Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Vondrášek

  Kombinator23.3.2015 23:29reagovat

  Tak jsem nakonec ten zápas zkouknul a teda tohohle pokrytce bych nejradši profackoval. Když dává Lafata regulérní gól a jasně ví, že je regulérní, protože Vondráška vidí a ještě na něj posléze ukazuje, že tam byl, tak on dělá, že se vsáknul do země a vlastně vůbec neexistuje a pak má tu drzost kázat. Tomuhle fakt neporozumím, když mám máslo na hlavě, tak kurva držím radši hubu, když už se nepřiznám a ne, že budu veřejně rejt do druhýho a odsuzovat ho. Bože, tohle už je fakt šílený. Baroš, tenhle kretén, do party už fakt asi chybí jen ten šašek z Brna Švancara, aby Lafiho odsoudil.

 • Juniorka

  Pavel0023.3.2015 23:08reagovat

  Sice jsem koukal pouze na stream, ale rád bych uvedl pár mých amaterských postřehů:

  ---------------------------------------------------------------------
  -------

  1)
  Brankář Storc umí nohama asi tak 10x líp než Štěch. Nezkazil snad jedinou přihrávku a občas i složitý malý domu s přehledem zpracovával.

  ------------------------------------------------------------------
  ----------

  2)
  Nečas, který je veden jako útočník, podle všeho hrál na pravým beku a dle mého názoru velmi dobře. Jeden z hráčů, který mi zaujal.

  -----------------------------------------------------------------------
  -----

  3)
  Spousta hráču zkoušela kličky (úspěšně), které jsem u Krejčího viděl snad jen parkrát. Třeba takový Špaček předvedl za první poločas víc kliček a přechodů 1na1 (jako kličku nepočítam to Krejčího obhození hráče a jeho přesprintování, které se mu většinou stejně nedaří) než zmíněný Krejčí za uplynulé 2 sezony.

  -----------------------------------------------------------------------
  -----

  4)
  Celkově působila hra dobře, i když Znojmo nepodalo nějaký velký výkon. Otázkou je jestli to bylo naší hrou nebo jejich neschopností.

  • Juniorka

   Pavel0023.3.2015 23:09reagovat

   Omlouvám se za formátování, při psaní to vypadlo úplně jinak SmíchSmíchSmích

   • Juniorka

    kopejtko24.3.2015 1:03reagovat

    Pavle nic ve zlém ale při kvalitě Znojma těžko soudit kdo co umí a to nezmiňuji kvalitu juniorské ligy která je otřesná

  • Juniorka

   Tashunka Witko24.3.2015 7:55reagovat

   Juňiorka bohužel o ničem nevypovídá. Rozpuštěním béčka je naše mládež fakticky likvidována, z čehož pak plyne fakt, že za Hřebíka nevyrostl ani jeden jediný hráč pro áčko !

 • Lynč Lafaty

  standis23.3.2015 20:55reagovat

  To se zase během 2 dnů vyrojilo komentátorů, expertů a jiných debilů. Čest vyjímkám. Skoro to vypadá, že je skandální, že už není ve vazbě. Vypadá to, že ve fotbale se pohybuje samá Matka Tereza a Lafata jim jejich letité fair-play hraní kazí. Vyjádření Baroše jsem se zasmál, ale dorazily mě Teplice prohlášením, že Lafata znevážil český fotbal. To v době Berbra ještě vůbec jde?

  Vůbec neomlouvám Lafatu, ale tohle mně přijde značně přehnané, zvláště v zápase kde byl neuznaný regulerní gol.

  Vyjádřením Sparty a Lafaty tahle kampan, doufám, končí. A jsem rád, že se nikdo nesnížil k cintům typu - šel do souboje chytře.

  • Lynč Lafaty

   Avhred23.3.2015 21:22reagovat

   Ubožák Baroš, který během svého působení ve francouzské dostal tři zápasy natvrdo za rasistické posunky vůči protivníkovi, by měl raději mlčet. Navíc i on nešel nikdy pro nafilmovaný pád daleko.

    

   A Luhový, ten psychopatický primitiv, co během kvalifikace o MS 1998 sháněl pro Španělsko, které jsme měli tenkrát ve skupině, informace o našem národním týmu a dělal jim v Praze průvodce, je ztělesněním morbidnosti a naprosté ztráty zdravého rozumu.

   • Lynč Lafaty

    Skleepy23.3.2015 23:38reagovat

    Kolik vám je pane Ahmed?

  • Lynč Lafaty

   Skleepy23.3.2015 21:58reagovat

   OT, které se netýká příspěvku - kolik ti je Stando? Úsměv Nemusíš psát přesný věk, stačí když se mi zařadíš do kategorie. a) 15 - 18 (To asi těžko) b) 18 - 25 c) 25 - 40 d) 40+

   Vím, že je to tvá osobní věc, ale známe se už dlouho a zajímá mě s kým mám alespoň přibližně tu čest. Děkuju :*

   • Lynč Lafaty

    standis23.3.2015 23:27reagovat

    Jsem ve věku cca kolegy Avhreda. Úsměv

 • Plzeň

  trakip23.3.2015 20:05reagovat

  Vůbec se nikde nerozebírá, že měli vyloučit Hubníka, Vaněk měl dostat 4 žlutou a proč neměl Petržela automaticky stopku. Hraje v podmínce a je pouze v řešení.

  • Plzeň

   jirkas23.3.2015 20:19reagovat

   Čemu se divíš,Plzeň to má tak nastavené díky pozicím na Fačru a mocnému mafioso Románkovi.Bohužel jejich fotbalová kvalita je momentálně asi o malinko větší než u nás.

   Hlavní problém Sparty je v managmentu, od toho se odvíjí trenér a mužstvo.Nebude li tam brzy v tomto pozitivní změna,lepší nebudeme a na LM můžeme zapomenout....

    

   VztekVztekVztek

 • Sport.cz

  captain_obvious23.3.2015 20:04reagovat

  Marec v sestavě kola podle sport.cz. Podle mě naprosto po zásluze, zahrál skvěle a konkrétně v tomto zápase zastoupil Kadeře skoro na 100 %. Kdyby se mu odteď někdo věnoval a vtloukal mu do hlavy bránění a poziční hru v té defenzivní části, tak můžeme mít klidně náhradu za Kadeře vyřešenou. Je tam i Vácha, který podle mě přitom zas až tak skvěle nezahrál, to bych tam možná šoupnul radši Bořka, ale je pravda, že to by je zase zprasili lidi, že tam dávaj autora gólu z té neslavné penalty.

  • Sport.cz

   trakip23.3.2015 20:08reagovat

   Vácha hrál velice dobře, mile mne překvapil Mareček. Dočkal by si to též zasloužil.

   • Sport.cz

    Dynamo23.3.2015 21:15reagovat

    Vácha hrál tragicky. Na jaře má s Krejčím nejslabší formu ze všech hráčů Sparty.

  • Sport.cz

   Tashunka Witko23.3.2015 20:12reagovat

   Tak, tak, Vácha zkazil zase spoustu balonů, nejlepší byli Dočkal, Matěj, Mareček

   • Sport.cz

    standis23.3.2015 20:32reagovat

    A jak se Ti líbil koučink Ghandiho?

    • Sport.cz

     Dollaruss23.3.2015 20:40reagovat

     Já jsem kvůli Víťovi musel platit rundu panáků. O poločase jsem prohlásil, že když vystřídá tak platím. Smích

     • Sport.cz

      standis23.3.2015 20:58reagovat

      Překvapil, no.Smích

 • Udělal mi velkou radost,

  majtin23.3.2015 18:39reagovat

  vymezil se vůči tomu simulantskýmu póvlu ze západu. Jen mi tam právě chybí to, že to udělal í z toho důvodu, že soupeřům to pravidelně prochází, což je taky tak trochu frustrující.

  http://www.sparta.cz/novinky/zpravodajstvi/a-tym/vyjadreni-davida-lafaty-16262.html

  • Udělal mi velkou radost,

   Kombinator23.3.2015 19:26reagovat

   Na celým tomhle mi začíná nejvíc vadit ta hysterie kolem od lidí, kteří by neměli ani pípnout. Jako úplnou nehoráznost pak považuju tweet od Baroše, který neměl v našem zápase ani dohrát, přičemž nejkomičtějším momentem zápasu pak byl jeho nevinný kukuč pro obelhání rozhodčího, když jasně zahrál rukou. Tenhle simulant, podovodník a lhář pak začne psát něco o ostudě při simulaci Lafaty. Opět potvrdil, to co jsem psal po zápase v Ostravě - Je jedno, že hrál v Anglii, Francii a vyhrál LM, stále to je zamindrákovanej primitivní buran, který není hoden nějaký úcty. Doufám, že bude v naší lize hrát i příští rok a bude na Letný vypískán jako lhář, nic jinýho si nezaslouží.

   • Udělal mi velkou radost,

    majtin23.3.2015 19:29reagovat

    Tak, tak. A nejhorší je, že takovýhlech hlupáků je v národě většina. Někdy si připadám jak z jiný planety.

   • Udělal mi velkou radost,

    Lobrock23.3.2015 19:32reagovat

    Opět souhlasím, Baroš předvedl v zápase se Spartou snad všechny nechutnosti, kterých se můžeš fotbalista dopustit - od neustálého simulování, přes lhaní, po zákeřné šlápnutí na brankáře - přesto má zrovna tenhle lidskej odpad tu drzost poukazovat na jiný.

  • Udělal mi velkou radost,

   jirkas23.3.2015 20:09reagovat

   Díky, David 100% frajer a chlap, na rozdíl od zákeřného prasete Petržely a simulanta Pilaře, omluvil se také tento reprezant, v tomto je mi Davida líto.....ÚdivÚdivÚdiv

 • No

  Kombinator23.3.2015 17:58reagovat

  vrátil jsem se ze zrahranicí a podle toho, co tu čtu, tak se snad ani neodvážim si ten zápas s Teplicemi pustit ze záznamu. Lafata teď šoupnul do rukou povodníků fakt slušnou munici, každopádně rozhodně bych tady nepodléhal nějakýmu sebemrskačství a nepřistoupil na trapný tlaky z podvodníkova, že jsme si teď snad kvit. Popravdě nám se takhle výrazně připískne jednou za půl roku nebo rok, povodníkům ve dvou ze tří zápasů. Navíc bych tady rád napsal ještě jednu věc, kterou jsem vypozoroval. nechci tu tvrdit, že to tak je, aby mi tu hned někdo nenadával, spíš dávám podnět k zamyšlení a je to spíš taková konspirační teorie. Je totíž zajímavý, že za poslední roky kdykoliv se začnou média velmi intenzivně zaměřovat na Plzeň a řešit jejich prasárny víc a víc, tak hned vzápětí pro nás výrazně pískne rozhodčí nějakou úplnou blbost, která bije do očí, načež média naproto obrátí a s dvojnásobnou silou začnou šít do nás. Nevím, ale začínám z toho mít trošku pocit, že tyhle těžký chyby v náš prospěch jsou spíš na odvedení pozornosti. Samozřejmě to může být i třeba tak, že byly tlaky od nás na výsledek (moc tomu nenahrává neuznaný regulérní gól), popřípadě rozhodčí fakt pochybil, ale to načasování a reakce médií se začíná nepěkně opakovat ve stejných momentech.

  • No

   ouissi23.3.2015 18:08reagovat

   Je to tak, jak píšeš. Taky mám podobné pocity. K sobotnímu zápasu: Pokyny v žádném případě nepoškodit Spartu (v zájmu odvedení pozornosti od svinstev v podobě ”pomáhání” Plzni) mohl mít Kovařík, ale už třeba nikoli asistenti. No, a Kovařík viděl praporek a pískl postavení mimo hru. Naopak u pokutového kopu bych si troufl tvrdit, že si bleskově vyhodnotil, že letěl Lafata, ten není rozhodně vyhlášeným divadelním umělcem, že má pokyn Spartu nepoškodit, a byl v ten okamžik vnitřně přesvědčen, že to faul byl.

  • No

   Lobrock23.3.2015 18:44reagovat

   Velmi dobrý postřeh, podobné věci přesně zapadají do Berbrova systému. To mafiánský prase to na sebe kdysi po koupený výhře Plzně nad Spartou prozradilo. Tenkrát mluvilo o tom, že teď se něco písklo pro Plzeň a příště to bude pro Spartu. Takhle se snažej zakrývat, komu se dlouhodobě tlačí kára. 10 chyb pro Plzeň bez problémů projde, poukáže na ně možná tak Procházka, ale Paclík má pořešenou TV a tu samozřejmě sleduje drtivá většina veřejnosti. Zářezy Sparty se vůbec nezmíněj (teď kvůli tomu v ČT pro jistotu i ořezali záběr pro určení ofsajdu, ačkoliv v živým vysílání bylo jasně vidět, že maj i lepší záběry), jen, aby se pak s o to větší intenzitou zmiňovaly chyby ve prospěch Sparty. V posledních letech se to opakuje pořád. Loni Sparta dostala gól v Brně ze čtyřmetrového ofsajdu chvíli před koncem, ale přesto se věnovali jen údajnému (čistému) zákroku Holka ve vápně. Když dával v Olomouci gól Hušbauer (skončilo to 1:1), tak na Nově nakreslili ofsajdovou čátu na úrovni půlky těla posledního hráče Olomouce, aby to vypadalo na deseticentimetrový ofsajd (ke kterému ve skutečnosti nedošlo ani náhodou). V Plzni po legendárním Lžimberskýho skoku Zelenka s Kozohorským mlžili jak jen to šlo, neustále opakovali, jak byla Plzeň lepší a vítězství je zasloužené, Zelenka na penaltě nenašel nic zvláštního, a to, že měla Sparta před tím kopat dvě penalty, nezmínili skoro vůbec. Teď, po první vážné chybě ve prospěch Sparty, si najednou nikdo nebere servítky. Kdo ví, jak to v našem fotbale funguje, musí mít jasno, že nejde o náhodu.

  • No

   Lobrock23.3.2015 18:46reagovat

   Tímhle zápasem byla Plzni umetena cestička k další hromadě zvěrstev a vždy to bude zakrýváno penaltou na Lafatu (regulérní gól už samozřejmě nikdo zmiňovat nebude).

   • No

    jirkas23.3.2015 19:52reagovat

    Přesně tak, mám na 100% stejný názor, plzeňská svině velí černým sviním .....VztekVztekVztek

  • No

   majtin23.3.2015 18:57reagovat

   Už dávno říkám, poté co jsem vše pročetl o Berbrovi, že je to šikovný estébák a že myslí jako šachista o pár tahu napřed.

   Říkal jsem to i na jaře, kdy vlastně bylo o titulu rozhodnuto a přišlo několik verdiktů ve prospěch Sparty - které nám k ničemu pomoct nemohli.

   Když v listopadu tvrdil, že „To, že mě dává někdy Dušan do souvislosti se vším špatným, co v českém fotbale je, mně opravdu nevadí. Mnohem hůř ale může být, až některé zajímavé věci vyndám já… Ale zatím k tomu nemám důvod.“ vidím tak, že si prostě na něj nějaké důkazy pořídil, jako protizbraň vůči tomu co má v trezoru Daniel.

   • No

    Lobrock23.3.2015 19:07reagovat

    On byl Berbr celej nesvůj na podzim (když se nemohla najít žádná vážná chyba ve prospěch Sparty, zatímco třeba v Boleslavi se rozhodčí neštítil nehorázného zářezu a daroval Plzni 3 body), tak po výhře Sparty nad Libercem okamžitě vystoupil Berbr v médiích a prohlásil, že Sparta vyhrála vymyšlenou penaltou, ačkoliv I Damková přiznala, že se v komisi nad ní nebyli schopní shodnout. Přitom byla mnohem jasnější než 70% penalt Plzně (ruka od těla, míč šel od Kadeřábka).

  • No

   Avhred23.3.2015 19:04reagovat

   Jen si ten zápas pusť; Spartička hrála opravdu výborně. Úsměv

   • No

    majtin23.3.2015 19:44reagovat

    To každopádně.Úsměv

    • No

     Kombinator23.3.2015 19:47reagovat

     Já vím, v zahraničí jsem četl on-line, ale nevím, jestli bych přenes přes srdce Lafatovu simulaci a blití na jeho adresu od těch kmentátorských hovad. Navíc jestli to komentoval ten kretén Karoch, tak by mi to akorát zkazilo náladu.

     • No

      majtin23.3.2015 20:08reagovat

      Zavírat oči před něčím nemá smysl. Dá s

      e to vydržet - žádná krev, žádné vnitřnosti,prostě béčkovej hororÚsměv A zvuk se dá stáhnout vždycky.

     • No

      Avhred23.3.2015 20:11reagovat

      Tak koukej jenom do 89.min; pak už toho k vidění stejně moc nebylo. A co se týče Karocha, tak ten se při penaltové opakovačce samozřejmě potutelně hihňal a ironicky vzdychal. Samozřejmě to, že nám sebrali regulérní branku, vůbec nezmínil.

 • Simulant Vondrášek

  LukyACS23.3.2015 17:46reagovat

  Tak už i Vondrášek, kterej byl za simulování potrestán, o morálce káže.

   

  Pro pobavení doporučuju přečíst jeho komentáře Smích

  https://instagram.com/p/0irEtEJzou/

  • Simulant Vondrášek

   trakip23.3.2015 20:01reagovat

   Vondrášek měl ze sebe udělat Mirka Dušína a říci rozhodčímu, že ofside nebyl, protože jsem vůl. Já jsem se vzadu zapomněl.

 • Lafata a radost

  Shrekson23.3.2015 17:20reagovat

  Davide si ten možná nejlepší kapitán co ve Spartě kdy byl! Bylo vidět že tě netěší naše výhra ale byla důležitá a ty si pro ní udělal maximum i když to znamenalo simulovat!

  Ale největší radost mám s toho že se Sparťanská obec vymezila takové výhře, že nejsme hrdí na naší výhru takhle! To ale neznamená že Davida to nějak shazuje nebo tak něco, to určitě ne! Nejsme Plzeň aby jsme oslavovali takové výhry! Za to si naší fanoušci zaslouží poděkovat! O takové pokoře mluví Lavička a pomohla i části fanoušků! To znás dělá lepší klub!

  Děkujeme!

  • Lafata a radost

   ouissi23.3.2015 18:11reagovat

   Podepisuji se pod všechno, co jsi napsal. Jen bych snad za první větu doplnil, s ohledem na rozdané karty ve FAČR a potažmo i v DK, že kromě toho, že to znamenalo simulovat, to bohužel s největší pravděpodobností bude znamenat pro Davida i trest.

 • Dohráno

  captain_obvious23.3.2015 17:14reagovat

  Teď jsem dosledoval reprízu Dohrána a můžu říct, že až příště někdo nafilmuje penaltu, tak budu opravdu mimořádně pozorně poslouchat každé slovo, které k tomu v Dohránu pronesou, protože tohle byla tedy hodně ostrá kritika, jakou jsem tady v Česku ještě neslyšel. Divadlo od první do poslední chvíle atd., hodně silná slova.

  • Dohráno

   peterpan2723.3.2015 17:17reagovat

   njn, když by to samé udělal řekněme Šural v Hradci Králové, tak by se to možná ani nevědělo, resp. by se max napsala jedna věta...Ale Lafata? Reprezentant, hráč Sparty, to je jiný kafe. Mně to trochu připomíná lynč. A zejména například od hráčů jako Baroš je to až směšný

  • Dohráno

   LukyACS23.3.2015 17:41reagovat

   Ono si stačí pustit přenos Plzeň - Sparta, co se říkalo po lhářově penaltě, a to tehdy byli plzeňští tak ubozí, že tu penaltu po zápase napodobovali a nikdo se nad tím ani nezastavil. Lhář navíc mlel o 30 koupenejch titulech a že to byl jasnej kontakt, takže jasná penalta. Bylo mu to úplně buřt.

    

   U Lafaty věřím tomu, že je mu teď hodně líto a hodně si bere to, co se kolem něj děje.

   • Dohráno

    majtin23.3.2015 18:32reagovat

    A ještě tam měl kecy na Kadlece, že už s tím simulováním je trapnej. Opravdu nechápu, jak ho někdo může srovnávat s Davidem a proč je kol toho teď trojnásobný humbuk.

82058 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha