Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Křetínský

  LukyACS17.9.2017 23:07reagovat

  Má Spartu rozhádanou Strahov x Letná, což přiznal Ščasný v rozhovoru. Jak to potom asi může fungovat, když se hádají dva tábory, co se podílí na fungování klubu? Křetínský to neřeší. Se pak nedivme, že máme rozhádané fanoušky, hráče, legendy...

   

  Ryba smrdí od hlavy a pokud Křetínský nemíní dát zásadní pravomoci 1 člověku, kterej si to vyčistí a postaví celou Spartu podle sebe a dál bude chtít bejt u všeho, i když má na Spartu minimum času, s trenéry si kreslit taktiku, tak Sparta bude furt neúspěšná a bude lepší, když to fakt prodá. Respekt mu jako podnikateli a jeho úspěchům, kterým se vyrovná jen pár jedinců z celé ČR, ale takhle se Sparta fakt řídit nedá.

  Vyhazovat Itala je příliš povrchní, přijde někdo novej a stejně nebude s takovým fungováním úspěšný. Už v blogu jsem psal, že lítáme ode zdi ke zdi - stáří hráči, mladí hráči, cizinci... žádná dlouhodobá strategie a koncepce, do toho samé boty stejných lidí, které nikdo nevyhodí, protože to jsou kámoši

  • wasek2611@centrum.cz17.9.2017 23:25reagovat

   Proto mi přišel Holoubek jako nejlepší řešení. Protože ten by spojil Letnou a Strahov.

    

    

   • majtin18.9.2017 8:32reagovat

    Ano. A přesto mu někteří házeli klacky pod nohy hejtováním Konatého (ponechme stranou jestli mu bylo správné odpustit nebo ne, ale formu protestu která Spartu poškozovala).

  • podzim17.9.2017 23:28reagovat

   Vyhození trenéra asi nehrozí. Nedokážu si predstavit, že by majitel platil případného nového trenéta + tohodle nýmanda a jeho 7 asistentů. Průser byl to že vůbec k nam ho někdo přivedl.

    

   Nezbývá nám teď nic jiného než se modlit, že se to nějak otočí. Ale já už tomu projektu nevěřím!

   • Ruud198617.9.2017 23:33reagovat

    Nevíme, jakou má výstupní klauzuli ve smlouvě, jestli není jeho případné odvolání a rozvázání smlouvy podmíněno uhranými výsledky. Třeba není Daniel až tak lehkomyslný, přecejen tato trenérská skupina je opravdu velice nákladná.

   • LukyACS17.9.2017 23:36reagovat

    To máš jedno, kdo nás trénuje. Stejně si to sedne maximálně jako stolice na dno záchodu, pak musíš jen spláchnout.

    Bude to tak, dokud nepřijdou razantní změny ve fungování klubu.

    Dřív jsem měl radost, že se někdo prodal třeba za 100 mega, myslel jsem, že z toho klub bude mít prospěch a někde se to projeví, teď za tím vidím jen průser - klub oslabí a vedení ty peníze rozháže, nejvíc se vydělalo na mládeži, to jsou jasná fakta a žádné investice nazpátek nejsou, přitom trend ve světě je jasnej - mladí vpřed. Je to vidět na NHL i ve fotbale, dneska třeba dal 16 letej kluk z Janova 2 góly Laziu.

    • Ruud198617.9.2017 23:44reagovat

     Věrná pravda. Mládež nejlepší v republice a zruší se Béčko, největší blbost, co se mohla udělat.

 • Přehmaty rozhodčích

  Ruud198617.9.2017 22:58reagovat

  Ačkoliv si můžeme stěžovat na dnešní přehmaty rozhodčích, které nás poškodily, tak nejvíce poškodil Slavii jasný neuznaný gól v prvním poločase. Jen díky tomu jsme mohli ještě alespoň nějakou dobu ve druhém poločase snít o bodu z tohoto utkání,na víc jsme opravdu neměli.

   

  Nevyloučení Bořila a naopak vyloučení Costy nemělo na zápas až takový vliv, jako by mělo uznání regulérního gólu v prvním poločase. Nebrečme kvůli 5 minutám hry v deseti. Stejně jsme byli bezzubí. Dnes jsme si nezasloužili vyhrát a ani remizovat. Ale nebrečme, protože jsme Sparta..

  • Kombinator17.9.2017 23:01reagovat

   Smích

  • Lobrock17.9.2017 23:02reagovat

   Ty blbe, Škoda se do té šance dostal jen proto, že Jílek neviděl jasnej faul na Kadlece, kterej by běžel sám na branku. Měla být červená, hra by se zastavila a z protiútoku by vůbec k šanci a gólu nególu Škody nedošlo.

   • Ruud198617.9.2017 23:13reagovat

    Prosím pusť si záznam a uvidíš, že Bořil hrál opravdu míč a až potom došlo k vzájemému kontaktu s Kadlecem. Než začneš lidi označovat za blby.

    • dominik2717.9.2017 23:16reagovat

     Řekl bych, že ve studiu nakonec rozklíčovali, že to opravdu byl faul. Nicméně na obranu rozhodčího je třeba říci, že dát druhou žlutou za zákrok, který se stěží rozplétal na zpomalených záběrech, by také nebylo ideální.

      

     Tak jako tak je pro mě záhadou, jak mohl Bořil dohrát. Byly tam přece jenom i jiné zákroky, za které se ta druhá žlutá dala udělit.

     • Ruud198617.9.2017 23:21reagovat

      Ten zákrok byl opravdu velice sporný a ve veliké rychlosti, přecejen v takovém případě by každý měl preferovat spíše pokračování hry. Kdyby bylo video, je to něco jiného.

       

      Nicméně to, že dohrál Bořil celý zápas bylo až neuvěřitelné. Za držení a stažení hráče za rameno měla automaticky následovat druhá žlutá..

     • ouki18.9.2017 1:18reagovat

      Já nevím, mně už při prvním (live) záběru to přišlo jako naprosto jasný faul... Ve studiu to pak potvrdili.

    • jakub231117.9.2017 23:24reagovat

     Jo jeste napis ze jste meli kopat penaltu po tom divadylku ve druhym polocase..

    • Furia Ceca17.9.2017 23:40reagovat

     Tak on si to Kadlec hodí před sebe a upadne, zatímco Bořil mu to místo ukopnutí přiklepne jeho prvním dotykem do útoku a ne někam do prdele.. zamysli se jen nad logikou věci a kam šel balón...

 • Cože?

  kopyto17.9.2017 22:50reagovat

  Intelektuální elita z kotle že by někomu ublížila? To není možná, určitě jenom zuřivě diskutovali o implikacích Platónova díla pro antickou filosofii a při argumentaci macháli rukama tak rychle, že někoho omylem srazili a poslali do bezvědomí. Tihle kluci jsou přece jenom nebohé nepochopené oběti, donucené skandovat o zplynování Kotalíka jen tíhou okolností a vůbec, byl ten útok vidět v televizi? Protože jestli nebyl vidět v televizi, tak má hluboká racionální úvaha káže, že se vůbec nemohl stát ...

  • M4rtin17.9.2017 22:58reagovat

   Může mi také někdo mimochodem vysvětlit, proč tahají vlajku s tematikou Kosova na Pražské derby? Asi mi uniklo něco důležitého ale nevidím žádné spojení.

   • Furia Ceca17.9.2017 23:21reagovat

    Protože jim to Führer kotlíku přikázal, o ostatním bezmozci nepřemýšlí...

  • Kibic17.9.2017 23:00reagovat

   Myslím, že v Anglii mají systém, že takový ,,fanoušek,, se už do konce života na stadion nedostane.A pokud by se mu to podařilo tak dostane takovou pokutu, že na to ani nevidělá. Proč by to nešlo i u nás. Dnešní technika to umožňuje.

  • captain_obvious17.9.2017 23:08reagovat

   Nikoho jsem přizabít fanouška neviděl a ten čas taky nesedí!

 • jsem od protinožců

  saimiri17.9.2017 22:47reagovat

  Chlapi jsem z druhého tábora, nicméně nejsem tak úplně ultras a zaslepenej abych se vám vyhýbal, nebo třeba vysmíval.., prošly jsme si mnohem horším fanouškovským peklem než vy nyní a i když to bylo dlouhé a útrpné, bylo potřeba si tím projít, už jen třeba kvůli pokoře, která vám při vší úctě mnohokráte chybí.. Nemyslím tím vaší zdejší diskusi, tady jste i celkem (až na vyjímky)rozumnější než u nás na oficiálkách, ale jste schopní na stadionu zmydlit svého fanouška, kvůli tomu, že se nechová jako stupidní buran.. to je fakt moc:( Postavte se společně takovým sračkám a nechť jsme soupeři sic ostrý a řízní (hlavně při derby) ale férový a uctivý. Zdravím z druhé strany tábora SH

 • Situace

  Fanoušek z Liberce 17.9.2017 22:41reagovat

  Je neúnosná, je potřeba aby se něco stalo, protože takhle to dále nejde. Kotel, který málem zabil fanouška, mě dnes dorazil a doufám, že i někoho ve vedení Sparty, který se konečně zamyslí...

  • adam17.9.2017 22:46reagovat

   Obdivuju ty normální, kteří jsou dostatečně odolní na to, aby mezi tu bandu životních lemplů vlezli a ze všeho a všech kolem sebe se rovnou nepozvraceli. Život těch lidoopů stojí za hovno a ještě ho chtějí ničit ostatním. Doufám, že se tady objeví Viktor s aspol. se svými chvalozpěvy. Pokud se do konce této sezóny podaří tuhle bandu idiotů ze stadionu vymýtit, pak to pro mě bude víc, než titul nebo poháry.

   • Fanoušek z Liberce 17.9.2017 22:49reagovat

    Taky je obdivuji a je to přesně ten důvod,

    Proč přestávám chodit na Spartu. Není to jen v kotli, jedeš metrem, tramvají, busem, kolem tebe 15 ultras, řvou všude že vedení Sparty je banda čůráků, řekneš jim, že se za ně stydíš a dostaneš do huby.. Je to smutný, že jiný názor než jejich nemůžeš veřejně říct.... Smutek

   • Furia Ceca17.9.2017 23:31reagovat

    +1 souhlas, jedním z mých důvodů, že kromě diletanstkého vedení, který má všechny fanoušky u prdele a saje z Křetínskýho penězovodů, je dalším důvodem tahle banda postnáckovských ovcí, který se zasekly někde v devadesátkách a svým projevem dlouhodobě znemožňují, aby Sparta byla jedničkou i v podpoře klubu na domácím stadiónu... nenechám na sebe řvát bandou zakomplexovaných hoven, který to v životě nejdal dotáhli na podržtašku v tomhle směšným ansámblu zvaným Ultras Sparty..

 • kotel

  astronautacs17.9.2017 22:20reagovat

  Fakta: Po dnešku kotel (hlavně venku, doma je k smíchu už teď ) dost prořídne, protože pochybuju, že někdo bude mít náladu chodit do sektoru s lidmi, kteří se je klidně na základě jiných názorů pokusí doslova a do písmene zabít.

 • Svinstvo

  maroš17.9.2017 22:20reagovat

  Se Spartou končím. Ne kvůli divnému trenérovi, ne kvůli špatným výsledkům, ne kvůli mizerné hře.

  Jasně, že nikdo nikoho nenutí chodit mezi tu primitivní lůzu a spodinu, jenže na venkovném stadionu v takovém zápase to bohužel chodí jinak. Dokud s tím někdo něco neudělá, nikdy už nepujdu. Jasně, že ”se z toho nikdo neposere”, ale takových bude víc a ten počet bude stoupat. Až tam pak jednou zustane jen ta stovka primitivních ožralých agresivních socek, tak se snad někdo zamyslí a začne se něco dělat.

  • Kibic17.9.2017 22:32reagovat

   SPARTA jako taková za to nemůže. Nechápu proč by měl někdo končit. Pokud fandím tak kvůli klubu a tomu co pro mě osobně znamená a ne jak se jiní projevují nebo dělají dobře nebo špatně.

   • Paulinho17.9.2017 22:36reagovat

    Jistě a až super Kryspinovi borci rozslapou ksicht Tvému synovi, tak budeš chodit dál viď? Kotel nekompromisně zavřít , bez náhrady, prachy té zvěři vrátit, ať se ozerou u 777 a řvou si třeba na fb.

    • Kibic17.9.2017 22:47reagovat

     Jsou tu dvě věci SPARTA jako klub. A druhá jsou neurvalý lidi, kteří se neumějí chovat a to nepatří na žádný stadion ani sport. To patří za mříže. Brusel tu nikdo nechce.

   • M4rtin17.9.2017 22:37reagovat

    Co to meleš? Sparta si tam ty kriply z kotle chová už roky. Stydím se za ně. Dnešek je jen vrchol, mělo se už dávno konat.

   • jurasek11117.9.2017 22:45reagovat

    Dřív jsem občas na zápasech venku do kotle šel.Pár blbců tam bylo ale i to stačilo na negativní pohled na všechny přítomné.Situace se zhoršuje a to co dnes ti tak zvaní skalní předvádějí je na razantní zákaz vstupu všude kde se zjeví.A to i na Letnou.

   • Furia Ceca17.9.2017 23:37reagovat

    Tak hlavně, že jim šel Lafata zatleskat po Karviné. Jasný postoj na tom na který straně je. Fuck off těm, kterým jde o Spartu.

 • Hnus

  Koudelka17.9.2017 22:03reagovat

  Chlapci, jsem z druhe strany reky. Nebudu hodnotit zapas... Jste opravdu dole po vsech smerech, coz my jsme byli pred par lety rovnez, ale zacnete mezi sebou. To co se udalo v utrobach stadionu, kdy jsou vasi bezmozci schopni poslat do bezvedomi sveho kolegu, ktery nesouhlasi s primitivnimy vystupy... To je na vezeni, snad chlapec bude v poradku a pachatele dopadeni. Hnus!

 • paka

  demon17.9.2017 21:47reagovat

  ty naše fašistický magory z kotle zavřít někam do klece a nepouštět ven.bejt křetínským tak ten jejich sektor na letný zavřu a hotovo kreténi zasraný.svině zkurvený mlátit vlastí fanoušky protože něco neopakuju jako ovce. rozbít jim držky.

 • Zápas ani hra

  atraps217.9.2017 21:46reagovat

  se hodnotit nedá.Není totiž co.Jen jedna věc by mne zajímala.Kdy konečně přestane nesmyslné nasazování hráčů do zápasů.Ani jedno utkání pod vysněným trenérem jsme neodehráli ve stejné sestavě.Hráči neví co udělá druhej a takhle se nikdy nesehrají.Otrávení

52498 příspěvků
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
Technické zpracování AG25 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha