Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Jabadabadůůů...

  Boldrick4.5.2015 8:21reagovat

  Teď už jen sesvačit ten plzeňskej plevel,kterýmu když přibijete salám na strop tak se rvou o štafle.

  K včerejšímu zápasu-no comment,nejsem kompetentní se k tomu vyjadřovat :D

 • Rozhodčí

  Standa Hejkal3.5.2015 23:33reagovat

  Nebudu tu okamžitě hystericky psát, že to bylo podle notiček, spíš si myslím, že, podobně jako náš bývalý trenér, rozhodčí zcela postrádal koule.

  Ok, faul na Marce mohl snadno přehlédnout, ani já v první chvíli netušil, že dostal na koleno. O tom, že Štohanzl neměl dohrát poločas už se ale nemá cenu bavit a co mě osobně zaráželo nejvíc, jak si na sebe nechal řvát a sahat. Hráč Boleslavi, vůbec ho neznám, na něj startoval několikrát, sápal se na něj a řval jako smyslů zbavený. Tohle by mělo projít s odřenýma ušima Řepkovi, ale nějakej matlák z Boleslavi má za tohle okamžitě letět, tak jako letěl např. Di María. Zápas od začátku nezvládl.

   

  Penalta na Kadlece se taky klidně dala pískat, je to nešikovnost toho hráče, že se na něj natlačí, brnkne mu o nohu a sám o něj pak zakopne.

   

  Faul na Štěcha bez debat, vůbec nechápu, jak někdo může říct, že to byl souboj, 50:50, oba stejně a tak podobně. Vždyť se ten kluk ušatej vůbec nedotkl balonu. Měl ho půl metru od hlavy, celou dobu.

   

  A chválím kluky za dnešní výkon, bez Matěje a v devíti parádní zápas.

  • Rozhodčí

   Chabix3.5.2015 23:38reagovat

   Strčení ve vzduchu je jasný faul, taky nechápu, že se to řeší. A za to lhaní bych Zahustelovi napařil mastnou pokutu. Prý trefil míč hlavou SmíchSmích

   • Rozhodčí

    Standa Hejkal3.5.2015 23:40reagovat

    Na stránce, kde ne pravidelně kritizovanej Mareček se nedivím ničemu, ovšem ozvat se musím Úsměv

   • Rozhodčí

    Kombinator3.5.2015 23:49reagovat

    Přesně, tyhle zákorky vidím pískat dnes a denně a nikdo se nad tím nepozastavuje, ale tady je teď v módě být hyperkorektní, takže mě ani nepřekvapuje, že si tu snažíme házet míče do vlastní brány, ale budiž, každopádně Záhustel je pro mě ode dneška odpad jako lhář nebo Petržela. Ok, může si myslet, že to bylo z jeho strany všechno v pořádku, ale tvrdit, že tam byl dřív než Štěch a že hrál hlavou, když všechny dostupný záběry ukazujou pravej opak, tak to je fakt humus největší.

    • Rozhodčí

     Standa Hejkal3.5.2015 23:57reagovat

     Hele, v zápalu hry máš občas dojem, že něco bylo jinak, že ten balon 100% šel od soupeře, že to 100% byl faul...Doufám, že si to prostě myslel, protože vrazil hlavou Štěchovi do ruky, třeba měl fakt dojem, že i podle trajektorie letu míče ho musel hrát on a až se na to koukne, sklopí uši a řekne si, co jsem to proboha plácal za blbosti.

     • Rozhodčí

      majtin4.5.2015 0:08reagovat

      Tak nějak. Mně třeba daleko víc vadila ta Timmiho šaškárna na konci.

      • Rozhodčí

       Standa Hejkal4.5.2015 0:15reagovat

       Já si nejsem úplně jistý, ale jak stojí níže, podle mě dostal úder do oka praporkem.

   • Rozhodčí

    Avhred4.5.2015 0:01reagovat

    Možná Zahustel táboří v psychiatrické léčebně v nedalekých Kosmonosích a myslí si, že jeho hlava a Štěchovy ruce jsou jeden a tentýž objekt ...

     

    Skutečnost, že dokázal skórovat proti Plzni i Spartě, v Zahustelovi nejspíš vyvolala iluzorní pocit určité výlučnosti, patrně si dočasně zvedl sebevědomí, nicméně navzdory tomu tenhle hráč není nic než obyčejný ligový průměrák, který z Boleslavi za čas s povděkem přestoupí někam na Slovácko nebo do Ostravy.

  • Rozhodčí

   captain_obvious3.5.2015 23:52reagovat

   Souhlasím. Po standardce byl faul a to že si toho ti dva troubelíni ve studiu nevšimli a naopak tam mleli o tom, že to bylo čisté, na tom vůbec nic nemění. Ta hysterie, co kolem toho naprosto uměle vznikla, je stejně směšná jako fakt, že likvidační zákrok na Marečka prošel dokonce snad bez odpískání, přestože hned po něm musel putovat do nemocnice na šití. Co já vím, tak před několika lety byl naprosto jasně řečeno, že zákroky podrážkou na koleno se budou trestat vyloučením, bez ohledu na to, že to třeba byla náhoda (ono by to mezi slušnými hráči ani nic jiného než náhoda být neměla - kdo zajede soupeřovi úmyslně kopačkou do kolena?).

    

   Rozhodčí ten zápas nezvládnul, udělal několik chyb, ale především, jak říkáš, vůbec si nedokázal vydobýt nějaký respekt mezi hráči a nechal tam do sebe žduchat a řvát z pár decimetrů, jako by se nechumelilo.

 • komentátor

  adam3.5.2015 23:20reagovat

  Největší žumpou dnešního zápasu byl výkon Vláška, který se stává čím dál větším břídilem. Hyský, ač slávista, komentuje dost možná nejlíp z tzv. ”expertů” ČT. Vlášek se babrá vždycky 5 minut v tom samym, a za celej zápas neřekne NIC navíc, co by člověk bez zaplýho zvuku nezaznamenal.

  • komentátor

   pubi3.5.2015 23:27reagovat

   Největší žumpu předvedl v závěru Konaté, to mi zase jednou bylo blivno..

   • komentátor

    peterpan273.5.2015 23:32reagovat

    Tak Timmy to zkusil no Smích

   • komentátor

    MK33.5.2015 23:39reagovat

    Je potřeba ještě trénovat, nebylo to moc věrohodné, chybí tam rychlá reakce a pohotovost https://www.youtube.com/watch?v=OiW0IPrv1Ro

   • komentátor

    artaxerxes3.5.2015 23:57reagovat

    Tak s tím nesouhlasím - dle mého dostal buď praporkovou tyčí nebo prstem protihráče do oka - taky tam potom bylo vidět, že si vodou proplachoval oči a i byl záběr na něj, kdy vypadal jako by právě vstal.

     

    No spíš jsem měl strach jakmile vletěl do souboje s Kyselou (takový Nešporovský souboj - jsem tam pozdě, ale přeci to nevzdám).

   • komentátor

    Lobrock4.5.2015 0:06reagovat

    Myslíš tu situaci, jak ho boleslavskej psychopat praštil rohovým praporkem pod oko? No tak to se styď..máš proč.

 • Asi faul

  Spytihnef3.5.2015 23:10reagovat

  https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=VaB8jR7MoYA

  • Asi faul

   Chrod3.5.2015 23:14reagovat

   Jasnej faul, Zahustel se rozeběhne a napálí to do Štěcha absolutně bez balonu. Kdyby to nebylo proti Spartě, tak se to vůbec neřeší...

  • Asi faul

   peterpan273.5.2015 23:20reagovat

   jo, tady to vypadá jako úplně jasnej faul

   • Asi faul

    Chabix3.5.2015 23:23reagovat

    Ne jen že to na faul vypadá. On to je faul, celkem jasný faul.

  • Asi faul

   Avhred3.5.2015 23:22reagovat

   Nechápu, co se řeší; Zahustel šel do souboje, a když viděl, že to Štěch bude v pohodě mít, tak do něj frustrovaně narazil, zády k brance, díky čemuž našemu brankáři vypadl míč do sítě.

   Jinak když už jsme u Štěcha, tak je třeba podotknout, že nás dneska zase podržel (šance Megery a Ďuriše); podle mě z něho roste plnohodnotný člen národního týmu.

   • Asi faul

    Chabix3.5.2015 23:26reagovat

    Má dobrý zákroky, podrží, ale z Bičíka jsem měl přesto lepší dojem. Připadal mi jistější.

  • Asi faul

   kapacitos3.5.2015 23:42reagovat

   Tak stejně ta píDáša zejtra řekne že to faul nebyl a gól měl platit, ona si vždycky něco vymyslí, jako že Karisikova ruka byla u těla a nebo kdysi skluzovou nohu Limboleta apod.

   • Asi faul

    standis3.5.2015 23:44reagovat

    Třeba řekne, že Zahustel tvrdil, že dal gol hlavou a byl u toho nejblíže, tak měl platit. A video mělo rozmazané.

 • ketamin3.5.2015 22:57reagovat

  Je celkem zarážející, kolik sparťanů se nechá těma televizníma žvanilama zblbnout. Aneb budeme si nesmyslně sypat popel na hlavu, i když není proč a bude jako objektivní.

  • Bunda3.5.2015 23:07reagovat

   Vždyt na isportu je to jasně vidět. Zahustel se balonu vubec nedotkl. Jen naremploval Štěcha. Tak co se řeší ? SmíchSmích

   • ketamin3.5.2015 23:08reagovat

    To bych taky rád věděl.

 • Objektivita

  Avhred3.5.2015 22:55reagovat

  Až nějaký mediální blbeček bude rozebírat moment z dnešního mače, kdy sudí neuznal gól Boleslavi po ataku našeho gólmana, po němž následoval náš protiútok, penalta a naše vedení, doufám, že zmíní i situaci z našeho zápasu v Liberci, kdy jsme měli kopat penaltu po naprosto jasné ruce Karišnika, která se nepískala, a z následného kontru jsme dostali první gól ...

  • Objektivita

   Pavel003.5.2015 22:59reagovat

   Nemusí ani jít tak daleko, stačí kouknout na předešlé rozhodnutí dnešního rozhodčího.. totálně to mimo.. a na závěr přeji Marečkovi rychlé uzdravení Úsměv

 • Krejčí

  Mário Vdolek3.5.2015 22:53reagovat

  S Láďou dnes o deseti. Jaro celý projebsl. Doufám, že už někdo bude mít ty koule a posadí ho. Tragéd, co nedokopne roh ani na vápno!!!!!!!!!!! Už xtý zápas po sobě!!!!

 • Zahustel:

  standis3.5.2015 22:40reagovat

  „Můj gól byl regulérní. Byl jsem u míče dřív než Marek Štěch, on přišel pozdě. Míč mi spadl na hlavu a odrazil se do branky. Nechápu, proč ho rozhodčí neuznal,” láteří Ondřej Zahustel.

  Také jste to tak viděli?

  • Zahustel:

   Avhred3.5.2015 22:46reagovat

   Zahustel ať drží hubu a radši přemýšlí, proč ve vyložené šanci není schopen trefit branku soupeře a míč pošle po jakési groteskní nápodobě střely mimo tyče. Tyhle geroje, jimž se povedou jeden dva zápasy proti silnějším soupeřům, mám nejradši ...

  • Zahustel:

   Capo3.5.2015 22:47reagovat

   Takhle jsem to neviděl. Já to viděl tak, že tam přišli stejně a balon pak vypadnul Štěchovi po souboji z rukou a jestli se mu to až pak dotklo ještě hlavy už jsem nepostřehnul, spíš mi přišlo, že na hlavě měl tak maximálně ruku ŠtěchaÚsměv

   • Zahustel:

    standis3.5.2015 23:06reagovat

    A ted mě zaráží, že dole píšeš o regulerním golu. Podle tebe není faul na brankáře, když brankář má míč a soupeř do něj vletí a jemu ten balon vypadne? A útočník se ani nedotkne balonu?

    • Zahustel:

     Capo4.5.2015 6:17reagovat

     Prostě jsem si to mnohokrát pouštěl a evidentně tam šli do souboje ve stejnou dobu, v podstatě stejná srážka rameno na rameno jako v každém férovém hlavičkovém souboji. Při srážce Štěch neměl balon pod kontrolou a následně ho neudržel. Z mého pohledu férový souboj tělo na tělo a jediná chyba Štěcha byla, že chtěl balon udržet a radši ho neboxoval. Každopádně nejsem pravidlový expert a jsem celkem zvědavý, jaký bude verdikt komise, abych byl příště v téhle situacích moudřejší.

  • Zahustel:

   Shrekson3.5.2015 22:49reagovat

   Pan je komik, vůbec se nedotkl balonu! Pro mě faul

  • Zahustel:

   Chabix3.5.2015 23:21reagovat

   Hahaha už jsem se tak dlouho nepobavil. Za tohle lhaní bych se nebál dávat pokuty.

 • Dáša

  LukyACS3.5.2015 22:37reagovat

  Tak Kovařík dostal za tu penaltu na Lafatu flastr do konce sezony(oprávněně). Ovšem Hájek, který měl podobnou minelu a odmával ofsajd Lafatovi, který nebyl o cca 2-3 metry, tento víkend už mával v druhé lize. Hock, který udělal podobně fatální chybu a odmával ofsajd Barošovi, už mával také.

  • Dáša

   sovanek3.5.2015 22:53reagovat

   Kovařík teď pískal v Liberci.

   • Dáša

    LukyACS3.5.2015 22:56reagovat

    aha, díky, čerpal jsem z infa od novinářů, kteří to psali, měl jsem si to ověřit Úsměv

    • Dáša

     sovanek3.5.2015 23:01reagovat

     Ok ,já si ho všimnul až když písknul tu penaltu v nastavení a posral mě tiketSmích

 • no

  DJDriver3.5.2015 22:33reagovat

  Faul jasnej....brankar v malym vapne by mel bejt chranenej. Ale Magera mel jit ve 13 minute ven nezlobte se na mel ale slapak kolikama na koleno je na cervenou a je jedno jestli pritim strejchnul balon

  • no

   standis3.5.2015 22:38reagovat

   malé vápno už dávno neplatí.

   • no

    DJDriver3.5.2015 22:41reagovat

    No jo ale rameno na rameno do golmana nalitnout nemuzes i tak

  • no

   bizon3.5.2015 22:40reagovat

   http://tv.isport.blesk.cz/video/2318868/mlada-boleslav-sparta-neuznany-gol-ondreje-zahustela.html já tam akorát vidím,že štěch neudržel balon.přiznej,že kdyby se tohle stalo třeba v zápase plzně nebo slavie tak už tu píšeš,že simulujou i jejich golmani

   • no

    DJDriver3.5.2015 22:47reagovat

    Otazkou je jestli by stech balon udrzel kdyby do nej nenaskocil a ja mam za to ze ano

   • no

    Roger Eschmann3.5.2015 22:55reagovat

    kdybys byl objektivní, tak bys souhlasil s tím, že to byl faul

82058 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha