Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Na co se zaměřit

  Schyzo25.3.2021 19:38reagovat

  Panuje tady obava ohledně přestupového období.

  Mohli jsme několikrát slyšet Rosu, že všechny hráče vždy konzultuje s trenérem a nepřivedl by mu hráče, kterého nechce.

  Pak jsme taky slyšeli, že Jílkovi hráče nepřivedl a hráče které přivedl, si nedovedu představit, že Jílek tak moc chtěl.

  Aktuálně s Vrbou se veřejně hlásá, že si ukrojil pravomoce Rosy ohledně A-týmu, a tedy předpokládám, že co se přestupů týče, mohlo by to být v létě zajímavé (+ pokud DK před Vrbou opravdu “rozevírá nohy”).

  • AlaMierda25.3.2021 19:40reagovat

   Kotal také požadoval v zimě hráče do základu a nic.

   • Tyrrael25.3.2021 20:02reagovat

    Špatná kvalita Úsměv

   • Schyzo25.3.2021 20:14reagovat

    To je vesměs jasné, opíral jsem se hlavně o vyjádření Saňáka, který už coby ex asistent, k tomu mohl říct více, než Kotal po zapase.

  • Sheva25.3.2021 20:46reagovat

   myslim si, že Vrba bude mít ve Spartě trochu lepší postavení než měl Kotal i než měl Jílek po svým podzimu. A taky po téhle zimě, kdy nepřišel nikdo, je nemyslitelný, aby teď zas nikdo nepřišel nebo jen jeden hráč.

   Vrbovi docela věřim v tom, že dokáže pojmenovat naše slabiny a konečně po X letech přitáhnout hráče na pozici, kde mají hrát a ne furt předělaný záložníky na beka apod.

  • waaw25.3.2021 20:55reagovat

   A otazka je na co se zameri Vrba, nebo na co by se mel zamerit Vrba?

   Vrba chce urcite ostre rychle kraje, takze oba beky ( ktere Rosa chtel z muzstva uplne vymazat). Bude ale zalezet co Hancko. A privede Krmencika.

    

   Ja bych mu tohle schvalil, ale stale nam chybi box-to-box zaloznik, takze nekdo typove jako Darida, A vlastne Krejci junior je podle mne lepsi na stoperu a pak je otazka, zda se rozehraje Pavelka.

    

   Hlavni ukol je ale se hracu zbavovat, protoze satna je preplnena a posily si uz nemaji kde sednou Smích

  • waaw25.3.2021 20:55reagovat

   A otazka je na co se zameri Vrba, nebo na co by se mel zamerit Vrba?

   Vrba chce urcite ostre rychle kraje, takze oba beky ( ktere Rosa chtel z muzstva uplne vymazat). Bude ale zalezet co Hancko. A privede Krmencika.

    

   Ja bych mu tohle schvalil, ale stale nam chybi box-to-box zaloznik, takze nekdo typove jako Darida, A vlastne Krejci junior je podle mne lepsi na stoperu a pak je otazka, zda se rozehraje Pavelka.

    

   Hlavni ukol je ale se hracu zbavovat, protoze satna je preplnena a posily si uz nemaji kde sednout Smích

   • Tyrrael25.3.2021 20:59reagovat

    Tak se udělá potřebná rekonstrukce a problém s místem vyřešen. Smích

    • waaw25.3.2021 21:11reagovat

     Genialni, misto hotelu (ktery ted stejne nefrci) se udel obrovska megasatna Smích

 • Schick

  Žrout_trávy25.3.2021 17:19reagovat

  V kontextu diskuze pode mnou o Karabcovi si vzpomínám, jak Schick v nějakém podcastu zmiňoval, že na Strahově měl problémy, protože Hřebík a jiní do něho pi*ovali, že je lempl a nechce se mu presovat, běhat. Schick to ale i navzdory tomu dotáhl do BL, protože je prostě velký talent.

  Problém je v tom, že měli na Strahově pravdu, akorát prostě Hřebík nemá schopnost pro to hráče získat, nadchnout, má velmi nízké EQ, takže jenom řve, nadává a dokáže pracovat jen s ”poslušnými”, kteří ale často nejsou těmi rozdílovými. Ti pod ním naopak většinou trpí... Pod Trpišem, který vlastně hraje se Slavii Hřebíkovu vizi v praxi, by to podle mě Schick přijímal ještě jinak a daleké lépe a mohl by být i dneska ještě dále. A přijde mi to jako dobrá analogie ke Karabcovi, který je talentem podobný hráč, ale stejně tak i povahově.

  Trpišovský má ohromný dar, že dokáže hráče získat na svou stranu, aby hráli de facto Hřebíkovu vizi. Navíc dokáže vytvořit skvělou partu v kabině, nadstandardní lidské vztahy, kdy i hráči z lavičky tam říkají, že nikdy nebyli tak rádi v nějakém týmu, že tohle ještě nezažili (navzdory tomu, že jenom střídají).

  Proto si myslím, že by Karabec potřeboval tohle vedení jako sůl, stejně tak Hložek, protože oba můžou být superstárs světového formátu, pokud se vydají pod správným vedením správným směrem, který není náhodný, ale vede k jednoznačnému, konkrétně stanovenému cíli. To zatím ve Spartě nebylo a já chci pevně věřit v to, že Vrba to s nimi dokáže. Byť si myslím, že Trpiš je v těchto věcech o něco dál a v dobrém ”nekompromisnější” a ”tvrdší”. Ale rozhodně asi nikoho lepšího k dispozici nemáme, takže mu musíme věřit.

  • waaw25.3.2021 19:09reagovat

   Ze bychom Hlozka a Karabce poslali na hostovani k Trpisovi? V zajmu jejich vychovy ve svetove hrace?

   • Žrout_trávy25.3.2021 23:23reagovat

    Jestli sis z toho odnesl tohle, pak asi nemám co dodat. Co třeba si z toho ale vzít, že bychom měli chtít pracovat podobně, jako sportovní úsek ve Slavii se stejnými principy a jasným herním evropsky konkurenceschopným stylem, do kterého budeme kupovat typologicky nejvhodnější hráče a své hráče zároveň pevně vychovávat v daných principech?

    A ne, nemyslím si, že bychom to už takto uspokojivě dělaliÚsměv

  • Phil Taylor25.3.2021 19:29reagovat

   Nežer tu trávu tolik....Smích

  • Laduk25.3.2021 20:28reagovat

   nemyslím si, že je to takhle jednoduchý

   Trpiš dokáže získat dobré háče pro svou vizi ale diamant nikdy nevybrousil, neumím si představit drezůru Schicka, Rosu by zabil, Hložka by asi zved

    

   • Žrout_trávy25.3.2021 23:26reagovat

    Typologicky by mu velmi pasovali oba. Nebo mi řekni, jak je možné, že pod ním hrají Ševčík, Stanciu a koupili si dále Oscara, Berana, nebo Hellebranda?

    Tam je jediným kritériem ochota makat pro tým a makat sám na sobě jak běžecky, tak takticky (plnění pokynů). Pokud tohle ti hráči mají, pak jdou pod ním hodně rychle nahoru.

  • Sheva25.3.2021 20:49reagovat

   jenže ono je u Trpiše hodně vidět úspěch, ale nikdo už nesleduje neúspěch. Jo, trefil Zimu, Simu a třeba toho Kuchtu, ale co ti co neuspěli? Z poslední doby ten Chorvat, Malinský, ti stopeři z Liberce, Jugas, nulové zapojení odchovanců

   • Tyrrael25.3.2021 21:01reagovat

    Počkej počkej, sešiti by vysvětlili, jak skvělé mají odchovance a jak je už zapojuje...Úsměv

   • thomasd8625.3.2021 21:03reagovat

    Kdyz se dari, tak jdou ty neuspechy videt min a jeste min je nekdo resi, kdyby do Slavie prisel Hanousek, tak se budem divit treba😀

    • Sheva25.3.2021 21:13reagovat

     Já si aktuálně říkám, jestli by z pohledu Slavie nebyl zajímavý Hancko pokud bychom se na jeho angažování vykašlali. Oni by mu klidně možná i dali čas na nějakou operaci a rekonvalescenci, kterou teď zřejmě nikdo nechce nechat udělat

     • thomasd8625.3.2021 21:38reagovat

      No po jejich zkusenostech s Hovorkou fakt nevim 😀 se bojim u Hancka ze to bude chronickej problem... A to bude urcite na EURO reprezentovat Slovensko...takze bude mit nahustenej program... Zrovna jemu by pauza prospela..

   • Žrout_trávy25.3.2021 23:20reagovat

    Nemám potřebu dělat Trpišovi advokáta, ale ohledně těch nepovedených:

    ten Chorvat - Slavii nic nestal a přišel ještě jako dorostenec, nebyl to Trpišův nákup, dokonce myslím přišel ještě před ním. A jen tak mimochodem hostuje v BL a nabízeli za něho už v zimě 5 mega euro, co bylo myslím na isport. Dobrý provar

    Malinský - neprosadil se přes Simu, což nikoho nemůže překvapit, ale nehledě na to myslím, že to nebyla trefa

    Stopeři z Liberce - Karafiát za 0, neprosadil se zatím, byl tam půl roku, Kacharaba na hostování a nevím o tom, že by neuspěl, je tam 2 měsíce

    Jugase koupil Šilhavý, Trpiš by takového stopera nikdy nechtěl

    Odchovanci - Bucha utekl do Plzně (nevím proč), ostatní zatím nejsou tak kvalitní, investice do mládeže se neprojeví hned, dlouhodobě jsme daleko před nimi a Hložek s Karabcem a Vitíkem jsou toho příkladem. Už tam mají ale zajímavé hráče okolo 19 let.

    Suma sumárum to nevidím jako nějaký provar, co jsi vypsal.

    Pokud se jeví někdo jako provar, tak je to Matoušek za 40, ten vůbec nenaplnil očekávání. Podobně Baluta přišel asi za víc, než ho prodali. Ale myslím, že vzhledem k úspěchům a prodejům, které udělali, je tohle to poslední, co by je mělo štvát. Ten poměr dokonalých tref a omylů je dost ve prospěch jejich sportovního úseku. Kéž bychom měli podobnýÚsměv

    • Sheva26.3.2021 5:54reagovat

     Já neříkám, že je to provar, uvedl jsem jen příklady, které mě v tu chvíli napadly toho co se mu zatím nepovedlo (bez ohledu na cenu), z poslední doby mám pocit jako by se tu vytvářela myšlenka, že na všechno co sáhne, to se promění ve zlato, ale tak tomu není.

     Zajímavý mi přijde ten Musa, ani když dával góly, tak nehrál vyloženě prvního útočníka a podle mě tu důvěru už asi ani mít nebude. Třeba ho prodají za draho, neříkám, ale i tak ho považuju za neúspěch, nepovedlo se jim ho implementovat do základu

     • Žrout_trávy26.3.2021 12:13reagovat

      Jenže to s Musou je přesně ono. On je kvalitní ve vápně, ale v presinku a intenzitě hry má značný deficit oproti třeba Kuchtovi, který ale má v konečném důsledku větší přínos pro tým, i když není takový beast ve vápně jako Musa.

      A prostě Trpiš řekne, že pokud tohle nejsi schopen/ochoten změnit, jednoduše nebudeš č.1, protože aby ten úspěšný systém fungoval, potřebujeme tam hráče, co budou plnit své role na 100% a kteří budou typologicky zapadat. A právě díky tomu za 3 roky, co tam je, byli 2x ve ČF EL a jednou ve skupině LM. 3 tituly netřeba zdůrazňovat (leda si někdo myslí, že je letos nějak ohrožujeme).

      A co my, nebo třeba Vrba? DMK nemusí tolik bránit, protože je rozdílový, Dočkal může chodit a souboje pozorovat jako divák, pořádně nebránit, v této logice by Musa taky mohl na hrotu chodit, když pak střelí fíka. Jenže tohle ti díky individuální kvalitě může stačit na slabší celky ligy a v Evropě, kde si je DMK povodí (Dočkal se sice nechytá, ale sem tam dá nějaký centr a má asistenci), ale když se máš měřit s nejlepšími, skončil jsi. A hlavně pokud chceme porazit Slavii v lize a mít titul, tak si myslím, že s tímhle přístupem taháme za kratší konec. Jsem zvědavý na derby, protože pokud stačilo Baníku a Dynamu, aby dobře běhali a hned byla naše ”fazona” pryč, pak to se Slavií může dopadnout podobně jako na podzim.

 • Sima

  thomasd8625.3.2021 16:28reagovat

  Nebude hrat derby, pro nas urcite dobre..

  Obcas premyslim, kde by byl Hlozek kdyby hral za Slavii... Popravde si bohuzel myslim, ze by uz vedl streleckou tabulku, mozna by uz byl v zahranici... Jakej je Vas nazor? Btw, beru v potaz i to zraneni

  • Žrout_trávy25.3.2021 16:34reagovat

   Podle mě by měl Hložek u nich 20 gólů za sezonu, protože to je přesně typ hroťáka, kterého by Trpiš miloval a pasoval by do jeho systému + perfektní servis. K tomu obrovský talent.

   Stačí se podívat na Zimu, co s ním udělal za jeden rok (ze 3. ligy do repre). Byť byl brán jako talent, ten růst je i tak enormní a nevídaný.

   • thomasd8625.3.2021 16:35reagovat

    Jj, taky si myslim... Kdyz si vezmu jak dokazal hrat v tymu kterymu se nedarilo... A tech 20 golu mi prijde jeste malo 😀

  • Majklll25.3.2021 16:51reagovat

   než se zranil odehrál 6 zápasů s bilancí 4 goly 6 asistencí, pak vypadl na 14 zápasů..

   Pokud by nevypadl, tak věřím tomu, že vede tabulku střelců i u nás..

  • rabac25.3.2021 16:56reagovat

   Byl by na tom určitě daleko lépe a jeho cena by byla daleko vyšší ale to platí i o ostatních hráčích, Slavia je bohužel dnes úplně jinde a mnoho našich hráčů by si výrazně pomohlo. Věřím však v trenéra Vrbu a tak si myslím, že náskok Slávie budeme zkracovat, hodně bude záležet na doplňování mužstva a tam si nejsem ani trochu jistej, neumíme sehnat vhodné hráče a pak ani peněz není nazbyt a to může být problém.

 • Lingr vs Karabec

  Pavel0025.3.2021 13:23reagovat

  Včera se tu objevil názor, že je Lingr lepší než Karabec (citace ”Lingr strčil Karabce do kapsy”).

  Jaký názor na to máte? Za mě hrál Lingr s velkým nasazením a důrazem, ale fotbalovosti tam bylo pramálo, viz třeba to zakončení z malého vápna.

  • Tyrrael25.3.2021 13:29reagovat

   Lingr je úplně jiný typ hráče než je Karabec.

   • Pavel0025.3.2021 13:34reagovat

    To ano, ale pro oba je asi ideální pozice podhrot. Možná Karabec by mohl hrát i níž, ale to by musel dost zlepšit defenzivu.

    • vitamin25.3.2021 13:50reagovat

     Hele nebudu se pouštět do hodnocení kdo byl lepší. Ani jsem celý zápas neviděl. Ale použít jako argument zakončení z malého vápna, kdy ho víceméně Krejčí trefil do nohy a Lingr jen instinktivně na poslední chvíli nohu nastavil je trochu úsměvné.

   • rabac25.3.2021 17:02reagovat

    Karabec může být hodně dobrý ale to v řádu tak min. tří let, zatím je to vyspěním stále dorostenec ale musí začít pracovat na sobě a to co vím se mu moc nechce-běhat,agresivita,rychlost bez toho může klidně úplně zapadnout v naší lize.Včera doufám viděl co všechno mu chybí.

    • Žrout_trávy25.3.2021 17:07reagovat

     Podle mě v lize zapadnout s jeho talentem úplně nemůže, ale včera bylo přesně vidět, jak mu tebou jmenované atributy žalostně schází. Fotbalovým myšlením a technicky jinak TOP.

    • thomasd8625.3.2021 17:19reagovat

     3 roky jsou blbost hele, ma mit vetsi talent nez Hlozek, muze pres leto zamakat na fyzicce a na podzim to muze byt uplne jinej Karabec😉

  • Larrygo25.3.2021 14:10reagovat

   Lingrovi je 22. Nedivil bych se, kdyby ve stejným věku byl Karabec už druhým rokem ze Sparty někde venku.

  • Nulatunji25.3.2021 14:19reagovat

   Celkově vyvozovat něco z eura u21 je docela nesmysl, když Karabec má 17, Vitík 18 a proti nim hraje frajer, co má víc tetování než oni startů v lize, je to dobrá škola, ale říct, jako naši židovští kamarádi, kdo na co má a nemá, když může na ten samej turnaj jet i za 5 let... nevim no.

  • Tashunka Witko25.3.2021 15:47reagovat

   Karabec je svou fotbalovostí, technikou a myšlením o parník lepší než Lingr. To je spíše obětavý běhavec a bojovník, hraje určitě s větším nasazením, kterým kompenzuje své fotbalové nedostatky, ale Karabcovi se nikdy vyrovnat nemůže.

   • vitamin25.3.2021 16:08reagovat

    Jo jenomže pokud běhavost a bojovnost nepřidá Karabec, tak to dotáhne daleko dál Lingr. Podívej se na Kadeřábka nebo Coufala. To nejsou žádní míčoví kouzelníci a kde jsou.

    • Žrout_trávy25.3.2021 16:31reagovat

     Dobré příklady, nejlepší ze všeho je ale příklad Součka. To je neuvěřitelné, kam až to dotáhl a zdá se, že se pořád zlepšuje a je jedním z nejzajímavějších DZ v PL. Lingr může jít klidně v jeho stopách stejně jako i Provod.

    • thomasd8625.3.2021 16:34reagovat

     Jenze hraji uplne jinou pozici, na beku fakt neni nutny mit uzasnou techniku. Karabec je v podstate furt pubertak zejo, tady je Linger urcite vyspelejsi, ma lepsi postavu, i fyzicku, Kara zase o par levelu vys fotbalovy mysleni... A porad je tu aspekt 5 let...

  • Žrout_trávy25.3.2021 16:12reagovat

   Já bych je vůbec neporovnával, protože jsou o 5 let a navíc úplně jiní typologicky. Lingr byl ale včera z naší U21 nejlepší (možná spolu s Krejdou).

   Nicméně včera se v plné nahotě ukázalo, že zrovna Karabec by potřebova Trpišovského jako sůl. Ten by z něho dokázal udělat komplexního hráče podobně jako ze Stancia hlavně co se týče pohybu. Karabec strašně šetří krokem a já se jenom modlím, aby z něho nevyrostl typologicky druhý Dočkal. Ale možná to je dáno jeho věkem, nicméně když jsem viděl v LM hrát za Dortmund takového Bellinghama, který je stejný ročník, tak pohybem byl úplně někde jinde. Technicky bych se nebál říct, že to zas takový rozdíl nebyl. Ale prostě Karabec se nesmí naučit hrát fotbal vestoje, to by ho zabilo. Navíc on vypadá jako taková trochu salámovější povaha, takže potřebuje nad sebou někoho, kdo po něm bude šlapat a nutit ho do moderního pojetí. A někoho, kdo si ho pro takové pojetí dokáže získat a nadchnout, ukázat mu, že to vlastně dělá pro sebe, aby jednou fakt mohl být hvězdou. Jak jsem napsal, moc by potřeboval Trpiše, který přesně tohle dokáže.

   • Tyrrael25.3.2021 16:19reagovat

    Vrba by to nezvládl?

    • Žrout_trávy25.3.2021 16:24reagovat

     Popravdě mám trochu pochyby. Nevadil mu chodec Horváth, staví teď na dalším chodci Dočkalovi. Kolář, svého času v Plzni taky pro Vrbu nepostradatelný, toho taky moc nenaběhal. Přijde mi Vrba v tomto mnohem tolerantnější. Není jako Trpiš, co si prostě dovolí vyndat hvězdy týmu ze sestavy nebo i z klubu (Škoda, Hušbauer) kvůli tomu, že právě v těchto aspektech zaostávali a prostě tím pádem nebyli kompatibilní s jeho systémem a hlavně moderním fotbalem.

     • thomasd8625.3.2021 16:31reagovat

      Tam si myslim ze bude rozhodovat dost vek, Kolar i Horvath byli Vrbovi oblibenci, Kara je furt vekem dorostenec, Vrba, se s nim tolik parat nebude... Max mu da v ofenzive vic volnosti, neni hloupej, vi ze Karabec je talent kterej tu nebyl

      • Žrout_trávy25.3.2021 16:38reagovat

       Já právě vidím ten problém v té ”volnosti”. Podle mě by místo volnosti potřeboval, aby ho někdo dlouhodobě a cíleně tvaroval pro moderní fotbal, aby si v tomto věku osvojil ty návyky, které spolu s jeho talentem z něho udělají megahvězdu.

       Když ho necháš ”svému osudu”, rozhodně se bude zlepšovat, ale nedosáhne svého maxima a nezlepší se tak rychle, jak by mohl. Nikdo z fotbalistů se obvykle sám od sebe nedonutí dělat to, co mu nevoní a není vlastní, raději hraje tak, jak je mu to komfortní a v čem se cítí silný. Zvlášť ”pohodlnější povahy” jako Krabec. Pak ale slabiny nezmizí a je z tebe jednostranně využitelný hráč.

       • thomasd8625.3.2021 16:42reagovat

        No ja myslim spis volnost ve stylu jako ma DMK, tam Vrba jasne rekl ze neni duvod aby zase tolik branil zejo. A vubec nepodcenuju agenta, jestli ma Pasku, tak jsem uplne v klidu, ten vi co v nem ma a srovna si ho, to bych se nebal..

         

        • thomasd8625.3.2021 16:45reagovat

         Tak ma Pasku, to me celkem uklidnuje hele :) ten si tohle pokazit nenecha...

         • Žrout_trávy25.3.2021 17:06reagovat

          Budu věřit, že máš pravdu. Přál bych si toÚsměv

   • rabac25.3.2021 17:05reagovat

    Tyto problémy se s Karabcem táhnou celou dobu, Treneři do něj hučí aby přidal ale zatím na to neslyší.Vrba ho na polovinu plynu a bez bránění nenechá hrát.

    • johnny125.3.2021 20:42reagovat

     Tyto problémy se s Dočkalem táhnou celou dobu, treneři do něj hučí aby přidal, ale zatím na to neslyší. Vrba ho na polovinu plynu a bez bránění nechává v klidu hrát. Sorry, ale já bych raději nechal hrát Karabce.

     • Žrout_trávy25.3.2021 23:28reagovat

      Nápodobně. Aby aspoň měli třeba každý stejnou minutáž, pokud na to ještě nemá Karabec fyzicky, aby odehrál většinu.

 • Všimli jste si

  Elysir24.3.2021 22:50reagovat

  že čím víc bylo na hřišti slátanců, tím

  víc šla hra do kopru? A že po zkompletování “nejlepšího stoperského dua v lize” netrvalo ani minutu a Estonci dali druhý fík, kdy vymazali čtyřku Bořil-Zima-FM-Holeš?

  Just sayin’.... Úsměv

  • thomasd8624.3.2021 23:03reagovat

   Covece, kdyz si vzpomenu na Hanouska, Celustku nebo Pavelku tak mlcim😂😂

  • captain_obvious24.3.2021 23:21reagovat

   Já bych na našem místě o stoperech v repre byl radši zticha. Celustka nejhorší na place a v lize taky celé jaro příšerný. V U21 pro změnu Vitík jeden z nejhorších.

   • Pavel0024.3.2021 23:26reagovat

    Nj, ale třeba Krejčí byl nejlepší na place, spolu s Jedličkou

   • Jerababa25.3.2021 0:58reagovat

    Hlavně díky tomu, že Chaluš se spíš schovával, než že by hrál.

    • captain_obvious25.3.2021 7:55reagovat

     Jj Chaluš byl taky mizernej. Kapitán k pohledání.

     • thomasd8625.3.2021 16:46reagovat

      Pripomnel mi jedmoho kapitana ze soucasny Sparty 🤨

  • Nulatunji25.3.2021 11:36reagovat

   Tak naštěstí ti to experti z respektovaného deníku Sport vysvětlili.

    

   ”Je to pašák..Přehled, přenesení těžiště, dokonalé čtení..”

    

   Škoda jen, že jsme nehráli s Belgií, ale s béčkem Estonska. Bych se posral, jak dementní máme novináře. My dostaneme 2 góly od Estonska, pardon, od béčka Estonska, a hráči v obraně mají známky 8,7,4,7.

 • :)

  Lobrock24.3.2021 22:32reagovat

  Ten eskymák si Kúdelu povodil tam a zpátky dřív než Číňan stihl vyslovit : ”you are a fucking monkey and you know it.”

  • thomasd8624.3.2021 22:38reagovat

   Jeste predtim tam Bosak zahlasil, ze Zima s Kudelou muzou hrat zaklad v repre, to bylo vtipny😀

   Kudela tam zahral jak Hanousek😆

   • Tyrrael25.3.2021 7:28reagovat

    Bránil vzduch?

  • johnny125.3.2021 5:51reagovat

   SmíchSmích

 • Lukaku

  Žrout_trávy24.3.2021 21:37reagovat

  Doufám, že proti Belgii bude místo Čelůstky Zima, protože jinak to nechci vidět, když si ho potahal nějaký druholigistaSmích

  • thomasd8624.3.2021 21:39reagovat

   Hlavne jestli nebude hrat Zima, tak ho meli nechat 21..

   Shick nam bude moc chybet

   • Žrout_trávy24.3.2021 21:48reagovat

    V Zající říkali, že by snad nakonec hráči z BL mohli hrát všechny zápasy.

    Jako jestli by u nás hrál T. Hazard z Dortmundu a nasi by neohli, tak to by byl dobrý mind fuckSmích

    • thomasd8624.3.2021 21:57reagovat

     Tam nejde o to ze by hrat nemohli, ale o to ze by po navratu museli do karanteny ne?

     • Žrout_trávy24.3.2021 22:15reagovat

      No tam jde o to, jak to bude mít Německo a tam snad dochází k nějakým posunům ohledně karantény. Kvůli té karanténě to BL týmy našim zatrhli (ČR, Wales), ale nedokážu si představit, že by Dortmund v klidu oželel Hazarda na 14 dní.

      • thomasd8624.3.2021 22:17reagovat

       Jo mas pravdu, ted jsem to cetl. Diky

  • Tyrrael24.3.2021 21:41reagovat

   Potohal si max tak spíš pinďoura, Čelůstka se na to vysloveně vysral a podcenil situaci, ale buďme za to rádi, pak se konečně začalo hrát...Úsměv

   • Žrout_trávy24.3.2021 22:16reagovat

    No tak jsem to myslel. Čelůstka by fakt měl jít na lávku, byl bych mnohem klidnější, Zima obstál i proti Vardymu, Čelůstka kupí chyby i v lize proti Dynamu.

 • Čelůstka

  Ferry24.3.2021 21:00reagovat

  Nezačal on fetovat?

  • Nulatunji24.3.2021 21:05reagovat

   Nebo nepřestal?

   • thomasd8624.3.2021 21:07reagovat

    Bud zacnes fetovat, nebo prestanes, nic mezi tim 😀😀

 • Čelůstka

  johnny124.3.2021 20:59reagovat

  je hrůzostrašnej.

  • wasek2611@centrum.cz24.3.2021 21:01reagovat

   U nás se ti hráči totiž vždykcy nehorázně zhorší.

    

   Starým to ve spartě prostě nejde. Start měl dobrej, ale ted je to hrozný.

   • johnny124.3.2021 21:42reagovat

    Ale já nechápu proč? Divizní borec mu utekl o dva metry, mě to připadá jako by málo trénovali do rychlosti, výbušnosti nebo fakt nevím.

    • Tyrrael24.3.2021 21:44reagovat

     Podcenil situaci a vysral se na to.Smích

     • thomasd8624.3.2021 22:00reagovat

      Presne, proste to mel v pici a proc ne? Vyplata v klubu chodi, za narodak hraje... Se podivej na Pavelku, s jakou formou se dostal do narodaku 😀

      • Tyrrael25.3.2021 7:29reagovat

       To není, ale jeho chyba. 😉

 • Repre

  thomasd8624.3.2021 20:59reagovat

  Noo, hezkej zacatek😀 ale co chtit od tymu, kde v zakladu hraje Celustka😀 hlavne ze Estonsku chybi 10 hracu 😂😂

  • wasek2611@centrum.cz24.3.2021 20:59reagovat

   Proti nám hraje tým na úrovni spodku 2. ligy :D

    

   To je komedie.

   • thomasd8624.3.2021 21:06reagovat

    Jeste ze mame Shicka😀

81535 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha