Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Co chceme

  Nuff11.4.2021 21:48reagovat

  když se náš stoper no1 místo bránění věnuje svymu účesu. Můžeme se soustředit na Slovácko, ty vole

  • Schyzo11.4.2021 22:35reagovat

   To jsi mi připomněl, po zapase davali na o2 sestřih ženského komentáře k zápasu a tohle bych vážně poslouchat nechtěl, to radši karocha.

 • Ještě nejsme tak daleko

  Kombinator11.4.2021 20:53reagovat

  Žid má prostě sebevědomí, stejně jako ho měla Plzeň a dá gól i z hovna, my se tam teprve škrábeme a hned to nebude, ale Vrba to určitě výrazně posunul a příští sezónu s náma bude mít Žid sakra práci, tomu věřím, pokud se teda nevrátí starý Berbrovy pořádky, kdy nás rozhodčí seřežou na začátku sezóny a pak už jen hrajeme o druhý místo max.

  Jinak dneska, když nedáme první gól my, tak se těžko vyhrává, tak silný v hlavě ještě nejsme a obzvlášť, když se hraje do kopce, Kacharaba vyhrával hlavy v obětí Hložka, vzápětí písknutej pidi kontakt na Provoda apod., druhej poločas si Franěk sakra zkušeně pohlídal, na druhou stranu my jsme mu pomohli, takže víc než jeho nakloněná rovina byla vidět naše nemohoucnost a totální zoufalost Sáčka s Čelůstkou, ten ty vole snad nepřihrál pořádně ani jednou v zápase, takhle si fakt nepředstavuju posilu ze zahraničí, Vitík byl vole o dvě třídy lepší. Karlsson škoda mluvit, nejen že to měl na párku, ale ještě i fotbalově byl na Hanouska

  • AlaMierda11.4.2021 20:58reagovat

   Vrba se musí trefit do posil, jinak s náma sešit žádnou práci mít opět nebude a dojde si v klidu pro titul s náskokem 15+ bodů.

   • Kombinator11.4.2021 21:05reagovat

    Blbost, i letos by s náma měl práci, kdyby byl Vrba od začátku. Dneska se hrálo u žida a ještě do kopce, z toho se fakt nedá nic vyvozovat, zejména, když Vrba má za sebou 10 zápasů a 2 měsíce u týmu.

    Potráceli jsme polno bodů holomajznou a připosraným fotbalem, s Vrbou už teď dokážeme zválcovat týmy a i žid mohl na začátku dostat tři kusy a ještě mu sudí odpustil penaltu.

    • AlaMierda11.4.2021 21:10reagovat

     Kdyby, mohl, sudí - to je k ničemu. S takto poskládaným týmem ani Vrba neudělá zázrak. Někteří hráči budou příští rok ještě horší. Bez posil na hru o titul můžeme zapomenout.

     • petr13711.4.2021 21:18reagovat

      Nějaký posily určitě přijdou, ale úplně nechápu, proč v tom pořád hledáš takovou spásu. Slatanci s velkou slavou a za velky peníze přivedou Baha a pak se ukáže, že třeba Bořil je o třídu lepší.

       

      Potřebujeme hlavně mít aspoň průměrně zdravej kádr a nechat s ním pracovat trenéra.

      • AlaMierda11.4.2021 21:20reagovat

       Tak Bah hraje na úplně opačné straně, než Bořil. A zatím co jsem ho viděl, tak hraje dobře. Spásu v tom hledám, protože bez kvalitních posil se nehneme z místa. Z Těch co jsou zraněný by nám dneska beztak nikdo nepomohl a to soupeř byl dost oslabený.

      • captain_obvious11.4.2021 21:43reagovat

       Wtf? Bah je výbornej. Až na koncovku teda, tam je bídnej.

     • Kombinator11.4.2021 21:24reagovat

      Žid dneska v první půli hovno, pak Holeš dá náhoďáka levačkou na dlouhou nohu z ojedinělý situace u naší branky a my na ně podle některých zase koukáme do vesmíru.

      Největší problém je právě tahle naše připodělanost z těch šašků od fanoušků až po hráče, kdy z těch jejich kopyt děláme bohy. Jako sorry, ale Kuchta je kopyťáckej šašek nic víc, Kúdelův strop byl ještě nedávno Liberec a teď ve 34 je najednou bůh atd. Akorát tak hovno. Vrba naštěstí do Sparty přinesl nějaký sebevědomí a začínáme zase být silný, tak doufám, že se to neposere a příště už s židem do toho půjdeme v hlavách jako rovnocenej soupeř.

      • AlaMierda11.4.2021 21:28reagovat

       To je právě to smutný. Mají spoustu kopyt a my jsme z nich posraný. S Vrbou souhlas, ale on jistě vidí sám, že to chce opravdu posílit a ne málo. Vidíš sám, máme za sebou sérii. Soupeř oslabený a v nohách těžký zápas. Hrálo nám vše do karet a jak to dopadlo.

       • Kombinator11.4.2021 21:33reagovat

        Je to začátek, třeba se to zase posere, ale je vidět, že Vrba hodně dá na to, aby působil sebejistě a přenáší to na hráče. Blbý je že máme v kádru synonymum posranosti Sáčka nebo Hanouska, ale i tak si myslím, že i bez posil, bysme Slávii naháněli, stačí se kouknout, kdy jsme teďa s kým jsme ztratili, tím ale neříkám, že to chci na Sáčkovi, Hanouskovi, Čelůstkovi nebo Lischkovi stavět, posílit určitě ano, ale dle mě je mnohem důležitější než personální posílení to mentální posílení.

        • AlaMierda11.4.2021 21:39reagovat

         Vrba to tu zvedl, ale to i třeba Kotal po nástupu. Každopádně Vrbovi věřím. jen když se podívám na ten kádr, tak mi prostě schází dva beci, kvalitní důrazný útočník, jedno kvalitní křídlo( pokud odejde Plavšič tak dvě) a nějaký důrazný střední záložník co bude i rychlostně vybavený a bude mít dobrý pohyb. To je hrozně moc hráčů.

         • Kratos11.4.2021 21:41reagovat

          přidal bych stopera. Čelůstka lepší nebude a zůstane ti tu kvalitní je Vitík. Pak se musíš spoléhat na to, že se do toho dostane Štětina. Případně záskok Hancko, Krejčí ml. a nebo nějakou životní formu Lishky nebo Plechatého. Kusově máš dost stoperů, kvalitou to je horší.

    • johnny111.4.2021 21:15reagovat

     Ale jo mohlo to vypadat i jinak, ale na to se nehraje, zase jsme prohráli a hráli jsme připosraně a jen 20 minut. Kdybychom se rvali a jezdili nahoru dolů tak neřeknu ani popel, ale tam je tak 5 hráčů na svém maximu a ti už lepší nebudou.

     Nejlepší obránce je dorostenec Vitík a tři další hráči jsou totálně z formy.

     S tím Vrba nic neudělá, je to špatná skladba mužstva, snad mu bratři v triku dovedou lepší hráče, ale upřímně, já tomu nevěřím. S těma vyčichlýma třicátníkama se budeme plácat další tři roky.

     • Mich11.4.2021 21:19reagovat

      Nejsme v situaci, abychom si mohli dovolit dat za hráče 1,5M, takže a posílama bych moc nepočítal.

      • johnny111.4.2021 21:43reagovat

       Tomu já rozumím, ale on vyplácá desítky milionů za Jablonecký trio, Čelůstku, Pavelku, Krejdu st. a nechá si Dočkala, kterej může hrát z Teplicema a Jabkama, ale nic víc. Sáčka, kterej je šílenej. To máš 8 hráčů, kteří zahrají občas dobře jeden zápas a pak tři špatně. To je prostě děs.

    • Chabix11.4.2021 21:47reagovat

     Já jsem prakticky celý druhý poločas nadával, proč to ten hrač zahrál takto. Proč to nenahral tamtomu hráči, proč jde do finalky, kdyz v šestnácce je jen jeden hráč atd. Prož nenahraje zpět do klidu hrači, co má hru před sebou ale snaží se o něco pod tlakem atd. Mě to hrozné sralo. Vůbec to neni to co normálně hrajeme. Ale lidem to tu nevysvětlím.

   • schol111.4.2021 21:08reagovat

    Přesně, bez kvalitních posil hrát o titul nepůjde.

 • Je to smutný,

  schol111.4.2021 20:42reagovat

  že se stává tradicí vidět se po derby radovat sešivky Smutek

 • Zápas

  Chabix11.4.2021 20:37reagovat

  Jako vždy se to zlomilo u prního gólu. Bohužel vždy ho dá Slavia. Mám problém i s prvním poločasem, kdy Nita nakopával, když nemusel. Měli jsme se snažit o rozehrávku, výstavbu. Pavelka je v tom hodně silný.

   

  Druhá půle po tom co padl gól. Tak ty akce byly uspěchaný. Místo toho abychom si trpělivě přihrávali, tak jsme to řešili uspěchaně. Chce to Slavii zatlačit do nízkýho bloku, kdy je zranitelná. Kvalitu na to máme. Akce byly bohužel nepřipravené v malém počtu hráčů, což vedlo k rychlé ztátě míče.

  • Chabix11.4.2021 20:39reagovat

   Hlavně mi nikdo nevykládejte o kondici. O té to fakt není. Slavia ty naše rychlé ztráty umí využívat díky zkušenostem z LM.

   • spartan111.4.2021 20:44reagovat

    SmíchSmíchSmích ty vole ty máš dost, ty ses asi koukal na nějakej jinej zápas.

   • kanonMates8811.4.2021 20:48reagovat

    Není to sice jenom o kondici, ale když vidíš, co tam naběhá hovado Bořil ve 34ti oproti našim mladým hráčům, je to obrovský rozdíl a základ všeho...

    • captain_obvious11.4.2021 20:50reagovat

     Bořilovi je 30 Úsměv

   • captain_obvious11.4.2021 20:49reagovat

    O kondici to není, a proto Slavia v suchém triku a Krejčí st., který na sobě přes zimu hrozně pracoval, aby dohnal manko, je za 25 minut na hřišti zchvácenej jak hovno Smích

   • Larrygo11.4.2021 20:52reagovat

    V tom bych nesouhlasil, třeba ze středu Holeš, Stanciu ani Provod v lm odehráli fakt málo na to, aby jim to něco dalo.

    Jsou to ale typologicky jiný hráči, s hodně rychlou prácí s míčem a velkou pohyblivostí.

    U nás Dočkal třeba je schopen dát geniální pasy, ale potřebuje na to hodně času a prostoru - ten mu tým jako Slavie nedá. Krejčí je skvělej hráč, ale taky je potřeba si přiznat, že aerobně často dost neohrabanej a pomalej, což je holt daň za postavu.

    • Kratos11.4.2021 21:02reagovat

     Celkově naše středová trojice je neohrabaná a pomalá. Se slabým soupeřem co nám dá prostor to zvládneš. Se soupeřem co ti ho nedá si bez šance.

  • Kratos11.4.2021 20:42reagovat

   O jakou rozehrávku? Vždyť střed zálohy se nezmohl 70. minut vůbec na nic a Čelůstka víc ohrožoval vlastní branku. Sem tam se o něco pokusil Vitík nebo Hancko, ale to prostě nestačí. O Sáčkovi snad ani mluvit nemusím. To, že se snažíme prokombinovat do našeho vápna a naši hráči se co nejrychleji zbavují zodpoivědnosti, tak že to vyřeší nahrávkou tomu kdo je nejblíž to nemá s výstavbou hry nic společného.

   • Chabix11.4.2021 20:44reagovat

    Dočkak Pavelka hráli dobře. Slabší zápas si vybral Krejčí. I tak ta první půle byla dobrá.

    • FANDA730711.4.2021 20:47reagovat

     LK37 nemohol po ZK hrat tak dorazne ako je zvyknuty lebo sa bal , aby nedostal druhu ZK a bolo to vidiet, ale nechapem aj tak, ze Boril vzdy odide v derby bez karty

    • Kratos11.4.2021 20:48reagovat

     Dobrých bylo prvních 20. minut. Zbytek utrpení a trápení. Ne Dočkal a Pavelka nehráli dobře. Pokud by hráli dobře, tak by nám střed hrál a ovládal hru, nepropadal soubojích, byl přesný v kombinaci a produkoval přihrávky pro další ofenzivní hráče. Nic z toho se nedělo. Dnešek ukázal realitu a jestli se chceme přístí sezonu účastnit boje o titul, musíme hrát mnohem lépe a to je pro spoustu hráčů současné Sparty neřešitelné, protože spousta z nich hraje své maximum.

    • AlaMierda11.4.2021 20:49reagovat

     Sorry, dobře nehrál ani jeden z nich.

    • AlaMierda11.4.2021 21:00reagovat

     fotbal se hraje 90. minut. A my opakovaně nezvládáme podat 90. minut dobrý výkon a to ani proti rozloženým Teplicím. Takže buď je to o kondici - což nahoře popíráš. Nebo je to o kvalitě hráčů. A nebo je to kombinace obojího.

     • Chabix11.4.2021 21:03reagovat

      Komplex, jakmile dostanem gól, tak začnem jančit. Já zas nechápu, že vy to nevidíte.

      • AlaMierda11.4.2021 21:08reagovat

       Houby komplex. Když máš kvalitu tak si věříš a neposereš se z toho. Je to pořád dokola. My máme dlouhou sérii bez porážky a posereme se z jedné branky a to nás soupeř nijak nedrtí. Po brance zase klasicky hlava dole, divení se všemu, strach vůbec něco udělat, nahrávka ve stylu zbavit se nějaké zodpovědnosti. Zase z toho budeme dělat komplex. Sešit oslabený a za sebou těžký zápas a my se z toho posereme.

       • Chabix11.4.2021 21:12reagovat

        No právě soupeř nás nedrtil. Ba co víc, byly jsme lepší. Slavia nevěděla jak na nás. Pak jim tam vyjde jedna akce a celé se to zesere. Zase nemůžeme čekat, že je budeme nějak výrazně přehrávat. To nedokážou ani zahraniční velké kluby.

        • AlaMierda11.4.2021 21:29reagovat

         To je na tom to smutný. To se silnému, kvalitnímu hráči nestane, aby se hned sesypal.

      • Kratos11.4.2021 21:11reagovat

       Na zranění se vymlouvat nejde, tak to alibisticky hodíme na komplex. Aspoň máme výmluvu.

       • Chabix11.4.2021 21:15reagovat

        Jseš blbej nebo co. Jsem to tu rozebral co bylo ve hře špatně. A ty jako úplně jednoduchý člověk se hned něčeho chytíš a blábolíš tu něco o výmluvě.

        • Kratos11.4.2021 21:25reagovat

         Moje reakce byla adekvátní k hodnotě blbosti tvého příspěvku.

  • victorlima11.4.2021 22:30reagovat

   Ten první gól začal u velmi slabého Čelůstky. On neumí snad přihrát nikomu jinému než brankáři. Poslal mu docela těžkou přihrávku a nehnul se mu, aby mu mohl bezpečně zpět přihrát. Nitovi nezbylo, než to pro jistotu nakopnout do autu. Slavie hodila rychle aut, Holeš si narazil se Stanciem, kterého opět Čelůstka nedostoupil a ten pak vystřelil. Druhý gól byl po děsné hrubce Sáčka, který se nechal lehce oklamat i takovým nemehlem jako je Tecl.

   • ouissi11.4.2021 23:41reagovat

    Bohužel.

    Zcela přesně popsané důvody vedoucí k oběma obdrženým brankám.

     

   • johnny112.4.2021 11:27reagovat

    +1 přesné, trefné.

 • Asi...

  Rudy11.4.2021 20:37reagovat

  Po střídání jak čuměl Vrba s Boříkem. Dva aroganti. To jsou ty momenty k nezaplacení. Na ostatní je MasterCard.

  • Champion11.4.2021 21:24reagovat

   Jdi do prdele

 • Hokejky

  standis11.4.2021 20:35reagovat

  vyhráli v 2. prodloužení. Aspon to při dnešku.

 • Hokejky

  Jereacs11.4.2021 20:34reagovat

  Aspoň ukázali jak se bojuje o výhru . Ne jak tyhle antifotbalisti.

 • Realita

  Kratos11.4.2021 20:33reagovat

  Nestačíme víc jak 20. minut na unavenou a výrazně oslabenou Slávii. Dneska nejlepší Vitík. Pak dlouho nikdo a pak Plavšič za první poločas. Náš slavný, údajně vynikající střed zálohy naprosto příšerný. Kluci pokakaní, naši zkušení hráči co to mají táhnou vyjukaní jak žáčci. Dneska se snad všem už otevřou oči, jak vypadá realita a síla Sparty.

 • Díky kluci

  johnny111.4.2021 20:29reagovat

  že se musím už poněkolikáté koukat na radující se jelita ze slávie. Bohužel na ně nemáme.

  • thomasd8611.4.2021 20:35reagovat

   Proste se ukazalo, ze jsme nepotkali zadnej silnejsi tym pod Vrbou zejo... My remizujem sotva s Budejkama, Slavie hraje ctvrtfinale Evropsky ligy s Arsenalem a tady se peji ody jak je rozbijem🤷‍♂️ Myslim ze i hraci si mysleli ze se porazi Slavie sama, nemuzu si pomoct... Bohuzel nam chybel pohyb a rekl bych i nadseni... Strasne by me zajimala ta situace s Vitikem...

   • johnny111.4.2021 20:39reagovat

    No, sudí byl špatnej, ale na něj bych to neházel, my na ně prostě nemáme. A ta situace s Vitíkem, se za mě písknout dala, ale asi si to obhájí i když na něm byl nalezlej jako pytel hoven.

 • No

  Pochcana slama11.4.2021 20:27reagovat

  tak zpátky na zem, boj o 2. místo bude ještě fuška. Jestli má Vrba za úkol za rok a půl udělat Ligu mistrů, tak se někdo zbláznil.

81790 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha