Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • o krok zpět

  jareoslav9.7.2020 22:09reagovat

  Pořád se píše, že slavie je o krok a nebo i více před námi. Já myslím, že tomu tak není. My jsme měli také vyložené šance a možná i větší než oni a to jsme hráli do kopce. Nevím kdyby jsme aspoň jednu využili tak co by sešívanci dělali. Myslím, že jsme po tom viru udělali více bodů než oni. Plzeň určitě. A to že jsme nevyhráli nad nimi 12 zápasů nehraje roli. Celkově jsme z těch 296 zápasů na tom o hodně lepé.

  • hombre9.7.2020 22:59reagovat

   Které to byly, ty vyložené šance, větší než měla Slávie?

    

   • Pavel0010.7.2020 8:06reagovat

    V první půli jsme těch šancí měli víc, v druhé výrazně víc šancí měla Slavie

    • hombre10.7.2020 9:27reagovat

     Ptám se které šance..

     Myslíte ty pološance, nebo náznaky šancí? Vždyť jsme ani pořádně nevystřelil.

     První....Tetteh vybojoval míč a útok 3 na 1 a Tettehovi skočil do podivné střely obránce Slávie. Brankář v poho.

     Druhá..... střela Hanouska byla šance, to beru. Třetí..... brejk Tetteha a střela 5 metrů mimo - to je jen střela a možná nadějný útok...

     Čtvrtá ... brejk Karlssona, kterému obránce odebral čistě míč - to je tak max. náznak šance, ale bez střely je to k hovnu a nic to není.

     To jsou ty naše velké šance? Tak to jich měla Slávie min. 15...

  • Mates10.7.2020 1:31reagovat

   Zase nalejme si čistýho vína, za remízu můžeme být rádi.

   • victorlima10.7.2020 6:27reagovat

    Jistě! Ovšem před pár týdny jsme zase byli lepší my a o tom se tolik nepsalo.

  • Majklll10.7.2020 8:58reagovat

   Po viru jsme byli 3. Za Plzní a Slavií. My 25 bodů, Plzeň 26 a Slavie 27 bodů. S tím, že Bohemka o bod za námi, ale s mínus jedním zápasem.

   Po covidu do 30 kola jsme byli s Bohemkou 2 (oba 15 bodů) za Plzní (16 bodů) a o bod před Slavií (14 bodů)

 • Penalta

  Scribbler9.7.2020 17:20reagovat

  Docela mne udivuje, že se o těchto zákrocích vůbec nemluví a málokdy se pískají penalty. Nicméně dle pravidel je zákrok na Tetteha ze 30:36 jasná penalta a na půlce by toto dohrání jistě pískl.

  • Reed9.7.2020 17:42reagovat

   Bohužel, derby je tak specifickej zápas, že se většinou rozhodčí připoserou a takovýhle věci radši nepísknou. Za mě taky jasná pětka, stejně jako dohrání Kozáka tušim Bořilem v tom jarním derby.Taky o tom nepadlo ani slovo. Hlavně že se teď budou Koubkové a další moralisti v médiích rozčilovat nad Krejdovým faulem...

  • Reed9.7.2020 17:51reagovat

   A navíc u VARU byl Zelinka.

   • Sobis9.7.2020 22:13reagovat

    Zelinka se snad sešívaný už narodil.

 • 🐍

  Srdcař Plavšič9.7.2020 16:38reagovat

  Prosím vás, může mi někdo povolanější sdělit, jak přesně se ⛺ciu mohl stát cizincem sezóny?!

  • thomasd869.7.2020 16:48reagovat

   Necekal si ze by to mohli dat Kangovi ze ne 😂😂 Nekdo ze Slavie to byt proste musel...

   • Srdcař Plavšič9.7.2020 16:51reagovat

    Já jen čekal ”objektivitu”, nic víc.

    • thomasd869.7.2020 16:56reagovat

     Ale no tak... Kanga je prece problemovej hrac co rozvraci kabinu, zadny trener v cesku ho do tymu nechtel...

  • johnny19.7.2020 16:53reagovat

   Sranciu 4g+12a ze všech soutěží

   Kanga 15g+9a ze všech soutěží.

    

   Neumím si to vysvětlit jinak, než že to Rumunovi koupil komunisticko-čínskej majitel Slavyje.

  • Míša9.7.2020 16:56reagovat

   Bucha hrající 3 roky ligu jako objev je taky fantazie. V tý anketě už chybí jen Gott.

   • johnny19.7.2020 16:59reagovat

    Jo vlastně jo, ten má taky jistýho zlatýho slavíka i příští rok.

   • artaxerxes9.7.2020 18:21reagovat

    Bucha (když ne Kanga) hlavně měl dostat ocenění záložník sezóny - ta jeho produktivita byla úžasná.

    • Míša9.7.2020 18:56reagovat

     A zvládl to ve dvou klubech. Je to prasárna, naštěstí tyhle ankety beru vážně jen když vyhraje Zlatý míč nejlepší fotbalista historie CR7, tehdy je to jediný objektivní výsledek. Jo a v roce 10 měl vyhrát Sneijder.

 • srovnání

  rabac9.7.2020 12:12reagovat

  Když srovnám Slavii a nás tak je vidět rozdíl ve

  stylu hry. Oni hrají všichni rychle s míčem, jsou neustále v náběhu a nepoleví ani ke konci, vše práce Trpišovského. My hrajeme fotbal z minulého

  století s hodně doteky a překulovanou, málo hráčů je vůbec schopno náběhu za obranu a chybí nám stálý tlak a fyzička. Dost jsem včera lekl když jsem viděl Kotala stejně jako v prvním zápase s Plzní unaveného bez drajvu bez energie.

  Jinak si myslím , že nemáme co na jména horší mužstvo ale ten rozdíl ve hře je pořád veliký a bohužel Stanciu byl rozdílový ale co nechtěli jsme ho.Chtělo by to ke Kotalovi někoho kdo natluče do hráčů to co jim výrazně chybí ve srovnání se Slavii, ale koho......nebo to dokáže sám Kotal??

   

  • snytek9.7.2020 13:00reagovat

   Kotalova image je taková odpovídající věku, není to ani Gula ani Trpiš (ani Jílek) , ale výsledky za něj hovoří. Vytáhl tým ze sraček a dal mu nějakou tvář. Že to zatím není na Slávii a možná ani na Plzeň, se dalo čekat. Pokud to od srpna bude zase o fous dál, budu spokojený. Bohužel už jsme se za ta léta naučili trpělivosti

  • trinact9.7.2020 13:10reagovat

   Já si troufnu říct, že Kotal udělá pro budoucího trenéra Sparty stejnou práci, jakou udělal Šilhavý pro Trpišovskýho. Nebo Šilhavý pro Vrbu léta páně někdy dávno za Kříže ještě.

    

   Jak Šilhavý tak Kotal očividně umí dát obranu do nějakýho slušnýho stavu jak systémově tak lidsky a celkově zkonsolidovat rozjebaný mužstvo. Doufám, že až nastane čas další obměny, který může nastat třeba už za půl roku - rok, tak se Rosický tentokrát nezmýlí.

   • kilovolt9.7.2020 13:44reagovat

    Ty už by jsi chtěl zase měnit trenéra?

    • lidoop9.7.2020 13:53reagovat

     Nikdo asi nečeká, že Kotal bude mít ve svým věku chuť a sílu nás vést další třeba ještě 2-3 roky.

     • johnny19.7.2020 14:06reagovat

      Já jo, já to čekám a vůbec by mi to nevadilo.

       

       

     • Pochcana slama9.7.2020 16:10reagovat

      Já bych to viděl ještě na příští sezonu a pomalu už si chystat nového tréňu. Snad to tentokrát Rosa už nepodělá.

    • trinact9.7.2020 13:55reagovat

     Jistě sis nemohl nepovšimnout slova ”může”.

      

     On totiž Kotal také nemusí chtít trénovat až do smrti.

      

     Nicméně já bych trenéra měnit chtěl cíleně v zimní pauze 2021/22, zcela řízeně, připraveně.

      

     Teď jsme stále na cestě ke konsolidaci a zdaleka nemáme vyhráno. Vypadnem v předkole, ztratíme 3x v prvních pěti zápasech a jsme tam, kde jsme byli.

     • brac9.7.2020 14:21reagovat

      Tak hlavně, že máme nějaké koncepčně arbitrární datum, ještě by to chtělo toho koncepčního trenéra, který bude v rozjeté sezóně za rok a půl koncepčně odněkud vyhozen a k dispozici.

      • trinact9.7.2020 14:28reagovat

       Slavie je oproti Spartě napřed, jelikož má schopnej menežment. Pokud se Sparta přestane chovat jako ožralej miliardář a začne do důsledku přemýšlet nad rozhodnutími a rozhodnutí plánovat, pak zmenší riziko chyb a začne být úspěšná. Osobně ze Sparty cejtim takovej nějakej vibe, ještě je potřeba to prokazovat v nějakým dlouhodobým horizontu.

        

       Opět se budu opakovat, když Spartě a Slavii nevyšly zahraniční experimenty, Slavie se honem rychle srovnala a prostě to přineslo výsledek. My se srovnáváme bohužel dýl, nicméně teď, zdá se mi, jsme v bodě, kdy začne skutečný progres a klub bude růst.

        

       Je to jenom o lidech a jak se ti sejdou jejich rozhodnutí. Nic víc.

       • brac9.7.2020 14:57reagovat

        Tak buď máš nějakého trenéra na mysli, který bude k dispozici zrovna v zimě 21/22, nebo je to stejně tak nekoncepční. Nikdo ale není dobrovolně k dispozici v půlce sezóny, natož nějaký pro Spartu vhodný trenér, a to ještě tak, že by se to naplánovalo přesně na zimní pauzu 21/22.

        Pokud by se někdo vhodný našel, tak ho podepíšou hned a nejspíš na začátku sezóny.

        • trinact9.7.2020 15:28reagovat

         Jak podepíšou hned? Proč na začátku sezóny? Měnit trenéra mezi sezonami je chyba, což se opakovaně potvrzuje ve Spartě, ale i všude jinde. Naopak delší zimní pauza je k tomu vhodnější, neboť trenér dostává čas na práci. Zvlášť, pokud by se ta změna třeba půl roku připravovala. Prostě bych si náhradu za Kotala připravil. Dokonce si myslím, že by tou dobou mohl dorůst některý Spartou vygenerovaný trenér (Holoubek), nebo by mohl přijít čas na třetí kapitolu Víti Lavičky, který je určitě kvalitní trenér, dokázal to prakticky všude a Spartu skutečně miluje. Další varianty jsou ti úspěšní SK trenéři jako Ševela, v ČR se dobře profiluje Svědík.. ale to je jedno a hlavně to není na mně díky bohu. Rosický, stejně jako scoutuje hráče, by měl mít přehled i o trenérech.

          

         Do fungující Sparty ti půjde rád každý trenér, tím jsem si jistej. Především, když mu ten nástup usnadníš -> konsolidovanej kádr, výkonnost týmu na vzestupu, stabilní management, kterej dopředu přemýšlí, kolem týmu pozitivní aura, žádný mediální tlaky, jednání o angažmá včas. K tomuhle se musí Sparta propracovat. Slavie už tam je a vládne, Plzeň si jede svoje a vychází jí to. Jsme furt papírově třetí, ale začínáme se jako celek chovat vcelku tak, že tomu tak nemusí být dlouho.

         • thomasd869.7.2020 15:50reagovat

          Ty ses regulerne zblaznil vid?? Lavicka potreti? Pokud se nepletu, tak po mistrovsky sezone byl v haji, protoze na jeho styl hry si souper zvykl, hra venku byla silena... Nemyslim si bohuzel ze je to trener, co dostane Spartu na vyssi uroven, hlavne on je strasne hodnej, zase ukazka po mistrovsky sezone.. Nedokazal si vydupat lepsi posily, proto taky dopadl jak dopadl.. A ten vhodnej trener, v zime? To je spis zbozny prani, kdyz bude volnej v lete tak ne? Trener musi taky ukazat praci pod tlakem, ne jen prijit k hotovymu 😂😂 a Vrba toho moc nezdedil pod Silhavym... Spis ukazal jak hrat se skoro stejnymi hraci mnohem lepsi fotbal, stejne jako to Kotal ukazal Jilkovy..

          • trinact9.7.2020 16:02reagovat

           Smích proč by ne Smích nebo sem chceš vodit random trenéry z Bulharska, Thajska, nebo Británie, nebo Antarktidy, nebo jako koho tu chceš, divizní trenéry, nebo 21 letý trenéry s B licencí co hrajou Football manager, abys je mohl titulovat ultra-progresivní nebo tu chceš Trpišovskýho, nebo tu chceš já nevim triumvirát Chovanec Jarolím Vrba?

            

           Plivat by Ti šlo, ale sám navrhnout COKOLIV Ti dělá problém. A s neprominutím jsem čekal, který kretén tu bude nadávat na Lavičku. Nadávat na jedinýho trenéra, který dokázal NĚCO uhrát? NĚCO, čemu jsme se od té doby ani nepřiblížili a doposud se tomu každý rok oddalovali? Uvědomuješ si vůbec, do jakých sraček nás Křetinskýho kamarádi zatáhli? A že tehdy, v roce 2014 byl svět pro všechny Sparťany absolutně růžový oproti další pětiletce? Ty musíš být totálně na hlavu padlý šašek, jestli tady píšeš nějaké sračky o čitelnosti. Uvědomuješ si, jaký budget dostal tehdy Lavička na posily, že mu sotva přivedli Nešpora a kam se Sparta s osminásobnými výdaji dostala poté? Měl bys přijet k nám do Plzně, osobně Tě zavezu do 20 km vzdálených Plas, kde se Lavičkovi ukloníš a dáš si facku, za to, že Ti neni PAN TRENÉR dost dobrej.

           • thomasd869.7.2020 16:24reagovat

            Absolutne jsi nepochopil, ze na Lavicku neplivu, psal jsem ze je az moc hodny trener... Zatim si stojim, neumi si dupnout a proto mel taky na posily zprominutim hovno zejo... Ja rozhodne respektuju, ze jsme za nej byli uspesni a ze je to dobrej trener.. Ale taky nebudu zavirat oci pred tim, ze venkovni zapasy byly dost casto fakt hruza... A to ze nenasel druhy zpusob hry, zatim si taky stojim...

           • thomasd869.7.2020 16:27reagovat

            A sorry, je bohuzel i chyba trenera, ze si ty posily nedokaze vydupat.. Proste je Labicka v tomhle ohledu moc hodny, zatim si stojim a urazku v tom nevidim...

           • Paulinho9.7.2020 21:39reagovat

            Tak ty seš úplně posral. Dej si NYMANDA HACKENA na zeď a drž hubu.

            • Buritos1410.7.2020 7:23reagovat

             Nymanda Hackena? Trochu úcty. Na jeden výbuch připadali 2 skupiny evropský ligy a spolu s tim zápas s Chelsea. Pak taky double sezona, kdy nebýt teplic, tak jsme jí prošli bez porážky (ale za ten rok on nemohl, 16 hráčů jen mělo životní sezonu). Ano hrál jako podle šablony. Ano taky jsem tehdy viděl změnu jako věc potřebnou. Kdybych si teď měl zpětně vybrat jestli ho odvolat a projít tim všim, co se stalo. Tak tady Víťu Pokoru Lavičku nechám klidně až doteď. Míň titulů bychom neměli. Ale nějak se mi nechce věřit, že by končíval hůř, než ten kolotoč trenérů, co tu po něm byl.

   • rabac9.7.2020 16:09reagovat

    ano souhlasím s tím, že Kotal mužstvo dá dohromady a připraví ho pro trenéra s vizí modernějšího fotbalu ,ale nejsem takový optimista, že Kotal tak dlouho vydrží u mužstva a to z různých důvodů,jak osobních nebo výkonnostních.

  • Scribbler9.7.2020 14:24reagovat

   Já tedy ze včerejška vyčetl úplně něco jiného. Jasně, je hrozně vidět, jak má Slavie zvládnutou hru bez míče a zautomatizované náběhy převážně do křídelního prostoru. Ale zoufale mi tam chybí individuální kvalita, práce s míčem, fotbalová myšlenka atd. Jejich strojový, robotický výkon za hranicí bojovnosti a postavený na standardkách je mi krajně nesympatický a podle mne v budoucnu bude narážet na připravenost soupeřů. Včera nás sice fyzicky předčili, ale přičítal bych to našemu náročnějšímu programu.Sparta měla některé velmi dobré herní prvky - přihrávky po zemi na jeden dotek, v trojúhelníku a rychlé kolmé vysunutí (např. při Tetehově šanci pánu bohu do oken).Dále trpělivé dominantní držení míče pro vydechnutí, bránění standardek a soudržnost. Toto vše mi dává naději do příští sezóny. Navíc Kotal mi přijde jako trenér, který se umí poučit ze svých chyb (viz zápasy s Plzní) a vůbec bych se nedivil, když budeme na podzim připraveni na Slávii mnohem lépe.

   • victorlima9.7.2020 15:29reagovat

    Ano, včera jsme byli o něco horší než Slavie. Není však zdaleka tak velký rozdíl jak nějací pisálkové píší. Minulé derby, zase byla o fous lepší Sparta, ale moc to nikdo nezdůrazňoval jako teď. Slavie měla sice dvě břevna a dvě pasáže, v kterých nás přitlačila na dlouhé minuty před vápno. Potom zase šla Sparta snad 3x sama na brankáře a kdyby proměnila mohla být půle 0-3 a to, že někdo byl o něco lepší by se vůbec neřešilo. Třeba taková všude obdivovaná Plzeň, takové dva výsledky na Slavii neuhrála ani náhodou. Čeká nás samozřejmě plno práce. Pokud se nám podaří udržet potřebné hráče a dokoupit pár posil, může být příští sezóna trochu veselejší. Trenéra, který o tom nekecá, ale rozumí tomu, totiž máme i když věkově na tom nejlépe není.

   • fandim9.7.2020 16:19reagovat

    presne tak

  • fandim9.7.2020 16:17reagovat

   1) nabehy muze hrat spis sehrany muzstvo, jinak to strasne otviras pri ztrate, tam jeste nejsme, takze hraj3m mensi zlo

   2) Kotal byl zhnusenenej prasackou Slavii a naklonenou rovinou, a unavenej vyraz ma od prirody

   3) v prvni pulce meli domaci dost sevrenou prdel hlavne z sanci Tetteha. Pokud uz tam chteli nasi nacpat Kozaka, mel jit misto Borka, nebo s tim stridanim mohli pockat aspon do 65., treba by se Benji trefil

 • Individualni dovednosti

  petr1379.7.2020 11:45reagovat

  Mozna by stalo za to posilit realizak o asistenta, ktery by mel na starosti individualni rozvoj zejmena ofenzivnich schopnosti, zakonceni atd. Tettehovi, Plavsicovi i mladikum by to urcite prospelo.

 • Tetteh je dobrý téma

  AlaMierda9.7.2020 10:07reagovat

  Porovnáme třeba jeho statistiky v ČR s Julišem

   

  Tetteh - letos 23 let - 109 zápasů - 23 branek , 9 asistencí

   

  Juliš letos 26 let - 99 zápasů - 24 branek - 5 asistencí

  • petr1379.7.2020 10:20reagovat

   Juliše sráží zdraví, Tetteha hlava. Podle mě je Tettehův potenciál vysoko nad naší ligou, ale tipnu si, že ho nikdy nenaplní. Na druhou stranu věřím, že se ještě bude zlepšovat a na naše poměry bude hodně platný. Stejně tak může být platnej Juliš, pokud vydrží zdravej. V kádru bych je nechal oba + Kozáka. Drchala bych poslal někam rozehrát na hostovačku. Pulkraba, i když je to sympaťák, bych se asi zbavil.

   • Bunda9.7.2020 10:37reagovat

    Vidím to stejně. Drchal hostovat domů do Budějovic a Pulkraba prodat.

   • captain_obvious9.7.2020 10:45reagovat

    Pulkyho bych pustil do Bohemky zase s nějakou tou klauzulí, že ho za pytlík buráků můžeme za dva roky přivést zpátky. Bude ligovej bourák, vůbec bych se nedivil, kdyby v kariéře nasbíral třeba 80 a více gólů v lize, možná 100. Doufám, že to nebude v dresu Plzně.

    • captain_obvious9.7.2020 10:59reagovat

     Když nad tím tak přemýšlím, tak tohle beru zpátky. Pulkyho neprodávat. Zapracovat ho do kádru, dát mu důvěru. Ani jeho čísla ve Spartě nejsou tak hrozný a celkově v lize jsou fantastický na hráče jeho věku.

     • petr1379.7.2020 11:11reagovat

      To mas pravdu, ale ja si nejak neumim predstavit, ze z nej udelame utocnika c. 1,jinak do tlaku by urcite platnej byl.

   • Sobis9.7.2020 11:21reagovat

    Zase ty bláboly o zdraví Juliše.

    Juliš měl problém,na který lékaři tady nepřišli a jen se vše protáhlo a komplikovalo.

    Pomohli mu až v Belgii a výsledek vidíme.

    Žádné problémy.

    • petr1379.7.2020 11:38reagovat

     No tim lip pro nej i pro Spartu.

  • Clif9.7.2020 10:24reagovat

   Teď by to chtělo ještě porovnat letošní minutáž a porci gólů. Tam by asi Juliš byl jasně napřed ne?

   • AlaMierda9.7.2020 10:28reagovat

    Ano vedl. Stejně jako by někdy před rokem a půl vedl zase Tetteh.

    • Clif9.7.2020 10:34reagovat

     Ano a my potřebujeme hráče, kteří dávají góly teď nebo v minulosti?

     • AlaMierda9.7.2020 10:46reagovat

      My potřebujeme hráče co bude dávat branky v další sezoně. Teď je ti to k ničemu, když sezona skončila.

      • Clif9.7.2020 10:50reagovat

       Pomalu během měsíce je zpátky nová sezóna. Já neházim špínu na Benjiho, to abychom si rozuměli ale to co v poslední době zahodil jenom kvůli špatnému rozhodnutí je fakt špatný. Musí se sním více mentálně pracovat, pak může být platný. V tomhle vidím Julišovu přednost - pokud zůstane zdravý, tak může být výborný střelec.

       • brac9.7.2020 14:08reagovat

        Tetteh nezahazuje jen kvůli špatnému rozhodnutí, jeho technické provedení čehokoliv je tristní. V životě jsem neviděl ve Spartě hráče, který by dostával tolik opakovaných příležitostí, ač je pravidelně kandidátem na nejhoršího hráče na hřišti.

        • Clif9.7.2020 14:59reagovat

         Tomu se právě vždycky hrozně divím, protože on to prostě s míčem nepochybně umí skvěle, jen mu chybí fotbalové myšlení - udělat správnou věc ve správný čas. Kdyby měl ke svému skillu hlavu jako Kanga tak je to střelec.

  • captain_obvious9.7.2020 10:39reagovat

   Tetteh je naprostej tragéd sorry jako. Nebýt toho hvězdného podzimu, hned když k nám přestoupil, tak by měl tristní statistiky, které by odpovídaly jeho veskrze tristním výkonům. Prodat, dokud ho vůbec někdo chce.

   • captain_obvious9.7.2020 10:42reagovat

    Myslím, že naprosto všeříkající je už to, že ho vůbec lidi přirovnávaj k Lukáši fucking Julišovi, který byl 2/3 kariéry zraněnej a než šel na hostovačku, tak na dobrý výkon v lize čekal snad 3 sezony. Momentálně bych ho místo ghanského pometla bral bez váhání a to říkám s vědomím toho, že jsem ho tady v minulosti tituloval jako hráče druholigových kvalit nebo sparťanského Hadaščoka Smích

    • johnny19.7.2020 10:52reagovat

     Já Juliše nemusím, těžko ho posuzovat, když ho nevidím hrát, dal pár gólů za Olomouc? a už je za hvězdu? Co jsem ho vídal ve Spartě tak byl hroznej až na jednu výjimku někdy 4-5 let zpátky, kdy se párkrát trefil v poháru UEFa. Jestli se chceme pořád dokola motat s Julišema, Frýdkama, Sáčkama, Zahustelama, Kulhánkama tak to se na ten fotbal vyserme. Postavme tam hotel, nebo tam začněme pěstovat mrkev a petržel.

   • peterpan279.7.2020 10:59reagovat

    No, tragéd by ze začátku i Bony. Tetteh má podle mě obrovskej potenciál. Jenže v hlavě má nas.áno a ještě nemá zpevněnej střed těla, takže pak podivně odpadává ze soubojů. S obojím by se dalo pracovat...

    • johnny19.7.2020 11:35reagovat

     Samozřejmě, trenér když to s ním bude umět tak to z něj dostane, věřím tomu.

  • Dynamo9.7.2020 10:49reagovat

   prodat Tetteha

   • Clif9.7.2020 10:51reagovat

    Kdyby nám teď nabídl někdo to, o čem se dříve spekulovalo tak by to byl obchod století. Bohužel jeho reálná cena je teď tak 50 mega.

    • Bunda9.7.2020 10:53reagovat

     A za 50 mega nekoupime nikoho a proti Slavii bude hrát Kozák.

  • waaw9.7.2020 11:18reagovat

   Podle mne Tetteh pujde.Jednak prisel Mincev, mame Drchala, Julise. Tetteh stagnuje

  • Chabix9.7.2020 11:59reagovat

   Nevím kde se vzalo, že Tetteh ma nějaký obrovský potencial. Ten hráč vůbec nemá fotbalový myšlení. Což je podle mě možná to nejdůležitější. Ani mi neprijde, že by to byl týmovy hráč. A technikou mě taky neoslnil. Jediné co má, je pohyblivost a síla.

    

   • AlaMierda9.7.2020 12:18reagovat

    Fotbalové myšlení nemá většina našeho kádru

    • Chabix9.7.2020 15:17reagovat

     Bořek, Kanga, Karlsson, Hložek, Karabec, Hancko, Trávník ho mají.

  • victorlima9.7.2020 15:18reagovat

   Tetteha se musím zastat. Je sice pravda, že je ubrečený, zakončení se mu teď vůbec nedaří, je líný (možná i v treninku), někdy bez zájmu, někdy sobecký. Na druhou stranu, je rychlý, technicky dost dobrý a především má něco co ho výrazně od ostatních odlišuje. Dovede udělat občas zcela nečekanou a většinou účinnou věc. Někdy jí nepochopí ani spoluhráči. Hůl bych nad ním rozhodně nelámal. Nezapomínejte, kolikrát už Juliš i Pulkrab přesvědčili, že i když jsou na naší ligu slušní útočníci na Spartu to není.

   • kopejtko9.7.2020 19:31reagovat

    Kolikrát hrál Juliš nebo Pulkráb v útoku ?Úsměv

 • No

  ap24129.7.2020 9:30reagovat

  šašci z Edenu slavili s komoušema! 😂👍 To jim fakt sluší! 🤮

  • maybe6669.7.2020 9:43reagovat

   tak s kým by měli slavit, když jsou vlastněni státní firmou komoušskyho státu ? Za mě raději 3. místo než titul a být až po paty nasoukanej do prdele ÚV komunistické strany Číny.

   • johnny19.7.2020 10:17reagovat

    To je fakt hnus, vůbec si nedovedu představit stisknout tu Tvrdíkovu upocenou bolševickou ruku.

    A v šatně poslouchat internacionálu.

    Fuj!!!

  • Srdcař Plavšič9.7.2020 10:00reagovat

   Vrána k vráně.

 • Odchody

  waaw9.7.2020 9:04reagovat

  Hodne se tu spekuluje kdo vsechno nas posili, ale urcujici bude nejdriv, kdo nas opusti. Kadr neni nafukovaci a kdyz nekdo ma prijit, nekoho musime i pustit. Jake jsou Vase tipy? Nemyslim, koho byste chteli aby odesel, ale kdo odejde.

  Nita, Frydek, Grajciar, Tetteh

  • waaw9.7.2020 9:06reagovat

   Costa

  • kilovolt9.7.2020 9:13reagovat

   proč Tetteh?

   • lidoop9.7.2020 9:26reagovat

    Lepší už to s ním asi nebude a čím bude starší, tím bude jeho cena klesat. Podle mě není na co čekat, za mě ve většině zápasů postradatelnej hráč.

    • Bunda9.7.2020 9:51reagovat

     Odejde Tetteh a lepší stejně nepřijde. Na brejky budeme mít Kozáka

     • FANDA73079.7.2020 9:56reagovat

      zabudol si na Durisa SmíchSmíchSmích ak fakt toto nemehlo chceme tak nas panboh potes

      • lidoop9.7.2020 10:57reagovat

       To je taková blbost, že ani Rosu by to nenapadlo.

    • trinact9.7.2020 9:56reagovat

     Ta úměra starší - levnější je sama o sobě lichá. Pokud by nedej bože začal střílet góly a odezněla korona, rozhodně za rok nebude levnější, než teď. Je mu zítra 23, klidně může mít střelecky průlomovou sezonu až za dva, nebo taky za pět let a pak ho bouchneš za ranec. Otázka je, jestli to bude už/ještě v dresu Sparty.

     • lidoop9.7.2020 10:48reagovat

      Pokud bude dres Sparty oblíkat ještě za dva, nedej bože za pět let, bude to znamenat jediný - totiž že je pořád stejně impotentní zazdívač, jako byl doposud.

      Netvrdím, že to v něm není, krásných a kvalitních řešení nabídl už dost, ale těch zazděných šancí a ploužení se po trávníku bez zájmu bylo tolik, že to hezký si málokdo pamatuje.

      Dal bych mu poslední přípravu. Buď se chytne a stane se oporou, nebo ho nejpozději v zimě střelit. Klidně za míň a s výhodnou možností zpětnýho odkupu, kdyby se to v něm zlomilo.

   • waaw9.7.2020 11:13reagovat

    Protoze Bulhar

  • Spalik18939.7.2020 9:34reagovat

   Nita, Grajciar, Mandjeck, Kaya

 • a Láďa Krejčí stále sedí na lávce

  kilovolt8.7.2020 23:28reagovat

  že bysme ho vysvobodili?

  • Míša9.7.2020 6:17reagovat

   Tak nám nebyl dost dobrej hráč Interu Milán, mistr světa na klubové úrovni, ale náhradník z naprosto průměrný Boloni nás spasí. Smích Co zkusit Macka, dva roky nehrál fotbal, ale má fotku s Ronaldem.

   • petr1379.7.2020 8:31reagovat

    Ten mistr sveta na klubove urovni a hrac Interu Milan je super. Stejne tak muzes napsat, ze to je frajer, kterej dal gola naposledy nekdy v roce 2015 a hraje ted v Trapani...

    • johnny19.7.2020 10:21reagovat

     No tak on Sáček taky těch gólů moc nedal, myslím, že už ho předběhl i dorostenec Karabec.

     • petr1379.7.2020 10:26reagovat

      Sáček a Biabiany ovšem hrajou úplně jiný posty.

      • johnny19.7.2020 11:31reagovat

       Mě je úplně jedno jaký hrají posty, mě se prostě nebaví už 4 roky dívat na frajera co se před šestnáctkou podělá a nepřihraje a nevystřelí a v obraně to taky není žádná hitparáda, včera tam přes něj chodili slátanci jak urvaný vagóny. Kupodivu včera byl docela dobrej Hanousek. Biabiany se tady vyhazoval po pěti zápasech i když to byl proti Sáčkovi pan fotbalista.

        

       • victorlima9.7.2020 18:47reagovat

        O tom, že Biabiany byl proti sáčkovi skvělý fotbalista, není žádného sporu.

        Na Sáčka se hezky kouká, když vede míč je slušně technicky vybavený, ale zoufale neefektivní. Jemu na každou pozici něco chybí. Z výše uvedeného je jasné, že ofenzivní záložník z něj nebude. Jako konstruktér hry, také nevyniká a v záloze má dost hluchých chvilek, kdy o něm člověk ani neví jestli hraje. DZ hrát taky nemůže, protože mu chybí důraz a dobrá hlavička. Na bekovi z nouze hrát může, ale soupeř nesmí být moc kvalitní. Opravdové návyky obránce už asi nezíská. Chybí mu herní odvaha a jeho další působení ve Spartě nevidím moc růžově.

  • kanonMates889.7.2020 7:21reagovat

   Já se u něho obávám té herní nevytíženosti, on vždycky když se vracel po zranění, tak byl půl roku šílený, pokud něco hrál, tak jen pokud byl psychicky nahoře a měl netrénováno a nahráno... Tudíž vzal bych ho, ale na podzim jako s posilou bych s ním nepočítal, nejdřív po zimní přípravě...

 • Šáčka

  Spalik18938.7.2020 23:04reagovat

  Mám rád , je to takovej poctivej bojovnik, ale....na pozici PO potrebujeme posilit strasne moc. Sacek si skvele odbrani tymy typu Liberec, Olomouc a podobny sracky, ale jak na nej nalitne krapet lepsi fotbalista, tak jeho defenzivni schopnosti vůbec nestačí.

  • johnny19.7.2020 10:25reagovat

   Včera v první půlce dost hořel, vlastně většina akcí od slátanců šla přes něj, pustil bych ho Turecka.

77790 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha