Kennyyyyy ![]()
Bartku, dobře ti tak, ty prase.
Klasická otázka, máte někdo nějakej funkční stream? Fromhot ani Sportlemon nefungujou :(
jako minule fromhot.com.
Opět s českým komentářem - asi O2.TV tohle k soudu nedají, tady mají smůlu, gauneři.
Super, už to frčí
Mně právě stream na fromhotu předtim nešel spustit vůbec, ale teď to frčí parádně... Ať se O2 třeba posere, ale jejich vyděračský programy si fakt nekoupim...
libe taky prohrava
reznicek v pohode
Chlapi, nevíte někdo, za co byl odpískán ten pokutový kop? To už muselo být něco obrovsky velikého, když pan Kocourek mňouknul penaltu proti Plzni za bezbrankového stavu.
Bičík - Mareček, Brabec, Holek, Hybš - Fatai, Dočkal, Jiráček, Hušbauer, Konaté - Lafata
Štěch, Steinhöfer, Litsingi, Krejčí, Matějovský, JULIŠ A MATOUŠEK!
Tak to s Matějem nebude zase tak vážný když je aspoň na lavičce ![]()
Ačkoli Bohemka ” je dole ” - jak zmiňuje Václav v souvislosti s očekávanou návštěvou, mám obavy o nepříjemné překvapení. Každé mužstvo chce vyhrát - tím spíše Bohemka ! Jedná se o derby a navíc se zoufale snaží konečně získat tři body.V naší obraně budou Frýdek a hlavně Costa citelně chybět. Mário byl totálně z formy - nyní po zranění asi nebude lepší.Nejlépe to vidí trenéři v přípravě, ale vůbec bych se nedivil,kdyby nasadili na místo Costy Marečka ( je více ”obounohý ” než Brabec ) a napravo Steinhoefera.
Samozřejmě budu rád, když moje obavy budou zbytečné !
Miliardář Křetínský má zálusk na internetovou tržnici Mall.cz
http://ekonomika.idnes.cz/kretinsky-vs-amazon-0qw-/ekonomika.aspx?c=A151024_2200794_ekonomika_rts
”Křetínskému to ve fotbale nejde, tak se na nás snaží vytáhnout aspoň takhle.” Jako bych ty trojročáky slyšel ... ![]()
že Velkej Čáp má stále chuť a elán pumpovat go Galaktikos Jabko takové nemalé peníze. Pro koho ten fotbal hrají? Včera na zápas s Duklou bylo 1.3OO diváků!!
si nemyslím. Stále dělá něco pro to aby v Jablonci lidi chodily a dost ho to štve. Včera jsme stejně jako každý divák dostali u vchodu od krásných hostesek pohár čaje zadara, vstupné na zápasy je jedno z nejnižších v lize, dobrej stadion, zajimavý hráče a divák stejně nepřijde.
Nevím přesně. Lístky jsme měli na pokladně bez označení vstupného. Ale co si pamatuji, v předligovém servisu, tak vstupné mají společně s Příbramí a Bohemkou nejlevnější.
Nevím přesně. Lístky jsme měli na pokladně bez označení vstupného. Ale co si pamatuji, v předligovém servisu, tak vstupné mají společně s Příbramí a Bohemkou nejlevnější.
tak když budou diváci, tak budou sponzoři, což jsou samozřejmě peníze pro něj.
Na e-Spartě byla zavedená nová forma registrace do diskuse. Co si o této změně myslíte?
Celkem hlasovalo:
19631 lidí.