Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • spekulace k posilám

  SFINGO1.6.2015 10:21reagovat

  Litsingi je podle mě jasnej, končí mu teď smlouva a na nové se zatím s Teplicema nedohodl. Pokud se dostane do formy, jako předposlední sezonu, tak by nám pomohl. V lize za 2,5sezony nastřílel 23branek a přidal 12asistencí ( mimochodem Kopic má 25branek a 18 asistencí, ovšem za své všechny sezony v lize). Dále čekám někoho z Liberce, tam bych si tipnul možná Delargeho, protože po odchodu Vavrušky nad ním nebude nikdo držet ochranou ruku a on byl pro Vavrušku klíčový hráč. Karavajev je zřejmě rozjednaný, no a pak uvidíme co dotáhnou z ciziny, můj tip je někdo z dvojice Sivok - Kadlec a čekám nějakého hotového cizinci, plus nějaké mladé

 • Kadeřábek

  Capo1.6.2015 6:35reagovat

  Tak my opravdu zase špekulujeme, že by za nás odehrál kvalifikace pohárů. Kdo tohle vymyslel? Zatím to ještě nikdy nepomohlo nám, natož hráči. Hoffenheim je naštěstí proti, tak doufám, že se nenechá obměkčit.

  • Kadeřábek

   Dynamo1.6.2015 8:09reagovat

   Kadeřábek je nenahraditelnej, nasypal bych mu dvojnásobnej plat ať nikam nejde

   • Kadeřábek

    Capo1.6.2015 8:57reagovat

    Kéž by to bylo takhle jednoduchý. Jen je problém, že u českých hráčů nejsou na prvním místě peníze, ale sen hrát pořádnou soutěž. No a platit hráče královsky jako třeba Šachtar, aby sra*ka soutěž kvalitní hráče neodrazovala, holt asi nikdy nedokážeme.

  • Kadeřábek

   captain_obvious1.6.2015 8:27reagovat

   Ten debil z jehož hlavy tohle vzešlo, by se měl ze Sparty pakovat. Akorát nám dělá ostudu v zahraničí.

    

   Já být na Kadeřově místě, tak naběhnu do kanclu nějakého Otavy nebo podobného šmouly, co tam má tyhle věci na starosti a celkem razantně, ale přitom slušně, mu vysvětlím, že odchod po předkolech nepřipadá v úvahu. On Spartě nic nedluží, co jí dlužil za to, že ho pro velký fotbal vychovala, už jí dávno několikanásobně vrátil výkony na hřišti. A rozhodně by neměl stavět svoji kariéru na druhou kolej na základě toho, že Otava je vymaštěnec, kterej za 3 přestupní období přivede nezletilého Slováka a asi na dvoudenní zkoušku Ljulku, kterej nezářil ani v Liberci. Teď tomu magorovi hoří koudel u prdele a hrozí že proti nějakému Monacu nebo Ajaxu vyrukujeme s Marečkem nebo Jánošem na pravém beku, tak zase vymejšlí kktiny s přestupem po předkolech. A bylo by bláhový, myslet si, že to dělá pro Spartu. Dělá to jenom aby zakryl vlastní neschopnost. Držím Kadeřovi palce, aby se nenechal o***at nějakým dějepisným entuziastou a přestoupil hezky hned po EURU, tak aby mohl v Hoffenheimu absolvovat celou přípravu a sžít se před sezonou s týmem.

  • Kadeřábek

   Tashunka Witko1.6.2015 9:18reagovat

   Že se hráč koupí a nechá se ještě nějakou dobu u původního klubu, není nic neobvyklého, či dokonce ostudného a vůbec se Spartě nedivím, že si chce podržet nejkvalitnějšího a v podstatě nenahraditelného hráče alespoň na pohárové kvalifikace, které předurčují úspěšnost sezony.

   Osobně mi více vadí, že se Kadeřábek má účastnit té Dovalilovské šarády pro přezrálé talenty. Tam už Kadeřábek nemá co dělat, to je soutěž tak akorát pro Brabce a Krejčího a my se můžeme jen těšit a doufat, že i na těchto dvou kouzelnících spočine unavené oko nějakého druhotřídního agenta.

   Hoffenheim je (pod)průměrný vesnický klub, přežívající na dozvuku SAPu a pohárová Sparta si může klidně dupnout.

   Krom toho věřím, že zrovna hráč s vlastnostmi a charakterem Kadeřábka nám pomůže, na rozdíl od týpků, jako je např. Hušby, Kadlec apod..

   • Kadeřábek

    Dynamo1.6.2015 9:27reagovat

    konečně jsi napsal něco rozumného

   • Kadeřábek

    Capo1.6.2015 12:14reagovat

    O tom, že by byl přínosný nepochybuje nikdo. Na druhou stranu pro Spartu už toho udělal dost a neni nutný, aby v době kdy by už měl se svým novým klubem ladit formu na Bundesligu, hrál a trénoval s jiným týmem. Beru, když si takovou podmínku dáme při nějakém náhlém transferu, ale o tom, že Kadeř odejde do Hoffenheimu se podle všeho jedná od zimy a přijde mi tedy hodně trapný a nehodný Sparty, aby po Němcích chtěla, aby nám ho ještě na měsíc půjčili, protože za něj stále nemáme vyřešenou náhradu.

  • Kadeřábek

   spartas1.6.2015 10:54reagovat

   Nikdy nám to nepomohlo a těm hráčům to vždycky uškodilo, čili se to osvědčilo a budem v tom pokračovat.

 • Koho se zbavit:

  wasek2611@centrum.cz31.5.2015 21:53reagovat

  Vácha, Krejčí, Švejdík, Kováč, Mareček ...první dva protože můžeme z nich něco trhnout. Mareček neni špatnej, ale my nepotřebujeme hráče, který ’nejsou špatný’. Sparta musí mít TOP hráče i na lavičce..

  • Koho se zbavit:

   Bunda31.5.2015 21:59reagovat

   Mareček jako jedinej hráč Sparty hraje na 1-2 doteky,protože ho to nejspíš naučili v Anderlechtu.

   Váchovi jsem to včera počítal a většinou 4-5 doteků a i Scasný to viděl a několikrát kroutil hlavou při pohledu na Váchu a jeho šíleně pomalou práci s balonem. Kováč je kámoš Otavy - neodejde.

   • Koho se zbavit:

    standis31.5.2015 22:03reagovat

    Není nad to, když Otava to sestaví, pak se vyhodí Lavička a nadává se Hřebíkovi.

   • Koho se zbavit:

    Standa Hejkal31.5.2015 22:24reagovat

    Vyhazovat Marečka, který je o několik levelů nad Váchou řadím nad vyhazování Hřebíka, to je opravdu idiocie.

    • Koho se zbavit:

     wasek2611@centrum.cz31.5.2015 22:33reagovat

     Ano, je lepší než Vácha, ale není to TOP hráč...prostě buď se Jánoš ukáže, že je lepší, nebo se musí někdo koupit. Vácha ani Mareček na spartu nemaj. Mareček sice hraje na pár doteků ale nedá průnikovou přihrávku

     • Koho se zbavit:

      Standa Hejkal31.5.2015 22:37reagovat

      Vácha jí sice dá, ale soupeři a Jánoš je horší než oba dva.

      • Koho se zbavit:

       wasek2611@centrum.cz31.5.2015 22:54reagovat

       Ano tudíž Vácha ani Mareček se nehodí. Proto buď přivést někoho. Jánoše bych nezatracoval. Mimoto nevim, co se s Váchou stalo, v Liberci až na ČK hrál dobře..vždycky se mi jeho hra líbila. Ale poslední dva roky ve Spartě jde furt výkonnostně dolů...

  • Koho se zbavit:

   standis31.5.2015 22:00reagovat

   Já mám jiný a delší seznam: Kováč, Svejdík, Vacek, Pauschek, Krejčí, Breznaník, Rezníček, Nešpor a pokud Sčasný neuvidí zřejmý potenciál, tak i Chvátal, Schranz, Picault.

   Váchu s Marečkem bych naopak ponechal.

   • Koho se zbavit:

    standis31.5.2015 22:01reagovat

    Abych nezapomněl, tak Brabec na 4. stopera.

   • Koho se zbavit:

    wasek2611@centrum.cz31.5.2015 22:35reagovat

    Já nebral v potaz hráče na hostování a Řezníček končí. U Nešpora váhám...nedostal pořádnou šanci.

     

    Breznaník, Vacek a Nešpor by měli dostat ještě šanci ...ostatní souhlas. Picault podle toho, kolik bere..ale u něj to bylo hned na začátku jasný, že bude jen dopočtu.

  • Koho se zbavit:

   rimidalv31.5.2015 22:29reagovat

   V anketě Zlatý míč dnes získal Krejčí 12. místo.

   Zřejmě jste přesvědčeni, že většina hlasujících jsou fotbaloví analfabeti ! Otrávení

   • Koho se zbavit:

    Standa Hejkal31.5.2015 22:31reagovat

    Ano. Hlasují novináři, což jsou jen póvl a hnůj.

   • Koho se zbavit:

    standis31.5.2015 22:36reagovat

    A Petr Cech 8. V klubu nechytal a za repre špatně. Co si myslet o tomhle?

 • Tak máme

  standis31.5.2015 21:13reagovat

  první den, kdy do A týmu přestal kecat Hřebík. Tak jsem zvědavý na posily, předkola evr. poháru a uvidíme, co budeme psát za čtvrt roku.

  • Tak máme

   spartas31.5.2015 21:25reagovat

   A za půl roku budeme řešit, jestli Krejčího posadí Bílek.

   • Tak máme

    standis31.5.2015 21:36reagovat

    Doufám, že na podzim budeme řešit Krejčího jak hraje (sedí) v Itálii.

    • Tak máme

     Avhred31.5.2015 21:40reagovat

     Krejčího přestup do Itálie, to by byla skvělá alternativa pro obě strany, každopádně by mne zajímalo, co v tom Janově na Láďovi, který v poslední době podával podprůměrné výkony, vidí ... Úsměv

     • Tak máme

      majtin31.5.2015 21:47reagovat

      Tak můj názor je, že Láďa je výbornej fotbalista, ale absolutně z formy. Kladu si otázku, jestli to není tím, že má už určitý návyky a jestli prostě pod Lavičkou se neuměl přizpůsobit. Ostatně většina hráčů šla poslední rok pod Víťou výkonnostně dolů. Potřeboval by trenéra, který by ho dokázal dostat zpátky, zapracoval na něm individuálně, když podle zpráv nemá s pracovitostí problémy.

      • Tak máme

       Bunda31.5.2015 21:50reagovat

       ..pořád lepší z formy hrající Krejčí než Konate Neutrální

     • Tak máme

      standis31.5.2015 21:47reagovat

      Tak, když Sparta dala smlouvu Juhárovi, Gillovi, Pauschekovi. Clověk by si mohl myslet, že v Itálii to bude fungovat jinak, ale bude to podobné. Krejčí je mladý, má už hodně odehráno, reprezentant a youtube bude mít určitě dobrý.

    • Tak máme

     Tashunka Witko31.5.2015 21:45reagovat

     Ofsajda Lavička s Víťou natolik znemožnili, že bude neprodejný. Za čtvrt roku se bude řešit, proč je pořád v základu, když nemá formu

     • Tak máme

      standis31.5.2015 21:53reagovat

      Já už jsem přemýšlel, že Ládík to dělá schválně, aby ho pustili. To přece není možné, aby byl za zápas 6x v ofsajdu, nedokopnul do vápna a v tutovkách trefoval brankáře. Za repre hrál na podzim přitom výborně.

     • Tak máme

      Avhred31.5.2015 22:11reagovat

      ”Ofsajda Lavička s Víťou natolik znemožnili, že bude neprodejný.”

      Ty zase někdy kecej, že někdo mele bláboly. Jsi úplně mimo. Smích

  • Tak máme

   Avhred31.5.2015 21:27reagovat

   Samozřejmě, žádná posila zatím ještě nepřišla, ale ta Ščasného vize přivést okamžitou kvalitu použitelnou pro základ se mi zamlouvá víc než Lavičkovi nenápadní Picaultové, Chvátalové nebo Schranzové a další posily ”do budoucnosti”, různí Nešporové či Řezníčkové, jejichž přínos pro mužstvo je krajně diskutabilní, nebo veteráni za zenitem jako Kováč.

   A zaplaťpánbůh že benešovský stavař (a strojař) byl odstřižen od ”A” mužstva; po loňské excelentní jízdě pod Lavičkou si to po svém letošním výbuchu v lize jednoznačně zasloužil ...

  • Tak máme

   Mário Vdolek31.5.2015 22:54reagovat

   Co to meleš??? Kdes na to přišel? Ale jestli do něj kecal loni tak double dobrej, ne?

 • Podany

  lidoop31.5.2015 20:38reagovat

  Vim, ze vetsine z vas to asi bude jedno, ale on nekam odchazi? Vcera na twitteru pred zapasem psal tweet s hashtagem bylomicti a mojederniera.

  • Podany

   Bunda31.5.2015 20:52reagovat

   Skončila mu smlouva.

   • Podany

    FANDA73071.6.2015 11:32reagovat

    chvalabohu, take nemehlo sme tu davno nemali

 • Lafata

  Standa Hejkal31.5.2015 20:25reagovat

  Kapitán vyhrál Zlatý míč ČR jako první hráč z GL/SL.

  • Lafata

   majtin31.5.2015 20:30reagovat

   Na prvních třech místech sparťani - Lafy, Kadeřábek, Dočkal.

   • Lafata

    Avhred31.5.2015 20:38reagovat

    Samozřejmě to je super, mít tři Sparťanské hráče v první trojici ankety o Zlatý Míč ČR, ačkoliv očekávám výkřiky věčně nespokojených škarohlídů, že to je k ničemu, když se neudělal titul ... Úsměv

 • Hušbauer

  Dynamo31.5.2015 19:35reagovat

  Nemá někdo info o Hušbim? Dlouho už nebyl ani na lavičce a to tam může být tuším až 13 hráčů...

  • Hušbauer

   Mário Vdolek31.5.2015 20:57reagovat

   Už byl viděn 2-3 týdny zpátky na domácích zápasech na Letný na tribuně.

  • Hušbauer

   majtin31.5.2015 21:49reagovat

   Jak píšu výš o Krejčím - fotbalista s velmi dobrým potenciálem, jen je potřeba, aby s ním někdo schopný individuálně pracoval na odstranění jeho nedostatků.

 • DALŠÍ Prodrbaná sezona

  kritik31.5.2015 18:31reagovat

  skončila.Ostuda letošního ročníku se jmenuje Sparta.Místo navázání na lonský ročník přišel výbuch a je mi z toho smutno.Smutek

 • Křetínský

  Dynamo31.5.2015 17:19reagovat

  ”Nestává se mi to často, ale před dalším ročníkem jsem velký optimista. Myslím, že máme velkou šanci konečně postoupit do Ligy mistrů - pokud nebude los mimořádně těžký. A za vedení uděláme maximum, abychom na to měli odpovídající kádr”

   

  Slibné je, že se majitel asi odváží k větším nákupům. Ale šance na postup do LM? Letos minimální.

  • Křetínský

   spartas31.5.2015 17:20reagovat

   Co už tak slibné není, je fakt, že ty nákupy budou pod taktovkou Impulze.

  • Křetínský

   standis31.5.2015 17:25reagovat

   Kde to čteš? Já sitedy velkou šanci představuji jinak než ve 4. kole vyfasovat Man. U. , Leverkusen apod. Třeba mu nový trener vlil optimismus. Ríká se také, že slibem nazarmoutíš. No, abychom se tady v září nebavili, že nejsme ani v EL.

   • Křetínský

    Dynamo31.5.2015 17:26reagovat

    http://www.sport.cz/fotbal/synot-liga/clanek/679738-sparta-musi-posilit-scasny-uvazuje-treba-o-litsingim.html#hp-sez

    • Křetínský

     standis31.5.2015 17:34reagovat

     dík.

  • Křetínský

   captain_obvious31.5.2015 17:27reagovat

   Se zbláznil ne? Smích Velká šance byla loni, ale Lavička ji zkušeně zpackal, letos je to spíš utopie. Velký úspěch by byl už kdybychom přešli přes 3. předkolo, ale ani tomu moc nevěřím.

  • Křetínský

   Mário Vdolek31.5.2015 17:46reagovat

   TAK TO POZOR! Oni neporazí Bohemku doma nebo venku Liberec, Baník a chtějí do LM. Tak určitě Smích

   • Křetínský

    wasek2611@centrum.cz31.5.2015 19:22reagovat

    Hmm...když se nedaří jsou to oni, když se daří - jsme to my...

   • Křetínský

    wasek2611@centrum.cz31.5.2015 19:22reagovat

    Hmm...když se nedaří jsou to oni, když se daří - jsme to my...

  • Křetínský

   majtin31.5.2015 18:23reagovat

   Možná měl ještě po večírku upito.

   • Křetínský

    standis31.5.2015 18:56reagovat

    To zní velmi logicky.Úsměv

 • Chtěl bych být

  HansMiller31.5.2015 17:13reagovat

  Chtěl bych být trenérem sparťanského Áčka, protože to je ta nejjednodušší práce na světě.

  1) Za všechny úspěchy budu vychvalovaný, vynášený do nebe a plný stadion bude skandovat moje jméno.

  2) Za každý neúspěch může automaticky Hřebík...

   

  Jak smutné, loni se děkovalo Lavičkovi za titul a v té samé struktuře a hyearchii je Hřebík bičován za druhé místo...

  To je takové POKRYTECTVÍ...

  • Chtěl bych být

   HansMiller31.5.2015 17:14reagovat

   * hiearchii :)

   • Chtěl bych být

    Tashunka Witko31.5.2015 17:54reagovat

    Ani tenhle pokus nevyšel, nicméně ten tvůj blábol alespoň obveselil.

    • Chtěl bych být

     majtin31.5.2015 18:20reagovat

     Jak ani tenhle pokus nevyšelVztek ? Má naprostou pravdu. O blábolech bych mluvil spíš u tebe, to věčný opakování trapné jedovaté ironie, brr. Možná se už tady můžu jevit jako Hřebíkův fanatický obdivovatel, ale není tomu tak. V některých věcech s ním nesouhlasím. Ale cítím, že je mu některými primitivy - kteří se ani neobtěžují zamyslet nad podstatou věci - TRAPNĚ, UBOZE A SPROSTĚ křivděno. A proto se ho zastávám. A taky si myslím , že to nemůže Spartě přinést nic dobrého, pokud se její fanoušci (nezanedbatelná část) budou chovat takhle ignorantsky.

     • Chtěl bych být

      Avhred31.5.2015 18:49reagovat

      Redskin chtěl patrně říci, že oprava slova ”hyearchie” na ”hiearchii” je špatná, protože správně to slovo je ”hierarchie”, což je samozřejmě pravda, každopádně když mistr bezobsažných názorových výpotků, který soustavně blouzní a plká nesmysly, označí něčí příspěvek (narušený chybou) za blábol, tak to člověka rozhodně pobaví. Smích

      • Chtěl bych být

       majtin31.5.2015 19:20reagovat

       ÚsměvJo aha, já tu opravu ani nezkoukl, přišlo mi to zbytečný.

  • Chtěl bych být

   standis31.5.2015 17:28reagovat

   Tak takhle to vidí akorát tupci. Bohužel jsou někdy dost slyšet.

   A být trenerem A - vidíš, že odešel ze Sparta Lavička a ne Hřebík.

  • Chtěl bych být

   Avhred31.5.2015 17:36reagovat

   Normální inteligentní fanda Sparty s objektivním pohledem na věc řvát ”Hřebík ven!” rozhodně nebude, a skupinka pubescentních individuí, která tohle huláká, aniž by dost možná tušila, kdo Hřebík vlastně je, bude mít pod čepicí asi stejně jako ti, co si nostalgicky povzdechnou ”Zlatý komunisti” ...

  • Chtěl bych být

   Mário Vdolek31.5.2015 17:51reagovat

   Naštěstí většina fanoušků nejsou ovce s iq vypnutý pračky.

82360 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha