Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • TR a Srki

  rabac3.5.2021 14:58reagovat

  Moc nechápu zlobu na TR v případě, že by odešel Srki. Je přece možnost, že Srki chce jít do lepšího mužstva s kterým se posune výše a zahraje si třeba LM a za druhé hráče platí DK a ne TR a také DK rozhoduje kolik a jakou smlouvu kdo dostane a to je normál on to platí a tím neříkám, že TR je nějaký borec ve své funkci, ale on není majitelem a DK se nedivím utratil lépe řečeno vyhodil s okna již moc peněz i když to byla i jeho vina viz, Strama a hráči dodané agenty a Stramou a tak je nyní hodně opatrný a jedinou šancí je Vrba a důvěra v něj a tak trochu otevření finančního toku, i když si myslím, že k tomu dojde až prodejem Hložka a dalších hráčů viz.LK ml. a dalších. V případě, že Srki chce odejít nemáme proti Slávii co víc nabídnout a s tím se musíme smířit a klidně mohou odejít postupně i další hráči, nedivil bych se.

  • AlaMierda3.5.2021 15:04reagovat

   Rosický je zodpovědný za aktuální stav kádru. Víc není třeba dodávat.

   • kanonMates883.5.2021 15:34reagovat

    A ty víš, jaké má finanční limity a možnosti? Ty sedíš na jednání managementu? Ty jsi v kontaktu s DK? Já jen že je tady vždycky každému všechno jasný, ale jestli máme dneska na hráče rozpočet jako třeba Boleslav nebo Liberec (na nákup) o tom ví každý kulový... Jinak pořád se tu vyčítá Rosickému příchod těch tří hráčů z Jablonce, tak Lischka byl hlavně PR projekt DK s jeho příběhem se srdcem a s gentlemanskou dohodou, Trávník byl v danou dobu nejlepší dostupný střední záložník v lize mimo top3 (pokud se to tak dneska dá vůbec napsat) a Hanousek byl přešlap, ale je to levák, prakticky nemarodí, byl alternativa k Frydkovi... Každý to vidí dneska a je chytrý jak rádio, ale reálně ví kulový... Největší problém jsou zranění, nemít 10 hráčů out, bude situace taky úplně jiná, čímž neobhajuju tristní výkony některých co hrajou, ale je to prostě holý fakt.

    • victorlima3.5.2021 15:51reagovat

     Jasně, informace nemáme, ale běžnému fanouškovi stačí, když ty borce vidí na hřišti. Jistě nehrají za malé peníze a neodvádějí očekávanou práci. Fanouška rovněž nezajímají PR projekty, ale umístění v tabulce a kvalita hry. Ostatně, to že informace nemá obyčejný fanoušek, není jeho chyba. Za stav mužstva a jeho výkony je odpovědný SŘ a trenér. Rovněž to, že vyskautovaný hráč zcela zklame, není vina fanouška, ale vedení sportovního úseku. Jak pracuje skauting? To, že Sparta nemá nebo nechce investovat větší peníze za hráče, je sice možné, ale ať to sdělí fanouškům, aby ti pak nemuseli kritizovat SŘ. Netvrdím, že tu jsou všichni chytří jako rádio, ale je zde pár fanoušků, kteří kritizují stav kádru a výkony mužstva již delší dobu. A současná situace jim bohužel dává za pravdu. Taky bych se radši rozplýval nad úspěchy, ale ty tak nějak nepřicházejí.

     • kanonMates883.5.2021 15:58reagovat

      Však já taky nejsem spokojený, žádný fanda Sparty být nemůže, ale prostě pohled Rosický = Voldemort, je strašně jednoduchá a pro hodně lidí tady důvodem všeho špatného a zla, ale ono to tak jednoduché nebude... Když se řeknou přešlapy, je zase fér říct, že třeba za něj přišel Krejčí ml., prodloužil všechny hlavní talenty, zapracoval odchovance, který nám závidí celá liga včetně i té Slavie... Jak píšu, spokojený nejsem, ale Rosický určitě nechodí hráčům lámat kůstky v nohách, trhat vazy, atd... Musíme konečně přestat vodit skleněnky a pak se dá na něčem stavět.

      • victorlima3.5.2021 16:08reagovat

       Já jsem rozhodně dalek toho, abych vše házel na Rosu. Myslím si však (to je můj osobní názor), že na tu funkci nestačí. Dobrý SŘ nemusí být nakonec vůbec fotbalista, ale chytrý člověk, který se ve fotbale orientuje, má dobré oko na hráče a musí mít dobré vyjednávací schopnosti. Rosa to myslím úplně nesplňuje.

       • kanonMates883.5.2021 18:04reagovat

        Já si zase myslím, že hráče by si měl vybrat hlavně trenér, sportovní manažer by měl říct, jestli je to reálný, u majitele zkusil sehnat peníze, u agentů a ostatních klubů být schopen vyjednat co nejlepší podmínky, včetně uzavření co nejvýhodnějšího kontraktu pro Spartu s hráčem. Ale jestli to bude Karel nebo Pepa, do toho by podle mě sportovní ředitel měl kecat co nejmíň, jestli je to tak ve Spartě, kdo ví...

     • pubi3.5.2021 15:59reagovat

      ”Jistě nehrají za malé peníze a neodvádějí očekávanou práci.” - Tohle je ale přesně případ Plavšiče, tak co tady pak řešíme. Ano, poslední půl rok šel nahoru, ale pořád je to týpek, co dal z KŘÍDLA za 100 zápasů 7 gólů. A bere větší prachy než takovej Hložek. Jasně, do Slavie bych nerad, aby šel, ale prodloužit ho za těhle podmínek, na to neni ani Rosický tak blbej.

      • Chabix3.5.2021 18:21reagovat

       Já bych mu ten balík klidně dal, na to tak blbej jsem Smích

       • pubi3.5.2021 19:49reagovat

        To jako vážně? Vážně Ti přijde OK, aby Plavšič bral víc, než Hložek, Krejčí ml. nebo nita?

        • Chabix3.5.2021 20:25reagovat

         Hložek, Krejčí jsou v období, kdy se nám zpeněží. Tam by mělo dojí k obměně smlouvy, prodloužení a k navýšení platu. Nemá smysl se za každou cenu držet při zemi. U starých hráčů chápu vyšší plat, protože se za jejich přestup platí míň nebo vůbec. Nita podle mě není tak kvalitní, aby měl jeden z nejvyšších platů v týmu. Srkimu bych to dal. Připomíná mi Manora Solomona, ze kterého byl Coufal na prášky. Jeho herní kvalita šla už za Kotala hodně nahoru. Taky se nám může dost zpeněžit.

         • hombre3.5.2021 20:33reagovat

          Hmm, člověče, se vším, co jsi napsal jednoznačně souhlasím.

    • ouissi3.5.2021 17:08reagovat

     Ne že bys neměl v mnohém pravdu, ale jako oponenturu ti napíši jediné slovo:

     Zahustel.

     #

     A ne, opravdu nevěřím tomu, že by prodloužení jeho smlouvy dostal Tomáš nařízením Křetínského.

      

     • rabac3.5.2021 17:14reagovat

      Zahustel hrál dlouhou dobu pod injekcemi a práškama protože nebyl nikdo jiný , jeho výkon byl špatný ale hrát musel. V té době bylo Zahustelovi slíbeno prodloužení smlouvy. Určitě to nebyl špatný hráč jen se to nějak všechno sešlo a pak je těžké se z toho vyškrabat.

      • ouissi3.5.2021 18:51reagovat

       To by trochu měnilo situaci, samozřejmě. Tato informace se ke mně nedostala.

        

     • kanonMates883.5.2021 17:58reagovat

      Já si myslím, že Zahustel se prodloužil i z nějakého pokusu o ekomické zpeněžení, on to není špatný hráč na naší ligu a třeba se čekalo, že půjde prodat nebo vyměnit, než aby odešel zadarmo. Nepovedlo se, ale na druhou stranu na rozdíl od Sáčka už nedostal čuchnout, a je velká otázka, byl Zahustel na pravém beku horší než Sáček...? A zároveň věřím, že jeho plat bude hodně nízký v porovnání s áčkem, ačkoliv to je samozřejmě jen moje domněnka, důkazy nemám Úsměv

      • ouissi3.5.2021 18:54reagovat

       Myslím, že ti dva by si klidně mohli podat ruce, jako třetího do mariáše si vzít Hanouska, kdyby chtěli hrát pauzírovaného, tak třeba ještě Radakoviče, a jít sborem o dům dál.

        

   • Jerababa3.5.2021 16:35reagovat

    1.Očividně nejsou prachy.

    2.Nemáme ošéfovaný zákulisí

    3.Dan už na to tak nějak sere

    4.Chybí odvaha říznout do toho kádru natvrdo, pořád se snažíme ten tým nějak povylepšit, ale koncepčně je fotbal už někde úplně jinde. Jsme jak trabant a myslíme si, že když tomu dáme přítlačný křídlo a široký gumy, tak to bude F1.

   • rabac3.5.2021 16:47reagovat

    Vyhazovat hráče a stále dokola nakupovat jiné to je to co se dělá již mnoho let. Opět čtu co musí hráčů odejít a přijít za ně lepší, ale nějak nečtu

    jak to udělat když Čupr a TR dostali jednoznačně: Rapidně snížit náklady na hráče, to se celkem stalo a nyní by mělo být na trenerovi aby si v rámci možností ukázal na hráče které chce a ještě jednou v rámci možností. Sparta nemá dlouhodobě od doby Lavičky kvalitu aby přehrávala mužstva z popředí tabulky a současně nemá ani mužstvo které to nahradí bojovností a nasazením a tak se stále točíme dokola a jedinou možností nechat Vrbu aby pomalu dostával mužstvo na takovou herní úroveň aby herně dominovala a nekoukala na Slávii ze strašné dálky, ale to chce trpělivost všech i nás fanoušků, rychlejší nic není.

 • Eurofotbal

  Jereacs3.5.2021 14:31reagovat

  Když, jsme u těch spekulací. Včera jsem tam viděl status, že DK půjčil Peltovi 18m kč aby měl na zaplacení hráčů atd. Danému borcovi to potvrdili hráči atd. No pokud je to pravda tak čekám, že DK za to bude chtít Schranze.

  • AlaMierda3.5.2021 14:32reagovat

   Křetínský by měl chtít, aby kromě vrácení peněz si Pelta vzal zpět Lishku, Trávníka a Hanouska

   • Jereacs3.5.2021 14:35reagovat

    Údajně Hanousek by měl jít zpět do Jablonce co jsem tak postřehl. Což potrvzuje ta informace že se sněma nepočitá.

   • Kamenovic3.5.2021 14:36reagovat

    A klidně bych jim nechal i toho Schranze.

  • maybe6663.5.2021 15:00reagovat

   pokud by toto byla pravda, pak by to byl po záchraně prádelny další geniální tah. Jablonec si za penìze DK udrží na úkor Sparty předkolo LM a z případného zisku to vrátí.

   • lidoop3.5.2021 15:16reagovat

    Tak jelikož Jablonec jako už tradičně vypadne i se soupeřem papírově výrazně slabším, tak to není jejich geniální, ale DK debilní tah. Půjčil jim prachy, který nebudou moct splatit a díky tý půjčce mimo jiné připraví Spartu o možnost hrát předkolo LM.

    • maybe6663.5.2021 15:39reagovat

     přesně to jsem měl na mysli

  • waaw3.5.2021 15:23reagovat

   Pelta by to mohl vratit tim, ze se vrati.....

   • Jereacs3.5.2021 15:52reagovat

    Nebýt té jeho kauzy tak už je dávno zpátky.

  • Shrekson3.5.2021 17:18reagovat

   Dominik Pleštil?

 • Plavšić

  Kamenovic3.5.2021 13:51reagovat

  Tak na instagramu to dementoval, což může být trošku blatného krabice, protože teda buď jde do Slávie, zůstane ve Spartě a nebo půjde jinam.

  • AlaMierda3.5.2021 14:00reagovat

   Snad to tak je. To by fakt už bylo vrcholné Rosovo dílo.

  • exupery3.5.2021 14:10reagovat

   Rozhodně to bude něco, co se bude nějakým způsobem dít.

  • Víťák z Cé Osmičky3.5.2021 14:11reagovat

   Já myslím, že je to bylo od Spirita úplně vyto v takovým zápase vyšperkovaný.

  • Hynek3.5.2021 14:15reagovat

   Nebo jen nechce být za zrádce a oznámit to až na konci sezóny s tím, že se Spartou nedohodl.

   • Jereacs3.5.2021 14:39reagovat

    Jako to by jsi musel být totálně bezpáteřní čuráček aby si něco takového udělal.

    • AlaMierda3.5.2021 15:01reagovat

     Tak jde o prachy. Nějaký klubismus nikoho kromě fanoušků v profesionálním sportu nezajímá.

   • Kombinator3.5.2021 14:55reagovat

    No psal, že se Slávií o žádný nabídce nejednal, takže jít nakonec do Slávie, tak to by byl fakt za čůráka. Věřím, že kdyby něco už probíhalo nebo proběhlo, tak to napíše jinak, ale kdo ví samozřejmě.

  • Jereacs3.5.2021 14:30reagovat

   A nebo DK vypustil skrz svoje noviny tuhle kachnu a čekal jakou reakci to vyvolá.

   • artaxerxes3.5.2021 14:47reagovat

    Při té nenávisti k DK trochu používej hlavu.

     

    On vypustí kachnu, která může jen Spartu poškodit, nic jiného.

     

    Pokud je to kachna, kdo ji asi vytáhl:

    a) Igor Gluščevič - jak zatlačit na Spartu, aby mu dala novou smlouvu? Začnu na oko jednat s rivalem.

     

    b) Slavia (Tvrdík) - trochu poškádlit rivala před derby, které hraje venku. Zhoršit atmosféru?

    • AlaMierda3.5.2021 14:53reagovat

     Nikde taky není psáno, že Slávie už nejednala přímo s Gluščevičem.

     • artaxerxes3.5.2021 15:14reagovat

      Dle mého hra agenta (Igor to dělá dobře). Teď Sparta je situaci, že pokud mu nedá smlouvu, tak zamíří do Slavie.

       

      Řekl bych v této stínové válce o nový kontrakt se trochu poškodil Plavec tím výrokem, že to dementoval (Což dělá z té informace jen hru agenta o co nej smlouvu se Spartou). Kdyby napsal: ”Nevěřte všemu, co píší v médiích”, tak by to víc vyhrotil ve svůj prospěch.

     • Jereacs3.5.2021 15:17reagovat

      Tak něco podobného zkusila Prodanová a víme jak to dopadlo.

      • artaxerxes3.5.2021 15:23reagovat

       Tak Stanciu chtěl pryč od Sčasného (jaký div).

       No a díky tomu, že si ten přestup vynutil, tak už ho zpět něchtěli.

        

       Jinak dle mého první obrovská chyba Tomáše Rosického - Měl vyhodit Zdenála hned v zimě a získat trenéra hned. Možná by tu zůstal i Stanciu.

 • Plavšič ať klidně jde

  honsan3.5.2021 13:42reagovat

  O Kangovi se taky spekulovalo, že půjde do Slávie a nakonec z toho nic nebylo. Taky je možný, že je to jen provokace před důležitým zápasem a pokus Spartu rozhodit. A kdyby to byla pravda, tak kdovíjak to bude se Slávií po volbách, taky můžou číňani přivřít kohoutky a Plavšičova nesmyslně vysoká smlouva může být dalším hřebíčkem do sešívané rakve.

  • Kamenovic3.5.2021 13:46reagovat

   Tak ona ta údajně nesmyslně vysoká smlouva je cca půlka smlouvy kapitána Tipsporta a pochybuju, že Laco merda Krejčí ”hraje” za míň. Zbytek jsou spekulace.

   • honsan3.5.2021 13:59reagovat

    Bořek Dočkal už taky Spartě spoustu miliónů vydělal, takže výše jeho smlouvy je z části i z vděčnosti. Měl by hrát už jen proti slabším soupeřům, já bych ho do derby vůbec do základu nedal. Pokud se s tím smíří(že v 1/3 zápasů nebude v základní sestavě), ať klidně za Spartu další 4 roky hraje i se smlouvou jakou má.

    • Kamenovic3.5.2021 14:03reagovat

     Smlouvy z vděčnosti je přesně to, proč koukáme na záda Jablonci.

  • Jereacs3.5.2021 13:47reagovat

   Kdyby to nebyla pravda tak Sparta by se k tomu už dávno vyjádřila ale jak vidíš je klid.

   • honsan3.5.2021 13:53reagovat

    Uvidíme, já počkám jak dopadne derby ve středu, jsem zvědavej jak bude hrát Plavšič a hlavně mě zajímá jestli bude hrát Sáček a kdo ho nahradí. A ve čtvrtek bude počítám s Plavšičem a údajným zájmem Slávie jasno.

   • maybe6663.5.2021 14:13reagovat

    jak se může Sparta vyjadřovat k tomu, co má Srki v plánu po skončení kontraktu ? Sparta by mohla max.ohlásit že ho prodloužila, což se ovšem nestalo.

  • Shaemi3.5.2021 13:53reagovat

   Slavie nemá důvod pokoušet se nás rozhodit, ve středu nás vymele jako poslední derby.

 • Sešit

  AlaMierda3.5.2021 13:39reagovat

  Sezona ještě neskončila a oni jsou už blízko k příchodu některých hráčům.

  Daněk, Plavšič a prý jsou velice blízko k získání stopera z Norské ligy.

   

  A jednají s hráčem z Nizozemské ligy a Rakouské ligy.

  • captain_obvious3.5.2021 13:41reagovat

   Granečný a ten mládenec, co je v akademii Salzburgu. Oh wait, to není Sparta.

   • Jereacs3.5.2021 13:43reagovat

    Máš na mysli toho z Brna co tam sel Svoboda myslím?

    • captain_obvious3.5.2021 13:50reagovat

     Jojo, taky už nevím, jak se jmenuje.

  • M4rtin3.5.2021 13:42reagovat

   My vyčkáváme a když se nabídne možnost budeme aktivní!

  • Jereacs3.5.2021 13:42reagovat

   Co mě zaujalo tak strop pro ně je 2.5m eur za new hráče. Ale teď budou prodávat a hádám že cca 20m eur udělají.

   • Mich3.5.2021 13:49reagovat

    Psali tam puldruheho milionu, tzn 1,5m strop, ale tomu moc neverim.

 • Vrba

  thomasd863.5.2021 12:40reagovat

  Ted se ukaze jake ma ve Sparte pravomoce a jestli si opravdu muze ridit kadr, jak bylo receno na zacatku...

  • Jereacs3.5.2021 13:26reagovat

   Beztak tohle je vše dohra skrz kauzu video s Kangou. A opět jen ukazuje ego Rosického.

   • wasek2611@centrum.cz3.5.2021 13:35reagovat

    Je to možný.

     

    A nasvědčuje tomu i letní odstavení Plavšiče do béčka.

    • Kamenovic3.5.2021 13:37reagovat

     To jsou spekulace. V létě tu byl Kotal, Kotal hrál 3-5-2, v 3-5-2 Plavšić nemá místo (na 10 má permici Bořík a je tam Kara).

     • wasek2611@centrum.cz3.5.2021 13:40reagovat

      Tak místo by měl mít spíš než Karlsson. Karlsson nemůže hrát wingbacka, plavšič sice neumí bránit, ale vrací se :D

       

       

      • Jereacs3.5.2021 13:41reagovat

       Neboj Trpis ho to naučí.

      • Kamenovic3.5.2021 13:41reagovat

       DMK zase ukázal, že může hrát i na tom hrotu ve dvou... ale to je fuk, 3-5-2 už nehrajeme.

       • wasek2611@centrum.cz3.5.2021 13:45reagovat

        Jasný, ale to podle mě Plavšič taky může, dal z té pozici gola Celticu.

         

        No neříkám, že měl hrát v té době základ, ale levýho halva by hůř jak Hany nezahrál :D

   • artaxerxes3.5.2021 13:41reagovat

    Já vás fakt nechápu.

    S nástupem AS přišlo období, kdy jsme nakoupili a pořádně zaplatili cca 20hráčů.

    To období bylo z různých příčin neúspěšné a Sparta se rozhodla ten tým přebudovat a co se týče financí upravit jednotlivé kontrakty.

     

    Někdo s tím souhlasí, někdo ne a ten odejde.

     

    • wasek2611@centrum.cz3.5.2021 13:47reagovat

     Že to je neúspěšné období se ukáže je díky 2 přestupovým obdobím? :D Vážně?

      

     A to druhé bylo naopak super. Stanciu i Kanga parádní nákupy.

     • AlaMierda3.5.2021 13:48reagovat

      Stanciu, Kanga, Nita to bylo asi nejlepší přestupové období v historii

     • artaxerxes3.5.2021 14:42reagovat

      Tak já na rozdíl od mnohých neberu Stramu jako špatného trenéra.

      Ale nechceš mi snad tvrdit, že projekt, který se zhroutil po 20 zápasech je úspěšný. Pokud by dostal šanci dva roky, možná je tu dodnes, ale tu šanci nedostal a ten projekt zkrachoval. Že těch viníků je mnohem víc, než jen Strama.

      ---

      Přestupové období jsem nehodnotil a v minulosti jsem to rozhodně nebral jako vyloženou finanční tragédii (hlavně díky odchodům Důbravky, Mazucha, Koubka a peněz z přestupu Schicka).

      Příchody Nity Kangy a Stancia byly skvělé.

      ---

      Finanční průšvih byly obrovské platy hráčů, které pak z toho udělaly hodně velké mínus v celkové bilanci Sparty.

      ---

       

      A k Plavšičovi: Je to hráč mezi základní sestavou a střídáním. Je to můj oblíbenec, ale nadávat managerům, že mu nechcou dát smlouvu, protože dle jejich měřítek ta současná neodpovídá jeho kvalitě?

   • Tashunka Witko3.5.2021 13:41reagovat

    Tak samozřejmě v tom kauza s Kangou hraje roli. Tohle Rosa nedokázal ve své nedospělosti překousnout. A navíc asi ani moc nechtěl, protože Plavšič určitě nezapadá do kafíčkářské kostry, resp. exrepre party Dočkala, ze které je třeba protlačit Ládíka Jasoně do základu, aby se ukázalo, jak je správná vize SŘ a jeho sázka na českou partu.

    • artaxerxes3.5.2021 14:49reagovat

     viděl jsi Moneyball? To protlačování máš z toho?

 • Spekulace

  Jereacs3.5.2021 12:25reagovat

  Psal to fans Seshitu: A teď co se nese zákulisím: Rosa je na odchodu ze Sparty a Dan to jenom potřebuje nějak vysvětlit fanouškům. Úplně stejný zdroje taky zmiňují jako náhradu Myslivečka. Prostě silnější pes mrdá a jenom sám Rosa si může za to, že silnější pes je dneska Vrba.

  • Kamenovic3.5.2021 12:26reagovat

   Jak to vysvětlit fanouškům: Rosický končí, protože stál za hovno, děkujeme za pozornost a fanděte Spartě. Tečka.

    

   Tadáááá

   • peterpan273.5.2021 12:30reagovat

    Smích

   • thomasd863.5.2021 12:32reagovat

    Vtipny je, ze Rosicky mel uklidnit situaci jako obrovsky oblibenec fanousku😀Misto toho se mu podaril pravy opak...

    • Kamenovic3.5.2021 12:37reagovat

     až ho vyhodí, doufám, že si střihne ještě jednu tiskovku, moc se těším na ten jeho zpruzelej xicht a ublížený, arogantní odpovědi.

     • thomasd863.5.2021 12:42reagovat

      Ac to zni sebevic blbe, me ho bude lito.On na tu pozici nebyl zralej a zdejsi fotbalovy prostredi jakyhokoliv cloveka bez ostrejsich loktu sezere...

       

       

      • Kamenovic3.5.2021 12:49reagovat

       Mně je to líto z toho pohledu, že jako hráče jsem ho miloval. Jako SŘ stál od prvního dne (podržení Ščágy, vyjebání se tou rumunskou kurvou, instalece Boříka...) za hovno, měl mít sebereflexi. Škoda. Byl jsi bohem, teď jsi volem.

     • johnny13.5.2021 12:47reagovat

      Smích

     • captain_obvious3.5.2021 12:51reagovat

      Rosa určitě není arogantní. Tenhle trend používání slova arogantní na každého, s kým nesouhlasím, nechápu. Jinak zpruzelej je nejspíš proto, že to je víceméně introvert, kterej by nejspíš radši doma zalezlej pod peřinou poslouchal heavy metal a místo toho musí za pár set tisíc měsíčně řídit bandu primadon a odpovídat novinářům na otázky Smích

      • Kamenovic3.5.2021 12:53reagovat

       Rosický je arogantní. To je prostě fakt.

       • Tashunka Witko3.5.2021 13:23reagovat

        Myslím, že není, ale jsem asi ovlivněn tím, že to byl můj největší oblíbenec za poslední desítky let.

        Já vidím Rosu spíše jako neschopnýho a pořád ještě nevyzrálého kluka, který prostě přijal funkci, na kterou nikdy mít nebude.

        • Jereacs3.5.2021 13:30reagovat

         U něho se mělo postupovat jak u Čecha. Má nad sebou Granovskou. Když Chelsea kupovala new gólmana tak hlavní slovo měl on u příchodu Mendyho. Prostě taková spojka mezi majitelem a A-tymem.

      • johnny13.5.2021 12:59reagovat

       Já kvůli němu brečet nebudu, fotbalista skvělej, SŘ na hovno. Psal jsem to dnes ráno, že se musí udělat čistka, jak v hráčích tak ve vedení. A kdo by to jako dělal?? Rosický ten na to nemá koule.

     • Tyrrael3.5.2021 13:10reagovat

      A dá si ještě jeden rozlučkový match. Smích

   • johnny13.5.2021 12:46reagovat

    Ty voe to by byla nejlepší zpráva za poslední cca 2 roky Smích

   • Paspartu3.5.2021 13:33reagovat

    Jenom doufám, že je to pravda. Jak moc důvěryhodný zdroj je, že se něco nese zákulisím? :)

  • Bunda3.5.2021 12:34reagovat

   Sračka od čuraků

  • captain_obvious3.5.2021 12:37reagovat

   Tak silnější pes než Rosa je podle všeho úplně každej.

   ”Nebudeme se pouštět do finančních dostihů”, lol tady nevybíráš, kterej řemeslník ti položí plovoučku do kuchyně.

   • thomasd863.5.2021 12:45reagovat

    Nic bych za to nedal, ze se Kreta zhlidl ve Vrbovi hlavne kvuli tomu, ze dokazal v Plzni carovat relativne za maly prachy. Bohuzel ted je uplne jina situace a nic jinyho nez tezce vylozeny prachy na drevo za kvalitu nam nepomuze...

  • artaxerxes3.5.2021 13:30reagovat

   To je informace typická pro ubrečence za tratí. Oni v rámci svojí neobjektivity si myslí, že jedinou šancí jak by mohli přijít o titul je ten, že Sparta bude podplácet sudí.

   Takže někdo vytáhne někoho o kterém všichni ví, že je cinklý, ale to jméno uvede.

    

   A místní hateři Rosického tu slaví druhé vánoce.

    

   Buďte v klidu, tohle je kachna.

   • Jereacs3.5.2021 13:32reagovat

    Holt židi najeli na nás model 90 let. To jsme taky skupovali ligu jak se dalo. Jen doufám ,že na to dojedou jak pod Jarolímem.

    • Majklll3.5.2021 13:37reagovat

     jenže oni tehdy měli Jarolíma a jeho buchtu agentku, nebo co to bylo - takže tam to byl čistý tunel. Nyní mají Trpiše, který bohužel ví co dělá.. ty ho nemít, tak jsou v prd..

    • wasek2611@centrum.cz3.5.2021 13:38reagovat

     nedojedou. S Jarolímem počítali s LM a vypadli s Tiraspolem, to je finančně položilo.

 • Rosicky

  thomasd863.5.2021 12:24reagovat

  Byl to muj nejoblibenejsi hrac za 25 let co fandim Sparte... Ale jestli pusti Plavsice do Slavie, tak definitivne skoncil... Me prijde neskutecny nad tim vubec uvazovat boze...

  • M4rtin3.5.2021 12:26reagovat

   neboj máme místo něj v záloze Hanouska a Krejčího staršího. To bude pokoukání Smích

   • thomasd863.5.2021 12:33reagovat

    Nejhorsi je, ze Plavsic ceka na smlouvu od zimy a furt se nic nedelo, proc by zustaval nekde, kde ho nechteji... Nechtela by Slavie treba Hlozka?

    • M4rtin3.5.2021 13:07reagovat

     Když jsem se to dozvěděl tak jsem byl nasraný jako prase ale teď už jsem se uklidnil a musím se tomu jen smát. Sledovat takové nýmandy, co máme ve vedení, je vážně k smíchu (když nechcete brečet). Nicméně alespoň mě Sparta mentálně zocelila: Dostávám od ní pravidelný příjem zklamání, nasrání a beznaděje.

     ps: Rosický stojí za hovno. Toho člověka bych nenechal řídit ani samoobsluhu.

 • Spirite

  Brian Pricke3.5.2021 12:16reagovat

  Jdeme do toho?

  • Kamenovic3.5.2021 12:21reagovat

   Jasně.

   Do čeho?

   • Brian Pricke3.5.2021 12:23reagovat

    Kdo GM a kdo hlavní skaut? Hodíme mincí?

    • Kamenovic3.5.2021 12:25reagovat

     Já chci být GM, skaut musí cestovat a to já nerad.

     • Brian Pricke3.5.2021 12:27reagovat

      To Jirkovi neřekli, von to jede beztak všechno z Vimea. YouTube už je pokročilá technologie.

      • Kamenovic3.5.2021 12:29reagovat

       Já se sofifou a TM bych byl lepší než Jirka, ale to jaksi není tak těžký...

       • Brian Pricke3.5.2021 12:33reagovat

        Pošli to Danovi, prosím tě. Zítra mám čas, tak ať to oznámí.

 • SRKI

  FANDA73073.5.2021 12:07reagovat

  Vcera pocas zapasu som si akurat pomyslel, ze ked sa nedohodneme so Srkim, ze bude ”sranda” ked ho oslovia sikmaci.A teraz ked to citam ide ma ”trafit”.Mne sa posledne zapasy pacil a chcel ho aj Vrba, ale Rosa udajne nie.

  • MichalR703.5.2021 12:11reagovat

   K tomu lze napsat jediné. Sebestředný Rosický ven.

    

  • spartan13.5.2021 12:13reagovat

   Sebestřednej, rozmazlenej fracek. Rosičtí ven!!

  • M4rtin3.5.2021 12:28reagovat

   Mimochodem se mu ani nedivím, že chce od nás pryč. Asi se chce posunotu v kariéře. Já už na ten náš mančaft koukám už jen ze zvyku a je mi z toho vždycky smutno.

80958 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha