Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Určitý posun tady ale je.

  Tashunka Witko19.9.2014 0:24reagovat

  V Thunu jsme hráli ještě hůře !

  • Určitý posun tady ale je.

   standis19.9.2014 0:30reagovat

   Já si pamatuji ještě zápas se Steau, když tam řádil Hagi. To bylo ještě horší.

   • Určitý posun tady ale je.

    Avhred19.9.2014 0:34reagovat

    To byl můj první zápas na Spartě v evropských pohárech. 1:5. Úsměv

    • Určitý posun tady ale je.

     standis19.9.2014 0:42reagovat

     Zase si viděl na vlastní oči Maradonu z Karpat.Úsměv

     • Určitý posun tady ale je.

      Avhred19.9.2014 0:51reagovat

      A dokonce dvakrát; ještě o osm let později, v roce 1997, v dresu Galatasaray Istanbul, ale tam se Hagi moc neukázal a Turci dostali klepec 3:0.

      P.S. Cena na tenhle zápas do sektoru F3 za 480,- kč byla o něčem jiném než dnešní předražené lupeny ...

    • Určitý posun tady ale je.

     standis19.9.2014 0:50reagovat

     2-3 před tímto zápasem Sparta doma porazila Juventus s Platinim a začátkem 90. let doma Barcelonu také 1:0. A ted nás vyřadí lyžařiNeutrální

     • Určitý posun tady ale je.

      Avhred19.9.2014 0:58reagovat

      Bohužel, Sparta šla za poledních deset let, co se týče nějakých výraznějších úspěchů na evropské scéně, dolů, zatímco celky, které bychom před těmi dvanácti čtrnácti lety přejeli úplně děsivým způsobem, se dostali na úroveň, kdy nás jsou schopni porazit a v klíčových zápasech nás i porážejí (Malmo, Vaslui, Hacken, Žilina)

   • Určitý posun tady ale je.

    vojta_f19.9.2014 0:35reagovat

    mě prohra nevadí, spíš mě vadí, že ten zápas sme jen dohravali, ale ti hráči mě přijdou hodně mimo a pokud se to nezlepší nějaky zázrakem budeme mít problémy i v lize a to velký

  • Určitý posun tady ale je.

   Pindruch19.9.2014 3:19reagovat

   V Thunu jsme nikdy nehráli.

 • Tak jsme si tu

  peterpan2719.9.2014 0:13reagovat

  postěžovali a ”pobrečeli”, nicméně to nejdůležitější je, že trenér byl spokojenej a máme tak na čem stavět v příštích zápasech...Spartě zdar a věřme v lepší zítřky - ovšem s jiným trenérem Úsměv

 • Matějovský

  Chabix19.9.2014 0:12reagovat

  Proč kritizuju Matějovského? Jako on dobře čte hru, odebírá míče, ale pak má potřebu pořád něco vymýšlet či co, než aby hrál jednoduše a z první na volné spoluhráče. viz úsek od 33. minuty hovoří za vše. zkoukněte to až do té šance v 36. minutě.

  http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10213448544-evropska-liga-ve-fotbalu/214471291124219-ssc-neapol-ac-sparta-praha/

  • Matějovský

   Chabix19.9.2014 0:23reagovat

   Matějovský není žádný genius, jeho hra je hrozně sterilní. Kdyby to byl opravdový genius, tak by u té svojí šance nevolil střelu, ale přihrál by nalevo volnému Lafatovi, protože bylo jasné, že jak se tam ti hráči shlukli, tak že mu tu střelu zblokují.

   • Matějovský

    Avhred19.9.2014 0:31reagovat

    Kdyby byl Matějovský génius, tak do svých dvaceti sedmi let nehraje v provinční Boleslavi ...

    Má skvělé fotbalové myšlení, díky čemuž se dokáže dostat z obtížných situací nebo dát skvělou přihrávku, ale elegantní otočky uprostřed pole nebo jeho kolmice, kdy projde jedna z pěti, to je prostě na hráče s jeho reputací nadstandardního fotbalisty málo.

   • Matějovský

    ke4n19.9.2014 1:10reagovat

    jo, nebo kdyby to aspoň zvedl když se před ním válí 3 hráči Smutek

  • Matějovský

   Avhred19.9.2014 0:24reagovat

   S některými jedinci se na téma Matějovský vůbec nemá cenu bavit, protože jsou natolik pohlceni naoko líbivým stylem staroboleslavského záložníka a nějakým jeho pro mne neidentifikovatelným libidem, že prostě budou pořád mlít něco o jeho genialitě apod.

   Pamatuju si, jak na zaniklém oficiálním fóru se Matějovský kritizoval v ligovém zápase, který právě probíhal, protože hrál totální lejno, a jak se mu ve druhé půli povedla jedna akce, načež jeden diskutér ve stavu záchvatu napsal, ”JEŠTĚ MÁ NĚKDO O MATĚJOVI A JEHO SCHOPNOSTECH POCHYBNOSTI????!!!!”

   Ale sranda musí bejt ... Úsměv

    

   • Matějovský

    Chabix19.9.2014 0:36reagovat

    Jako já dokážu ocenit jeho hru, ale nesmí hrát takhle sterilně, ta hra nesedí jen na tom co on vymyslí. V hlavě mám třeba ten jeho dlouhý pas na Kadeřábka před prvním gólem Tallinu. To byla paráda a taky to mělo smysl. On tu naší hru umí okořenit, ale někdy mě na něm sere, že nepřihraje Hušbauerovi nebo Dočkalovi a zkouší furt tyhle přihrávky za obranu, které jsou často nečekané i pro naše hráče. Spolu s Dočkalem mají společné to, že na sebe umí natáhnout hráče a pak vhodnou přihrávkou uvolnit spoluhráče. Ale jen u Dočkala to je efektivní.

    • Matějovský

     Avhred19.9.2014 0:41reagovat

     Řeknu to asi takhle; Matějovský je na naše poměry nadstandardní hráč, ale je nesmyslně přeceňovaný jako nenahraditelný článek naší sestavy. Zápas v Teplicích, kde Matějovský střídal, jasně dokázal, že i bez něho umíme zahrát, navíc jednou přijde den, kdy tenhle starosvětský střední záložník bude muset skončit, takže čím rychleji se najde náhrada, tím lépe.

  • Matějovský

   Zoidy19.9.2014 0:49reagovat

   Tak ono už je u fotbalistů špatná vlastnost snažit se něco vymýšlet a že ve Spartě tradičně těch volných nabízejících se spoluhráčů je vždy plno... Dneska určitě zaslouží kritiku za laxnější obranu, než by bylo potřeba (třetímu gólu určitě mohl zabránit, ale větší podíl mají určitě Kováč s Kadeřábkem a u prvního tý rozehrávce, tak mohl nenápadně nějak zabránit), při tý zmiňovaný střele taky měl nahrávat, ale je taky dost možný, že si myslel, že je Lafi furt v ofsajdu a očividně má pokyny více střílet, ještě loni na podzim by zrovna on nevystřelil. :) Jinak ale dneska byl dopředu ze Sparty o parník nejlepší, prakticky všechny nebezpečné akce začaly jeho kolmicí...

   • Matějovský

    Chabix19.9.2014 1:00reagovat

    Obranu a její pomalost a nakonstruktivnost kritizuju dlouhodobě s tím se bohužel nedá moc dělat. Přes léto jsme blbě řešili posily. Co se týče hry Matějovského, tak nějaké kolmice tam byly to uznávám, ale nebylo toho moc. Víc jsme hrozili ze standardek. Marek s Costou nám ale suverenně ztratili nejvíc míčů a s takovým soupeřem, který ten míč dost drží, je to potom o to víc vidět a víc citelný. Dočkal s Hušbauerem hráli docela přesně, ale kolikrát se k tmu míči dostali, když stopeři nejsou schopni rozehrát, balon pro Costu znamená ztrátu a Kadeřábka zhustili, takže se do hry moc nedostávali, přitom důsledný presink to od Neapole nebyl dalo se hrát, jen víc s klidem do jednoduších pozic, ale vyšší rychlost cirkulace přihrávek a méně náhodných kolmic od Matěje. Vůbec z hráčů co měli na starost hrát od zadu a rozehrávat hodnotím nejlépe Marečka.

 • Tak to se máme na co těšit !

  Tashunka Witko19.9.2014 0:12reagovat

  Pokorný: ”Po porážce nehodnotíme zápas kladně nikdy, ale pozitivně bych viděl způsob hry, o který se můžeme opřít v dalších zápasech...”

   

  Teď nevím jestli nám vyhrožuje, nebo jenom provokuje, ale pokud se vážně chce opírat o tu dnešní opatrnickou, předpotopní a nekoukatelnou holomajznu, tak to ať fakt raději ze Sparty okamžitě vypadne, protože ten člověk už není schopen vnímat realitu.

  • Tak to se máme na co těšit !

   Avhred19.9.2014 0:19reagovat

   Už ten Těžkej Pokondr neposlouchej, leze ti to na mozek. Radši nám poreferuj o Matějovském.

  • Tak to se máme na co těšit !

   standis19.9.2014 0:20reagovat

   Lavička si zřejmě myslí, že všichni fanoušci jsou pitomci.

 • Tady něco nehraje

  Kombinator19.9.2014 0:09reagovat

  Kde je Liaro? Fakt jsme prohráli?

  • Tady něco nehraje

   peterpan2719.9.2014 0:10reagovat

   neboj, zítra přijdeÚsměv

   • Tady něco nehraje

    Tashunka Witko19.9.2014 0:13reagovat

    už tady byl jako Franta z lidu

 • Bořek

  Avhred18.9.2014 23:53reagovat

  Všimli jste si, jak Bořek neustále nechutně plive? Jasně, jedná se o podvědomý reflex v zápalu boje, ale k tomuhle sympatickému a inteligentnímu chlapíkovi mi to, že si v záběru každou druhou vteřinu odflusne, vůbec nesedí. Úsměv

  • Bořek

   standis18.9.2014 23:57reagovat

   On spíš prská, protože plivat při jeho frekvenci už nemá co.

  • Bořek

   Tashunka Witko19.9.2014 0:00reagovat

   Tak oproti Kollerovým smrkancům je to o stupínek méně nechutné.

   Víc než plivání mi vadí, že jsme posraní.

 • Shrekson18.9.2014 23:41reagovat

  Problém je že Lavička netočí sestavu a když jo tak ten hráč zahraje tak tragicky že ho tam dát ani znova nemůže. Hlavně aby v kabině byla pohoda, už se těším až se vrátí Vácha ten aspoň působí že maká a že chce vyhrát.

  Nevím proč nedá Schicka? v lize když vedeme 2:0 proč tam strčí Bednu?! Nevím proč mám pocit že klidná sila už nema co dat týmu..

  • Avhred18.9.2014 23:46reagovat

   Lavička možná netočí sestavu, ale fanoušky v poslední době určitě ...

 • Hodnocení

  Lobrock18.9.2014 23:39reagovat

  Bičík - Dobrý zákroky pravidelně střídal s minelama. Zatím opakovaně potvrzuje, že jde o zcela průměrného gólmana a jeho jedinou výhodou oproti Vaclíkovi spatřuji v tom, že není považovanej za prcka. Kdyby takhle dlouhodobě chytal Vacloš, tak už ho někteří ”fanoušci” ukamenujou.

  Kadeřábek - při třetím gólu si z něj Marten udělaj dobrej den, celkově měl dva hezký náběhy za obranu, což je dost málo vzhledem k tomu, na co jsme zvyklí. Imho ho semlela mizerná forma týmu. Pořád je to pro mě nejoblíbenější hráč a jeden ze dvou, kdo maj nárok na prosazení v Evropě.

  Kováč - Nemoderní nekonstruktivní bek, kterej někdy předvede výbornej defenzivní zákrok (jako třeba blok Hamšíkovy střely), ale zároveň je zoufale pomalej a když se snaží přerušit akci soupeře, míč z jeho kopečky téměř nikdy nenajde spoluhráče, jde jen o odkop i když není pod tlakem.

  Brabec - Taky pomalej a nemotornej, ale něco v zajímavého v sobě má. Higuain, kterej je z vcelku šnek, ho rychlostně zesměšnil při druhém gólu, jednou špatnou hlavičkou přihrál Callejonovi do střelu do tyče, přesto se mi ze stoperské dvojice líbí víc.

  Costa - Těžko hledat většího zoufalce. Otřesný výkon, za který by si za Spartu hodně dlouho neměl kopnout. Pil mi krev celej zápas a v podstatě byl nejlepším hráčem Neapoli.

  Krejčí - Jeho výpady vypadaly komicky..je po zranění zcela z formy. Zazdil naši největší šanci hloupou patičkou. Ale spolu s Kadeřábkem je to jedinej hráč s nadějí se do budoucna prosadit v zahraničí.

  Matějovský - Střídal skvělý okamžiky s mizernejma. Troubové si ho vždycky najdou za oběť, ale faktem je, že bez něj hrajeme ještě o 50% hůř, protože je jedinej, kdo se ze soupeře neposere a snaží se zachovat fotbalovost i pod tlakem soupeře.

  Mareček - Nebyl tak zbytečnej jako obvykle. Dokonce se občas pokusil i podpořit ofenzivu.

  Hušbauer-ukázal svojí silnou zbraň, tzn. zakončení. Snad se zase dostane do jarní formy.

  Dočkal-Občas předvede super moment, jindy je na facku z laciný ztráty a brejku soupeře. To platilo dnes i v podstatě každým jeho zápase.

  Lafata-V těchto zápasech nemá kvůli pomalosti nárok. Jako vždy zápas odmakal.

  Lavička-nemoderní zpátečnický trenér, který dokud nemá šanci posunout Spartu směrem k Evropě. V současnosti hlavní brzda Sparty.

   

  • Hodnocení

   atraps218.9.2014 23:42reagovat

   Zbytečné dlouhé hodnocení.Bez omáčky stačí napsat že jsme hráli mizerně proti soupeři který byl společně s pár fandama v hledišt,neštastnej že musí hrát proti nám.

   • Hodnocení

    atraps218.9.2014 23:45reagovat

    pár fandama v hledišti-mírně jsem popil protože deziluze je strašná.

    • Hodnocení

     Lobrock18.9.2014 23:47reagovat

     Taky popíjím...nejlepší lék na tu Lavičkovu sračku, co nám každej zápas servíruje. A ještě je pak spokojenej. Bych ho nejradši svázal a zápasy Sparty mu pouštěl někde ve sklepě pořád do kola.

     • Hodnocení

      atraps218.9.2014 23:55reagovat

      Čas tolerance vypršelZoufalství

     • Hodnocení

      sergen18.9.2014 23:55reagovat

      Smíchsouhlas.kdyby viděl zápasy s duklou,baníkem,teplicemi a neapolí hnedka za sebou třeba by se mu rozsvítilo.

  • Hodnocení

   GhostInside18.9.2014 23:46reagovat

   Naprostej souhlas..Nejvíc se libi jak hodnotíš Lavičku.

  • Hodnocení

   Avhred18.9.2014 23:50reagovat

   Pár objektivních troubů si v Matějovském oprávněně občas najde oběť, pár zaslepených troubů v něm vždycky vidí neprávem kritizovaného génia.

   Jinak celkem souhlas s hodnocením a s tím, že je zbytečně dlouhé.

   • Hodnocení

    SFINGO18.9.2014 23:51reagovat

    přesně a pravdivě napsáno

  • Hodnocení

   Tashunka Witko18.9.2014 23:51reagovat

   Až na Marečka výborné a výstižné hodnocení, pod které se podepisuji.

   Vidíš to naprosto přesně !

  • Hodnocení

   Chabix18.9.2014 23:52reagovat

   Dočkal ztratil míč dvakrát. Matějovský minimálně 8x. Taky si vem v jakých pozicích, Dočkal to táhne do útokku, chce hrát z první na volného hráče a občas u toho trefí protihráče, ale stále je to dost vysoko i nebezpečné pro soupeře, potom máme několik možností jak ten brejk zastavit či zpomalit. Matějovský se nějakou dobu mazlí s míčem a pak ho ztratí, ale v pozicích, kdy je to pro tým strašně nebezpečný. Matějovský by měl svojí hru zjednodušit, zas tak vysoko nehraje, aby hrál takové rizikové přihrávky. A o tom brejku v první půli, kterej zkurvil padáčkem mimo Lafatu, tak to bylo spíš na pár facek.

   • Hodnocení

    Lobrock18.9.2014 23:56reagovat

    Tu situaci, kdy šla Sparta do brejku a někdo nahrával nepochopitelně za obranu šnekóznímu Lafatovi si pamatuju, ale nevím, kdo to byl. Pokud to byl Matěj, tak to od něj byla obrovská chyba. Vedle mu nabíhali dva spoluhráči.

    • Hodnocení

     Chabix19.9.2014 0:06reagovat

     Byl to Matěj, bylo to kolem 33. minuty. Chvíli po té jsme pak měli tu povedenou akci, kterou Krejčí zazdil patičkou a pak z dorážky Matějovský nastřelil hráče. To byl možná nejlepší moment ze zápasu.

 • LM

  standis18.9.2014 23:37reagovat

  Co bychom tam dělali s takovým výkonem? Ostudu. Neapol hrála pěší fotbal a úplně to stačilo. Tenhle tým je potřeba kvalitně doplnit, pustit ven nasraného Hušbyho. A kvalitně myslím jiné hráče než v létě.

  • LM

   Avhred18.9.2014 23:41reagovat

   To jo, třeba takoví Hybš nebo Skalák by se teď docela hodili ...

  • LM

   SFINGO18.9.2014 23:42reagovat

   dělali bychom tam asi to, co takovej Bate Borisov, byli do počtu

  • LM

   peterpan2718.9.2014 23:43reagovat

   Já se na to dneska těšil. Říkal jsem si, že hráči se budou chtít předvíst, nebudem hrát do zatažený obrany jako v lize a ukážeme, že na to máme. Opak byl pravdou... Mám úplně zkaženej večer, byl to zmar

   • LM

    Avhred18.9.2014 23:56reagovat

    Tak první půle nebyla tak hrozná, dali jsme gól a měli nějaké náznaky. Druhý poločas byl už o ničem. Ale věřím, že proti Švýcarů a Slovákům zahrajeme podstatně líp.

 • Výsledek

  peterpan2718.9.2014 23:33reagovat

  vem čert, myslím, že nikdo reálně body nečekal. K zamyšlení je spíš náš výkon. Jsem fakt v údivu, že Lavičkovi se to líbilo. Škoda, že se ho Kalous nezeptal, jestli se mu víc líbila ofenziva nebo defenziva...Já jsem teda nasranej, opět se ukázalo, že naše hra vůbec nemá evropský parametry. Je to pomalý, čitelný, nedůrazný jakoby bez větší snahy...Kde se Ti hráči chtějí předvést, když ne v pohárech??? Já nevim, ale tohle je jak z časů Pepíka Chovance, my se vracíme tam, kde jsme už byli. A třešničkou na dortu byla opět střídání

  • Výsledek

   ketamin18.9.2014 23:35reagovat

   Za časů Chovance jsme Italy poráželi.

   • Výsledek

    Chabix18.9.2014 23:36reagovat

    Venku jsme je nikdy neporazili, co já pamatuju. Ale k poražení byli to fakt jo.

    • Výsledek

     ketamin18.9.2014 23:38reagovat

     Jo, venku to vlastně bylo 2:2.

   • Výsledek

    petr13718.9.2014 23:38reagovat

    Myslis jednou doma o dost slabsi Palermo, ktery se na to tenkrat uplne vykaslalo?

    • Výsledek

     ketamin18.9.2014 23:38reagovat

     SmíchSmíchSmích

     • Výsledek

      petr13718.9.2014 23:45reagovat

      Jestli se smejes tomu, ze jsi blb, tak uznavam, ze jsi schopny sebereflexe

  • Výsledek

   atraps218.9.2014 23:37reagovat

   Slabota nic jiného se nedá říct.Zmatek v obraně,neschopnost rychlého přechodu dopředu.Dál nemá cenu popisovat ,akorát bych se znova naštval.

  • Výsledek

   Avhred18.9.2014 23:45reagovat

   Víťa nám opět ukázal sentimentální stránku své povahy a dojemně ocenil výkon svých svěřenců, kteří se statečně byli proti silnému soupeři, naprosto přehnaným hodnocením, místo aby bez okolků pojmenoval příčiny naší prohry. Tohle skrývání bezpočtu negativních věcí za pár pozitiv vyznívá naprosto směšně.

   • Výsledek

    atraps218.9.2014 23:48reagovat

    Je načase konstatovat že hodnocení od našeho trenéra,patří asi k jinému zápasu.Údiv

75692 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha