asistenti, kteří tu přežili už několik trenérů a necítil podporu vedení, navíc v situaci kdy má zase 10 hráčů na marodce, tak si prostě autoritu neuděláš. Jak by to dopadlo, kdyby šli s Požárem za vedením a řekli ”Kadlec, Lafata, Vácha atd” do juniorky, nebo konec. Stejně tak Svoboda a Hejkal. Chceme svoje asistenty.” Jak by asi pochodili? Podotýkám, že to je spekulace, i ty jména jsou jen spekulace. Já žádné info nemám. Jen si to představuju z role Holoubka. Nejspíš doufal, že se mu uzdraví kádr a podaří se mu přivést třeba nějaké hráče. Protože jinak by byl blázen kdyby do toho šel i po té zkušebce. Taky to dle mě dokazuje, že je to opravdu sparťanský kardiak a nasadil svou hlavu do oprátky, protože chtěl pomoct.

    Jenže jestli je to tak jak podle té výše zmíněné spekulace, tak tu neuspěje nikdo. Bohužel. Když to porovnám u mě v práci, tak já kdybych obešel svého nadřízeného a šel za majitelem a zkusil ho potopit, tak se mnou majitel vyrazí dveře a ještě mě kopne do prdele, že bych se nestačil divit. To ve Spartě chybí.

    • Funin21.3.2017 10:04reagovat

     To je právě to, že nevíme, i když třeba infu od Markuse dost lidí věří, já spíš taky, tak prostě neznáme úplně všechny podrobnosti. Mě to zajímá hlavně abych si o Holoubkovi udělal lepší obrázek. Protože chybu může udělat každej, zajímá mě, co ho k tomu vedlo a jestli se z toho poučil.

      

     Bylo by zajímavé, kdyby to jmenování Rady a odvolání Holoubka s Havlíčkem, byl jen takovej trik od Křéti, aby se jako situace uklidnila do konce sezóny, pak se jen počká až si holoubek dodělá licenci a ohlásí se slavnostně jako nový hlavní trenér. Požár i s Holoubkem budou mít mezitím čas na vytipování posil na léto, protože když čistka v kádru bude potřeba a to zásadní. To by pak asi někteří naší hráči hodně čuměli.

      

      

  • Areg21.3.2017 9:08reagovat

   Co je to causa pane?

   • hombre21.3.2017 9:13reagovat

    Co třeba případ, spor, nebo něco podobnýho?

   • Furia Ceca21.3.2017 9:34reagovat

    On myslí kauza nebo anglicky case Úsměv

    • hombre21.3.2017 9:39reagovat

     Sorry, já to psal z mobilu a tam mi pořád skáčou slovíčka a já pak jen opravuji a tohle mi uniklo.

     • Tashunka Witko21.3.2017 10:02reagovat

      Neomlouvej se, causa je správný a původní latinský tvar, kauzy a casy jsou jen jeho odvozeniny.

      Dnes je bohužel doba, kdy se musí říkat Dorinová-Habertová nebo Šarapovová, jinak by tě čecholingvisti sežrali.

      • ouissi21.3.2017 11:53reagovat

       Smích

      • hombre21.3.2017 13:43reagovat

       Dík, ale abych tu nemachroval, tak já chtěl napsat kauza, ale mobil mi to přeťukl a napsal causa, holt je chytřejší...

       Já tu chtěl jen napsat, že klima v klubu bylo si špatné, proto k nám třeba nikdo nechce jít, možná proto Konate chtěl pryč (což ho ale neomlouvá). Já nevím, kdo a co bylo za odvoláním Holoubka, ale po 4 zápasech ho vyrazit, tak nevím.... Jestli je pravda, že mu někteří hráči bojkotovali zápasy, tak je stejně dobrej, za ty body, který získal. Za mě by měl hrát hrot Šural, Konate, Sáček, Čermák, Mareček, Nestor zálohu. A stopery nevím. Ale chápu proč se nekoupil Jugas a nehraje Březina, nebo Köstl, musí hrát jiní.

        

        

   • exupery21.3.2017 9:59reagovat

    Super způsob jak chytit trolla, četl jsi ten ”zbytek” příspěvku?

  • asgard3321.3.2017 9:27reagovat

   Z mého pohledu je problém Sparty v souhrnu všech těch zdánlivých maličkostí,tedy od každého trochu. Já už jsem tady tu partičku vyčichlých slimáků jmenoval a trvám na tom,že by měli ze Sparty vyletět stejně jako Rajtoral a Kolář z Plzně.Trenér je tady od toho,aby maximálně využil potenciál týmu a nikoliv proto aby se podřizoval jejich zatuchlému pohodlíčku a náhodou neurazil jejich ego.

   • victorlima21.3.2017 20:00reagovat

    Možná máš pravdu, ale s tím vyletěním to není tak jednoduché. Záleží na tom, jak máš napsanou smlouvu. Agenti se v tom dobře vyznají a smlouvy jsou napsané tak, aby hráče mohli vyhodit jen v případě, že zavraždí vlastní matku. A ne za to, že na to při tréninku i zápase kašlou. Ti pro které je Sparta vrcholem kariéry a jsou v neperspektivním věku, se moc snažit nemusí. Jen si počkají, až jim každý měsíc přijde tučná sumička na konto a je to. Výsledky je příliš nežerou, protože základ mzdy je hodně slušný a premie činí jen zanedbatelnou částku.

    • asgard3322.3.2017 13:13reagovat

     Vím jak to myslíš a právě tohle mě děsí.Starších hráčů s vysokými smlouvami se jen tak nezbavíš, jednak je nikdo nebude ochoten vykoupit a pokud by je chtěl za nějakou symbolickou cenu nebo zadarmo,nebude schopen platit jejich vysoké smlouvy.To pak v létě může jako trenér přijít Guardiola a s tímhle kádrem nic nesvede.Stařešinové v týmu budou za rok ještě vyčichlejší,zvadlejší,línější,pohodlnější a zase se bude celý tým i trenér přizpůsobovat jejich tempu,nasazení a způsobu hry.Pak z toho bludného kruhu bohužel nevidím žádné východisko.

 • Pro odlehceni

  bigcock21.3.2017 7:25reagovat

  http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-1-liga-rocnik-2016-17/297672/odezreno-simulante-zuril-limbersky-sudi-porucil-barak-tady-hrajeme.html

   

  I ty hlasy jsou dobry Úsměv

 • Chození x nechození na fotbal

  dominik2721.3.2017 0:34reagovat

  Munzigu, doraz na Strahov, já tě tam na to pivo pozvu (sám si teda dám malinovku, poněvadž mi tamní pivo nechutná). Že nebudu k vidění na Letné, jako zradu necítím. Na Spartu budu chodit dál, jen ne na A-tým. Já fakt nechci za současné situace chodit na Letnou tleskat tomu, co se tam děje. To mi přijde lepší tam nebýt vůbec, abych tam nedělal dusno. Ještě by třeba pod tíhou nevraživé atmosféry mohl zase nějaký hráč zapomenout, kolik má žlutých karet, že jo. Asi bude lepší ponechat tam klid na práci. Permanentku na další sezonu si nejspíš koupím i tak, jestli budu chodit na Letnou, ještě sám nevím.

  • wasek2611@centrum.cz21.3.2017 0:59reagovat

   Rad bych se nekdy pripojil :) byl jsem na finale CEE cupu a byli to fajn...

    

   Jen me bude stvat, ze kvuli vedeni ti kluci tam ve Sparte asi cichnout nesostanou...

   • victorlima21.3.2017 20:20reagovat

    Vasku, jestli Tě to trochu uklidní, tak v klubu, který má snad nejlepší výsledky v mladežnických kategorií na světě, v Bayernu Mnichov v součastnosti nehraje žádný odchovanec, nebo max. jeden.

  • Poldi21.3.2017 8:00reagovat

   Byla by to prča, kdyby na ten dorost dorazilo třeba tisíc lidí a na áčko prázdný stadion. Zajímavá, nenásilná forma protestu a udělat to víckrát, tak se toho chytnou i média. Sračkotočové Mádl a jemu podobní by vytáčeli hovínka do nevídaných tvarů a forem.

  • asgard3321.3.2017 8:58reagovat

   Já jsem tuhle otázku chození-nechození definitivně vyřešil asi před 5 lety podobným způsobem,sice jsem netrhal permici,ale nechal jsem doběhnout sezonu a novou už jsem si nekupoval.Pro mě byl poslední kapkou do poháru trpělivosti vyhazov Chovance.Už tehdy jsem pochopil to co mnozí teprve teď začínají chápat, tedy že s Danečkem nebude žádné ”lepší zítra”.

   • denny21.3.2017 9:56reagovat

    Pseudo trenér Chovanec,to už tu dlouho nebylo bego....

    • asgard3321.3.2017 10:08reagovat

     Dlouho tady nebyl hlavně ten náskok 6 bodů.Pokud je pro někoho lepší ztrácet na čelo 10 bodů s kočkopsem než vést o 6 bodů s Chovancem,tak to jenom potvrzuje můj názor,že diletantství ve Spartě je prostě nevyléčitelné.

     • wasek2611@centrum.cz21.3.2017 10:55reagovat

      Pod Chovancem byl neustálý progres - ale hrozně pomalý. Za ostatních trenérů byl progres - pokles..ve vlnách. Jožko to měl tak, že každý rok o krůček výš....o pár bodíků v sezoně víc...

      • asgard3321.3.2017 11:35reagovat

       Proti tomu nic nenamítám,ale pořád lepší ten pomalý progres než setrvalý sestup poslední 3 sezony.Předloni 5 bodů na Plzeň (67-72),vloni 7 bodů na Plzeň (64-71) s tím,že Plíseň byla posl. 3 kola v lihu,letos už hodně ztrácíme na Plzeň i Slavii,copak tohle nikdo nevidí? Ten náš údajně jasně nejlepší kádr ještě v součtu stačí na průměrné a slabší týmy,ale už nestačí na týmy srovnatelné s pevnější obranou,které jsou na rozdíl od min. sezon už dva.

       • wasek2611@centrum.cz21.3.2017 15:46reagovat

        jop..říkám, že to byla pravděpodobně chyba...

         

        I když chyba bylo asi i vyhození lavičky..

         

        Hlavně za chovance Sparta měla správný typy hráčů.

        • asgard3321.3.2017 17:10reagovat

         O té správné typologii hráčů tady mluvím pořád. Chovanec by aspoň přitáhl pár svalnatých černoušků typu Costa,Deli,Bony,Kweuke nebo do zálohy nového Kucku.Tyhle typy hráčů nám tady zoufale chybí.

 • Rosický....dlouho žádná zpráva

  kilovolt20.3.2017 23:09reagovat

  ani video z tréninku....Zoufalství

  • venous20.3.2017 23:39reagovat

   Minulý týden psali že se odjel léčit do zahraničí (Německo nebo Anglie) od našich žádné info.

   • kilovolt21.3.2017 8:03reagovat

    super by bylo kdyby se objevil v základu na derby (v plné kondici ovšem).....a rozhodnul střelou z přímáku ze 30m do vinglu v 89. minutě Smích

    • Pouzar1121.3.2017 8:30reagovat

     Jestli je pravda že jel s tou achilovkou na operaci tak je to asi spíš zbožné přání Smích týden, dva zpět to někde bylo v mediích ..

  • ACSOLDBOY21.3.2017 11:24reagovat

   Za Spartu již nikdy nenastoupí.....

51697 příspěvků
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
Technické zpracování AG25 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha