Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Statistika ze zápasu

  Schyzo7.6.2020 15:07reagovat

  Je třeba výrazně zlepšit ty standardní situace. To co si myslím je doloženo i na sparťanských novinách. Tedy my můžeme mít 10 centrů a z toho 3 najde hráč. 2x to trefí úplně špatně nebo netrefil vůbec a 1x trefí šmudlou přímo golmana.

  • Brian Pricke7.6.2020 15:45reagovat

   Jednoduchá odpověď - Stanislav Hejkal.

   • DaveACS7.6.2020 17:57reagovat

    Jsem viděl ve středu

 • Peníze

  rabac7.6.2020 14:39reagovat

  Myslím, že pro TR bude nadcházející přestupní termín hodně těžký.Takové peníze za hráče a hlavně

  jejich platy se již nebudou opakovat jako za časů AS. Potřebujeme nutně PO a min. jedno křídle a pak řešit konec smluv-Kanga.Hancko,MF. Kanga podepíše když se nenajde nikdo kdo mu dá velké peníze, MF -více vylepšit novou smlouvu a Hancko zůstane když ho nebudou potřebovat Italové. Bude to hodně těžké : za málo peněz hodně muziky, ale tak to vypadalo již v zimě kdy již byly kohoutky uzavřeny, což mnoho lidí zde ještě nepochopilo.

   

   

  • Hynek7.6.2020 18:24reagovat

   Na Hancka je opce, takže Italové si ho mohou chtít,jak chtějí a nemusí jim to být nic platné.

 • Peníze

  rabac7.6.2020 14:38reagovat

  Myslím, že pro TR bude nadcházející přestupní termín hodně těžký.Takové peníze za hráče a hlavně

  jejich platy se již nebudou opakovat jako za časů AS. Potřebujeme nutně PO a min. jedno křídle a pak řešit konec smluv-Kanga.Hancko,MF. Kanga podepíše když se nenajde nikdo kdo mu dá velké peníze, MF -více vylepšit novou smlouvu a Hancko zůstane když ho nebudou potřebovat Italové. Bude to hodně těžké : za málo peněz hodně muziky, ale tak to vypadalo již v zimě kdy již byly kohoutky uzavřeny, což mnoho lidí zde ještě nepochopilo.

   

   

 • Ukřivděné (i nesmyslné) tvrzení klokanů,

  Tashunka Witko7.6.2020 14:05reagovat

  že přestali hrát, když viděli praporek nahoře je v podstatě jen lež, která měla zpochybnit regulerní gol a tudíž i jejich zaslouženou prohru.

  Hráči, kteří byli zapojeni do hry (stoper, brankář + obránce) se snažili na sto %, dojížděli Tetteha ve skluzu a nikdo nic nevynechal.

  Zbývající byli vyřazeni Kangovou průnikovkou a neměli šanci zasáhnout do hry a tudíž jakkoliv golu zabránit bez ohledu na mávání hlupáka na lajně.

  Proske pod tlakem VARu napravil chybu, když nevyloučil v 1.půli zákeřně hrajícího moskyta a Spartu tím poškodil, ale to je vcelku u něj běžné a očekával jsem to. Spíše je zvláštní, že Sparta stále dopouští, aby její zápasy pískal právě Proske a Zelinka, kteří patří mezi největší antisparťany a jsou ochotni nás s chutí zaříznout i zadarmo. Čínský Twitternátor by s nimi jinak vyběhl, ale my si necháme líbit už vše a nikdo se neohradí ani proti mediálním blbům, co neznají pravidla.

   

  • dominik277.6.2020 14:10reagovat

   Co předvedla Bohemka, je zbytečné hledání chyb u druhých. Jestli někoho na zlomek vteřiny rozhodil zdvižený praporek, tak to pořád nemění nic na tom, že tu akci měli dohrát.

    

   Jinak výkon Bohemky v tom zápase byla fakt hrůza. Oni snad ani neměli vůbec ambice sami skórovat...

   • ap24127.6.2020 14:59reagovat

    Vůbec už bych ten gól neřešil, byl naprosto regulérní, naopak hrozilo, že bude poškozena Sparta a to se díky VARU nestalo! To že hráči Bohemky přestali hrát je jejich blbost! Není co řešit, za to co předváděl klokan si nezasloužil ani bod!

  • majtin7.6.2020 15:18reagovat

   Tak to, že přestali hrát není lež, opravdu většina hráčů přestala hrát. Dalo by se říct jejich blbost, ale mám pocit, že pokud s touto situací nejsou hráči pravidelně konfrontováni, zachová se jich tak 90 %, takže bych přímo o blbosti nemluvil, spíš se nepružně zachovali tak jak jsou zvyklí. Ale jediní hráči, kteří mohli situaci ovlivnit - stoper Kostl a brankář Valeš hrát nepřestali, pořád se soustředili na hru. Naštěstí, protože takhle se opravdu nemají na co vymlouvat. Ale i kdyby se na to ti dva taky vybodli, tak pravidla jednoznačně na jejich straně nejsou, byť si myslím, že by je této situaci rozhodčí neměli vystavovat záměrně a spíš nechat situaci dohrát a zvednout praporek pak, jak znějí instrukce pro VAR. Jak si mohl být pomezní jistý, že jde o ofsajd, když v něm v době přihrávky na Bořka nebyl ani Benji mi hlava nebere. Praporek mají kvůli VAR zvednout když jsou si jistí. Údiv

   • ap24127.6.2020 16:05reagovat

    To jestli hráči přestali hrát není problém Sparty ani nikoho jiného, přerušená hra je až po hvizdu hlavního rozhodčího! To že pomezní zvedl praporek opět není problém Sparty, hlavní je že gól po konfrontaci s VAREM byl správně uznán, kdyby VAR nebyl tak by byla poškozena Sparta, takže to dopadlo tak jak mělo!!

    • majtin7.6.2020 17:48reagovat

     A píšu, že tohle není pravda ?

 • TRIAFA MA...

  FANDA73077.6.2020 7:28reagovat

  ...ked citam komenty od blbcov, zazratych antispartanov, ze sme dali neregul.gol.Potvrdila to aj komisia, kazdy co pozna pravidla vie, ze gol bol uplne regulerny, ale tito dementi, ze opat nam pomohol sudi a podone kecy.Ze domaci nevedia, ze ked postranny rozhodca signalizuje ofsajd hra sa az pokym nezapiska hlavny, je ich blbost.Ono aj ked sme nehrali TOP futbal, bolo to dost staticke, ale proti tomu autobusu to slo tazko.Chvalabohu za tri bodiky.Dufam, ze valec uz konecne nielen nastartoval, ale ze uz zacne aj valcovat.Smích

  • majtin7.6.2020 10:10reagovat

   Byla to obří chyba pomezního, měl situaci jak na dlani třičtvrtěmetrový, spíš metrový neofsajd, posuzoval nejbližšího hráče v ofsajdové linii, bránící hráči nebyli v zákrytu za ním.Vztek I kdyby byl BD o těch 0,75m dál, má nechat situaci dohrát a praporek zvednout pak, takové jsou instrukce Proske si zřejmě všiml, že to ofsajd není a buď mohl hrubě poškodit Spartu a pravidla nebo risknout menší zlo, že poškodí Bohemku, jejíž většina hráčů přestala hrát,jako by to udělalo 90% všech hráčů na světě, když vidí praporek. Já vím, že hra je podle pravidel přerušena až hvizdem píšťalky, ale že se přestane hrát po zvednutí praporku je naprosto běžné,takže ten praporek paralyzuje obranu. Ale naštěstí pro fotbal, Kostl bránící Benjiho i brankář hrát nepřestali, ostatní už neměli šanci zasáhnout, takže se na tohle Bohemáci nemůžou vymlouvat.

   • hombre7.6.2020 10:32reagovat

    Souhlas, možná někteří přestali hrát, ale bránící hráč Köstl rozhodně praporek neviděl a snažil se zabránit gólů.

    Myslím, že si min. 2 týdny užijeme toho, že budeme mít nálepku týmu, kterému se pomáhá, když jsme v prdeli. Sice jsme nic špatného neudělali, ale bude to tak. Vždy je buď černá, nebo bílá. Nic mezi tím...

     

    • majtin7.6.2020 10:38reagovat

     S tím nic neuděláme, prostě je tu ještě velká část lidí okolo fotbalu, kterým chybí elementární soudnost a nejsou třeba schopni pochopit, že při obráceném verdiktu bychom byli hrubě poškození my i prvidla.

     • hombre7.6.2020 10:46reagovat

      Tak vždy je lepší poškodit ten silnější tým, než ten slabší, na pravidla se tu sere.

      Tady se strašně závidí, cokoliv a je potěšení, když je někdo na dně a k tomu někdo známý, nebo nedávno silný a kopne se do něj. Sparta je dlouhodobě nejméně oblíbený tým, ale toto platí všude na světě, viz. Real, Bayern, Chelsea....

      • Tashunka Witko7.6.2020 12:43reagovat

       U toho Realu bych si jistý nebyl. Tam je to rozděleno spravedlivě mezi Barcu a Real. V Anglii si na čukotku už zvykli, ale krev jim pijou City, kterým krom lidí v Manchesteru nefandí snad nikdo.

       • hombre7.6.2020 17:19reagovat

        Souhlas se City, ty jim pijou krev asi nejvíc a v Němu je to i Lipsko.

     • kilovolt7.6.2020 10:47reagovat

      to je snad poprvé co video pomohlo Spartě...........ale obecně je to jen další důkaz jak VAR škodí fotbalu!!!!

      • johnny17.6.2020 10:58reagovat

       Já si nemyslím, že VAR škodí fotbalu, fotbalu škodí lidé, kteří jsou zřejmě zkorumpovaní. Dokud u VARU budou sedět lidé tak to tak bude pořád.

       Mě překvapuje, že Hašek z Rajnochem ve studiu a ten bohemácký trenér v rozhovoru, všechno bývalí fotbalisté, neznají fotbalová pravidla a plácají, co se jim hodí. To je prostě hnus.

       • kilovolt7.6.2020 11:09reagovat

        já si to taky NEMYSLÍM..........já to VÍM! jsem si tím JISTÝ. Je to naprostá a nezpochybnitelná pravda. Chyby to neeliminuje, dějou se stejně, akorát jiné a jinak. Pokud potvrdí správnost, tak akorát okrade lidi o emoce, kvůli kterým se to vlastně hraje.

        • Sergej_Stokurev7.6.2020 11:35reagovat

         Video kurví fotbal.

      • majtin7.6.2020 11:07reagovat

       Jak další důkaz, že VAR škodí fotbalu ??? Copak VAR může za to, že pomezní si v přehledné situaci vymyslí ofsajd, který skoro o metr nebyl ???VztekVztek

      • hombre7.6.2020 12:51reagovat

       Blbost, VAR neškodí fotbalu. Jsou situace, kdy to sudí nemůže vidět a pomůže VAR, fotbal je rychlejší a rychleší, aspoň ve světě...

       Musí se určit, co může VAR dělat a kdy a hlavně školit více pomezní!!

       • kilovolt7.6.2020 13:32reagovat

        podle mě ty chyby k tomu patří.

      • Enkoff7.6.2020 13:03reagovat

       Já jsem toho názoru, že VAR je super a beru ho jako jedno z nejlepších řešení pro posunutí spravedlnosti na vyšší level

       • majtin7.6.2020 13:16reagovat

        Jj, ono si to sedne.

    • majtin7.6.2020 11:10reagovat

     Btw četl jsem fórum Bohemky a většina to rozhodnutí gól uznat zpětně bere.

     • hombre7.6.2020 12:28reagovat

      Tak to já nečtu, ale trochu jsem mrknul na seznamu pod náš zápas a raději to pak nečetl..Neutrální

      No zítra mám volno v práci, ale očekávám to v úterý.., ale to jsou chlapi v poho, to bude spíš rejpání.

      Uvidíme dnes Slávia, jestli nebude něco i tam Smích.

  • waaw7.6.2020 11:19reagovat

   Mozna by se media mohla zamerit na jiny uhel pohledu. Uz zase chtel rozhodci (pomezni) hrube poskodit Spartu a zaridit neuznani naprosto regulerniho golu Smích

   • kilovolt7.6.2020 11:24reagovat

    ta situace je vlastně totálně absurdní......rozhodčí Boehmku poškodil, tím že jí chtěl nesprávným rozhodnutím pomoct Úsměv Oni by si chtěli stěžovat, ale nemají na koho

  • Sergej_Stokurev7.6.2020 11:30reagovat

   Berbrův pohůnek na lajně zkusil, co se dalo, ale hlavnímu to asi neřekli, tak rozhodl podle pravidel jako slušný člověk. Ten už nás pískat nebude. Příště už zase Zelinka.

   • kanonMates887.6.2020 12:57reagovat

    Je otázka, jestli nepisknul úmyslně, aby nechal situaci dohrát, jak tvrdí komise rozhodčích, nebo jestli to prostě nestihl, ta akce byla rychlá, v běhu ta reakce na praporek několik vteřin trvá... Rád bych věřil, že to nechal úmyslně dohrát, ale myslím si, že to bude spíš druhá varianta a jen se to lépe obhájí, než to, že nestihl písknout a ouha, on z toho byl gól

    • majtin7.6.2020 13:19reagovat

     Podívej se na záznam. Píšťalku měl už v puse, koukal a čekal. Nechával si zadní vrátka pro VAR. Sice mě to zrovna u Proskeho překvapuje, ale bylo to tak.

 • dnešek

  DaveACS7.6.2020 0:32reagovat

  1) máme tři body tam, kde Plzeň se Slavií udělala dohromady bod jeden

  2) Hancko roste zápas od zápasu, musíme ho podepsat, ten kluk se nám jednou může moc pěkne zpeněžit

  3) nadáváme na Trávníka a Sáčka, ale.. za mě Trávník splnil co měl, hrál na CDM, což není jeho pozice, ale skvěle vykrýval prostory, četl hru, odebral pár balónů, ve vzduchu si nevedl špatně na svojí postavu.. samozřejmě všichni čekáme góly a asistence, ale dnes se do vyšší pozice dostával těžko, když tam byl Bořek s Kangou

  Sáček nám skvěle pomáhal při přechodu do útoku, tahali jsme to převážně po pravé straně, protože Sáčís je narozdíl od toho člověka na druhém kraji do kombinace použitelný a umí vyvézt balón, ne ho z druhého doteku po lajně nakopnout dopředu a DMK poser se Smích

  • honsan7.6.2020 7:56reagovat

   Přesně, Trávník hrál dobře, v něčem je lepší než Krejčí, v něčem horší než Krejčí, celkově to vyjde na stejno, jestli hraje ten a nebo ten. A až odejde Kanga, ještě se Spartě bude Trávník zatraceně hodit.

   • Tashunka Witko7.6.2020 9:31reagovat

    Až odejde Kanga, bude i ten zelený trávník k ničemu, protože nebude nikdo, kdo by hrál fotbal. Dočkal, navzdory podílu na gólu, nejhorší hráč (s MK a P) a jenom zato, jak sráží tým debilním zahráváním rohů, ho měl Kotal vyhnat ze hřiště.

    Ten tým má nulovou perspektivu a po odchodu Kangy a Hancka bude kvalitou nejslabší od dob sestupu do 2. ligy.

    • victorlima7.6.2020 9:48reagovat

     +1

    • hombre7.6.2020 9:53reagovat

     Kdo to je MK a kdo P? MK asi Karlsson a P je kdo?

     Je to jen dotaz.

     • artaxerxes7.6.2020 13:32reagovat

      Tipoval bych ”oblíbence” Sáčka (pytlík)

      • hombre7.6.2020 13:58reagovat

       Ajooó, to mě mělo napadnout.

       Tak Sáček si včera odvedl své, sice centry nahovno, ale to má ve Spartě v současnosti, až na Kangu, každý hráč.

       Včera exceloval v této činnosti Dočkal a Karlsson Neutrální...

    • waaw7.6.2020 11:38reagovat

     Ja s tebou v podstate souhlasim a upozornuju na to uz pul roku, ze letosni leto muze znamenat nutnost zacit skladat muzstvo od zacatku a nikdo mi nevymluvi, ze se naprosto promrhala moznost privest posily uz v zime a venovat zbytek zpackane sezony na budovani neceho perspektivnejsiho. Penize za Kayu, TBCH, Mandjecka, Nitu a i Kangu byly v podstate uz vynalozeny, takze se usetrit uz nedalo.

     Ale stale je jeste sance k tomu pristoupit tak, ze se to vezme jako prilezitost (ktera ale neco stoji) a reagovat zpusobem, ze kdyz mi nekdo hazi klacky pod nohy, tak je to dobra prilezitost si s nima zatopitÚsměv

     Muzeme mit v lete exkluzivni obranu, kvalitni a perspektivni. Jen to chce udrzet Hancka, privest praveho stopera. Pokud odejde Frydek, je to prilezitost mit noveho a kvalitniho leveho beka a pak uz zbyva jen co s tou pravou stranou, kde zadneho obrance vlastne nemame. Pokud odejde Kanga,, byl by zazrak, kdyby jeho pozici zacelili Fortelny s Havelkou. Dockal neni ten na kterem to cele muze stat

  • Moribundus7.6.2020 8:45reagovat

   +1

  • Schyzo7.6.2020 11:29reagovat

   No Frýdek první poločas dost nepřesný...vrchol byla kombinace v trojúhelníku a Frýdek to poslal do autu.

 • ...

  Sergej_Stokurev6.6.2020 23:05reagovat

  Stejně nechápu taktiku zelenejch. Oni vyhráli snad čtyřikrát v řadě a proti nám vyjedou s tímhle catenaciem? Když každý malý dítě ví, že na nás stačí vytvořit tlak na střed zálohy, kterej přestane hrát a dřív nebo později uděláme vzadu nějakou kravinu a dostaneme góla. Třeba ze standardky. No je to jejich blbost, zlobit se nebudemÚsměv

  • lotarr7.6.2020 10:06reagovat

   Pořád se tu píše že Bohemka hrála autobus a co jako měli dělat Spartě se moc herně nedaří, ale pořád má kvalitu týmu o parník jinde než Bohemka to maj hrát otevřenej fotbal dostat 5 kousků a plácat se po ramenou že to sehráli dobře? Stejná situace byla Příbram:Slavia oni takhle prostě hrát musí.

 • Řeč čísel

  Brian Pricke6.6.2020 22:53reagovat

  Naposled jsme v lize třikrát po sobě vyhráli v období od 27. 4. 2019 do 11. 5. 2019 (Opava, Ostrava, Liberec). Ve všech 3 zápasech nás vedl M. Horňák, sparťanský srdcař. Chvíli předtím dokázal dokonce 6 zápasů (mezi nimi devastace Plzně 4:0) za sebou vyhrát bezpochyby nejúspěšnější trenér poslední dekády, Zdeněk Ščasný.

   

  A my se tu sereme s nějakými olomouckými progresivisty. #VKVCD

 • Jsem rád že jsme ty

  johnny16.6.2020 22:47reagovat

  bohemácký zákeřný hovada s příšerným antifotbalem porazili. Pokud já vím tak dokud rozhodčí nepískne, tak hraju, vždycky to tak bylo a vždycky to tak bude. Debilové ve studiu, ani neznají pravidla.

  Jinak z naší strany také slušná holomajzna.

  Štetinu dnes chválím po třech letech.

  Frýdek hraje těsně před odchodem do Realu nejlepší fotbal.

  Hložan takovej průměr.

  Dočkal s Kangou a Tettehem zařídili gól, takže svoje si splnili.

  Trávník hráč za 30 mega? No to snad ne.

  Sáček snaha, ale spousta špatných přihrávek.

  Hancko nejlepší hráč na place.

  DMK dnes nic moc.

  Mandjeck v posledních minutách tři hlavičky z našeho vápna ven, nebýt jeho možná by vyrovnali.

  Tři zlaté body!

   

  • hombre7.6.2020 10:24reagovat

   Já ti nevím. Proč bohemácký zákeřný hovada? Bohemka takto hraje snad 20 a více let. My to víme a pak se tomu divíme. Když tak hrají proto Plzni, nebo Slávii a seberou jim body, tak se tu rozplýváme nad jejich super hrou, plnou nasazení a agresivitou.

   Štetina dnes super, překvapil, ale bylo to daný tím, že Bohemka byla hodně defenzivní a netlaćila se k naší bráně. S jiným týmem by se ty nedostatky asi objevily.

   Dočkal byl nejhorší na place. On snad nepřihrál ani jednou dobře (mimo góla Tetteha), všude musel být, jeho rohy s Karlssonem, který byl druhý nejhorší, byla tragédie. Jestli na Dočkalovi máme stavět do dalších let, tak jsme v prdeli.

   Sáček, ač ho nemám rád, tak včera se fakt snažil, dřel, byl dopředu super, až na centry Neutrální. Včera obstál, ale bylo to nekvalitu Bohemky směrem dopředu.

   Trávník hrál dobře, on nebude jako Kanga, což tady asi dlouho nikdo nebude, ale vyčistil vcelku střed pole, vracel se, v důležitých akcích Bohemky byl tam, kde měl být. On není moc vidět, ale byl cítit.

   • johnny17.6.2020 10:45reagovat

    Zákeřný hovada, proto, že dost brutálně zajížděli do našich hráčů, měli tam být tak dvě červené. Když hrají s podvodníkama nebo sešívkama tak je mi to šumák, protože se na to nedívám - nezajímá mě to.

    Trávník co se týká poměr cena - výkon tak je tristní, ale já netvrdím, že se to nemůže zlepšit.

    Na Sáčka, Frýdka, Štetinu a teď ještě přidám Heču se dívám roky a nevidím žádný posun k lepšímu, jejich fotbal mě nebaví. Já neříkám, že občas nezahrají, ale podle mě Spartu spíš srážejí do průměru a místo nich by tam mohli být lepší fotbalisté.

    • hombre7.6.2020 10:50reagovat

     Souhlas, ale my ty lepší fotbalisty nemáme a podle našeho skautingu, ani v nejbližší budoucnosti mít nebudeme..., kéž bych se pletl.

     Na druhou stranu, jsou hráči, kteří jsou fanoušky nedoceněný, ale pro tým hodně platný.

     • johnny17.6.2020 11:05reagovat

      No on k nám taky asi nikdo moc nechce, taky bych se rád pletl...

      Věřím, zatím... že to dá Kotal dohromady, ale s tím, co má a když vidím, že to nejlepší mu v létě uteče, tak to bude mít těžký.

    • Sergej_Stokurev7.6.2020 11:33reagovat

     Ten jejich makumba měl dostat červenou za ten zákrok na Hancka.

     • johnny17.6.2020 11:50reagovat

      No tak to bylo jasně na redku. Ale potom tam ještě byla prasárna na Trávníka, na Kangu a potom tam udělal prasárnu jeden bohemák, co už měl žlutou a sudí to nechal, už si nevzpomínám na jméno, jenom si to vybavuju.

      • hombre7.6.2020 12:49reagovat

       Chlapi, zase neblbněte, to chcete, aby soupeř dohrával pokaždé v 8-9 lidech?

       Na Hancka to nebylo na redku, možná to oplácení na Štetinu - druhá žlutá.

       Jinak to bylo v pohodě od sudího. My v některých zápasech taky mohli dohrávat v deseti a taky nám někdy pomohl sudí - třeba první gól v Karviné v první minutě, taky to mohl sudí nechat...

 • Drchal

  honsan6.6.2020 22:43reagovat

  Navíte někdo co je s Drchalem? Koukám, že dnes nebyl ani na lavičce. To je podle mě dost risk. Kdyby se Tetteh ve 2. poločase zranil, tak jsme bez útočníka.

80736 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha