Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • 3-5-2

  Žrout_trávy3.7.2020 22:32reagovat

  V tomhle rozestavení popravdě moc nevím, co s Dočkalem. Jedině kdyby se hrálo 3-5-1-1, kde by hrál podhrot, jako tomu bylo za Zdenála. Ale pak zase nevím, kam s Hložkem, protože být sám na hrotu podle mě není jeho místo. Spíš bych ho právě viděl jako toho druhého útočníka, který těží z toho, že není ve vápně sám. Ale co teda s Dočkalem? Uprostřed hrát podle mě nemůže, tam je potřeba někoho s větším akčním radiem i vzhledem k tomu, že na krajích je jen jeden halfbek, který potřebuje při bránění svého prostoru pomoc jednoho ze středových záložníků, aby nedošlo k přečíslení. Už Kangu s jeho slabší defenzivou, ale solidním pohybem si tam dovedu představit dost stěží, tak co teprve Bořka? Jak to vidíte?

  • Spytihnef4.7.2020 13:09reagovat

   Holec - Štétina, Hancko, Lischka - Vidheim, Krejčí, Kanga, Dočkal, Krejčí - DMK, Hložek

    

   To by šlapalo.

   • Žrout_trávy4.7.2020 13:23reagovat

    Ten střed zálohy je průchoďák, Dočkal nemůže hrát níže než 10/podhrot, protože nemá přínos do defenzivy a je pomalý a nechal by v tom svého halfbeka pořádně máchat. Za něho někoho typologicky podobného jako Havelka/Souček.

    Jinak prohodit ještě Hancka s Lischkou. Hancko je konstruktivnější, rychlejší a ofenzivnější, takže na kraj s ním, aby se mohl vysouvat dopředu.

    Jinak by se mi to líbilo.

 • 3-5-2

  standis3.7.2020 18:20reagovat

  Tak podle Vacka bude připravovat v létě Kotal svoje oblíbené 3-5-2. A zavděčí se i tím Kř... Lischka Hancko Štětina, pravý halvbek Vindheim, vlevo neví. Tak uvidíme...

  • BradCox3.7.2020 18:40reagovat

   On Vacek není už vůbec relevantní zdroj informací. 3-5-2 může tipovat každý.

  • Kombinator3.7.2020 18:47reagovat

   No Lischka má za sebou fajn příběh, ale co jsem teď koukal jen na branky, který jsme dostali v sezóně od Liberce, tak mi u nich přišel hroznej. Vždycky jak kdyby běžel se dvěma plnýma taškama z nákupu.

  • bob803.7.2020 19:16reagovat

   Tenhle systém není pro českou ligu... Párkrát to sice může velmi dobře zafungovat, klidně i proti týmům jako FCVP nebo SKS, ale pořád se s tím hrát nedá.

   • Funin3.7.2020 19:41reagovat

    muzes prosim tuto myslenku ponekud rozvinout? zajima me proc si myslis, ze to neni pro nasi ligu vhodne, diky

  • jakub23113.7.2020 19:48reagovat

   Jsem toho nazoru, ze na 3-5-2 mame vhodne hrace - halfbek by vic sedel Vindeimovi i univerzalovi Sackovi, na druhe strane i Frydkovi (pokud tedy podepise), Hanouskovi nebo tolik spekulovanemu prichodu Ladovi z Boloni. Navic Hlozek nebo Drchal by byli taky mozna jeste platnejsi v utoku treba s Kozakem.

 • Frýdek a červená

  Kombinator3.7.2020 17:28reagovat

  Přijde mi ta hysterie kolem toho trapná už z podstaty toho, co se stalo. Ja bych to tématicky rozdělil do dvou částí.

   

  1. Zákrok

  2. Vliv na utkání

   

  1. Já tam viděl úmysl a Frýdek dle mě na krypla chtěl šlápnout. Vidím tady dva problémy, jednak, že to na můj vkus udělal slabě, tupýmu Malinskýmu měl šlápnout pořádně do držky a jednak, že to Frýdek neudělal za rozhodnutýho stavu nebo v zápase o nic, ale jako kokot to udělá uprostřed vyrovnaný bitvy ve finále, kdy hrajeme příposraně. Navíc, když existuje VAR, který takovou kokoťárnu krásně zpomalí a rozfázuje. Za to by měl dostat na držku Frýdek.

  2. Přijde mi vyloženě komický, když někdo kvičí, že byl Liberec straně poškozenej, ok, Frýdek měl jít asi ven, protože je debil, ale Liberec se za to nijak nezasloužil, nebyla to žádná akce, kde by Frýdek tahal za záchranou brzdu a díky tomu třeba zhatil vyloženou šanci, gól nebo Liberec nedostal Penaltu, prostě nic společnýho s výkonem Liberec nebo poškozením toho, co si vypracovali. V podstatě by Liberec k přesile přišel jak slepej k houslím a oni se toho dožadujou a bulí, jak kdyby je někdo okrad. Přitom si to prohráli sami, byli na koni a posrali si to, nezvládli to. Proto taky Hoftych nedržkoval, ono je totiž mega trapný si pohrát zápas sám a pak si stěžovat, že se ještě předtím za stavu 0:0 něco stalo a bulet.

  • ap24123.7.2020 17:42reagovat

   Tohle bych vůbec neřešil, ať klidně podají stížnost na Královce do Bruselu, náš problém to není! Dali jsme dva regulérní góly, Liberec daljen jeden, tak není co řešit! Ano to co udělal Frýdek ve 30. minutě je na facku, to si jistě Sparta vyřeší sama, ale řešit Královce to přenechme jiným! máme druhou nejcennější trofej a tu nám nikdo nevezme! Když zaříznou Spartu tak se to tak nějak přejde a je klid! Mádl z toho dělá zářez století málem, ale to je jeho problém!

  • standis3.7.2020 18:17reagovat

   Velkou posilou by byl odchod Frýdka. Ten už zazdil víc zápasů než Radakovič.

   • Kombinator3.7.2020 18:30reagovat

    Popravdě vždycky mě uchlácholí nějakým zápasem, který se mu povede a navíc vždycky, když tam vidím Hanouska a jeho bezradnost a zoufalost, tak si Frýdkových výkonů vážím daleko víc, dokonce i to, že Frýdek kopne míč do autu je lepší než když Hanousek ani netrefí míč a ten se dokutální za postranní čáru.

    Nicméně to finále bylo z jeho strany tak šílený, že bych ho vyrazil ze dne na den.

    On, jakožto v podstatě jeden z nejzkušenějších měl ten tým podržet a ukázat cestu Hanckovi a spol., který byli podělaný jak kolem sebe viděli na 5 metrů míč, ale on místo toho byl nejhorší na place a to bez ohledu na nějaký šlápnutí. Výkon totálně zoufalej a Hoftych dle mě záměrně chodil přes něj, protože na jeho straně to byl průchoďák jak svině.

    Frýdek neměl nic, ani kvalitu do útoku, ani defenzívu. Totální šílenost.

    • johnny13.7.2020 19:06reagovat

     To jsem rád, že to tak nevidím jenom já, smutný je že to trvá už čtyři roky a bez nějakého viditelného zlepšení. Když jakýkoliv hráč ve Spartě vidí, že on je vždycky v základu, musí to být hrozně demotivující.

     Mě by Hanousek až tak nevadil, kdyby každý balón, nedával zpátky dozadu, alibista jako prase a hra bez odvahy, to úplně nesnáším.

  • Míša3.7.2020 23:34reagovat

   Já bych ještě zmínil jednu věc. Ta mrdka sebou praštila o zem, aniž by se jí Hložek dotknul, takže měl dostat kartu za simulování.

   • baghyra4.7.2020 19:27reagovat

    já bych Frýdka tolik nezatracoval. V zápalu boje jej přeskakoval když mu padl pod nohy nečekaně a on měl obě nohy nahoře a nad jeho tělem,takže jedna noha někam dopadnout musela. Lehce se od něj odrazil a myslím,že to bylo neumyslně.

 • Bosák

  jareoslav3.7.2020 14:40reagovat

  Bosák zase perlí na seznamu a pomlouvá spartu. Proč se neozval při nesprávně odpískané penaltě na Malinskýho v Liberci na podzim a při dalších zářezech od Zelinky, při neuznaných golech v Budějovicích atd. Rozhodčí nás řežou už nějakých pět let a Bosák nic. Je to komentátor zaměřený proti spartě a ty jeho rádoby vtipy jsou na hranici IQ-0.Ať dělá radši mluvčího Slávii nebo Plzni. Snad si to přečte.

  • Chabix3.7.2020 15:05reagovat

   Spousta jedinců se nemůže vyrovnat s tím, že Sparta byla prostě lepší a po zásluze vyhrála a získala trofej.

   • AlaMierda3.7.2020 15:26reagovat

    Přesně shrnuto. To je jediná pravda

   • lotarr3.7.2020 15:46reagovat

    Když už se vyčítá novinářum neobjektivní komentář tak je taky třeba říct že sparta v zápase nevyhrála tim že by byla vyloženě lepší , ale psíš štastnější protože kdyby nebylo toho trocha štěstíčka tak to nemuselo dobře dopadnout.

    • Chabix3.7.2020 15:55reagovat

     Lepší brankář = lepší tým.

    • francouz3.7.2020 16:11reagovat

     Ty hovado sešívaný.Ty mlč.Potom jak si tu ohajoval zmrdcia a pokřik smrt spartě,ti nepřeji nic jiného.

     • lotarr4.7.2020 13:52reagovat

      Hovado si tak možná ty jakej je tedy mezi váma rozdíl když přeješ smrt kde komu.Ty musíš mít tu palici pěkně vymaštěnou a nemá to nic společnýho že si spartan.

    • captain_obvious3.7.2020 16:24reagovat

     Tam byly jen dva šťastné momenty - že ten Frýdkův zkrat Královec posoudil tak, jak posoudil, a teč při gólu DMK. Naopak, kdyby nebylo ”toho trocha štěstíčka” pro domácí, tak jsme vyrovnali už o několik minut dřív, kdy Karafiát ani nevěděl, jak tu střelu DMK vytáhnul nad břevno.

    • johnny13.7.2020 18:28reagovat

     Kdyby byly v řiti ryby...znáš to ne?

     Jinak problém vidím v tom, že Bosák je reportér veřejnoprávní televize a ta by měla být objektivní, to co melou ty medmrdky na O2 je jiná věc ty jsou v soukromé televizi.

     Takže Bosák by měl být odejit, protože lidi si neplatí poplatky za kydy nějakémo latentního slátance, ale za komentování dění na hřišti.

     • Elysir3.7.2020 22:44reagovat

      V tomhle se trošku pleteš. Bosák není zaměstnancem veřejnoprávní televize. Dělá ”na sebe” a ČT si ho může pouze najmout.

      Samozřejmě by tomu měl odpovídat určitý styl komunikace apod.

      • johnny14.7.2020 0:56reagovat

       Aha, tak to jsem nevěděl, tak potom by měl být aspoň objektivní a neťápat nesmysly.

    • pubi3.7.2020 19:41reagovat

     Rozložení sil na hřišti krásně ukázalo posledních deset minut, kdy jsme je v době, kdy se měli hnát za vyrovnáním, nepustili z jejich vápna. A tyhle kopyta, jejichž hra je založená jenom na boření a čekání na protiútoky, ale fotbalově by nepřehrávali druholigovej tým, maj potřebu kvičet jak Tvrdík.

  • maybe6663.7.2020 15:37reagovat

   Já mám tady to brečení všech těch Mádlů, Bosáků , Zelenků atd atd jako rajskou hudbu. Čím více těmto hňupům Sparta nedává spát, tím lépe. Ať se svoji nenávistí zadusí. Jsou trapní akorát.

   • Chabix3.7.2020 15:58reagovat

    Návrat do starých dobrých časů, kdy jsme vyhrávali a všichni nás nenáviděli. Lepší než aby nás litovali.

  • victorlima3.7.2020 19:15reagovat

   Nechci se Bosáka příliš zastávat. Mě se ten článek také nelíbil. Myslím však, že chtěl hlavně upozornit na rozdílný metr rozhodčích v lize. Tito rozhodčí, by měli být vzory pro jejich kolegy v nižších soutěžích. Ti s uplatňováním různého výkladu pravidel, který vidí u těch ,,top,, rozhodčích mohou mít problémy. Ten Frýdkův faul a jeho posouzení je věcí rozhodčích. Samozřejmě, že různí antisparťané v tom vidí něco víc.

 • Baroš

  Míša3.7.2020 13:12reagovat

  Konec. Sice o tři roky později, ale stejně to je frajer, škoda, mohl to dotáhnout dál, čím starší byl, tím hůř se choval. Ale pořád vyhrál LM, krále střelců Eura. Nedoceněný hráč.

  • Jereacs3.7.2020 13:16reagovat

   Škoda , že mu tenkrát nevyšel ten přestup do Chelsea. Ale ten hate na něho skrz reprezentaci byl občas mimo.

   • maybe6663.7.2020 13:35reagovat

    ten repre hate jsem nikdy nepochopil. Ale svezl se jako vedlejší produkt ještě nepochopitelnějšího hate na Bílka.

    Baroš je neskutečnej kokot, ale skvělej fotbalista jakých tu moc neběhalo.

    • lidoop3.7.2020 13:55reagovat

     Ono je těžký se srovnat s tím, že už nejseš schopen hrát tak, jak jsi byl zvyklej. Někdo se s tím srovná a přizpůsobí se, nebo se na to raději už vykašle. A pak tu je případ Baroš, kterej se začal na hřišti chovat jako naprostej frustrát a rozhodčí mu to bohužel tolerovali, protože je to přece česká skoro legenda.

    • kilovolt3.7.2020 14:38reagovat

     ty vlastnosti díky kterým byl výjimečný měl jenom do určitého času. pak to s věkem - celkem logicky - vymizelo a stal se z něho průměrák, který chtěl těžit ze své někdejší slávy.

     • AlaMierda3.7.2020 15:28reagovat

      To je přesný. Komplexní fotbalista může hrát dlouho. frajeři co to mají založeno na fyzičce a důrazu odpadnou výrazně dříve.

   • captain_obvious3.7.2020 14:06reagovat

    Měl období, kdy byl v repre naprosto jalovej, ale je otázka, jestli ho vůbec bylo kým nahradit. On celkově nikdy nebyl velkej tahoun repre, s výjimkou EURA 2004. 16 ze 41 gólů v přátelácích, z toho zbytku celkem velká část proti slabým soupeřům a/nebo za rozhodnutého stavu (jen proti amatérům/poloamatérům z Andorry, San Marina a Lichtenštejnska celkem 9 gólů). Chvílema to vůči němu ale bylo přes čáru, souhlasím.

    • brac3.7.2020 17:40reagovat

     Zhruba ten rok, dva do Eura 2004 byl v repre nezastavitelný, proto jsem si taky vsadil, že tam vyhraje střelce turnaje. Už hned v tom dalším cyklu to byl sešup o kategorii níž. Od té doby se jeho souboje 1na1 omezily na snahu proběhnout skrz obránce.

  • Kombinator3.7.2020 17:31reagovat

   Já si frajera představuju jinak než jako zákeřnýho zamindrákovanýho kokota.

   Kariéra parádní, ale nic to nemění na tom, že to vždycky byl, je a pravděpodobně i bude kokot.

 • Autobus

  sskmirek3.7.2020 12:55reagovat

  Nevím možná mi to nějak uteklo ale co je s naším klubovým autobusem?Na poslední zápas jsme měli nějaký modrý. Dík za vysvětlení.

   

  • Míša3.7.2020 13:03reagovat

   Autobus jel do Karviné bez roušky a je v karanténě.

  • Kuklic3.7.2020 13:13reagovat

   prý servis před STKÚsměv

   • lidoop3.7.2020 13:51reagovat

    A že to zrovna vyšlo na termín zápasu, zajímavý Smích

     

    Spíš to někdo zazdil a nebylo zbytí, nebo porucha.

    • Mates3.7.2020 14:25reagovat

     Však tenhle šedý autobus už máme víc než jeden zápas. Úsměv

    • Kuklic3.7.2020 14:43reagovat

     tak ono se to nezdá, ale za chvíli po konci sezóny bude zase soustředění atd., tak to asi chtějí mít hotové Úsměv

 • příští sezona 18 týmů?

  AlaMierda3.7.2020 10:31reagovat

  proč ne a nechal bych i nástavbu. Bylo by to celkem v lize 39 zápasů. To musí profesionální hráč zvládnout. Občas by se jelo v týdnu (když nebude zrovna mol cup a poháry). Počet střídání nechat.

  • Srdcař Plavšič3.7.2020 10:34reagovat

   V situaci, kdy dává smysl pouze nalezení vhodného modelu při 12 účastnících, přijdeš s obhajováním myšlenky 18 týmů?

   • AlaMierda3.7.2020 10:38reagovat

    Já o 12 účastníků vůbec nestojím. Koukat pořád na stejné ksichty v lize. Pořád se tu mluví jak mají dostávat u nás příležitost mladí hráči a jak myslíte, že by to vypadalo o 12 účastnících, když by možná víc jak polovina hrála o záchranu. Čím víc týmu, tím větší šance pro mladé hráče a to včetně hráčů na hostování. Nebo si někdo myslíte, že by tolik našich hráčů co ještě nemá na A tým šlo hostovat někam v rámci ligy? To asi těžko, šli by někam do týmů co by hráli tak druhou ligu.

    • Pouzar113.7.2020 11:54reagovat

     Druhá liga se 12 tymama zkvalitní.. první liga také ..

      

     18 znamená spoustu zápasů proti nekopům.. otázka je jestli by to tedy nemělo spíš negativní dopad na českej fotbal jako celek

     • Kratos3.7.2020 12:43reagovat

      Jenže odpadnout týmy nekopů znamená hrát ligu tak v 6 týmech a to ještě za předpokaldu, že pár fotbalistů z těch 10 týmů byse musela přesunout do těch opravdu předních týmů. Když bychom brali aktuálně šestku co hraje o titul.

       

      On má ve finále pravdu. Kde by se pak rozehrávali třeba naši Polidar, Havelka, Souček, Pulkrab, Juliš a další? V druhé lize a nikdy by nepřišli do konfrontace s těmi top kluby.

    • victorlima3.7.2020 12:11reagovat

     Většinou se s Tebou shoduji, ale na počet mužstev v lize mám odlišný názor. Vždyť i tak obrovská země jako Rusko, má stejně ligových týmů jako maličké Česko. Souhlasím s tím, že mladí by dostávali více příležitostí. Ve většině (neříkám ligových týmů) však se mladých nedostává. Kvalita naší ligy (zvláště po technické stránce) dost zaostává za kvalitní Evropou. Chybějící kvalita se ještě více rozmělní a přibudou nezajímavé zápasy s chabým zájmem diváků. Tři silná mužstva a další tři silnější si budou hrát svojí soutěž a zbytek bude tvořit trapný doplněk. Také rád vidím větší množství zápasů. Toho by šlo dosáhnout s 10 či 12 mužstvy čtyř kolovým systémem. Nevýhodou je, že skutečně budeš koukat na stejné ksichty. Já bych tomu dal přednost. Koukat na stejné ksichty hrající slušný fotbal, než poznávat desítky nových ksichtů a zjišťovat, že jim ten fotbal moc nejde.

     • Kratos3.7.2020 12:45reagovat

      Jak píšu ovláknu nad. To by se liga musela hrát v šesti týmech a bez tak by se musela ta hrstka fotbalistů z dalších týmu v nich sejít. Nebo někomu přijde, že třeba Liberec a nebo Ostrava překypují fotbalovou kvalitou? Pravdu opravdu má. Kam by se chodilo rozehrávat to nadějné mládí? Do 2-3 ligy? Takže jim bude chybět konfrontace s těma top týmama. Tím pádem by naše béčko bylo rádo za 3 ligu, jestli vůbec.

     • Funin3.7.2020 13:33reagovat

      myslim si ze ta mizerna kvalita ligy v technice je dana hlavne tim, ze se tu pousti tvrda hra a tak je pro vetsinu klubu jednodussi vsadit na tvrdost, fyzicku a obranou taktiku, nez se snazit tvorit a utocit.

       

      Nasad technicke hrace a 3/4 tymu nasi ligy te proste ukope

      • victorlima3.7.2020 14:00reagovat

       +1

       • Funin3.7.2020 14:55reagovat

        jenze tohle proste nevyresime ani stazenim ligy na 12 tymu, i nas mistr je spis tym atletu nez techniku. Proste se musi zmenit uvazovani vetsiny lidi co se motaji kolem fotbalu vcetne novinaru ”tv expertu” a fanousku

  • vitamin3.7.2020 10:43reagovat

   Hezký a to chceš hrát přes Vánoce jako v Anglii nebo kde chceš vzít termíny??

   • AlaMierda3.7.2020 10:50reagovat

    vůbec ne. Stačí hrát i v týdnu (když se nehraje mol a poháry) , Jedná se o 4 zápasy navíc, než aktuálně = 2 týdny.

    • lidoop3.7.2020 11:02reagovat

     4 zápasy navíc, než aktuálně, jsou logicky 4 týdny :-P

     • AlaMierda3.7.2020 11:03reagovat

      mohl sis pořádně přečíst co jsem.

      • AlaMierda3.7.2020 11:04reagovat

       psal. Kdyby se hrálo i v týdnu, tak hraješ dva zápasy za týden (jako teď) a tím pádem logicky by to bylo o 2 týdny navíc.

    • johnny13.7.2020 11:15reagovat

     Já musím uznat, že jak se teď hrálo středa-neděle, že mě to bavilo, každý tři dny fotbal, za mě dobrý.

   • pubi3.7.2020 12:51reagovat

    ”Hledání” termínů je každoročně nejtrapnější téma českýho fotbalu. Už leta se týmy přetahujou o jeden termín, říká se jak je termínovka nepnutá, jak to nejde. A najednou, když se chce, se odehraje 10 kol pomalu za měsíc. Doufal sem, že po tomhle už tento pseudoproblém nikdy nezazní.

  • Jereacs3.7.2020 11:11reagovat

   Nadstavba by nebyla.

  • Shaemi3.7.2020 12:40reagovat

   Já bych byl nejraději za 10 týmu, 4x každý s každým bez nadstavby.

   Druhá liga naopak rozšířit na 20 a zařadit tam béčka...

   • Kratos3.7.2020 12:48reagovat

    Jenže to by ti v druhé lize vznikla další juniorská liga.

    • Shaemi3.7.2020 13:04reagovat

     Všechny týmy by určitě neměli zájem, stačilo by dát třeba čtyři béčka podle výsledků první ligy v předešlém roce. Možností, jak to vyřešit, by bylo dost.

     • Kratos3.7.2020 13:09reagovat

      Jo, ale hodně těch ligových týmů by posílalo mladé hráče hostovat do druhé ligy, protože v první by pro ně těžko byl prostor. Neumím si moc představit, jak Sparta posílá třeba 5-6 mladíků někam v rámci ligy.

   • Srdcař Plavšič3.7.2020 13:12reagovat

    <3

     

    Neprůchozí, ale nejlepší varianta. Do tří let by z Gambáč ligy byla PL.

  • Kratos3.7.2020 12:47reagovat

   Klidně. Apsoň by liga byla zajímavá. Spousta hráčů by dostala šanci a pro naše hráče na hostování by zase byla větší možnost hrát ligu.

 • pořád těch hráčů máme nějak moc

  sparta24leco3.7.2020 10:23reagovat

  Já bych zas až tak neposiloval, maximálně tak 1-2 hráče. Hráčů má Sparta pořád moc, jen s nimi správně pracovat, což Kotal ukázal, že umí. Hodně kluků je na hostování, dal bych jim šanci, ať se v přípravě ukážou. Chce to stabilizovat kádr a udržet Hancka s Kangou, je vidět že s tímhle mužstvem se dá uspět.

  Brankáři: Heča, Nita, Holec, v béčku Čtvrtečka, z hostování Bačkovský a je tu ještě Bičík.

  Pravej bek: Sáček, Vindheim, na hostování Wiesner, Zahustel, případná posila o který se mluví je Holík

  Pravej stoper: Štetina, na hostování Plechatý, skončí Kaya a Mandjeck, mluví se o tom, že prioritou je přivést pravýho stopera (Caufriez), ještě zraněnej Panák, těžko říct jestli bude někdy hrát

  Levej stoper: Hancko (snad se jedná a podaří se to), Lischka, Costa.

  z mladejch máme na stopery ještě Huška, Červaka a Piška

  Levej bek: Frýdek ? (těžko říct), Hanousek, na hostování Dudl, mluví se o návratu Krejčího, v Nováka moc nevěřím

  Defenzivní záložník: Krejčí, Mandjeck odejde, na hostování Havelka, Souček, může zaskočit i Sáček nebo Trávník

  Střední záložník: Kanga, těžko říct jak to s ním bude, ale s ním budeme rozhodně silnější a variabilnější a chtělo by to ho udržet, jeho výkony jsou super a ukázal, že tu chce zůstat, Dočkal, Sáček, Trávník, Karabec, Fortelný, mluví se o Pavelkovi, může tam hrát i Hložek

  Křídla: Hložek, Karĺsson, Plavšič, Minčev, hraje tam i Vindheim, Hanousek se mi na tom postu nelíbí z hostování Polidar, mluví se o Krejčím, kterej tam taky hraje, Graiciar zřejmě skončí.

  Útok: Tetteh, Kozák, Drchal, z hostování Juliš, Pulkrab, může tam hrát i Hložek. Z mladejch Patrák, Prokopec, Dao.

  Když to schrnu

  B - 3 : Nita asi skončí protože nechytá, Heča, Holec, a nějaká trojka

  O - 8-9 : Sáček, Vindheim, Štetina, posila nebo Plechatý, Hancko, Lischka, Costa, Krejčí/Frýdek, Hanousek

  Z - 10-12: Krejčí, Havelka/Souček, Dočkal, Kanga, Trávník, Karabec, Fortelný/Polidar, Hložek, Karlsson, Plavšič, Minčev, (Sáček), (Krejčí)

  Ú - 4-5: Tetteh, Kozák, Drchal, Juliš/Pulkrab, (Hložek).

  • Kuklic3.7.2020 10:28reagovat

   Do útoku jsi hlavně zapomněl na Matyáše Kozáka :)

   • Capo3.7.2020 10:53reagovat

    Tak ten nám asi ještě moc nepomůže, ten má dost času.

    • Kuklic3.7.2020 11:32reagovat

     tak hlavně, že takovej dao by pomohl Smích

     • Capo3.7.2020 11:38reagovat

      A proč to cpeš mně, já Daa někde cpu do Áčka?Úsměv

      • Kuklic3.7.2020 11:45reagovat

       protože když tam je napsaný Dao, tak proč by tam nemohl být napsaný Kozák.

  • johnny13.7.2020 10:45reagovat

   Zahustela nech spát tam kde je.

   Juliš, Pulkrab věčně zranění.

   Pořadí brankařů Holec, Heča a nějakej mladík.

   Frýdek přeju mu to Turecko.

   Když nebude Hancko, Štetina zas spadne do podprůměru.

   Součka, Havelku, Fortelnýho, Polidara vyzkoušet, ostatní neznám.

   Plechatý nic extra. Panák asi dohrál.

   Trávník, Hanousek, Kostík na střídání dobrý.

   Krejčí n’One, Pavelka, Novák nevěřím, že přijdou a najednou těch hráčů zase tak moc není co?

    

   • Capo3.7.2020 11:06reagovat

    No v Liberci na trávníku s týmem Husťa slavil o stošest. Ten se vrátí do přípravy, to se nebojÚsměv

    • johnny13.7.2020 11:17reagovat

     Jo slavit to on umí, horší je to s fotbalem...

   • victorlima3.7.2020 11:54reagovat

    Já bych to řekl takhle. Hráčů je dost, avšak většina jen průměrných, kteří těžko potáhnou mužstvo za titulem. Takový kouzelník, není ani Kotál. Potřebujeme zvýšit kvalitu a to docela rychle. Na velký příliv mladých se moc nespoléhat. Někteří ještě kvalitativně nedorostli a ti co dorostli, tu dlouho nepobudou. Potřebujeme minimálně jednoho hotového beka, rovněž stopera (a to ať Hancko zůstane či ne), hodil by se DZ a také levý záložník (pokud zůstane Kanga). Jinak samozřejmě za něj náhrada. To by bylo téměř neřešitelné. Odejde-li Tetteh, pak i nezbytně útočník. Nespoléhat na ty, co se u nás již několikrát neprosadili.

    • johnny13.7.2020 18:50reagovat

     Jo může být.

  • Capo3.7.2020 10:50reagovat

   Početně problém nebyl nikdy, spíš kvalita širšího kádru trošku kulháÚsměv Tedy z pohledu toho jestli se chceme přiblížit ke Slavii nebo ne. Ale určitě se to nemusí nějak šíleně hrotit, klíčový je přivést kvalitu. Jinak souhlasím, že pár hostovaček si zaslouží šanci v přípravě, a pak se uvidí. Pravého beka bych bral jen opravdu kvalitního jako je Holík, jinak s trojicí Vindheim, Sáček, Zahustel asi v pohodě vystačíme. To samé platí o LB, pokud zůstane Frýdek tak není nutné úplně tlačit na pilu (Hanousek a Horák za ním taky stačí). Kde nás tedy vyloženě tlačí bota jsou fakt jen stopeři a klasický DZ. U toho DZ nedokážu posoudit, jak moc ho dokážeme doplnit z vlastních zdrojů. Myslím, že Souček má ještě čas, a pokud Opava udrží první ligu, tak by byla škoda ho u nás zbytečně dusit na lavici. Havelka s Fortelným jsou spíš varianty ke Kangovi s Trávníkem. Takže za mě jsou momentálně vyloženou nutností pravý stoper a někdo za Mandjecka ke Krejčímu, osobně by mi asi ten Pavelka nevadil. No a na křídlo někdo kvalitní a zkušený jako Krejda by taky nebyl od věci (splňoval by to i Malinský, ale moc ho nechci). Útočníka bych bral asi jen, když někdo odejde. Spekuluje se o Kuchtovi, ale za mě radši vzít zpátky Juliše, než vyhazovat peníze za něj, nemyslím si, že by byl lepší.

   • sparta24leco3.7.2020 11:06reagovat

    Já si myslím že když se udrží Hancko, tak stopery může hrát klidně Štetina s Hanckem a záda jim budou krýt Lischka, Costa a Plechatý, když se koupí novej stoper tak to klidně nemusí vůbec vyjít viz Kaya, Radakovič a Štetina s Lischkou zas budou úplně odstřihnutý a jeden z nich na tribuně

    • Capo3.7.2020 11:07reagovat

     Plechatý mě zatím nepřesvědčil, pravonohý stoper je nutnost.

    • Capo3.7.2020 11:08reagovat

     I když pod smlouvou je pořád ještě i Radakovič a jestli Rusové neuplatní opci, tak kdo ví, třeba by ho Kotal probudil jako Štetinu.

     • johnny13.7.2020 11:19reagovat

      No jo vlastně, ještě je tam Radakovič, na toho jsem zapomněl, proč asi?

      • Capo3.7.2020 11:41reagovat

       No v ruské lize odehrál co mohl, když už nic, tak rozehraný by být mohlÚsměv Každopádně taky doufám, že už se s ním nepočítá, to už radši nechat Plechatého.

       • johnny13.7.2020 19:10reagovat

        Nevím jestli zrovna Plechatýho, ale fakt raději nějakého našeho mladého kluka.

  • Sheva3.7.2020 11:48reagovat

   Po asi tak 6 letech máme tým, který začíná nějak vypadat a nějaká osa je tam utvořená. Klíčové samozřejmě podepsat Kangu s Hanckem, to je priorita. Mimo nich? Za mě oba krajní obránci, pak asi ten Pavelka do dua s Krejčím a to je všechno co bych vyžadoval

   • Majklll3.7.2020 12:02reagovat

    jestli přijde Pavelka, tak posadí Krejčího a nevím, jestli to není škoda..

 • Karanténa

  Soze2.7.2020 20:52reagovat

  Vzhledem ke karanténě Karviné je možné, že se nedohraje nadstavba o sestup a nikdo tak nepůjde dolů, nahoru ale minimálně jeden ano. Nevíte někdo, jak je to potom s postupy z CFL, zda by se dorovnával stav na 16 účastníků a kdo by v takovém případě dostal přednost (Morava, Čechy?)? Zvyšuje to pro náš B-tym šanci na postup? Ještě kdyby se udržel Sokolov na úkor Varnsdorfu a následně odstoupil, tak by to tu druhou ligu už hodit mohlo,ne? 😁

  • Jereacs2.7.2020 21:45reagovat

   https://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-1-liga-rocnik-2019-20/381124/karvina-musi-
   do-karanteny-co-vse-to-muze-ovlivnit-a-jak-s-ligou-dal.html

   • Soze3.7.2020 7:37reagovat

    Tento článek jsem četl, ale v tom nic k mému dotazu není, řeší se tam jen návaznosti na první a druhou ligu, nikoliv jaký by to mělo vliv na postupující/sestupující mezi druhou a třetí ligou, o tom jsem bohužel zatím nikde vůbec nic nenašel.

    • Jereacs3.7.2020 9:41reagovat

     Údajně by mohli jít na horu 1 nebo 2 týmy tudíž by liga měla 18 týmu. Následek by to mělo , že by se zrušila nadstavba. Do druhé ligy by nikdo nespadl nejspíš. Ale vše se to bude rozhodovat jak sednou všechny kluby.

     • Jereacs3.7.2020 9:46reagovat

      + a do 2 ligy by šel 1 s Moravy a 1 s Čech.

     • Soze3.7.2020 11:37reagovat

      To je ale vše jen o prostupnosti 1. a 2. ligy, na to dotaz nemířil Úsměv Dotaz mířil na prostupnost mezi 2. a 3 ligou, když se ve 2. lize uvolní 1-2 místa (+ možná Sokolov) navíc díky postupům do 1. ligy. Ze třetí ligy tedy nemohou postoupit jen 1 tým z Moravy a 1 z Čech, když, za předpokladu že budou chtít zachovat 16 týmů ve 2 lize, budou mít najednou volných až 5 míst (2 sestupy do 3. ligy, 2 postupy do 1. ligy a možná Sokolov).

 • No

  ap24122.7.2020 18:41reagovat

  že měl dostat ČK Frýdek není problém Sparty ale rozhodčích! A že nás už rozhodčí párkrát zařízli a zrovna co si pamatuju se to stalo v lize v Liberci, tak se to nějak moc neřešilo, nebyla kolem toho hysterie jako je dnes v případě Frýdka, neřešme to ať si to vyřeší jiní, připadá mi spíš že mnoha lidem vadí, že Sparta se začíná zvedat a to se jim nelíbí, chtěli by vidět Spartu na kolenou!

  • kilovolt2.7.2020 19:19reagovat

   a že zrovinka Malinsky se vyjadřuje co je a co není faul a co je a co není karta........zrovna on, po té mediální ostudě co ho přistihli po té nafilmované penaltě minule

  • victorlima2.7.2020 22:07reagovat

   Navíc to nebyl jen ten zápas s otočeným faulem v Liberci. Pamatuji neuvěřitelně ovlivněný zápas ze Stramacioniho období. Pískal Zelinka, skončilo to myslím 2-2. Komise rozhodčích řekla, že Spartě nebylo uznán regulérní gól (Šural) a měla být v její prospěch pískána penalta. Navíc Coufal a diváci celý zápas nadávali rasisticky TBCH. Liberec žádnou pokutu nedostal. Zelinka nepískal pár zápasů a to bylo asi vše. Tak to bylo vždycky. Pokud někdo pískne něco ve prospěch Sparty je to nehorázná lumpárna. Pokud ve prospěch soupeře je vše ok. Každopádně to však od Frýdka bylo zcela nesmyslné. Jinak chlapci a trenére díky. Konečně jste nám zase udělali radost.

   • ap24123.7.2020 1:33reagovat

    Tenhle zápas jsem myslel! A ještě ta kokotina že se to finále hrálo v Liberci díky tomu že Liberec skončil na horším místě tabulky, to měli za odměnu zřejmě...Smích

  • lotarr3.7.2020 5:59reagovat

   Tady ani neni problém že to pomohlo spartě kdyby šel Frýdek ven tak se zápas ubíral jinym směrem, ale to neznamená že by Liberec vyhrál, ale problém je v tom že Rozhodčí se po zápase omlová že se špatně kouknul na video a tim to pro něj končí na oko dostane tres a jede se dál.

   • ap24123.7.2020 8:41reagovat

    To je pravda, třeba by ani ten gól Liberec nedal, jenom je mi divný že když na to Královec koukal tak to viděl na žlutou a pak později mele že selhal že to byla jeho velká chyba! Všichni ”experti” tvrděj jasná červená, nikdo se nevyjadřoval že možná to bylo tak a nebo tak. Štve mě že to je voda na mlýn všem co Spartu nenávidí a je to skvrna na našem vítězství, a ještě k té rumunský šlapce, myslíte že se Spartě omluví, podle mě ne...

    • lotarr3.7.2020 15:32reagovat

     Podle mě se z toho dělá zbytečný halo rumunskej/cizinec/ hráč skanduje smrt spartě on ani neměl moc navybranou podobně na tom byl Stoch když při děkovačce udělal něco podobnýho přece se nepostaví proti vlastnim fanouškum.Neni vůbec jistý jak je na tom s češtinou a druhá věc je že on si prostě ke spartě neudělal žádnej vztah byl tam krátce možná jedinej hráč o kterym si myslím že bude mít vtah ke klubu je Costa žádnej jinem cizinec mě nenapadá.Když Stanciu odcházel ze sparty tak to byly taky samí urážky na jeho adresu krysa, šlapka a nevim co všechno a když trochu poštouchne rivala tak se z toho dělá strašnej problém.Nebo se mu vyčítá že řek že neodejde dokud nedotáhne spartu k poháru to sou normální řeči který používá většina hráčů.

  • brac3.7.2020 9:43reagovat

   Každý si z toho vezme, co se mu zrovna hodí. Ve fotbale jsou kolem faulů a trestání vždy hrozné komedie. Proto je to taky vždy to první, co se fotbalu vyčítá.

    

   Červená je ve fotbale naprosto stupidní způsob trestání. Tuší to i rozhodčí, a tak berou ohled i na další věci, jako je čas zápasu a míra přestupku. Žlutá je také často debilní a zase naopak nedostačující, ale alespoň to nelikviduje zápasy.

77841 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha