Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Mafie

  schol6.4.2015 12:55reagovat

  Soudruh StB Berbr s Damkovou to jistí. Tato mafie se drží, jako klíště. Bude těžké je odvolat, ale už by je někdo nakopat do pr.dele měl.

 • Baroš

  bastien6666.4.2015 10:53reagovat

  se s tím nemazlí. To je dobře. Je to taková osobnost, že jestli ho osolí tak půjdou sami proti sobě. Ono vítězů LM po našich trávnících nikdy mnoho neběhalo a pokud se budou vozit po Barošovi dají případným dalším osobnostem signál k tomu, ať na starý kolena do tohoto chlíva raději ani nelezou. Stejně jako dal kdysi hokejovej svaz vzkaz tím jak zametl s Kubinou.Baroš bude pro Berbrovce tvrdej oříšek a nemají dobrý řešení. Pokud se po něm budou vozit, je to špatně . A pokud nebudou tak taky

  • Baroš

   Avhred6.4.2015 12:15reagovat

   Hlavně je fajn, že se hráči poškozených klubů nebojí ozvat jako nyní Baroš nebo před ním Šural či Hanousek. Trojročáci vždycky hystericky ukazovali k Praze jakožto jedinému ohnisku, jež se snaží jejich klub zdiskreditovat a poškodit, ale teď sami vidí, že už ty jejich podloudné západočeské kejkle začínají lézt krkem skoro všem.

   I když tvrdit, že to vidí, je poněkud odvážné, protože jejich smysl pro realitu je notně utlumen, následkem čehož nejsou schopni odlišit nezpochybnitelná fakta od fikcí zplozených jejich modročervenými hlavičkami ...

  • Baroš

   Tashunka Witko6.4.2015 12:45reagovat

   Je pěkné, že se někdo ozval,

   je špatné, že to byl zrovna Baroš, který na to nemá žádné morální právo.

   I kdyby měl deset vítězství v LM, stačí si vzpomenout na jeho chování a počínání v zápase se Spartou. Jenom díky té berbrovské mafii ten zápas dohrál bez červené karty.

   Stejně tak jeho veřejné odsouzení Lafaty bylo jen zvoláním zloděje: Chyťte zloděje !

    

   Pokud se do kritiky Berbra budou pouštět jen kreatury jako Baroš, tak prokáží českému fotbalu spíš medvědí službu ! Pro plzeňskou mafii totiž bude snadným soustem a odpálit míč na druhou stranu pro berbrovce nebude problém !

   • Baroš

    majtin6.4.2015 13:00reagovat

    Víceméně ano. Jen to, že i přestože je Baroš tak trochu magor a nesoudnej(ty si myslíš, že až kreatura), tak si myslím, že neprokazuje českýmu fotbalu medvědí službu, spousta lidí - drtivá většina fotbalového národa, kteří mají jednodušší pohled na věc, ho uznává.

  • Baroš

   majtin6.4.2015 12:55reagovat

   Já bych si skoro tipl, že jejich volba bude ”dát případným dalším osobnostem signál k tomu, ať na starý kolena do tohoto chlíva raději ani nelezou”. Je to jeden z důvodů, proč se sem hráči nechtějí moc vracet - dalším je přehnaně kritický, hysterický a negativistický typický český fanoušek.(Takovej ten páprda, co všechno jen destruktivně kritizuje).

 • z archivu

  trakip6.4.2015 10:10reagovat

  Citace z archivního tisku.

  Matějek v uplynulé sezoně odřídil čtrnáct zápasů nejvyšší soutěže a hrubě mu nevyšel duel 7. kola mezi Plzní a Spartou Praha (1:0). Sudí nesprávně nařídil rozhodující pokutový kop pro Viktorii po přifilmovaném pádu Davida Limberského a na opačné straně chybně neodpískal penaltu po zákroku na hostujícího Ladislava Krejčího. Šéfka komise rozhodčích Dagmar Damková před rokem ČTK řekla, že o vyřazení Matějka z listiny uvažovala už před minulou sezonou, nakonec ale mezi ligovými arbitry zůstal a pověřila ho zaříznout Spartu. Pak ho odvolala.

  Prvoligový asistent Josef Košec po půl roce spáchal sebevraždu. Paták (řezník z Horní Břízy) dál kurví 1. ligu. Ten jediný zbyl ze slavné trojice, která zařízla Spartu a pomohla Plzni k titulu. Kdyby tento zápas nebyl tendenčně řízen, tak bychom vyhráli o 4 body.

  V podobných tendencích je řízena letošní sezona. Sice nás neřežou, ale o to více Plzni pomáhají.

  Jestli mi někdo namítne, že jsme si to prohráli sami, tak je to mimo mísu. Všechno nemůžeš vyhrát i v PL mužstva z 3. Ligy porazí ty slavné. Protože je pro ně svátek s nimi hrát, ale pak dostanou náklad ve své třídě.

   

  • z archivu

   Mário Vdolek6.4.2015 10:38reagovat

   Hele stačilo kdyby Spartička proměnila penaltu na Baníku, stačilo taky bodovat s Baníkem doma, nebo taky kopnout aspoň jednou na bránu v Plzni. Plzeň to sice řeže, ale naše výkonnost jim to dost usnadňuje. Není to loňský válec. Přičiny nevím kde hledat.

   • z archivu

    Lobrock6.4.2015 10:54reagovat

    To, že hrajem víťofotbal, kterej je na mezinárodní scéně nedostatečnej, nemění nic na tom, že Sparta má spoustu bodů, který by v každý z minulejch sezón stačil na titul a nebude jen kvůli tomu, že si Plzeň u rozhodčích opět ošéfovala KAŽDEJ zápas. A to mě na tom sere nejvíc..tj., že stačí zaplatit 15 mega panu R a ten už ti zajistí titul.

    • z archivu

     LukyACS6.4.2015 12:16reagovat

     Plzeň má v posledních 15 zápasech formu 14-0-1 a když někdo tvrdí, že jsme si to prohráli sami, tak se musím celkem smát.

     • z archivu

      ouissi6.4.2015 12:36reagovat

      Jj, mohla být ta bilance posledních patnácti zápasů i lepší, kdyby Plzeň (potažmo komise rozhodčích) nepodcenila ”zabezpečení” podzimního zápasu v Jihlavě. Plzeň tam vedla a při ”správném” vedení druhého poločasu by to Jihlava určitě neotočila. Jenže Jihlava byla tehdy docela v krizi a zřejmě všichni čekali, že je Plzeň porazí sama a Nenadál nedostal dostatečně jednoznačné pokyny, jak má utkání odřídit. A vzhledem k tomu, že po poločase Plzeň vedla, nebylo třeba ani telefonických přestávkových pokynů (jako třeba přednedávnem na Julisce, kde byl hlavní rozhodčí o přestávce jistě telefonicky důrazně upozorněn na 2 neodpískané penalty proti Dukle, což bylo ve druhém poločase na jeho způsobu řízení zápasu vice než patrné).

     • z archivu

      honzaspartan6.4.2015 13:16reagovat

      V předminulé sezoně 2012/2013 to tady tvrdila spousta lidí. Navzdory zářezu v Plzni po slavné Limberského penaltě a jarnímu vypráskání Plzně v našem chrámu, kdy si podvodníci ani neškrtli. Neustále se zmiňovaly dva nevyhrané jarní zápasy a tvrdilo se, že jsme si titul prohráli sami.

      Nevím, jestli jsi byl mezi těmito hlupáky, kteří na našem fóru tenkrát tvořili většinu, ale jsem rád, že v tomto směru doba pokročila a všichni otevřeli oči.

      • z archivu

       LukyACS6.4.2015 13:25reagovat

       To jsem rozhodně nebyl, já jsem naopak patřil do té skupiny, která ostatní, co tohle psali, považovala za hlupáky, však jsem i vydal video o české Barceloně a psal, kolik získala Plzeň bodů navíc. Některými sparťany typu Pubi, Lidoop, jsem byl označován za uplakánka, kteří furt psali, že jsme si o titul přišli sami.

       • z archivu

        LukyACS6.4.2015 13:26reagovat

        mimochodem, já si tu dobu moc dobře pamatuju, někteří sparťani, dokonce považovali zápas v Plzni za regulérní a že prej to ta penalta nerozhodla, měli jsme si prý vytvořit šance Smích to že Plzeň jinak neměla nic, to bylo podle nich OK Smích

        • z archivu

         honzaspartan6.4.2015 13:29reagovat

         Jasný, hned jsem si uvědomil, že jsem napsal blbost a že ty jsi mezi ně nepatřil Smích

 • Ostravský mesiáš promluvil a ukázal ...

  Avhred6.4.2015 1:06reagovat

  Baroš je magor, ale pobavil. Úsměv

   

  https://twitter.com/bary100/status/584844187536904192

   

  https://twitter.
  com/bary100/status/584830272325230592

   

  Dobrou
  ... Úsměv

  • Ostravský mesiáš promluvil a ukázal

   majtin6.4.2015 9:18reagovat

   Upřímně jsem zvědavej, co bude v dalších zápasech.

   Rajnoch dostal za svou pěkně za uši v dalších zápasech Liberce.

   • Ostravský mesiáš promluvil a ukázal

    majtin6.4.2015 9:25reagovat

    Oprava...za svou iniciativu pěkně...

    A dodám, že jsem zvědavej, protože Baroš je fakt persona českýho fotbalu (i přesto, že je to magor), tak jestli ho taky osolej.

  • Ostravský mesiáš promluvil a ukázal

   honzaspartan6.4.2015 11:29reagovat

   Myslíš, že je to skutečně on?

 • Crying

  patton5.4.2015 22:25reagovat

  Tady už je to jak u zdi nářků v Jeruzalémě.Smích

  • Crying

   rebus5.4.2015 22:37reagovat

   tak si pobrec, vycurat a spinkat

  • Crying

   kopejtko5.4.2015 22:40reagovat

   klasika, Luhový to vystihl dobře

   • Crying

    majtin5.4.2015 23:42reagovat

    S jeho posledním článkem nesouhlasím - je úplně mimo - jako že si nedokáže představit, že by si to Plzeň neošéfovala na KHS. Jako že jsou bludy, že hráčům Dukly a Sparty hrozilo úmyslné vykartování - proč by to nemohla být pravda jen proto, že Costa nebo Brabec ty karty dostali nakonec oprávněně a 1 hráč Dukly neoprávněně? (Navíc Luky tu nedávno psal o trdivé převaze v počtu vykartovaných hráčů soupeřů před zápasy Plzně z jedné z minulých sezón). Ne, Luhový si hraje na kritika a pracujícího, ale jeho myšlení je povrchní.

    • Crying

     Avhred6.4.2015 0:07reagovat

     Každý, kdo zná Luhového minulost, si musí nad tímhle jugoslávským Čechoslovákem, který se v poslední době zoufale snaží vizuálně napodobit Mortena Harketa, odplivnout. Ano, Luhový působil ve Španělsku, v trapném Gijonu, a svoje kontakty výtečně užil během kvalifikace MS 1998, kdy sháněl informace pro Španěly, které jsme tehdy měli v kvalifikační skupině. Proto ho taky tehdejší česká fotbalová garnitura označila za ”enfant terrible” českého fotbalu. Moc dobře si pamatuju, jak tenhle zmrd měl radost, když Horst Siegl nedal v zápase LM proti Bordeaux penaltu. Tenkrát si Bosák a další blbečkové ve studiu z jeho ”trefných” a ”nekompromisních” názorů ucvrkávali, ale dneska už Luhový platí spíše za takovou komickou, neškodnou, exotickou figurku.

  • Crying

   Tashunka Witko5.4.2015 23:23reagovat

   Spousta lidí si neuvědomila nebo stále nechce uvěřit tomu, že v prvních jarních kolech (v Ostravě a Jablonci) jsme přišli, především díky slabému a neschopnému trenérovi, o titul a tak se chytají pochybných stébel naděje !

   • Crying

    majtin5.4.2015 23:27reagovat

    Píše to tu hodně lidí - ano povětšinou jsme nehráli dobře (rozhodně to platí pro Ostravu i Jablonec), ale Plzeň taky ne. Proč by měla získat titul zrovna ona díky levárnám?

    • Crying

     Avhred5.4.2015 23:44reagovat

     Náhodou je fajn, že si plzeň svými levárnami a podrazy pěstuje pověst nejnenáviděnějšího klubu v republice. Jen tak dál. Na rozdíl od Spartičky nemají silné finanční pozadí, takže další neúčast v evropských pohárech, a neúčast to vzhledem k složení západočeských marionet bude, je pošle do LEJN. Smích

  • Crying

   majtin5.4.2015 23:24reagovat

   Takhle - když se tady objevila stížnost, že nás píská Proske a Plzeň Hrubeš - bral jsem to za přehnané a vidím to tak i teď. Psal jsem to už tehdy - myslím, že všichni rozhodčí v lize musí projít berbrovským sítem a sítí. Takže je to v podstatě jedno, kdo píská - i když samozřejmě jsou v tomto ohledu lepší a horší rozhodčí. Ostravský zápas jsem neviděl, ale dost se píše o nakloněné rovině, stěžují si i baníkovci, jejich soupeř (Po kolikáté v sezoně už si stěžuje jejich soupeř na tendenční řízení? Nám se to snad nestalo, vyjma minulého kola, kdy to ale byla otázka jediné situace v zápase, ne tendenčního řízení).

   Proske v Hradci byl hroznej - neviděl jsem to zatím v televizi (ani na internetu), ale v reálu mi přišlo, že proti Spartě pískl každou blbost (takový basketbalový styl) a zákroky proti sparťanům byly tolerovány v anglickém duchu. Takže do pravidel se vešel, ale metr měl dvojí a hodně odlišnej. A to nemluvím třeba o situaci, kdy Lafy stál v ofsajdu, nechtěl hrát a když dobíhal míč Costa, tak to pískli. Nebo v první půli nenastavil nic, přitom se se přerušovalo kvůli ležícímu hráči. To jsou takový detaily.

   Ad ubrečenost - jsou dva extrémy, oba nezdravý - opravdová ubrečenost, když se hledají výmluvy, chybí soudnost, zkresluje se realita a hledá se vina všude jinde, ale ne u sebe.

   A pak druhý extrém - hra na tvrďáky, kdy prostě rozhodčí dělají levárny, ale ne my jsme tvrdý a neozveme se, protože nejsme přece ubrečený. Tak nad těmihle tvrďáky si může Berbr mnout ruce. To je přesně co potřebuje, klid na nerušenou práci. (Pro jistotu poznámka - ano, naše hra není úžasná).

   • Crying

    Boldrick5.4.2015 23:33reagovat

    Kdyby pečený krysy lítali do říti,prostě nám už Pendolíno ujelo a titul si už provinční kuřbuřti nenechají ujet,můžeme si za to sami,nám by nepomohla ani tlačenka od Babiše...

    • Crying

     majtin5.4.2015 23:48reagovat

     Já si prostě myslím, že je to pořád hratelný, za férových podmínek.

     Ano nehrajeme dobře - za to si můžeme sami, za to kolik jsme získali bodů zrovna tak. Ale to, jaký má Plzeň náskok není prostě jen zásluha její a důsledek naší skřípající hry.

     • Crying

      LukyACS6.4.2015 0:08reagovat

      Nehrajem dobře, ale body získáváme, jak jsem psal níž, tak tenhle bodovej průměr by stačil na 70b, což by snad ve všech sezonách stačilo na titul.

       

      A hratelný už to podle mě moc není, Plzeň jede ven jen 3x a z toho může ztratit asi jen u nás a v Teplicích(ohlídají si to), jinak jsou doma 100%. Naopak nás ještě taky čeká třeba Liberec nebo Boleslav.

   • Crying

    honzaspartan6.4.2015 8:56reagovat

    Souhlas.

    Ten konec je trefný, těch tvrďáků jsme si tady užili dost, ale mnozí z nich už naštěstí prozřeli.

 • Vavruška

  standis5.4.2015 20:50reagovat

  dnes zavěsil s Brnem a odpoutal Liberec ze sestupových vod. Nevíte, co ted dělá Csaplár s Kotrbou?

  • Vavruška

   Luke5.4.2015 20:56reagovat

   Csaplár měl původně zůstat v Liberci u mládeže, ale jestli tam doopravdy je nevim..

   • Vavruška

    krabat6.4.2015 8:36reagovat

    Ano, Csaplár si vyměnil místo s Vavruškou a je teď u Liberecký mládeže Úsměv

    • Vavruška

     Mário Vdolek6.4.2015 10:39reagovat

     V Liberci mají taky vlastní dorost a mládež?

 • Hm ...

  Avhred5.4.2015 17:49reagovat

  Koukám, že za Brno hraje Kamil Kopúnek, který na MS 2010 vstřelil postupový gól Slováků proti Itálii; ten tedy dopadl ...

  • Hm ...

   spartas5.4.2015 20:39reagovat

   Taky mohl pod statečným vedením vrchního stratéga Chovance prohrávat doma s Trenčínem 1:3. To pak zlatá Zbrojovka. A navíc nenasral otce.

   • Hm ...

    standis5.4.2015 20:47reagovat

    Slovan bude mít jako mistr ligy po dnešku 11-2-11. Tam to dovedli Straka s Chovancem. A poháry v nedohlednu.

   • Hm ...

    Avhred5.4.2015 20:50reagovat

    Jožky Chovance je škoda, ale trenérsky tahle Letenská legenda totálně zamrzla, zakrsla, uvadla ... A přitom v roce 2000 skončil v anketě o nejlepšího evropského trenéra na skvělém šestém místě ve společnosti titánů Fergussona, Van Gaala, Lippiho nebo Erickssona ...

     

    http://fotbal.idnes.cz/chovanec-je-sesty-mezi-trenery-evropy-dx8-/fotbal.aspx?c=000102_002811_fotbal_hdv

    • Hm ...

     majtin5.4.2015 21:40reagovat

     Zaprvé měl suprový kádr, zadruhé fotbal se od té doby výrazně změnil a s ním i požadavky na schopnosti trenérů.

     • Hm ...

      Avhred5.4.2015 21:53reagovat

      Vždyť to povídám, že Jožka nezachytil tok doby a ustrnul. Úsměv A s tím kádrem máš pravdu, protože základ zdědil po Uhrinovi, nicméně nebál se do základu nacpat tehdy devatenáctiletého Rosického nebo ostravského Jankulovského, kterého v tehdejším kádru málokdo znal.

 • ACS4never5.4.2015 17:35reagovat

  Kdyz srovnam jak jsme hrali my Spartani na Bazalech a jak tam hrala sympaticka Plzen je to az nedustojne nasemu dvojnasobne vyssimu rozpoctu oproti Plzni.

  • Pindruch5.4.2015 17:50reagovat

   Ja nikdy zase nepochopil, co tak nutí fanoušky jiných klubu chodit rozumovat na sparťanské forum a ještě se vydávat za sparťany, asi komplex, či co.

   • Tashunka Witko5.4.2015 20:57reagovat

    Člověk, který použije slovní spojení ”sympatická Plzeň” není fanoušek fotbalu, ale obyčejný idiot !

  • ouissi5.4.2015 17:51reagovat

   Je rozdíl hrát v jedenácti a ve dvanácti (resp. dnes spíše ve čtrnácti...).

   Takže radši drž pysk.

   FOR EVER!

    

  • honzaspartan5.4.2015 18:13reagovat

   Plzeň má na A-tým zhruba stejný rozpočet jako Sparta.

   To, že neplatí provoz vlastního stadionu ani velkého tréninkového centra, bych nevyzdvihoval.

   • Tashunka Witko5.4.2015 18:18reagovat

    Plzeň má vyšší rozpočet na áčko než Sparta.

    • Avhred5.4.2015 19:08reagovat

     Tak to je snad jasné, vždyť plzeň přeci náramně posílila (jednogóloví Mahmutovič s Holendou, vyjukaný a nejistý teenager Baránek, apatický Vaněk, obskurní Medvěděv atd.), takže musí ty svoje megahvězdy řádně a spravedlivě finančně ohodnotit. Zatím je stále ještě táhne, či spíše vleče jako hovno na provázku, tlupa stárnoucích fotbalových světoběžníků a géniů jako Kolář, Rajtoral, Procházka, Hubník nebo Petžela, supervizovaná z lavičky odulým čtyřicátníkem Horváthem, ale až křivka výkonnosti těchto hráčů za rok dva nabere prudce sestupnou tendenci, tak se tenhle ten rychlokvašený západočeský šumák zase poslušně skloní před Letenským Megalitem a bude potají vzpomínat na doby, kdy dělal českému fotbalu ostudu v LM.

     • hrom5.4.2015 19:50reagovat

      Miluji poetiku vesnických gaučáků.........Smích

      • Avhred5.4.2015 20:11reagovat

       Lesy, krásná příroda, čistý vzduch, v šuplíku pracovního stolu stoh lístků připomínajících velké Sparťanské bitvy v LM ...

       Co by za to nějaký inteligenčně nedomrlý floutek odněkud z pražské panelákové králíkárny, který byl dvakrát na Příbrami a Budějicích a nyní si myslí, jaký je neskutečný Sparťan, dal ..... Smích

       • spartas5.4.2015 20:36reagovat

        Mně třeba bydlení v paneláku nevadí.

        • Chrod5.4.2015 20:50reagovat

         Samozřejmě, bydlel sem s rodičema v rodinnym domě (byť v Praze) a přestěhoval jsem se do bytu. Nechybí mi vůbec nic... tak to má každej jiný no, na vesnici máš zase takovou tu pohodu, kterou by zas někdo nevyměnil.

         Každopádně vytahovat se s lístkama z před 20 lety a shazovat FANOUŠKY, který právě choděj na všechny ty Příbrami a Budějovice, je trochu ujetý.

         • spartas5.4.2015 21:22reagovat

          No já nevím, mně připadá na vesnici hlučnost dost. Pokud tam nejezděj traktory, tak maj všichni psa a to většinou nějakou smečku vlčáků, kteří štěkaj jak o život, a do toho většina řeže na podomácku vyrobenejch cirkulárkách dříví na zimu. Já si pohodu představuju jinak, popravdě jsem nikdy na vesnici žádnou pohodu nezažil.

         • Avhred5.4.2015 21:38reagovat

          Dlouhé roky jsem jezdil pravidelně na všechny zápasy naší Spartičky, jezdil jsem na trapný Cheb, Plzeň, Drnovice, Karvinou, Opavu nebo Blšany, kdy se na našem Stadionu ”tísnilo” 2000 platících diváků, kdy se hrálo v sobotu odpoledne a kdy proti nám hráli zoufalci jako Barbořík, Lexa, Tejml nebo Pěnička. Jezdil jsem autobusem, autem, vlakem, prostě jak se dalo. Kvůli Spartičce jsem zdrhal z práce, bral si kvůli ní dovolenou.

          Poslední dva tři roky docházku na Letné flákám, to přiznávám, nicméně k mé absenci v Chrámu existují dost dobré důvody. Každopádně docela by mne zajímalo, jestli ti, kdo mne nazývají “gaučákem“, byli na Letné vícekrát než já. Úsměv

           

          A co se týče zmíněných lístků na LM; podle toho, jak se tady prezentuješ, si myslím, že jsi inteligentní chlapík, takže jsi to, co jsem chtěl říci, dozajista pochopil. Úsměv

           

          • Tashunka Witko5.4.2015 23:15reagovat

           Hlásím se - Byl jsem na Letné víckrát než ty !

           • Avhred5.4.2015 23:16reagovat

            Tobě, indiáne, věřím. Úsměv

     • honzaspartan5.4.2015 19:50reagovat

      S takovou tlačenkou od rozhodčích se bude Plíseň držet na výsluní i po další obměně kádru.

      Kdo by dřív čekal, že bude lize sbírat tolik bodů s Vaňkem a Hrošovským ve středu pole a pod trenéreme Koubkem?

      Už je naprosto jasné, že nejdůležitější pro úspěch Plzně není trenér ani hráči, ale jsou to rozhodčí.

      Je jedno, jestli hraje Horváth nebo Vaněk, či zda na lavičce sedí Vrba nebo Koubek. (za Uhrina tlačenku dočasně neměli) Dokud bude ve funkci Prclíkem dosazená Berbrová, bude korupční plíseň českého fotbalu vyhrávat podobným způsobem jako dnes. Otrávení

      • Avhred5.4.2015 20:20reagovat

       Nebude, protože až začnou uvadat ti jejich stárnoucí lídři, plzeňské káře začnou odcházet kola, a i když se do ní budou sudí vehementně opírat, tak Spartička se kolem nich prožene s ironicky pozdvihnutým obočím a kroucením hlavy nad tou zoufalou snahou dotlačit polámaný plzeňský dvoukolák na první místo ligové tabulky.

       • Chrod5.4.2015 20:55reagovat

        To už se tu psalo tolikrát a pořád nic. Zase jsou první a teď už si myslím, že Plzeň nějakou tu dobu nahoře vydrží... když srovnáš tu sestavu pod Vrbou, se kterou měli největší úspěchy, tak tam těch hráčů zas tolik nezbylo. Ze základu ani ne půlka, z lavičky už skoro nikdo. Obměnit tým se jim celkem daří, poslední dobou posilujou líp než my...

        • Avhred5.4.2015 21:29reagovat

         Podle mne ty posily zase žádné velké terno nejsou; Chramosta, Holenda a Mahmutovič dali za svoje plzeňské působení dohromady o jeden gól víc (5) než Vašek Kadlec (4) v šesti zápasech za Spartičku na jaře; jméno Medvěděv mi při vší úctě nic neříká a Baránek má sotva třicet startů v lize a že by to byla nějaká hvězda ...

      • spartas5.4.2015 20:38reagovat

       Mně Vaněk nepřipadá jako špatnej fotbalista. Teď ho teda nesleduju, ale když končil v Turecku, tak jsem si přál, aby ho vzala Sparta.

       • honzaspartan5.4.2015 21:40reagovat

        Špatnej není a já jsem si jeho nebo Pospíšila taky přál do Sparty.

        Narážel jsem na to, že hraje místo velikého Sysla, o kterém se taky říkalo, že bez něj půjde Plzeň dolů.

        • spartas5.4.2015 21:54reagovat

         Pospíšila jsem si přál též, jako konkurenci k Matějovi, Vaňka za Hušbauera.

         • honzaspartan5.4.2015 22:00reagovat

          Pospíšil byl mnohem dostupnější a levnější.

          Byla chyba ho nevzít, když se ho Plzeň zbavila.

          • spartas5.4.2015 22:08reagovat

           Mohlo bejt hůř. Takhle jsme nesehnali nic, ale vezmi si, že bychom koupili třeba Harbu. Co teď s ním? Jak od něj dal ruce pryč Pelta, tak jsme se zřejmě vzpamatovali taky.

        • rebus5.4.2015 22:00reagovat

         ale plzen sla dolu

         • honzaspartan5.4.2015 22:02reagovat

          Ale stejně vyhrává, sbírá body, vede ligu.

          O tom právě píšu, je to hlavně o rozhodčích.

 • baník-plzeň

  fevac5.4.2015 17:01reagovat

  Zcela nepokrytě rozhodčí drželi plzeň .To co předvedli,je na doživotí.

  Pelto,co to mělo znamenat? Berbr řídí fotbal a Vám

  to nevadí?

  Nezbývá,než plzeň potupit u nás na Letné i když jich opět bude hrát 12

  • baník-plzeň

   LukyACS5.4.2015 17:13reagovat

   v zápase s náma si nic nedovolej a navíc ani naše vítězství je o titul nepřipraví

   • baník-plzeň

    fevac5.4.2015 17:29reagovat

    Jsem si samozřejmě vědom,že naše případné vítězství nic neřeší.Proto jsem použil slovo potupa a přeji si jejich potupu i přes pomoc rozhodčích.To by byla odpověď celému Damber týmu z Plzně

 • ACSOLDBOY5.4.2015 16:50reagovat

  Doufam, ze už za ” pana pokorneho” hledame nahradu.

82186 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha