Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Měli bychom zareagovat

  Kombinator12.8.2014 18:40reagovat

  a ještě víc se kvalitativně od těch klaunů odpoutat. To znamená koupit stopera a přivést náhradu za Hušbyho, ale jako myslím fakt dobrou náhradu, ne Pavelku, kterej je možná nejmenší riziko, že šlápneme vedle, ale určitě to není ideální náhrada pro roli, kteoru tu minulou sezónu zastával Hušby.

  • Měli bychom zareagovat

   Kombinator12.8.2014 18:42reagovat

   Blbý je, že stoperů máme plnou prdel, takže asi nehrozí, že někdo přijde a po odchodu Hušbyho v rozehraný sezóně půjdeme spíš do jistoty.

   • Měli bychom zareagovat

    Lucasso12.8.2014 18:47reagovat

    Koho by sis tak představoval?

    • Měli bychom zareagovat

     Kombinator12.8.2014 18:51reagovat

     Gólovýho záložníka, spíš podhrota, kterýmu není kreativita úpně cizí. Pavelka je spíš pracovitej záložník. Konkrétní jméno ti nedám, protože ho nevím, ale od toho by měli být lidi na Spartě, aby měli zmapovaný zahraničí a byli schopný vytipovat vhodnýho hráče, když bylo jasný už minulý vánoce, že Hušby letos odejde.

     • Měli bychom zareagovat

      ke4n12.8.2014 19:11reagovat

      Jo hned za hranicema už čeká celá řada gólových kreativních plejerů ;)

       

      Ale vážně, spíš bych řekl že nám chybí někdo jako byl Kucka kdo jezdí a strhne sebou celý tým...Hušby byl sice gólový, ale když nejdůležitější zápas roku odchodí tak neporazíme ani Malmo Smutek

     • Měli bychom zareagovat

      Dynamo12.8.2014 19:12reagovat

      já si myslím, že Dočkal je velmi podobnej typ jako Hušbauer a může hrát na jeho pozici. Kraje by měly být rychlé. Posílit potřebujeme ve středu zálohy, Matějovský není hráč pro poháry.

      • Měli bychom zareagovat

       honzaspartan12.8.2014 21:29reagovat

       Aha, tak o za to vypadnutí asi nakonec může Matějovský SmíchSmíchSmích

       Pokud není pro poháry on, tak ani jeho spoluhráči, kteří zahráli mnohem hůř.

      • Měli bychom zareagovat

       Kombinator12.8.2014 22:09reagovat

       Naopak Matějovský je naše velká síla, pokud hraje zataženýho záložníka. Pokud bychom měli koupit někoho lepšího za Matěje,tak za něj vysolíme balík jak kráva.

 • Slávistické forum

  honzaspartan12.8.2014 18:19reagovat

  Teď bude asi sranda chodit si pro zasmání počíst nejen na forum Plzně, ale i vedoucího týmu ligy Slávie, ne? Smích

  • Slávistické forum

   netix12.8.2014 19:16reagovat

   já myslim, že stačí deník sport

 • hmm

  Kombinator12.8.2014 17:53reagovat

  Koubek vyhozen ze Slávie, protože nedával příležitost mladým a v Plzni za půl roku najat, aby provedl generační obměnu a hrál ještě o špici. To je fakt banda komediantů a amatérů.Smích

  • hmm

   LukyACS12.8.2014 18:00reagovat

   Začíná to moc hezky http://tinyurl.com/ooss2t3 Kotelníci ho snad budou vyhazovat. Rozklad Plzeň začal a nastartovalo ho duo Pat a Mat (Paclík, Šádek)

   • hmm

    Dollaruss12.8.2014 18:33reagovat

    Mě je teď Kastrola i líto. On po vyhození radši drží hubu a Paclík s Šádkem z něj na tiskovce udělají totálního idiota, který neumí trénovat. Fakt podpásovka od těch dvou debilů.

    • hmm

     Kombinator12.8.2014 18:35reagovat

     Takovýho protekčního spratka mi fakt líto není, každopádně ty dva jsou dobrý čůráci, ale myslím, že to asi nikoho nepřekvapuje.

     • hmm

      LukyACS12.8.2014 18:49reagovat

      Podle mě je Uhrin dobrej trenér, s Boleslaví, Temešvárem a Tbilisi, který čekal na titul 5 let, mu to šlo. To, že je nesoudnej a mlel do médií nesmysl, je věc druhá, ale trenér to neni špatnej, takže bych to s protekcí nespojoval.

      Vepře podle mě chtěl posadit už na začátku, kdy pár zápasů hrál Hrošovský a hra vypadala dobře, ovšem narazil s tim u vepře, který se do toho začal montovat a Paclík za vepřem samozřejmě stál, místo toho, aby Horvátha létě vyrazil, tak mu prodloužil smlouvu o rok a slíbil flek po konci kariéry.

      Uhrin vepře opět posadil proti Jablonci, hra šlapala a pak by musel být idiot, kdyby ho vracel do základu. Ovšem Horváth se v základu objevil, každej viděl, že je hroznej a Plzeň hraje prakticky v deseti. Nevěřim, že si toho Uhrin nevšiml.

      S Budějovicema ho zase posadil a Plzeň v klidu vyhrála 4:0, ovšem možná se stalo to, co tady indián předpovídal, Horváthovi se nelíbilo, že nehraje, tak ho vyrazil. Ono už se dlouho říká, že do toho bečka sádla kecá a Paclík mu zobe z ruky.

      Paclík je dobrej blázen, ten pořád žije v dobách Vrby. Uhrina vyrazil po půl roce, podle mě mu měl dát čas do zimy a pak by se skutečně vidělo, jak na tom je. Dávat mu za vinu pohár, to je blbost, s tim by měl jít Paclík za kořalou Petrželou. V lize Uhrin prohrál jedinej zápas - s náma.

      Každopádně pro nás jedině dobře, že mu čas nedal a vzal senilního dědka.

      Počítám, že pár výher teď ze setrvačnosti udělá, ale po zimní přestávce se projeví Koubkovo neumění.

      • hmm

       Kombinator12.8.2014 18:54reagovat

       Minimálně na začátku mu ta trenérská cestička jistě byla umetena a proto se teď taky chová i nadále jako rozmazlenej spratek. Ale uznávám, že se mu podařilo uspět v zahraničí a špatnej trenér to tedy není.

      • hmm

       honzaspartan12.8.2014 21:25reagovat

       Přebíráš Uhrinův argument, že v lize prohrál pouze zápas s náma, ale pravdou je, že Plzeň hrála bídně, kromě té porážky ještě 6x remizovala a pod Uhrinem se ztráta na nás zvýšila z 5 na 13 bodů.

     • hmm

      Dollaruss12.8.2014 19:03reagovat

      Já ho taky nemusím za ty jeho výmluvy co předváděl do médií, ale nemyslím si, že to co se děje v Plzni je jen jeho vina. Kdoví co měl ve smlouvě a jak mu do toho ten tlusťoch kecal. Nemusím ho, ale trenér to špatný není a takové kecy na jeho adresu si dle mě nezasloužil.

      Paclík žije na nějaké jiné planetě. Ten idiot se tak namlsal úspěchy, že vůbec nevnímá realitu a podle mého díky tomu ten pád bude mnohem větší.

   • hmm

    Kombinator12.8.2014 18:33reagovat

    Tak jsem narychlo prolít to jejich forum a zjistil tři věci. Za prvé Koubkovi nevěří, za druhý roli Horvátha nevěří a za třetí Čišovský s Rajtoralem zřejmě na delší dob mimo, Čišovský prý něco s tříslem a Rajtoral únavový syndrom.

    • hmm

     ke4n12.8.2014 18:55reagovat

     nojo, mají tam veselo Smích

     ”A ten nápad s Horvim jako s hrajícím trenérem?!! To tedy musela vymyslet hlava! Zdá se mi, že si někdo spletl FC Sokol Zlámaná Lhota s prvoligovým mančaftem! Jak má Horvi vynucovat nějakou disciplinu nebo plnění čehokoli,? To jako ted s nima přestane pařit a začnou mu vykat? Chápou vůbec ti, co to vymysleli, že spářili koně a želvu? Že chtějí aby jako kůn běhal a jako želva měl krunýř? Jenže ono to bude přesně naopak. Bude to běhat jako želva a řehtat jako kůn!”

 • ketamin12.8.2014 17:20reagovat

  Horvy bude dělat asisenta. Tak to je moc pěkný. Smích

  • Dollaruss12.8.2014 17:30reagovat

   On už ho dělal Kastrolovi. Tady se mění jen to, že teď to Paclík řekl nahlas.

   Tady to nepřímo řekl na tiskovce.

   Do realizačního týmu jste zařadili i kapitána Pavla Horvátha, který se stal neoficiálním hrajícím asistentem. Jaká bude jeho role konkrétně?

   Paclík: Nechtěli jsme to během sezony konkretizovat, ale po vyřazení z pohárů jsme se rozhodli to říct. Už několik let jsme se bavili, že bychom měli zájem, aby v Plzni pokračoval. Pavel se rozhodl, že by to bylo na pozici trenéra. Bude studovat, připravovat se na to a stane se dalším členem realizačního týmu. Zároveň zůstává hráčem.

   Zdroj: http://goo.gl/2QpDcx

   • standis12.8.2014 17:32reagovat

    Já bych spíše řekl, že Horvi bude hlavní trener a protože nemá licenci, tak si tam vzali jako maskota Koubka.

    • Raist12.8.2014 17:54reagovat

     Normálně bych si myslel, že je to úplná blbost, ale vnímání reality je v Plzni už delší čas obestřeno mlhou hustší než na skotských blatech.

  • ke4n12.8.2014 17:42reagovat

   To je jen na překlenovací období, v zimě se Horváth přesune na pozici sportovního ředitele FCVP, Koubek bude odvolán a nahrazen zatím utajovaným jménem z prostředí holandského fotbalu. Současně začne klub připravovat na vstup strategického investora z Kazachstánu. Začne nová éra plzeňského fotbalu a v květnu 2015 bude tým připraven na rozhodující zápasy o udržení v první lize.

  • Kombinator12.8.2014 17:56reagovat

   Nedovedu si představit, že by měl být Horváth úspěšnej trenér nebo asistent. Je to jen klaun bez špetky disciplíny. Jediný co umí je podvádět a chovat s jako prase.

   • LukyACS12.8.2014 18:09reagovat

    Nechápu, proč se ve fotbale razí, že by legenda měla v klubu pracovat. Ještě, že nikoho nenapadlo dávat job třeba Řepkovi.

    Horváth mi nepřijde, že by pobral nějak víc rozumu, možná je vtipnej a pobaví kabinu, ale zrovna dvakrát mi inteligentní nepřijde a nedovedu si představit, že bude trénovat.

    Vyjadřovat se jako Dočkal, kterej působí hodně cílevědomě a inteligentně, tak bych mu věřil, Horváth může maximálně vymejšlet představení pro cirkus.

    • ketamin12.8.2014 18:17reagovat

     Horváth hlavně není žádná plzeňská legenda.

 • Koubek v Plísni

  honzaspartan12.8.2014 16:57reagovat

  S Koubkem to fungovat nebude.

  Pokud šla kabina proti Uhrinovi, tak tím špíš půjde proti nerudnému dědkovi Koubkovi, který tvrdě vyžaduje disciplínu.

  Navíc je to trenér ze staré školy, který nemá žádné úspěchy a moderní pojetí fotbalu mu nic neříká.

  Jeho angažování je naproto nepochopitelný krok a plísňácké vedení by udělalo mnohem lépe, kdyby si nechalo Uhrina.

  Ale pro nás je to jedině dobře. Aspoň bude sranda a Plzeň půjde dál do kytek.Smích

  • Koubek v Plísni

   ketamin12.8.2014 17:27reagovat

   Že nemá žádný úspěchy je logický. Vždyť trénoval samý mizerný kluby.

   • Koubek v Plísni

    honzaspartan12.8.2014 17:45reagovat

    Tak v tom případě si ho do jeho 63 let vybíraly pouze samé mizerné kluby a žádný z nich nedokázal pozvednout a dovést k úspěchu.

 • Tipsport

  shrek12.8.2014 16:54reagovat

  Nechce se mi načíst tipsport přitom ještě včera normalne sel zkouosel jsem i vice prohlížecu vdycky napise ze stranka neni dostupna ale udrzbu prej ted nemaj a ostatnim normalne jde tak nevim co s tim ?? Díky

  • Tipsport

   honzaspartan12.8.2014 16:58reagovat

   Evidentně jsi u nich vyhrál až moc peněz.

 • Necid do Zwolle

  Dollaruss12.8.2014 15:52reagovat

  Z twitteru Jakuba Konečného:

  Půlroční hostování Tomáše Necida ve Zwolle by mělo být dnes uzavřeno. Útočník CSKA právě v Holandsku dolaďuje svou smlouvu.

 • Plzeň

  Dynamo12.8.2014 14:28reagovat

  Na druhou stranu, nedělal bych předčasné závěry.

  Třeba bude mít Plzeň skvělý podzim, protože proč by to nemělo fungovat? Herně to v lize není špatné a jsou schopni porazit prakticky každého, včetně Sparty.

  Navíc budou mít dost sil.

  Nepřeju si to, ale Koubek s nima klidně může vyhrát titul.

   

  • Plzeň

   LukyACS12.8.2014 14:36reagovat

   Do Slavie přivedl Ličku, Vošahlíka, Necida, Štěpána... Berkovce poslal hostovat, nechal si Čontofalskýho s Černym, kteří byli za zenitem, ze Škody udělal stopera.

   Doufám, že stihne udělat podobné změny i v Plzni, než se uzavře transferové okno.

   • Plzeň

    Dynamo12.8.2014 14:43reagovat

    Paclík má jistě nějakou představu. Myslíš, že si tohle neuvědomil? Nebo vzal Koubka jen, protože je levnej?

    • Plzeň

     standis12.8.2014 14:47reagovat

     Paclíkova představa je vidět, když udělal Horviho asistentem. Je to amatér, nebo ví, že s Berbrem v zádech je jedno, kdo tu sebranku trenuje.

    • Plzeň

     SFINGO12.8.2014 14:47reagovat

     podlě me ho vzal, protože z těch hned dostupných a českých to byla nejlepší varianta

     • Plzeň

      SFINGO12.8.2014 14:49reagovat

      ale asi si moc neuvedomuje, že Koubek je stejně náročný a přísný trener jakým byl Uhrin, a to hráčům moc v Plzni nevonelo a zvlášt těm starším

    • Plzeň

     LukyACS12.8.2014 14:59reagovat

     Nevim, proč bral zrovna Koubka, ale že udělal z Horvátha asistenta, to o něčem svědčí. U Paclíka mě to nepřekvapuje, ten svými nákupy ukázal, jak moc tomu rozumí.

     Jinak peněz vydělali sice spoustu, ale z 1. LM zaplatili hráčům bonusy, přivedlo se pár hráčů, kteří se neprosadili, něco se dalo městu za stadion a hlavně se tím zaplatili dluhy. V dalším ročníku byla EL, skončili v minusu 30M, pak byla zase LM, vydělalo se, něco se dalo hráčům, ale že mají velké rezervy, o tom si jejich příznivci mohou nechat zdát.

     Navíc v tý minusový sezoně bylo vidět, že mají rozpočet kolem 350M, sice koupili Hořavu a Tecla, ale když se to odečte, tak pořád jsou na 300M, a moc jsem zvědav, jak tyhle výdaje pokryjí.

     • Plzeň

      honzaspartan12.8.2014 16:50reagovat

      To je právě ono.

      Tuto sezonu budou ve velké ztrátě, rezervy nemají a movitého majitele alá Křetínský taky ne.

  • Plzeň

   Shrekson12.8.2014 14:49reagovat

   No Koubek titul neudělá už jen proto že ho zničí ta atmosféra která teď panuje všude kolem něho. Zlomí mu vaz že mu nikdo nebu věřit a ani nefandi, nemá důvěru jak fanoušků tam myslím že ani hráčů. Ještě když je svérázný trenér který ma potřebu dělat věci po svém.. Dva nepodařené zápasy a bude na něho tlak jako na Bílka.. Paclík to podle mě posral tak že to už jen tak dohromady nedá..

   • Plzeň

    Capo12.8.2014 15:16reagovat

    Tu prvotní nedůvěru veřejnosti taky považuju za největší nebezpečí. Koubek neni špatný trenér, ale určitě neni lepší než Uhrin ml. Takže pokud to nebude fachat může to jít hodně rychle do kopru

    • Plzeň

     LukyACS12.8.2014 15:25reagovat

     Koubek se hodí třeba pro tým ze středu tabulky, ale pro tým jako Plzeň se nehodí, ale já jsem jenom rád a jsem zvědavý, za jak dlouho se objeví propad, teď si myslim, že pár výher v řadě udělají.

     • Plzeň

      Capo12.8.2014 15:30reagovat

      Třeba to bude fungovat. S Baníkem hrál celkem pěkný fotbal a tým v Plzni má určitě lepší. Jeho největším problémem vždy bylo nevhodné doplňování týmu, kdy mu vyšel tak 1 hráč z pěti, ale v Plzni moc nakupovat nemusí, tak se třeba chytne.

 • Horvi

  standis12.8.2014 14:24reagovat

  by měl jako asistent přijít s tím, že už nemá na to hrát celý zápas. To ovšem neudělá, takže jsem zvědavý na jeho nasazování na hřiště. Plzen si pod sebe kope hrob.

 • Tak je to Koubek

  standis12.8.2014 14:03reagovat

  Ted to oznámili na tiskovce.

  • Tak je to Koubek

   LukyACS12.8.2014 14:05reagovat

   Paráda, to jim v boji o titul už moc nevěřim. Každopádně je to vtipný, Koubek s Plzní sestoupil, nic pořádně nedokázal a v Evropě vypadl s autobusovym zájezdem z Mogiljova a s Larnacou. Chudák Bakoš s Teclem, teď asi zamíří na stopera.

  • Tak je to Koubek

   LukyACS12.8.2014 14:06reagovat

   Tomáš Paclík: Na kádru se nic měnit nebude a trenér Koubek bude mít k dispozici kompletní kádr, žádné změny nebudou. Trenér Koubek bude mít rok, aby se s týmem dostal do evropských pohárů. Bude mít za úkol i generační obměnu.

   Krásné protiřečení.

   • Tak je to Koubek

    LukyACS12.8.2014 14:07reagovat

    Horváth skutečně hrajícím asistentem SmíchSmích

    • Tak je to Koubek

     standis12.8.2014 14:13reagovat

     To jsou komedianti. Už vidím Horvatha, jak bude hlídat Limberskýmu a Petrželovi večerku, případně jim dávat pokuty, jak se stravují.Smích

   • Tak je to Koubek

    standis12.8.2014 14:15reagovat

    Mně to přijde, že Paclík moc dobře ví o životosprávě hráčů, tak na ně nasadil Koubka. Ten se s nima srát nebude a pokud bude mít aspon půl roku podporu vedení, tak bude generační obměna velmi rychlá.

    • Tak je to Koubek

     Spytihnef12.8.2014 14:17reagovat

     Potom, ale nechápu Horvátha jako asistenta.

     • Tak je to Koubek

      LukyACS12.8.2014 14:19reagovat

      Horváth do toho možná kecá už dlouho, teď je to oficiální, ale Plzeň by se ho měla zbavit. Potáhne je dolů stejně jako Řepka, který nebyl soudný a nechtěl si přiznat, že už na to nemá.

      • Tak je to Koubek

       Spytihnef12.8.2014 14:23reagovat

       Jako tohle opravdu nemůže fungovat, on s nima chodí x let pařit, je tahoun všech chlastaček a ve stravě zrovna taky nejde příkladem a teď by jim měl jako kázat?

       • Tak je to Koubek

        SFINGO12.8.2014 14:31reagovat

        jasně, že jim bude kázat, každej tetka povinně bude každý den snídat klobásu, obědvat celou kachnu s 12 knedlema a večeřet půlku prasete, to vše zaleje několika pivkama a třikrát týdně se bude povinně hlásit na chlastacích akcích, které Horvi, jako správný tahoun bude organizovat.

     • Tak je to Koubek

      standis12.8.2014 14:21reagovat

      To je amaterismus Paclíka, nic jiného. Horvi je ikona a chápu, že zůstane v klubu i nadále. Spoluhráč se ovšem nemůže ze dne na den posunout na asistenta a myslet si, že bude v kabině dělat pořádek. Před týdnem s nima chlastal jako kamarád a ted jim to bude zakazovat? Absurdní. V tomhle má Luhový stoprocentní pravdu.

     • Tak je to Koubek

      SFINGO12.8.2014 14:24reagovat

      proč to nechápeš? Tímto krokem Plzeň brilantně posílila vedení A týmu. V osobě Horvatha Plzeň práve sehnala největšího experta přes výživu a životosprávu

      • Tak je to Koubek

       standis12.8.2014 14:27reagovat

       Správně.SmíchPřed zápasem k obědu kachnu s 12 knedlíkama a pár piv a o přestávce klobásu. Pak se to hned líp běhá.Smích

       • Tak je to Koubek

        SFINGO12.8.2014 14:28reagovat

        a po zápase každej hráč půlku prasete

  • Tak je to Koubek

   Tashunka Witko12.8.2014 14:14reagovat

   To zas bude bulení. Uhrin alespoň dominoval a herně převyšoval i týmy, se kterými prohrál o 3 goly, ale tenhle alibistickej kňour bude zase po každém zápase kňučet, že jim sudí otočil aut apod.. Čekám velký tlaky na rozhodčí a myslím, že plzeňská letka Pilař, Petržel, Tecl, Kolář bude nad naší západní hranicí létat vydatněji než když nás mladí soudruzi za bolševika chránili před západními provokatery.

   • Tak je to Koubek

    Ferry12.8.2014 14:59reagovat

    Nemám strach z toho,že by jim rozhodčí otáčel auty.Smích

82058 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha