Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Skali.

  FIKURA26.9.2015 9:01reagovat

  Dle mého názoru je Jirka Skalák momentálně nejleoší hráč Synot ligy.

  Je s podivem,že takového hráče nám dokázal Jaryn prodat. Ten Jaryn, kterej ví co bude za 5 let a nedokázal rozpoznat jaký potenciál ve Skalim je.

  Hlavně že odhadl potenciál svého koníka BrabcoHřebíka!

  • Skali.

   Lobrock26.9.2015 9:04reagovat

   Figuro, ty uz jsi fakt uplne mimo. Hrebik byl jedinej, kdo Skalaka ve Sparte chtel. Bohuzel ale vyhrala Otavova klika a prodala ho. Ted tu misto toho mame tvou prvni cenovou - Paixaa a spol.

   • Skali.

    FIKURA26.9.2015 9:19reagovat

    Četl jsi článek s Otavou, zhruba před půl rokem? Tam jasně řekl jak to je resp. bylo s prodejem hráčů. Žádná Otavova klika nebyla. Otava byl ten poslední kdo mohl do nějakého transferu mluvit! On byl pouze u té poslední finální části koupi, nebo prodeje hráčů. Taková administrativa. Ve své době vše řídil neomezený vládce Jaryn!

    • Skali.

     Pindruch26.9.2015 9:26reagovat

     ”Ahoj Jirko, mrzí mě tvůj odchod ze Sparty. Chtěl jsem se zeptat jestli byl někdo v realizačním týmu nebo managementu od koho jsi cítil, že o tebe ve Spartě nemá zájem a naopak jestli tam byl někdo, kdo za tebou stál?”

      

     ”Od pana Otavy jsem asi necítil úplně zájem. Myslím si, že trenér i pan Hřebík zájem měli.”

    • Skali.

     Jerababa26.9.2015 9:27reagovat

     Jak padlo na několika tiskových konferencích - Hřebík má jen hlas poradní. Sám Skaláka řekl, že Otava ho nechtěl, Otava určitě nebude do novin říkat Ano, já jsem ten idiot, ale že je, o tom svědčí přestupová politika. Hřebík zodpovídá za mládež a tam se myslím vcelku daří, ne?

     • Skali.

      Jerababa26.9.2015 9:52reagovat

      A mimochodem Hřebíkovy myšlenky,byť špatně prezentované, případně dehonestované omezenci, byly a jsou správné. Dokazuje to vývoj ve všech kolektivních sportech. A např Klopf s Dortmundem hrál přesně podle této filozofie. Ovšem vyžaduje to od hráčů plné nasazení a určitý stupeň herní inteligence a to některým samozřejmě nevonělo.

      • Skali.

       majtin26.9.2015 10:23reagovat

       Souhlasím a jen doplním, že to vyžaduje nejen určitý stupeň inteligence, ale inteligence obecněÚsměv.

       A ještě to nejdůležitější, jak chceš o tom přesvědčit jednoduší fanoušky, že Hřebík je v blízkosti A mužstva prospěšný? Včera jsem tu dal vyloženě namátkově vybrané foto nějakých týpků, které si neumím představit, že je nějakým způsobem lze přesvědčit, aby nevyhazovali Hřebíka a nedělali kvůli němu bordel na stadionu i mimo něj (http://g.denik.cz/57/b6/sparta-fans-ostrava2014032216_galerie-980.jpg )

       Nebo jak chceš přesvědčit třeba Figuru, který ty svoje nesmysly opakuje stále dokola. Když se ukážou jako blbost, tak na chvíli zaleze, aby při první příležitost to začal opakovat znova. To jsou lidi, kteří nejdou do hloubky problému. A že stavět dům na písku je hloupost, o tom mluvil už Kristus. A takových fanoušků je, obávám se, možná většina. A ti bohužel limitují Spartu.

       • Skali.

        Jerababa26.9.2015 11:26reagovat

        Ono to tak bohužel chodí. Je to obecný problém, kdy se špatně lze dlouhodobě bránit proti skupině vyřvávajících omezenců. Alespoň malé plus pro Křetínského, že ho va Spartě nechal a myslím, že neprohloupil. Jen bych si myslel, že by si měl udělat takový osobní audit a zhodnotit, kdo co říká a co radí a jaké jsou výsledky, plus řešit slabé body filozofie klubu, kam určitě patří skauting, přestupová politika, přechod mladých hráčů mezi dospělé a dlouhodobá koncepce, založená na nějakém sportovním nebo komerčním plánu.

    • Skali.

     Lobrock26.9.2015 9:35reagovat

     Hrebik mel neomezenej vliv pouze v tvoji hlave. Byl proti zruseni becka, proti odchodu Skalaka a dalsich, naopak bojoval o jejich prosazeni do acka. Bohuzel Lavicka jim ze strachu odmital dat sanci. Neomezenej vliv Hrebika trval jen pul roku a pak ho takovi jako ty vyhnali. Ostatne si vzpominam, jak jsi na foru vitezoslavne vejskal, ze uz Hrebik bude ovlivnovat jen mladez a kdyz se Vitovi nepodarilo udelat titul, hned jsi otocil a svadel to na Hrebika. Totez samozrejme udelas, az vyrazej pro neschopnost Scasnyho.

     • Skali.

      majtin26.9.2015 10:25reagovat

      Pohádkou o tom, že kam JH vstoupí, tam deset let tráva neroste.

  • Skali.

   majtin26.9.2015 10:39reagovat

   Nebuď omezenec Vztek ! Jak se píše výše, Skali říkal, že Otava o něho nejspíš nestál. A za další, poslechni si dokument Stratég Hřebík, jak tam jmenuje i Jirku. Je jasně vidět, že to byl jeho oblíbenec, že tyhle kluky měl dost rád. Myslíš si ty chytráku, že by se ho zbavoval? Vztek To je přesně typ hráče, které měl v mužstvu rád. Tady je odkaz na tu pasáž: https://www.youtube.com/watch?v=ZezC4JYfMT4&feature=player_detailpage#t=1477

 • Karafiát

  pubi26.9.2015 1:11reagovat

  František Cipro (SK Dynamo České Budějovice): „Prohráli jsme zaslouženě, hosté byli lepší. Kromě gólu si vytvořili další dvě stoprocentní šance, my jsme měli pouze jedinou tutovku v prvním poločase Buchvaldkem. Ústečtí nás přehráli pohybem, fotbalovostí, zakončením, lehce se dostávali do šancí. My se vesele trápíme dál. Vždycky to na tréninku vypadá docela dobře, pak přijde zápas a někteří hráči se úplně sesypou. Dnešní výkony Šimáka, Karafiáta... tsss... to jsem vůbec nechápal.“

  ---

  Jinak na zápase jsem byl a on, Jurdík i Pešek fakt tragédie. Karafiát, kterej hrál poslední zápasy defenzivního záložníka, se ale ”činil” zdaleka nejvíc, ten nenahraje na metr.

  • Karafiát

   guitarplayer26.9.2015 1:38reagovat

   to víš, my máme špičkové mladíky, lepší než Paixao a apod... Jsou schopni z fleku nastoupit za A.

   • Karafiát

    majtin26.9.2015 8:05reagovat

    Tohle říkal Cipro 15. srpna:Ondra Karafiat dnes bohuzel chybi kvuli zraneni v sestave Budejek ... Cipro : „Pro nás je to obrovská ztráta. Karafiát hrál výborně.” ...

    Jak jsem psal nedávno, ono pod dobrým koučem hráči rostou a Cipro rozhodně není - v mých očích - dobrý progresivní kouč. Pod takovým koučem vynikají takový ty ”jednoduší” typy hráčů.

    A je tu ještě jedna věc, které jsem si všiml. Mladý kluci ve Spartě jsou připravováni pro moderní fotbal, ale když se dostanou pod ruce nějakému trenérskému dinosaurovi, najednou to vypadá jako by byli o parník horší. Jaký rozdíl oproti třeba Trpišovskému. Proto si třeba myslím, že se pod Ščasným nedaří hráčům, kterým to před tím šlo.

     

  • Karafiát

   DaveACS26.9.2015 6:14reagovat

   Nutno říct, že když hrál na stoperu, tak byl suverénní a prokazoval úžasnou rozehrávku, tak nevím, kde byl včera problém

   • Karafiát

    Pouzar1126.9.2015 7:59reagovat

    Problém je samotný Dynamo Smích .. Tam je to zakletý Smích a když se k tomu přidá trenérské trio, který se mění každej půlrok dokola, tak se moc není čemu divit .. Tam se lidi fotbal spíš odnaučí hrát ..

 • Pozápasové tiskovky i pro rozhodčí

  dominik2725.9.2015 22:33reagovat

  Máme nový zajímavý nápad od Munziga. Za mě souhlas.Úsměv

   

  http://www.e-sparta.cz/blog-pozapasove-tiskovky-bych-zavedl-i-pro-rozhodci

  • Pozápasové tiskovky i pro rozhodčí

   guitarplayer26.9.2015 0:20reagovat

   pičovina, nevim co by jako rozhočí řikal? u skluzu matějovského by řekl, že šel kolíkama napřed a byl tam pozdě, u limberského, že tam byl kontakt.

    

   A posuzovat rozhodčího podle jednoho zápasu je taky mimoza. Navíc v tom zápase, co řídil Stark nebylo co k pískání, žádná kontroverní situace, to pak odpíská stejně každý český rozhodčí.

    

   • Pozápasové tiskovky i pro rozhodčí

    munzig26.9.2015 0:28reagovat

    Cekal jsem kdo se chytne tehle dvou situaci. Pritom o ne v zasede vůbec nejde. Jde o vsechny zapasy bez ohledu na vysledek a tymy.

    • Pozápasové tiskovky i pro rozhodčí

     guitarplayer26.9.2015 0:35reagovat

     Jak chytne? Když je tam uvádíš, tak na ně reaguju. Když budeš psát o šukajících veverkách, tak budu komentovat šukající veverky

   • Pozápasové tiskovky i pro rozhodčí

    ouissi26.9.2015 7:55reagovat

    Ano, souhlas, nebylo v tom zápasu co k pískání. A proč? Protože Stark byl na hřišti skutečnou autoritou, jakou by rozhodčí měl být. A čim si rozhodčí takovou autoritu asi tak vydobude? Hm? No, podle mne dlouhodobým kvalitním a spravedlivým rozhodováním.

    Takových rozhodčích je fakt málo. Napadají mne jména jako Michel, Kassai, Merk, teď ten Turek, nemohu si vzpomenout na jméno, byl i jeden vynikající Švéd, pískal jednou na Letné i českou reprezentaci v nějaké kvalifikaci, dnes na mezinárodním poli ale i Královec. To jsou rozhodčí, kteří přišli na hřiště, foukli a všichni je respektovali.

    A u Starka k tomu přidejme fakt, že českou ligu řídil cizinec a máme důvod, proč nebyl de facto žádný sporný moment.

     

    • Pozápasové tiskovky i pro rozhodčí

     ouissi26.9.2015 8:42reagovat

     Musel jsem si osvěžit paměť - Turka jsem myslel Cakira a Švéda Friska, samozřejmě.

      

  • Pozápasové tiskovky i pro rozhodčí

   pubi26.9.2015 1:14reagovat

   Za mě možná zajímavý námět, ale na druhou stranu nesmysl v tom, že naše týmy nehrajou nic extra, naše tribuny zejí prázdnou, naše vedení je žumpa a zrovna my bychom měli zavádět takovýhle novoty..?

  • Pozápasové tiskovky i pro rozhodčí

   Jerababa26.9.2015 9:36reagovat

   Něco podobného měli před lety v Německu, když bundesligu vysílal SAT 1. Měli ve studiu bývalého rozhodčího a ten se po zápase ptal na některé sporné momenty - doprovázeno videem. Dělat křivárny pak je o něco složitější.

 • Tecl

  kapacitos25.9.2015 22:18reagovat

  Co se u Paclíka naučíš, u Pelty jako když najdeš..

 • Boleslav

  majtin25.9.2015 22:14reagovat

  Dnes jednoznačně lepší, nedala Jablonci čuchnout, krom té penalty. Skoro jim nepůjčovala míč. Já si vzpomněl na náš zápas v Jablonci.

  • Boleslav

   Avhred25.9.2015 22:38reagovat

   Já si zase vzpomněl na náš zápas v Boleslavi. Úsměv

   • Boleslav

    Kombinator25.9.2015 23:46reagovat

    ten, kde jsme mohli dostat bůra za poločas?

 • Ty krávo,

  MK325.9.2015 21:42reagovat

  tak ta byla přísná

  • Ty krávo,

   majtin25.9.2015 21:44reagovat

   Ardeleanu...Ještě se mu vysmál do obličeje.

   • Ty krávo,

    majtin25.9.2015 21:52reagovat

    Tak tou penaltou pro Boleslav (správně odpískanou) mě překvapil.

  • Ty krávo,

   Avhred25.9.2015 21:47reagovat

   Na fotbal nekoukám, jen mám puštěný online, nicméně komentář k dané situaci mluví za vše ...

    

   ”68 (!) Penalta pro Jablonec, nutno říct, že naprosto vymyšlená.”

    

 • Neschopné vedení ACS

  venous25.9.2015 21:21reagovat

  Místo aby tady drželi mladé kluky které si vychováváme tak sem berou odpad ze zahraničí, kdyby tam byli profící co tomu rozumí byli by jsme se Spartou úplně někde jinde. V tomto směru to prostě dělají negramoti!Vztek

  • Neschopné vedení ACS

   Rammstein25.9.2015 22:05reagovat

   počkat počkat, myslel jsem že přesně tohle nám ve Spartě chybělo..aspoň podle toho nadšení před sezónou SmíchSmíchSmích

    

   Paixao

   hansel22.7.2015 23:33reagovat

    

   Nehledě na góly v přípravě se mi líbí ... jeho rozhovory jsou fakt optimistický. Je pozitivní, všechno je super, na všechno si věříme. Tohle v čechách obecně chybí, nejenom ve fotbale. Cizinec, pokud umí samozřejmě kopat (to je základ) to prostě tímhle vždy může obohatit.

    

   Jeho neustále nazývání Sparty skvělým velkoklubem je podle mě sice spíš trochu na sílu, chce se zalíbit, ale já to beru ... není mu to jedno, jako třeba černochum. Třeba Litsingi má měsíčně na uživení celý jeho domácí vesnice na rok a zbytek je mu šumák, vubec takhle neuvažuje. A neni sám.

    

   • Neschopné vedení ACS

    majtin25.9.2015 22:12reagovat

    Tak Paixao je povahově asi dobrej, teda mně byl rozhodně sympatickej, je fotbalovej i gólovej, ale asi se mu prostě nechce moc běhat, když se mu zrovna zdá, že to na první pohled není třeba. Je divný, že to Ščasný neodhalil už v přípravě nebo ještě líp před jeho příchodem. Ale znovu opakuji, fotbalově na to podle mě má.

    • Neschopné vedení ACS

     Rammstein25.9.2015 22:24reagovat

     ano možná jo, nejde tak ani o něj ale borečky od plejstejšnu tady, co by sem nejdřív natahali samé cizince včetně trenéra a bez nich to rozhodně nepůjde, nadávají že nemáme žádný skauting že se všude po Evropě válí spousta skvělých nevybroušených diamantů, a pak když jich pár přijde tak najednou zabírají místo hráčům z béčka nebo juniorky Smích

     • Neschopné vedení ACS

      majtin25.9.2015 22:29reagovat

      To jo.

   • Neschopné vedení ACS

    captain_obvious25.9.2015 22:19reagovat

    Paixao je slušnej hráč, myslím že ukázal v soutěžních zápasech zlomek toho co umí. Asi není zvyklý vysedávat na lávce no, zvlášť když má před sebou hráče, který tady má takové renomé jako Lafy a v té hierarchii útočníků je nad ním zřejmě i Fatai. Ščasný si mermomocí přivedl 2 cizí útočníky a teď hraje na jednoho, kde má to místo v základu jisté Lafy. Tak se nelze divit, že ani jeden z nich není zrovna v životní formě, obzvlášť když se tam ještě snaží nějakým způsobem točit i adoptivního syna Litsingiho.

    • Neschopné vedení ACS

     SFINGO25.9.2015 22:24reagovat

     On i Fatai by potřebovali dát branku, ale jelikož momentálně hrajeme na 1 útočníka tak to bude pro ně težké. U Litsingiho jsem doufál, že se rozpomene na nejlepší čas v Teplicích, ale nejspíš se stane součástí nějakého obchodu. A myslím si, že to čeká i Konateho.

   • Neschopné vedení ACS

    hansel25.9.2015 23:24reagovat

    Už ten můj příspěvek kopíruješ asi popáté ... Vyspal jsi se aspoň jednou za ty dva měsíce?

     

    V přípravě vypadal výborně a že je jeho pozitivita a sebevědomí správně ... Na tom nic nemění ani to, že se nechytil, hraje tu opravdu špatně a nejspíš už o něm neuslyšíme. To se někdy stává a ve Spartě často.

 • Čermák

  Avhred25.9.2015 21:06reagovat

  Koukám, že Alešek se zase trefil a jablonečtí ”Galacticos” prohrávají 0:1.

  • Čermák

   standis25.9.2015 21:13reagovat

   Tenhle hráč vyroste pro základ ve Spartě od příští sezony. Takže ho Otavo neprodávej.

   • Čermák

    spartas25.9.2015 21:19reagovat

    V Liberci se na něj dost těší. Na druhou stranu Mudra u nás zvýší konkurenci na levým beku.

    • Čermák

     daweee25.9.2015 21:23reagovat

     prd Mudra, děláš jak kdyby naše vedení byli nějací amatéři.

     Vyměněj ho za Pavelku + 15M a předkupní právo :)))))

     Co by taky v Liberci dělali se Shalou (kterýho jim necháme žejo), Pavelkou, Folpim a Čermákem...

   • Čermák

    majtin25.9.2015 21:23reagovat

    No jestli o něm nemluvil včera ”Štístko”.

    Ale jinak krásná přihrávka i od Skaláka.

    • Čermák

     SFINGO25.9.2015 21:53reagovat

     myslím, že ne, ale určitě si myslím, že hráči jako Litsingi, Paixao (pokud se nevzpamatuje), Konate , Švejdík, Nešpor budou pro Slávii zajímaví, nebo budou součást nějakého obchodu třeba do Liberce. To samé třeba z Plzně Mahmutovič, Vůch, Holenda , Hejda.

   • Čermák

    Avhred25.9.2015 21:30reagovat

    Přesně tak.

    • Čermák

     SFINGO25.9.2015 21:48reagovat

     Čermák a Shala nás budoucí střed zálohy.

     • Čermák

      Avhred25.9.2015 21:49reagovat

      Souhlas.

 • Souboj pohárových aspirantů

  hansel25.9.2015 20:36reagovat

  Kolik je tam lidí ... 500? To je humus tohleto. Naše liga úrovní špatná není, ale věcmi kolem jsme v mnoha ohledech vážně pro smích.

  • Souboj pohárových aspirantů

   majtin25.9.2015 21:34reagovat

   Jablonec to je takový Peltův koníček. Někdo má zahrádku, někdo fotbalový klub. Jakmile ho Pelta nebude moci podporovat, půjde hodně dolů. Co taky s klubem s malou diváckou základnou?

  • Souboj pohárových aspirantů

   Rammstein25.9.2015 22:07reagovat

   co říkáš teď hansel? Smích

    

   Paixao

   hansel22.7.2015 23:33reagovat

    

   Nehledě na góly v přípravě se mi líbí ... jeho rozhovory jsou fakt optimistický. Je pozitivní, všechno je super, na všechno si věříme. Tohle v čechách obecně chybí, nejenom ve fotbale. Cizinec, pokud umí samozřejmě kopat (to je základ) to prostě tímhle vždy může obohatit.

    

   Jeho neustále nazývání Sparty skvělým velkoklubem je podle mě sice spíš trochu na sílu, chce se zalíbit, ale já to beru ... není mu to jedno, jako třeba černochum. Třeba Litsingi má měsíčně na uživení celý jeho domácí vesnice na rok a zbytek je mu šumák, vubec takhle neuvažuje. A neni sám.

    

 • Studio fotbal extra

  guitarplayer25.9.2015 19:50reagovat

  ono bude derby a oni tam nejvíc času věnují nějakému crnkičoviOtrávení

  • Studio fotbal extra

   Arni25.9.2015 20:08reagovat

   Kalous to říkal už před sezónou,že nebudou dělat reklamu zápasu,co vysílá konkurence. Ať si to prý dělají oni

   • Studio fotbal extra

    guitarplayer25.9.2015 20:13reagovat

    Kalous je šašek, vždycky když mu zaberou tlamu, tak bleju.

  • Studio fotbal extra

   Chrod25.9.2015 20:40reagovat

   Kalous je největší idiot na ČT, ten jeho pořad sem viděl jednou a stačilo. Nechápu, jak se takový hovado může vůbec držet na takový pozici v televizi, ty jeho nepřipravený rozhovory, kde ze sebe vyblekotá naprosto debilní otázku, jsou fakt otřesný.

   • Studio fotbal extra

    lnit25.9.2015 21:05reagovat

    Já si vždy v souvislosti s Kalousem a jeho rozhovory vzpomenu na jeho první otázku na Bakoše po zápase Plzně s Rosenborgem.

     

    http://www.ceskatelevize.cz/porady/10166056578-liga-mistru-uefa/211471290210021-fc-viktoria-plzen-bk-rosenborg-trondheim/

     

    Asi od 128. minuty.

    • Studio fotbal extra

     Chrod25.9.2015 21:50reagovat

     Tak to je hodně dobrý, taková blbost Smích Většina jeho rozhovorů ale začíná otázkou něco jako: ”Tak co první poločas?” nebo řekne jenom ”Po poločase prohráváte 1:0 po gólu ...” a dá mu mikrofon k hubě Smích

82058 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha