Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Juniorka

  venous13.10.2014 15:10reagovat

  Dneska byla ideální příležitost postavit Marečka, Vacka, Štecha, Bednáře (pokud byl zdravý), třeba i Hušbauera aby si zahráli a měli zápasový rytmus. Ta 14 denní pauza pro nás není dobrá, jedna várka se vrátí urvaná a ostatní nebudou rozehráni. A v Brně nás nečeká nic lehkého. Snad ví Víťa co dělá.

  • Juniorka

   kopejtko13.10.2014 15:15reagovat

   na lávce Patrik Štorc ročník 97. Hrdina je zraněný nebo jaký to má smysl

 • ?

  Capo13.10.2014 14:17reagovat

  Že by Víťa přeci jenom svým opatrnějším stylem držel ty kluky trochu víc zpátky?

  Viz to co říká Kadeřábek o požadavcích Vrby - „Chce po nás, ať útočíme co nejvíc. Hlavně nehrát žádného zanďoura! Ani ve Spartě neútočím tolik.“

   

 • Indická superliga

  krabat13.10.2014 7:21reagovat

  Tak jsem koukal na sestřih Kalkata - Bombaj 3:0 a řekl bych, že je to lepší soutěž než 1. česká liga. V základu Bombaje Čmovs a Štohanzl. Podaný nastoupil v 61. min. za Kalkatu Úsměv

  • Indická superliga

   lidoop13.10.2014 8:08reagovat

   Ti obstarozni spanele z Kalkaty by na na nasi ligu asi celkem v pohode stacili, ale cmoudi, nebo ten etiopskej utocnik, kteryho pred par lety podepsala na tri roky Bolka (daval vcera prvni gol), ale po deviti zapasech mu ukoncila smlouvu, by si tu jen tezko kopli.

   • Indická superliga

    krabat13.10.2014 8:20reagovat

    Momentálně mají dost nevyrovnaný kádry, to se časem vystříbří, ale ty góly byly parádní Úsměv

    • Indická superliga

     Standa Hejkal13.10.2014 8:24reagovat

     Hodnotit úroveň ligy podle toho, že tam padají hezký góly? Smích Je to liga veteránů, vysloužilců, odpadlíků a Indů. Jen tam asi bude chodit víc lidí než na SL.

     • Indická superliga

      krabat13.10.2014 9:19reagovat

      Napsal jsem hezký, ale 2 góly tam padli z dost obtížných pozic, ten 3. byl takovej Lafatovskej Úsměv. No a v naší lize takový góly moc nepadají. Kolik zápasů třeba čekal Vácha než dal tu šupu proti YBB? A podobný gól vstřelila Kalkata hned první zápas.

      • Indická superliga

       Standa Hejkal13.10.2014 10:35reagovat

       Tak to je o individuální kvalitě toho hráče. Jasně, že by lize pomohl přísun veteránů, napadá mě třeba Kolo Touré, ale zaprvé ho tady nikdo nezaplatí a zadruhé proč by sem chodil. Ona i ta Indie je zajímavá jen finančně.

        

       Ale říct, že se tam hraje lepší fotbal nebo je tam lepší liga podle sestřihu gólů mi přijde fakt mimo.

       • Indická superliga

        Standa Hejkal13.10.2014 10:46reagovat

        A podle komentářů z euroftobalu (brát s rezervou) bych řekl, že mám pravdu

         

        ”To bude světový, zatím příšerný .. Příjde mi to jako Příbram-Budějovice”

         

        ”asi zkusím vsadit že padne přesně 0 gólů, zatím to vypadá tak, že budou rádi pokud vystřelí na bránu”

         

        ”j zatim nic mic...na to jak rikal, ze se potkavaj favoriti ligy”

         

        ”vypl jsem to v 5.minutě ”

         

         

 • Horvi a Strašák

  standis12.10.2014 22:24reagovat

  Co mají společného? Oba kandidovali ve volbách. Horvi úspěšně V Praze-Dubči za ODS a Strašák ne v Praze 10. Strašákova strana se do zastupitelstva vůbec nedostala, přičemž v minulém období byla ve vedení radnice. Vysvětluji si to tak, že minule měla strana v programu záchranu Ďolíčku - a dostala se na radnici a ted si k tomu přibrali ještě Eden a dostali dlouhý nos. Zajímavé.Úsměv

  Skoro mám chut se jít někdy podívat na zasedání v Dubči až tam bude přítomen intelektuál Horvath. Třeba uvidím nějaký jeho vtípek - např. stříhání kravat, polévání vodou apod.

  • Horvi a Strašák

   Avhred12.10.2014 22:38reagovat

   Taky kdo by šel volit individuum, co se fanaticky houpe s amplionem na slávistickém plotě, píše do Hattricku naprosto scestné bláboly a v médiích hlásá, jak ”fighty” mezi ”fans” člověka zkušenostně obohatí ...

   A že se dostal Horváth na nějaký bezvýznamný okrsek (Praha-Dubeč), bych přičítal klasické čecháčkovské povaze, kdy ”voliči” hlasovali pro Pavlíka, že se choval lidově, řekl jim několik ”troškovských” fórků a hlavně jako vyučený řezník jim dal deset deka prasete z rožně a chleba a hořčici zdarma ...

   Holt česká politika je jedno velké, těžko napodobitelné specifikum.

   • Horvi a Strašák

    Chrod13.10.2014 0:53reagovat

    nějaký bezvýznamný okrsek (Praha-Dubeč) - pořád je to významnější než díra, ve který bydlíš ty...

    • Horvi a Strašák

     Skleepy13.10.2014 10:29reagovat

     Smích

 • Repre - sestava

  standis12.10.2014 21:41reagovat

  Koukám, že jsou všichni konsternováni 6 bodama a výkonem Krejčího, že zapomněli psát. Zítra bych vyměnil akorát Plašila (když o jeho výkonech ve Francii Vrba tak básnil) za Daridu. Společně s Kadlecem se mně zdál nejslabší - Limberský to měl proti Turanovi těžké. Kadlece vystřídá proti Islandu Holek, ted to nemá cenu měnit. A Lafata by mohl už dát nějakého fíka.

  • Repre - sestava

   Ferry12.10.2014 21:51reagovat

   S Plašilem a Daridou souhlas.Kadlec není stoper,nýbrž levej bek a vůbec nechápu,proč ho někdo na stopera staví.A u Lafaty budu radši,když si góly nechá do Sparty.Úsměv

  • Repre - sestava

   Avhred12.10.2014 21:57reagovat

   Já původně myslel, že nastal problém jako nedávno, kdy nebylo cca. den možné sem napsat příspěvek. Úsměv

   Jinak jestli je někdo konsternován šesti body a výkonem Krejčího, tak jedině ”trojročáci” z Plzně. Pobavilo mě, jak ti západočeští neználkové znevažují výkon našich kluků a místo Dočkala, který prakticky zařídil v kvalifikaci tři góly ze čtyř, by chtěli vidět v základu národního týmu Petrželu.

   Co se týče zítřejšího mače, tak to vidím na stejnou sestavu jako proti Turecku a doufám, že Kazachstán dáme a budeme mít na kontě devět bodů z prvních třech zápasů, což bude společně s výkony Islandu asi největší překvapení naší skupiny.

   • Repre - sestava

    Kombinator12.10.2014 22:12reagovat

    Hehe, taky mi to nedalo a po zápase tam mrknul. Chtělo by to, aby se s Kazachama trefil Vácha, Krejčí, Dočkal a Kadeřábek. To by nepřežila půlka fanoušků Plzně a Vlk by spáchal rituální sebevraždu. Každopádně musím uznat, že někteří na tom jejich fóru se už stihli trošku probrat a dokážou určitou míru objektivity při hodnocení výkonů zachovat, ale to co tam předvádí Vlk a jeho parta pablbů, to je fakt na psychiatrii. Ještě nedávno byl pro ně Procházka kopyto a vyhazovali ho i z Plzně a najednou ho tlačí do základu reprezentace, protože on by to měl prý celý zachránit.

    • Repre - sestava

     Avhred12.10.2014 22:21reagovat

     Hlavně ta jejich myšlenka, že před časem Bílek prosazoval do reprezentace hráče Plzně, aby je unavil v boji o titul, a že teď Vrba protěžuje hráče ze Sparty, aby se mohli rozehrát na ligu, má fakt ”vejšku”. Úsměv

     A vůbec nejlepší je, že by podle povětrného senilního diskutéra Vlka měl místo Dočkala hrát Petržela ... SmíchSmích

    • Repre - sestava

     standis12.10.2014 22:30reagovat

     Hoši, také mně to nedalo a kouknul jsem tam. A ten Vlk je idiot ještě větší, už tam z něj mají prdel i místní. A jeho flák - Milánek je lepší než Kopyto (čti Dočkal) mě úplně rozsekal.

     • Repre - sestava

      Kombinator12.10.2014 22:47reagovat

      Přesně, ještě tak rok zpátky tam Vlka za jeho nesmyslný hodnocení chválili a teď je tam pro srandu pomalu všem.

     • Repre - sestava

      Avhred12.10.2014 22:52reagovat

      Vlk je prostě zapšklý senilní primitiv, do jehož příspěvků se promítají jeho charakterové vady, které mu znemožňují vidět realitu v objektivním světle. Hlavně mne baví ta jeho nenávist vůči Spartě, která ho úplně zaslepuje a zbavuje posledních zbytků racionálního uvažování, viz. Dočkal je Kopyto a měl by být nahrazen ”Milánkem”.

      Mám strašnou radost, když jelimani jeho rázu nedokážou skousnout úspěch hráčů naší Spartičky a nezbyde jim nic než nenávistivě a anonymně napadat naše kluky. Ta představa zuby (či spíše můstkem) skřípajícího plzeňského důchodce, který je frustrovaný výkony Sparťanů v národním týmu, je prostě báječná. Úsměv

  • Repre - sestava

   Kombinator12.10.2014 22:18reagovat

   Darida dává středu zálohy dynamiku, ale to jeho přihrávání je fakt naprosto tagický. Nechápu, jak hráč z bundesligy může zkazit průměrně 8 z 10 jednoduchých přihrávek. Jestli na tom tvrdě nezapracuje, tak si může o lepším angažmá nechat jenom zdát. A že se na tom dá zapracovat, to může potvrdit třeba takovej Bony, jeho legendární střelopřihrávky našly vyždycky akorát reklamní mantinel, nicméně časem na tom výrazně zapracoval.

 • Kvalda

  Avhred12.10.2014 11:42reagovat

  My jsme vyhráli v Turecku, Slováci vyklepli Španělsko, Poláci pokořili Německo ... Tenhle kvalifikační turnus je plný překvapení.

 • Kadeř

  Avhred11.10.2014 21:09reagovat

  Nedá mi to a musím to říct; kdyby mi někdo před dvěma lety řekl, že v roce 2014 bude Kadeřábek, tehdy se potácející na pravé straně zálohy, základním stavebním kamenem nejenom Sparty, ale i českého národního mužstva, ochotně bych mu nabídl odvoz zdarma do psychiatrické léčebny či podobně laděné instituce. Je neuvěřitelné, jak K-bek za ty poslední dva roky fotbalově vyrostl.

  • Kadeř

   rebus12.10.2014 15:56reagovat

   Sir Antos to rikal pred 3 letyÚsměv

   • Kadeř

    forskinho12.10.2014 16:22reagovat

    U Antoše to byl případ, kdy slepé kuře našlo zrna. Kde jsou všichni ti jeho Kutrové a spol? Smích

    • Kadeř

     Pavel0012.10.2014 18:25reagovat

     Vůch už se taky začíná ukazovat SmíchSmích

    • Kadeř

     Skleepy12.10.2014 19:07reagovat

     Nedostali sanci. Takovy Vuch ji dostal a hraje opravdu dobre.

  • Kadeř

   standis12.10.2014 21:44reagovat

   Také bych se tomu divil. Vzpomínám si na první zápas v sezoně na Dukle, když na beku nastoupil Gil a před ním Kadeřábek. Tenkrát by to asi fakt napadlo jenom šílence.

 • U19 - Jablonec 5:1

  dominik2711.10.2014 18:25reagovat

  Zasloužené tři body. Sparta byla od začátku lepším týmem. Za hosty nastoupil na pravém kraji zálohy Adam Pelta, syn předsedy FAČR. Jistá podoba v obličeji vidět byla, ale postem se moc nepotatil.Úsměv Dost bojoval, ale nijak zvlášť nevynikal.

   

  Za Spartu dal čtyři góly Tomáš Wiesner, který také hodně těžil z dobré hry celého týmu. Vyzdvihl bych ještě výkon gólmana Zavadila, ten předvedl několik hodně dobrých zákroků.

 • sport.cz a tankista baví

  sergen11.10.2014 15:48reagovat

  Několik nebezpečných střel a centrů jste pochytal, jak vám ale bylo, když se rána Gökhana Töreho z přímého kopu otřela o tyčku?

   

  Měl jsem v trajektorii letu míče ruku. Viděl jsem, že nejde do branky, tak jsem ho pustil. Rozhodčí ukazovali roh, ale upozornil jsem je, že jsem na míč nesáhl. Byl jsem si totiž jistý, že balón jde vedle. Viděl jsem míč celou dobu. Gökhan Töre se mnou hrál v Chelsea, tudíž ho znám. Věděl jsem, že jestli bude mít možnost, tak balón přesně takhle majzne k tyči. Byl jsem tudíž připravený, ještě než se rozběhl. Lehce jsem si nakročil k tyčce.

  Smíchto je hezké,že zná toreho z chelsea a věděl,že to takhle kopne.až na to že ten přímák kopal caner erkinSmích

  • sport.cz a tankista baví

   Kombinator11.10.2014 16:30reagovat

   Nevím, proč každý musí říkat Čechovi tankista a následně ho ještě znevažovat (tím teď nemyslím to, že se tu směješ, že si spletl hráče,a le obecně to, co už pozoruju x let). Čech je na klubový scéně nejúspěšnější český fotbalista v historii a v reprezentaci brzo překoná rekord v počtu zápasů. Už teď je to pomalu hrající legenda a podle toho by se s o něm mělo mluvit. Bohužel když se ale člověk podívá na různý diskuze, tak se to hemží akorát zakomplexovanýma českýma buranama z putik s IQ houpacího koně, kteří neumí nic lepšího než o Čechovi pomalu 10 let tvrdit, že na to nemá, že je tankista a že je kiksař a ať táhne.

   • sport.cz a tankista baví

    Kombinator11.10.2014 16:31reagovat

    putyk

   • sport.cz a tankista baví

    sergen11.10.2014 16:43reagovat

    tankista mu říkám podle helmy to ti asi došlo s jeho výkonama to nemá nic společného.když chytá dobře pochválím ho když udělá kiks tak kritizuju.

    • sport.cz a tankista baví

     rebus11.10.2014 17:01reagovat

     ajaj- to zni povedome-je sergen dalsi nick Liaro/Zakopaljsemtchyni

     • sport.cz a tankista baví

      sergen11.10.2014 17:08reagovat

      ne ja nejsu liaro ani zakopaljsemtchyni

      • sport.cz a tankista baví

       rebus11.10.2014 17:22reagovat

       AntosiSmích?

       • sport.cz a tankista baví

        LukyACS11.10.2014 17:58reagovat

        je to Ezik Otrávení

        • sport.cz a tankista baví

         rebus11.10.2014 18:20reagovat

         Neutrální

         • sport.cz a tankista baví

          Pouzar1111.10.2014 18:47reagovat

          Co vás vede ke změně nicků? Děkuji konstruktivní odpovědi Úsměv

          • sport.cz a tankista baví

           Avhred11.10.2014 18:54reagovat

           * za

           • sport.cz a tankista baví

            Pouzar1111.10.2014 18:58reagovat

            Všiml jsem si Úsměv .. Jen jsem to nechtěl dopisovat protože to snižuje šanci že někdo odepíše Smích ale te už je to jedno xD

   • sport.cz a tankista baví

    Jaany11.10.2014 17:06reagovat

    v Čechách se úspěch neodpuští Smutek

    • sport.cz a tankista baví

     sergen11.10.2014 17:09reagovat

     kritizuju ho snad?Smích

     • sport.cz a tankista baví

      Jaany11.10.2014 18:04reagovat

      Nemyslel jsem přímo tebe, ale takovou tu Čechovu obecnou kritiku. Zas ale nesmíme kolem něj chodit po špičkách. Mě třeba vadí to jeho nechození pro centry.

      • sport.cz a tankista baví

       Kombinator11.10.2014 19:40reagovat

       Tak já rozhodně nechci tvrdit, že by se neměl kritizovat, když něco pokazí, ale myslím si, že by to mělo mít úroveň vzhledem k tomu, co dokázal. Přece nemůžu třeba přijít k Jágrovi, legendě svýho sportu, a začít ať už táhne, protože je starej a pomalej. Když jsem sedoval Jágra v Americe, tak to byl úplně jinej přístup než který pak dostal na MS od některých Čechů. Téměř si nepamatuju, že by nějaký fanoušek NJ Jágra v diskuzích posílal do důchodu, natož nějak nevybíravě, naopak řada byla nadšených, že takovýho hráče a legendu vidí na vastní oči a že jenom kvůli němu si pořídili permanentku. Slova jako ”beast” nebo ”true legend” byly v diskuzi pod každým druhým zápasem a pod každým čánkem o něm a to nejen od fanoušků NJ, ale napříč celou NHL a to dokonce i od některých fans Pens. Nemluvě o tom, že si pro něj přáli Bill Masterton Award za oddanost k hokeji.

       • sport.cz a tankista baví

        wilathewarrior12.10.2014 23:10reagovat

        pod tohle bych se ti podepsal, jak se rika.

        ja si pamatuji jak Nedved vyhral zlaty mic a lide s kteryma jsem pracoval, si z nej delali srandu, ze ma proti jinym fotbalistum spatnou techniku atd. - docela jsme se pak pohadali.

        ucta a respekt, to dneska hodne lidem chybi.

 • Jedna věc, co semi líbí na Vrbovi

  majtin11.10.2014 15:26reagovat

  A to, že když do poločasu hra vypadá třeba mizerně ať už celkově nebo jen v nějaké oblasti, tak na to zareaguje a po pauze se to změní. Nejsem z těch co po jednom dvou vítězstvích vynášejí někoho do nebe a nebo naopak, ale tohle sleduju u něj dlouhodobě. Dokázal to několikrát i s Plzní, dvakrát dokonce v početním oslabení - první poločas hráli mizerně a šli do deseti a ve druhý půli dokázali v deseti otočit zápas. Konkrétně tuším v Olomouci a Liberci (tam s vydatnou podporou rozhodčího, ale i tak byli v poli lepší). Vlastně teď mě napadá, že jediný zápasy, co pamatuju že se mu to nezdařilo, byly proti Spartě.

  • Jedna věc, co semi líbí na Vrbovi

   Avhred11.10.2014 15:39reagovat

   Holt na Spartičku je i ”Velký Mág” Vrba krátký ...

    

  • Jedna věc, co semi líbí na Vrbovi

   Tashunka Witko11.10.2014 18:23reagovat

   Reagovat na vývoj zápasů je základní schopností dobrého kouče. Není to také žádná Vrbova přednost nebo specialita, v podstatě to dokáže každý solidní trener, s výjimkou Lavičky. Ten nikdy nedokáže nic změnit (myšleno k lepšímu) a neumí hráče motivovat.

82361 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha