Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • útok

  Zakopaljsemtchyni6.8.2014 23:10reagovat

  Dojeli jsme taky na to co jsem upozorňoval už před sezónou.Chybí nám brejkový typ hráče.Přišel sice Nešpor, ale toho moc nestaví a nechápu, proč před ním má přednost Bednář, když je evidentně z formy, že nezpracuje už ani balón.

  Brejkový hráč toho jsem chtěl hlavně na evropské poháry, protože pokud je naše hrá bídná venku i v lize co potom v Evropě?Proto je logické, že Lafata tam dostane málo míčů a když je to hráč do vápna a my jsme venku jaloví, tak je neviditelný.

  Rychlý hráč tam by stačil i nákop za obranu třeba dneska by se hodil od začátku i takový Kadlec a byl by daleko platnější než Lafata v dnešním utkání.Hlavně, že s útokem byla spokojenost a to dokonce někteří nechtěli vůbec nikoho.Když by se Lafata zranil a při formě Bednáře to nevím, kdo by hrál asi Schick s Julišem to by teprve byla špica na Evropu.

  Je třeba otevřít konečně oči,sundat růžové brýle a přiznat si, že co stačí na naší ligu je prostě jinde málo už i na ten evropský průměr, což je dost bídné hodnocení.

  • útok

   marian6.8.2014 23:14reagovat

   Cíl Lavička nesplnil tak by měl odstoupit jako chlap a ne se zase pouze vymlouvat

   • útok

    ke4n7.8.2014 7:02reagovat

    Ne to by bylo zbabělé teď utikat, pěkně ať postoupí do EL a tam zválcuje i skupinu, ať ukáží jestli mají na Evropu nebo ne Vztek

  • útok

   LukyACS6.8.2014 23:15reagovat

   Když jsi takovej odborník, tak co říkáš výsledku Legia - Celtic 6-1?

   • útok

    Zakopaljsemtchyni6.8.2014 23:37reagovat

    Nic já ze Celticu narozdíl od někoho strach vůbec neměl to samé ze Salzburgu.To jen někteří jedinci včetně tebe pořád řešili nasazení nebo nenasazení.

    Sice šlo jen o přátelák, ale před sezónou se Celticem remizovala i Dukla a to hrál Celtic v silném složení.Už dávno to není ten Celtic jako z dob minulých.Se podívej na jeho soupisku co tam momentálně hraje za hráče to oproti dřívějšku je nebe a dudy.

  • útok

   nokturno6.8.2014 23:17reagovat

   Hodně lidí píše, že by to chtělo ”špičkovýho” stopera nebo brejkovýho hráče, ale kde je do psí prdele brát? Vidíte v lize nějaký konkrétní plejery, který by nám třeba v takovýchhle zápasech mohli pomoct? Na ligu je náš mančaft dobrej ažaž, ale kde brát hráče evropský úrovně, z čeho je zaplatit a hlavně: jak je přemluvit, aby hráli v Synot lize?

   • útok

    spartas6.8.2014 23:20reagovat

    Podívej, za tohle placení nejsme. Takové hráče má najít sportovní vedení klubu. Faktem je, že loni jsme nehráli ani EL, letos budeme hrát maximálně EL. To je neúspěch.

    • útok

     nokturno6.8.2014 23:26reagovat

     To, že to je neúspěch, nerozporuju. V lize ale moc špičkových hráčů neběhá a kupovat z venku je vždycky sázka do loterie.

     • útok

      SFINGO6.8.2014 23:30reagovat

      tak on každý přestup je svým způsobem loterie a je jedno zda v rámci ligy nebo z jiné soutěže

    • útok

     artaxerxes6.8.2014 23:33reagovat

     A jak by nám pomohl? Jako, že 9lidí bude na své polovině a ten brejkový útočník tam bude lítat jako F16? A nezapomínejme, že taky musí být dobrý hlavičkář, aby zaměstnával obranu při nakopávaných míčích.

      

     Místo efektivního využití nabíhání a brejků krajních hráčů budeme kupovat brejkového útočníka, který stejně bude hrát na pozici křídla. Takže vedle Přikryla, Krejčího, Breznaníka a Konateho budeme mít další křídlo - super.

   • útok

    SFINGO6.8.2014 23:26reagovat

    souhlasím stím co říká spartas, nicméně dodám, že pokud třeba klub jako Teplice dokáže přivést a platit hráče jako Litsingi nebo Nivalda se slovy, že je vyjdou levněji než čeští hráči. Tak klub jako Sparta by měl být schopen přivést, o třídu kvalitnější hráče ze zahraničí.

    • útok

     nokturno6.8.2014 23:29reagovat

     Nivaldo a Litsingi jsou solidní ligoví hráči, ale v Evropě by nám moc nepomohli. A nějaká hvězda z venku se nám prostě vykašle na to, aby celej rok objížděla prdelákovy typu Příbram nebo Hradec, kam přijde na polorozpadlej stadion pět a půl člověka...

     • útok

      SFINGO6.8.2014 23:38reagovat

      proto píšu, že klub jako Sparta by měl být schopen sehnat kvalitnější cizince než jsou oni.

      • útok

       nokturno6.8.2014 23:44reagovat

       ”By měla být schopna” - jenže ono to má dvě strany, jak už jsem psal jinde: bude mít zahraniční hráč špičkových kvalit zájem hrát za (z jeho pohledu) provinční středoevropský klub v lize, jako je ta naše??

       • útok

        SFINGO6.8.2014 23:49reagovat

        jasný, ale na druhou stranu hodně klubu v portugalské , druhé španelské, řecké, belgické, nizozemské má velké finanční problémy a jak řekl Romera, ti hráči by sem šli, protože je tu jistota, že dostanou včas peníze a že česká republika je pro ně klidná oblast a šance se dostat třeba do bundesligy. To samé říkal nedavno tuším Šumský o hráčích z Jižní Ameriky, že by sem šli, Balda to samé o hráčích z Afriky, což potvrdil i Lacina. takže možnost získat kvalitního cizince co by sem šel je, ale my o nich podle mě ani nevíme.

        • útok

         ke4n7.8.2014 0:23reagovat

         ale v druhé španělské, řecké, belgické ani holandské lepší hráči než ve Spartě nejsou, tak srovnatelní nebo spíš ještě horší- podle mě (i podle výsledků) je Sparta tak na úrovni první pětky holandské ligy, navíc i v těch druhých španělských apod ligách hrajou horší hráči ale za mnohem větší peníze než u nás Smích tak co bys odtamtud chtěl k nám tahat

    • útok

     ke4n6.8.2014 23:36reagovat

     a kde jsou Teplice, nikde v pohárech je nevidím, vždyť nehrají ani tu EL...pak je otázka jestli jsou tihle hráči lepší než co máme, nejspíš ne

     • útok

      SFINGO6.8.2014 23:41reagovat

      očividně si to nepochopil, znovu opakuji, že pokud sem jsou schopní takové hráče přivest Teplice, tak my bychom meli být schopní sem přivést mnohem kvalitnější hráče. Takže jinými slovy , Sparta by měla být schopná přivest i kvalitu do základu ze zahraničí

      • útok

       ke4n7.8.2014 0:34reagovat

       by měla být schopna? už takhle je rozpočet stamilióny v mínusu (díkybohu za Křetínského jinak jsme tam kde Slávie), příchody za poslední dobu Costa, Dočkal, Lafata, Vácha skvělé a lepší než Teplice (jinak by o LM hráli oni a ne my), na víc prostě nemáme

 • Řeší se tady trener a taktika,

  standis6.8.2014 23:09reagovat

  ale já si nemůžu pomoct - hráči na hřišti nenechali všechno. Jak je to vůbec možné? To jim slíbili málo peněz za postup? Jinak si to neumím vysvětlit. Malmo není žádný extra tým, Sparta má lepší hráče a vidět tohle dneska...

  Po odchodu Chovance jsem si myslel, že přestanou přicházet vysloužilí hráči daleko za zenitem. A oni přivedou Kováče.

  • Řeší se tady trener a taktika,

   SFINGO6.8.2014 23:13reagovat

   už jsem to tu dneska psal, že se podcenil příchod posil, a místo příchodu 1-2 hotových hráčů, přišli jen hráči na rozšíření kádru. Souhlasím stím, že dneska si nikdo z hráčů nemůže říct, že nechal na hřišti všechno.

   • Řeší se tady trener a taktika,

    ke4n6.8.2014 23:42reagovat

    zrovna na Kováče bych to neházel, v obou zápasech hrál slušně, kdyby místo toho břevna a tyče mu to padlo do brány tak je teď za největšího hrdinu

  • Řeší se tady trener a taktika,

   Zakopaljsemtchyni6.8.2014 23:14reagovat

   Aspoň vidíš, že jste vůbec nemuseli řešiš nasazení nebo nenasazení v LM v předkolech.Já vám to říkal, že je to v podstatě jedno a tady to vidíš.

   Ale jinak souhlasím jestli tohle dneska byl boj o LM, ježdění po prdeli a snaha pro to udělat maximum od všech hráčů, tak to ani náhodou.To vypadá úplně jinak.Ale říkám to pořád a někteří si to nechtějí přiznat.Bolest je naše hra venku a to dlouhodobě i v naší lize, kdy výsledky byla často haluzové a nepřehrajem pořádně ani tým co z ligy nakonec spadne.Nad tím se evidentně opět v přípravě nikdo nezamyslel.Hlavně, že se jezdí do Itálie nebo do Španělska.Tohle si mají říct především, že doma a venku hrajou úplně odlišně a to i na naší úrovni sranda ligy.

   • Řeší se tady trener a taktika,

    Chrod6.8.2014 23:20reagovat

    Tak ode dneška budu nejspíš toho názoru, že je úplně jedno, jestli jsme nasazení nebo ne a jakého soupeře dostaneme... z posledních 5 let jsme v předkolech 4x vyhořeli a ze soupeřů jsme porazili toho jasně nejsilnějšího, zatímco jsme vypadli s Žilinou, Vasluí, Hackenem a Malmo

 • Long live to Sparta

  Avhred6.8.2014 23:06reagovat

  Viděl bych to následovně; zítra ještě lehká nasranost z vyřazení, v pátek ještě takové mírné dozvuky zklamání, každopádně v sobotu už se zase budeme těšit na zápas v Příbrami naší Spartičky.

  Úsměv

  • Long live to Sparta

   LukyACS6.8.2014 23:08reagovat

   Přesně tak jsem to měl po Häckenu, hned po vyřazení velká nasranost, druhej den jsem to ještě zkousával a pak už to začlo odeznívat, teď se ani netěšim na příští zápas v Příbrami.

   Zítra jsem zvědavej, co předvede tým, kterej chce zaútočit na trofej v EL, když maj plnou hubu keců.

  • Long live to Sparta

   standis6.8.2014 23:14reagovat

   Nasranost nevymizí, tenhle tým byl budován, aby postoupil do LM. Vše ostatní je jen slabá náplast. A na tu LM jsem se fakt těšil.

  • Long live to Sparta

   nokturno6.8.2014 23:14reagovat

   Když už píšeš anglicky, tak to aspoň dělej gramaticky správně...

   • Long live to Sparta

    Avhred6.8.2014 23:42reagovat

    Dobrá, polepším se. Úsměv

  • Long live to Sparta

   ketamin6.8.2014 23:15reagovat

   Já už z fotbalu dávno nasranej nejsem. Je mi pořád stejně jako předtím a bylo by mi stejně i v případě postupu.

 • ketamin6.8.2014 23:04reagovat

  No dnešek je dobrej aspoň k tomu, že i v prdeli jako je Frýdek-Místek po dlouhý době vyšlo slunce.

 • ketamin6.8.2014 22:58reagovat

  Příbram bude prohra, to je už teď evidentní. Konec v pohárový Evropě přijde hned v následujícím kole. Ještě před začátkem podzimu tak bude po sezóně.

  • Avhred6.8.2014 23:00reagovat

   Není nad to mít pozitivní náhled; já si naopak myslím, že v Příbrami vyhrajeme a postoupíme do EL.

   • Pavel006.8.2014 23:03reagovat

    Tak antispartani maj většinou negativní pohled na Spartu, to už tak bejvá

    • Standa Hejkal6.8.2014 23:05reagovat

     Hele kromě pár expertů o mně asi nikdo neřekne, že nejsem sparťan, ale z Příbrami mám taky trochu vítr, na nás bude deka, odejde Hušbauer, bude se měnit systém, Příbram naopak bude nabuzená, posilněná dvěma body, se kterými asi úplně nepočítala + Slepička a Zápo na nás mají pifku. Nechci malovat Kweukeho na zeď, ale každý bod budu brát jako úspěch v téhle situaci.

     • Avhred6.8.2014 23:08reagovat

      Neboj, dáme je. Úsměv

     • Pavel006.8.2014 23:08reagovat

      Stim souhlasim, ale ten kdo založil tohle vlákno spartan neni a z našeho neúspěchu má jen radost.. o tom, že jsi spartan snad nikdo nepochybuje

     • Pouzar116.8.2014 23:11reagovat

      :D Neblbněte .. Vacek vystuží naší záložní řadu .. To bude panečku váhra!

      • Pouzar116.8.2014 23:15reagovat

       *vyztuží

     • artaxerxes6.8.2014 23:15reagovat

      Hušbauerův vliv na hru v novém ročníku není narozdíl od minulého zas tak velký, ale jeho klid v zakončení může chybět.

      Čekám, že do středu půjde Dočkal a na kraje Přikryl a Krejčí/Breznaník a myslím, že to bude OK.

       

      Ale v Příbrami nás čeká to co na Bohemce - neskutečně bojovný soupeř + exsparťani a naší psychikou to bude těžké, ale věřím, že to zvládnem.

 • Pavelka

  MK36.8.2014 22:57reagovat

  zítra hrát nebude, nechce si obnovit zranění. Zřejmě si nechce nechat zhatit transfer do Sparty.

  • Pavelka

   Avhred6.8.2014 22:58reagovat

   Rozumný kluk. Úsměv

  • Pavelka

   captain_obvious6.8.2014 22:58reagovat

   Ahaa, já myslel že Liberec by se mohl aspoň rozloučit s poháry výhrou. Tak nic no.

 • díky

  marian6.8.2014 22:54reagovat

  Pane Křetinský konečně kdy už vyhodíte Lavičku už tam byl dvakrát a stále je to stejné a vemete pana trenéra který chlapce srovnáVztekVztekVztek:

  • díky

   Avhred6.8.2014 22:55reagovat

   Nemel nesmysly a jmenuj. Koho za Lavičku???

   • díky

    kopejtko6.8.2014 22:56reagovat

    volný je Míša Bílek

   • díky

    Zakopaljsemtchyni6.8.2014 22:56reagovat

    Třeba Jirku Kotrbu ten postoupil i ze skupiny v LM přes Lazio a Besiktas.

    • díky

     Standa Hejkal6.8.2014 22:58reagovat

     A na Spartě ho nesnášeli i vrátný a asi 50 let už nikde netrénoval, jo, to půjde. Úsměv

     • díky

      Avhred6.8.2014 22:59reagovat

      Tak a teď po tobě vystřelí chapadla ze Stodolní. Úsměv

      • díky

       marian6.8.2014 23:06reagovat

       Lavička je ze všemi kamarád a jak to dopadá

     • díky

      Zakopaljsemtchyni6.8.2014 23:00reagovat

      Ale pořád toho dokázal více než Lavička v LM to mu už nikdo nevezme.Navíc přehrál týmy o kterých se Víťovi při Hackenu a Malmo může jen zdát.

      • díky

       LukyACS6.8.2014 23:02reagovat

       Záhřeb, ještě jsi zapomněl na Záhřeb!

      • díky

       LukyACS6.8.2014 23:04reagovat

       Mimochodem, ta trapná Legia dala Celticu 6-1, KO pro tebe.

     • díky

      MK36.8.2014 23:03reagovat

      Mám pocit, že Jirka Kotrba prodělal nějakou nemoc. Když jsem ho nedávno viděl na nějakých fotkách, tak bych ho málem nepoznal, jak byl pohublý.

    • díky

     marian6.8.2014 23:02reagovat

     souhlasím Kotrba nebo i Zeman ale s Lavičkou to nemá budoucnost.Pokud Lavička je chlap sám odstoupí ale když pan Křetinský platí pěkné peníze tak proč

     • díky

      Standa Hejkal6.8.2014 23:07reagovat

      Kdybys alespoň měl nějaký přehled...škoda slov.

  • díky

   Zakopaljsemtchyni6.8.2014 22:55reagovat

   Otázka je jestli to nebude taky Křetinským.Zlatý Košťál to byly v LM žně.Holt někdo umí a druhý neumí i když má peněz více, tak je mu to prd platné.

 • Hušby diky.

  FIKURA6.8.2014 22:41reagovat

  Pepík Hušbauer přestupuje zítra do italského Cagliari. Přeji ti hodně ůspěchu a ať se ti v Itálii daří. U nás jsi odvedl dobrou práci.

  • Hušby diky.

   Zakopaljsemtchyni6.8.2014 22:44reagovat

   To měl říct rovnou, že už se mu nechce hrát.Dneska mohl nastoupit i Zdeněk Svoboda ve středu zálohy a byl by platnější.

   Jen Pepíka upozorňuji, že ten pochod a mírný poklus co bohatě stačí na naší ligu mu nikdo venku tolerovat nebude.A těžko se dostane do tolika šancí jako v naší lize a ve Spartě.Jsem na něho zvědavý, ale po pravdě jemu moc šancí venku nedávám.

   • Hušby diky.

    Pavel006.8.2014 22:47reagovat

    Já třeba hodně věřil Kadlecovi, zatim žádná sláva. Hušbymu, sice přeju, ale moc mu nevěřim. snad nemám pravdu

    • Hušby diky.

     Zakopaljsemtchyni6.8.2014 22:49reagovat

     Jak by se nám teď Kadlec v takových zápasech jako dneska hodil.To i ten Nešpor by byl i dnes lepší volba než pořád prosazovaný Bednář.A dneska možná by byl Nešpor lepší volba i než Lafata.

    • Hušby diky.

     SFINGO6.8.2014 22:50reagovat

     Kadlec je do roka zpátky. A Hušby pokud se nesebere, tak tu taky bude za chvíli. V zahraničí snima nikdo mít trpelivost nebude, tam je vyžadován maximální přístup, koncentrovanost a výkon, zahraješ 2-3 po sobě špatně nebo průměrně a jdeš na lávku.

     • Hušby diky.

      Zakopaljsemtchyni6.8.2014 22:53reagovat

      Základ v zahraničí je ten, že tam je za tebe ihned připravená náhrada, takže pokud nezahraješ párkrát, tak už se do sestavy ani nemusíš dostat.

      My si tady pořád říkáme jaký nemáme kádr, ale evidentně tady to někteří mají prakticky jisté, ať hrajou prakticky jakkoliv.Není tam koho dát nebo jsou další znatelně horší.Případně se změn bojí i trenér.

    • Hušby diky.

     SFINGO6.8.2014 22:51reagovat

     na druhou stranu, pokud se naši hráči nejsou schopni stabilně prosazovat v pohárech, tak stejně v zahraničních klubech nemají moc šancí

  • Hušby diky.

   Pavel006.8.2014 22:45reagovat

   Pokud je tvoje info pravidvý, ale myslim že jo, protože podle jeho přístupu a hry byl prodanej už nějakej ten tejden

   • Hušby diky.

    Zakopaljsemtchyni6.8.2014 22:46reagovat

    Proč nehrál někdo jiný?To už i ten Mareček by tam zahrál víc.

   • Hušby diky.

    Spytihnef6.8.2014 22:51reagovat

    prodanej je už cca měsíc, ostatně jak již jsem tady psal

  • Hušby diky.

   LukyACS6.8.2014 22:46reagovat

   Díky Pepovi za loňskou povedenou sezonu, ať se mu daří.

   Zítra vylítne Liberec a přijde Pavelka.

   • Hušby diky.

    Zakopaljsemtchyni6.8.2014 22:47reagovat

    Ten není nic extra nic moc kauf.

  • Hušby diky.

   captain_obvious6.8.2014 22:50reagovat

   To by asi nikoho neudivilo. Dneska asi neměl hrát základ, to je můj názor, ale teď už je to fuk. Pokud je tohle pravda, tak mu přeju hodně štěstí a doufám, že narozdíl od Vacka, Rabušice a spol. si tam zahraje. Mě by se víc líbil v Německu, ale každá zahraniční štace je dobrá.

   • Hušby diky.

    LukyACS6.8.2014 22:52reagovat

    Na druhou stranu, kdyby mu to tam zapadlo v prvním poločase, tak bys tohle teď nepsal. Podle mě na hřišti byli horší hráči. Třeba Vácha s Kováčem mi přišli horší, ale celkově týmově jsme moc nedokázali zapnout. Jedinej Kadeřábek podle mě zahrál dobře.

    • Hušby diky.

     SFINGO6.8.2014 22:55reagovat

     špatné to bylo od všech, a špatné to bylo už v létě když se podcenilo posílení kádru, tetka to už vem čert, je to pryč, je třeba se koukat dopředu, postoupit do EL, vládnout v lize a kádr posílit o 1-2 hotové hráče a hlavně si už NIKDY neříkat, že máme kvalitní kádr, vždycky ten kádr může být lepší

    • Hušby diky.

     captain_obvious6.8.2014 22:57reagovat

     Jasně, to je pravda. Ale byl takový laxní, to je vždycky na tom hřišti hodně vidět. Kdejakou chybu můžeš přehlídnout, ale když někdo moc neběhá, do ničeho se moc nehrne, tak je to hrozně vidět. Vácha byl jednoznačně horší, ten byl suverénně nejhorší ze všech hráčů na hřišti.

    • Hušby diky.

     captain_obvious6.8.2014 23:02reagovat

     Ale to nebyla výtka jenom jemu, ale z větší části i vedení. Podle mě je hloupost ho do té sestavy na sílu tlačit, to je přece jasné, že když je přestup skoro hotov, tak hráč v první řadě bude na sebe dávat bacha, aby se nezranil. A kvalitní hráč, který na sebe dává bacha, je horší než průměrák, který hraje na doraz. Tyhlety přestupy až po předkolech jsou hrozná blbost.

  • Hušby diky.

   standis6.8.2014 22:54reagovat

   Přeju mu vše nejlepší, ale nechápu, že ho neprodají hned a drží ho tady na předkola. Na něm bylo vidět, že má v hlavě zafixováno, aby se především nezranil.

  • Hušby diky.

   Avhred6.8.2014 22:54reagovat

   Jestli je to pravdivá informace a ne výplod chorého mozku v patologickém stavu, tak Pepíkovi přeju hodně štěstí, protože za to, jak se u nás prezentoval hlavně minulou sezonu, si nějakou lukrativní zahraniční destinaci zaslouží.

 • Spartička

  Avhred6.8.2014 22:33reagovat

  Nálada je na bodu mrazu, ale až budeme na jaře hrát semifinále EL, to bude euforie ... Úsměv

  • Spartička

   MK36.8.2014 22:35reagovat

   Já budu už skromný. Snad se chlapci probojují alespoň do skupin EL.

  • Spartička

   Zakopaljsemtchyni6.8.2014 22:36reagovat

   EL vem čert.Druhořadá soutěž nad kterou se spousta týmů netají, že jim je u prdele a taky na ní kašlou.

   Už vím, proč někteří tak moc fandí Plzni,Liberci a dašlím klubům v pohárech kvůli koeficientu.

   Protože to je asi naše jediná šance jak LM hrát a to postupem přímo.Jinak se tam nedostanem to bychom museli dostávat samé týmy jako Tallin, což nedostanem.

  • Spartička

   spartas6.8.2014 22:37reagovat

   Možná to bude znít jako póza, ale u mě už euforie nebude. Pro mě je EL soutěž útěchy a nic takovýho se Spartou zažívat nechci. I kdyby měla v jejím rámci přijet Barcelona nebo Bayern.

   Pro mě osobně je sezóna neúspěšná a nedovedu si představit výsledek, kterej by zklamání zmírnil. To bychom museli celou EL vyhrát.

   • Spartička

    Raist6.8.2014 22:51reagovat

    Především je mi strašně líto té celé roční práce a toho zmařeného potenciálu, který v tomhle týmu je. Sparta mi připomíná nadaného studenta 4. ročníku SŠ, který se chce dostat na Cambridge. Celý rok se tak pilně učí, maká a domácí maturitu zvládne s přehledem na vyznamenání. Pak však přijede do Anglie, u přijímaček se mu rozklepou kolena a neudělá je. V takové situace je těžké být rád za to, že se dostane doma aspoň na Karlovku...

  • Spartička

   LukyACS6.8.2014 22:46reagovat

   Bejt aspoň to 4. předkolo, kde byl bonus 50M, ale tohle je prostě hodně hořký, budu rád za EL, ale přiznejme si to, oproti LM je to podřadná soutěž. I Kadeř v rozhovoru říká, že je to hodně chybá útěcha.

   Všichni jsme chtěli do LM, cítili jsme, že na to máme a vyletíme už v 3. předkole.

   Jediný pozitivum je, že sem chodí vesměs mladí lidé, tak se tý LM třeba jednou dožijeme.

    

   • Spartička

    Avhred6.8.2014 22:51reagovat

    No jo, to chápu ...

   • Spartička

    Pavel006.8.2014 22:53reagovat

    Ta poslední věta se opravdu povedla SmíchSmích Snad se jí dožijem no Smích

    • Spartička

     Raist6.8.2014 22:59reagovat

     Asi se to v tuhle chvíli úplně nehodí, ale ta je taková... slávistická. Úsměv

 • katastrofa

  Zakopaljsemtchyni6.8.2014 22:25reagovat

  Soupeř pořádně vystřelí 3-4 na bránu a dá dva góly.My ani to ne.Já se ptám co bychom s touhle hrou především venku chtěli v té LM dělat?Lafata úplně odříznutý a jelikož to není brejkový hráč, ale hráč do vápna, tak jsme úplně bez útoku a když se k tomu ještě přidá slabá hra zálohy, kdy nehraje nic Dočkal,Vácha a Hušbauera to evidentně nebaví a je těžce z formy, tak co chceme hrát?

  Na naší tragickou ligu i tohle přesto stačí a opět můžou přijít někteří místní experti s tím, jak jde naše liga nahoru.Kulové nahoru v naši lize tohle stačí a jinde i na průměrné týmy jako Hacken,Malmo,Giurgiu,Ploješť a jiné celky jsou najednou naše přední týmy v pytli.

  A opět můžou někteří probírat při dalším losování kdo by byl a nebyl vhodný.To je jak je vidět taky na dvě věci.Já to říkal už po losu je to ošidné a taky, že bylo.

  Naše hra venku je i naší lize bídná a byla často i loni.Jen s velkou klikou jsme některé zápasy vyhráli za tím si stojím a kdo není slepý, tak to viděl taky.Evidentně se na naší hře venku nezměnilo nic, protože dnešek byl katastrofa a na Bohemce to taky nebylo nic extra a tak přitom bude hrát opět o sestup.

  Tady nás tlačí bota pane Lavičko.Sparta doma a venku to je nebe a dudy.To snad musí vidět i vrátný.Bednář tohle je útočník pro Spartu?S touhle hrou a formou to už je lepší Lietava na lavičce Bohemky.Hlavně, že chce hrát.

  • katastrofa

   Dollaruss6.8.2014 22:28reagovat

   Copak konečně neúspěch? Čas zase přitáhnout na diskuzi?

   • katastrofa

    Zakopaljsemtchyni6.8.2014 22:29reagovat

    S čím nesouhlasíš?

  • katastrofa

   MK36.8.2014 22:29reagovat

   Dlouho ses tu neukázal. Jaká náhoda, že jsi přišel po pohárové blamáži Úsměv

   • katastrofa

    Zakopaljsemtchyni6.8.2014 22:30reagovat

    Dovolená naplánovaná tak, abych stinul odvetu.To snad můžu nebo ne?.To co jsem dneska viděl, tak raději bych ještě byl na dovolené.

82058 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha