Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Venous

  rebus19.9.2014 19:17reagovat

  je Plzenak co tady jen provokuje a skodi-prosim nereagujte na toho idiota!!!

  • Venous

   venous19.9.2014 19:59reagovat

   Jdi do prdele, nejsi ani takový spartan jako jsem já, ale nemám nasazené růžové brýle, jako ty. Jestli tě to zajímá tak většinou na má slova dojde. Když hrajeme hovno a vedení stojí za druhé tak si vyndej hlavu z prdele a jestli rozumíš fotbalu tak to uvidíš stejně. Spíš ty jsi plísňák nebo sešit.Vztek

   • Venous

    kopejtko19.9.2014 20:32reagovat

    plísňák nebo sešit Smích no takhle dětinsky urážet dva naše největši soupeře může jen fanda dobré kopané

   • Venous

    rebus19.9.2014 20:33reagovat

    bla bla blaNeutrální

    • Venous

     rebus19.9.2014 20:33reagovat

     to bylo na venouseSmích

 • Trénink

  Standa Hejkal19.9.2014 18:38reagovat

  Tak potěšilo mě, že jsem viděl Juliše. Vácha a Konaté trénovali se Svobodou střelbu na Vorla. No chápu proč, to byli odkopy až na hlavní stadion, ale Konaté to nakonec docela krotil a střílel dost gólů.

   

  Matoušek je na svůj věk docela dobře stavěnej a urostlej, ale viděl jsem ho jen kroužit s Přikrylem a Julišem kolem hřiště.

  • Trénink

   Tashunka Witko19.9.2014 18:49reagovat

   Seš výborný fanda ! Oblíbil sis Váchu, tak ho sleduješ i na treningu. Z tebe by si měli ti vyhazovači Lavičky vzít příklad !

    

   Takový gaučák Ahmed jen hloupě žvaní, ale nejspíš nemá ani tušení, kdo s kým dneska kroužil a jaký má Matoušek svaly.

  • Trénink

   Pozorovatel19.9.2014 18:51reagovat

   Spirite, nevíš, jestli má Costa v kabině nějaký kamarády? Koho. A jestli tady má manželku nebo přítelkyni?

   • Trénink

    Standa Hejkal19.9.2014 18:52reagovat

    Tak nejvíc se baví s Konatém, ale protože se učí česky a umí anglicky, tak se dokáže nějak domluvit s každým, měl by mít přítelkyni, byla s ním na Galavečeru GL ne?

    • Trénink

     Pozorovatel19.9.2014 18:55reagovat

     Dík. Galavečer sem neviděl. Pamatuju si na jeho vystoupení ve studiu OH, kde se o tomhle tématu myslim bavil, ale už sem to zapomněl. Napadlo mě, jestli ta špatná výkonnost nesouvisí s jeho (ne)spokojeností v osobním životě.

     • Trénink

      Standa Hejkal19.9.2014 18:58reagovat

      Hele třeba Gil přijel se Spartou do Rakous, byl skvělej, odletěl domů pro věci a vrátil se úplně mimo :) A už je pryč. U Costy fakt nevím, čím to je.

  • Trénink

   Avhred19.9.2014 19:15reagovat

   Zdenda byl na zahrávání přímých kopů a standardních situací vždycky machr, takže nácvik střelby pod jeho vedením hráčům určitě něco dá, nicméně myslím, že Vácha s Konatém zase tak špatnou ránu nemají a že ve Spartě se najdou hráči, kteří nácvik střelby potřebují daleko víc než tihle dva ... Třeba Matějovský, velký mazel jednoho diskutéra (úplně mi vypadlo, jak si říká, snad TaGodhaj Blitko nebo tak nějak), by se této dovednostní činnosti měl bezpochyby věnovat.

   • Trénink

    Standa Hejkal19.9.2014 19:24reagovat

    Starýho psa....vždyť to znáš. Úsměv

    • Trénink

     Avhred19.9.2014 19:30reagovat

     Já vím, ale stejně je to rarita, že Matěj, hráč s výborným fotbalovým myšlením a technikou, neumí vystřelit.

 • Luky plus další

  Ferry19.9.2014 16:54reagovat

  Pánové,proberte se.Lavička už nemá Spartě co dát.A hrůzostrašný herní projev je od Malmo,to máš Luky pravdu,ale už před tím na jaře to mnohdy nebylo ono a venku to stálo za hovno vlastně i loni celej rok.Čím dřív Lavička odejde,tím líp.Malmo je už měsíc pryč.Jak dlouho se ještě budeme vymlouvat na nějakou deku?Kurva,co to má vlastně bejt?!?!?!Hráči jsou profíci!Chápu,že jsou taky lidi,ale měsíc je dost dlouhá doba.A pokud je Lavička,trenér s pověstí výborného psychologa(nikdy jsem nepochopil,kde k té pověsti přišel)neumí dát za tu dobu dohromady,tak je něco špatně.Měli by se chytit s Otavou za ruce a ject někam hodně daleko a už se nevracet.Vztek

  • Luky plus další

   captain_obvious19.9.2014 17:03reagovat

   Loni jsme udělali průser v Evropě, kousli jsme se, semkli se a dostali se na správnou vlnu a na té už jsme se vezli do konce sezony. Letos jsme udělali další průser v Evropě a tentokrát to tým srazilo na kolena a od té doby se v plné nahotě ukazuje Lavičkova průměrnost, chvílemi až neschopnost. Protože mužstvo, které je v laufu, umí koučovat kdekdo. Skutečně kvalitní trenér ty své kvality prokáže v zápasech či obdobích, kdy má morálka týmu k maximu hodně daleko. A my tady už měsíc čekáme, jestli dojde k nějakému zlepšení, ale ve skutečnosti jsou ty výkony spíš čím dál horší. A Lavička jenom přilévá olej do ohně některými svými idiotskými kroky, které mě dráždí daleko víc než špatná forma a výkony týmu.

   • Luky plus další

    Ferry19.9.2014 17:08reagovat

    Přesně tak!Spousta lidí už je i otrávená nejen hrou a výsledkama,ale i Lavičkovýma prohlášeníma a výrokama,které chápe snad jen on sám,stejně,jako jeho tahy při zápasech.

 • Víťa Pokorný

  Uzbek19.9.2014 15:52reagovat

  Hráli jsme to co jsme proklamovali. Chtěli jsme kompaktně bránit a trápit soupeře aktivitou. A to ce nám povedlo. Kurva to sou ambice. Se pak nedivým hráčům že sou s výkonem spokojený. Ty už sou od Pokornýho tak načichlý že už ani nepoznají jak hrajou. A i ti hráči co už odešli ze Sparty ještě nevyčichli. Protože jak může bejvalej Sparťan Mazánek prohlásit po debaklu na Realu 1:5, že ostudu jsme neudělali.

  • Víťa Pokorný

   Avhred19.9.2014 16:31reagovat

   Takže Lavičkovo poraženectví, jímž údajně infikuje svoje svěřence, má už díky Vaclíkovi mezinárodní přesah? Tak to potom ano, přátelé ... Úsměv

  • Víťa Pokorný

   JosephV19.9.2014 16:32reagovat

   At jde už do hajzlu, ta jeho připosranost při každým zápase mě už pěkně sere těch jeho zesraných keců se nakazil už celej tým a hrajou úplnou sračku, to co včera předvedli nebyl fotbal ale zoufalství , nevím jak jsme s tímhle chtěli do ligy mistrů... a at už toho Sanku nebo co to je pošlou zpátky na Jamaicu ten mi pil krev celej zápas včera!!!

 • Proti hradci

  DaveACS19.9.2014 15:43reagovat

  Štěch- Kadeř, Holek, Kováč, Breznanik- Vácha, Matěj, Dočkal- Konaté, Krejčí- Lafata

   

  + bych dal šanci Nešporovi, kterýmu by to s Timmym mohlo dost sedět, ale bohužel, je asi zraněnej?

  • Proti hradci

   Dynamo19.9.2014 15:49reagovat

   Štěch chytat nebude, to je jasné asi každému. Nešpor je zraněn.

  • Proti hradci

   LukyACS19.9.2014 15:57reagovat

   Bičík-Kadeř,Holek,Brabec,Costa-Dočkal,Matějovský,Vácha,Hušbauer,Krejčí-Lafata

  • Proti hradci

   Avhred19.9.2014 16:12reagovat

   Hušbauer místo Matějovského a budu spokojený. Samozřejmě proti Matějovskému nic nemám, je to náš nejlepší a nejplatnější hráč, proto bych ho proti Hradci pošetřil, aby si odpočinul a připravil se na další supervýkony. Úsměv Jako první náhradník do útoku Schick.

  • Proti hradci

   GhostInside19.9.2014 20:52reagovat

   Bych to zkusil hlavne bez Lavicky..

 • hysterie

  krabat19.9.2014 15:37reagovat

  Co blázníte? Snad si nikdo z Vás nemyslel, že Neapol smáznem?

  Konkurovat nejlepším týmům z Italské, Německé, Španělské, Francouzské a Anglické ligy prostě momentálně nemůžem, když máme půlku kádru z formy. Jen ať Lavička dál pracuje a musíme se ještě poprat o postup ze skupiny. Ať se Vám to líbí nebo ne, YB Bern bude vyrovnaný soupeř. Sparta Praha, oléé!

  • hysterie

   DaveACS19.9.2014 15:40reagovat

   Pod to se s radostí podepíšu. :)

  • hysterie

   Spytihnef19.9.2014 15:44reagovat

   Já už jsem čuměl po losu jak tady spoustu lidí počítalo body s Neapolí. Vždyť jeden jejich hráč má cenu jako celej náš kádr. Vždyť oni mají na každým postu Ferarri a my tak maximálně Fabii HTP.

   • hysterie

    Pindruch19.9.2014 15:59reagovat

    Tak já jsem třeba s body z Neapole moc nepočítal, ale čekal jsem z naší strany lepší, bojovnější výkon, bez tolika ”nevynucených” chyb, vždyť to, že nejsou někteří schopni dát či zpracovat přihrávku přeci neovlivní kvalita hráčů soupeře. Jinak si myslím, že zdejší rozčarování není až tak z prohry s Neapolí, ale důsledek delšího období. Vždyť týmy jako Baník, Dukla, Malmo, Teplice přece nemají kvalitnější hráče než Sparta, naopak, když použiji tvé srovnání, tak my máme snad na každém postu lepší a dražší hráče. Ale stačí od nich více bojovnosti, správně postavená a dodržovaná taktika a my jsme v loji a neumíme reagovat.

  • hysterie

   Lucasso19.9.2014 16:00reagovat

   Jednoznačně souhlas!

  • hysterie

   Avhred19.9.2014 16:06reagovat

   Na jedné straně Higuaín, co dal přes sto gólů za Real a zahrál si finále MS; mistr světa a Evropy Albiol; dlouhodobě jeden z nejlepších hráčů série A Hamšík, semifinalista MS Gargano, bývalý hráč Realu Callejon …

   Na druhé straně Costa z totálně formy; nezkušený Brabec; přestárlý a pomalý Kováč; pseudogénius Matějovský, jenž hrál do sedmadvaceti v Mladé Boleslavi; Lafata, který strávil nejlepší roky v Jablonci; nerozehraný Hušbauer nastupující po delší pauze; náhradník Mareček …

   K tomu si přičtěme, že soupeře koučoval vítěz LM a EL, zatímco náš trenér vyhrál akorát tak Gambrinus ligu a druhořadou australskou ligu. …

   Ta kvalita je prostě neporovnatelná a momentálně Sparta na tyhle týmy prostě nemá (kór ve formě, v jaké se momentálně nachází, kdy prohrává s Ostravou nebo Duklou). Uspět může jenom shodou náhod a okolností + enormním nasazením v kombinaci s minimem chyb. Ani jedno z toho se včera nestalo.

    

  • hysterie

   SFINGO19.9.2014 16:19reagovat

   žádná histerie zde na základě včerejší prohry nebyla. Bylo tu hlavně nasrání z předvedeného výkonu a z následných řečí Lavičky a spol. ze kterých vyplynulo, že jsme snad spokojeni s prohrou. Tak se nediv, že jsou fans za tohle nasraní. A to vše nehlede na to, že včerejší Neapol byla k poražení

   • hysterie

    Avhred19.9.2014 16:44reagovat

    První půle tak hrozná nebyla; dali jsme branku, měli několik nadějných situací a do poločasu drželi remízu. Po pauze jsme dostali druhý gól, který nás psychicky srazil, a už jsme se na nic nezmohli a působili spíše jako statisti. Naše hra se rozpadla, ale nemyslím, že ne kvůli Lavičkovi, nýbrž kvůli tomu, že tenhle tým je obecně mentálně strašně slabý, a když se dostane do situace, kdy prostě MUSÍ, tak ho to stáhne tak, že jednotliví hráči nejsou schopni uplatnit ani základní herní dovednosti jako zpracování nebo jednoduchou přihrávku. Namísto odvážné hry na riziko, kdy už není co ztratit, většinou sledujeme rozháranou opatrnou hru plnou nepřesností bez jakéhokoliv efektu.

 • Lavička

  venous19.9.2014 14:15reagovat

  Pokud chceme aby odešel, musíme mu to dát na jevo. Tady to nikdo nečte a on to neví. Takže s Hradcem mu to dát sežrat. Víťo děkujem, už to stačilo !Vztek

  • Lavička

   Kombinator19.9.2014 14:37reagovat

   Ač bych ho vyhodil hned teď, tak tohle řešení je nedůstojné tomu co a týmem minulý rok dokázal. To je jedna věc, druhá je to, že negativní atmosféra ještě nikdy žádnýmu týmu nepomohla

   • Lavička

    LukyACS19.9.2014 14:55reagovat

    jj, s ohledem na minulou sezonu by byl vyhazov nesmysl, navíc v lize jsme 2. o bod a hrajeme EL, i když jsme chtěli LM.

    V Neapoli se prohra dala čekat. Vyhodit Lavičku teď by bylo předčasné. Uvidíme, jak se to zlepší po návratu Holka a Váchy. Teď čekám výhru nad Hradcem o 2-3g.

    • Lavička

     Ferry19.9.2014 15:12reagovat

     s ohledem na minulou sezonu by byl vyhazov nesmysl???Co to je za kravinu???To tu má bejt jako za zásluhy?Ano,hrajeme EL a v lize jsme druzí,ale jen díky tomu,že v play_off EL jsme měli více štěstí než rozumu a druzí v lize jsme jen díky tomu,že zbytek ligy je ještě horší a Plzeň nemá na nás větší náskok jen proto,že jde do kytek stejně jako my.

     Náš herní projev je hrůzostrašnej,Lavička neumí hráče připravit ani nabudit,je to šílenej stratég i taktik,neumí treagovat na vývoj zápasu ani naučit hráče jinej herní styl,kterej by soupeře překvapil...je toho moc.S Lavičkou se dále neposunem.Mám dojem,že naše hra jde jen takou setrvačností a pomalu a pomalu dojíždí,stejně jako to autíčko na setrvačník.Smutek

     • Lavička

      LukyACS19.9.2014 15:33reagovat

      Herní projev je hrůzostrašnej od vypadnutí s Malmö, do té doby to fungovalo výborně, není možné, aby najednou hráči neuměli hrát fotbal, všechno je to o hlavě a ano, vyhodit trenéra za 1b ztrátu a skupinu EL mi přijde jako nesmysl, rozhodně bych počkal do konce podzimu.

     • Lavička

      Spytihnef19.9.2014 15:37reagovat

      Možná by to chtělo změnit pohled na věc a nevidět za všemi našimi výhrami jen neschopnost soupeře a štěstí.

      A proč s ohledem na minulou sezónu? Protože v ní Lavička jasně dokázal, že je výbronej trenér, že umí mužstvo výborně připravit, že posunul Spartu o několik levelů atd.

      Každý trenér/mužstvo se dostane do krize stalo se to Fergusonovi v Manchesteru i Mourinhovi v Realu a znamená to, že to jsou špatní trenéři?

    • Lavička

     Kombinator19.9.2014 15:33reagovat

     Já pro jeho odvolání rozhodne jsem, jelikož cítím, že jeho rozhodnutí nám nepomůžou teď ani v budoucnu, jen nas potápí tam kde jsme již byli. každopádně jeho odejití musí být důstojný, nikoliv aby probíhaly nějaký vyhazovací nápisy něco pokřiky

   • Lavička

    Tashunka Witko19.9.2014 15:28reagovat

    Vzhledem k tomu, že nás Lavička soustavně uráží svými pozápasovými prohlášeními, je jakákoliv shovívavost k jeho osobě nemístná.

    Okamžitě vyhodit a zachránit co se dá. Jak by řekl Vlado Mečiar - Dosť bolo pokory !

     

    Nebo si snad ještě někdo, krom Víti, myslí, že na té včerejší zbabělé holomajzně lze stavět do budoucna ? Já bych rozhodně nechtěl, abychom se takto prezentovali v Evropě.

    • Lavička

     ke4n19.9.2014 16:02reagovat

     božínku, ty už jsi tak trapný

      

     fakt nechápu co tu ještě dělají hovada co vyhazují hráče jen protože se jim nelíbí jejich uši

     Vaclík byl u tebe mazánek, Brabec je nemotora, Straka je bůh (co říkáš na jeho včerejší úspěch) ...ty už to raděj zabal

      

      

 • magath

  sergen19.9.2014 13:54reagovat

  včera se tu řešilo jeho odvolání ve fulhamu já bych ho k nám klidně bral a jako asistenta bych mu dal pulpita ti už by z našich podělaných hráčů tu pokoru a zbabělost vymlátili.

 • Trenéři

  wasek2611@centrum.cz19.9.2014 12:24reagovat

  S Víťou už to půjde jenom doprdele..jsem pro Habance nebo Haška- otázkou je, jak by si rozuměli s hřebíkem....ale víta bohužel..už na to nemá.

  • Trenéři

   wasek2611@centrum.cz19.9.2014 12:32reagovat

   V rozhovoru dělat ze sebe malej tým....PLZEN DVAKRÁT DALA NEAPOL hrála dobře...neapol hrála tužku...já doufal, že minimálně zremizujeme..ale už to neni ta sparta, která chce VYHRÁT už jedeme NEPROHRÁT a to je kurva rozdíl. ..chtěl jsem první místo ve skupině, ale bohužel budeme rádi za ten 2. flek...a jestli nepostoupíme, tak budu hodně nasranej...liberec měl 4x těžší skupinu a postoupil z ní, remizoval v Seville, která je silnější než neapol...oni bojovali, snažili si...nějaká bojovnost ...unás nebyla moc vidět...nebyla tak velká jako při zápasech liberce..

 • Trenér

  Dynamo19.9.2014 11:58reagovat

  Současné směřování A týmu Sparty není správné. To je vidět na první pohled. Lavička by měl dostat ještě tak měsíc dva a jinak ahoj. Zádrhel bych viděl v tom, že s novým trenérem by nepřišlo moc nových hráčů, museli bychom se nejdříve zbavit těch současných a to není tak lehké při jejich platu.

  • Trenér

   spartas19.9.2014 12:22reagovat

   Že to není lehké je vidět na příkladu Pamiće, kterého jsme se nemohli zbavit celé léto, načež jsme z něj radši udělali náhradu za Costu.

82058 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha