12. hráčem Sparty jsme my! Teď už právoplatně...

<< Zpět

13.4.2012, Autor: Jakub Martinovský

Sparta Praha získala do svých řad další klíčovou posilu. Už teď je jisté, že se z ní nevyklube nějaký prašivý žoldák. Tou posilou se totiž stal hráč ze všech nejvěrnější, sparťanský fanoušek. V pátek 13. dubna podepsal Jakub Otava, člen představenstva ACS, smlouvu se třemi zástupci celé sparťanské fanouškovské obce. Je to věc v českých luzích a hájích naprosto nevídaná a v tuto chvíli si nevybavuji ani žádné zahraniční mužstvo, které by se takovýmhle způsobem přibližovalo ke svým fanouškům a brala je jako právoplatné členy své štědré rodiny.

 

Dominik Hejbal, hlavní admin našeho webu e-sparta, Ondra, zástupce spartaforever.cz, dále známý jako pochodující fanatik do Mladé Boleslavi a Palec, nenahraditelný kotelník a tvůrce chorea. Tito tři pánové byli vybráni, aby společně podepsali smlouvu se Spartou Praha za všechny sparťanské fanoušky platnou od 16. 11. 1893 až do konce věků. Součástí smlouvy je to, že pokud se Spartě podaří vyhrát letos svůj 36. titul, tak věnuje svému 12. hráči 36 sudů piva, které se budou rozlejvat na rozlučkovém zápase Jardy Blažka a Tomáše Řepky. Dámy a pánové, připravte játra a těšte se na pořádnej pivní mejdan. O titulu v tuto chvíli nikdo z nás určitě nepochybuje!

 

Ovšem pozor! Jelikož s oblibou na hráče během utkání, kdy se nedaří, pokřikujeme hesla typu: "Bojujte za Spartu", tak to platí i pro nás, protože se tímto omakžikem stáváme i my právoplatným hráčem Sparty Praha. Nesmíme nechat hráče na holičkách za žádných okolností. odpusťme si verbální vyhazování členů realizačního týmu, protože musíme všichni táhnout za jeden provaz. Připravme hráčům ty nejlepší podmínky během zápasu, fanděme z plných plic celých 90 minut i za nepříznivého stavu, bojujme za Spartu! Máme totiž společný cíl - TITUL!

 

P. S. Musím na Dominika prásknout jednu perličku z dnešního natáčení videa k této události :)

 

Dominik před kamerou: "Tak určitě si myslim, že.....ne, počkejte, dáme to znova, protože nemůžu říct "tak určitě"...(10 vteřin pauza)....Tak určitěěěěě" :-)

 

FOTO: sparta.cz

<< Zpět

Komentáře

E-Sparta
 • Tak určitě...

  dominik2713.4.2012 22:50reagovat

  ...výborně napsaný!Úsměv

  • Tak určitě...

   Martas00713.4.2012 23:02reagovat

   Díky Úsměv

Přispěj i TY na Choreofond SF!

Přispěj i TY na Choreofond SF!
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha