Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Viktorka Plzeň je NEJlepší.Tak to je!

  lubos456789.5.2015 14:18reagovat

  Dnes dostanete Sparťané opět klepec jako na podzim. 2:1, 3:1 vyhraje Viktorka. A dokud nepřestanete urážet, nectít soupeře, bude to tak neustále.Úsměv.

  • Viktorka Plzeň je NEJlepší.Tak to je

   standis9.5.2015 14:26reagovat

   No to víš že jo, brouku. Pozdravuj vašeho ideového vůdce Vlka - to ztělesněná objektivita.

  • Viktorka Plzeň je NEJlepší.Tak to je

   Tashunka Witko9.5.2015 14:39reagovat

   Jediné Viktorky, které lze ctít, jsou ta Žižkovská a pak ta bláznivá z babičky Boženy Němcové.

   Plzeňská paclíkovsko-berbrovská mafie a špína zaslouží jen pohrdání

   a v podstatě ji ani nelze urazit, protože žádná nadávka není pro ty úplatkářské podvodníky dostatečná !!!

  • Viktorka Plzeň je NEJlepší.Tak to je

   rebus9.5.2015 14:51reagovat

   Lubosi-pomuzu ti

   1,2,3,pak to mas dobre 4,5,6,7,8,a potom 9,10

   Neni zacSmích

  • Viktorka Plzeň je NEJlepší.Tak to je

   Avhred9.5.2015 15:03reagovat

   Nezlob se, ale i když jsi příznivec obskurního úplatkářského celku, korupci bereš za samozřejmost a škálu hodnot máš poněkud pokřivenou, určitě dokážeš alespoň v hrubých konturách pochopit, že chovat nějaký respekt k soupeři, který postavil úspěch z části na nekalých machinacích, úplatcích a propracovaném variabilním ovlivňování zápasů, je zhola nemožné. Každopádně se těším do ochozů na dobrý fotbálek se Spartičkou v hlavním partu a na bandu západočeských sedláků, jež budou hromově zpívat svoji ”You´ll Never Walk Alone” alias ”Čurákova princezna, ta má ráda klacky”, jak to ”nejlepší” fanoušci v lize předvedli v onom komickém dokumentu. Úsměv

   • Viktorka Plzeň je NEJlepší.Tak to je

    acs-mee9.5.2015 15:20reagovat

    Dobrej zásah na komoru Smích

  • Viktorka Plzeň je NEJlepší.Tak to je

   rimidalv9.5.2015 17:01reagovat

   Když Vrba nabral 6 hráčů Sparty z lavičky a položil základ k solidním výkonům,nazýval jsem Viktorku ”Sparťanské béčko ” a docela jsem jim fandil. Po nechutných manipulacích Paclíka,Berbra a Damkové ale Plzeňákama pohrdám !

 • listky Na Sparta:Plzen

  Toschua9.5.2015 13:24reagovat

  Cau.prodam 3x vstup Na dnesni zapas s Plzni.jsou vedle sebe v sektoru A18.jestli mate někdo zájem jsou k prodeji.info na palektomas@gmail.com

 • develon9.5.2015 12:53reagovat

  Tak treba se ukaze, ze klicovym okamzikem sezony bylo matejovskeho vylouceni proti PLzni kdy zabranil golu na 0:3, bylo by pekne diky tomu treba slavit i titul :D kazdopadne nazory tech, kteri ho za to odsuzovali uz se asi zmenily...

 • Otava v létě končí?

  Mário Vdolek9.5.2015 12:49reagovat

  Nevíte co je na tom pravdy? Rozhodně tam chybět nebude.

  • Otava v létě končí?

   koca9999.5.2015 12:51reagovat

   Něco takového tady proběhlo, prý by místo něj měl nastoupit Tomáš Požár.

  • Otava v létě končí?

   standis9.5.2015 14:28reagovat

   Třeba bude chybět agentům hráčů... Psal to tady Figura jako hotovou věc.

 • Nevim jak vy,

  adam9.5.2015 11:58reagovat

  ale já si to jdu dneska večer hlavně užít. Dneska se tu bavíme o tom, že musíme dát 2 a více gólů, ale já byl ještě před dvěma týdny podělanej strachy, že Plzeň možná bude už na našem vlastním stadionu po zápase slavit titul. Tohle je proti tomu balzám na duši a hlavně - máme naději a za tu musíme do poslední chvíle bojovat. Takže všichni koukejte přijít domů pořádně vyřvaný a s pocitem toho, že jste fandili nejlíp jak to šlo. Doufejme, že kluci nechají na hřišti maximum.

  • Nevim jak vy,

   kopejtko9.5.2015 16:21reagovat

   konečně rozumný názor, fotbal má být hlavně zábava já klukům zatleskám i když se prohraje ale nechají na hřišti duši

 • První poločas, první gól

  Mário Vdolek9.5.2015 11:36reagovat

  Doufám, že nedostanem první gól. Ty první poločasy na Letný jsou celý jaro takový podivný a teprve až s druhým poločasem soupeř fyzicky odpadá, což bohužel u Plzně tak snadno nehrozí. Dostat první gól by byla při aktuální situaci rána pro psychiku a těžko by se to otáčelo na tři body!

   

  Každopádně! VĚŘÍME! AŽ DO KONCE! ACS!

 • DEN ”D”

  ouissi9.5.2015 7:40reagovat

  Pánové (a dámy), nadešel den D (doufám, že nikoli den DDD!), tak pojďme všichni ”SPARTA DO TOHO!!!”. Kdo může (a má si tam kam sednout nebo stoupnout), tak na Letnou, kdo ne, tak k obrazovkám, mačkat palce a fandit! A věřit, že na to máme, ty západočeské podvodníky rozcupovat.

  Já mám dnes bohužel práce až do večera, až tak přibližně v čase výkopu předpokládám, že bych mohl přijet zpět do Prahy, tak doufám, že okolo 15.-20. minuty už bych u přenosu někde fandit mohl.

  Věřím, že všichni, kdo vyběhnou na trávník v rudých dresech, tak nechají úplně všechno, a i kdyby se nepodařilo pokořit tu podvodnickou bandu třígólovým rozdílem, budeme mít, až Španěl naposledy foukne do píšťalky, alespoň pocit, že pro to každý udělal maximum! Že nechají všichni na hřišti duši!

   

   

 • zapas

  milito-508.5.2015 19:17reagovat

  Hodně se tady píše že sparta vyhraje3:0 taky bych si to přál ale to se pravděpodobně nestane. Plzen rád nemám ale hraje celkem dobrý fotbal a Sparta musí podat výborný výkon hraje doma a bude plno takže si to diváci určitě zaslouží.

  • zapas

   spartas8.5.2015 20:30reagovat

   Souhlasím, dle mě je pravděpodobnější 4:0.

   • zapas

    Boldrick8.5.2015 21:03reagovat

    5:0 bude MÁLO!!! :D

   • zapas

    standis8.5.2015 21:09reagovat

    nač ta skromnost

    • zapas

     spartas8.5.2015 21:27reagovat

     Takovej už jsem.

  • zapas

   Dynamo8.5.2015 21:39reagovat

   budeme rádi za 2:1.

  • zapas

   Avhred8.5.2015 21:43reagovat

   Samozřejmě bych si přál proti zákeřnému soupeři pořádnou kanonádu, která by Koubka uvrhla do stavu krajní vzteklosti a při které by Horváthův obličej dostal tupý výraz plný úžasu a nechápavosti nad nenadálým vývojem utkání, ale spíš to vidím, že vyhrajeme o gól. Tipl bych si 1:0 nebo 2:1 v náš prospěch.

   • zapas

    bigcock9.5.2015 10:47reagovat

    Tupy vyraz je u Horvatha prirozeny.

  • zapas

   adam9.5.2015 10:08reagovat

   3:0 by byl krásný výsledek, já jim ale odpustim i menší vítězství, pokud budou kluci jezdit po zadku, bude hořet tráva a na hřišti nechaj všechno.

 • Rozhodčí

  LukyACS8.5.2015 19:08reagovat

  Já moc nechápu, proč na toho Španěláka nadáváte už dopředu, přijde mi, že se Vám nejde moc zavděčit... kdyby tam byl český rozhodčí, tak nadáváte, proč se nezařídil někdo jako Stark, a teď když je zahraniční sudí, tak zas nadáváte, že určitě bude pískat pro prádelnu.

   

  Já taky věřím tomu, že si Plzeň dopomohla k pár bodům navíc, ale tohle už hraničí s paranoiou, obzvlášť když tenkrát Stark zapískal dobře, tehdy ho taky domlouvala Dáša. Prostě byste kritizovali cokoliv Úsměv

  • Rozhodčí

   bastien6668.5.2015 19:31reagovat

   jendobře žebto bude pískat cizinec. To Spartičce ještě zachovává jakous takous šanci na titul. Já spíše dumám co bude znamenat pro průběh zápasu ro, že to je španěl a ne třeba němec či anglán. Já bych nejraději bral anglána. Ve Španělsku je každej tým leteckej. A nevím co to bude znamenat. Že ty letecké kreace Pilsen Flyers bude žrát, nebo naopak nebude protože je nasimulování zvyklej ? Býtbto anglán tak pískne pentli jen když někoho přizabiješ a letci z Plzně by spíše sbírali karty za simulace. Protože sudí z Anglie na nějaké Pikařovské lety není ani trochu zvědavej.

  • Rozhodčí

   Avhred8.5.2015 19:42reagovat

   Volba zahraničního sudího v sobotním fotbalovém šlágru každopádně ”zdvihne” za hranicemi kredit českých rozhodčích; v cizině si řeknou, že tuzemští muži s píšťalkou buď musí být absolutně neschopní, když se na jejich úkor angažuje soudce ze Španělska, nebo že úporná snaha angažovat zahraničního rozhodčího jasně dokazuje naprostou nedůvěryhodnost českého fotbalového prostředí ...

   Jinak podle statistiky uvedené dole bude Borbalán asi slušný karbaník, tak doufejme, že se nebude rozpakovat tasit žlutý, případně červený kartonek, až ten fotbalový výkvět od Radbuzny začne s těmi svými simulantskými estrádami.

   http://www.soccerbase.com/referees/referee.sd?referee_id=1226

  • Rozhodčí

   captain_obvious8.5.2015 22:21reagovat

   Já to teda chápu úplně přesně. Holt nominací zahraničního sudího některým uživatelům odpadla možnost postěžovat si na (českého) rozhodčího, který byl pro zápas vybrán, což je pro ně přímo tragická událost.

    

   Takže bylo třeba si rychle najít jiné téma a vzhledem k tomu, že kreativita není velká, tak se hraje zase na tu samou strunu, tentokrát chapadla české korupční chobotnice dosáhla až do Španělska a podmázla rozhodčího, kterého už nebaví pískat Messiho a spol., tak se teď radši nechává podplácet mafiány ze zemí druhého fotbalového sledu...

  • Rozhodčí

   honzaspartan8.5.2015 23:45reagovat

   Ty španělskou ligu asi moc nesleduješ.

 • 3:0

  honzaspartan8.5.2015 17:08reagovat

  Pesimismus stranou.

  Jak na jaře 2013, tak na jaře 2014 jsme doma korupční Plíseň přejeli a na tu trojku byla zralá, takže šance tady určitě je.

  Podzimní zápas nic neznamená, tenhle tým už dokázal, že je lepší než Plzeň, která by bez rozhodčích byla s odstupem třetí. Podvodníci nejsou zvyklí hrát bez tlačenky a tu by tentorkát mít nemuseli, pokud to Dáša nějak neošetřila, a mohli by se z toho sesypat.

  Bojovným výkonem je můžeme zase převálcovat.

  • 3:0

   kritik8.5.2015 17:29reagovat

   Než se podařilo v Plzni sestavit konkurence schopné mužstvo,říkalo se o nás to stejné co ted o nich.Celá republika si povídala o tlačence rozhodčích pro Spartu.Co na tom bylo pravdy neřeším ale nerad bych to jako spartan říkal o Plzni.V každém kole je dost chyb rozhodčích ale kdo řeší zápasy např.Brna,Budějovic a dalších?Nikdo protože to není na špici ligy a koho to zajímá.O to více se hledají přípískávání těm nejlepším.A i když radost nemám,Plzen pro nás momentálně konkurence je.Zápas píská cizinec a nemá důvod někomu připískávat.Porazíme je vlastním výkonem,budou tři body a další kola se uvidí.

   • 3:0

    honzaspartan8.5.2015 18:24reagovat

    Řeší se to u Plzně, protože její majitel dal při svém puči rozhodčí do rukou Berbrovi a ti je od té doby tlačí. To ví naprosto každý, kdo se o fotbal zajímá, dokonce i všichni novináři.

  • 3:0

   kapacitos8.5.2015 18:19reagovat

   Šance není, Koubek při vědomí, že to bude pískat Španěl nasadí svoje letecké komando v čele s Mahmutem, Pilarem, Milankem, Lharem a možná i Chramostou, kteří se při každém kontaktu ochotně skácej se šílenou bolestivou grimasou Vztek

82058 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha