Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Jarní výhledy

  victorlima13.1.2020 9:44reagovat

  Teď je taková ,, okurková sezóna,, a tak věřím, že nejen já, uvažuji co asi bude následovat v jarní sezóně. Vidím pouze 3 možné scénáře.

  1- Optimistický : konečně se dočká Tomáš Rosický svého snu a mužstvo se začne pod V. Jílkem zvedat, hráči se budou zlepšovat. Budeme hrát pohledný fotbal se spoustou branek. Neuděláme si ostudu v derby. Dostaneme se na 2 místo a uspějeme v poháru. Klíčoví hráči prodlouží na jaře smlouvy. Zbyteční nás v hojné míře opustí. Vhodně mužstvo doplníme a budeme moci s nadějí hledět do nové sezóny. Krásný výhled, bohužel docela málo pravděpodobný asi tak cca.20 procent.

  2- Realistický : bude pokračovat v podzimní fazóně. Hra i výsledky budou střídavé a derby prohrajeme. Druzí neskončíme a budeme rádi za max. finále poháru a umístění od 4 místa. Pravděpodobně dojde k výměně trenéra a v létě nás čeká hráčský exodus. Mnoho i stěžejních hráčů nás opustí a tým se nepodaří kvalitně doplnit. Nový trenér nebude mít dost času na přestavbu a bude nás čekat opět klasické sparťanské léto. Asi nejpravděpodobnější varianta cca. 50 procent.

  3 - Pesimistický : mužstvo nenaznačí nějaké zlepšení. V derby utrpíme debakl, hra se nebude zlepšovat. Hráči, jimž končí smlouva smlouva se moc snažit nebudou. Budeme rádi za prostřední skupinu po skončení ligy a vypadneme z poháru. Zranění hráči nenaskočí a dojde k výměně trenéra.

  Pokud k němu dojde včas a výběr bude kvalitní, bude určitá šance, že trenér si mužstvo připraví a doplní podle sebe. Pokud majitel, nepřitáhne příliš kohoutky, vznikne zde šance, že nová sezóna by mohla být lepší. Také dost pravděpodobné asi tak cca. 30 procent.

  • droojd13.1.2020 10:02reagovat

   bude to někde mezi 1 a 2

   • Funin13.1.2020 10:34reagovat

    taky myslím

  • H’Eikolo Kanté13.1.2020 10:15reagovat

   2 - 3.

  • raven13.1.2020 10:34reagovat

   Podle mě to bude něco mezi 1 a 2. Předpokládám, že skončíme třetí. O Slavii se aktuálně nemá smysl bavit a Plzeň s Gulou půjde nahoru. Pevně věřím, že týmy typu Jablonec, Boleslav atp. ani krátkodobě před námi nebudou.

    

   Vítězství v poháru je zbožné přání, tam to může dopadnout jakkoli, klidně se můžeme pakovat hned další kolo, klidně to můžeme vyhrát. Záleží na losu a jak se vyspíme - u nás to víceméně o tomhle přesně je, někdy zahrajeme velmi dobře, jindy jak mršiny.

    

   Předpokládám, že Jílek se udrží a zůstane tu i pro příští sezónu, kde budeme bojovat o druhé místo s Plzní a na Slavii už nebudeme ztrácet zdaleka tolik. Rád bych se mýlil, ale minimálně posilování toto přestupové okno zatím vypadá jako velký špatný, příští sezónu končí x hráčů v týmu a budeme znovu budovat tým.

  • tatkaradicka13.1.2020 10:38reagovat

   2 s tím, že navzdory tomu bude Jílek nesmyslně podržen a zkazí i začátek další sezóny.

  • trinact13.1.2020 11:19reagovat

   Jílek se ukazuje jako průměrný trenér a má oproti konkurenci poměrně špatně složený tým. Ke všemu s ním hraje pod jeho možnosti. Dělá špatná rozhodnutí ve skladbě týmu pro jednotlivé zápasy a neumí vůbec reagovat na průběh zápasu. Na tiskovkách působí všechnovimnejlípově, v kabině je to (PRÝ) velký alibista bez špetky humoru. Nad ním je nezkušený (a tudíž momentálně neschopný) sportovní ředitel, sportem nepolíbený generální manažer a naivní a hloupý (byť zámožný) majitel.

    

   Doba temna se prodlužuje, období 15-20 bylo katastrofální a doufám, že přijde mávnutí kouzelnou hůlkou.

    

   Nevím, jaký scénář vyhodnotit jako nejvíc realistický, ale hra zůstane +- stejná, mně se třeba v mnoha zápasech vcelku líbila pak v nějakých vůbec, jde spíš o to, jestli proti nám soupeř zalézá nebo chce hrát. V lize skončíme druzí až čtvrtí, hlavně ať proboha nejsme po základní části třetí. Pohár bude hodně o štěstí losu.

    

   Ve Spartě se sešlo velký množství špatných rozhodnutí a jen čas dokáže zahojit totálně dojebanou pětiletku, za kterou ovšem nemůže ani Jílek, ani Rosický, ale jen a jen majitel.

   • tatkaradicka13.1.2020 11:30reagovat

    Naprostý souhlas, bohužel se nám tu sešly hned dvě žáby na prameni, které to byť zřejmě nechtíc, ale kurví jak mohou.

    Rosa vybírá naprosto tragicky hráče, nemá na to čuch a obecně nevidí moc dobře do lidí. Celkově kupí strašně moc špatných rozhodnutí, viz Ščágr, Zahu, Panák x Brabec a tak dále. Bohužel si nejsem jistej, zda to půjde nahoru, když vidím aktuální přestupový období, kde se krom posil do béčka akorát drbem v nose. Nemluvě o tom, že zcela záměrně chce pustit Kangu, byť tomu to vyhovuje do jeho koncepce nahrabat si podpisovej bonus. Ale to nic nemění na tom, že Rosa kouká jak by se ho zbavil, což mě dost děsí.

     

    Jílek to samý. Má nějaký okruh hráčů a takřka vždycky to složí špatně, i když třeba na fórech se ví, že Uroš/Štětina/Zahu apod. jsou špatným nápadem, on to stejně udělá a dle očekávání spláčeme nad výdělkem. Střídání spíš podprůměrný, často naprosto nesmyslný kroky.

     

    Abychom šli nahoru, musí se oba srovnat, jinak na Plzeň s židem to nebude nikdy a maximem bude třetí místo, který však taky nebudeme mít jistý, když dočasně vyletí Boleslavi, Jablonce a podobný týmy.

   • Sendi13.1.2020 11:58reagovat

    Počkej počkej, takže Jílek má sice k dispozici špatně složenej kádr se kterym hraje o druhý místo a přesto je to podle tebe průměrnej trenér? To je trochu protimluv, ne? :)

     

    Co znamená, když je trenér v kabině alibista?

     

    Neschopný sportovní ředitel? Podle jakýho kritéria?

    • trinact13.1.2020 12:47reagovat

     Protimluv v tom nevidím. Slovem průměrný jsem chtěl vyjádřit jisté mé nesympatie k Jílkovi, jakož i důvěru v něj, že to může být lepší a že moc trenérsky schopnějšího neseženem. Cejtím z Jílka, že už postupně přišel na spoustu věcí (hlavně výběr sestavy) a že teď přijde stabilizace. Půl roku je v tomhle adekvátní doba.

     S týmem podle mě hraje pod jeho možnosti, protože sice hraje o druhý místo, ale podle mě by se měl s tímhle kádrem nacházet na tom druhým místě a to s jistotou, když tedy přihlédnu k formě a výsledkům Plzně.

      

     Co se týče alibismu tak tady se opírám o výpovědi hráčů žejo, ale uvedl bych alibistický řešení sporů v kabině (Hašek), kdy vše nechává na Rosickým a Kasíkovi (v případě určitých problémů na sociálních sítí, které vznikly za poslední půlrok). Ale třeba to tak maj interně nastavený, já v tý kabině viď nejsem. Historek je víc, možná někdy osobně. Úsměv

      

     Rosickýho nezkušenost z něho nedělá přímo neschopu (zde jsem byl příkrý), ale opět to možná ovlivňuje určitá rozhodnutí směrem k negativu. Rosický na mě už jako hráč působil jako leklá ryba a věčný dorostenec, nicméně má určitou auru, která právě pomáhá v interních záležitostech, kde je brán jako autorita. Nicméně navenek to žádná výhoda není, jedinou jeho výhodou jsou kontakty, kterých zatím využil k angažování Ashwortha (jehož práce zatím nenese žádné příliš znatelné výsledky). Vyloženě špatný pocit mam pak z jeho každého mediálního výstupu (tiskovka, klubové rozhovory a videa), kde podle mě působí až moc rozvážně a neurčitě (typická váha). Co na mě taky nezapůsobilo dobře je fakt, že minulé pondělí představil přesně nula posil pro A tým, to považuju také za průvodní znak nekvality, no a samozřejmě kauza prodlužování smluv. Frajer co má smlouvu do června 2020 má mít nejdýl v červnu 19 nabídku na její prodloužení, zvlášť když se jedná o klíčovýho borce.

     • Nuff13.1.2020 13:04reagovat

      Kde to můžu podepsat?

      • Skvarda13.1.2020 14:04reagovat

       Copak jsi klíčovej borec?

     • captain_obvious13.1.2020 14:41reagovat

      Typická váha tvl SmíchSmích

       

      Jsem si jistej, že nikdo tady nemá data, ze kterých by mohl zhodnotit práci Ashwortha. Jediný, s čím můžeme pracovat, je rozhovor s ním, kde říká, že kondice většiny hráčů jde konstantně nahoru a někteří hráči se v konkrétních ukazatelích zlepšili až o desítky procent, což pokud je pravda a ne nějaký jeho self-promoting kecy do větru, tak by to byl výsledek práce jako kráva.

       

      Se zbytkem se dá bohužel víceméně souhlasit.

      • tatkaradicka13.1.2020 22:04reagovat

       hovno se zlepšilo, když teď musíme dva tejdny ladit kondici

  • rimidalv13.1.2020 15:22reagovat

   Okurková sezona není vůbec marná - obvykle se pobavím nad kombinacemi fundovaných příspěvkůSmích

   • spartan113.1.2020 15:45reagovat

    Já zase na těmi tvými nefundovanými plky, kterými nás tady oblažuješ. Zvláště svým vlezdprdelstvím Křetínskýmu. Ty budeš minimálně jeho brácha nebo spíš ségra?

 • Achjo

  DaveACS12.1.2020 14:42reagovat

  Tataev dva stupidní zákroky bez míče kolikama na stojnou nohu, je z toho jen jedna žlutá karta.. a v 90. minutě pisknul co za faul Gabrielovi?Smích

  • vitamin12.1.2020 14:58reagovat

   Ten Gabriel mi teda přišel jako jasný faul. Šel do hráče bez snahy hrát míč.

  • Tomino12.1.2020 15:15reagovat

   ten první byl zralej na red a nedostal ani žlutou...jinak mladý kluci celej zápas proti 1/2 a mb výborný

   • Tomino12.1.2020 15:15reagovat

    1/2A

   • dominik2712.1.2020 17:31reagovat

    Bych řekl, že tam bylo vesměs kompletní áčko Mladé Boleslavi, nikoli polovina. Z podzimních opor chyběli Bucha s Mešanovičem, kteří už jsou pryč, a pak už tuším už jen Matějovský s Hubínkem.

     

    Určitě velmi silný soupeř pro přípravu týmu z ČFL, což je dobře.

    • tatkaradicka12.1.2020 17:32reagovat

     Paradoxně vyšší kvalita než jaká čeká áčko.

     • dominik2712.1.2020 17:37reagovat

      Předpokládám, že nějaké zajímavé soupeře potkají na herním soustředění, to si asi béčko nedopřeje. V Česku se zatím moc nenosí, aby i rezervní týmy a dorosty měly zahraniční soustředění a víc času trávily na vyhřívaných hřištích. Nejdál je samozřejmě opět Slavia, která pravidelně posílá v zimě dorosty do Číny.

  • dominik2712.1.2020 17:19reagovat

   Tatajev dnes opravdu šílený, takhle hrát zimní přípravu na umělce je fakt velká hloupost a neúcta k soupeři.

    

   Z béčka Sparty mám jinak radost, zejména za první půli, kdy byla hra dost vyrovnaná. Ze strany Kotalových svěřenců nic ubojovaného nebo ufaulovaného, normálně otevřený souboj s předním ligovým týmem. Přitom Sparta neměla žádnou posilu z áčka.

    

   Po změně stran logicky hru rozbila střídání, někteří hráči se předvedli na méně obvyklých pozicích. Vepředu tomu chyběla rozdílovost, kterou v zápasech ČFL obstarával zejména Juliš. Třeba Dao se jeví dobře, ale oproti Julišovi výrazně zaostává s produktivitou. U něj se nedivím, že se mu daří v reprezentační dvacítce, protože rychlost i fotbalovou kvalitu má na vysoké úrovni, na dospělý fotbal, speciálně na ten český, to bohužel podle mě moc není po stránce fyzické vyspělosti.

    

   Co se týká dnešního zápasu, tak mě zaujali Hucek, Gabriel a svým způsobem i Hušek. Sice úplně nezvládl dva důležité souboje, ale předpokládám, že s lepší herní praxí půjde nahoru. Je vidět, že má co nabídnout, nedivil bych se, kdyby byl platnějším stoperem než Talovierov.

 • Krásný gól..

  Shrekson12.1.2020 13:28reagovat

  👍

  • Bunda12.1.2020 13:47reagovat

   Hušek a Kotek super.

   • Pavel0012.1.2020 13:58reagovat

    Chtěl jsi říc Hucek, ne? Úsměv

 • Konce

  DaveACS11.1.2020 21:59reagovat

  Během jednoho týdne ukončili kariéru dva, dnes již bývalí hráči sparťanské juniorky, kteří nakoukli i do áčka. Martin Matoušek a Honza Špaček. Zvlášť od Matouška se jednou čekalo, že bude válet v první lize Neutrální

  • kopejtko11.1.2020 22:10reagovat

   je to tom nějaký článek ?

  • Bunda11.1.2020 22:12reagovat

   Tak u Matouška se to dá pochopit, ale proč Špaček?

   • kopejtko11.1.2020 22:16reagovat

    tak celkové Sparťani ve Vltavínu docela leští levičku

   • dominik2711.1.2020 22:29reagovat

    Předpokládám, že v tom neviděl budoucnost. Hrát ČFL stojí nějaký čas, který můžeš věnovat třeba škole nebo práci.

     

    Matouška je velká škoda, ten mohl být opravdu hvězdou Sparty, případně už touhle dobou hrát v cizině. Těch těžkých zranění prodělal bohužel hrozně moc...

  • victorlima12.1.2020 8:06reagovat

   Chápu, že pro některé hochy to může být hodně frustrující. Tvrdě dřou celé mládí, něco fotbalu obětují a pak po konci, v třeba prvním dorostu Sparty zjistí, že konkurence je obrovská a o ně nikdo nestojí ani v ČFL. Veškeré klukovské sny o tom, že jednou vyběhnou na zaplněnou Letnou či dokonce jiný věhlasný stadion, rázem vezmou za své. Pokud fotbal opravdu hodně nemilují, tak jejich motivace na sobě dále pracovat klesá. Podívejte se kolik v nedávné minulosti tolik opěvovaných talentů, končí v zapomnění, leštíce lavičky ne příliš věhlasných týmů. Pokud se navíc přidají zdravotní problémy, tak jsou ta rozhodnutí pochopitelná.

 • Nový venkovní dres

  Casper Hejter11.1.2020 20:22reagovat

  Protože nám letos končí dvouletý turnus venkovního dresu, tak jen tak, aby řeč nestála. Co byste říkali na např. takovýhle dres?

   

  https://ibb.co/WBkBJdZ

   

  • H’Eikolo Kanté11.1.2020 20:39reagovat

   Ideální pro TK Sparta Praha.

  • waaw11.1.2020 21:24reagovat

   Jen aby meli vzdy vyzehlene limecky a prisite knoflicky

  • tatkaradicka11.1.2020 21:36reagovat

   Přesně něco takovýho čekám od vedení. Jen víc sešívaný a návdavkem nějakej šerednej sponzor typu Blesk energie nebo Kostelecké uzeniny.

  • waaw12.1.2020 10:30reagovat

   Ja bych dal tenhle z napisem Hard Rock hotel

   https://1url.cz/rzMxE

 • Lavička

  SuperFrankie11.1.2020 17:52reagovat

  Konečně jsem se dostal k rozhovoru s Lavičkou a zaujala mě tahle jeho odpověď ohledně Costy:

   

  ”... O Tomáši Řepkovi se říkalo, že má blikance, a u Costy to bylo někdy podobné. Ale je to hráč s velkým srdcem a vítězný typ. A když se na fotku našeho mistrovského týmu podíváte, takových je na ní hodně. Každý jeden z nich. To se mi na nich líbilo nejvíc.”

   

  Já vím, že se to už probíralo, ale je fakt, že tady už dneska ty vítězné typy nemáme a průměrnost se stala normou.

  • Casper Hejter11.1.2020 19:19reagovat

   Vítězný typ je takový klišé. Co to jako je? Hráč co ti garantuje výhry? Hráč co nejde na hřiště prohrát ale vyhrát?

   • Mich11.1.2020 19:29reagovat

    Hráč co hraje pořád na 100% a když se nedaří tak na 120

    • bob8011.1.2020 19:40reagovat

     Přesně tak. Bez ohledu na momentální výkonnost to jsou hráči typu Dočkal, charakterem asi i Kozák a dost možná i Frýdek. Costa už byl uveden. A také Vácha, který je kvůli tomu součástí béčka. Při vší úctě většina ostatních na 120 nepůjde (čest výjimkám).

     • daweee11.1.2020 19:45reagovat

      Já bych tu vítěznou mentalitu spis charakterizoval nějak tak, ze si ten hráč porad věří a jde porad za vítězstvím. Ty Vachovy kiksy a hlava v dlanich tomu teda moc neodpovídají podle me.

      • Lobrock11.1.2020 20:03reagovat

       Jj. Vašoň - kiks, který nás vyřadí z předkola a na závěr faul z frustrace znamenající červenou a stopku na další zápasy. Vítěznej typ jak sviň :)

     • Casper Hejter11.1.2020 20:06reagovat

      Dočkal nehraje na 100% ani když se daří, Kozák asi jo, Frýdek není vítězný typ, ale frustrovanej idiot, Costa dejme tomu no a Vácha, to je vyloženě výsměch Smích

      • johnny112.1.2020 6:13reagovat

       Asi tak nějak.

  • kanonMates8811.1.2020 21:59reagovat

   Vítězný typ jako takový neexistuje, ale existuje sebevědomý fyzicky 100% připravený a kvalitativně na svém postu vyčnívající hráč, které opravdu nemáme, jediný kdo se takovému hráči blíží je Kanga, jinak ani prd... Většina je psychicky labilní fyzicky nedominujících technicky průměrných hráčů...

 • : /

  ovcajd11.1.2020 12:05reagovat

  kozel + gula > hasek + jilek + trpisovsky

  • H’Eikolo Kanté11.1.2020 12:18reagovat

   Trpišovský = Hašek + Jílek + Trpišovský.

   • ovcajd11.1.2020 12:30reagovat

    cili po prevodu trpisovskyho se zapornym znamenkem

     

    0 = hasek + jilek

    • waaw11.1.2020 13:10reagovat

     Takze bud: Hasek =0 a Jilek =0

     nebo Hasek = - (Jilek)

  • ovcajd11.1.2020 12:39reagovat

   ne ale vazne, ten kozel vypada zatim skvele. Na otazku jak bude vypadat jeho hra dokonce skutecne odpovedel a popsal, jak bude vypadat jeho hra. To sem u nas nezazil uz roky. Skoda jen, ze je sesivanej.

   • Bunda11.1.2020 12:59reagovat

    Tak Kozel byl vždycky vynikající kouč.

 • esports

  tatkaradicka10.1.2020 20:04reagovat

  Přátelé spolufanoušci, můžete mi prosím vás říct, kdo z vás/nás sleduje Spartu v kategorii esports?

  Nemůžu se totiž zbavit pocitu, že je to další díra na peníze bez valnýho smyslu.

  • Lukáš Mareček10.1.2020 20:12reagovat

   Nejsi cílovka

  • Mates10.1.2020 20:14reagovat

   Díra na peníze vypadá jinak. Úsměv Tohle je docela levnej způsob, jak zviditelnit Spartu u mladých. Kolik si myslíš, že to stojí? Já odhaduju třeba 1-2M ročně - to je asi 0,2 % z celkovýho rozpočtu, takže absolutně zanedbatelný výdaj.

   • Jereacs10.1.2020 20:17reagovat

    To míň však někde Sparta i psala kolik měsíčně jim platí. A jak píšeš z hlediska marketingu a PR to je super věc.

  • Jereacs10.1.2020 20:15reagovat

   Smysl to má velký už je díky marketingu. A hlavně esport týmy mají hodně klubů. Navíc se v tom točí hodně money.

  • Shrekson10.1.2020 21:06reagovat

   Počkej, zachvilku bude esport na OH a fotbal tam třeba nebude.. 😃

  • wasek2611@centrum.cz11.1.2020 1:24reagovat

   Ja sledoval, ale po tom failu vyberu hracu ne.

    

   Sparta mela svuj turnaj, na ktery si vybirala hrace. Viteze nechtela, protoze podle psychotestu vysli lepe jini.

    

   No a ti, co turnaj vyhrali davaj ted samozrejme spartanum na prdel.

    

   Laky z plzne je cislo 1 c CR, Sparta v esportu je tezky prumer a to na nej ma nejvetsi rozpocet.

    

   Uz kvuli tomu divadlu z psychotestama me to omrzelo.

    

    

   • Dollaruss11.1.2020 2:04reagovat

    Já teda čekal, že když už esport tak se do toho trochu obují. Chápu FIFU jako startovací hru u fotbalovýho klubu, ale jestli se chtějí zviditelnit tak musí zabrousit trošku jinam.

   • tatkaradicka11.1.2020 10:43reagovat

    Jinými slovy to zcela bezdůvodně jebem stejně jako fotbaly.

 • Přestupy

  DaveACS10.1.2020 15:52reagovat

  Libor Bouček končí na Evropě 2

  • H’Eikolo Kanté10.1.2020 16:12reagovat

   Aspoň někdo by měl zkušenosti s pravidelnou účastí v Evropě.

  • MichalM10.1.2020 16:13reagovat

   Jojo.A Doktor Buben moderuje od letoška zápasy Viktorie Žižkov.On už tam tedy byl na podzim poslední dva zápasy........☺

 • Kanga

  ap241210.1.2020 11:29reagovat

  S ním by se to mělo vyřešit co nejdřív, buď ať prodlouží smlouvu a nebo když ne, tak s ním nemůžu budovat systém mužstva! Buď Sparta Kangu chce a nebo nechce, ať podle toho ihned jedná!! Pořád ty neurčitý řeči, že to má svůj vývoj atd je k ničemu! Přeci už teď na jaře je potřeba budovat mužstvo pro příští sezónu, nevím proč by měli hrát hráči kterým v létě končí smlouva a prodloužení se nejspíš konat nebude, tak ať hrajou zbytek sezóny za béčko...

  • Casper Hejter10.1.2020 11:33reagovat

   Jojo, nejlepšího fotbalistu do béčka a dát tam Sáčka co dá jeden gól za rok.

   • johnny110.1.2020 12:01reagovat

    +1

    No asi tak nějak, ještě nacpat do sestavy Zahustela se Štetinou a vzhůru do skupiny o udržení.

    • ap241210.1.2020 12:16reagovat

     A proč by měli hrát hráči s kterýma se zřejmě do příští sezóny nepočítá? Nebo s hráči kteří ani o prodloužení smlouvy nestojí? A v létě se začne znova budovat tým podle toho co příjde za posily ....Smích

     • Capo10.1.2020 12:49reagovat

      Třeba proto, že je platíme a bez nich těžko můžeme pomýšlet na druhé místo nebo zisk poháru?

      • ap241210.1.2020 13:04reagovat

       Mám názor, že je potřeba myslet už na příští sezónu! Dobře vybojujeme druhé místo, získáme pohár a někteří hráči odejdou a my zase budeme honem narychlo zabudovávat nové hráče a vypadneme hned v předkole Evropy a zase se bude nadávat!

     • Mich10.1.2020 12:56reagovat

      Kdyz vis,ze si za pul roku koupis novy auto, tak tim starym taky kvuli tomu prestanes jezdit?

      • ap241210.1.2020 13:06reagovat

       A my víme že si koupíme nový auto a že s ním budeme spokojeni? Lepší je si ho otestovat...

       • Mich10.1.2020 13:10reagovat

        Dobre, polozim tu otazku jinak. Kdybys vedel, ze ti za pul roku odejde auto, nehlede na to, jestli s nim jezdis nebo ne, prestal bys ho pouzivat?

       • Skleepy10.1.2020 13:12reagovat

        Radši si užiju poslední půlrok v Porsche, než si pomalu zvykat na Oktávku.

     • panta10.1.2020 14:10reagovat

      Protože je nejlepší.

  • Sendi10.1.2020 13:03reagovat

   Ono to jde udělat i jinou cestou - Kanga tu prostě dojede smlouvu a pak ho nahradí hráč podobný typologie, takže to nebude takovej systémovej zásah. Tipuju, že minimálně jeden kvalitní hráč nám doroste zdola...

   • ap241210.1.2020 13:19reagovat

    No Kanga a ještě asi někdo odejdou a my budeme hrát předkola Evropy s nějakýma narychlo zabudovanýma hráčema, tak nějak? Všichni hráči kteří přestupovali do Sparty byli údajně kvalitní, ale víme jak to většinou dopadlo! Jestli budem na jaře druzí nebo nebudeme je myslím celkem jedno, důležitý je abychom do další sezóna vstoupili úspěšně a hráli Evropu!

    • Mich10.1.2020 13:21reagovat

     Jedno to urcite neni, je to diametralni rozdil uz prave kvuli Evrope.

     • Sendi10.1.2020 13:25reagovat

      ano a kvůli tomu, že sem chcem lákat kvalitní hráče žejo..

      • ap241210.1.2020 13:43reagovat

       Dobře já to nechám na Rosovi, Jílkovi a ostatním kteří jsou za to zodpovědni! Ono mi taky nic jiného nezbejvá...Každý na to máme nějaký názor, všichni to myslíme dobře, ale až čas ukáže....👍

      • waaw10.1.2020 16:18reagovat

       Musime je lakat mimoradne lstive, aby nam skocili na spek

       • H’Eikolo Kanté10.1.2020 18:12reagovat

        Chloroform.

        • waaw10.1.2020 20:36reagovat

         Nebo lehke zeny a rohypnol. Probudi se az na Letne, pred nima smlouva a propiska v ruce

79469 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha