Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Sebevědomí a snaha

  Kombinator11.8.2021 11:58reagovat

  Za mě byl ten dvojzápas slabej, stejně jako Rapid. Ten tým hraje hrozně ustrašeně, nervózně a nerozhodně v zápasech ve kterých o něco jde a ve kterých jsme kvalitativně horší nebo na roveň, my ani nevěříme, že můžeme nějak uspět a pak zadrbeme i ty pološance, co máme. Přitom Monako rozhodně není tým, kterej by s náma měl hrát na půl plynu a v pohodě postoupit. Pokud bychom hráli kompaktně, aktivně a s neustálým pressingem, tak by i Monako mělo co dělat, což bylo vidět na začátku utkání, ale stejně jako s židem, tak chvilku hrajeme aktivně, pak nás nějakej moment rozhodí a zapadneme do šedýho průměru a Monako si to na pohodu ukope a jsme tak trochu pro srandu. Je to škoda, že někteří hráči se dokážou na bránění nebo snahu se vrátit vysrat i v takovým zápase. Jak říká Simeone, snaha není k vyjednávání, nechápu, když můžou Simeonemu zapnout do obrany ”hvězdy” tak, že z toho jsou úkázkový sestřihy, tak proč nemůže zapnout Wiesner, kterej by měl potiv krev, že konečně dostal šanci ve Spartě, ale ono ne, ten se na to vysere i když má hráče dva metry od sebe. Za ty jeho vysrání na bránění by měl dostávat při zápase i po zápase peklo, aby se to neopakovalo, ale ono to je furt stejný.

  Kdyby to všichni chtěli jako Hancko, tak by si z nás v Monaku nedělali srandu, protože bysme jim zatopili.

   

  Já jen doufám, že EL nás v tomhle třeba posune a dokážeme si, že můžeme hrát v Evropě, hlavně ať dostaneme nějakou obstojnou skupinu ze který bude šance postoupit, ne nějakej smrťák.

  • petr13711.8.2021 12:15reagovat

   Je to taková obdoba většiny našich zápasů v lize. Pokud soupeř typu Liberec podá svůj top výkon + se mu sejdou okolnosti vč. rozhodčích, tak je schopnej nám zle zatopit. Pokud ale ne, tak s nima vyběhneme.

    

   Rozdíl mezi námi a Monakem je ale logicky ještě větší, protože zatímco Liberec s náma hraje každej rok minimálně 2x, tak my na level Monako nejsme vůbec zvyklí.

    

   Máš naprostou pravdu v tom, že pokud máme mít naději na úspěch, tak tyhle týmy musíme předčit v nasazení, hře bez míče, taktice. Fotbalově na ně nemáme a mít nebudeme.

    

   V tomhle paradoxně možná není úplně ideální Vrbova ofenzivní filosofie. Ale na druhou stranu jsem stejně radši, že hrajeme dopředu a dáváme góly. Nevyměnil bych to za to, že budeme hrát nějakej urputnej fotbal k nekoukání a odměnou nám bude, že jednou za tři uheráky porazíme shodou oklností nějakej top tým.

  • Capo11.8.2021 12:53reagovat

   Úplně nesouhlasím s hodnocením Monaca. Není to úplně ten top tým, ale jsou hned v závěsu. Tým, který je schopen v sezóně 2x porazit PSG nás prostě při maximální koncentraci zaslape, kdy si vzpomene. Pokud nás nepodceni, tak prostě reálně nemůžeme mít šanci, ať podáme sebelepší výkon. Ale souhlasim, že donutit je k maximu, by měl být náš cíl a na co to pak bude stačit, už je pak otázka. To jsme bohužel pres veškerou snahu ani v jednom zápase nedokázali.

  • brac11.8.2021 13:21reagovat

   Nás nerozhodí nějaký moment, oni prostě nejsou adekvátně připravení po fyzické i taktické stránce, aby na téhle úrovni konkurovali, když už tedy nemají ten potřebný talent a zkušenosti.

    

   Zatím jsem od Vrby neviděl, že by nějaký zápas ukázal trenérský um, něco čím by předčil trenéra soupeře. Hrajeme pořád dokola jen to nejzákladnější a neumíme ani reagovat, když to nefunguje, nebo to hráči neplní. Soupeř vůbec nemusí nějak sáhodlouze řešit, co Sparta bude v zápase hrát, ale prostě se zaměří na eliminaci pořád těch samých věcí. Např. Hložek je na hrotu vyřazený ze hry pořád stejným způsobem a Vrba nepodnikl nic, aby tomu předcházel.

    

   Hráči, kteří nás mají táhnout, pod ním navíc stagnují a jsou bez formy.

    

   Situace v lize je ale taková, že by to prozatím mohlo stačit. Všichni mají nějaké problémy a katastrofální výkony všech v Evropě to jen podtrhují.

   • victorlima11.8.2021 13:48reagovat

    S docela tvrdou kritikou trenéra Vrby nemohu souhlasit. Trenér potvrzuje, že fotbalu rozumí. Vždyť hrajeme i s velmi kvalitativně omezeným kádrem poměrně hezký fotbal a hlavně mu jde to, co se jeho předchůdcům moc nedařilo. Hrát koukatelný útočný fotbal a mít výsledky. To se jeho předchůdcům vůbec nedařilo. To, že Hložek hraje sám v útoku je především proto, že jiného kvalitního útočníka nemáme. Na Monako, pochopitelně tento už léta špatně doplňovaný celek, v době kdy ani movitý majitel nechce moc pustit chlup, absolutně stačit nemůže. Možná, že někteří hráči nemají momentálně ideální formu, ale na druhou stranu, někteří jiní hráči šli pod novým trenérem výkonnostně docela nahoru.

    Je to prostě zcela jednoduché. Pokud nebudeme masivně investovat do kvality funkcionářekého a hráčského kádru, tak se hned tak nedostaneme tam kde Sparta kdysi bývala.

    • Funin11.8.2021 14:26reagovat

     Ale brac neresi ze Hlozek hraje sam hrota, ale ze je odriznuty od zbytku tymu, nema dostatecnou podporu. Reseni je bud dat do zalohy rychle hrace s dobrym prepinanim utok/obrana aby ho vhodne doplnovali, nebo se kridla a/nebo ofenzivni zaloznik nesmi tolik stahovat do obrany.

     • victorlima11.8.2021 14:34reagovat

      Jasně, ale my bohužel takové hráče nemáme.

      • Funin11.8.2021 14:48reagovat

       tak musime zlepsit pozicni hru, proste se jedne z trojice strednich zalozniku nebude tolik stahovat a bude o Hlozana bliz, nebo se Hlozan musi stahnout bliz k zaloznikum. Vubec nase pozicni hra mi prijde slaba, casto jsou tam velke mezery mezi radami, jindy se naopak treba obrana a zaloha spoji do jedne linie a utok zustane odriznuty, proste se mi to nelibi.

  • Enkoff11.8.2021 14:00reagovat

   Včera to bylo hlavně o síle. A to hlavně o síle ve středu hřiště. Fofana, Tchouameni, Disasi - to jsou obrovský silný kluci, kteří neprohrajou souboj. A k tomu ještě umí v klidu rozdat balon. Tam se rozhodovalo. Protože Sáček se bál cokoliv provést a dával si na všechno fóra, protože věděl, že souboj by prohrál, Pavelka to sice zkoušel, ale dvakrát poslal Monaco do protiútoku (i když u něj byly vidět zkušenosti a nebyla to taková hrůza) a Souček bohužel zjistil jak rychle se dá hrát fotbal, protože ten než si míč zpracoval, tak už ho neměl. Ale snad mu to dá zkušenosti a posune ho to.

   Jakmile prohraješ souboj, musíš pracně získat míč zpátky a to stojí hrozně sil. Pak to poděláš za dvě vteřiny zbrklou rozehrávkou a už se vezeš ve spirále.

   • Enkoff11.8.2021 14:16reagovat

    Mimochodem tu nikde (teda pokud jsem to nepřehlédl) nezazněla fantastická rozehrávka Panáka dlouhýma pasama. Ta přesnost a ve správnej moment. To jsem dlouho u českýho stopera neviděl.

 • Konečně našel Vrba koule,

  johnny111.8.2021 6:06reagovat

  a postavil mladou sestavu, z perspektivních hráčů, zkušený Pavelka tam bejt musí i když včera, no nevím, mě se prostě moc nelíbí. Minčev bulharský Hložek, to si asi někdo dělá legraci, DMK totálně z formy, ale dál gól má splněno, škoda že neuznali gól Hložkovi, mohl to být možná i plichtový zápas. Na kluky opálený, z Monaka jsme jednoznačně neměli, ti jsou úplně jinej level, ale za včerejšek naše maldíky chválím, kluci to odmakali a na víc to prostě nestačilo. Uvidíme jak nám to půjde v EL, já bych byl raději kdybychom šli po titulu a konečně se dostali před číno-bolševika.

  Sport1 těžká tragédie, říkat celej zápas, že za nás hraje Filip Novák, to je na vrácení školnýho a odchod komentovat akvabely a vodní pólo.

  • kanonMates8811.8.2021 8:22reagovat

   Souhlasím, ale dám k tomu poznámku, ono u nás v ČR je pro mě z neznámého důvodu pořád normální mluvit o hráčích 22-25 let jako o talentech, perspektivních, mladých. Ale to na západě dávno neplatí, tam jsou talenti svým věkem Hložek, Vitík a Karabec. Pokud se hráč na západě do 22ti neprosadí v první lize alespoň někde na hostování, tak prostě sítem propadá níž a níž, až tam, na co má... Dnes je ten výkon hráčů 21-24 OK, ale třeba po Součkovi, Polidarovi nebo Wiesnerovi čekám tuhle sezonu posun k tomu, aby byli platnými hráči A-týmu Sparty, co jsem ochotný jim z dvojzápasu s Monakem dnes odpustit s odůvodněním na zkušenosti a mladí, už ale příští sezonu nechci a doufám, že se tu nebudou předržovat, jako třeba Juliš, Sáček (i když ten teď chytl životní slinu) a jiní...

   • Funin11.8.2021 9:45reagovat

    jo tohle je u nas takova specialitka, proste jak ti neni 30, tak ses mladej nadejnej talent

  • Enkoff11.8.2021 8:27reagovat

   Naopak si myslím, že Minčev včera ukázal v čem jsou jeho přednosti a zahrál dobře. Měl by dostat víc prostoru. Naopak včera Polidar, Wiesner a Souček jen koukali jak se hraje fotbal na úrovni.

   • Nulatunji11.8.2021 8:52reagovat

    Kdo by to byl čekal...

   • Elysir11.8.2021 9:10reagovat

    V tomhle plně souhlasím. A teď bez nějakého rýpání nebo tak, opravdu mě to zajímá - můžeš prosím vypsat konkrétní Minčevovy přednosti, které Tě zaujaly?

    • petr13711.8.2021 9:21reagovat

     Je to cizinec, to je pro Enkoffa klíčový atribut. On je takovej ŠvancaraVízekSiegl naruby.

     • Elysir11.8.2021 9:24reagovat

      Co takhle dát mu nejdřív prostor se vyjádřit a pak hodnotit, hm? Úsměv

      • hombre11.8.2021 9:27reagovat

       👍

      • petr13711.8.2021 9:28reagovat

       Jasně, to samozřejmě může, ale on už tu svý názory přece píše dlouho.

        

       Příklad:

       Všechno je to o týmu. V tom je ve Spartě problém. Minčev je opravdu i technickej hráč. Bohužel s ním čeští hráči nespolupracují. Já bych tu českou shnilou kabinu vymetl! Ale nee, ještě se zbavíme Nity za dalšího navrátilce, protože si ho kámoši žádají. Nechutný.

        

       Sere mě,že prasíme tady hráče všeobecně považovaný za kvalitní hráče. Já toho kluka spíš lituju, když vidím, že po pár minutách tady z něj “fanoušci” dělají neschopnýho. Ten kluk to v sobě má! Nechal bych vepředu hrát trio Plavšič-Michčev-Karlsson...

       • Elysir11.8.2021 9:40reagovat

        Jo, je super, že si to pamatuješ z historie. Já se ptal konkrétně na včerejší zápas. K tomu v tom, co jsi vykopíroval, není ani slovo ;-)

         

        A pro úplnost - nejde mi o to, co předvedl Enkoff, ale o to, co předvedl Minčev. Včera jsem ten zápas sice po očku viděl, ale nemohl jsem se plně soustředit, měl jsem k tomu práci a navíc řádila děcka, takže smolík.

        • petr13711.8.2021 10:28reagovat

         Tak aspoň budeš mít jeho názor na včerejšek , pokud ti ho napíše, rovnou zasazen do jeho myšlenkovýho kontextuÚsměv

     • Enkoff11.8.2021 10:52reagovat

      Moji oblíbenci ze současnýho kádru : Nita, Panák, Hložek, DMK, Hojer

      Ti, ve kterých vidím velkej (zatím) nevyužitej potenciál : Karabec, Minčev, Vindheim

      Je mi úplně buřt odkud ti kluci jsou. Jen nechci aby to dopadlo jako třeba s Kollerem, kde mu jistí ”lídři” dávali pořád najevo jakej je to dřevák a mohli ho fotbalově zničit.

      • petr13711.8.2021 12:18reagovat

       já ti rozumím, tenkrát za Kouby, Siegla a spol. ta kabina určitě byla divná. Ale všichni, co se kolem Sparty motaj, říkají, že teď je nejlepší kabina za X let. To jen na vysvětlenou, proč mám výhrady k tomu, co píšeš.

    • Shaemi11.8.2021 9:54reagovat

     Včera ukázal, že má dostatečnou techniku, rychlost a kvalitu přejít jeden na jednoho i přes hráče Monaka, což dělalo většině hráčů problémy.

     Mně se včera taky líbil, za těch 25 minut ukázal víc než Pešek. Otázkou je, proč mu to nejde v lize.

     • lidoop11.8.2021 10:03reagovat

      Je to pořád ještě mladej kluk, kterej vypadá spíš na tiššího introverta, takže počítám, že s ním celkem zamávalo, že tady dostává šanci velmi pomalu, po pár minutách. Podle mě by mu pomohla pravidelná, zvyšující se minutáž. Proti nějakýmu slabšímu celku doma, kde se dá čekat, že bychom měli dominovat, by klidně mohl nastoupit od začátku, popř. na celou druhou půli. Na tréninku herní sebevědomí nezíská a sezením na lavičce v zápase taky ne.

      • petr13711.8.2021 10:43reagovat

       Hele ja mu taky preju, aby se prosadil a dařilo se mu. Je to v zajmu Sparty. Ale on sem prisel evidentne uplne bez kondice, coz mi prijde nepochopitelny. Odepsanej ale evidentne neni, nejaky sance dostava, tak at se predvede.

       • thomasd8611.8.2021 10:48reagovat

        Prisel po zraneni, dvakrat prodelal covid... Na druhou stranu si myslim, ze 20 kluk by mel fyzicku dohnat rychleji, na me obcas pusobi jak kdyby fakt vyhulil aspon krabku denne

     • victorlima11.8.2021 10:50reagovat

      Souhlas s Shaemi. Minčev se nebál a ukázal, že ty kluky opálený (kteří v obraně mimochodem hráli skvěle) lze obejít. Pešek se o to marně snažil skoro celý zápas a nebyl sám. Jinak samozřejmě Monako je úplně někde jinde. Ovšem i ostatní mladíci Petrák i Gabriel ukázali, že by na to mohli mít. Bohužel naopak Wiesner, Polidar, Souček a místy i Karabec byli včera nejslabší. Výborná trojice Nita, Hancko a Panák nás zachránila od krutého debaklu. Tady opravdu žádná taktika, kondice ani aktivita nemohla slavit úspěch. Soupeř byl technicky i rychlostně na míle před námi. Místy mě až připadalo, že jejich beci si s námi pohrávali jak kočka s myší. Italští arbitři nám k lepšímu výsledku také nijak nepomohli. Výsledek je ještě poměrně solidní. Získané zkušenosti z takových zápasů budou k nezaplacení. Ještě by to však chtělo nutně hráčsky posílit.

      • Tyrrael11.8.2021 11:16reagovat

       A na to máme Mastercard. Smích

    • Enkoff11.8.2021 10:58reagovat

     Co mě na Minčevovi nejvíc baví je, že je silnej, vyhrává souboje, přetlačí i dva protihráče a konstruktivně z toho souboje vyrazí dopředu. Navíc je technickej, což u dravých hráčů není moc častý. Podle mě je to u něj o sebevědomí. Jakmile ho získá zpátky, bude velmi dobrej.

     • victorlima11.8.2021 11:18reagovat

      Jasně polovina výkonu je v hlavě. Jasně je to vidět třeba na Sáčkovi. Když si věří a hraje dopředu tak je dobrý a platný záložník. Jakmile mu srdce spadne do kalhot (to bylo asi i včera a bohužel ne jen jemu) tak se začne točit s míčem hledat přihrávkou někoho vzadu a je k ničemu. Proto je moc dobře, že včera dostalo příležitost hodně hráčů. Ti kteří se nebáli a i přes dílčí neúspěchy se snažili dál hrát fotbal a obcházet soupeře by mohli být budoucností Sparty.

      • Funin11.8.2021 11:28reagovat

       vcera mi prislo, ze treba Sacek, Pesek a Wiesner, kteri jsou na nasi ligu docela rychli hraci, proti hracum Monaka tu rychlostni vyhodu nemeli a byli dost v pytli.

       • petr13711.8.2021 12:29reagovat

        Je to tak a o tom to je. Už Hřebík před lety říkal, že Sparta musí hrát v lize a v pohárech úplně jinak, dokonce se tenkrát fantazírovalo o tom, že budeme mít dva odlišný týmy. Nakonec to Hřebík sestavil na ty poháry, měl úspěch, jenže v lize jsme to brzo přestali zvládat.

 • Slavie

  thomasd8611.8.2021 1:21reagovat

  Neda mi to a rypnu si 😀 priste at si vyzkousi odlozit treba cely Euro 😁😁

  • Tyrrael11.8.2021 7:04reagovat

   Zbytečný, včera si odložili LM. SmíchSmíchSmích

   • victorlima11.8.2021 10:56reagovat

    Slávistický neúspěch je mnohem důležitější, než náš výsledek v Monaku. Pokud by si vydělali zase skoro miliardu, tak bychom je těžko doháněli. Nakoupili by zase tucet hráčů a pro nás i ostatní by tu zbyly jen ohlodané kosti po hostině. Ještě by mě uspokojila prohra s Legií. To by byla nádhera.

    • Tyrrael11.8.2021 11:13reagovat

     To už bychom možná chtěli moc, ale nic není nemožné. Smích

    • johnny111.8.2021 13:53reagovat

     +1

 • Sport 1

  Champion10.8.2021 23:51reagovat

  Prosím už nikdy více ať se do fotbalu nemotaj. V Monaku ať zůstanou jen u formule... oba zápasy venku hrozný, domácí nemohu objektivně posoudit, nesledoval jsem v TV.

  • wasek2611@centrum.cz11.8.2021 0:12reagovat

   Na Sport 1 bude pravděpodobne EL a KL

   • Champion11.8.2021 10:58reagovat

    Bohuzel, maji prava na KL a pravo prvni volby pro EL ma CT snad jen na domaci zapasy, dalsi EL zapasy Sport 1 a Sport 2 amateri. Predpokladam, ze venkovni zapasy Sparty budou na Sport 1 a to je hnus.

 • Zápasy s Monakem

  Chabix10.8.2021 22:45reagovat

  Je to podobné jak proti Slavii, ale jen o třídu těžší soupeř. S kvalitativně lepším týmem je to složité, když dostaneme první gól. Nejsme tak rychlí při práci s míčem, ani rychlostí hráčů na tom nejsme kdoví jak. Dívat se na Peška, jak prohraje sprinterský souboj, pro mě bylo velmi deprimující a to Pešek patří mezi nejrychlejší hráče v lize. Možná vůbec nejrychlejší český hráč. Tady je velká chyba, že jsme první gól dostaly my. Být to naopak, tak se ty zápasy vyvíjejí jinak. My bychom mohli hrát ze zabezpečené obrany a mohli bychom vyrážet do brejků do otevřeného prostoru. Jako se to kolikrát poštěstilo Slavi v pohárech. Ten roh doma mě bude trápit ještě dlouho. Hodně laciný gól. Nesouhlasím, že jsme hráli ustrašeně, prostě jsme na ně neměli. Však i ty rozehrávky, které nám mnohdy nevyšly, je i o odvaze to dál zkoušet.

  • BradCox10.8.2021 22:55reagovat

   To naše zakládání útoku se stoperskou dvojici Panák-Hancko má kvalitu. Na stoperech jsme ji takovou neměli už dlouho. Za Scagy to treba byly samé nakopy a bolely z toho ociSmích Ted nám prostě pro změnu chybí krajní hráči. A útočník.

   • Shaemi10.8.2021 23:01reagovat

    Tak to počkej, máme přece široký a kvalitní kádr

   • waaw10.8.2021 23:23reagovat

    Bez beku hrajeme uz nejakou dobu a zatim to slo

 • Drchal

  Hynek10.8.2021 22:41reagovat

  Zase si nezahrál :(

  • majtin10.8.2021 23:46reagovat

   No asi Vrbu něčím nasral/sere, protože jinak si neumím vysvětlit, že dostali vepředu přednost Minčev nebo Patrák.

   • nickkanon11.8.2021 9:46reagovat

    Třeba možná tím, že z přátelaků na Strahově pravidelně odjížděl svojí novou X6 ještě dřív, než skončil zápas.. a ještě z toho měl prdel

    • FANDA730711.8.2021 19:32reagovat

     ak je to pravda, tak sa nedivim.Toto sa nerobi ani v amaterskom futbale.

 • Hráči

  wasek2611@centrum.cz10.8.2021 22:02reagovat

  Gabriel - skvělý, lepší než wiesner, který dneska zavinil 2. gol kvůli tomu, že se vysral na hru. Posral přihrávku a ještě pak nebojoval o míč zpátky.

   

  Polidar - musíme najít levýho beka, na tuhle úroveň vůbec nemá.

   

  Potřebujeme nutně vysokýho útočníka. Pulkrab prostě neudrží míč na evropské stopery. Potřebujeme něco jako Kweuke, Bony.

  • wasek2611@centrum.cz10.8.2021 22:03reagovat

   Jinak Patrák hrál taky velice slušně, škoda té chyby při té přihrávky.

  • hombre10.8.2021 22:14reagovat

   Tak Wiesner prostě není bek. Neumí bránit. Na ligu to možná stačí, ale v EL hoří...

   My prostě potřebujeme oba beky, co umí bránit a ne předělávat záložníky.... Neutrální

   • wasek2611@centrum.cz11.8.2021 0:09reagovat

    To není o tom jestli je bek nebo kdolik. Podívej se na druhej inkasovanej gol. TO nemá s tím jestli umí bránit nic společnýho. Uplně se vysral na hru.

     

    Naopk na pravým beku mi přijde ted o dost lepší. Ale Gabriel mu nastavil trochu zrcadlo, jak krom stínování i odebírat míče :)

    • thomasd8611.8.2021 1:22reagovat

     Na pravym beku mame problem more let, takze jako jo, Wiesner tam muze vypadat dobre no...

    • hombre11.8.2021 9:25reagovat

     Jj, to byla špaténka od Wiesnera, byl to svým způsobem jeho gól Neutrální.

     Já to myslel tak, že když od mala hraješ ofenzívního hráče, tak ty návyky tě nepřinutí, při ztrátě míče, hodit rychlou zpátečku a bránit soupeře. A když ano, tak ho hlavně ubránit..... Proto to píšu. V naší lize, když je hráč technický, tak se většinou nevrací nebo max. stínuje soupeře. Buď na to nemá fyzicky ( to si myslím i já) nebo to po něm nechce trenér nebo na to sere a ví, že bude příště stejně hrát.

     On se fotbal hodně změnil za posledních 10 let, ale my tak nějak zůstali na místě Neutrální...

  • Capo10.8.2021 22:24reagovat

   Polidar je pořád dost mladý a když si vezmu, jak moc se dokázal s věkem vyhrát třeba Coufal, tak bych ho nezatracoval. Na první pohled pracovitej hráč, už za rok může být úplně jinde. Stojí za to s ním pracovat.

   • BradCox10.8.2021 22:32reagovat

    Polidar a Wiesner oba minimum zkušenosti a musí se vyhrát, ale mělo by to spis být u obou tak, že se vyprofilujou na pracovitá a nabehova křídla, takze ten problém krajních beku u nás pořád trvá. Pavelka zase skvělý na ligu, ale potřebujem si už pripravovat hráče s vyšším potenciálem třeba Soucka nebo Okekeho. Stejně tak u Dočkala. Snad Rosa udělá analyzuSmích

    • Enkoff10.8.2021 22:37reagovat

     Souček.... Ten kluk se mu prostě nelíbí. Dneska nejhorší na hřišti.

     • BradCox10.8.2021 22:44reagovat

      Má dobrej pohyb, ale chtělo by to zpresnit. Mě se nelíbil Pavelka, měl tam několik zbytečných ztrát hlavně v prvním poločase a ta jeho střela na tribunu...V porovnání začínající hráč versus hráč s milionem zkušenosti mi vychází lépe Souček.

     • victorlima11.8.2021 11:09reagovat

      Naprostý souhlas. Souček je jen velmi průměrný hráč. Má sice solidní dlouhou přihrávku, ale to je tak asi vše. Ten nemá ve Spartě co dělat.

 • Hodnocení?

  Elysir10.8.2021 21:57reagovat

  Dneska stručně - nejlepší Nita a stopeři.

  Každopádně bylo obrovsky vidět rozdíl mezi těmi dvěma týmy v kvalitě, přesnosti a rychlosti práce s míčem. Kluci mají hooodně co trénovat a zlepšovat se. V tom jim zápasy EL můžou výrazně pomoct. Těším se na skupinu

  • Schyzo10.8.2021 22:00reagovat

   Ještě se můžeme v mezicase těšit, až (zatím to tak vypadá) vyklepe Slavii Zahreb

  • brac10.8.2021 22:05reagovat

   Doufejme, že budeme ve 3.koši. I v EL nám hrozí hromada týmů na stejné úrovni jako Monaco, i případně znova samotné Monaco.

    

   Co se týče ”trénování”, tak se mi zdá, že se Vrba inspiroval u Jílka.

 • Kdyby byl var

  Schyzo10.8.2021 21:51reagovat

  Tak je teď penalta, ale furt by dal gól alespoň i Hložek

  • Tyrrael10.8.2021 21:52reagovat

   Ten gól Hložka mě neskutečně sere...

   • Schyzo10.8.2021 21:53reagovat

    On ty góly v el potřebuje

   • johnny110.8.2021 21:55reagovat

    To je fakt škoda, byl to regulérní gól.

  • vitamin11.8.2021 0:00reagovat

   Kdyby byl VAR, tak by dnes hrál s Monacem Rapid

   • ToniMcdonald11.8.2021 5:49reagovat

    Bezte se chystat na KL at tam neudelate ostudu.

   • thomasd8611.8.2021 10:19reagovat

    Ty se radsi modli at hrajete aspon nejaky pohary 😁

 • No

  Shaemi10.8.2021 21:50reagovat

  Minčev mi stylem běhu připomíná Jardu Kužela.

   

  Jinak dneska nevypadá úplně blbě

  • Elysir10.8.2021 21:51reagovat

   Jj, dneska celkem slušný… Že by jeho výkon rostl s kvalitou soupeře? To až chytnem PSG, bude hrát jak ďábel 😁😁😁

81590 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha