Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Čupr

  Žrout_trávy23.5.2021 11:20reagovat

  Tvl Čupr, který ví o fotbale úplné kulové, se vyjadřuje, který z kandidátů je lepší, protože samozřejmě jako velký znalec nehledí na rétoriku, ale obsah. Jo aha. Ty jeho hlody nám dělají akorát ostuduVztek

  • Ali Dia Pavelka23.5.2021 12:03reagovat

   Nějak se ten stadion postavit musí, navíc Poborskýho nechce Tvrdík, takže je to lepší kandidát.

   • acs1923.5.2021 12:04reagovat

    Smích jakože díky Poborskýmu budeme mít stadion?

    • Ali Dia Pavelka23.5.2021 12:06reagovat

     Tak pozemky Strahova nám někdo musí přiklepnout že jo Smích

     • Jereacs23.5.2021 12:22reagovat

      A ty myslíš, že Fousek to neudělá ?

      • Ali Dia Pavelka23.5.2021 12:24reagovat

       Co já vim, já se jen bavim nad naivitou některých lidí tady nebo na sockách. Úsměv

   • Žrout_trávy23.5.2021 12:13reagovat

    Poborského tam tlačí berbrovská klika v čele s Ádou Šádkem (podle mailu Hořejšího), Peltou, Malíkem a dalšími. To ví každý a jenom to Poborák potvrzuje když utajuje, odkud má podporu (vzor transparentnosti, že?). Hraje tuhle habaďuru na veřejnost, aby vypadal, že vlastně neá s nimi nic společného. Ae to by ho teda musel podporovat někdo z vesmíru.

    Fousek je kandidát, kterého zrovna Berbr v minulosti blokoval a nedovolil mu ani vstup na FAČR, když se mu nelíbilo, že by měl být na nějakém setkání před posledními volbami. Prostě ho tam nepustil.

    Takže pokud jsi fanda Berbra a jeho žumpy, jak je libo, ale mi už lezou tihle STBáci krkem. Takže Fousek musí být jasná volba a o Spartě to něco vypovídá, že veřejně podporuje právě Poboráka.

    • Ali Dia Pavelka23.5.2021 12:15reagovat

     tak Ještě že ten Fousek pod Berbrem 20 let nedělal a nestojí za ním kádrový komunista Tvrdík Smích

     • Žrout_trávy23.5.2021 12:16reagovat

      Kdy přesně dělal pod Berbrem?

      • Jereacs23.5.2021 12:18reagovat

       Pokud se nepletu tak Fousek je tam od roku 96 kdy vystřídal pár funkcí. Takže mě chceš říci, že nikdy se nezapletl s ním.

       • Žrout_trávy23.5.2021 12:33reagovat

        Dočetl jsem se, že tam byl od r. 93 do 2007. Berbr tu svou vládu budoval 20 let (tedy cca od r. 2000), takže Fousek na FAČR působil jako generální sekretář ještě v době, kdy se teprve Berbr dostával nahoru. Opravdu silným hráčem se stal až kolem r. 2010, kdy taky Plzeň (náhodou) začala své úspěchy a vyhrála první titul. To už Fousek na FAČR nebyl a angažoval se pouze externě jako poradce nebo při pořádání EURO U21 v ČR (díky jeho vazbám na UEFA a FIFA).

        Když chtěl kandidovat v r. 2017 na předsedu FAČR, okamžitě ho Berbr zablokoval a protlačil tam loutku Malíka. To úplně nevypadá na to, že je Fousek Berbrův chlapík a po tom zmíněném r. 2017 to vidí i slepý. Navíc Fousek tehdy byl a je i nyní kandidát Moravy, kterou Berbr nenáviděl a vždy ji sabotoval, protože tam neměl vliv.

        Za mě jasná volba ne snad proto, že by byl dokonalý, ale rozhodně lepší než bílý kůň berbrových pozůstalých.

    • Jereacs23.5.2021 12:20reagovat

     A to že Fouska tlačí Trvdík zástupce komunistické Číny v Čr ti nevadí ?

     • majtin23.5.2021 12:23reagovat

      Vadí mi, že majitelé spjatí s vládou nedemokratického režimu vlastní klub v ČR. Že Tvrdík prosazuje zástupce Fevoluce mi nevadí ( i když bych spíš bral Šmicera, úplně nejraději Řepku). To jsou dvě odlišné věci.

     • Žrout_trávy23.5.2021 12:25reagovat

      Tvrdík je šašek a jednotlivec, který nic nezmůže ve fotbalu jako takovém. Naopak Berbr tady budoval prohnilý systém 20 let a pokud si mám teda vybrat, tak se chci zbavit systémového zla, které už dlouho ničí náš fotbal odspodu přes korupci a rozhodčí. Co jako asi tak tvrdík zmůže? Vůbec nic. A Číně je náš fotbal u zadku, ta ho nemá potřebu nějak ovládat. K čemu by jim to tak asi bylo?Smích

      • Jereacs23.5.2021 12:29reagovat

       Moment jestli si myslíš že Tvrdíkovi jde o očistu fotbalu a nejde mu o ovládnutí FAČRU pro Slavii to je to hodně naivní. Prostě se teď potáhne klub od trati místo Plzně , když to vyhraje Fousek.

       • Žrout_trávy23.5.2021 12:38reagovat

        Slavie je jinde, protože je nejlepší sportovně, ne díky rozhodčím, jako to bylo u Plzně. To je nesmysl a berlička těch co nedokážou pochopit, že jsou před všema o parník sportovně. To si uvědom. Jasně že každý má své zájmy, stejně tak Plzeň a další z ligy (Áda kandiduje), ale já mluvím o fotbalu jako takovém od okresů až po profi fotbal. Ten je prolezlý berbrovskou špínou a jejich bílým koněm je Poborák. Takže neprůchodný.

        Tvrdík chce vliv pro Slavii, ale nemůže změnit fotbal jako takový, jako se stalo za Berbra. Ten kanál se musí vypustit, což Poborský neudělá, jenom ho natře na bílo a pojede se dál. Že tenhle stav Spartě vyhovuje, je zarážející.

        • Kombinator23.5.2021 14:33reagovat

         Jo, jo a proto, když dorazily Juany a Tvrdík do Slávie, tak se jako mávnutím kouzelnyho proutku z totálního outloukanka, který dostával od rozhodčího peklo každej zápas, stal klub, co kopal zápas co zápas pentli. Jo, jo na vrchol se dostali sportovně přes tzv. šedou zónu, že?

         • Žrout_trávy23.5.2021 22:09reagovat

          Když přitekly juany, tak akorát přestali Slavii řezat jak řešeto, protože rychle zjistili, že to není už žádný otloukánek, kterému můžou libovolně kálet na hlavu. Rozhodně jim nikdo netlačil káru jako svého času Plzni. Slavie ty peníze narozdíl od nás investovala jak nejlíp mohla a vyhrávala tituly zaslouženě.

          Domnělé ”koupené” penalty - akorát berlička pro ty, co nechtějí vidět, že jsou sportovně jinde než zbytek ligy. Žel to tak prostě je. Naopak v derby proti nám je hezky zařezali, když místo jasné penalty dostal Hušbauer žlutou za vymyšlené filmování a VAR dělal, že nic nevidělSmích

        • thomasd8623.5.2021 17:01reagovat

         Slavie si osefovala rozhodci viz priznane jednani Nezmara s Berbrem 😉

         • Žrout_trávy23.5.2021 22:04reagovat

          To ”priznane jednani Nezmara s Berbrem” bylo tak akorát že volal Berbrovi, co má znamenat ta jasně účelová nominace plzeňáka Ardeleana, když soupeří s Plzní o titul. A ať je nepoškozuje. No tak to je teda velké ”ošéfování” rozhodčíchSmích

       • Hynek23.5.2021 13:37reagovat

        Přesně tak, každý prosazuje kandidáta, který bude hájit jeho zájmy.

        Tvrdík Fouska, Sparta Poboráka.

        Nějaká očista fotbalu Tvrdíka nezajímá, jde mu jen o vliv.

        Ač bohužel na sportovním poli momentálně Čína dominuje, na vliv ve FAČR měla malý vliv.

    • Chabix23.5.2021 12:26reagovat

     Nežer to tolik, je to jen politika. A budoucí šéf fotbalu to stejně nezmění (Viz Hašek)

     • Žrout_trávy23.5.2021 12:45reagovat

      Mě to už prostě jenom štve. Hašek nic nezměnil, protože tam sám nechtěl být. Navíc na to byl celkem sám. Teď padl Berbr i dost jeho okresů, je možnost něco změnit, začít dělat fotbal transparentně, což je základ všeho a povede to k lepším sportovním výsledkům, většímu zájmu veřejnosti, větším financím od sponzorů atd. A mně prostě štve, že Spartě to je očividně jedno a minulý režim jí podle všeho vlastně vyhovoval. Jinak si nedokážu podporu Poboráka vysvětlit.

  • majtin23.5.2021 12:08reagovat

   VztekOtrávení Neuvěřitelně mě naštvali. Poborák se už v politice jako člen ODS pohyboval v blízkosti šedých polomafiánů a zůstalo mu to i ve fotbalovém bafuňářství. Sice bych neřekl, že Poborský má lepší obsah než formu a že je v tom lepší než Fousek, ale tady musí jít v první řadě o očistu.

   To fakt nikomu ve Spartě nevadí, že i např. teď Pauly o té schůzce mezi kluby z nižších soutěží a Poborským a spol. lhal, když tvrdil, že byla zorganizována na žádost kandidátů (i Šádek, Malík...) a přitom v původním emailu Hořejší tvrdí, že ”přijali účast”. To opravdu tady chceme někoho, kdo z nás bude dělat debily ??? Vztek To opravdu nevidí, že Poborák je kůň těch, kteří fotbal tady přivedli na dno ??? VztekOtrávení

   • Ali Dia Pavelka23.5.2021 12:09reagovat

    Ty volíš ANO, že jo? Smích

    • majtin23.5.2021 12:21reagovat

     Samozřejmě že ne, jak tě taková blbost napadla ?

     • Ali Dia Pavelka23.5.2021 12:27reagovat

      Protože evidentně věříš v jednoho spasitele, který nepotřebuje krást, protože má skvělou prosperující firmu a jediný je vzorem poctivosti, pracovitosti, morálky a čestnosti a přijde to tady celý vyčistit od toho Palerma. Co na tom, že je ve všech ohledech horší... a těch paralel tam je víc. Nebýt ODS, Babiš má JZD na Slovensku, ale teď se od nich bude distancovat jak Fousek od Berbra. Pche.

      • majtin23.5.2021 12:34reagovat

       Aha, asi jsem ti šáhl na ODSku, v kterou zřejmě věříš. Politiku bych sem netahal, ale když už si mě do toho zatáhl, tak ti objasním svůj postoj: Babiše i ODS považuju za polomafiány, jenže Babiš je prolhaný podvodník a je krásně čitelný, ODS to je pro mne celá komplikovaná struktura polomafiánů, hůře odhalitelná a rozbouratelná, pro obyčejné lidi hůř čitelná (vlastně podobně jak ČSSD, abych nestřílel jen napravo). Tím v tomto vláknu s politikou končím.

       • Ali Dia Pavelka23.5.2021 12:43reagovat

        Ne, vůbec ne, jen se bavím, jak je u jedné strany nějaká linie, kterou překročili a jsou naprosto odporní, ale u druhé strany to nevadí. Fotbal je politika a politika je vždycky jen hra o koryta, o moc, o peníze, o vlastní prospěch, o to pomoct silným a mocným, ne obyčejným... a přijde mi strašně naivní si myslet, že jeden kandidát je odkaz starých struktur a druhý prostě ne. Oba jsou stejný a přijde mi fakt šílený, že Fousek a ukňučenej Šmicer by tady zavřeli 1500 činovníků a sudích, nahradili je samejma Markama Ebenama a Mirkama Dušínama a za 4 roky vyhrajeme MS a Evropy a Teplice - čistý klub, vyhrají LM. A Poborský to chce zkazit. Smích

        • majtin23.5.2021 13:39reagovat

         To vidím úplně jinak: byla tu doposud nějaká situace, ne že fotbal nebyl čistej, ale byl vyloženě špinavej. Když toho hlavního strůjce a organizátora se podařilo zbavit, přišli lidi z okolí fotbalu, kteří prostě mají moji důvěru, protože svoji RELATIVNÍ (nejsou Ježíš, to zas ne) úroveň čestnosti už předvedli. A kolem nich se vytvořilo hnutí na očistu fotbalu a to postavilo dva kandidáty, z nichž zbyl bohužel jeden. A proti nim stojí někdo, kdo už se zapletl a kdo má podporu těch, kteří tolerovali ne-li podporovali činnost Berbra a vše to špinavé kolem něho. Takže samozřejmě není to souboj krystalicky čistého dobra proti jasnému zlu, ale rozhodně to je souboj touhy po změně k lepšímu a transparentnosti proti touze po zachování a přehlížení chyb starého, touze po nepřehlednosti a netransparentosti, kamarádíčkovství, bokovkách apod..

   • Žrout_trávy23.5.2021 12:16reagovat

    Mádl píše, že stejně tak Sparta v minulé volbě podpořila Malíka, což byl Berbrův kůň. Ať si o tom udělá úsudek každý sám.

    Poborák je jenom další bílý kůň Berbrových pohrobků z amaterského fotbalu a korupčníků v nejvyšších patrech, jako jsou Šádek nebo Pelta.

  • pubi23.5.2021 12:22reagovat

   Aspoň už se ta banda sráčů odkopala. Sna si na to vzpomenou i košťata typu toho týpka, co sem chodí jen brečet na rozhodčí. Smích

  • captain_obvious23.5.2021 13:50reagovat

   Vybírat mezi těmahle dvěma, to je jako volit prezidenta v Americe. Když už bych si musel nutně vybrat, tak bych zvolil Fouska. Poborský je zasranej křivák a smrdí to z něj na míle daleko.

   • Schyzo23.5.2021 15:21reagovat

    Proč sahat pro příklad až za oceán? Vždyť volba našeho prezidenta byla také výživna 😀

 • Fortuna odvar

  majtin22.5.2021 23:39reagovat

  Musím říct, že mě poslední měsíce bere víc než třeba anglická liga. Nesrovnávám kvalitu, ale tady je mi to nějak bližší. Musím říct, že k tomu přispěli i černí koně (a jejich trenéři) jako třeba Pardubice, Slovácko , vlastně i Bohemka a možná Baník pod Smetanou, kteří se nebojí hrát fotbal, mají tam některé moderní prvky a přispívají k dramatičnosti ligy.

  Např. zítra kdybych měl čas (jakože dám taktak Spartu), tak by mě zajímaly Pardubice v Příbrami, kdy jeden honí záchranu a herně se pod Vlachovičem zvedl (za 9 kol uhrál tolik bodů, co Horváth za 23...), Pardubice májí stále šanci na kvalifikaci KL. Jablonec bojující o 2. místo proti Slavii hájící neporazitelnost, zápas 1. s 3.. Utahaná Plzeň proti herně oživlému a odpočatému Baníku, oboum jde ještě o poháry, i když Ostravě jen teoreticky. No a Sparta na Bohemce - my bojujem o 2. místo, Bohemka o šňůru neporazitelnosti, má formu. Zajímavé kolo.

 • Krmelec

  Žrout_trávy22.5.2021 22:50reagovat

  Tak co mám info, Slavie koupila Schranze, protože se ji nechtělo do nákladného přestupu Krmenčíka, který by k nim jinak šel. Pokud budeme ochotní ho zaplatit jakožto Vrbovu prioritu, pak by měl skončit u nás.

  Za mě osobně by to byla velká posila navzdory jeho neoblíbenosti.

  • majtin22.5.2021 23:21reagovat

   Tenhle gól by v tom případě vyšel taky pěkně draho

   : https://twitter.com/jbartos66/status/1396202397370916868

   • DJDriver23.5.2021 9:04reagovat

    V tom zapase se dostal i do dalsich dvou velkejch prilezitosti a hral vyborne. Ja bych ho bral hned. A na nejaky kecy o charakteru seru na to tu mame Sacky a Lishky

 • Sparta slaví! Dobré zprávy z Dánska

  ouki22.5.2021 14:34reagovat

  https://www.ruik.cz/sparta-slavi-dobre-zpravy-z-danska-do-predkola-ligy-mistru-pujde-s-velkou-pravdepodobnosti-jako-nasazena/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box&dop_req_id=2LHHRXks8UQ-202105221231&dop_id=11843810

  • MichalR7022.5.2021 14:57reagovat

   Ješte tam nejsme.

  • majtin22.5.2021 17:32reagovat

   Nevím jestli je dobrá zpráva, že nám reálně hrozí narazit na Midtjylland, tj. klub s programovatelnými hráči. Až si nastudujou naši obranou hru, tak si na nás smlsnou. Troufám si tvrdit, že Celtic nebo Kodaň by pro nás byli lepší varianty. Ale zas na druhou stranu třeba PSV ne.

   Každopádně nejdřív je potřeba to druhé místo uhrát.

   • Brian Pricke22.5.2021 20:52reagovat

    Naše obrana vykazuje natolik vysokou entropii, že žádný algoritmus si s ní neporadí.

    • exupery22.5.2021 21:10reagovat

     Nejmíň chyb dělá ta obrana, kterou ani nemáš.

     • Brian Pricke22.5.2021 21:48reagovat

      Vizionářské.

 • Costa Sports Pro

  Kratos22.5.2021 12:40reagovat

  Má někdo nějaké info o co se konkrétně jedná? Costa zakládá v Zimbabwe fotbalovou akademii pro fotbalisty z ghetta?

  • waaw22.5.2021 13:48reagovat

   To bude ta sit kavaren, ne?

  • waaw23.5.2021 0:05reagovat

   Neco malo je zde:

   https://costanhamoinesu.com/projects/

    

   Jinak jsem vubec nevedel, ze Costik vystudoval sportovni management na Johan Cruyff Institute (2019-2020)

 • Hložan

  Tomino21.5.2021 22:11reagovat

  podle isportu 4. v top fotbalistech, před ním Kedel Smíchrumunská krysa a Provod

   

  co tam se kouří za matroš ?

  • Amphicyoni21.5.2021 22:48reagovat

   Tak to je výsledek hlasování trenérů klubů a repre, bývalých hráčů atp., ne jejich žebříček.

   • Chabix21.5.2021 23:05reagovat

    Škoda, že Hložan na několik zápasů vypadl. By se na to nahlíželo jinak. Bohužel nehrál ani evropskou ligu, která názor lidí ovlivňuje. Hrál jen venkovní zápas proti Lille, kde jsme po jeho akci dali gól.

    • Chabix21.5.2021 23:07reagovat

     *domácí

    • DJDriver22.5.2021 13:24reagovat

     Domaci zapas proti Lille 👍

 • PR Slavie se snaží, co to jde

  Arni21.5.2021 11:52reagovat

  Po finále se seběhli všichni černí kluci ze Slavie po finále, aby si spolu udělali fotku a úplně náhodou mezi nima Kedel🤣. A Tvrdík už jede na Twitteru propagandu, že je tohle fotka roku

  • Ali Dia Pavelka21.5.2021 11:55reagovat

   Mně to teda přišlo nehraný a ty kluci ho fakt berou a jsou kámoši. Alespoň tak jsem to viděl. Že je Tvrdík kokot a tohle ničemu nepomůže je věc jiná. Čumte na Kedela, jak není rasista, když se vyfotí s tolika fucking guyema. Idioti.

   • Arni21.5.2021 11:58reagovat

    No já si úplně živě dokážu představit, že ho tam Tvrdík poslal, když tam s nima byl na hřišti a viděl, že se tam kluci fotí. Tyhle Africke fotky se dělají často a ve více týmech. Ale určitě netvrdím, že Kedela nemají rádi 🙂

    • Ali Dia Pavelka21.5.2021 12:01reagovat

     Jasně že je to jen debilní PR, ale tak nějak si myslim, že kdyby byl někdo rasista, tak se s nim prostě nevyfotim, že třeba alespoň jeden z nich má nějakou hrdost, na druhou stranu hrají ve slavii, takže nic takovýho ani neznaj... no nic.

    • maybe66621.5.2021 14:17reagovat

     všimni si jedné věci. Od všech okolo jsme už slyšeli jakej je Kedel hodnej a slušnej kluk. Už se snad nevyjádřila jen učitelka z mateřské školky. Ale neslyšel jsem ani jedno jediné slovíčko na obranu Kedela od jeho černých spoluhràčů. Ani jeden neřekl do médií ” znám ho, jsme dlouholetí parťáci, je v pohodě a stojím na jeho straně a dejte mu pokoj.” Pokud by toto řekl černoch, vyrazil by tím spoustu argumentů odpůrcům. A přesto se to nestalo, proč asi ?

     • Ali Dia Pavelka21.5.2021 14:22reagovat

      Tvrdík jim vyřízl jazyk, protože viděli, co dělaj ujgurum. A psát samozřejmě neumí.

     • pubi21.5.2021 14:23reagovat

      Vždyť přesně to Olayinka udělal. Smích

      • maybe66621.5.2021 14:29reagovat

       tak to sorry, to mě uniklo. celou dobu jsem čekal, kdy se nějakej jejich fucking guy vyjàdří a tohle jsem nezaznamenal.

       • Hynek22.5.2021 10:32reagovat

        Postavil se za klub tehdy.

        Kúdelu nejmenoval.

     • kilovolt21.5.2021 15:41reagovat

      neumí česky.....

  • majtin21.5.2021 12:04reagovat

   No mě spíš dojal dnešním vyjádřením o tom, že reprezentantům dá volno, protože reprezentace země je pro něj přednější než neporazitelnost. Přitom Trpišovský nedávno mluvil o tom, že někteří reprezentanti jsou přetížení, že je chtějí nechat odpočinout a rozhodně to nevyznělo tak, že kvůli repre.

   • kilovolt21.5.2021 15:40reagovat

    tak hlavně, že si odpočine Provod....

  • pubi21.5.2021 13:05reagovat

   Fotka roku Kudely s Afričanama, na kterou se ti připlete Dán. Je fakt, že takovej bizár by měl bejt fotkou roku, když si uvědomíš tříměsíční narážky na finský občanství Kamary.

  • ficko21.5.2021 13:40reagovat

   Velmi trapně zinscenované. Tomu žádná „kuna bystrá“ věřit nemůže.Smích

 • Slávie

  Soze21.5.2021 11:15reagovat

  Tak Slavie dnes poslala všechny možné reprezentanty na dovolenou, a to 2 kola před koncem soutěže...regulérnost ligy v jejím závěru dostala tedy dost nafrak. Jablonec má cestu k vítězství v neděli docela umetenou.

  • Mates21.5.2021 11:26reagovat

   Stejskal - Bah, Deli, Kudela, Oscar - Sima, Traore, Hromada, Stanciu, Olayinka - van Buren (Lingr)

    

   Opravdu ti prijde, ze tahle sestava ohrozuje regulernost souteze? Smích

   • Soze21.5.2021 11:33reagovat

    Ano, neboť někdo z hráčů, jako je Kolář, Masopust, Ševčík, Kuchta, Bořil, Zima, Holeš, ne-li většina, by normálně byla v základu. Zbylá sestava určitě nebude vyloženě slabá, ale rozhodně slabší, než by byla normálně.

    • vitamin21.5.2021 16:47reagovat

     Ano určitě by v bezvýznamném zápase na blátě v Jablonci všichni hráli :D

  • Enkoff21.5.2021 11:53reagovat

   Máme si to uhrát sami a ne koukat co kde a jak Jablonec. Pokud neuhrajeme S klokanama a Brnem 4 body, tak to snad ani nemá cenu do toho předkola LM lézt

   • Soze21.5.2021 11:57reagovat

    Tak o tom žádná...a taky si to uhrajeme.

   • majtin21.5.2021 11:58reagovat

    Zvlášť když nám stačí uhrát 4 body, teda předpokládám, že na nás Jablonec za 2 kola proti Slaviji a Jablonci nenažene 9 gólů.

     

    • Soze21.5.2021 12:14reagovat

     Stačí nám dokonce jen 3 body.

     • majtin21.5.2021 14:32reagovat

      Jasně, chtěl jsem to upřesnit a v podstatě jsem to opsal. Úsměv

     • Enkoff21.5.2021 18:24reagovat

      Myslím, že nestačí, kdyby se Jabka střelecky utrhly, tak můžou mít lepší skóre a tím pádem při rovnosti bodů by byly druhý

  • Mich21.5.2021 11:58reagovat

   Jako kdybychom nebyli schopni si 2 kola do konce pohlidat v podstate naskok 3,5 bodu, tak si to stejne nezaslouzime.

  • majtin21.5.2021 12:13reagovat

   Vzhledem k tomu, že ty zápasy v neděli dopadly jak dopadly, tak to až tolik nevadí. Ale neumím si představit, kdybysme v Bolce rupli, Jablonev vyhrál v Příbrami a my teď museli vyhrát na Bohemce. Ale fér to samozřejmě od Slávije není. Jetšě ty kecy o zájmech reprezentace... mají strach, aby ostatní hráči nedopadli jak Provod.

  • rimidalv21.5.2021 13:13reagovat

   Rozhodnutí Tvrdíka mne vůbec nepřekvapilo - snad jen jeho vychytralá forma ( viz můj příspěvek z minulého týdne ” Na Tvrdíka je spolehnutí ” ) Bohudík mu ale jeho přátelskou výpomoc doufejme

   pokazila naše výhra na Bolce.

  • waaw21.5.2021 14:00reagovat

   Ja bych se soustredil na Spartu a zameril se na to, aby A- sestava nebyla na urovni Jablonce a B- sestava aby nebyla na urovni Pribrami, pokud bychom vubec 11 zdravych nahradniku dali dohromady

 • Højer

  pubi20.5.2021 21:59reagovat

  Už kope za nás, je to sympaťák!

  • Pharaoh20.5.2021 22:00reagovat

   Dneska nedal penaltu. Ten o to angažmá hodně stojí.Smích

  • Tomino20.5.2021 22:17reagovat

   ?

   • Spalik189320.5.2021 22:28reagovat

    Nedal pentli proti Brondby. Tim pomohl k bodum Brondby a nam v nasazeni

    • maybe66620.5.2021 23:22reagovat

     ale 2. penalta byla na něj. Tak jednu nedal a jednu vybojoval

     • 13goat21.5.2021 7:57reagovat

      Byla za ruku.

       

      https://www.youtube.com/watch?v=l2TDqDLiP48

      • Tyrrael21.5.2021 8:12reagovat

       Hele, neměla se ta druhá žlutá smáznout, když nakonec byla penalta a ne ten přímák nebo to byl jeden a ten samý hráč??? Úsměv

       • majtin21.5.2021 8:52reagovat

        Tady máš o tom celé vlákno https://twitter.com/KHaring75/status/1395452152890466304

        Karta se nemaže. Ani žlutá. Jeden a ten samý hráč to nebyl.

    • majtin20.5.2021 23:49reagovat

     Já to nějak nestudoval, ale o nasazení bychom přišli jen kdyby druhé skončilo FC Kodaň. To je třetí a kvůli horšímu skóre by bylo třetí, i kdyby dnes Brondby prohrálo. Tím, že dnes Brondby vyhrálo je na druhé místě Midtjylland, takže když tam i zůstane, bude hrozit pro případné druhé předkolo (ještě tam nejsme ! ). Ty vado, naprogramovaný fotbalisti.

     Ale FC Kodaň pořád může přeskočit přes Midtjylland na druhé místo.

 • Tak Šmicer

  maybe66620.5.2021 20:23reagovat

  to rychle vzdal. Ale to se dalo čekat, že to ”rozběhne ” Fouskovi a pak ho bude propagovat. Myslím si, že ve skutečnosti nikdy ani kandidovat nechtěl

  • artaxerxes20.5.2021 20:39reagovat

   Asi dobře, že se nemělní hlasy a nehrozí to, že po prvním kole, kdy by vypadl jeden z dvojice Šmicer Fousek by bylo dostatek času pro vyjednávání starých struktur, aby přesvědčili k volbě Poboráka.

    

   Na druhou stranu ve chvíli, kdy Šmicer nemá podporu ani domovské Slavie, je odchod rozumným řešením. Ale ten projekr FEVOLUCE to trochu devalvuje, protože ten nejdůležitější to vzdal hodně brzo.

   • Ali Dia Pavelka20.5.2021 20:40reagovat

    Šmicer to vzdal ”na Mináře”.

    • hombre20.5.2021 21:04reagovat

     Smích

    • Brian Pricke20.5.2021 21:23reagovat

     20 podpisů a 7 milionů v kapse?

   • Scribbler20.5.2021 20:56reagovat

    Podpora Tvrdíka apriori vylučuje, že je Fousek dobrý kandidát. Takže se bude volit mezi dvěma špatnýma kandidátama a já osobně vůbec nechápu tolik nadšení pro neschopu Šmicera a zasloužilého byrokrata Fouska. Ten člověk na svazu od roku 1993 vystřídal snad všechny funkce, ten to určitě někam posune.

    • Ferry20.5.2021 22:01reagovat

     Pokud bude volba mezi Poborským a Fouskem,je to Sofiina volba,ale hodil bych to Fouskovi.

   • MichalM20.5.2021 20:57reagovat

    Poborák mne teda hodně zklamal..........Neutrální

80653 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha