Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Daniel Addo

  SFINGO18.5.2015 13:10reagovat

  pravého beka z Ghany zkouší Sparta.

  • Daniel Addo

   Rossi18.5.2015 13:13reagovat

   http://en.wikipedia.org/wiki/Daniel_Ashley_Addo

   To bude velká kvalita...

   • Daniel Addo

    SFINGO18.5.2015 13:17reagovat

    je to vůbec on ? vím, že jeden Daniel Addo hraje taky v izraelské lize na postu stopera nebo pravého beka. taky to může být nějaký mladoch přímo z Ghany

    • Daniel Addo

     Rossi18.5.2015 13:21reagovat

     Je to ročník 89, takže bych řek že jo..

     • Daniel Addo

      SFINGO18.5.2015 13:34reagovat

      aha, tak to je neco, zkoušet takle starýho hráče v juniorce

   • Daniel Addo

    Kajaxx18.5.2015 13:20reagovat

    No jestli to je tenhle tak to mě poser...

  • Daniel Addo

   Standa Hejkal18.5.2015 13:35reagovat

   Hroznej Smích

   • Daniel Addo

    SFINGO18.5.2015 13:39reagovat

    šílenej ,ale nejenom on, to i takřka všichni z áčka

    • Daniel Addo

     Poldi18.5.2015 13:40reagovat

     mozna ho chteji jako komika

     • Daniel Addo

      SFINGO18.5.2015 13:41reagovat

      nebo jako kominíka

      • Daniel Addo

       Poldi18.5.2015 13:41reagovat

       na protahovani kominu tu byl uz svenger :)

 • Zeman

  bega18.5.2015 12:29reagovat

  Tak přepustit Zemana v podstatě zadarmo Peltovi - to je další „majstrštyk“ našeho geniálního GSM. Až jednou někdo spočítá, o kolik peněz jsmě přišli už když se zamítl Kadlecův přestup do Holandska (40 mil., a to si myslím, že by jsme už teď za něj inkasovali podruhé, jako v případě Bonyho), o tom, kolik budeme tratit pří přestupech Skaláka a Zemana si v budoucnu ještě povíme. Každopádně jsou to momentálně dva možná nejkvalitnější hráči v naší lize mimo Spartu. Hřebíkovi by nejenže měli sebrat trenérskou licenci, ale dát mu doživotní zákaz práce ve fotbale. A hlavně přístupu na Spartu!

  • Zeman

   rebus18.5.2015 12:59reagovat

   Bego- to jako ze Hřebík muže za to ze Chovanec poslal Zemana pryč?! Co mohl udělat teď Hřebík? Zeman do Sparty nechtěl...

   • Zeman

    bega18.5.2015 13:10reagovat

    Prosím tě, nech zase těch pitomostí. Už to tady bylo xkrát. Chovanec veřejně prohlásil, že on osobně se Zemanem neměl problém. Ten vzniknul až když se na lavičku posadil Martin Hašek. Který byl už tehdy jednoznačně pod vlivem Hřebíka. Jejich vzájemná animozita vyústila v Zemanův odchod na hostování. I kdyby to bylo tak, že Zeman měl ve své době určité problémy sám se sebou, nic neomlouvá současné vedení, že když u hráče v nejlepších letech jeho forma kulminuje, tak je velkou chybou jeho nesporného potenciálu nevyužít. A nevyužít jeho ceny! Takže podle tebe, a tobě podobných je za odchody Skaláka a Zemana odpovědný Chovanec? Nezlob se, ale to už zavání buď inteligenční nebo charakterovou nesvéprávností!

    • Zeman

     nemfi18.5.2015 13:24reagovat

     Zeman přestal už pod Chovancem s Haškem rok a půl před tím, než se Hřebík ve Spartě objevil. Párkrát střídal nebo se ojediněle objevil v základu ale žádná sláva to nebyla a pakoval se dokonce i do béčka.

    • Zeman

     nemfi18.5.2015 13:32reagovat

     ”, nic neomlouvá současné vedení, že když u hráče v nejlepších letech jeho forma kulminuje, tak je velkou chybou jeho nesporného potenciálu nevyužít.”

     Jeho forma kulminuje až teď. Řekl bych, že už dávno předtím, než se do nějaké formy dostal, už měl jasno, že ve Spartě hrát nebude. A to za ním měl Hřebík dojíždět a doprošovat se ho, aby pokud náhodou po x letech a x pokusech konečně chytil formu, tak aby se chtěl vrátit? Pokud mu měl takhle někdo lézt do prdele a nosit ho pomalu v náručích, tak by to když už tak měl být Otava

  • Zeman

   nemfi18.5.2015 13:02reagovat

   Ty jsi taky kus vola. Tak předně Zeman tu už dávno neměl být. Už je to dlouho, co vyhořel pod Chovancem a Haškem. A za to, že o něj na přestup nestála Plzeň, Admira a Senica fakt Hřebík nemůže. Stejně tak za to, že se srovnal až teď, když už mu konečně u nás končila smlouva.

   • Zeman

    nemfi18.5.2015 13:08reagovat

    A v případě Kadlece - koncept upřednostňovat sportovní hledisko před okamžitým ziskem preferuje především Křetínský potažmo Otava. A tohle hledisko by měli preferovat i fanoušci a pokud se mezi ně počítáš tak i ty. Raději když za nás hráč v nejlepší formě odehraje více zápasů, pomůže tak zvednout úroveň hry, a pak odejde při poklesu formy za nižší peníz, než aby se v nejvyšší formě prodal a pak se musela složitě hledat nějaká náhrada.

    • Zeman

     bega18.5.2015 13:31reagovat

     O tom, kdo z nás dvou je kus opravdu pěkného vola ať si udělá každý úsudek sám. Kdyby se se Zemanem, který byl jednoznačně větším talentem než Láďa Krejčí pracovalo dostatečně citlivě a dostal opakovaně příležitost, mohl už dneska hrát v kvalitní soutěži v zahraničí. Jenže jeho Hašek s Hřebíkem prostě zlikvidovali. Kdyby se podobně zachoval jistý Venca Ježek ve své době k Bergerovi, tak jsme možná dneska ani nevěděli, že nějaký Berger ve Spartě byl. A přitom to byl možná náš nejlepší hráč za posledních x let.

     A co se týče Vency Kadlece. Ještě si moc dobře pamatuji, jak se tady v době, kdy se mu ne příliš dařilo, nadávalo Chovancovi do idiotů, že ho staví na kraj zálohy. A tvrdě se mu vyčítalo, že Kadlece nedokázal výhodně prodat. Na to Chovanec odpověděl, že měl na něj nabídku z Holandska za 120 milionů. Ale jistý pan Hřebík se tehdy nechal v novinách veřejně slyšet, že Kadlec má větší potenciál než samotný Götze, a že on by ho pod 200 milionů nikdy neprodal. A Křetínský byl v té době už pod silným Hřebíkovým vlivem. Takže ho Hřebík nakonec prodal za 80. A kde že bylo sportovní hledisko? To snad Spartu neoslabil? On to jen udělal za míň peněz! A proč je tedy Venca teď ve Spartě jen na hostování? Hřebík je magor, a ty ještě větší. Protože ty tvoje vyfabulované, doslova trapné argumenty na jeho obhajobu jsou hodné idiota! Jen ještě malý dotaz. Teď nikomu to, že hraje zkraje zálohy nevadí? A to ještě když nastoupí Konaté, musí se přesunout nalevo. Pak není divu, že tak trochu neví, co má hrát. Když hrál napravo Dočkal, také se stahoval víc do středu. Jenže to byl „taktický záměr“, aby dělal místo Kadeřábkovi. Venca dělá to samé. Když dává góly, nikomu to nevadí. Když je nedá, je za to kritizovaný!?

     • Zeman

      nemfi18.5.2015 13:44reagovat

      Když už chceš něco napsat, tak napíš, že Zemana zlikvidovali Hašek s Chovancem. To, že Chovanec něco řekne, bych nebral tak vážně - víme jaký je to alibista. Pokud ale hráč nemá respekt k trenérovi, tak bych řekl, že se spíš Zeman zlikvidoval sám.

      Co se týče Kadlece, tak ty kecy na ofiku si pamatuju a nikdy jsem se k nim nepřidal. Osobně si myslím, že Holandsko by mu vyhovovalo víc než Německo, ale stejně jsem byl rád, že zůstal. Neprodat hráče, když je cena vysoká, je risk, který nemusí vyjít. A v jeho případě, kdy půl roku hrál se zraněním a půl roku byl mimo, to bohužel nevyšlo.

      Ono je něco jiného hrát křídlo pod Chovancem, kdy Venca sám říkal, že ani nevěděl co má hrát (Chovanec teď tvrdí, že ho Venca neposlouchal, takže kdo ví, kde je pravda) a hrát křídlo pod Lavičkou.

      • Zeman

       bega18.5.2015 14:01reagovat

       To, že s Chovancem žádný problém neměl potvrdil sám Zeman. Zlikvidovali ho Hašek s Hřebíkem. Se Zemanem se mělo pracovat. A mít s ním trpělivost. Tolik talentů se zase u nás nerodí!

       Tvrdit, že hrát křídlo pod Chovancem a teď pod Lavičkou nebo Ščasným - nezlob se, ale to už je skutečně paranoia! Že Venca klasický jezdič po lajně prostě není a nikdy nebude, že ho to podvědomě táhne do středu - to se ví. Jen dneska už ví, že jak v Německu, tak ani ve Spartě, kde je Lafata, Dočkal atd. si nemůže vybírat. Prostě jen mentálně vyspěl.

       • Zeman

        nemfi18.5.2015 14:22reagovat

        ad Zeman - Hřebík tu není od toho, aby pracoval s širším kádrem áčka. Měli možnost s ním pracovat Chovanec s Haškem, Hašek s Chovancem. Pak už šel Zeman na hostovačku a působil tu Hašek bez Chovance (i když se spekulovalo do jaké míry ho ovlivňoval Chovanec) a pak až Hašek. Srovnej si chronologii událostí. Na hostovačkách s ním nedokázali pracovat v Admiře, ”super trenér” Vrba v Plzni a v Senici. Pleteš si pojmy - tvrdit, že za tohle může Hřebík - to je ta pravá paranoia a další diskuze ztrácí význam.

        To tu měl jako celou dobu být, podávat 3 roky mizerné výkony a mělo se čekat, zda se nakonec někdy chytně?

        ad Kadlec - tvrdit, že křídlo mělo stejné úkoly pod Chovancem a pod Lavičkou je mimo. Jestli tvrdíš něco jiného tak si opět přehodnoť, co to je paranoia.

     • Zeman

      majtin18.5.2015 14:06reagovat

      Tak na první větu bych odpověděl, že rozhodně ty. Už jen kvůli tomu, že se neobejdeš bez urážek.

      A srovnávat povahu Honzy Bergra a Zemana, to snad nemůžeš myslet vážně. Berger sice chlastal, ale povahu měl dobrou. Na rozdíl od sebestřednýho namyšlenýho Zemana.

   • Zeman

    FIKURA18.5.2015 13:44reagovat

    Zemana doslova popravil Hašek s Hřebíkem!

    • Zeman

     Capo18.5.2015 13:53reagovat

     Takže Hřebík do toho kecal už Chovancovi? Já se nestačim divit? A pravděpodobně na něj dal i ten nýmand Vrba, který si ho vzal potom na hostování a i když hráče s takovým potenciálem mohl mít za pár šupů, tak ho radši nestavěl.

     • Zeman

      bega18.5.2015 14:15reagovat

      Tak to, že Chovanec pouze odpovídal na kritiku těch, kteří mu vyčítali, že Kadlece nedokázal včas prodat je ověřitelné. A že tomu prodeji nakonec zabránil Křetínský, který byl v té době už bez diskuze pod Hřebíkovým vlivem, také. A že to celé bylo na Hřebíkův popud, když v novinách veřejně prohlásil to o tom, že Kadlec má větší potenciál než Götze, a že on by ho pod dvě stě milionů nikdy neprodal rovněž! Ví se, že na základě toho z Kadlecova přestupu do Holandska sešlo. Což on sám nakonec dost těžce nesl, a po té, co se zranil a přišla ztráta formy, to nesl ještě hůř! Takže chceš jako vinit Chovance? To si snad děláš pr...! Vy by jstě opravdu na Chovance nejraději svedli i teroristické činy Al-Kaídy! A to všechno jen proto, že jste se tady Hřebíka doslova nekriticky zastávali, a teď když se podíváte do zrcadla, tak vidíte vlastní křivou hubu! Celá diskuze začala prodejem Skaláka a Zemana! A za to může Chovanec? Vy to tady budete prostě jen donekonečna obracet naruby a nakonec vždycky skončíte u Chovance! Já tvrdím, že se Zemanem se mělo pracovat lépe. A že momentálně se mělo udělat všechno možné, aby ve Spartě prodloužil! A že se s tím mělo začít už minimálně před půl rokem. A co Skalák, který byl naopak známý svým abnormálně svědomitým přístupem jak k tréninku, tak k zápasům? Také Chovancova chyba? Proboha vzpamatujte se už!

      • Zeman

       Capo18.5.2015 14:28reagovat

       Ty se prober, ohledně Zemana nikdo Chovance neviní. Ten ho přestal stavět naprosto oprávněně a dal mu tolik šancí na návrat jako nikdo jinej. Jenže Zeman s tím naložil tak, jak s tím naložil a to, že se mu teď konečně rozsvítilo a probral se v Příbrami, mu přeju a doufám, že se mu jinde bude dařit i dál, když do Sparty už nechce. A co se týká Skaláka, tak ta opce byla i podle mě unáhlená, mohli ještě počkat, ale prý nebyla zrovna nízká a Bolka si na to musela shánět i investory, tak za něj snad alespoň bude dost peněz.

      • Zeman

       nemfi18.5.2015 14:35reagovat

       Opět si srovnej chronologii - nabídka příšla v létě 2011. Na podzim (ani né celý) hrál Kadlec přes zranění, na které lékaři přišli až ke konci podzimu. Pak sem až přišel Hřebík, i když na jeho příchod se chystalo prostředí už od půlky podzimu. Celé jaro byl mimo (Sparta prohospodařila náskok, protože ji hlavně chyběl střelec). A po zranění se naopak hodně rychle dostal do formy (samotného mě to překvapilo).

    • Zeman

     nemfi18.5.2015 13:56reagovat

     Akorát ten Hřebík měl nějaké vlasy, nebylo mu ani šedesát a byl to vpodstatě spíš takový Chovanec Úsměv

  • Zeman

   Hane18.5.2015 14:43reagovat

   Znám osobně otce Zemana. Problém je v synovi. Ne ve Spartě.

   • Zeman

    standis18.5.2015 14:47reagovat

    To Begovi nevadí, může za to Hřebík. Zeman se probral na poslední chvíli pod Starkou, v žádném jiném klubu ho nechtěli a že jich prošel po odchodu ze Sparty.

  • Zeman

   Mário Vdolek18.5.2015 15:30reagovat

   Za Zemana Sparta zatáhla obrovský dluhy a on se k nim dycky stavěl jako frajírek. Ať táhne do hajzlu.

  • Zeman

   jirkas18.5.2015 17:13reagovat

   Nevím jaké měl problémy.Vycházím z toho, že jsem ho na jaře několikrát viděl na vlastní oči a Zeman podal vždy naprosto nadstandartní, vyjímečný až exelentní výkon.Jestli Sparta sleduje svoje hráče, mělo se s ním jednat a nabídnout mu novou smlouvu.To je můj laický pohled, do zákulisí nevidím.

   To že to samé udělá Velký čápSmíchSmíchto je jeho plus a jedná se o manažerské selhání Sparty.Vztek

 • Hušby

  majtin18.5.2015 10:06reagovat

  Jako to s ním vypadá? Smlouvu má i pro druhou ligu? Já teda hlavně doufal, že ho tam za 30 mega naučej makat a hrát na dva doteky. Což se teda zatím asi moc nedaří.

  • Hušby

   SFINGO18.5.2015 10:19reagovat

   měl snad smlouvu jen na ligu ne ?

  • Hušby

   peterpan2718.5.2015 10:20reagovat

   Hušby nikdy nebude hrát na dva doteky, on na to není stavěnej. Stejně jako nikdy nebude běhavej...

 • Sivok

  Pindruch18.5.2015 8:06reagovat

  Tak nabídka Sparty už je na stole.

  • Sivok

   DaveACS18.5.2015 8:59reagovat

   Zdroj?

   • Sivok

    DaveACS18.5.2015 9:05reagovat

    Už to vidím, díky! Sport.cz

  • Sivok

   SFINGO18.5.2015 9:25reagovat

   Sivi by byl fantastickej, zkušený stoper v ideálním věku, vůdčí schopnosti, míč mu nepřekáží, je schopný konstruktivně rozehrát i vyvést míč, je důrazný a výborný hlavičkář. Kéž by vyšel

   • Sivok

    Pindruch18.5.2015 9:57reagovat

    To by byla fakt bomba. A když se ještě více zasním a přidám k němu i Rosu, tak by na Letné vybuchla atomovka Úsměv I když si myslím, že druhé jméno je mnohem méně reálné. Ale taková osa Bičík (Štěch) - Sivok - Rosický - Lafata a kolem nich mix hráčů ve středním fotbalovém věku a dravého mládí, jo, to by byla jízda Úsměv

    • Sivok

     SFINGO18.5.2015 10:16reagovat

     pokud zůstane Ščasný, tak jistě přivede i nějaké hráče ze zahraničí, protože už když byl v Teplicích tak říkal, že ví o kvalitnějších hráčích než je Nivaldo, ale na ně , že by měla peníze tak Sparta a Plzeň.

  • Sivok

   Tashunka Witko18.5.2015 10:04reagovat

   Sivok by byl solidní kauf ! Na Hřebíkův fotbal budoucnosti se sice moc nehodí, ale jinak výborná náhrada za Kubu Brabce !

   Ještě přemluvit Rosu, aby zkusil dokončit karieru na levém křídle jako Ládíkův náhradník a měli bychom konečně kvlalitní lavičku náhradníků.

   Vzal bych i Michala Kadlece, aby se mu v Istanbulu po Sivim nestýskalo. S takovými posilami by byla naše juniorka neporazitelná !

   • Sivok

    nemfi18.5.2015 13:11reagovat

    Hřebíkův fotbal budoucnosti se nás bude týkat někdy v budoucnu - pokud ho do té doby stádo volů nevyžene. Sivok by byl pomoc pro fotbal současnosti. Vzhledem k jeho věku se ho fotbal budoucnosti ani týkat nemůže Úsměv

 • Plzeň dnes 3.titul

  jirkas18.5.2015 7:05reagovat

  Málokdo si dnes už vzpomene na pochybení rozhodčích ve prospěch Plzně.Dnes zřejmě oslaví 3.titul.

  Ve Štruncových sadech mohou dát šít na dresy 3.hvězdu ( za 3., nikoliv za 30.titul) a klaun Horvi už může vymýšlet další šaškárny.

  Svými ztrátami a nevyrovnaností výkonů jsme jim k tomu napomohli sami.Po zisku triple zřejmě přišlo určité sebeuspokojení.Takže jsme zase tam,kde jsme byli.Opět přijde na řadu přebudování mužstva.

  A pánové ve vedení Sparty, posledními netaktickými výroky o Zemanovi jste mne pěkně naštvali.Neříkejte, že by on ve Spartě nechtěl hrát, je to jen věc jednání.Posilte tedy zase Jablonec, ať hrajeme příští rok o 3.místo!! ÚdivÚdiv

  • Plzeň dnes 3.titul

   Dynamo18.5.2015 7:48reagovat

   Tak jednou ten titul oslaví, buď dnes nebo a týden. To je celkem jedno.

   Sparta teď musí hledět na sebe. Zeman je fotbalista, kterej by nás nevytrhnul. Ščasný to řekl dobře, je rozdíl zářit za Příbram kde můžeš a za Spartu kde musíš...

   • Plzeň dnes 3.titul

    jirkas18.5.2015 8:14reagovat

    Já mám opačný názor.Jezdím na fotbal i do Příbrami, když je čas a vidím ho hrát.Určitě by to byla velká posila, ať ho má tedy Pelta, uvidíš jak bude válet v Jablonci.Další z řady sparťanských omylů.......Neutrální

    • Plzeň dnes 3.titul

     lidoop18.5.2015 9:13reagovat

     U Zemana to ale není jen o výkonnosti. Sparta mu dala x šancí, problémy s neprofesionálním chováním se neustále opakovaly. Je za tím mimo jiné jeho přítelkyně, kvůli který se brutálně zadlužil, motali se v tom snad i nějaký vymahači dluhů, atd. Z nejhoršího je už asi venku, ale je s ní pořád, takže může být jen otázou času, než do toho zase spadne.

      

     Navíc pokud se nepletu, tak mu smlouva končí k 30.6.2015 a prodloužit ji nechce ani on, ani Sparta.

    • Plzeň dnes 3.titul

     SFINGO18.5.2015 9:23reagovat

     kašlete na Zemana, šancí tu dostal dost, a jít sem stejně nechce. Má za sebou po x letech povedenou sezonu, ale v Příbrami. Nikdo nevíme jak je na tom povahově a jestli by to nebyl rušivý element do kabiny. Teď je důležité přivést pořádné posily, případně zapracovat kluky z hostování, pokud na to budou mít

     • Plzeň dnes 3.titul

      jirkas18.5.2015 10:24reagovat

      Největší posilou by byl šíbr schopný sehnat dobré hráče, místo vousatého exkomentátora O. SmíchSmích

      • Plzeň dnes 3.titul

       SFINGO18.5.2015 10:38reagovat

       to bezesporu

 • Varnsdorf?

  Avhred17.5.2015 23:35reagovat

  To by mě zajímalo, co Varnsdorf uhraje v nejvyšší soutěži, pakliže postoupí, což je skoro jisté, a pokud tedy první ligu velkoryse neodmítne a nepřenechá postupové místo do vyššího patra Zlínu, nebo kdo se to potácí na třetím místě druhé ligy.

  Nevím, nevím, nechci se stylizovat do role proroka, ale řekl bych, že když Budějice a Hradec hráli v posledním ročníku druhé housle, tak ještě tragičtější Varnsdorf bude v nejvyšší soutěži působit jako vyjukaný, pokálený, zaskočený flašinetář, který bude rád, když si v soutěži, kde bude udávat tón symfonický orchestr z Letné pod taktovkou dirigenta Zdeňka Ščasného, alespoň jednou nebo dvakrát otočí klikou svého hudebního instrumentu a vyloudí jakýs takýs zvuk. (remíza s podřadnými celky jako Slávie nebo Plzeň)

  Na druhou stranu, když tenhle tým z Šluknovského výběžku postoupí, aspoň v první lize uvidíme něco nového.

  • Varnsdorf?

   LukyACS17.5.2015 23:38reagovat

   Radši Varnsdorf, kterej si to vybojuje sportovně než další Moraváky... jinak asi budou hrát v Jablonci, takže návštěvy nebudou stát za nic

   • Varnsdorf?

    pubi18.5.2015 1:14reagovat

    Přesně tak, navíc Pelta už tam i dal nějaké prachy.

   • Varnsdorf?

    dr.lister19.5.2015 20:31reagovat

    Ty jsi idiot pepíku!

  • Varnsdorf?

   spartas17.5.2015 23:43reagovat

   Varnsdorf v nejvyšší soutěži je jasnej signál toho, že by měla mít Synot liga míň účastníků.

   • Varnsdorf?

    LukyACS17.5.2015 23:51reagovat

    snad k tomu dojde hned po osamostatnění ligy, mohl by to odnést i jeden nejmenovaný cirkus

   • Varnsdorf?

    Chrod17.5.2015 23:57reagovat

    To by určitě měla. Já bych udělal systém 12 týmů každej s každym, potom rozdělit na 2 skupiny po 6 a znovu každej s každym - celkem 32 zápasů. Takhle to mají třeba v na Kypru nebo myslim v Belgii. Má to podle mě hodně výhod, hráli bysme s nejlepšíma týmama 4x, což bysme určitě potřebovali, abysme byli konkurenceschopnější v Evropě. Zápasy s Budějovicema jsou nám k ničemu.

    Týmy bych vybral tak, že by se řeklo, že budou v první lize týmy, který udělaj v následujících 3 sezónách nejvíc bodů.

    Tenhle systém bych udělal i ve druhý lize, bylo by celkem 24 profesionálních týmu, to mi přijde tak akorát. Je vtipný, že z druhý ligy prakticky ani nemá kdo postoupit, pokud by se měly dodržovat všechny podmínky a neudělovaly by se žádný výjimky.

    Hlavní problém ale je, že tahle situace nikdy nenastane, takže ani nemá cenu se tím zaobírat. Prakticky nikdo to tak nechce, ty týmy by se daly spořítat na prstech jedný ruky...

    • Varnsdorf?

     spartas18.5.2015 0:05reagovat

     No, případně ještě radikálnější variantou je 10 účastníků, každej s každým čtyřikrát - celkem 36 kol. Výběr těch 10 může být stejnej, jako navrhuješ. V druhé lize by pak muselo bejt aspoň 5 týmů, které by se bily o postup.

    • Varnsdorf?

     standis18.5.2015 0:10reagovat

     Nejvíce je žádoucí snížit počet týmů ve 2. lize na 10 a hrát tam 36 zápasů. To je soutěž, kde musejí přemlouvat klub, aby tam chtěl vůbec hrát. To je výsměch veškerému profesionalismu. A hrát jenom 30 zápasů za rok je také unikum. A pak by se uvidělo, jestli nesnížit i 1. ligu. Každopádně bych zrušil roční vyjímky na stadion pro 1. ligu - nemáš stadion, tak tam nemáš co dělat. Znojmo hrálo rok mimo město a chodili tam diváci ve stovkách.

 • Kanada

  majtin17.5.2015 23:25reagovat

  Tak tomu říkám hřebíkovskej hokej.Úsměv Zvlášť bych vyzdvihl AUTOMATISMY - hlavně herní, ale třeba i to, že jsou zvyklý zbytečně nefaulovat apod. Ale to je výchovou od mládeže.

  A naše mládež (sparťanská) - si myslím - se učí správným návykům, takže se těšme, až se to projeví.

  • Kanada

   standis17.5.2015 23:55reagovat

   JJ To, co předvedl Giroux při golu byla od něj skvostná práce v čase a prostoru. Já bych i vydzvihnul to, že vše podřízují kolektivu od 1. pětky až po 4., která se dodtane nejméně na led a přitom tam hrají hráči, kteří na to ve svých klubech nejsou zvyklí. Ve Spartě se vystřídá Krejčí v 60. minutě a mně připadá, že se diví, co si to trener vůbec dovolil.

 • Vácha

  peterpan2717.5.2015 23:13reagovat

  Já rozhodně nejsem nějakej Váchův obdivovatel a ctitel. Nicméně když si tu tak čtu ty příspěvky o něm, skoro bych si myslel, že je to nějakej nekopa, co nemá ani na naši první ligu. Jako každej hráč má svoje plusy a minusy a já si zrovna myslím, že plusy převažují. Zajímavý, že si to myslí i všichni trenéři, pod kterými kdy hrál...Pokud odejde, bude to ztráta, i když neříkám, že nenahraditelná

  • Vácha

   Standa Hejkal17.5.2015 23:26reagovat

   Vácha není hráč pro moderní fotbal, je pomalej, pohybuje se špatně v prostoru, neumí hrát na málo doteků, zdržuje hru zbytečným držením míče, je psychicky labilní, v klíčových zápasech sezóny selhává. Že dá sem tam gól a nebo někoho pokope mi nepřijde jako dostatečná protiváha.

   • Vácha

    majtin17.5.2015 23:41reagovat

    No, nemůžu říct, že by na každé z těch věcí nebylo trochu pravdy. Mně nejvíc vadí, že v důležitých zápasech dělá hrozný kiksy. Skoro bych řekl, že třeba Plzeň ve vzájemných zápasech nechává rozehrávat (v posledním zápase se to moc neprojevilo), protože z toho častokrát je rychlý protiútok. A pak mi vadí to, že občas do někoho zbytečně zajede a riskuje oslabení týmu.

   • Vácha

    Chrod17.5.2015 23:46reagovat

    To jsi pěkně shrnul všechny jeho slabý stránky, ale do sestavy bys nacpal Marečka, kterej je ještě pomalejší, v prostoru se pohybuje taky hrozně, nevyhraje souboj snad za celou sezonu, v klíčových zápasech má v trenkách naděláno nejvíc z týmu, neumí centrovat a střílet už vůbec ne. Veškerá jeho hra spočívá ve zpětných narážečkách stoperům a přesouvání míče o 5 metrů vedle stojícím lepším a kreativnějším hráčům, ať si s tím míčem dělaj, co chtěj... jestli tohle je hráč pro moderní fotbal, to se mi nezdá.

    • Vácha

     Bunda18.5.2015 7:32reagovat

     Prave naopak.. Marecek je rychlejsi a pohybuje se na vetsim prostoru, nema tezkopadnej beh jako 95% nasich hracu a hlavne v cizine se naucil hrat na jeden nebo na dva doteky takze z prvni muze mic posunout kreativnejsim spoluhracum coz vytvori lepsi herni situace nez kdyz se Vacha mazli s micem a souper ma cas na utvoreni obraneho bloku.

 • Čermák

  standis17.5.2015 19:26reagovat

  z Hradce dostane v létě šanci? Figuro? A co Folprecht?

  • Čermák

   FIKURA17.5.2015 19:40reagovat

   Kamaráde, ja sem byl označenej za lháře. Tak těžko může mít váhu, nějaká odpověď od lháře. Folpi už tu měl být teď v zimě. Hrál výborně.

   • Čermák

    majtin17.5.2015 20:08reagovat

    Tak s tím Folpim souhlasím.

    • Čermák

     majtin17.5.2015 20:10reagovat

     Oprava: Nemyslel jsem to tak, že tu měl být od zimy. To je dobře, že mohl pokračovat na Žižkově, protože Víťa by ho tu ulavičkoval, ale teď by se mohl zkusit.

  • Čermák

   PohanACS17.5.2015 19:46reagovat

   Čermák kéž by,jehelníček culíček mu tu už dlouho zabírá místo

   • Čermák

    spartas17.5.2015 20:06reagovat

    Úplně jiný posty, nevadí.

    • Čermák

     PohanACS17.5.2015 20:53reagovat

     blbost,Matějovský jako defenzivní stačí bohatě

     • Čermák

      spartas17.5.2015 20:56reagovat

      Vzteklej Matějovskej, kterej ztrácí nervy i když má tvořit, bude na tenhle post, kde ho budou okopávat, fakt ideální...

      Je technickej, ale celej život hraje dopředu, on není Pirlo, to fungovat nebude.

      • Čermák

       PohanACS17.5.2015 21:23reagovat

       vzteklej Matějovský s technikou je pořád lepší než vzteklej Vácha s ničím

       • Čermák

        petr13717.5.2015 22:08reagovat

        Jojo oni jsou vsichni ti treneri uplny idioti, Lavicka, Scasny i Vrba v repre. Pritom jen tady na foru je hned nekolik strategu proti nimz je i Mourinho nymand

        • Čermák

         Avhred17.5.2015 22:46reagovat

         Matějovského stopa ve Spartičce, to je opravdu nepřehlédnutelná, hluboká šlápota s jasně ohraničenými okraji, na kterou se bude vzpomínat ještě za třicet čtyřicet let, stejně jako se dnes vzpomíná na Kvašňáka, Bergera nebo Jirku Novotného. A někteří si možná i vzpomenou, že za těch pět let, co byl nadstandardně placený Matějovský ve Spartě, se jediný titul udělal v sezoně, v níž nedotknutelný fotbalový poeta ze Staré Boleslavi hrál nejméně ...

         P.S. Vrba je idiot, brát do reprezentace coby defenzivního záložníka Váchu, který podal proti Nizozemsku vynikající výkon, na úkor mistra Matěje ...

 • Mistři

  Dynamo17.5.2015 19:10reagovat

  Posledních 24 hodin si můžeme říkat mistři. Snad opět za rok...

82058 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha