Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • FIFA

  captain_obvious29.5.2015 10:22reagovat

  Už 15 zemí veřejně prohlásilo, že budou hlasovat proti Blatterovi. Doufám, že ti naši bambulové se taky vzchopí a nenechaj se uplatit nějakýma diamantovýma hodinkama. Blatter má hroší kůži, ten neodstoupí ani za té současné aféry, takže bude třeba ho přehlasovat.

  • FIFA

   LukyACS29.5.2015 10:25reagovat

   Někde jsem četl, že celá Evropa bude hlasovat pro prince.

   • FIFA

    captain_obvious29.5.2015 10:31reagovat

    No cca 90 % evropských států by měla hlasovat pro něj, jenže Blatter má silně pod palcem Afriku a Asii a tam je tolik zemí, že kdyby komplet všechny africké a asijské země hlasovaly pro něj, tak už nepotřebuje žádný další hlas k tomu, aby vyhrál.

     

    Včera večer měl Platini schůzku s nějakým šejkem, který je jedním z nejvýznamnějších zákulisních hráčů v Asii, tak třeba se mu povedlo tam něco domluvit. Jinak Platini už prohlásil, že pokud vyhraje Blatter, tak UEFA zváží jak bude v budoucnu spolupracovat s FIFA.

    • FIFA

     LukyACS29.5.2015 10:37reagovat

     Fakt bych byl zvědavej, jak by to bez něj začlo fungovat, věřím, že by se konečně do fotbalu dostaly moderní technologie a fotbal by byl o něco čistější.

    • FIFA

     artaxerxes29.5.2015 10:54reagovat

     No u Asie nemáš pravdu - Ta bude rozdělená, protože princ je myslím předsedou Asijské federace.

      

     Pro staříka budou hlavně hlasovat Afričané, Střední Amerika, Oceánie - jednoduše řečeno trpaslíci, kterých je ale nejvíc.

    • FIFA

     artaxerxes29.5.2015 11:00reagovat

     No pokud by UEFA řekla, že pokud bude zvonem Sepp Blatter, tak v době MS v Kataru nebudou přerušeny Evropské soutěže včetně LM, tak by to dědula neustál. MS bez hvězd by znamenalo obrovský pokles trřeb.

      

     PS. Soutěže přerušují svazy v dané zemi, ale pokud by to nedoporučila UEFA, tak si svazy nebudou komplikovat situaci a soutěž nepřeruší.

  • FIFA

   peterpan2729.5.2015 10:30reagovat

   nejlepší by bylo, kdyby na něj taky něco našli. Jak toho dědka odvádějí v poutech, to by byl splněnej sen ;-)

   • FIFA

    captain_obvious29.5.2015 10:34reagovat

    Pro mě taky :) Já myslím, že na něj něco mají, ale nemají neprůstřelné důkazy, takže nemá význam to zatím vytahovat. Každopádně jeden z těch zatčených tady v té kauze se rozhodl, že když půjde ke dnu, tak s sebou vezme i ty ostatní a prý bude vypovídat o ”dárcích”, které Blatter dával za hlasy např. v těch volbách pořadatele MS atd.

    • FIFA

     LukyACS29.5.2015 10:36reagovat

     Ještě to bude hodně zajímavé, mohla by vybouchnout atomovka, která by sahala až třeba k naší lize Úsměv

     To, aby možná začli v Evropě stavět vězení pro fotbalové funkcionáře Úsměv

     • FIFA

      captain_obvious29.5.2015 10:41reagovat

      To jo, jestli to fakt bouchne, tak jich budou stovky. Ale korupce bude pořád, od Blatterovy možné porážky si slibuju spíš žádný další debilní výběr pořadatelů MS, sezení na miliardách dolarů, prehistorické postoje k zavedení technologií do fotbalu atd. Nečekám, že v případě princovy výhry najednou fotbal začne být čistý, tak naivní nejsem Smích

      • FIFA

       LukyACS29.5.2015 10:44reagovat

       Tak to jsem neřekl, že bude čistý, ale aspoň by pár stovek těhle mocipánů mohli zavřít. Ve fotbale jsou velké prachy, takže je jasné, že tam korupce bude vždy. Mně bohatě bude stačit, když se posunem aspoň nějakým směrem dopředu a zavedou video a pro účastníky LM budou třeba povinné i ty kamery z MS, ta technologie prej umí posoudit i ofsajd, což by bylo úplně super Úsměv a 10M investice, když za LM dostanou kluby 400M, to by tak strašné nebylo Úsměv

       • FIFA

        captain_obvious29.5.2015 11:03reagovat

        Jj to nebylo myšleno jako narážka na tebe, já ten příspěvek odeslal ještě než se mi tu objevil ten tvůj o tom, že bude možná fotbal trochu čistější. Taky bych si přál, aby aspoň trochu čistější byl.

         

        Jinak mně se nechce učit na zkoušku, tak se tady hrabu v nejrůznějších článcích atd. a zjistil jsem, že Blatter při volbě toho pořadatele tehdy prosazoval USA a byl to Platini, kdo jednak silně podporoval Katar a asi se i postaral o to, aby pro něj hlasovala spousta států. To jsem doteď nevěděl, měl jsem za to, že Blatter chtěl Katar už od začátku.

 • Ščasný...

  bega29.5.2015 9:54reagovat

  Už jsem to tady říkal. Dovedl bych si představit jiného trenéra. Na druhou stranu... Pokud opravdu dojde k tomu, co píšou v dnešním Sportu, tedy že Ščasný převezme plnou odpovědnost, s vlastním realizačním týmem a v podstatě tak konečně odstřihne Hřebíka od prvního týmu - pak zaplaťpánbůh za něj! Ta situace, která ve Spartě panovala doteď byla neúnosná. Když nic jiného, tak se tady aspoň nemusíme hádat, kdo za co může. Prostě za úspěch i neúspěch bude zodpovědný Ščasný - a hotovo!

  • Ščasný...

   LukyACS29.5.2015 9:58reagovat

   To, že se trenérem stal Ščasný, jen dokazuje, jak malý vliv Hřebík má a že o všem rozhoduje, prosadí si vše, je jen vaše antihřebíkovská, neustále se opakující, fabulace.

   • Ščasný...

    Chrod29.5.2015 10:10reagovat

    Každopádně jestli to takhle bude, tak je nám Hřebík vlastně k ničemu...

    • Ščasný...

     majtin29.5.2015 10:14reagovat

     Tak není, bude vychovávat ve Spartě mládež - pro ostatní kluby. Prostě vymaštěnci si prosadili svou.

    • Ščasný...

     LukyACS29.5.2015 10:23reagovat

     Máš pravdu, Hřebík by už teď určitě chtěl, aby pár hráčů dostalo šanci. Vyrůstají nám zajímaví mladíci jako Schick, Moravec a další jsou na hostovačkách, ale kolik jich dostane šanci za áčko?

      

     Základ zůstane stejný, jen možná odejde Kadeřábek, tak se sežene náhrada a lavička zůstane taky prakticky stejná, maximálně si Ščasný přivede pár posil, takže tím spíš nikdo z naší mládeže šanci nedostane. Čermák a spol. zase půjdou hostovat, nebo budou čutat za juniorku.

      

     Křetínský chce, aby Strahov produkoval hráče pro áčko, ale těžko se ti hráči budou zlepšovat v juniorce, když v áčku nedostanou ani minutu. Jestli pošlem zase hostovat Čermáka se Sýkorou, tak je to taky otráví, protože koho by bavilo neustále opouštět Spartu po povedeném hostováním a jet furt takhle dokola? Musej doufat jedině, že vedení nebude schopné najít posilu třeba na pravého obránce a že to dopadne jak s Kadeřábkem, kterého tam zkusili v podstatě z nouze.

      

     Návaznost mezi mládeží a áčkem neexistuje, tak se nemůžeme divit, že většina hráčů z centra hraje v jiných klubech.

   • Ščasný...

    majtin29.5.2015 10:12reagovat

    ”To, že se trenérem stal Ščasný, jen dokazuje, jak malý vliv Hřebík má ”...a jak vymaštěný jsou ti fanoušci, co teď zpívají ”Hřebíku, kde máme titul?”Smutek

    • Ščasný...

     majtin29.5.2015 10:16reagovat

     A v této souvislosti mě ještě napadá, že mě snad nejvíc štve, že nikdo na Spartě nemá ty ”koule”, aby se za Hřebíka postavil a řekl, že mu je teď křivděno. Otrávení

     • Ščasný...

      bega29.5.2015 10:33reagovat

      Milý majtínku, ty jsi měl zřejmě ty Hřebíkovy „koule“ ještě ráno v riti, viď? Tak oni Jalouškovi ubližují? A čím prosím tě? Tím, že se ve Spartě konečně prosadil systém, který je běžný ve všech světových, evropských a nakonec i našich mužstvech? A co měli podle tebe dělat? Posadit na lavičku M. Haška a nechat ze Sparty dál dělat Hřebíkův hadr? Čím mu kdo ublížil, co mu kdo udělal, ty šílenče? Ze Sparty ho (bohužel) nikdo nevyhodil, s největší pravděpodobností bude za plat GSM dělat šéftrenéra mládeže a hrát si na chytrého. Vzpomeň si, co se dělo, když Hřebík do Sparty přišel! To se z ní musel pakovat i každý vrátný, který Jarouška kdysi zapomněl pozdravit! Na to, že Jaroušek je pěkný křivák a navíc nevěřitelně mstivá svině se s ním ve Spartě (bohužel) stále ještě jedná v plesových rukavičkách! Tak se nás tady nesnaž rozplakat chlapče. Stejně se ti to nepovede!

      • Ščasný...

       denny29.5.2015 11:16reagovat

       Jsi absolutně nechutnej s tím,jak se můžeš podělat když má někdo jinej názor než ty!Okamžitě začínáš urážet,napadat nebo předhazovat svoje stáří a zkušenosti!Že nesnášíš Hřebíka a tvůj guru je Chovanec ti neberu a myslím si své,ale za tvoje dlouhodobý chování nejen na tomhle foru tě pěkně ve tvým stylu posílám do horoucích prdelí!!!Ty rádoby hlavo pomazaná!!!!!VztekVztekVztek

       • Ščasný...

        LukyACS29.5.2015 11:18reagovat

        Dobře ty, s tím nejde nesouhlasit Úsměv

   • Ščasný...

    bega29.5.2015 10:18reagovat

    Plácáš nesmysly. Tvrdit, že za Lavičky Hřebík neměl na první mužstvo žádný vliv, může opravdu jen někdo, kdo je totálně mimo mísu. A že ta hřebíkovská „koncepce“ snad už konečně padla? Ono totiž našemu vedení nakonec nic jiného nezbývalo. Tady prostě platí to, co už jsem psal několikrát. Že totiž žádný, ŽÁDNÝ, ať už zahraniční nebo tuzemský trenér s výjimkou hodného Víti, by na podobný nesmysl nepřistoupil! A posadit na lavičku Hřebíka nebo M. Haška si přece jen nikdo netroufnul. Vlastní realizační tým a plná odpovědnost za mužstvo, složení jeho kádru, sestavu a hru musí nést trenér!

    • Ščasný...

     Dollaruss29.5.2015 10:29reagovat

     Hlavně když byl titul to jste zásluhy připsali Víťovi a radovali se jak je Hřebík uklizen. Najednou když se sezóna posere tak je to tím, že Hřebík vylezl z kanclu a začal do toho zase kecat?

     Vaše jednoduché myšlení mě fakt nepřestává udivovat. Hřebík si sem dovedl všechny ”starce” a říkal Víťovi, aby místo mladých stavěl hráče bez formy. To víš, že jo.

     • Ščasný...

      LukyACS29.5.2015 10:34reagovat

      Baví mě, jak se říká, že Hřebík pořád prosazuje Brabce, pokud by to byla pravda, tak by bylo hodně na pováženou, kdyby real.tým neviděl, že je lepší než Kováč Úsměv

      Navíc za tohle si mohl Lavička sám. On si nechal prodloužit smlouvu se Švejdíkem a přivést Kováče.

     • Ščasný...

      bega29.5.2015 10:42reagovat

      Tak to, že minimálně v případě Jakuba Brabce a Ládi Krejčího Hřebík velice silně intervenoval v jejich prospěch, to si teda piš. A v minulosti to bylo i u jiných hráčů (Přikryl, Vaclík). Pokud si myslíš, že Hřebík neměl na složení prvního mužstva žádný vliv, pak máš hóóódně jednoduché myšlení ty, chlapče!

      • Ščasný...

       LukyACS29.5.2015 10:47reagovat

       Jestli Hřebík musel real. týmu prozradit, že je Brabec lepší než Kováč, tak je to velice smutná vizitka.

       • Ščasný...

        bega29.5.2015 11:01reagovat

        Tak jestli je podle tebe Brabec lepší než Kováč, tak by jsi měl opravdu hledat jiný sport!

    • Ščasný...

     kopejtko29.5.2015 11:09reagovat

     čemu se divíš když je to tu samý gaučák a expert na mládež a přitom když ta mládež hraje tak tam krom rodičů nikoho dalšího nevidím Úsměv

 • Patrik Berger

  kopejtko29.5.2015 8:44reagovat

  http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal/237680/patrik-berger-je-zpatky-ve-slavii-a-fanousci-zuri-silena-ostuda.html no mají to v Edenu starosti Úsměv sranda ten kluk dělal náhradníka na Admiře v béčku

  • Patrik Berger

   Tashunka Witko29.5.2015 9:25reagovat

   Nejvíc mě pobavilo, že desítky fandů neunášejí, že má obléknout ten jejich ”krásný dres”.

   Oni si asi vážně myslí, že ten jejich klaunovský úbor může mít i nějakou estetickou hodnotu a není jen pokračováním dvorní šaškovské tradice, která trochu ustrnula po smrti bratra Jana Palečka, až ji před 120 lety oživili literáti, holdující jízdě na velocipedech, při které jim vítr vysušoval bobtnající akné.

   Připouštím, že ne každý může býti komikem a nosit šaškovský oděv, ale je směšné, když cirkusový spolek, sloužící jen k obveselování elity, bere sám sebe příliš vážně.

 • trenér z ciziny

  fevac29.5.2015 1:33reagovat

  je pouze alibismus některých funkcionářů a někteří z nás jim to žerou.

  Stačí,když jim dáte volnost výběru hráčů,nebudete zpochybňovat jejich způsob práce po 14 .dnech u mužstva,hráčské hvězdy budou poslouchat příkazy trenéra ,jako i všichni ostatní. A mělo by platit pro všechny ,ono známé:bez práce nejsou prašule

  • trenér z ciziny

   fevac29.5.2015 1:45reagovat

   jsem spokojen, Zdeněk pokračuje .Držme mu palce a ať mu proboha do toho nekecá Otava a jiní podobní odborníci.

   Zdeňku do toho!!!

  • trenér z ciziny

   Tashunka Witko29.5.2015 9:10reagovat

   Řekl bych, že ne zcela správně chápeš význam slova ”alibismus”.

   Alibismus je vzít dalšího tuctového českého trenera, který nás nikam neposune, jenom proto, že to tak dělají všichni a nikdo nás za to neosolí.

   A nic na tom nemění, že je to v podstatě i důsledek neschopnosti zahraničního trenera sehnat, byť se o to část vedení půl roku marně snažila.

   Jediný rozdíl mezi Ščasným a Lavičkou je ten, že Ščasný není takový troubovitý, pokorný mlčoch a dokáže se i kriticky vyjádřit (bohužel i nekriticky bulet), nicméně i u něj zůstává nakonec jen u slov a jede si pořád pěkně na autopilota nastaveného uprděnou českou trenerskou školou.

    

   Jestliže používáš koření, které se jmenuje Lička, Lavička, Palička, nedostaneš polibek na lýčka, ale budeš mít jen guláš neurčité chuti, ze kterého se čas od času přiotrávíš.

   • trenér z ciziny

    Tashunka Witko29.5.2015 9:12reagovat

    a sakra - na líčka !!!

   • trenér z ciziny

    trakip29.5.2015 9:22reagovat

    Podle mého názoru je třeba zahraničního trenéra kontaktovat aspoň během rozehrané soutěže. Musí se seznámit s hráči ostatních klubů a říci mu kdo přichází dohledně na odchod a kolik peněz může použít na posily. O dalších aspektech ani nemluvím. Jinak se o útoku na první místo nedá ani mluvit.

 • Trenér Sparty

  artaxerxes28.5.2015 23:49reagovat

  Nevádí mi jako trenér pan Sčasný, ale vadí mi ta připosranost našeho vedení -

  Angažování jednoho z nejlepších koučů není žadný risk a nehrozí, že by skončila mimo Evropu. Ale je to stále snaha být jen dravcem v rybníce Synot Ligy.

   

  Zaplatit zahraničního trenéra je risk, ale také šance na nějaký progres do budoucnosti, který tady posledních 15 let nevidím.

  • Trenér Sparty

   Chabix29.5.2015 0:14reagovat

   Příchodu zahraničního kouče nejsem moc nakloněn. Jednak by to chtělo opravdovou kvalitu, ale především by se tu muselo vytvořit nějaké zázemí, aby tu mohl plnohodnotně fungovat a to nebude hned. Ta jazyková bariéra je u nás docela velká.

   • Trenér Sparty

    LukyACS29.5.2015 0:16reagovat

    Což je teda celkem ostuda, že v roce 2015 nemáme víc ochoty se učit anglicky, ale máš pravdu, že její znalost je dost tristní, když jsem slyšel mluvit naše TV redaktory v rozhovorech s Pastoorem.

    • Trenér Sparty

     Raist29.5.2015 8:04reagovat

     Přitom chuť naučit se obstojně anglicky by naopak měla v případě drtivé většiny kádru Sparty zcela automatická: pokud ti mladí kluci chtějí jednou jít ven, jako že chtějí, dobrá znalost jazyka je nezbytná a těžko ji budou dohánět poslední půlrok v ČR nebo až v cizině. Jinými slovy, jazyková bariéra by mělo být to poslední, co brání spolupráci se zahraničním koučem.

 • Sestava o víkendu

  Pavel0028.5.2015 23:47reagovat

  Tak jakou sestavu čekáte? Já podle sestavy juniorky, čekám sestavu klasickou a na lavičce Miller-Kováč, Švejdík, Konate, Nešpor, Řezníček Úsměv

  • Sestava o víkendu

   standis28.5.2015 23:57reagovat

   Sčasný byl potvrzen ve funkci a v zápase o nic nejde, takže bych očekával už trochu jeho rukopis při sestavě a stylu hry. A vyloženě se těším na Hejkalovy standardky...

   • Sestava o víkendu

    pubi29.5.2015 0:45reagovat

    Dočkal standardku nekopne z klidu, ale uděláme jim to trochu lehčí - Vašon mu to strčí blíž k vybíhající zdi..

   • Sestava o víkendu

    Jables133729.5.2015 1:42reagovat

    Kvuli cemu ziskal Hejkal prezdivku ”expert na standartky”? V Teplicich tri hraci preskocili mic a Potocny to pak poslal do vika. Preskakovat mic je opravdu umeni, to jsme delali uz jako kluci na zakladce.

    • Sestava o víkendu

     standis29.5.2015 10:35reagovat

     Říkal to o něm Ščasný.SmíchTakže očekávám, že se ke kopu postaví Krejčí s Dočkalem, Costa bude v rohu vápna dělat opičky s Krejčím, zahraje to Dočkal na druhou stranu na Kadeřábka a ten kupodivu bude centrem na penaltě hledat Lafatu.

  • Sestava o víkendu

   Bunda28.5.2015 23:59reagovat

   SmíchSmích To je na vyhazovat. Smích

  • Sestava o víkendu

   Luke29.5.2015 0:55reagovat

   Já si tipnu Kováče v základu..

  • Sestava o víkendu

   kopejtko29.5.2015 8:45reagovat

   podle mého tam nějaké překvapení bude a když ne o nic nejde

 • Bruggy, Ajax, Sachtor, Monaco, Bern

  standis28.5.2015 23:16reagovat

  Tak koho nechcete v předkole LM? Takhle to asi dopadne.

  Podle mě je Monaco a Sachtor neprůchodné, i když je balon kulatý a ... S ostatními se dá hrát, ale při jiné formě než nyní. A přál bych si Bern - žádní zázraci to nejsou.

  A v 4. předkole je podle mě jediná šance nějaký italský tým, který bude mít ještě prázdniny.

  • Bruggy, Ajax, Sachtor, Monaco, Bern

   LukyACS28.5.2015 23:19reagovat

   Určitě Bern, případně Bruggy... jinak Bern tam asi nebude, Krasnodar hraje na hřišti Dynama Moskva a CSKA hraje v Rostovu, takže druhé bude nejspíš CSKA, čímž sesadí YB Bern mezi nenasazené.

   • Bruggy, Ajax, Sachtor, Monaco, Bern

    ajosek28.5.2015 23:38reagovat

    vypráskáme Ajax ,potom ManU a jdeme do LM.Prclíci vypadnou s KarabachemSmíchSmích

    • Bruggy, Ajax, Sachtor, Monaco, Bern

     Avhred28.5.2015 23:41reagovat

     Ideální scénář. Úsměv

  • Bruggy, Ajax, Sachtor, Monaco, Bern

   captain_obvious28.5.2015 23:42reagovat

   Monaco je konečná, ale Šachtar vyřadila (byť s porcí štěstí) Plzeń a navíc je to teď na Ukrajině složitý, jejich domácí zápas by se určitě hrál na neutrálním hřišti, navíc kdoví, jestli jim po sezoně nefrnkne pár Brazilců někam, kde se nežije na pokraji války. I tak je to pořád druhý nejtěžší los, ale za určité konstelace bychom je mohli aspoň potrápit. Ajax není o moc slabší, možná se současným Šachtarem vyjdou i nastejno. Moskva a Bruggy jsou týmy, které si musíme přát, ale i s nimi by to byla těžká práce, favoritem nebudeme proti nikomu.

  • Bruggy, Ajax, Sachtor, Monaco, Bern

   peterpan2728.5.2015 23:42reagovat

   No, můžeme mít kliku jako kdysi Slavie s Ajaxem a třeba postoupit alespoň do 4. předkola, nicméně bude to hodně těžký

  • Bruggy, Ajax, Sachtor, Monaco, Bern

   Spytihnef28.5.2015 23:46reagovat

   Ideálně nejdřív si to vyřídit s Bernem a pak Ajax. Ty Holanďani nám sedí.

 • Trenér

  peterpan2728.5.2015 22:59reagovat

  Ze Ščasnýho nadšenej opravdu nejsem, ale tak na kritiku bude času ještě dost, tak mu dejme šanci, ať ukáže co umí...Jinak pro mě nejlepším českým trenérem je - vedle Vrby - Šilhavý. Možná pro některé dinosaurus, ale ten kam vleze, tam má úspěch. Podle mě bude s Jabloncem hrát příští rok o titul do posledních kol

  • Trenér

   LukyACS28.5.2015 23:04reagovat

   Mně Šilhavý taky přijde schopnej, dřív jsem ho podceňoval, ale výsledky má, s Libercem se mu dařilo hodně a v Jablonci týmu dal tvář taky rychle.

  • Trenér

   Avhred28.5.2015 23:20reagovat

   Nechápu ten pojem dinosaurus. Vždyť trenérský dojen Brückner do sezony 1991/92, v níž mu bylo padesát tři let, nedokázal prakticky nic (v Žilině nebo Brnu nevydržel déle než rok); panečku, panečku, a jak se ke stáru s národním týmem rozjel, dědek jeden. Úsměv

   Na Koubka by se ten pofiderní termín ”trenérský dinosaurus” měl podle zdejší logiky vztahovat taky, nicméně on vyhrál ligu a někteří tady onanovali nad tím, jak tenhle penzista dokázal Plzeň na nás skvěle připravit. Zvláštní ...

    

   • Trenér

    Avhred28.5.2015 23:26reagovat

    * to ”panečku” tam mělo být jenom jednou.

   • Trenér

    LukyACS28.5.2015 23:31reagovat

    Typický přístup českých trenérů je, vzít i na zápasy, kdy o nic nejde, to nejsilnější co má, v sobotu budem určitě hrát v nejsilnější sestavě, abychom pomohli Lafatovi k nejlepšímu střelci. Ok. Ovšem, proč na lavičce nemohou být třeba mladí hráči, pro které by to bylo být - ocenění jejich práce za uplynulý rok? (jsem pesimista a nikoho nového tam nečekám)

     

    Už v Budějovicích mohli být na lavici 2 takoví hráči, které mohl na hřiště poslat za rozhodnutého stavu. Schick měl asi problémy s přístupem, ale lze se mu divit, když nedostával prostor? Koho z těch mladých to asi baví, když se nedostanou ani na lavici, jak se maj vyvíjet, když čutaj v podprůměrné juniorské lize, čas letí a Schick si v lize kopl tak 20 minut? O Chvátalovi Ščasný řekne, že je zraněnej. Přitom Chvátal napíše, že je fit. Takže asi tolik...

    • Trenér

     Avhred28.5.2015 23:39reagovat

     Uvidíme v příští sezoně; já věřím, že to Ščasný zvedne, že kabinou zavane čerstvý, svěží, vítězný vítr rozdmýchávaný měchem odbornosti našeho nového trenéra, pochopitelně s posvěcením našeho odborníka Jardy Hřebíka. A když ne? Tak se z toho rozhodně neposeru a klidně přiznám, že můj názor byl naprosto milný. Úsměv

     • Trenér

      LukyACS28.5.2015 23:46reagovat

      Hele, já taky nemám problém přiznat, že jsem Koubkovi nevěřil a měl ho za losera a on titul udělal. Ale nepřijde mi, že by Plzeň hrála něco světoborného, on umí dělat rozbory videa a hráče skvěle takticky připravit, což se mu dařilo. Ale uvidíme, co dokáže v předkolech, podle toho se bude hodnotit jeho angažmá. Třeba nám ukáže, že se dokázal z Larnaky a autobusového zájezdu z Běloruska poučit.

      • Trenér

       Raist29.5.2015 8:11reagovat

       Koubek je obrovský dříč a když dostane do rukou natolik nadprůměrný hráčský materiál jako v Plzni a ještě k tomu se trošku nakloní rovinka, tak není překvapivé, že k titulu doklouzal. To by musel být opravdový diletant, což on skutečně není. V rámci českého rybníčku ho řadím rozhodně k těm lepším trenérům. V předkolech bude záležet, jak se k tomu připraví Mahmutovič a spol., tj. jestli budou pečlivě plnit to, co jim Koubek nachystá (a pak mají šanci jít dál), nebo nastoupí jako největší hvězdy, a pak s nima někdo vymete jako vloni Ploješť.

    • Trenér

     LukyACS28.5.2015 23:41reagovat

     Pamatuju si třeba na poslední kolo sezony 10/11, Plzeň měla jasný titul, v posledním kole to měli na salámu a ztratili, my je díky výhře nad Hradcem stáhli na bod, o to asi Pepovi šlo, aby tohle mohl vyprávět. Strašně důležitá výhra a v základu hrál třeba Pekhart jen díky koruně střelců, přitom nám to mohlo bejt fuk, jelikož mu končilo hostování, ale asi to bylo perspektivnější než někdo z mládeže, stejně tak těch 10 dalších a na hřiště se v průběhu zápasu dostali další perspektivní borci jako Hušek, Kerić nebo Zápotočný.

      

     Teď vyhrajeme nad Bohemkou, Plzeň třeba klopýtne s Příbramí a můžem se chlubit, jak jsme měli stejně bodů a titul jsme nevyhráli jen o vzájemný duel, fakt úžo žůžo. Přitom by Plzeň na Bohemce nejspíš vyhrála, kdyby potřebovala.

  • Trenér

   Chabix29.5.2015 0:17reagovat

   No já bych toho Ščasnýho hned neodepisoval, třeba překvapí. Zkušeností má dost, moderní fotbal se taky snaží hrát a navíc to umí s hráči ze zahraničí.

 • Tohle už je vážně smutný

  Kombinator28.5.2015 22:53reagovat

  Máme 2 období, kdy sháníme trenéra a v obou případech musíme stáhnout vocas a nechat si aspoň to co máme, protože nejsme schopní nic jinýho sehnat. Tohle je fakt trapný a vůbec nechápu, že to Křetinský trpí a nevyháže to. Takovej Otava by si zasloužil ještě k vyhazovu proplesknou, aby neprochrápal léto a našel si práci dřív než budou vánoční svátky. Kdyby byl Pelta takovej línej komediant jako on, tak Jablonec dneska hraje druhou ligu. Slávie má sice bezkonkurenčně komický vedení už roky, ale my jsme poslední dobou taky dobrý šašci.

  • Tohle už je vážně smutný

   standis28.5.2015 23:22reagovat

   Kř. se obklopil kamarádama, ale ve finále jsou to jeho peníze. Když je mu to jedno...

 • Ščasný to snad rozsekne

  honzaspartan28.5.2015 20:52reagovat

  Doufám, že Ščasný bude mít koule na to konečně vyhodit toho nefotbalistu Marečka.

  Zatím se s ničím moc nepáře a tak vidím šanci na to, že na rovinu řekně, že Mareček nemá na Spartu a musí se pakovat.

  • Ščasný to snad rozsekne

   pubi28.5.2015 21:11reagovat

   Řekni mi, s čim se jako nepáře? Smích Že si otevře hubu na hráče do novin a za čtyři dny jsou zase v základu? To je teda pro mě spíš sraní si do huby... zlatej Víťa

   • Ščasný to snad rozsekne

    Spartan 198928.5.2015 21:28reagovat

    No a rekni mi, jeste porad nebylo jisty ani druhy misto a mel zkusit nekoho koho znal 14 dni? A sam vis jaka byla kvalita kadru mimo zaklad a i nekdo v zakladu nema co delat...

   • Ščasný to snad rozsekne

    honzaspartan28.5.2015 21:31reagovat

    Řekl, že Sparta potřebuje širší a kvalitnější kádr. Jinak řečeno, že máme náhradníky úplně na hovno. Proto hrají neustále v základu i hráči bez formy, tím to v podstatě vysvětoval.

    • Ščasný to snad rozsekne

     spartas28.5.2015 21:32reagovat

     Blá blá blá. Kdyby chtěl, tak Krejčího posadí. Nechtěl a ještě tvrdí, že se zlepšuje.

     • Ščasný to snad rozsekne

      honzaspartan28.5.2015 21:39reagovat

      To je asi tak jediná možnost změny v sestavě, kterou měl. Posadit Krejčího a dát tam Konatého. To ale taky není žádný kanón. Všem se hrozně líbí, že Konaté je rychlej s balonem a umí obejít hráče, ale jeho finální přihrávka je strašidelná a zakončení hrůzostrašné, takže ty jeho přednosti jsou potom k ničemu.

      • Ščasný to snad rozsekne

       spartas28.5.2015 21:48reagovat

       Still better than Krejčí.

     • Ščasný to snad rozsekne

      Avhred28.5.2015 21:49reagovat

      Spíš bych řekl, že Ščasný vypuštěním informace, že se Krejčí zlepšuje, ukázal jistý nadhled a smysl pro černý humor, a navíc se musel náramně bavit, jak se toho chytl Dovalil, který podle všeho Zdeňkův neškodný vtípek nejenomže považoval za seriózní informaci, ale ještě ze sebe udělal totálního ignorantského pitomce, protože každý soudný člověk (rozuměj ne Slávista ani ”fanoušek” Plzně), jenž viděl jarní zápasy s naším Ládíkem, ví, že je víceméně tragikomický. (kde jsou ty časy, kdy na sebe Ládík upozornil alespoň tím, že se nechal za zápas dvakrát třikrát lapit do ofsajdu ...)

      • Ščasný to snad rozsekne

       spartas28.5.2015 21:53reagovat

       Ano, buď je to tohle stylisticky vybroušené sci-fi, nebo je tu mnohem pravděpodobnější varianta, že je na tom Ščasný stejně jako Lavička, akorát žvaní do novin, což některejm stačí.

       • Ščasný to snad rozsekne

        pubi28.5.2015 21:58reagovat

        Přesně tak to zatím beru. Trenér určitě ne lepší, spíš horší, akorát navíc ještě typ ”burana-diktátora”, kterej řekne všechno na tvrdo a pseudofanoušci z něj budou stříkat.

        • Ščasný to snad rozsekne

         LukyACS28.5.2015 22:00reagovat

         Napsals to naprosto přesně Úsměv

       • Ščasný to snad rozsekne

        Avhred28.5.2015 22:04reagovat

        Koho by sis přál na lavičku Sparty? Když tak napiš nějaké konkrétní jméno, ne fráze typu, ”hlavně žádného dinosaura jako Ščasný.”

        • Ščasný to snad rozsekne

         LukyACS28.5.2015 22:15reagovat

         Kozel, Fink, ten Hag a od toho je snad sportovní vedení, aby v zahraničí zapátralo, ne? To by bylo, aby trenéra vyhledávali lidi z fora. Lidi z našeho vedení se můžou poptat přes agenty a někoho, kdo vykazuje zlepšené výsledky by určitě našli.

          

         Navíc pro nás to skončilo tím, že nikdo lepší volnej nebyl. To by mělo štvát i samotnýho Ščasnýho a mělo to štvát i Lavičku, protože úplně ta identická situace tu byla v zimě, chtěli ho vyhodit, ale nikdo lepší nebyl, tak si ho nechali Úsměv

         • Ščasný to snad rozsekne

          honzaspartan28.5.2015 22:45reagovat

          Ten Kozel je hrozně přeceňovanej, přitom ještě nic nedokázal a Dukla pod ním hraje už několik sezon pořád stejnou sračku, která se nikam neposunuje.

          Ale párkrát se prostě někde napsalo, jak je dobrej a jaké dělá s Duklou zázraky, že Dukla hraje krásný kombinační fotbal, a to některým prostě stačí.

          • Ščasný to snad rozsekne

           spartas28.5.2015 22:53reagovat

           Oblíbená diskuzní figura, použít něčí obrat a tím ho zesměšnit, tobě to nevyšlo.

           Každopádně Ščasný zatím nezměnil vůbec nic, z čehož si nabyl dojmu, že se s ničím nepáře. Zajímavý.

          • Ščasný to snad rozsekne

           LukyACS28.5.2015 22:58reagovat

           Ano, držet se v našich podmínkách 6 let u stejného klubu a být každoročně v horní polovině tabulky s týmem, kterej má desetinovej rozpočet Sparty, to musí bejt hroznej nýmand.

            

           Mně přijde komický, i když se snažíte dělat nýmanda ze Škody, kterej letos dal 19(18) gólů a naší obranu si naprosto povodil. Někdy je tahle snaha neskutečně komická.

           • Ščasný to snad rozsekne

            LukyACS28.5.2015 23:09reagovat

            A dovedu si představit, že kdyby nebyl ze Slavie, tak ho sem taháte a nadáváte Otavovi, že o něm nejedná Úsměv

         • Ščasný to snad rozsekne

          kapacitos28.5.2015 22:53reagovat

          Kozel je slávista a k nám by nešel. Ty druhý dva si vybralo vedení, ale bohužel si oni nevybrali nás..

          • Ščasný to snad rozsekne

           LukyACS28.5.2015 23:01reagovat

           Tak jsme měli hledat dál, na vyhledání vhodných adeptů jsme měli pomalu půl roku.

         • Ščasný to snad rozsekne

          Avhred28.5.2015 23:01reagovat

          Kozel je nesmysl, sám řekl, že do Sparty by nikdy nešel, a i kdyby svoje stanovisko přehodnotil a nakonec angažmá na Letné vzal, tak by ho tahle názorová změna společně s minulostí kovaného slávisty zničila hned na začátku.

          Co se týče Finka, tak jsem nikde nenarazil na relevantní informaci, že s ním někdo od nás opravdu jednal; prakticky všechny zprávy na tohle téma očividně vycházejí z jednoho zdroje, rakouských médií, která tvrdila, že krom Austrie s Finkem ÚDAJNĚ jednala Sparta. Hm ...

          Každopádně Ten Hag, chlapík koučující ”B” tým Bayernu Mnichov, by byl zajímavá akvizice, s Jardou Hřebíkem by jim to mohlo náramně klapat, ale popravdě řečeno, ani se mu nedivím, že si vybral celek z vyspělejší evropské ligy než je první česká fotbalová soutěž.

          • Ščasný to snad rozsekne

           LukyACS28.5.2015 23:06reagovat

           Tak to si vybral až nedávno, ovšem v zimě, kdy o zájmu Utrechtu mohl vědět těžko, ho navrhoval Hřebík a byl jedinej pro tuhle variantu, takže u Finka bych se nedivil, kdyby to bylo podobné.

           • Ščasný to snad rozsekne

            LukyACS28.5.2015 23:07reagovat

            A anglicky mluvící trenér, by měl být dobrou školou i pro naše mladé hráče, aspoň by se naučili lépe anglicky a až odejdou za lepším angažmá, nebudou mít s jazykem problém.

            • Ščasný to snad rozsekne

             Avhred28.5.2015 23:25reagovat

             Celá kabina by se měla kvůli trenérovi, který neumí kváknout česky, učit anglicky? Mě se spíš líbí přístup Guardioly, který to vzal opačně a naučil se německy. Úsměv

             Jinak na ty hodiny angličtiny mohou chodit ve svém volném čase, jako to dělal Zdeněk Svoboda před svým belgickým angažmá.

             • Ščasný to snad rozsekne

              spartas28.5.2015 23:32reagovat

              Jj, proč se učit bizarní a nepoužitelný jazyk, jako je angličtina, když mohou za hranicemi bez problémů použít svou mateřštinu.

        • Ščasný to snad rozsekne

         spartas28.5.2015 22:20reagovat

         A když ho napíšu, změní se co?

       • Ščasný to snad rozsekne

        honzaspartan28.5.2015 22:40reagovat

        Lavička byl podle všeho se stavem kádru spokojen a on nám tento kádr plný nepoužitelných náhradníků postavil.

        Nezbývá než doufat, že Ščasný o tom nebude jenom žvanit, ale že stav kádru taky zlepší. Z toho by mohli mít radost nejen pseudofanoušci, kteří nechybí na žádném zápase Sparty, ale i nejhlasitější gaučácká elita tohoto fora, tj.ti praví a správní fanoušci.

    • Ščasný to snad rozsekne

     Spartan 198928.5.2015 21:32reagovat

     Presne jak rikas

    • Ščasný to snad rozsekne

     LukyACS28.5.2015 21:52reagovat

     a proč teda říkal Vrbovi, že se zlepšuje? Já Láďu nechci nějak hanit, ale ta jeho výkonnost mi přijde pořád stejná, věřím, že na tréninku maká, ale nárůst formy teda vidět není.

      

     Navíc kdyby chtěl, tak to něj vymyslí - Kadlec doleva, Bořek doprava a střed třeba Shala, nějaká změna by prostě přijít mohla. Ovšem on nezkusí nic a jede ve Víťových kolejích. Přijet sem po měsíci ze Sibiře, tak si pořád myslím, že nás trénuje Víťa.

      

      

  • Ščasný to snad rozsekne

   spartas28.5.2015 21:25reagovat

   O čem to mluvíš? :D

82234 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha