Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Z twitteru

  Spytihnef12.8.2014 13:52reagovat

  Svět podle R. Berbra: Jirny nemají hráče, a tak jim bylo odloženo 1. kolo ČFL. Oficiální důvod? Neteče jim teplá voda a někdo ukradl sítě.

 • Plzeň nad propastí

  honzaspartan12.8.2014 12:41reagovat

  Tuhle sezonu ještě nějak zvládnou, ale pak už nebudou mít peníze. Byli zvyklí na vysoké příjmy z Evropy a teď nebou mít ani těch třeba 80 milionů z EL.

  Udělali drahé nákupy, mají hrozně široký kádr, hráči mají vysoké platy a bez peněz z Evropy tohle prostě nemůžou udržet.

  Paclík tam nenasype zpátky peníze, které vydělal v minulých letech v pohárech a pak je z klubu vyvedl.

  Velká část vydělaných peněz sice v klubu zůstala, ale ty už se utratily.

  Bude to sranda, klidně můžou dopadnout jako Slávie, nebo spíš ještě hůř, protože Slávie se zachránila.

  • Plzeň nad propastí

   Capo12.8.2014 13:23reagovat

   Já myslim, že peněz mají dost na to, aby si udrželi jakous takous kvalitu na víc jak jeden rok, ale je jasný, že všechno, co nahrabali v posledních letech, do toho Paclík chtít vrátit nebude a dřív nebo později kohoutek utáhne definitivně. Proto asi ta rychlá reakce s Uhrinem, protože čas ve fotbale utíká rychle a prachy bez pohárů ještě rychleji. Posily, které do Plzně přivedli v poslední době, prostě přeplatili a budoucí návratnost investice se začíná zdát čím dál víc nulová (Kovařík, Tecl, Hořava, Vaněk, Chramosta - u těch dvou ještě uvidíme). Z vlastní mládeže toho zatim moc nevyplodili, tak koupili pár mladých kluků jako Chrien, Stratil, ale jestli z nich něco bude jako třeba z Hrošovského je zatim pořád ve hvězdách. Uvidíme, ale nemyslim si, že by měli dopadnout jako Slavia.

   • Plzeň nad propastí

    Tashunka Witko12.8.2014 13:59reagovat

    Rozhodně bych to neviděl u Plzně tak tragicky, protože si v minulosti na rozdíl od Sparty dost vydělala a jeden rok bez pohárů asi v pohodě přežije bez nějakých velkých zásahů. Paclík je sice bílý kůň Veolie, ale něco si určitě odčerpal, na druhé straně měl z čeho. Kroutit se bude, pokud z pohárů vyletí opakovaně, což se ovšem u nás nejlépe daří Lavičkovi. Jinak i trouba Šilhavý je schopen něco uhrát, když mu štěstí sedí za krkem.

    Pokud jde o Plzeň, nejlepší řešení by bylo, kdybychom jim tam poslali Hřebíka (v jakékoliv funkci). To by je z pohárů vyřadilo na dlouhá léta a u nás by to pomohlo nastartovat nějaký ozdravný proces, který by v nás vyléčil ten šíleně opatrnický až zbabělý přístup k fotbalu, co nás ničí a táhne do bahna.

    Hrát s Hřebíkem a Lavičkou, to je jak létat s přistřiženými křídly. Občas se odlepíme od země, ale pořád spíš běháme po dvorku jak slepice, zatímco bychom měli létat jak kondoři.

 • Hušbauer odchází

  honzaspartan12.8.2014 12:34reagovat

  Hušbauer odejde po dvojzápase Zwolle.

  Nemá smysl ho tu držet, když se nepostoupilo do LM a on už stejně hraje na půl plynu a je myšlenkama jinde.

  Ale toho Pavelku jako náhradu by to chtělo. Dočkala chci napravo (centry, asistence) a ne středu. A stejně tak nechci ve stálém základu nemehlo Přikryla, Vacka nebo dvojici Mareček-Vácha.

  To bysme na tom byli opravdu už hodně špatně.

  Za minulou sezonu zaslouží Pepa absolutorium, ale za to, jak se prezentoval v nejdůležitějších zápasech této sezony (a vlastně i za poslední 4 roky!!!) by zasloužil něco úplně jiného.

  • Hušbauer odchází

   Dynamo12.8.2014 12:44reagovat

   jak víš, že odchází? Třeba to tak nebude

   • Hušbauer odchází

    honzaspartan12.8.2014 12:45reagovat

    Vim to...uvidíš.

  • Hušbauer odchází

   Capo12.8.2014 13:24reagovat

   Zatím vždy platilo, že za hráče základu přišla náhrada, tak věřim, že tomu bude tak i teď. Ať už přijde Pavelka nebo někdo jiný.

   • Hušbauer odchází

    Tashunka Witko12.8.2014 14:05reagovat

    Dan řekne, že náhrada je Vacek, když už si ho někdo vymodlil. Sotva bude někoho kupovat, když mu Lavička naservíroval další výbuch v pohárech a tím i další rok ve ztrátě.

    Jinak na Hušbyho jsem zvědavej, loni si zastřílel, měl fazonu, ale zpracování míče má tak tragický, že bych se nedivil, kdyby ho venku poslali trénovat s žákama, aby se to naučil.

 • Hostovačky

  Spytihnef12.8.2014 11:42reagovat

  Tyhle přehledy se mi líbí:

  http://90-minut.cz/post/94515093556/hraci-prazskych-s-na-hostovani-o-pochvalu-si

 • Zwolle

  Pavel0011.8.2014 22:30reagovat

  Bude nějakej organizovanej výjezd?

  • Zwolle

   ewzen11.8.2014 23:45reagovat

   A co si predstavujou pod takovym vyrazem organizovany vyjezd Kefalin ?

   • Zwolle

    Pavel0011.8.2014 23:53reagovat

    Jestli bude nějakej bus, po čr autem vpoho ale do zahraničí je to horší

    • Zwolle

     ewzen12.8.2014 7:15reagovat

     Jasne že je bus. Sorry ale tuhle otázku. Bus stoji 1550. Koukni na SF

     • Zwolle

      Pavel0012.8.2014 10:14reagovat

      Dík, já todle moc nesleduju, tak jsem se zeptal

 • Hmmm...

  Boldrick11.8.2014 22:22reagovat

  Jebu seshity i prádelníky-ACS FOREVER!!!

 • Odchod

  kopejtko11.8.2014 18:59reagovat

  Filip Březina AC Sparta Praha - FC Zličín

 • Plzeň

  Kombinator11.8.2014 17:44reagovat

  jsem rád, že každým svým krokem pořád dokazujou, že to jsou jen amatéří, kterým náhodou spadl do klína úspěch díky konstelaci nejrůznějších náhodných faktorů, který se sešly v jeden čas. Nicméně od tý doby to táhnou dolů každým svým druhým rozhodnutím. jediná věc, co nechápu, je to, jak je možný, že vedení Plzně není otevřeně v médiích považováno za bandu lhářů, jelikož není snad jediný jejich hysterický výrok, kterým se snaží bránit proti médiím, či útočit na Spartu, u kterého by se za čtrnáct dní až měsíc neukázalo, že to je přesně naopak než říkají.

  • Plzeň

   Kombinator11.8.2014 17:47reagovat

   Pokud se nedostanou do Evropy ani příští rok, tak čekám těžkej pád na držku. Pokud se dostanou, tak to půjde pozvolněji, každopádně dno je nemine.

  • Plzeň

   LukyACS11.8.2014 17:52reagovat

   Aspoň někdo převzal cirkus za Slavii. To plzeňský vedení je fakt k smíchu - samé lži, neuvěřitelná namyšlenost a nesoudnost, oni tam snad fakt věří, že EL mohli vyhrát a že by s Vrbou měli titul. Šádek je hroznej amatér. Jejich přestupy taky velká kvalita, v podstatě furt hrajou s tim, co tam bylo už před Paclíkem, za kterého přišli už desítky hráčů.

   Já čekal, že jednou pudou dolů a štěstí je v předkolech opustí, teď navíc celej pád krásně urychlují, jestli přijde Koubek, tak budou rádi i za Evropskou ligu. Letos skončí dost v minusu Úsměv

  • Plzeň

   netix11.8.2014 19:00reagovat

   naprosto je chápu, nejsou povinný sdělovat médiím interní záležitosti, navíc když si to média dokážou zpracovat podle svýho. Podívej se co dělá deník sport teď když vede slávie ligu po třech kolech, obrázky, jak lavička ukazuje palec nahoru nebo teď jak je článek s reakcí fanoušků, kde je zase Lafata..Když Sparta vyhrála v Příbrami a udržela první místo, tak to vypadalo v deníku sport, jako když Sparta prohrála druhý zápas v řadě..Vy to nevidíte? Plzeň se řídí heslem, jak vy nám, tak my vám.

   • Plzeň

    Kombinator11.8.2014 19:39reagovat

    Ale prd. Je to banda amatérů. Stačí si projít jejich výroky od vzniku Plzně přes kauzu kabela, fórum Plzně a až po trénéry a hned víš, že to není žádný postoj vůči médiím, ale bohapustá amatéřina, nabubřelost a arogance. A ty lži jim prochází bez nějakýho většího zájmu jenom proto, protože plzeňskej fanoušek je totální idiot, kterej si ještě teď myslí, že Pelta Vrbu ukradl, takže jim všechno žere a ostatní se jim maximálně smějou.

    • Plzeň

     honzaspartan12.8.2014 12:44reagovat

     Můžou to nekomentovat nebo dementovat nějak rozumně, ale oni vždycky hystericky kvičí do médií, melou o mediálních kampaních proti nim, hrozí žalobami a pak se ukáže, že média měla pravdu.

     Jediné, co jim šlo, bylo manipulovat rozhodčí, jinak je to opravdu spolek amatérů.Smích

 • Plzeň

  Spytihnef11.8.2014 16:56reagovat

  Je to jasný, v Plzni potřebují po vyřazení z EL zalepit díru v rozpočtu. Proto vykopli Kastrola a Paclík běžel do Fortuny to volepit, že novým trenérem bude Koubek.

 • Baník, Zwolle

  LukyACS11.8.2014 16:26reagovat

  Ukažme, že za naší Spartičkou stojíme a pojďme jí podpořit v těžkých zápasech proti Baníku a Zwolle

  http://youtu.be/TxXmUfvFc34

  • Baník, Zwolle

   Tashunka Witko11.8.2014 19:15reagovat

   Spartičku podporujeme pořád a zřejmě více než si zaslouží. Ona nám to totiž nijak neoplácí a svými neustálými výbuchy nám připravuje jednu noční můru za druhou.

82058 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha