Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Dobrá momentka

  Capo22.9.2014 12:41reagovat

  Timmy má Láďu upřímně rádÚsměv

  http://www.sparta.cz/img/edee/_generated/limit/u/gallery/2014/09/21/28889_vac_6760.jpg

   

  • Dobrá momentka

   majtin22.9.2014 14:30reagovat

   Ha,ha, já si toho všiml už včera a říkal jsem si, jestli mu něco (někdo) neschází Smích. No jo, vypadá fakt zamilovaně.

 • Mourinho-podpis a razitko

  rebus22.9.2014 9:58reagovat

  „Je to hráč Manchesteru. Nevěřím na tyhle dojemné příběhy, možná jsem ve fotbale až moc pragmatický. Když se rozhodl přestoupit do City, stal se hlavním rivalem Chelsea, příběhy jdou bokem. Dělá svoji práci jako profesionál a dělá ji velmi dobře,“ vyjádřil se k situaci ohledně Lamparda trenér Chelsea.Úsměv

  • Mourinho-podpis a razitko

   Kombinator22.9.2014 10:01reagovat

   Je to tak, podobně jsem o viděl u Franze, i když z početný Sparťasnký obce udělal svým rozhodnutím poměrně blbce.

  • Mourinho-podpis a razitko

   Capo22.9.2014 11:43reagovat

   Skvěle řečeno. V současném profesionálním fotbale je prostě klubismus přežitkem. Na ten si můžeme hrát tak maximálně my fanoušci. Jinak je to už jen věc nabídky a poptávky. Krásným příkladem je třeba Honza Stejskal, který při návratu z Anglie rád vzal nabídku z Edenu, když byl ve Spartě Kouba a přitom uvnitř sparťanem nikdy být nepřestal viz jeho okamžitý úprk z Edenu, když mu Sparta nabídla možnost trénovat brankáře.

 • Kombinátore,

  Pozorovatel22.9.2014 3:07reagovat

  nemám rád hádky a nevyhledávám je. A taky nemám žádnou radost z toho, když je někdo kvůli mě nasranej, ať je to kdokoliv, dokonce i ty. Jestli ti vadí, že jsem se proti tobě předtím ozval, i když to bylo mnohem kultivovaněji než v tvém případě, tak za to já nemůžu. Bylo to proto, že jsi mě už poněkolikátý opravdu nasral, a přiznám se, že na tebe a Liara mám už vypěstovanou určitou alergii. Možná jsem na tebe i o něco přísnější než na ostatní. Moje prvotní kritika tvojí osoby byla podle mě oprávněná a ty jsi patrně doteď nepochopil její podstatu. Šlo o to, že ty o něčem co nelze posoudit jinak než subjektivně prohlásíš, že je to objektivní fakt (že Lafatův gól je hezčí a každý to ví) a hlasování na iSportu je vyrovnané jen díky plzeňským podvodníkům (jako bys to mohl vědět). Všichni prostě nemají stejný názor jako ty a měl by si to přijmout. Vyčítáš mi, že sem moc nepíšu. Máš pravdu. Já tady nechci vypisovat svoje sestavy, možné posily a podobně. To jsem dělal na fóru před deseti lety a považuji to za zbytečné, protože vy to za mě uděláte lépe a já si to potom rád přečtu. A co se dále tebe týče.., podle mě dokážeš být často silně neobjektivní, ale nejvíc mi na tobě vadí, že v určitých ohledech nesneseš jiný názor. Když o Costovi napíšu, že měl dostat červenou, tak mě pošleš do prdele jako plzeňáka. Já takový lidi nemám rád. Ty kdyby ses narodil v Plzni, tak budeš podle mě doteď tvrdit, že oba plzeňský tituly byly čistý a sparťany budeš nazývat fízly a podvodníky. Já se s tebou ale už nechci hádat. Říká se, že moudřejší ustoupí, a že se má nastavit druhá tvář. Tak ti jí nastavím a přestanu sem psát, abych tě nenasíral, protože ty narozdíl od Liara aspoň jseš sparťan a já si těch svých pár komentů jsem schopen odpustit. Zamysli se ale aspoň nad tím co jsem napsal. Jenom o to tě žádám.

  • Kombinátore,

   Kombinator22.9.2014 9:11reagovat

   Jsi pokrytec a nic jinýho. Pamatuju, jak si útočil a nadával Indiánovi na ofiku pomalu pod každým jeho příspšvkem a teď tu děláš inteligenta, který nikdy nikomu nenadává. Je to trapný a ubohý. A je vidět, jaký seš křivák a navíc lhář, když tu hraješ takovou komedii a lžeš tu o mně. Já jsem psal o Lafatovu gólu nůžkami z důvodu, že jsem chtěl vědět názory na tu situaci u ostatních a dal jsem k tomu svůj pohled na věc a snažil se diskutovat a argumentovat, jenže tvoje namachrovaná maličkost se hned chytla toho, že jsem napsal, že Vízek a Plzeňáci hlasujou pro Limberskýho, protože to považujou za těžší, což jsem se zaprvé snažil vyvrátit argumenty a zadruhé jsem říkal, že se jednalo o nejhezčí gól, nikoliv o nejtěžší kop, tedy, že Plzeňáci hlasujou nesmyslně a překrucujou si anketu ,aby mohli hlasovat pro Limberskýho. Tobě z toho vyšlo to, že jsi měl začal prudit s Vízkem a dělal jsi chytrýho jako obvykle, i když já jen blbě poskládal nepodstatnou větu, takže to nebylo správně pochopený. Spíš se zamysli sám nad sebou ty, jen tu lžeš, převracíš něčí komentáře a otravuješ s blbostma a ještě si myslíš jak nejsi chytrý, kultivovaný a nad věcí. A běž do prdele s hodnocením mojí osoby, ty kašpárku pokryteckej. Samozřejmě, že přikláním některý věci na stranu Sparty a vím to, to je naprosto normální u fanoušků, ale snažím se být co nejvíc objektivní, snižovat to na minimum a vždycky, když s někým normálním diskutju, tak se snažím argumentovat a pracovat s fakty, pravidly atd, ty jen blbě kecáš na základě svých domněnek a nulovýho fotbalovýho citění(Jinak bys nemohl tvrdit, že zákrok na Chramostu nebyl faul) a myslíš si, že máš pravdu, protože tu seš ten nejobjektivnější ze všech.

   • Kombinátore,

    Lobrock22.9.2014 9:30reagovat

    Tohle je údajně podle jeho vlastních slov jinej pozorovatel než ten psychopatickej stalker z ofika.

    • Kombinátore,

     Kombinator22.9.2014 9:37reagovat

     No jasně. Ten musí mít odsud každýho zapsanýho v notýsku a psát si, co kde, kdy a o kom napsal. U Indiána na to musí mít 500 stránkovej blok.

  • Kombinátore,

   Kombinator22.9.2014 9:33reagovat

   A jako dost si mě urazil a nasral, že mě přirovnáváš k Plzeňskýmu Vlkovi, což je chorej člověk, který nedokáže situace vidět ani z 10% tak jak opravdu byly. Mít tě tu po ruce, tak ti fakt jednu fláknu přes hubu a to lidi fakt nebiju, ale tebe bych fakt s radostí zpráskal.

   • Kombinátore,

    rebus22.9.2014 9:59reagovat

    dejte si oba studenou sprchu a uz prestante otravovat-jak dve pubertacky!

   • Kombinátore,

    lidoop22.9.2014 10:08reagovat

    Nechcete si to vyřídit třeba někde na chatu, nebo si demonstrativně vzájemně roztrhat občanky? Už jste tu svojí hádkou ala školka zakydali půl stránky.

    • Kombinátore,

     Kombinator22.9.2014 10:40reagovat

     Taky jsem s ním skončil a už mu nic nenapíšu.

     • Kombinátore,

      Pozorovatel22.9.2014 12:28reagovat

      Ty seš smutnej člověk. A tenhle nick mě prostě napad, nevěděl sem, že už pod ním někdo psal. Víc na tebe nemá cenu reagovat.

      • Kombinátore,

       Lobrock22.9.2014 12:42reagovat

       Mně se názory kombinátora dlouhodobě líbí a velmi často se s nimi ztotožňuju.

      • Kombinátore,

       Avhred22.9.2014 12:53reagovat

       Nemíním se tady zapojovat do nějakých zbytečných, nikam nevedoucích slovních přestřelek, ale přijde mi poněkud zavádějící, když se snažíš Kombinátora přesvědčit o tom, že ne každý má stejný názor jako on a že by tuhle skutečnost měl přijmout, ačkoliv včera jsi na mě a na ke4n ohledně penalty odpískané proti Plzni zareagoval způsobem, jako kdyby tvůj čistě subjektivní pohled byl ten jediný správný.

       Navíc kritizuješ Kombinátora, že je neobjektivní, a potom dáš svoji vlastní neobjektivitu zcela nepokrytě najevo prohlášením, že jsi na něho přísnější než na ostatní …

        

       • Kombinátore,

        Pozorovatel22.9.2014 13:38reagovat

        1) Ty se nechceš zapojovat, ale zapojíš se.

        2) Jakou penaltu proti Plzni? Já hodnotil tu penaltu, ze který dala Plzeň gól. Jestli tam byl ještě nějaký zákrok na opačné straně, tak ten sem neviděl, protože sem viděl jen sestřih.

        3) Jestli ti přišlo, že sem zareagoval způsobem, jako kdyby můj čistě subjektivní pohled byl ten jediný správný, tak to byl tvůj subjektivní pohled na můj názor, který sis ale vyložil špatně. Protože já sem přístupný jiným názorům, jenom říkám, že tyhle kontakty bych nepískal. Mohl sem tam třeba připsat nějakou frázi Podle mě, nebo něco takovýho,.. Souhlas. Nechtěl sem to natahovat. On na názor, který se mu nelíbí napíše, že sem plzeňák, což je vrchol, a v tom je ten rozdíl. On je na mě nasranej kvůli jediný větě, kterou sem mu napsal a chová se kvůli tomu jak hulvát. Očividně si mě taky s někým plete.

        4) Já sem nabídl smířlivý tón i trochu sebekritiky tím, že sem přiznal, že sem na něj možná i trochu přísnější, protože mě už párkrát vytočil, což sem si myslel, že by snad mělo být hodnoceno pozitivně, ne negativně. Taky sem mu po tom prvním incidentu napsal, že se mi jinak jeho příspěvky líbí a on se zatím chová takhle.

      • Kombinátore,

       Kombinator22.9.2014 13:14reagovat

       Tak ještě jedna a absolutně poslední reakce na tebe, abych ukázal, že seš akorát bohapustej lhář. Ty víš, jak já psal na ofiku, pomalu bys mi to tu byl schopen napsat slovo od slova, co tady píšu a budeš mi tu tvrdit, že sis nevšiml nebo snad přehlédl, že tam má někdo nick Pozorovatel, který se tam projevoval velmi často kvůli Indiánovi a čirou náhodou na něj útočil dost podobně jako to děláš ty na mě, protože ho sralo jak Indián píše? Už mě neotravuj, ostatní tady tím akorát sereme a já nemám náladu tady pořád vyvracet jednu tvojí lež za druhou.

       • Kombinátore,

        Pozorovatel22.9.2014 13:42reagovat

        Vím jak si psal na ofiku a pamatuju si tvůj avatar, stejně jako Lukyho, Spirita, Indiána, standise, atrapse,... Na žádnýho Pozorovatele si ale nepamatuju! a Indián mi vůbec nevadí, naopak. A kdybych věděl, že ten nick patřil ňákýmu pacientovi, tak už pod ním dávno nepíšu. Standis nebo kdo mi akorát napsal, že tu mám svýho oblíbence Indiána, tak sem odpověděl, že je to shoda jmen a myslel si, že se tomu původnímu Pozorovateli líbili jeho názory, to je vše. A já si tě vůbec nevšímal, zaútočil si na mě ty, stejně jako na Dynama o chvíli dřív. Už na mě teda nereaguj.

 • ZÁŘEZ

  ke4n21.9.2014 22:57reagovat

  Tak teď jsem si to pustil a Kaše si šel v pohodě pro míč NEŽ DO NĚJ CHRAMOSTA NATAŽENOU RUKOU STRČIL

   

  Je to to 4té video koukněte se na to Vztek

   

  http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-synot-liga-rocnik-2014-15/214997/cely-sestrih-plzen-porazila-banik-2-0-pomohla-ji-cervena-karta.html

  • ZÁŘEZ

   Avhred21.9.2014 23:47reagovat

   Potácející se Kaša chtěl evidentně nenápadným pádem zastavit Chramostu a byl to z jeho strany jasný faul v nemotorném provedení, ovšem celá situace se vůbec neměla odehrát, protože Chramosta před tím Kašu jasně fauloval!

   • ZÁŘEZ

    Pozorovatel21.9.2014 23:56reagovat

    Vy byste taky pískali každou píčovinu. Nefauloval ani jeden, je to kontaktní sport. Jestli byl v tomhle kole nějakej faul, tak ta prasárna Costy, za kterou měla bejt červená a já bych mu za ní napařil ještě pořádnou pokutu.

    • ZÁŘEZ

     Kombinator22.9.2014 0:08reagovat

     A nechceš jít už do prdele Plzeňáku otravnej?

     • ZÁŘEZ

      Pozorovatel22.9.2014 0:18reagovat

      Já sem asi takovej Plzeňák jako ty inteligent. Ale můžeme spolu udělat dohodu. Ty sem nebudeš psát píčoviny co kde byl faul a co ne a já si těch svejch pár příspěvků klidně odpustim. Ti seš totiž tak votravnej bulík jako honzasparťan, kterej sem už naštěstí nepíše.

      • ZÁŘEZ

       Avhred22.9.2014 0:22reagovat

       Ty budeš asi hodně veselá kopa, ty dohodo. Smích

       • ZÁŘEZ

        Pozorovatel22.9.2014 0:31reagovat

        To můžu potvrdit. Jsem veselý člověk a zábavný společník Úsměv A tu nabídku myslim vážně. Pro mě je neuvěřitelný, že něco takovýho jako kombinátor fandí stejnýmu klubu. To je snad největší ukřivděnej bulík, co znám. Kdyby si odpustil ty svoje neustálý ukřivděný komenty, tak s nim přitom nemám problém.

        • ZÁŘEZ

         Kombinator22.9.2014 0:34reagovat

         Jistě. Táhni, Plzeňáku. Nic ukřivděnýho jsem nenapsal hodně dlouho, jelikož jsem většinu doby kritizoval Spartu a její výkony. Teď jsem se jen vyjádřil k tomu, co udělal Chramosta ve vláknu, který jsem ani nezaložil já. Je vidět, že seš akorát Plzeňskej kretének, co hledá negativní komentáře o Plzničce a hned je z toho podělanej. Jsi naprostej komik.

         • ZÁŘEZ

          Pozorovatel22.9.2014 0:46reagovat

          Tak si to očividně neuvědomuješ, ale opakuje se to téměř každý kolo a mě takovýhle komentáře od sparťana vadí a sou mi neuvěřitelně protivný. A souhlasim s tebou, že se tu v drtivý většině věnuješ Spartě a taky sem ti ty tvoje komenty po tom tvym nedávnym breku na Vízka pochválil. Tak se nad tim aspoň zamysli.

          • ZÁŘEZ

           Kombinator22.9.2014 0:54reagovat

           S tím Vízkem jsi byl akorát za debílka. Vytáhneš kus komentáře, který absolutně není podstatou příspěvku a můžeš se posrat, že je nepřesný, protože jsem se neobtěžoval to napsat jasně a detailně, abys to pochopil správně. Absolutně mě nezajímá tvoje debilní chálení, protože seš akorát klaun, kterej si myslí, že jedině on má pravdu a ostatní, co to vidí jinak, podle něj jen bulí.

           • ZÁŘEZ

            Pozorovatel22.9.2014 1:15reagovat

            Ne ostatní, TY tady bulíš. Mě tady serou jenom dva lidi, Liaro a ty při svejch pravidelnejch plačkách. A nepodsouvej mi něco, co sem nikdy neřek viz tvoje poslední věta. A mimochodem já se mýlím docela často a umím si to narozdíl od tebe i přiznat. A co se tématu ’’Vízek’’ týče, tak o Vízka vůbec nešlo. Tys tu nasraně nařikal, že všichni vědi, že Lafatův gól je hezčí, ale že plísňáci hlasujou pro Limberskýho už nevim kvůli čemu. To jenom dokazuje, jakej seš vůl a to, co si psal o mě v poslední větě platí o tobě.

      • ZÁŘEZ

       Kombinator22.9.2014 0:28reagovat

       Táhni podvodníku na Plzeňský fórum. Nevidím důvod, proč bych nemohl napsat, že někde byl faul, když to vidí celá republika. Ale je mi jasný, že podle Plzeňských pravidel strčení nataženou rukou není faul, ale čistý odclonění obránce.

       • ZÁŘEZ

        Pozorovatel22.9.2014 0:38reagovat

        Ty běž na psychiatrii. Já řikám, že nefauloval ani jeden. Tys tu chtěl penaltu i po Jablonci, když si sed Lafata ve vápně na zadek, to sem se už musel fakt smát Smích Tohle prostě pro mě nejsou fauly. S přimhouřením oka bych to písk Chramostovi, penaltu bych nepískal určitě, protože se tam voba natáhli jak pytel brambor. Ale s tebou se nemá cenu o tomhle tématu vůbec bavit, protože máš charakter ubrečenýho sešívanýho bulíka a objektivitu plísňáckýho tříročáka.

        • ZÁŘEZ

         Kombinator22.9.2014 0:50reagovat

         SmíchSmích Ha ha ha, tak ty seš v tom předstírání tak zoufale ubohej, že to není možný. Teď tu úplně směšně vytahuješ to, jak se tu říká Slávistům a Plzeňákům, abys ukázal jakej to nejseš Sparťan. No, totálně směšný a prokouknutelný. Jseš totální hlupák, jestli si myslíš, že tímhle někoho oblafneš. Jinak Lafata si ve vápně na žádnej zadek nesedl, ale padl na kolena po tom, co mu do dráhy běhu strčil jeden jablonečák nohu, což možná pro tebe není faul, ale pro mě ano, navíc předím byl 100% faul na penaltu. Nicméně to, že napíšu, že je něco faul opravdu neznamená, že někde bulím, plzeňskej, popřípadě slávistickej hlupáku. Každopádně je docela úsměvný, jak si pamatuješ, co jsem kde napsal před dvěma týdny, asi seš dobrej úchylák.

         • ZÁŘEZ

          Pozorovatel22.9.2014 1:02reagovat

          Tak v tom případě se za Lafatu omluvám, protože sem myslel, že posuzuješ jinej zákrok. OK, ale to sem vzal jako příklad, protože podobný věci se tu od tebe opakujou stále jako teď po Neapoli nebo u po tý soutěži o nejhezčí gól na isportu.Dělal si to už na ofiku. Já uchylák rozhodně nejsem, ale klidně si to mysli. Já zase podezírám už delší čas tebe, že si psychopat, protože některé tvoje reakce by tomu odpovídali. Každopádně, urážet se nehodlám, a kdyby ses do mě nenavez, byl jsem rozhodlej na tvoje komenty už nereagovat. Takže ti navrhuju tuhle možnost. Já na tebe totiž reagovat nehodlám.

          • ZÁŘEZ

           Kombinator22.9.2014 1:15reagovat

           Co jsem udělal po Neapoli? Co sis u mě zaznamenal? Možná by ses měl zamyslet sám nad sebou. Nic zajímavyho napsat neumíš a jen prudší. navíc jak ukazuje není problém u mě, ale v tvé schopnosti chápat. Každopádně naprosto souhlasím s nereagovanim, jelikož s takovým hovadem jako ses ty se tu fakt nechci bavit. Já sem chodím diskutovat s ostatními Sparťany o tématech tykajicich se Sparty, ne trapně prudit ostatní jako ty.

           • ZÁŘEZ

            Pozorovatel22.9.2014 1:17reagovat

            Můžeš mi říct, čim tady prudim? A kdo tady po kom asi vystartoval?

 • No

  Standa Hejkal21.9.2014 20:19reagovat

  K zápasu není moc co psát, tak snad jen přihodím informaci z důvěrného zdroje. Breznaník na tréninku zranil Nešpora, proto je Nešpor tak dlouho mimo.

  • No

   Avhred21.9.2014 20:29reagovat

   Ten Breznanik si prostě nedá pokoj ...

  • No

   captain_obvious21.9.2014 20:31reagovat

   Asi poznal, že to je křivák a že zabírá místo Schickovi.

   • No

    Standa Hejkal21.9.2014 20:36reagovat

    Tak já snad nikde nepíšu, že je to špatně Úsměv Ne samozřejmě zranění téměř nikomu nepřeju, ale když nebude k dispozici, nebude mi to vadit, kór když začíná trénovat Julek.

    • No

     Skleepy22.9.2014 12:30reagovat

     Holohlavové ven.

  • No

   Poldi21.9.2014 21:26reagovat

   husty!

 • Tak to jde

  standis21.9.2014 20:19reagovat

  i bez Matějovského, hokejky vedou po dvou třetinách 5:2 nad Slavií, takže je kopačky, doufám, napodobí a půjdou na 1. místo, protože Sýkora sebere body prádelníkům v Brně. Dnes pentle a červená v Plzni. JJsem tvědavý, co na to Dáša.

  • Tak to jde

   artaxerxes21.9.2014 20:55reagovat

   Dle mého ta penalta s červenou byla adekvátní - obránce Baníku, tam šel jako dorestenec a útočník Plzně se dostal před něho a baníkovec ho svýn pádem povalil, tahle byla správně odpískaná.

    

   Naopak Hušbi mně svými nasimulovanou penaltou pěkně naštval. Ale s Lafatou a skvělým Konatem nejlepší na hřišti.

   Bohužel Pavel Kadeřábek dneska asi nejhorší (jaksi zapomíná bránit).

   • Tak to jde

    Kombinator21.9.2014 21:26reagovat

    Aha, takže strčit rukou zezadu hráče je v pořádku? Ano, zastavení Chramosty asi bylo správně posouzeno, i když prý padal ještě před kontaktem, nevím, nestudoval jsem, každopádně předtím Chramosta jasně fauloval, to nebyl žádnej souboj rameno na rameno, prostě ho nataženou rukou strčil, čímž Baníkovec ztratil rovnováhu a díky tomu se dostal Chramosta před něj a ten obránce pak už jen ve sanze zamezit gólu padl pod Chramostu, protože už neměl při tom manévru šanci udržet rovnováhu.

 • Sudí

  Dynamo21.9.2014 19:37reagovat

  Nerad to říkám, ale dnes sudí Spartě velmi pomohl. V první půli měl dostat Vácha dvě žluté, nedostal ani jednu. Ve druhé půli za stavu 2:1 šel Costa oběma nohama proti hráči Hradce. Jestli tohle není červená tak už nevím co. Sudí nepískl ani faul. Ale za výhru jsem rád, Konaté se mi líbil, Hušbauer hrál taky s chutí. Jinak průměr no.

  • Sudí

   Peters21.9.2014 19:41reagovat

   Další plzeňák, ach jo...jednou vyhrajou, a hned nám jdou za**at fórum...

   • Sudí

    Dynamo21.9.2014 19:41reagovat

    Smích

   • Sudí

    Avhred21.9.2014 19:50reagovat

    S tím Costou má pravdu, tam šel hodně nešetrně, a přestože jako první lízl míč, tak to byl faul.

    • Sudí

     Peters21.9.2014 19:53reagovat

     Ale jo, to jo. Jenže začne příspěvek tím, že Spartě sudí pomohl. Rolko taky dneska nehrál zrovna v rukavičkách...

     • Sudí

      Avhred21.9.2014 20:03reagovat

      Mě se Rolko nejvíc líbil, jak se pustil do běžeckého souboje s Konatém; tenhle moment, kdy se přestárlý dvoumetrový kolohnát snažil polapit lehkonohého mladého kluka z Afriky, byl fakt ozdobou zápasu. Úsměv

  • Sudí

   ketamin21.9.2014 20:08reagovat

   Hovno.

  • Sudí

   artaxerxes21.9.2014 21:03reagovat

   no rozhodčí mi přišel dneska celkem drsný - jak se tam svíjel po faulu Hušbiho Hradečák a za stavu 1::3 se dalo čekat, že nesimuluje, tak mu ukázal ať se zvedne nebo nějak přesune do autu.

    

   No a zákroku Costy - málem ho vykostil a je z toho vhazování Úsměv

    

  • Sudí

   Kombinator21.9.2014 21:22reagovat

   Začínám mít taky podezření, že seš nějakej Plzeňskej vopruz. Už tě tu pozoruju delší dobu a úplně se mi nezdáš, i když si tě myslim pamatuju z ofika, ale kdo ví, jestli seš to ty. Je pravda, že Vácha udělal zákroky za který mohl nebo měl dostat žlutý, ale kdyby dostal jednu, tak už druhej takovej zákrok neudělá, takže nevím, jestli si chtěl naznačit, že měl dostat červenou v prvním poločase, což už myslím udělal někdo pod tebou, ale je to prostě blbost. A Costa měl dostat kartu taky, s červenou ale nesouhlasím, každopádně na druhý straně zase zastavili Hušbyho taky na jasnou žlutou a rozhodčí nic nevytáhl, Costa byl zase drženej při standardce, když mohl zasáhnout míč a Rolko sundal Konatého, který mohl jít sám na bránu a dostal jen žlutou. Takže to rozhodně nebylo jednostranný, jak se tu snažíš poukázat. V zápase Spartě k výsledku rozhodčí nepomohl, maximálně nás ušetřil nějaký tý žlutý, což ale udělal i na druhý straně.

   • Sudí

    kopejtko21.9.2014 21:51reagovat

    tak stačí se podívat na bilanci Váchy v Liberci a u nás, prostě jsou rozhodčí na něj benevolentnější to samé Latka ve Slavii nechápu jak tenhle hráč může dohrát zápas bez karty

    • Sudí

     Kombinator22.9.2014 0:25reagovat

     Neříkám, že Váchovi rozhodčí něco neodpustí, dneska měl rozhodně žlutou dostat, ale tady se pořád každej upírá k tý jedný půl sezóně, kdy dostal 3 červený, ale to prostě byla nešťastná souhra okolností, kdy 3x během pár zápasu v posledních 2-3 minutách tahal za záchranou brzdu. Jednou proti nám a jednou proti Plzni dostal druhou žlutou, kdy zastavoval brejk v 90tý minutě a jednou dostal červenou proti Brnu, kdy zastavoval v 87. minutě samostatnej únik, dvakrát to bylo za držení, jednou za skluz. V Liberci měl cca 8 žlutých karet za jednu sezónu, u nás minulej rok dostal 6. Nevidím v tom zase tak obrovskej rozdíl. To co se mu přihodilo v Liberci než šel k nám byla prostě náhoda nezapříčiněná jeho stylem hry.

   • Sudí

    Skleepy22.9.2014 12:33reagovat

    On je Sparťan, ale je jinej.

 • Pentle?

  Avhred21.9.2014 19:36reagovat

  Co ten zákrok na Costu v první půli? Mě se zdálo, že to šlo fouknout, že ho ten šohajík přidržel.

 • Teiwaz21.9.2014 19:25reagovat

  Dnešní návštěva zase nic moc, co? Necelých 7 000 tisíc lidí...

 • Dnešek

  Avhred21.9.2014 19:07reagovat

  Řekl bych to asi takhle; povinná výhra nad slabým soupeřem, která nám kromě příšerné úvodní čtvrthodiny a následné jednoznačné jízdy v náš prospěch s množstvím šancí ukázala nejenom pěkné momenty, ale i to, že Costa a Dočkal jsou pořád z formy a že Mareček na Spartu mít asi nikdy nebude. Ta jeho minuta, kdy založil brejk Hradce, aby následně za šedesát vteřin překopl bránu asi o dvacet metrů, mluví za vše.

  • Dnešek

   Roger Eschmann21.9.2014 19:10reagovat

   Costa je z formy, Dočkal ne.

   • Dnešek

    Avhred21.9.2014 19:15reagovat

    Nelíbil se mi. Drbal to, kazil, ztrácel.

    • Dnešek

     Skleepy21.9.2014 20:24reagovat

     Hrál dobře.

75697 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha