Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Po Brnu

  K0F15.3.2018 8:07reagovat

  Jak tu psal včera tuším Sendi, paradoxně asi nejlepší výkon za dlouhou dobu pravděpodobně zlomí trenérovi vaz. Nutno dodat, že prostě právem. Kdybysme alespoň po tomhle výkonu ztratili body na Slovácku a Brno zlikvidovali, dalo by se to ještě skousnout. Teď už ale ani pro mě není co kousat. Po Liberci jsme měli jedinečnou možnost se výsledkově chytnout (zvlášť, když celý čelo vstoupilo do jara dost nesměle), opět z toho nic není a v lize už není o moc víc dalších týmů, snad až na současný Zlín a Bolku, na kterých se chytit. Problém je v tom, že naše hra se ani po další přípravě zásadně nelepší, takže těžko nějaký výsledkový progres čekat.

  Jen doufám, že budeme mít tentokrát ščasnou ruku při výběru zahraničního trenéra (z českých žádný, pro mě vhodný, adept není). Pár zajímavých jmen volných je (Zeman ne), tak snad ...

   

  • Majklll5.3.2018 8:09reagovat

   Na Bolce se už bohužel nechytime..

   • K0F15.3.2018 8:15reagovat

    To je samozřejmě pravda, blbnu. Měním za Baník. :)

  • Novas105.3.2018 8:14reagovat

   Naprostej souhlas s celým komentářem

  • kilovolt5.3.2018 8:19reagovat

   po jakým výkonu? já jsem viděl jenom chaos - a to je jednoznačně vina trenéra. volba sestavy je taky jeho odpovědnost

    

   dobrého trenéra jsme měli - nevážili jsme si ho a vyhnali !!!!Vztek

 • Ultimátum

  Acs gl5.3.2018 7:50reagovat

  Myslím, že Stramaccioni dostane za úkol z následujících dvou zápasů 6 bodů...

   

  • Jarošík5.3.2018 7:53reagovat

   doufám, že už nedostane žádné ultimátum, přijde třeba Zeman nebo to do léta utáhne Ščasný a Ital se bude pakovat...není čas řešit další zápasy, jde vidět, že s týmem ani přes zimu a s velkým posílením kádru nic nedokáže tenhle nýmand udělat!!!!

   • MK35.3.2018 8:20reagovat

    Já tajně doufám, že už mají nějakýho tréňu podepsanýho nebo už jednaj. Nač čekat až do léta.

  • kilovolt5.3.2018 7:59reagovat

   hmm...tak to vyjde nastejno....6 bodů je bez šance

  • Kubajs75.3.2018 8:05reagovat

   Konci 👌

   • kilovolt5.3.2018 8:16reagovat

    v srpnu bylo pozdě

  • Majklll5.3.2018 8:07reagovat

   Myslím, že už ultimátum dostal před jarní sezónou..

 • Trenér / vyhazov / hra acs

  Jarošík5.3.2018 7:47reagovat

  Trenér: jak to vidíte pánové do budoucna???

  ČR trenér, nebo cizinec?

  Já si osobně myslím, že nyní by o šlo sfouknout tzv. dvě mouchy jednou ranou - Čecha nechceme neboť do budoucna by asi měl acs trénovat zahraniční trenér, ale zase na druhou stranu Čech by se tu zabydlel lépe a rychleji a navíc by znal místní fotbal.

  Osobně ač je starej, tak já bych zkusil ZEMANA.

  Zahraniční trenér to je, umí jazyky, je autorita, vyznává fotbal a ala napadání vysoko a útočný styl hry, má mega zkušeností a je to Čech a ligu sem tam sleduje také!

   

  Vyhazov: Ital dnes musí letět. Dával jsem mu šanci, ale jarní tři kola bez jakého koliv progresu a bez herního systému a o nějakém válcování na míči se nedá ani mluvit.

   

  Hra: není tu vidět rukopis, co chce acs hrát, co trenér vyznačuje, není tu vidět napadání, bojovnost a ani překvapení...

   

  Pokud se acs chce odlepit, bude muset začít u trenéra a jeho realizačního týmu, je tam zbytečně jak moc Čechů, tak cizinců a hra stojí za hovno!

   

  • Jarošík5.3.2018 7:52reagovat

   Ještě podotknu, že dominoval max on asi doma v posteli, neboť herně ani v jednom ze třech zápasů jsme celkově nedominovali a bylo to vyrovnané. Hráči kteří nastupují se točí jako na kolotoči. Není tu koncepce, není tu podržení základní jedenáctky, jeden týden hraje ten a druhej onen ač jsou karty a zranění, tak i tak jsou změny v základu až moc velké a jde vidět že Ital i za 10 měsíců neví co hrát!

   Kadlec M, nemá co v acs dělat, střídání bojovného Drchala nechápu a nemohoucnost Kadlece dát gól je děsivá. O Vatalejovi řekne, že dlouho beka nehrál...však on ani žádný bek není! Zkusil bych toho Zemana nyní a uvidíme co dál!

  • Novas105.3.2018 8:19reagovat

   nevím, že z trenéra Zemana je tak hodně lidí nadšených a k nám by ho chtělo. Jasně vedl AS Řím a další italský týmy, ale z posledních štací se pakoval předčasně (z Pescary ho vyhodili nějak teďka).

  • alen5.3.2018 8:26reagovat

   Přikláním se k názoru, že šancí měl až moc. Na druhé straně nesouhlasím s napadáním realizačního týmu. Stramaccioni mněl už v poslední době hodně svázané ruce a byl pod tlakem, který nemohl zvládnout. Ano, novému trenérovi stanovit pevné hranice a nedovolit mu to, co se událo u nás. Dobře to vystihl Jarošík, že nebyl vidět rukopis trenéra... Hlavně absolutně neodhadl, který hráč patří na určité místo v sestavě a s kým si sedí herně. To musí být dar a to bohužel má jen pár vyvolených. Na druhé straně pokud tam budou Kadlecové, Frýdkové... tak se nový trenér bude muset poprat s faktem o přeceňování určitých hráčů.

 • Nač hledat trenéra

  MK35.3.2018 6:49reagovat

  když Zdenál je ochoten tu oběť podstoupit a vzít to

 • acs

  demon5.3.2018 0:10reagovat

  tak sem se dozvěděl od zmrzlináře na tiskovce že hovorka v týdnu neměl formu tak proto nehrál a mika jí asi teda má.ten tu sestavu fakt losuje!a největší perla na závěr? no ve všech 3!!! zápasech na jaře sme d o m i n o v a l i !!! holt máme jenom smůlu. ty vole zbal si to a padej!děkujeme.Vztek

  • Jarošík5.3.2018 7:49reagovat

   Má slova....

   Ital si dovolí tvrdit, že ve všech třech mačech jsme dominovali, ale že nás Liberec i Slovácko poločas přehrávali a že nás Brno překvapilo i v deseti, to už neřekne. Navíc mě zarazil jak se baví o tom, že doma musíme vyhrávat, tvl s takovým kádrem a hlavně sparta musí vyhrávat vše!!!!

 • Hasek

  lesmen5.3.2018 0:09reagovat

  Prosim Vas, proc sem porad tahate jmeno Ivana Haska jako kandidata na trenera? Dyt ten ma za poslednich 10-12let stejne trenerskych uspechu, asi jako Franta ”srdicko” Straka proboha...

  • victorlima5.3.2018 5:50reagovat

   Já doufám, že zde nebudu příliš často číst návrhy na jakéhokoliv Haška. O Ivanovi již zde bylo napsáno a navíc jakmile by dostal finančně lukrativnější nabídku tak půjde pryč. Martin to je jiná kapitola. Ve Spartě už jednou neúspěšně praktikoval, ale trenér je to na naše poměry zřejmě slušný. Jako žák J.H. dbá na kondici a organizaci hry. Moc líbivý fotbal jeho celky nehrají, protože si zakládá především na defenzivě. Výborný trenér pro celky, které nemají peníze na rozdávání a přesto se chtějí mermomocí udržet v naší nesmyslně početné ,, kapr lize,,. S velkými kluby nemá žádné zkušenosti. Dle mého názoru pro Spartu nepoužitelný.

   • artaxerxes5.3.2018 6:22reagovat

    Naopak si myslím, že by Martin Hašek pomohl - jde o to, že v poslední době jsme si vylámali zuby na nefunkční defenzivě a pokud ta se zlepší, tak i ofenziva půjde nahoru

    • victorlima5.3.2018 6:33reagovat

     Nemyslím si. Sparta má spíš dlouhodobě problém s dáváním gólů a fandové chtějí vidět atraktivní útočný fotbal a ne utrápená vitězství 1-0 či remízy 0-0. Naše současná i když dlouhodobě (ne vždy právem) kritizovaná obrana moc gólů nedostává.

     • Bunda5.3.2018 6:39reagovat

      Gólů zase tolik nedostáváme ale neumíme zmenšit hřiště, výstavba od stoperu je šílená.. Hašek by Costu na stopera fakt nepostavil 😂

 • Potvrzeno odvolání itala

  Merbaur4.3.2018 23:49reagovat

  Takže už to mám potvrzeno ze svého zdroje... Zítra bude Stramaccioni odvolán a tým do konce sezony převezme Zdenda... Doktor Křetínský následně hodlá setrvat u zahraniční cesty, takže letní příchod českého kouče je vyloučen...

  • standis4.3.2018 23:54reagovat

   A převezme to i s tou hordou asistentů? Nástup Zdendy byl jasný - sportovní ředitel s vlivem jenom na A...Úsměv

 • Zeman - jediné řešení.

  michal19704.3.2018 23:48reagovat

  Jediné řešení, pokud již není nachystaný delší dobu jiný trenér. Zeman si může nechat trenérský tým, který je zvyklý a může podat informace.!!! Má k česku vztah!!! Uznává agresivní útočný fotbal.!! jde o to jak to zvládnou naše hvězdy.!!!Je potřeba trenér s historií, jasným rukopisem, osobnost s úspěchy.!!!! On splňuje vše.!!!!!

  • Chabix4.3.2018 23:49reagovat

   Řešili jsme ho tu ráno. Zeman už prostě ne. Zkusit jsme ho měli před 10 lety, teď už to nemá smysl.

  • SuperFrankie4.3.2018 23:59reagovat

   #ZemanZnovu

   #ItalIsTheNewDrahoš

  • Jiri ACS5.3.2018 7:11reagovat

   Co ten Thorsten Fink?Uspechy mel.V Austrii byl naposled 3 roky a je volny.Jen se ptam..

 • Určitě

  schol14.3.2018 22:59reagovat

  by se dal sehnat český trenér a ne horší, než Strama a také u nás či na Slovensku lepší hráči než Kaya, Bibiany, Mavuba a to podstatně výhodněji.

  • Sendi4.3.2018 22:59reagovat

   spíš ne...

  • Mich4.3.2018 23:04reagovat

   Ne v tomhle stoleti

  • victorlima4.3.2018 23:13reagovat

   Žádný kvalitní trenér v ČR není. Kdyby byl určitě by ho už tahali do Bundesligy. Pokud vím, v žádných kvalitních soutěžích žádný Čech netrénuje.

   S těmi hráči kteří u nás mají kvalitu a už nejsou v Plzni či Slavii si se taky slušně sekl. Jmenuj mi zde prosím nějaké české nebo slovenské hráče, kteří by podle Tebe připadali v úvahu pro Spartu, ať se pobavím.

   • Chabix4.3.2018 23:20reagovat

    Trpišovský, Jílek, Hašek. Nevím jestli by to bylo na Spartu, protože na ní si vyláme zuby pomalu každý trenér, ale časem by si mohli zkusit zahraniční angažmá a tam se ukáže, jak na tom jsou. Škoda Vrby, že v tom Rusku skončil tak brzo. Zrovna jemu jsem věřil, že udělá slušnou kariéru v zahraničí.

    • Sendi4.3.2018 23:25reagovat

     Jsou to dobří trenéři, speciálně Jílek má podle všeho ohromnou odbornost, ale pro internacionální Spartu jsou mimo, tak to prostě je, takže jestli to fakt chceme, mít v evropskym kontextu konkurenceschopnej tým, tak musíme hledat v zahraničí...časem, až se ten trh díky nám v tomhle smyslu otevře, tak to jednak může přinést angažmá našim trenérům, kteří jsou dobří a pak teprve někdo z nich třeba bude mít i ty manažerské schopnosti...do tý doby to pro mě nedává smysl...

  • Sylk4.3.2018 23:15reagovat

   Jak jednou napsal jeden moudrý diskuter. V dnešní době je největší problém internetu ten, že má každý potřebu se ke všemu vyjadřovat, i když v dané problematice nemá dostatečný přehled a tak jen plácá nesmysly.

  • Spytihnef4.3.2018 23:16reagovat

   Trenér ano, třeba Jílek. Hráči lepší v ČR a SR nejsou.

  • petrmach4.3.2018 23:34reagovat

   jarda šilhavý..to je jistota!

 • Zahraniční trenér

  Chabix4.3.2018 22:48reagovat

  Tak pokud přijde změna. Co třeba Thorsten Fink? Už jsme s ním v minulosti jednali a teď by měl být volný.

  http://clubelo.com/ThorstenFink

  • ACSpartaPraha4ever4.3.2018 22:55reagovat

   Jak už píši dole, za mě jasná náhrada, bude imho mezi prvními oslovenými.

   • Sendi4.3.2018 22:58reagovat

    jestli osloví Thomase Tuchela, tak obětuji na oltáři drobného hlodavce a lokálního Vinohradského holuba...

    • Bunda4.3.2018 23:00reagovat

     Osloví Ščasného.

    • ACSpartaPraha4ever4.3.2018 23:04reagovat

     Ses zbláznil? Vždyť za celou kariéru vyhrál jen blbý německý pohár, to není trenér pro Spartu. To ten Fink má aspoň dva tituly ze Švýcarska, i když i u toho si myslím, že ho Kristinova odborná frakce nepřijme, v Basileji by totiž vyhrál každý, včetně Stramaccioniho.

     • Sendi4.3.2018 23:10reagovat

      Škoda, že už to Petržela podepsal Zlínu, to je takovej v podstatě zahraniční trenér...

      • Chabix4.3.2018 23:17reagovat

       Už je starej. Entusiasmus mladých trenérů většinou přináší úspěch (teda až na Stramaccioniho, s ním to moc nevyšlo).

    • Chabix4.3.2018 23:15reagovat

     Jo toho bych chtěl taky.

     http://clubelo.com/ThomasTuchel

      

     Jinak by bylo dobrý posílat tyhle grafy Křetínskýmu.

     Aby měl příště šťastnější ruku při výběru trenéra.

     http://clubelo.com/AndreaStramaccioni

     • ACSpartaPraha4ever5.3.2018 0:50reagovat

      Nic proti, ale tenhle Elo Rating pro trenéry je strašný nesmysl.

    • victorlima4.3.2018 23:15reagovat

     Sendi s Tuchelem bych taky souhlasil. Bylo by to však asi velké sousto i pro D.K. a navíc nejsem si jist, jest-li Tuchl nemíří někam úplně jinam.

     • Chabix4.3.2018 23:31reagovat

      Se divím, že už skoro rok nemá angažmá. Přitom je to trenérská špička, ale asi fakt nad naše možnosti. I když u Křetínskýho člověk nikdy nevíSmích

       

      minule jsme nečekali, že bude mířit tak vysoko a přivede trenéra, který trénoval Top Klub. teď mu můžem házet doporučení, aby přivedl trenéra, pod kterými ty kluby neupadaly Smích

       

      Tuchel by snad měl velký respekt u sportovního dění v Česku a nějaký Vízek by si z něho nezačal jen tak dělat prdel.

  • michal19704.3.2018 23:41reagovat

   vždyt zadne uspechy nemel.!!!!! je to jmeno bez trenerske historie.!!!!

   • Chabix4.3.2018 23:48reagovat

    A koho by si chtěl? Megaúspěšněho Carlo Ancelottiho, kterého vyrazili hráči Bayernu, protože je málo trénuje?Smích

58073 příspěvků
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
Technické zpracování AG25 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha