Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Naše hra

  FIKURA10.5.2015 13:28reagovat

  je těžkopádná, pomalá, bez potřebné agresivity. Ale tenhle zastaralý styl, který nemá šanci na ůspěch nenaordinoval ani Lavička, ani Ščasný. Naordinoval ho Hřebík!! Když jsem se včera na hlavní tribuně dozvěděl, že měl od začátku hrát Konate místo Ládínka, ale na zásah Hřebíka to bylo naopak, tak už nemá cenu nic komentovat. Chápu, že se bude hrát EURO odrostlých dětí a náš Ládík potřebuje hrát. Ale prosazovat a nařizovat něco kvůli svému egu a ukazovat sílu moci je rána do vazu vlastnímu klubu. Jen se omlouvám všem šikovným řemeslníkům, že jsem Stavaře přirovnával k ním. Hřebík je hrobař Sparty. A kdo si myslí, že to tak není tak fotbalu nerozumí a absolutně neví na jaké bázi to v klubu funguje.

  • Naše hra

   ajosek10.5.2015 13:52reagovat

   souhlasím-HŘEBÍK VEN !!!!!!!!OtráveníOtráveníOtrávení

   • Naše hra

    FANDA730710.5.2015 14:15reagovat

    toho uja som nemal nikdy rad

  • Naše hra

   Mário Vdolek10.5.2015 14:33reagovat

   Fikura dozvěděl ses prd jinak bys věděl, že Ščasný Krejčího naopak podržel po zlepšujícím se výkon v minulém zápase proti Bolce. Jenže teď je zase zlo na Spartě a za vším se hledá Hřebík. Loni s doublem vám to nevadilo. Zajímavé. Jste směšný. Tenhle kádr na to letos nemá, smiřte se s tím.

   • Naše hra

    FIKURA10.5.2015 15:46reagovat

    Kádr na to měl už před několika lety, kdy mužstvo po podzimu převzal s náskokem 6.!! bodů. A tenhle psychopat to dokázal projebat..

  • Naše hra

   bigcock10.5.2015 18:03reagovat

   Svengi, uz se na to radeji vyser.

  • Naše hra

   fevac10.5.2015 18:50reagovat

   Na Hřebíka se vykašli a dej si studený obklad na přirození. Pomůže Ti to.

 • Ščasný VEN !

  Tashunka Witko10.5.2015 12:19reagovat

  Titul jsem odepsal už po Jablonci a nevěřil jsem v něj ani včera před zápasem. Od Ščasného jsem za těch pár zápasů nečekal žádné zázraky a systémové změny, ale mohl udělat alespoň základní opatření a nějaké kroky ve složení mizerného a uvadajícího Lavičkova týmu. Znám člověka (každé ráno ho sleduji v zrcadle), který už léta hovoří o tom, že Sparta má šílené stopery a že dvojka Brabec-Holek nemůže hrát v týmu usilujícím o titul v lize. Pokud je před nimi kiksař bez autoreflexe Vácha, je to přímo smrtíci základ vlastní defenzivy. O hloupém pošukovi Krejčím, který nás celé jaro sráží do bahna, nemluvě. Přesto Ščasný všechny tyhle fotbalové exoty nasazoval stejně jako neschopný trouba Lavička a teď po zápase vyrukoval s tím, že na to nemají, což je vrchol drzosti. Ale také vlastní neschopnosti, pokud nedokázal už dříve přijít na to, co ví na Letné i ta poslední uklizečka.

  Tým je mizerný v defenzivě, stereotypní a pomalý v ofenzivě a nemá vítězného ducha, takže pokaždé, když o něco jde, zklameme a prohrajeme bez ohledu na sílu soupeře.

  Chce to pořádně provětrat, ale ne jen vyhozením dřeváků typu Brabec, Švejdík apod., ale začít od sportovního ředitele. Hlavně už žádné trenerské fosilie ze zastaralé a uprděné české trenerské školy. Lavička a Ščasný pro výstrahu stačili !

  • Ščasný VEN !

   Spartan 198910.5.2015 12:25reagovat

   V tech hracich mas pravdu, ale koho jineho tam mel dat mi rekni ? Teda az na Konateho asi.

  • Ščasný VEN !

   standis10.5.2015 12:27reagovat

   A co stím měl Sčasný až na vyjímky dělat? Místo Brabce jsou ještě horší Svejdík s Kováčem. Mareček zraněný a nebyla náhrada ani za Matějovského. Jediného Krejčího nemusel nasazovat, ale toho aspon stáhnul dřív než Lavička. Psal jsem už včera, že ten, kdo podepsal naše stopery, by měl ze Sparty rychle odejít. Sčasný nevyhovující kádr aspon jasně pojmenoval.

  • Ščasný VEN !

   Avhred10.5.2015 12:28reagovat

   Toho ústrojence, který na tebe každé ráno civí ze zrcadla, zase neber tak vážně; není to tak dávno, co tady cpal do základu Deliho, Poloma nebo Frýdka, kteří jsou ještě tragičtější než Brabec, Švejdík nebo Krejčí ...

   • Ščasný VEN !

    captain_obvious10.5.2015 12:38reagovat

    Frýdek je v současné chvíli rozhodně platnější hráč než Krejčí. Otázka je, jak by mu to šlo ve Spartě. Polom je jednoznačně lepší než Švejdík, o Brabcovi by se dalo polemizovat.

   • Ščasný VEN !

    ajosek10.5.2015 13:54reagovat

    tragičtější stoper než je Brabec v naší lize neexistujeOtrávení

   • Ščasný VEN !

    Jan Berger10.5.2015 15:28reagovat

    Lepšího defenzivního hráče než je Deli v současné době nemáme, ani náhodou.

  • Ščasný VEN !

   ACS1410.5.2015 12:29reagovat

   Indiáne, promiň, ale běž se se svýma textama vysrat, nevím, co zrovna Ščasný měl s tím orchestrem, kterej tady převzal po tom přizdisráčovi Lavičkovi udělat,Ščasný je snad jediný, koho bych si tam utčitě nechal. Dlouhodobě sleduju, že umíš akorát všechny vyhazovat, kritizovat a mlít pitomosti, ale nikdy jsi např. nenapsal,kterýho hráče místo ty, co hrají tužku, by měli koupit. Takový ty hospodský kecy umí vyblít každej. A tvá sága o Hřebíkovi je kategorie sama o sobě...

   • Ščasný VEN !

    captain_obvious10.5.2015 12:39reagovat

    Ale psal. Místo stoperů Deliho......

    • Ščasný VEN !

     ACS1410.5.2015 12:46reagovat

     jo,máš pravdu, je to expert Úsměv

    • Ščasný VEN !

     ACS1410.5.2015 12:46reagovat

     jo,máš pravdu, je to expert Úsměv

  • Ščasný VEN !

   majtin10.5.2015 12:36reagovat

   O úrovni textu hovoří už to, že si svoje myšlenky konzultuješ s odrazem v zrcadle.

  • Ščasný VEN !

   majtin10.5.2015 12:57reagovat

   Ale jinak samozřejmě ze Ščasného nejsem odvázaný, myslím že je trochu lepší trenér než Víťa. Ale já chci prostě vidět moderní fotbal - spoustu náběhů dopředu, hráči co se pořád nabízejí, aktivní vysunutý presink, zapojování většího počtu hráčů do útočných akcí, individuální práci z hráči na odstraňování jejich chyb (místo jejich kritizování - respektive nejdřív konstruktivně zkritizovat a pak zapracovat na zlepšení). A toho se od Ščasného nedočkáme. Takže za mě chci Martina Haška nebo Jílka, případně Vavrušku.

   • Ščasný VEN !

    Bunda10.5.2015 13:06reagovat

    Náběhy,presink,Jílek-Hašek. Vidím to stejně. Jenže Lavička to postavil tak že současný tým na ten fotbal jaký chceme aby Sparta hrála nemá hráče. Nechápu že Hřebík mluví o tom že Sparta musí hrát moderním stylem jako hrají i ostatní v Evropě a Lavička si přivádí hráče nevhodné do toho stylu.

    Lavička měl ve Spartě velké slovo a to bylo špatně.

    • Ščasný VEN !

     ACS1410.5.2015 13:12reagovat

     hodně by měl zajímalo, jaký vztahy měli Lavička-Hřebík, ale to se asi nedozvíme,nicméně je pravda, že Lavička sem tahal kluky, co Hřebíkovi moc nesedí a toho muselo neskutečně srát..

   • Ščasný VEN !

    ACS1410.5.2015 13:10reagovat

    Jo, ti by byli asi výborní, ale asi bych chtěl, aby předtím než vstoupí do relativně velkýho klubu ukázali co umí v menším týmu, což ten vavruška splňuje, vždy, když vzal Liberec, tak jej zvedl. Ale Jílkovi a Haškovi věřím, že budou taky dobří.

  • Ščasný VEN !

   Dynamo10.5.2015 13:07reagovat

   Zrovna včera neměl ve středu hřiště na výběr, když byl Mareček mimo hru. Možná tam mohl dát Kováče místo Váchy ale to by asi lepší nebylo.

   Jinak souhlasím, Sparta nemá hráče do nepohody.

 • hm..

  Ladukabc10.5.2015 12:09reagovat

  Sparta je tým č.2. Po Chovancovi měl silný tým vybudovat Lavička, trvalo to roky ale výsledek se nedostavil. Jestli zůstane Ščasný, není záruka, že to nedopadne pododobně ale co dělat neví nikdo. Nákup supr hráčů se může ukázat jako nákup odloženin. Prognóza - Sparta zůstane týmem č.2

  • hm..

   standis10.5.2015 12:21reagovat

   Tohle si vymejšlel celé dopoledne?

   • hm..

    Ladukabc10.5.2015 12:30reagovat

    Né, já jsem pozdě vstával

 • Ke včerejšku

  milito-5010.5.2015 12:01reagovat

  Pokud Sparta se chce prezentovat hrou jako včera tak se do LM a El nikdy nedostane. Některý hráči nemají na to hrát za Spartu. Nevím co dělá vedení oni nevidí kam směřuje moderní fotbal že to je hlavně rychlosti. Sparta musí přivést nové hráče jinak nemá šanci. Aby hráli oblíbenci trenéra a nic nepředvedou okamžitě bych je posadil na lavičku. Jsem zvědaví jak bude vedení reagovat titul si opravdu nezasloužíme. Luhoví psal že hráči jsou namachrovaný a maj nos nahoru ptám se s čeho nic nedokázali a bohužel ani hra není taková jak by v dnešním moderním fotbale měla vypadat. Hráči ty by se hlavně měli nad sebou zamyslet jsou dobře placeni ale práci pro Spartu dobrou neodváděj. Uvidíme co se bude dít v létě a koho Hřebík a spol do Sparty přivedou. Podle mne to budou zase průměrný hráči a aby Sparta stačila vůbec na naši ligu

 • Ke včerejšku

  Standa Hejkal10.5.2015 11:03reagovat

  Je škoda, že dlouhodobě nedokážeme vyždímat víc z plný Letný, atmosféra hodně slabá a na konci hrobové ticho a jen fanoušci ze z Plzně, to opravdu nepamatuju, aby někdo Letnou takhle umlčel. A fakt to bolelo.

   

  Včera se opět ukázalo, že Krejčí je totální zoufalec, což jsem ostatně říkal Ščasnýmu, ale Konaté, který sice umí 1 na 1, je rychlejší, přímočařejší...nakonec napálí diváky v situaci, kdy má nahrávat.

   

  Brabec zase ukázal, že nemá ve Spartě co dělat, za tím si prostě stojím. K tomu Holek je totálně z formy a Švejdík je v kabině, protože má velýho **** a Kováč je hezkej blondýn, ale k ničemu. Matěj včera předvedl přesně ten výkon, který nám pomohl k výhře před dvěma roky. Hrál Horvátha - všude byl pozdě, pomalý a každou chvíli odevzdal. Na to sme dojeli.

   

  A jakkoli nechci brečet, rozhodí mi přišel úplně mimo, tohle píská LM, Real, Barcu? Ne že by nás poškodil, ani náhodou, ale přišel mi fakt divnej.

   

  V létě musí přijít klidně 5 hráčů s ambicemi na základ, ideálně Rosický, Sivok, Kopic...

  • Ke včerejšku

   Standa Hejkal10.5.2015 11:05reagovat

   Naopak včera se mi dost líbil Costa a s ohledem na jeho podzim/jaro bych řekl, že kromě Kadeře patřil k našim nejlepším na hřišti.

   • Ke včerejšku

    Luke10.5.2015 11:44reagovat

    Jednoznačný souhlas.

   • Ke včerejšku

    bigcock10.5.2015 11:50reagovat

    Souhlas

  • Ke včerejšku

   LukyACS10.5.2015 11:07reagovat

   Mně rozhodčí přišel v pohodě a přeješ si Rosického se Sivokem? Plašilovi s Rozehnalem taky končí smlouvy, tak se těš na ně a jako bonus bude Pekhart Úsměv

   • Ke včerejšku

    Standa Hejkal10.5.2015 11:10reagovat

    Já bych si právě přál, aby všichni tyhle experti ze Sparty vypadli a tohle se nestalo Úsměv

  • Ke včerejšku

   Luke10.5.2015 11:51reagovat

   Bohužel tebou zmiňovaní jsou asi velké sci-fi..Neutrální

 • Nevinil bych

  fanhob10.5.2015 10:35reagovat

  ze všeho Ščasného a dal bych mu šanci pro příští rok. Já mu věřím. Po zápase řekl jasně a na rovinu, že někteří hráči hráli špatně a proto je střídal. Víťa by je pochválil.

  Jinak je vidět, že Ščasný vidí problémy, které tým má - stopeři, nedůraz, slabá forma některých hráčů, slabá konkurence atp.

  Včera jasný rozdíl mezi stoperskou dvojicí Plzně a naší. Lafata toho má dost ještě dneska, ale naše stoperská dojice je pomalá a hlavně nedůrazná. A ještě jeden postřeh - včera se mi opět potvrdilo, že hrát pouze na Lafatu vepředu je špatně, proti silnému, důraznému týmu se prostě neprosadí.

  Věřím, že Ščasný je schopen přivést opravdové posily, některých současných hráčů se zbavit a hlavně si myslím a doufám, že bude stavět hráče podle jejich aktuální formy a ne podle jména. V současné době tady má tým, který dostal a na výběr moc nemá. Změna měla přijít dříve.

  • Nevinil bych

   standis10.5.2015 10:42reagovat

   Pokud Ščasný pojmenuje nedostatky a navrhne jejich odstranění, tak at klidně zůstane. Už s tím začal pozáposovým hodnocením a já být na jeho místě, tak další zápas Brabec tribuna a Krejčí lavička. Uvidíme, co s tím udělá a pokud postaví stejný základ, tak zase může v létě odejít. A to i tehdy, když by mu do sestavy někdo mluvil - pak je jedno, kdo trenuje.

   • Nevinil bych

    fanhob10.5.2015 10:47reagovat

    No ono to není zase tak jednoduchý, jak to vypadá. Brabec na základ nemá ale nahradit ho kým? Kováč již několikrát při střídání ukázal, že je ještě horší a o Švejdíkovi toho moc nevíme, protože dlouhou dobu nehrál. Místo Krejčího je to jasné Konaté. ON prostě dostal tým, kdy vše odehráli ve stejné sestavě a ostatní nejsou rozehraní, a když nehraješ zápasy, nebudeš hned dobrej. Každý potřebuje čas.

    • Nevinil bych

     standis10.5.2015 11:36reagovat

     A o čem tady píšu 2 dny? Musí se přivést 2 stopeři a Brabec by byl čtvrtý a Kováč se Svejdíkem konec.

  • Nevinil bych

   Dynamo10.5.2015 11:03reagovat

   ryby smrdí od hlavy. Zakopanej pes je v přestupový politice.

 • Zeman

  bigcock10.5.2015 10:19reagovat

  Jak je to s jeho smlouvou? Hostovani v pribrami do konce sezony s opci? Je sance, ze by se vratil?

  • Zeman

   kolenatý10.5.2015 10:25reagovat

   podstatné je,že Zeman se vrátit nechce a není se čemu divit

  • Zeman

   Avhred10.5.2015 10:29reagovat

   Zeman jasně prohlásil, že se nechce vrátit do Sparty a že chce přestoupit do zahraničí. Viděl bych to v příští sezoně na nějakou maďarskou nebo litevskou ligu. Smutný konec někdejšího talentu ...

   • Zeman

    bigcock10.5.2015 11:52reagovat

    takovych prohlaseni uz jsem v minulosti slysel.... verim, ze v pripade silne vule by se vratil.

 • Lavičkův odkaz

  peterpan2710.5.2015 10:04reagovat

  se včera ukázal v naprosto čisté podobě. Sice válcujeme Brna a spol., ale jakmile nastoupíme proti silnějšímu týmu, naše hra je pomalá, těžkopádná a neefektivní. Proto nechápu ty příspěvky typu: měl tu zůstat Lavička, 6 bodů by udělal taky apod. Ne, ten měl letět hned po Malmo, což jsem psal už tehdy a stojím si za tím i teď.

  K zápasu. Ten vysmívanej dědek Koubek Plzeň perfektně připravil a my si prakticky nekopli. Hra Plzně je přímočará, dynamická a veskrze jednoduchá. Bohužel, my takto hrát neumíme. Každej hráč se s tím opět včera mazlil, tři a víc doteků s míčem. Takto hrát nemůžeme. Úplně nám včera vyhořel Matěj, Krejčí je tragickej celý jaro a Lafi s kadlecem si nekopli. Kupodivu celkem slušně podle mě zahráli jen Vácha a Dočkal. Dočkal sice zvoral iks centrů, ale kdyby Brabec a Krejčí líp mířili, měl dvě čistý asistence. K obraně. Indián to tu psal a prakticky všichni se mu tu smáli, ale ti stopeři, to je fakt tragédie. Pomalí, nedůrazní a naivní. Byl to smutnej pohled, jak kopáč a zde mnohými vysmívanej Hubník je oba strčil do kapsy. No, ať zůstane Ščasný nebo přijde někdo novej, nudit se rozhodně nebude, protože práce tam je teda spousta...

  • Lavičkův odkaz

   Bunda10.5.2015 10:25reagovat

   Lavička špatně sestavil tým a teď se s tím nedá nic dělat uprostřed sezony. Víme kde nás tlačí bota,tak v létě se musí dát prostor typologicky jiným hráčům.

   Vácha nehrál dobře,zase strašně pomalu pracoval s míčem,na vše potřeboval 3-4 doteky a často přihrával Plzenákům. Dočkal se mi líbil až na ty centry ale problém je spíš v chování našich hráčů ve vápně..Vůbec se o to neumí porvat,vlítnout mezi dva hráče.. Jak to Lavička sestavil tak to je.Neutrální

  • Lavičkův odkaz

   fevac10.5.2015 10:28reagovat

   Výstižné!!!!!

  • Lavičkův odkaz

   Raist10.5.2015 11:19reagovat

   Nevinil bych pouze jen Lavičku, byť coby trenér zůstane pod letošním nezdarem podepsaný především on. Víťovy opatrné sázky na jistotu, hodný přístup k hráčům a alibistická vyjádření o pokoře jsou jedna věc. Druhá věc ovšem je, že svým nekonfliktním přístupem skvěle zapadl do pohodlí a klídečku ve vedení. Můžeme debatovat, nakolik Lavička takového ducha spoluutvářel a nakolik se prostě jen svezl. Pro mě je stejným viníkem i sportovní vedení v čele s Otavou, protože absolutně prodrbat hned dvě přestupová období je v boji o titul cesta do pekel. Nerad to píšu, ale Plzeň měla díky aktivní přestupové politice kam sáhnout, když se nedařilo. Na podzim odnikud vylovili Holendu a on jim vystřelil titul; nejen včera, ale i např. tříbodovým gólem proti Slavii. Když ten křivák Petržela hrál tužku, tak z lavičky vytáhli Kovaříka a on se výborně chytl. Místo nejistého Hejdy měli v záloze na jaře skvělého Hubníka. Za zraněného Řezníka mohli vytáhnout Rajtorala. Oproti tomu my jsme neměli - a stále nemáme - kam sáhnout. Situace na stoperu bída: buď kiksující mlaďoch Brába, nebo kiksující veteráni Kováč se Švejdíkem. Costa se vesměs celý rok marně hledá. Láďa Krejčí těžce z formy. Za Kadeřábka se shání náhrada už dva roky. Marně. Na jaře jsme měli do středu zálohy pouze dvě alternativy: neprověřeného a záhy zraněného Shalu a defenzivního Marečka. S takovými alternativami se závod o titul dá vyhrát jen s obrovským štěstím. Vrátím se na začátek: jak je možné, že poslední dvě přestupová okna se vydařil pouze brankář (resp. brankáři, protože obstáli oba) a pak nouzová hostovačka Kadlece, která je však zcela nekoncepční? Proč jsme si nechali utéct Skaláka do Bolky, kde z něj roste hvězda ligy? Jakým přínosem jsou vlastně hostování Schranze s Chvátelem, když nedostali čuchnout v ligovém zatížení? Co Picault? Jak se vyplatil pochroumaný Breznaník, který se bude rozehrávat kdovíjak dlouho? A dalo by se - bohužel - pokračovat dál a dál. Za to vše sice nese Víťa svůj díl viny, ale nejel v tom rozhodně sám. Dokud nezačneme skutečně posilovat a lépe zapracovávat vlastní kvalitní hráče, žádný posun Spartu nečeká. A začít se musí především nahoře.

   • Lavičkův odkaz

    peterpan2710.5.2015 11:28reagovat

    Souhlasím, není moc co dodat...

   • Lavičkův odkaz

    Spartan 198910.5.2015 12:14reagovat

    Ja ti to reknu asi takhle,posilovala se jen juniorka respektive se privedli hraci jen aby se nereklo, takze celkove cele sportovni vedeni v cele s Kretinskym v tom jedou az po usi!!! A nejhorsi na tom je jak rikas ze se zaspalo v lete a i v zime. A tyhle pseudo hraci by nehrali mozna ani Boleslavi

 • Titul

  captain_obvious10.5.2015 9:41reagovat

  Titul získá zaslouženě Plzeň, jestliže 2 týmy bojují o titul a jejich vzájemné zápasy dopadnou takhle, tak není o čem spekulovat. Nedali jsme jim ani gól a celkově jsme si za ten dvojzápas vytvořili 2 šance, tedy vytvořili, ona nám je obě Plzeň vytvořila sama. Lafatovi to nalil do šance tuším Procházka a Krejčího šance taky spíše než naší kvalitou vznikla propadem Plzně za vápnem.

   

  Koubek svůj tým na oba zápasy výborně připravil, v Plzni nás úplně vymazal, včera se postaral o Kadlece a Lafatu, hlavně Kadlec byl celou dobu skvěle hlídaný. Co se týká nás, tak na zápas v Plzni nás Lavička pro jistotu nepřipravil vůbec a včerejšek vůbec Ščasnému za vinu nedávám. To nejde přijít k týmu a udělat tady za 3 týdny revoluci. Jestli se má něco změnit, tak to přijde až v létě, tahle sezona se holt dohrává na těch vetchých základech, které tady postavil Lavička. A ty jsou naprosto tragický, jak opět ukázal včerejší zápas. Klídeček, lehárko, všechno hrát profesorsky, hlavně se nenechat strhnout atmosférou. Hrůza. Lafata zase jako obvykle okopávaný jak záhon a kolik toho schytal Holenda? Skoro nic. A nakonec prošel kolem Maria kličkou, kterou dělal už Masopust, když se ještě hrálo s koženým balonem. Zastávám názor, že pod Lavičkou se tady sice udělal titul, ale ve finále tady nadělal škody, které se zase budou odstraňovat další 2 roky. Ščasný to bohužel odsere, nejsem jeho největší fanoušek, ale přebrat tým po Gándhím, to musí být fakt noční můra. Pořádný názor na Ščasného si můžeme udělat až v příští sezoně, pokud tady zůstane, s čímž tak nějak počítám.

  • Titul

   Avhred10.5.2015 10:27reagovat

   Je to tak, letos jsme si titul nezasloužili, proto nejsem ani nijak extrémně nasraný. Prostě to z mnoha důvodů nevyšlo, každopádně hodit si konopí kvůli tomu rozhodně nepůjdu. Úsměv

   Taky si myslím, že Ščasný zůstane. (hodně tomu nasvědčuje příchod “vydupaného“ ex-teplického asistenta)

   Ačkoliv spousta lidí na Ščasného nadává, myslím, že v kontextu dosažitelného trenérského materiálu to je dobrá volba. Sice má hodně odpůrců, ale s Teplicemi hrával dobrý fotbal; mimochodem v minulé sezoně s nimi dokázal porazit Spartu i Plzeň. Navíc nemá problém posadit hvězdu bez formy na lavičku, viz. případ Mahmutovič, což byl Víťův těžký deficit. Je třeba také zmínit, že za Ščasného působení na severu Čech přišli do Teplic velice zajímaví hráči jako Nivaldo nebo Litsingi, takže místo naprosto nevyužitých Breznaniků a Nešporů by třeba mohla dorazit nějaká interesantní akvizice z exotické destinace. Uvidíme, jak se to všechno vyvrbí.

 • perspektiva 0,000

  kolenatý10.5.2015 9:34reagovat

  pokud bude DK majitelem Sparty,nebudou finanční potíže,ale bude jistota stavebního inženýra v té nejdůležitější funkci sportovního ředitele.Tak rozdrbaná Sparta nikdy nebyla a slova o hráčích s charakterem si ten benešovský psychopat může strčit někamSmutek

  • perspektiva 0,000

   Mário Vdolek10.5.2015 9:42reagovat

   Ale loni double dobrej, viď? Aha za to vlastně Hřebík nemohl. Letos to hodíme na něj. Tak snad naučí konečně Láďu dokopnout do vápna a ostatní bude třebas motivovat nová kabelka od Gucciho.

   • perspektiva 0,000

    kolenatý10.5.2015 10:20reagovat

    a kdo to měl loni vyhrát ?Plzen se dávala znovu dohromady a nebýt její letošní fazony skákali jsme letos zase.Že máme kádr slabší než PLZ nebo JBC je bez diskuze.Za to je odpovědný především sportovní ředitel.Kult mladých nasadil taky ten psychopat.Na to nakonec nejvíce doplatil Krejčí.

    Zkrátka a jasně trenér,který byl všude vyhazován,ve Spartě dokonce už dvakrát,má řídit vše podstatné v nejslavnějším českém klubu.Jak je tohle vůbec možné ?

    • perspektiva 0,000

     majtin10.5.2015 12:45reagovat

     No on je právě hlavní problém ten, že sportovní ředitel je odstavený od A - týmu, díky psychicky nestabilní části fanoušků, takže děláme takovýho kočkopsa - vše budujeme moderně, akorát trenéry A-týmu nemáme moderní.

   • perspektiva 0,000

    fevac10.5.2015 10:31reagovat

    SmíchPerfektní reakce

82058 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha