Zakopaljsemtchyni10.8.2014 21:59reagovat

Chabix10.8.2014 22:01reagovat

Hm a jdeme na druhý místo.

• Rajnoch

Zakopaljsemtchyni10.8.2014 22:03reagovat

To máš fuk.Zatím neměli soupeře.Příště jedou do Teplic a my máme doma Baník.I když v naší lize je možné i to, že tam opět haluzově vyhrajou nikdy nevíš.

• Klauni

Kombinator10.8.2014 21:52reagovat

dvakrát pořádně vystřelí a daj dva góly. To je komedie.

• Klauni

LukyACS10.8.2014 21:54reagovat

Jsou lepší než Liberec, kterej je naprosto marnej a nepředvedl nic, až na konec první půle, Slovák asi brzo poletí.

• Klauni

captain_obvious10.8.2014 22:01reagovat

Sešiti byli dnes lepší, jsem rád, že se tu našel alespoň jeden uživatel, který není zaslepený a objektivně to uznal. Poklona.

• Klauni

Avhred10.8.2014 21:55reagovat

Tenhle ”systém” hry, kdy body uzmou neuvěřitelnou dávkou štěstí a nebývalé produktivity v kombinaci s tragikomickým výkone soupeře, jim dlouho nevydrží.

• Klauni

Chabix10.8.2014 21:58reagovat

No teď během dvou 5 mnut zahodili dvě velké šance. Tak zas tak bych o té produktivitě nemluvil.

• Klauni

ketamin10.8.2014 21:58reagovat

No obšas to vydrží. Takovej Liberec obsadil pohárovou příčku v lize s pasivním skóre.

• Klauni

Chabix10.8.2014 22:02reagovat

Slavia má zatím lepší skóre než my. Smích

• Klauni

Avhred10.8.2014 22:09reagovat

Německo taky mělo na začátku Druhé Světové nejlepší skóre, a jak nakonec dopadlo ...

• Klauni

netix10.8.2014 22:04reagovat

3:1 na zápas se nedívám, takže nekomentuju, ale jsem zvědavej co předvede deník sport. Po včerejší výhře u nás div nevyhlásil krizový stav...ÚdivSmích teď očekávám výbuch nadšení a optimismu do budoucna :))

• ketamin10.8.2014 21:47reagovat

Ty zmrdi potřetí vyhrajou. Neskutečný.

• captain_obvious10.8.2014 21:50reagovat

A proč ne? Liberec dohromady nic nepředvedl a ten gól byl perfektní, Zmrhal ukázal kvalitu.

• ketamin10.8.2014 21:51reagovat

Jakou kvalitu? Dyť do toho plácnul jak do koberce na klepadle.

• captain_obvious10.8.2014 21:53reagovat

No jasně a ten prudký balon se v plném sprintu zpracoval sám, že jo ty experte. Skvělá práce v jeho podání.

• ketamin10.8.2014 21:57reagovat

To víš, že jo.

• captain_obvious10.8.2014 21:59reagovat

Ježiš ty jsi zaslepený trouba. Samotnému by ti ten balon odlítnul k rohovému praporku.

• ketamin10.8.2014 22:02reagovat

Aby ses z tý Slavie nepodělal.

• captain_obvious10.8.2014 22:03reagovat

Objektivně uznávám, že zaslouženě vyhráli a ještě dali hezký gól. Že je tady dneska v módě zaslepenost, neznamená, že ji musím nosit i já.

• ketamin10.8.2014 22:07reagovat

Všechny góly které dá Slavia jsou nezasloužené a neregulérní a všechny které dostane jsou zasloužené.

• Avhred10.8.2014 21:53reagovat

Ty výsledky jsou s ohledem na předvedenou hru neskutečně zkreslující, což může jejich fandy plnit entuziasmem, o to větší bude pád na hubu a naše radost. Úsměv

• Pavel0010.8.2014 21:55reagovat

To ano, Slavie i dnes byla horší a stejně nejspíše vyhraje, jinak Hroššo podle mě i toto mohl mít, ale ležel na zemi už minutu před tim, než vysřelil Zmrhal

• Avhred10.8.2014 21:56reagovat

Hroššo je kašpar, kdyby chytal dědek Hauzr, tak horší určitě nebude.

• captain_obvious10.8.2014 21:58reagovat

Střely 17-8, střely na branku 8-2, držení míče celou dobu +- vyrovnané. Opravdu byla Slavie horší?

• Chabix10.8.2014 21:55reagovat

Všimli jste si, kolik teď měla Slavia hráčů v šestnácce soupeře? Tolik hráčů jsme tam neměli ani jednou za celý zápas s Malmo.

• Avhred10.8.2014 21:57reagovat

Fór je v tom, že mi máme stále šanci na EL, kdežto Slávie si může o nějakých pohárech nechat zdát.

• Seshiti

captain_obvious10.8.2014 21:31reagovat

Je někdo jiný ještě překvapený až šokovaný, že Slávisti preferují Hrubeše před Berkovcem? Berkovec byl loni podle mě nejlepší gólman ligy, možná 2. nejlepší a říkal jsem si, že v něm Slavka konečně najde pořádného brankáře. A pak v přípravě odchytal snad jen 1 poločas (!) a v lize v prvních 2 kolech seděl na lávce a dneska není ani tam. A chytá Hrubeš, který před touhle sezonou měl v lize odchytáno jen 44 minut.

• Seshiti

kopejtko10.8.2014 21:35reagovat

Berkovec nemá Sparťanskou školu tudíž se nedivím navíc pokud vím je momentálně zraněn

• Seshiti

Dollaruss10.8.2014 21:36reagovat

Tak on pokud vím byl Berkovec na začátku sezóny zraněný. A Hrubeš jim zatím nechytá špatně. Asi by byla chyba a trochu nefér tomu klukovi sebrat šanci chytat, když zatím chytá dobře.

• Seshiti

Dollaruss10.8.2014 21:37reagovat

Tak není ani na lavičce. Tudíž je asi fakt stále na marodce.

• Seshiti

captain_obvious10.8.2014 21:37reagovat

Aha, tak to potom vysvětluje mnohé. Já právě koukal na eurofotbalu do všech expresek ohledně Slavie a nic o zranění Berkovce tam nebylo a situaci kolem Slavie tolik nesleduju, abych tušil, že byl zraněný. Teď už to dává větší smysl.

• Seshiti

Avhred10.8.2014 21:42reagovat

Podle mě každý, kdo zná fušery z Edenu, nemůže být ”překvapený” a už vůbec ne ”šokovaný” soustavnými přehmaty, k nimž v tomto nájemnickém cirku s principálem Latkou dochází. Už samotné založení tohoto klubu bylo naprostým omylem.

• Latka

Pavel0010.8.2014 21:19reagovat

Latka je zraněný místo něj jde Kodr, ročník 96!! Chci vidět jak se stim popasuje, ale myslim, že to nemůže dopadnout dobře

• Latka

Zakopaljsemtchyni10.8.2014 21:25reagovat

Do obrany mají dát Škodu ten tam hrál a do útoku mohl jít snajpr Juhár.

• Latka

kopejtko10.8.2014 21:36reagovat

proč Kodr patři mezi naše talentované hráče tak proč by neměl dostat šanci naopak kvituji že mu dal Baranek příležitost Úsměv

• Latka

Pavel0010.8.2014 21:43reagovat

Já proti tomu nic nemám jen se divím, že tak mladý nastupuje na tak důležitém postu, čekal jsem že tam dá Gecova popřípadě Škodu

• Latka

kopejtko10.8.2014 21:47reagovat

no holt Baranek není posera to u nás i v Českém poháru stále kope stále stejná sestava a takový Sýkora roky marně čekal na šanci v áčku

• Slavia

Kombinator10.8.2014 21:08reagovat

Doma mít držení míče 39% a asi tak jednu střelu na bránu, to je teda mašina. Jinak ten čmouda se jevil docela zajímavě než po žlutý kartě vyběhl jak kokot ze zdi a koledoval si o rudou. Pak předvel několik příšerných zpracování a ztracených míčů a už je jasný, proč je ve Slávii.

• Slavia

Zakopaljsemtchyni10.8.2014 21:16reagovat

Slávie i na Slovácku, kdyby domácí nebyli dřeváci, tak to bylo po půli 3-0 a byl klid.Místo toho Slávie dala gól ze všeho do čeho kopli.

Nebojím se vůbec o to, že půjdou tabulkou níž a níž.Do toho doma měli tragický Baník.

• Slavia

Zakopaljsemtchyni10.8.2014 21:19reagovat

A Latku nahrazuje 17 letý kluk.To je panečku kádr.

• Slavia

inecartz10.8.2014 21:22reagovat

Slavia má průměrný kádr, bude hrát střed tabulky.

• Slavia

Avhred10.8.2014 21:34reagovat

Rozumný názor.

• Baez

Zakopaljsemtchyni10.8.2014 21:05reagovat

V Trenčíně 80 zápasů = 39 žlutých karet a 4 červené.

Ve Slávii v nastoleném trendu zdárně pokračuje.

3 zápas = 2 žluté.

• Baez

Kombinator10.8.2014 21:12reagovat

To je fakt šílená bilance. Tipuju, že jestli nastoupí s náma, tak nedohraje poločas.

• Šoural

Avhred10.8.2014 20:59reagovat

1:1, sen o titulu se rozplývá ...

• Šoural

kopejtko10.8.2014 21:04reagovat

tak myslím že jako každý rok si to o titul rozdáme s Plzní ale Slavie by mohla být příjemné oživení naší ligové soutěže

• Šoural

Pavel0010.8.2014 21:06reagovat

Slávie možná bude překvapení ale o poháry hrát nebude

• Reičnok

Avhred10.8.2014 20:50reagovat

Abych pravdu řekl, až dneska jsem zjistil, že Rajnoch je náš odchovanec; to jsem vůbec nevěděl ... Neutrální

• Reičnok

kopejtko10.8.2014 20:51reagovat

nejmladší stoperská dvojice v Čfl Klein - Rajnoch jo to byly časy Úsměv

• Reičnok

Avhred10.8.2014 20:56reagovat

Kleina jsem zaznamenal, ale Rajnocha si fakt nevybavuju ani v nejmenším.

• Reičnok

kopejtko10.8.2014 20:55reagovat

mimochodem brankář Hrubeš byl v naší mládeži a dokonce si společně s Rakovským (FC Schalke 04) zachytal za naším slavným ročníkem 92, jedničkou byl v té době Vavruška dvojka Jungr