Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Kanga

  kopyto25.7.2020 11:28reagovat

  Sorry, ale já už se ani nemůžu zlobit. Každé skleněné klepeto, které se roztříští poté, co jednou špatně došlápne na trávník a posere se poté, co proti němu nastoupí průměrný evropský klub, tady dostává druhou, třetí, ... desátou příležitost a doživotní smlouvy, Štěťa tu z pěti nadprůměrných výkonů před prázdným hledištěm vyčaruje dvouletou smlouvu, Husťa ve sparťanském dresu nezpracuje míč a dostane smlouvu, Vašoň si ze Sparty dělá bokovku při modelingové kariéře a dostane smlouvu, zatímco když je tu konečně někdo rozdílovej, produktivní, psychicky silnej a bez zdravotních trablů a ten někdo dokonce i má zájem tu zůstat, tak by musel asi nejdřív olízat Rosovi kaďák k tomu, abychom se nad ním smilovali a podškrábli ho na dva roky Smích . Tak holt ty ušetřené peníze utratíme za prvotřídního beka Ladíka, který naše mladý naučí, jak správně leštit lávky v zahraničí, k němu přiberme třeba Vaška Kadleců a vzhůru za titulem ...

  • ap241225.7.2020 11:38reagovat

   To v tom vedení Sparty ne nikdo kdo by řekl toho Kangu bysme měli získat? Nebo to nechávají vše na Rosovi? No zatím jenom oslabujeme, místo abysme posilovali, nějaký kvalitní posily jsou asi v nedohlednu, jsme spíš pro smích! To bude zase sezóna, nás může zachránit snad jenom koronavirus...

  • ap241225.7.2020 11:38reagovat

   To v tom vedení Sparty ne nikdo kdo by řekl toho Kangu bysme měli získat? Nebo to nechávají vše na Rosovi? No zatím jenom oslabujeme, místo abysme posilovali, nějaký kvalitní posily jsou asi v nedohlednu, jsme spíš pro smích! To bude zase sezóna, nás může zachránit snad jenom koronavirus...

  • Boss00925.7.2020 11:48reagovat

   Sauhlasím, také mě je z toho ouzko. Sparta je místy jak chráněná dílna. Asi byl pro věčného lazara Kanga málo zraněný. Jako pochopil bych, kdyby tyto priority zastával klub dlouhodobě. Dávno pustil Vašonka, Zahustela a další tak bych to bral, ale v kontextu jejich prodloužení viz třeba ještě Heča a Stetina, který se tady tři roky z lidí na tribunách hroutil dostanou v pohodě tři roky a Kanga nejlepší hráč co má statistiky, minuty a pokaždé i když se ho každý nový trenér snažil odepsat stejně se zase do sestavy vrátil, protože je to prostě kvalitní hráč, tak se tady bude vydírat. Ne panové ze Sparty takto se s důležitými hráči nejedná. Rosický je prostě děcko, co neví jak se tato funkce má dělat, že byl dobrý hráč tak to z něj bohužel ještě nedělá dobrého funkcionáře. Kdyby tady byl Pelta, který i když je to velký slizoun tak ví co to obnáší, Kanga by dávno měl smlouvu a včera by začal trenovat s týmem. Rosický ven, jdi se učit do nějakého provinčního klubu. To že si měl velkou kariéru, to neznamená, že nám budeš kurvit Spartu. Já nejsem zvědaví na nějaký studio kamarád, ale chci výkony a fotbalovou radost a tu Kanga ukázát uměl. Kanga si tohle jednání od Sparty nezasloužil, ale podívejte se třeba do těch našich médii. Asi to prostě nemohlo dopadnou jinak. Český zatuchlý fotbalový rybník a běda tomu, kdo ho bude chtít pročistit.

   • johnny125.7.2020 12:01reagovat

    +1000000

    Bravo, líp to napsat nešlo.

     

   • Tashunka Witko25.7.2020 12:01reagovat

    Myslím, že o uvažování a oku Rosy nejlépe napovídá nákup Hanouska za 30 mega. Totální nefotbalové dřevo, které nepředstavuje ani ligový průměr a v současnosti je náš LB Nmr.1.

    • johnny125.7.2020 12:03reagovat

     No tak on ani trávník za 35 mega není zatím žádná výhra.

     • johnny125.7.2020 12:42reagovat

      pardon Trávník

     • TakeACS26.7.2020 8:14reagovat

      Možná že trávník za 35 mega by byla lepší investice Smích

   • victorlima25.7.2020 17:25reagovat

    Díky Bossi vystihl si to dokonale.

 • Rosický

  spartan125.7.2020 10:38reagovat

  Podle mě snižuje kvalitu kádru a to že hrál v Arsenalu neznamená, že rozumí našemu fotbalu. Nevím co ho opravňuje k tomu, aby šel otevřeně proti vlastním fanouškům a nechal utéct hráče, kterého tu fanoušci CHTĚJÍ !!!

  Své vlastní zájmy a ego by měl potlačit, nikdo není víc než klub ani její sportovní ředitel.

  • Funin25.7.2020 11:05reagovat

   mno ze si neco fanousci preji, zas tak moc neznamena, Rosa je sportovni reditel dosazen majitelem klubu a tomu se zodpovida

   • spartan125.7.2020 11:30reagovat

    To je právě chyba, proto si z nás fanoušků dělají tak akorát prdel a serou na nás.

    Myslíš toho majitele co fotbalový čich jako moje babička? K čemu nám je, když už nepustí ani korunu za pořádnýho fotbalistu, ten dělá všechno přesně naopak. Místo aby sem přitáhl pořádnýho s.ředitele tak přivede tohohle amatéra.

    Rozhovory plný frází a nic neříkající kydy.

   • Tashunka Witko25.7.2020 11:42reagovat

    Rosa je bývalý vynikající fotbalista a oblíbenec (bohužel stále více už také jen bývalý) fanoušků, včetně mě, který kvůli němu sledoval i zápasy BVB či Arsenalu.

    Jinak ukazuje, že je to nevyzrálá osobnost, zatím neschopná zastávat post SŘ ve Spartě. Fanouškům tak nezbývá než doufat, že časem potlačí své ego a až dětinské jednání a vyspěje. A že do té doby nenapáchá příliš mnoho fatálních chyb, které ho zatím provázejí.

  • orlosup25.7.2020 11:34reagovat

   Kdyby se měl sportovní ředitel rozhodovat podle fans tak tu ještě smrdí lafata s váhou a stránský dělá klauna před tribunama

   • orlosup25.7.2020 11:35reagovat

    *váchou

   • orlosup25.7.2020 11:35reagovat

    *váchou

   • Tashunka Witko25.7.2020 11:47reagovat

    Nechápu proč. Já bych klidně Lafatu odstavil už po příchodu Jankta, který byl v té době už lepší (tím nemyslím dobrý či svělý, ale Lafata byl už brzda a pro moderní fotbal byl stejně ”vhodný” jako Kozák). Stránský je a byl pro mě nedůležitý a přeřazení Váchy jsem uvítal a jeho role v béčku mi přijde dokonce smysluplná, na rozdíl od většiny tahů a rozhodnutí ve Spartě.

    • spartan125.7.2020 11:55reagovat

     Jo přesně, Vácha mi v béčku vůbec nevadí.

    • orlosup25.7.2020 12:10reagovat

     No vidíš já to bych to udělal jak ty,ale stoprocentně bysme byli v menšině nebo si nepamatuješ co se na tribunach skandovalo nebo většina na fb či insta psala když strama nechal lafatu leštit lavičku nebo tribunu, když si rozklikneš na insta nějakej aktuální příspěvek kde má fotku vácha tak tam vždy najdeš několik komentů, že patří do áčka, poslední srdcař a podobný bláboly

   • spartan125.7.2020 11:52reagovat

    S těmahle fans mě prosím nehaž do jednoho pytle.

    Díky.

 • Tímhle mě Rosický nasral

  Enkoff25.7.2020 10:01reagovat

  .... a ztratil jsem veškerou důvěru v něj!

  • lotarr25.7.2020 10:24reagovat

   Tohle , ale neni přímo vina Rosickýho na tu funkci ho někdo dosadil i když věděl že jediná jeho kvalifikace je jeho jméno a to že hrál v Arsenalu a to se nedá považovat za přednost když se člověk ohlídne jak se Arsenalu dařilo.Prostě nechápu obsadit řízení klubu jako je Sparta člověkem kterej se teprve musí svoje řemeslo učit pochopil bych to kdyby šlo o Zlín, Slovácko a podobně, ale ne o klub kterej musí mít okamžitý výsledky.

   • Enkoff25.7.2020 11:04reagovat

    Podle mě v tom není neschopnost Rosickýho, tohle je čistě o egu a to do takovýho obchodu nepatří. Deal prakticky loženej a on ho podělá svým egem. Nebo někdo jinej kdo mu to takhle nařídil.

   • johnny125.7.2020 11:15reagovat

    Mimo letošního Namol cupu žádný úspěchy už cca kolik 5-6 let nemáme a ejhle kdo se nám o výhru v poháru nejvíc zasloužil? Kanga s Hanckem, proto opouštějí Spartu, Kanga chce smlouvu na dva roky, neblázni to je moc, u Hancka jsme zase neakceptovali opci, neblázni to je moc, hlavně, že se tady živil TBCH tři roky, Kaya to samé, Panák za dva roky nekopl do mičudy, Hustilka se prodloužil, sláva pozitivní zpráva.

    Rosický má vysoké ego a Kangu tady nechce, ale Rosický není Sparta, Spartu dělají její fanoušci.

    Ta Rosického nevyzrálost je dost viditelná a pro mě jsou jeho kroky velikým zklamáním, jestli místo Kangy přivede někoho srovnatelného tak se mu klidně omluvím, ale už mu nevěřím...

    • artaxerxes25.7.2020 11:19reagovat

     Jelikož jsme to před tím dělali blbě a vyhodili naprosto zbytečně prachy, tak je v pořádku zase vyhazovat prachy?

      

     • johnny125.7.2020 11:40reagovat

      Ale né, já nechci, aby se vyhazovali prachy, ale za Hancka bych je dal protože si myslím, že se za dva roky prodá ještě se ziskem.

      A rok nebo dva za Kangu to je k smíchu, tady se prodlužují frajeři, co nezpracují balón a my si necháme utéct fotbalistu, jakých v naší lize není?

    • Chabix25.7.2020 11:37reagovat

     TBCH privedl někdo jiný. Kayu taky. Panákovi zkurvil operaci klub. Tomu vyčitat, že je na hromadě, je nefer. Chapu ze Rosický chce vést klub sportovně a ekonomicky zdravě. Hodnotit tyhle jeho kroky budu za par let. Zahustela nechapu.

 • Kanga

  Dno25.7.2020 9:58reagovat

  “Temperamentního Gaboňana může nahradit Michal Trávník či ofenzivní univerzál Jan Fortelný, který uplynulou sezonu hostoval v druholigové Jihlavě.

   

  Zapomenout však nesmíme ani na mladičkého Adama Karabce, kterému dal Václav Kotal důvěru již během jarní části sezóny, za což se mu ofenzivní štírek odměnil i svým premiérový gólem proti Karviné.”

   

  Tomáš Rosický tak již s předstihem dokázal zajistit, aby díra po zlobivém dítěti z Gabonu byla bez problému zacelena.”

   

  - Jan Vacek, Deník Sport

   

  To si dělá prdel, že jo?

  • acs1925.7.2020 10:03reagovat

   Debil má notičky od Rosického zřejmě. Tvrzení, že Kangu nahradí Fortelny je fakt velký bizar.

   • MarekKincl25.7.2020 10:11reagovat

    Chtěl jsem, aby Kanga zůstal, na druhou stranu když nehrál, bylo vidět, jak je na něm tým závislej. Pamatuju si, že stejně to bylo, když tu hrál Pavel Horváth nebo Matěják a budu držet palce panu Kotalovi, aby tým naučil hrát systémově tak, aby se hráči hlavně ve středu pole dali v případě problému zaměnit a nemělo to fatální vliv na hru.

    • acs1925.7.2020 10:17reagovat

     Pokud to dokáže, tak gratuluji, ale se Sackem, Trávníkem a chodcem Dočkalem to bude asi hodně těžké

    • Nuff25.7.2020 10:21reagovat

     Jo, tohle je střízlivý pohled na věc. Pak si ale vzpomenu na všechny ty zápasy (krásnej příklad je finále poháru v LBC) ve kterých bychom bez Kangy nebodovali a optimismus me opouští.

  • Shaemi25.7.2020 10:04reagovat

   Dělá mu alibi. Stokrát proklamovaná lež, se stává pravdou. To věděl už Goebbels.

   Vacek je taky takový ministr propagandy.

  • Pharaoh25.7.2020 10:08reagovat

   To je debil, notak to sem neviděl. Je mu hodně.

  • Srdcař Plavšič25.7.2020 10:25reagovat

   Ač je Sport jen humoristický plátek s nulovou relevancí, tak ten Fortelný mě opravdu zničil. Smích

    

   Jsem si připadal, že čtu čaulidi.

 • Vacek na Twitteru

  Nuff25.7.2020 8:58reagovat

  Kanga na 99% nepodepíše (asi prý klapne ten Trabzon).

  • Míša25.7.2020 9:05reagovat

   Vacek, od tý doby, co mu nevynáší Kotalík a Ščága, je asi stejný zdroj jako ruik. Bohužel tady bych tomu fakt věřil, Rosa se urazí a vytáhne trumf v podobě Bořka spasitele, Kangu teda vlastně nepotřebujeme. To pak zase bude divení a mrzení... Ach jo. Liga přijde o nejlešího hráče. Zadarmo. Rosický demisi.

  • Srdcař Plavšič25.7.2020 9:20reagovat

   #RosickyDemisi

   • Nuff25.7.2020 9:57reagovat

    Jo, ukázaná platí - Stanciu v židočíně, Kanga a Hancko nejspíš pryč. Ať už byly tyhle případy jakkoli složitý na zvládnutí, řešení je prostě u všech v neprospěch Sparty (pokud Kanga a Hancko nevyjdou).

  • acs1925.7.2020 9:22reagovat

   Rosický táhni ze Sparty, na řízení prostě nemáš.

  • Jerababa25.7.2020 9:34reagovat

   Už vidím tu parádní sestavu Heča-Sáček, Štetina, Lischka, Hanousek- DMK, Dočkal, Krejčí, Trávník, Hložek-Kozák. To bude nekoukatelnej blivajz. Vzadu to bude jistit neobránce Vindheim a plašan Plechatý, střed oživí Karabec s Plavšičem útok nabídne negolového Teteha.

  • Shaemi25.7.2020 9:49reagovat

   Na mě to působí tak, že sice Rosický dal nabídku, aby se vykázala snaha a fanoušci se nebouřili, ale která je účelově taková, aby ji Kanga nepřijmul. Ne nadarmo každý trenér prvně zkoušel hru bez Kangy. A aby se fanoušci uklidnili, pustí se do médií odůvodnění, že si Kangu chtějí tím jedním rokem pojistit, aby makal. Hovno. Rosický ho nechce,to je snad většině lidí jasné.

  • Larrygo25.7.2020 9:54reagovat

   V pohodě. Uprostřed hřiště začne hrát Trávník a Sáček a jedeme dál.

  • HomelessOnWifi25.7.2020 10:32reagovat

   Uz si zas zmenil profilovku na instagramu. Vypada to na konec tyhle saskarny

 • Nechápu

  TakeACS25.7.2020 8:18reagovat

  Kangovi je 29 let! Na playmakera ideální vek, do 35 může být nejlepší v lize, ještě s jeho fyzickou připravenosti a stavbou těla. Nechapu proč dávat nejlepšímu hráči smlouvu na rok... Heča ve 29 dostal smlouvu na 3 roky a to ani nebyl jasná jednička. ROSICKÝ PROBUĎ SE! Meli bychom být rádi, že máme jistého playmakera na více let dopředu a můžeme kolem něj budovat kádr, dáme mu smlouvu na rok a co pak? Zas to stejný... Dočkal je o rok starší, raději ani nechci vědět do kolika má smlouvu. A dávat nejlepšímu hráči týmu nějaké podmínky a opce, to se na mě nezlobte, ale to by se urazil asi každý pořádný hráč. Hlavně že prodlužujeme Zahustely.. achjo už jsem nasranej vážně. Minčev se zapojí později do přípravy a už bude zase ta jeho startovní lajna posunutá, taky chyba..

  • victorlima25.7.2020 8:33reagovat

   Samozřejmě! Obávám se, že ze strany Rosy je zde dlouhodobá averze proti Kangovi. Pokud ho nepodepíšou a nejspíš Hancka také, tak se zase ocitneme tam, kde jsme byli v zimě. Dalo by se použít i jiné slovo. Ani Kotal nás z toho nedostane. Když trenér nedostane kvalitní hráče, tak to může být Klopp a je nám to kulový platné. Musí se snoubit kondice a taktika s kvalitou. Když odejdou dva výrazně nejlepší hráči a stejně kvalitní (o čemž pochybuji) je nenahradí, tak budeme tam, kde jsem výše naznačil.

   • TakeACS25.7.2020 8:40reagovat

    A hlavně se konečně pročistil kadr a myslím, že se ušetřilo spoustu peněz (Kaya 3M, Mandjeck 1,5M, Frýdek 1,5M, Tal 3M,Hašek 2M, Jílek 2M),takže by neměl být problém nabídnout hráči dlouhodobý kontrakt, aby byl spokojenej a kádr byl stabilní. 13M měsíčně ušetřeno, 156M za rok a nejsme schopni udržet nejlepší hráče, natož přivést posily. A pokud by byl Kanga Čech uz by mel v zimě smlouvu na tri roky, bohužel si myslím, že nepomáhá ani Kotal.

    • fandim25.7.2020 8:48reagovat

     Frydka a Haska si vzal kde? Za tyhle prachy by se nehnuli metr od stadionu, aby jim zivobyti nahodou nezmizelo:)

    • vitamin25.7.2020 9:31reagovat

     Haha Frýdek 1,5m, Hašek 2m, Jílek 2m. Cos hulil proboha? :))))

   • kapacita25.7.2020 9:01reagovat

    Souhlasim se vším.Rosa je vůl v tomhle.

 • Kanga

  Boss00925.7.2020 5:21reagovat

  Nejlepší hráč za posldní roky a Sparta ho tou smlouvou defacto uráží, hlavně ze dostal novou smlouvu Vašonek v béčku, vždyť je přeci dobrej mentor. Ty vole myslíte si, že je Kanga úplně blbej a nevidí ten rozdílnej přístup. Jak pak tady má hrát? Věčnej lazar Rosický by si měl rychle vzpomenout jak mu Arsenal prodlužuval smlouvu vlastně za nic, protože byl furt na hromadě. Opravdu nejlepší prověření hráč a Sparta se k němu chová takto. Kangičko vyser se na to tady. Jen doufám, že v budoucnu bude Rosický takto dusledný u všech hráčů a hlavně u čechu co to maji Spartu jako oslíčku otřes se. Ale víte ce, já o tom silně pochybuji. Není nad dvojí metr.

 • Stáž

  Srdcař Plavšič24.7.2020 23:14reagovat

  Prosím pěkně, stane se teď z jednoletých smluv standard? Neb u žádného příchozího hráče nelze odhadnout, zda na to bude srát.

  • waaw24.7.2020 23:25reagovat

   Vzdyt je prestupni obdobi kazdeho pul roku, stacila by pulrocni smlouva

  • Buritos1424.7.2020 23:36reagovat

   Jinak v Chelsea je pro hráče 30+ jednoletá smlouva opravdu klasický standard. A jentak pro info. Je to suverénně nejlíp hospodařící tým v Anglii a velkých ligach.

   • johnny125.7.2020 8:12reagovat

    Já ti nevím, ale mě Chelsea nějak nezajímá, já vidím propastný rozdíl třeba mezi Zahustelem (smlouva na 3 roky) a Kangou (smlouva na rok) tak ti mi to nějak přijde nespravedlivé, jeden se málem přetrhne a hraje špičkový fotbal a druhý po nemocnicích a nehraje nic. Přesto je to Kangovi prd platné a SŘ ho ponižuje trapnou smlouvou.

  • TakeACS25.7.2020 8:06reagovat

   To by se za tebe nestalo Adame!

 • DS

  Dynamo24.7.2020 21:50reagovat

  Titulka sobotního Sportu: angažmá Kangy ve Spartě se zřejmě chýlí ke konci.

  • standis24.7.2020 21:56reagovat

   Já jen doufám, že je to forma nátlaku na Kangu a pak se domluví.

   • Enkoff24.7.2020 22:16reagovat

    Jo super a po nátlaku za nás bude hrát o to líp. Celej žhavej bude. Někdy mi přijde, že ten českej fotbal fakt dělají lidi, kteří nemají absolutní ponětí o tom jak motivovat

    • standis24.7.2020 22:30reagovat

     já neříkám, že je to dobře.Úsměv Třeba je to blábol na hlavní stránku...

  • Jereacs24.7.2020 21:58reagovat

   https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=UdYlUQlrIcg&feature=emb_title

  • captain_obvious24.7.2020 22:49reagovat

   Jak jako chýlí ke konci? Buď bude pokračovat nebo už dávno skončilo posledním dnem sezóny ne?

  • captain_obvious24.7.2020 22:49reagovat

   Jak jako chýlí ke konci? Buď bude pokračovat nebo už dávno skončilo posledním dnem sezóny ne?

  • waaw24.7.2020 23:26reagovat

   No a co maji taky furt na titulku jako davat?

    

 • Rosa mě překvapil

  Laduk24.7.2020 20:06reagovat

  zachoval se jako šéf a musí se brát vážně. Rozhodnost mu jen prospěje i v jiných jednáních. Pokud Kanga odejde, nějakým způsobem ho nahradí, nemám obavy

  • Míša24.7.2020 20:32reagovat

   Ty krávo Smích

  • Enkoff24.7.2020 21:02reagovat

   Šéf? Jo a pak náš pan šéf bude plakat jak trenér nesplnil očekávání a hráči hrajou pod možnosti. Tyvole takovej hráč na dva další roky na stole.... A kvůli hovadině, že by nemusel být motivovanej mu nedám smlouvu na 2 roky, ale jen na jeden? Neschopnost vést lidi. To má nakakáno v kalhotách nebo co? Tohle považuju za slabost, nikoliv za projev šéfovství. To vypadá úplně jinak!!!

   • gambac24.7.2020 21:22reagovat

    presne tak, ono uz toho bylo hodne napsano ale podle me je to totalni neschopnost celeho vedeni..tak kvalitni hrac, chce tu hrat a my nejsme schopni si ho udrzet...

  • Dolikus24.7.2020 21:25reagovat

   Tak ten byl dobrej hele Smích

  • ajosek24.7.2020 21:37reagovat

   Rosa se chová jako diletantVztekVztek.Odstřelit Kangu a Hancka může jen trouba.

   • johnny124.7.2020 21:55reagovat

    Absolutně nepochopitelná záležitost u člověka, co prožil fotbalový život v top klubech. Fakt tomu nerozumím...

  • AlaMierda24.7.2020 21:53reagovat

   Rosický má evidentně dost citelné manažerské slabiny. To je vidět na případu Kanga. Pokud ovšem nemá v rukávu minimálně plnohodnotnou náhradu či dokonce lepší. Tím pádem bych se mu omluvil.

  • tatkaradicka24.7.2020 21:54reagovat

   Ten ho nahradí maximálně Dočkalem, dilettante

  • deepred24.7.2020 21:59reagovat

   Souhlas. Rosa ví co chce. Konečně se po dlouhých letech opět můžeme bavit o koncepci.

   • Enkoff24.7.2020 22:28reagovat

    Koncepce poslat Spartu do ještě větší řiti než je tím, že si nechá utéct dva stavební kameny a nahradí je fantastickými mládenci, kteří předváděli famózní výkony na lavičce Jablonce či Hradce Králové? Bomba, nádherná sezóna nás čeká

    • Enkoff24.7.2020 22:30reagovat

     Doprčic ušetří za platy Chaima, Kayi, Mandjecka, Frýdka a dělá haryky s Kangou. To mi fakt hlava nebere. Jestli odejde, tak u mě skončil, pokud nepřivede do týdne adekvátní náhradu

     • deepred24.7.2020 22:48reagovat

      Nevím, o čem mluvíš. Kangovi dal férovou nabídku. Pokud se bude chovat, smlouva bude dvouletá. Peníze mít špatný rozhodně nebude. O Hanckovi se dál jedná, ale italská liga se ještě, stejna jako spousta dalších lig hraje, takže jednání budou trvat. A aby to stálo na mladých, to je přeci to, co všichni výhledově chceme, nebo ne? Pan Vacek to řekl v podcastu o Rosickém dost jasně. Rosa vidí největší sílu Sparty v akademii. Taková slova jsou mi více než sympatická.

      • Shaemi24.7.2020 23:00reagovat

       Jo no, akademie si namaže Slávii na chleba. Se probuď vole.

       • deepred24.7.2020 23:24reagovat

        Protože doteď jsme si jí mazali na chleba každej zápas, vole

        • Shaemi25.7.2020 8:08reagovat

         No právě, tak místo, abychom posilovali, tak Rosický vyvádí takové blbosti. A spoléhat na akademii... To bychom mohli, pokud bychom do ní kupovali cizince z celého světa, jak to dělá ten proklamovany Ajax nebo Salzburg. S vlastními odchovanci nikdy nebudeme konkuceschopni ani u nás, natož pak v Evropě.

      • Enkoff24.7.2020 23:02reagovat

       Mluvím o tom, že pokud mi bude zaměstnavatel do smlouvy dávat klauzule, který okatě dávají najevo jeho nedůvěru ke mně, tak mě to rozhodně nezvýší loajalitu k němu. A to jsem poslední rok pracoval skvěle

       • deepred24.7.2020 23:16reagovat

        No, jak moc skvěle Kanga pracoval celý rok je otázka. Pod Kotalem to bylo super a rád bych, aby zůstal, ale předtím to vždy tak slavné nebylo, a to především v tom, jak pracoval pro tým. Rosického skepsi rozumím. Chce si pojistit, že dál bude makat i pro ostatní, jinak spolu s Dočkalem nemohou hrát a aby jeden seděl si nedovedu představit.

        • Enkoff25.7.2020 7:31reagovat

         Takhle si akorát pojiští, že Kanga odejde

        • panta25.7.2020 8:56reagovat

         Kdy konkrétně Kanga nepracoval? Zápas. Nebo i část zápasu?

          

         • Chabix25.7.2020 11:31reagovat

          Taky se mi nelibí že se handrkujeme o rok s Kangou. Ale to ze Kanga nepracoval dozadu je pravda. Kolikrat ztratil mic a ani se nenamahal vratit. To mě uplně iritovalo. Z Dočkala se tu dělá nějaký lenochod, kterýmu hra dozadu taky nic neřika. Ale ten pracuje snazí se hrat dozadu, i kdyz uz rychlostně nestačí.

76503 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha